USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.20. 19:28:14

lal-toronto
1. negyedben eléggé alázzák a lakerst, bár most talán kicsit jönnek vissza, de kobe 0/5 :P na 1/7 :-D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.20. 18:34:17

MessiFan írta:Oden-ről én szeretnék beszélgetni, mert azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni, csak adjon valaki neki lehetőséget és ezt már tudjuk is egy ideje, nem egy csapat figyelheti, de vajon ki vállalja be? Úgy gondolom a Celticsnek bőven megér 1 próbát, bár Ainge azt nyilatkozta hogy nem tervezzük szerződtetni, mert valószínűleg csak a 13-14-es szezonban fog visszatérni. Én örülnék ha a nyári ligában nálunk játszana és ha minden jól megy maradna is, de ez nagyon a jövő zenéje ráadásul eléggé ködös, de miért ne?

Bulls elleni vereség nagyon nagyon fájó volt számomra, majd megőrültem... Ma a Detroitban nem lesz könnyű meccs, de ha játszik Bradley minden jó lesz :mrgreen: :mrgreen:
A hírek szerint a Mavs, a Cavs, a Spurs és ti érdeklődtetek eddig iránta. Ő tavaly óta többször megemlítette, hogy Miami-ba menne legszívesebben, ami mondjuk nem is csoda. Ennek ellenére az ügynöke szerint a Miami még egyszer sem érdeklődött felőle. Valszeg minimum szerződésért el lehetne hozni, így gondolom lesz érdeklődő bőven, pár 100 000 dollárja mindenkinek van egy ilyen húzásra. A probléma vele jelenleg az, hogy míg nyáron volt arról szó, hogy az All-Star gála után már rendelkezésre áll majd, most úgy tűnik, hogy a legesélyesebb azt, hogy csak jövőre tud majd játszani.(Ha egyáltalán tud.) Csapatot viszont már idén keresne magának, mert a rehabilitációja utolsó fázisait már egy csapat egészségügyi személyzetének a segítségével szeretné végigcsinálni.

Igazából ez egy olyan szitu, hogy bukni senki sem bukhat rajta túl nagyot, ezért mindenkinek kell, viszont ha igazán hozzá illő csapatot kellene mondani, az egyértelműen a Miami. Ott perclimittel, 20 perceket játszva végigvihetné a szezont, többre nincs is szüksége a csapatnak tőle és így ő is vigyázhatna magára. Meglennének a társai, nem lenne sok dolga, csak pattanókat szedni, védeni a gyűrűt és 1-2 labdát behúzogatni a gyűrűbe. Sokkal kevesebb energia kellene tőle támadó oldalon, mint más csapat esetében és így is bőven hozzá tudna tenni ott is a csapathoz.
Ti szerintem jelenleg úgy ahogy megvagytok a palánk alatt, nektek egy full time center kellene majd a Garnett utáni korszakra, erre pedig ő nem hiszem, hogy alkalmas lesz már bármikor is.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.20. 18:10:40

MessiFan írta:Oden-ről én szeretnék beszélgetni, mert azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni, csak adjon valaki neki lehetőséget és ezt már tudjuk is egy ideje, nem egy csapat figyelheti, de vajon ki vállalja be? Úgy gondolom a Celticsnek bőven megér 1 próbát, bár Ainge azt nyilatkozta hogy nem tervezzük szerződtetni, mert valószínűleg csak a 13-14-es szezonban fog visszatérni. Én örülnék ha a nyári ligában nálunk játszana és ha minden jól megy maradna is, de ez nagyon a jövő zenéje ráadásul eléggé ködös, de miért ne?

Bulls elleni vereség nagyon nagyon fájó volt számomra, majd megőrültem... Ma a Detroitban nem lesz könnyű meccs, de ha játszik Bradley minden jó lesz :mrgreen: :mrgreen:
Nekünk meg aztán főleg megérné, mert ha vissza tudna térni rendesen, akkor hatalmas fogás, ha nem, akkor sem buktunk semmit, amúgy is bőven a sapka felett vagyunk. De az idei szezon számít egyelőre, ahhoz meg Odennek nem lesz köze sajnos.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.20. 18:01:59

Oden-ről én szeretnék beszélgetni, mert azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni, csak adjon valaki neki lehetőséget és ezt már tudjuk is egy ideje, nem egy csapat figyelheti, de vajon ki vállalja be? Úgy gondolom a Celticsnek bőven megér 1 próbát, bár Ainge azt nyilatkozta hogy nem tervezzük szerződtetni, mert valószínűleg csak a 13-14-es szezonban fog visszatérni. Én örülnék ha a nyári ligában nálunk játszana és ha minden jól megy maradna is, de ez nagyon a jövő zenéje ráadásul eléggé ködös, de miért ne?

Bulls elleni vereség nagyon nagyon fájó volt számomra, majd megőrültem... Ma a Detroitban nem lesz könnyű meccs, de ha játszik Bradley minden jó lesz :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.20. 17:45:25

Cumbee írta:
Tocy írta:Breaking news: újraigazoltuk 10 napra Varnadot ÉS BIRDMAN IS KAPOTT EGY 10 NAPOS SZERZŐDÉST. Most szerdáig pihenőn vagyunk, akár lehet edzeni is, ott meg egy Raptors ellen villantani. Én örülnék, ha bejönne, veszteni nem lehet vele ( de Kenyonnak még mindig jobban örülnék ).
:D Akkor most szeretnél beszélgetni Oden-ről? Hogy mennyire kell a Heat-nek egy 20-25 perces domináns center és mennyire nem?:D (Csak hogy a nyár végi eszmecserénk után szurkálódjak egy kicsit...:D)
Kellhet domináns center, csak Odenről még beszélgetni sem érdemes, mivel még értékelhető hónapja sem volt kb az NBA-ben. :D Na meg aztán Birdman minden, csak nem domináns center :D Jelenleg a duplanulla ( még a pattanókért sem ugrik fel... ) Haslem és a bénázó ( remélem, ez csak átmeneti ) Battier mellé/helyett kell valaki, aki a védekezésben tud valamit hozzátenni és főleg a lepattanózásban. Szezon előtt arról nem volt szó, hogy Chalmers-Haslem-Battier nem fog csinálni semmit :D Bízok benne, hogy ez csak átmeneti, és a rájátszásban majd hozzák magukat, de most jelenleg kell valaki, aki küzd is néha.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.20. 17:25:55

Tocy írta:Breaking news: újraigazoltuk 10 napra Varnadot ÉS BIRDMAN IS KAPOTT EGY 10 NAPOS SZERZŐDÉST. Most szerdáig pihenőn vagyunk, akár lehet edzeni is, ott meg egy Raptors ellen villantani. Én örülnék, ha bejönne, veszteni nem lehet vele ( de Kenyonnak még mindig jobban örülnék ).
:D Akkor most szeretnél beszélgetni Oden-ről? Hogy mennyire kell a Heat-nek egy 20-25 perces domináns center és mennyire nem?:D (Csak hogy a nyár végi eszmecserénk után szurkálódjak egy kicsit...:D)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2013.01.20. 17:20:01

Egész jó kis meccs volt a Philadelphia-Pittsburgh. Főleg, hogy vendég siker született :D De tényleg PO hangulata volt helyenként.

A Detroitnak meg kisebb rebuild kell lassan, rohamosan öregszik a csapat. Utánpótlás van, Mrazek, Tatar, Nyquist, csak az a kérdés, hogy mikor építik be őket. Bár szerintem egy ilyen félszezon pont tökéletes lenne erre. A Blues meg nagyot húzott Tarasenkoval. A KHL-t már kinőtte és tegnap az első NHL-meccsén is fickándozott :)

http://youtu.be/C-VzYL38NWo
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.20. 09:46:47

Mondjuk akármennyit bénázik a Lakers, előttük a Portland, a Minny meg a Houston ugyanazt adja elő, képtelenek folyamatosan 3-4 meccseket nyerni, szerintem bukta a fogadásod Game :D Most mondjuk a Minny pont a Houstont verte el, de ezzel már Hardenék is 50%-on csak.

Breaking news: újraigazoltuk 10 napra Varnadot ÉS BIRDMAN IS KAPOTT EGY 10 NAPOS SZERZŐDÉST. Most szerdáig pihenőn vagyunk, akár lehet edzeni is, ott meg egy Raptors ellen villantani. Én örülnék, ha bejönne, veszteni nem lehet vele ( de Kenyonnak még mindig jobban örülnék ).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2013.01.20. 17:12:57-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.20. 08:20:25

NHL, nyitónap eredményei:

Philadelphia-Pittsburgh 1-3
Winnipeg-Ottawa 1-4
Los Angeles-Chicago 2-5
Boston-NY Rangers 3-1
Montreal-Toronto 1-2
NY Islanders-New Jersey 1-2
Tampa Bay-Washington 6-3
Florida-Carolina 5-1
St.Louis-Detroit 6-0
Nashville-Colombus 2-3(SO)
Dallas-Phoenix 4-3
Minnesota-Colorado 4-2
Vancouver-Anaheim 3-7


Na puff, szépen indul a szezon a Detroit számára :cry:

Valahogy ezt hívom hokinak:
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... ,4&lang=en
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.19. 21:49:08

Bob_Marley írta:
KD 52 pontja az meg micsoda? :D
13/31 mezőnyből, nem tetszik :D De viszont a 21/21 büntető hihetetlen :D Meg hát 31 rádobás, 21 büntető, de csak egy gólpassz? Ejj-ejj...na jó, befejeztem, Durant elmebeteg volt megint :D
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 11:56:29

Bob_Marley írta:Nem láttam a meccset, de olvasva Primitive-t (köszi amúgy) nem lehetett leányálom a meccs :D
Iszonyat sajnálom, mert ez kulcsmeccs volt, most megint 2 vereség a Pistons-Cavs duót muszáj verni.
A Bulls-Celtics meccsek jók mostanában :D Most is 100-99 lett a vége, de volt OT is, két elit védekező csapat, aki hasonló támadási rendszerre épít, sok passz, sok elmozgás, rengeteget lehet tanulni ezeken a meccseken.

Rondo fényt kapott (lehet ezt is sárgáznom kell? :D) is iszonyat kár hogy KG+PP sajnos tegnap nem tudott sokat hozzátenni.

KD 52 pontja az meg micsoda? :D
Megéri megnézni az utolsó 15-20 percet. Az igazság az, hogy a C's elbaltázta ezt a meccset, a Bulls meg köszönte szépen, és behúzta, még ha némi szerencs is kellett hozzá. Utolsó Belnielli pontra gondolok.
A rendes játékidő utolsó támadása a C's-é volt, úgy hogy mentek +2-vel... PP megkapta a lasztit, aztán labdafeldobás lett a vége, amit Noah elhozott, és sikerült pontot dobniuk belőle. Utána meg már asszem marad ilyen 1-2 sec vissza... Onnan lett OT. Garnettnak a végén voltak fontos pontjai, de egyébként elég hulladék volt. Voltak amúgy bírói hülyeségek is rendesen, legalább is az én meglátásom szerint. Doc is majdnem kétoldali tüdőlötyögést kapott, ahogy láttam. :lol:

Egyébként egy nagyon jó meccs volt, ahol Rondo kap egy hatalmas piros pontot. Nagyon jól ment Neki a dobás, jó lenne, ha ezt állandósítani tudná. Ja, és tegnap Baarbosa is viszonylag sokat volt a pályán. Hatott a hiszti? :lol:

Ja és Deng megsérült, szerintem valami izomhúzódás, szakadás.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.19. 11:47:49

Nem láttam a meccset, de olvasva Primitive-t (köszi amúgy) nem lehetett leányálom a meccs :D
Iszonyat sajnálom, mert ez kulcsmeccs volt, most megint 2 vereség a Pistons-Cavs duót muszáj verni.
A Bulls-Celtics meccsek jók mostanában :D Most is 100-99 lett a vége, de volt OT is, két elit védekező csapat, aki hasonló támadási rendszerre épít, sok passz, sok elmozgás, rengeteget lehet tanulni ezeken a meccseken.

Rondo fényt kapott (lehet ezt is sárgáznom kell? :D) is iszonyat kár hogy KG+PP sajnos tegnap nem tudott sokat hozzátenni.S +2nél elcsesztük, bár ahhoz hozzátartozik Thibó zsenialitása, mert rohadt jó ütemben jött a duplázás PP-n.
Már az összefoglaló is sokkolt, ezt a meccset meg kellett volna nyerni :?

KD 52 pontja az meg micsoda? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 02:25:13

Na a Boston megint behúzta a kéziféket, vagy mi lesz gyerekek? A Hornets elleni zakó sem ízlett, de most a Bulls is lépéselőnyben szünetnél. :roll:

40% mezőnyből, 1/6 kintről, az elég csúnya! No, de remélem a félidőben Rivers felpofozza őket, aztán behúzzák. Csúnya lenne 2 L zsinórban... A Gardenben.

Rondo pedig mindent megtesz a győzelemért. (mikor tanult meg dobni? :lol: ) 27!!!! pont, szezonbeli legjobbja...

Noaah-Garnett meccsek elég jók. :P

Mi volt itt a végén. KG egyébként katasztrófa.... OT. :roll: :oops:

Noah meg hogyan dobja a büntetőket, sírok. :lol: ](*,)

A vége meg horror... Belinelli hogyan dobott pontot, mese! #-o ](*,)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.18. 19:41:25

LeBron és Wade betegek voltak, többieket meg inkább hagyjuk, mintha pár randomra kiválasztott néző játszott volna. Összesen 6 TO-ja volt a Heat-nek, az azért elég kemény és ezekből csak 2 pontot kaptak.
Bob_Marley írta:Bradley
:mrgreen:
Bob_Marley írta: Parkert meg kihagyni Game, íjj hát nem is ismerlek :D
Szerintem Parker az egyik leginkább alulértékelt emberke a nagy irányítók rangsorába, mondogatjuk itt hogy Paul, Williams, Rondo stb, hát nálam Parker bőven ott van az élmezőnyben, kb e 3 ember után.S betetted Curryt aki megint lesérült, hát Margit Nóóómális??? :mrgreen:
Ez csak a személyes véleményem volt, igazából Curry-t sokkal szívesebben nézném az All-Star gálán, mint Parker-t :) Meg szerintem nem olyan rossz pick ő sem, az, hogy most ilyen jól áll a GSW, az főleg neki köszönhető, ez a 20/4/6, 46% tripla elég masszív. Illetve Parker-t utálom :D
Sanama írta:
Ilyen fadeaway jumper-re gondolsz például?
Hát leginkább a Scalabrine féle Fadeaway Dunk érdekelne :-D , de igen, Jumper meg ezek... :P (tempó ezt magyarul hallottam:D)
A fadeawayt amugy pont tudom :D de jumper, floater meg ezek érdekelnének :)
Akkor Knézy a te embered, ő szokta nagyon jól lefordítani a dolgokat. Hátradőlős egylábas :mrgreen:

De látom Cumbee segített már :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.18. 12:28:18

kanty írta:Gratulálok a Heatnek, félgőzzel megvertek. Az is csoda, hogy végig meccsben voltunk. 20 eladott labdánk volt összesen, amiből kb. 10 az első negyedben. Eladtuk utána monster James dunk, kb. ez volt az első negyed.

A végén Kobe még felvette a kesztyűt, de az sem volt elég. Mondjuk Bryantnek is ritka rossz meccse volt.

Kb. két perccel a vége előtt kettővel megy a Heat, Howard büntető és ez :
http://www.youtube.com/watch?v=Vz6ARZqznjw
A hajam téptem.

Ha a pozitívumokat nézem, akkor:
-vagy egy Clarkunk, akit nem rég kukáztunk elő Gasol sérülésénél és egész jól játszik. Védekezésben is tényező, fut hajt, nem is öreg, szóval megvan benne pár olyan dolog, ami a csapat legnagyobb részéből hiányzik.
-visszatért Gasol. Egyelőre csak padról, aztán kíváncsi vagyok. Mondjuk lehet, hogy hatékonyabb lenne így, hiszen többet lehetne centerbe (amíg Dwight pihen) és így legalább nem a hármas vonalon kellene ténferegjen.
-van Clark és Gasol, legalább nem kell Meekset és Duhont sokat nézzem, mindkettő jelenleg D-league szint.
-talán Howard kezd magára találni, az elmúlt meccseken egyre inkább dominálta a palánkot. A Heat ellen ez mondjuk annyira nem jött össze.

Négy győzelemmel vagyunk lemaradva a rájátszástól, nem lesz könnyű, de azért szerintem csak becsúszunk.

Ez pedig kommentár nélkül:
http://mashable.com/2013/01/15/brothers ... lsy-video/
Airballnál Cole tapsol a padon :D :D Howard bizony éledezik, szerencsére most ellenünk ez pont nem jött ki, és a a festékből szerzett pontok mutatják, hogy mennyire nem...bár ugye ebből a 68-ból 21 fastbreak pont volt.

Ja és LeBronnak nem gyenge hete van. Nem is a 26 pont a kemény, de mezőnyből 60%-kal dobott, és 75 TS% felett...

Ez is érdekes :D Mi történhet majd a PO-ban, ahol nem fog kintről dobálgatni, hanem menni fog a gyűrűig, mint tavaly...
http://yfrog.com/scaled/landing/208/3lpw.png
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.18. 12:21:25

Gratulálok a Heatnek, félgőzzel megvertek. Az is csoda, hogy végig meccsben voltunk. 20 eladott labdánk volt összesen, amiből kb. 10 az első negyedben. Eladtuk utána monster James dunk, kb. ez volt az első negyed.

A végén Kobe még felvette a kesztyűt, de az sem volt elég. Mondjuk Bryantnek is ritka rossz meccse volt.

Kb. két perccel a vége előtt kettővel megy a Heat, Howard büntető és ez :
http://www.youtube.com/watch?v=Vz6ARZqznjw
A hajam téptem.

Ha a pozitívumokat nézem, akkor:
-vagy egy Clarkunk, akit nem rég kukáztunk elő Gasol sérülésénél és egész jól játszik. Védekezésben is tényező, fut hajt, nem is öreg, szóval megvan benne pár olyan dolog, ami a csapat legnagyobb részéből hiányzik.
-visszatért Gasol. Egyelőre csak padról, aztán kíváncsi vagyok. Mondjuk lehet, hogy hatékonyabb lenne így, hiszen többet lehetne centerbe (amíg Dwight pihen) és így legalább nem a hármas vonalon kellene ténferegjen.
-van Clark és Gasol, legalább nem kell Meekset és Duhont sokat nézzem, mindkettő jelenleg D-league szint.
-talán Howard kezd magára találni, az elmúlt meccseken egyre inkább dominálta a palánkot. A Heat ellen ez mondjuk annyira nem jött össze.

Négy győzelemmel vagyunk lemaradva a rájátszástól, nem lesz könnyű, de azért szerintem csak becsúszunk.

Ez pedig kommentár nélkül:
http://mashable.com/2013/01/15/brothers ... lsy-video/
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.18. 08:34:57

Kicsináltuk a Lakerst! :D Ami eléggé durva, jelzésértékű adat: Points in the paint: 68-28 nekünk. Amúgy James és Wade elmebeteg volt, rajtuk kívül a többiek nullák. Allen a végén robbantott, amikor kellett, róla még lehet pozitívan szólni. Chalmerst viszont én kirúgnám a fenébe, játsszon Cole, ez a füves barom idén 4 jó, és mjuk még 3 értékelhető meccset hozott, tavaly szintén ( a PO-ban volt neki még mjuk 5 jó ), miközben Cole küzd-hajt, bevágja a triplát ugyanúgy ( illetve jelenleg még jobban... ), gyönyörűen védekezik, és nem csinál mostanság kevesebb hibát, mint Rio.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.18. 00:48:22

Én nem olvastam ma a híreket, Barbosaánál várható volt, hogy lehet bedurcizik, azért így hogy van Bradley nagy a tömörülés hátvéd poszton.
Majd ezzel valamit kell kezdeni, úgyis azért sok helyen hallani, hogy próbálkozunk itt-ott lehet a barzil is cserealap lesz, én nagyon megszerettem, csendben csinálta a dolgát, s remekül, nyilván megunta, hogy 5 percet kap, pedig nem lehet rá panasz, sőt

PP-Gay, röviden tömören nem :D Pierce lehet nem olyan robbanékony mint 10 éve, nem olyan agilis mint 10 éve, de hogy továbbra is ő az egyik szellemi és mentális vezér az tuti, s úgy vagyok vele hogy a keretet azért hoztuk össze, hogy amíg itt van KG+PP még lehessen valami célokat elérni, Gay már egyfajta újjáépülés lenne, aminek nem lenne értelme, játékban sem jobb mint PP, vezér típusra meg ugye ég és föld, az hogy fiatalabb, s PP már lassan tényleg visszavonul meg úgy érzem elhanyagolható.Csapatkémia rohadt fontos, s ebben PP továbbra is egyik mozgatóerőnk.Akármi van ő lesz a Captain and the Truth.

Na Barbosa cáfolt, úgyhogy nincs para :D

Kelet kezdő:Rondo-Wade-Anthony-James-KG
Nyugat:Paul-Bryant-Durant-Griffin-Howard
(Hmm, van 3 AS kezdőm fantasyban :mrgreen: )

Azért örömteli, hogy megint van 2 Celtics játékos, s szerintem PP-re is van esély, jó kis szezont fut.

Parkert meg kihagyni Game, íjj hát nem is ismerlek :D
Szerintem Parker az egyik leginkább alulértékelt emberke a nagy irányítók rangsorába, mondogatjuk itt hogy Paul, Williams, Rondo stb, hát nálam Parker bőven ott van az élmezőnyben, kb e 3 ember után.S betetted Curryt aki megint lesérült, hát Margit Nóóómális??? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.17. 23:55:31

Jó kis meccs volt és egy újabb W... Szép álmokat! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.17. 22:45:04

Sanama írta:
Ilyen fadeaway jumper-re gondolsz például?
Hát leginkább a Scalabrine féle Fadeaway Dunk érdekelne :-D , de igen, Jumper meg ezek... :P (tempó ezt magyarul hallottam:D)
A fadeawayt amugy pont tudom :D de jumper, floater meg ezek érdekelnének :)
Én inkább az ilyeneket magyarul szoktam (már aminek van megfelelője), de a jumper szerintem simán tempódobás, a ziccert gondolom tudod :D a floater meg egy olyan dobásforma, amit úgy eresztesz el, hogy lendületből mész a gyűrű felé és a lendületet használod fel a dobáshoz, szinte csak elereszted a labdát. Ennek mestere pl Tony Parker, de ma már az összes irányító tudja kb. Próbáld majd ki, ha lemész pattogtatni, élmény olyat dobni és azért jó, mert alapesetben ,ha nem ez a mániád, tényleg váratlan, meglepi a védőket.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.17. 22:02:05

Ilyen fadeaway jumper-re gondolsz például?
Hát leginkább a Scalabrine féle Fadeaway Dunk érdekelne :-D , de igen, Jumper meg ezek... :P (tempó ezt magyarul hallottam:D)
A fadeawayt amugy pont tudom :D de jumper, floater meg ezek érdekelnének :)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.17. 21:50:29

Tocy írta:
neobarca írta:Knicks-Pistons élőben Londonból a Sport2-n!!! \:D/ \:D/ \:D/
Hú de színvonalas, hajtós meccs, tele okos, jó megoldásokkal, szép passzokkal, jó egyéni megoldásokkal. Nem.
Ezen felröhögtem :D
Hát igen ezért nem is estem le a székről mikor Neo kiírta :D

Közben kiderült hogy Barbosa nem cserét kért, hanem több játékidőt... így már azért mindjárt más a leányzó fekvése :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.17. 21:50:20

Melo ahogy szokta, nagyon bekezdett.

Ez a Pistons meg nem hasonlít egy NBA csapatra.

Drummond-ot nem láttam sokszor játszani, remélem ma jó kis meccset fog hozni, idáig 8 perc alatt 7/3.
Sanama írta:Valaki le tudná írni a dobásfajtákat, hogy melyik név mit takar? Már régóta meg akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem.
Köszi
Ilyen fadeaway jumper-re gondolsz például? :)
MessiFan írta: Ugyan nem engem kérdeztél, de úgy gondolom, hogy bármelyik Celticsest megkérdezed, nem cserélné el PP-t, főleg nem egy Gay-ért, persze elismerem meg kedvelem a játékát az egész Memphis-i csapatét, de már csak elvből nem cserélném el Piercet senkiért.

Szerk: Na tessék, Barbosa szeretné ha elengednénk...
Akkor jól gondoltam, hogy nem csinálnátok :)

Barbosa-t meg teljes mértékben megértem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.17. 21:47:31

Nem tud valaki egy sport2-es streamet? Ahol szoktam nézni az most nem megy, amit találtam, az leállt idő közben és nem találok több használhatót. Ha valakinek van akkor megköszönném, félévente egy magyar kommentár jól jönne.:D
Sanama írta:Valaki le tudná írni a dobásfajtákat, hogy melyik név mit takar? Már régóta meg akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem.
Köszi
Le kellene írnod pontosan, hogy melyikekre gondolsz és akkor azt le tudnánk fordítani neked, mert így elég bő a választék.
A 3 alap:
jump shot = tempó
dunk = zsákolás
layup = ziccer
Ezeknek van még sok fajtája. (turnaround jumper, step-back jumper putback dunk, tip in, reverse layup, stb)
Ezeken kívül ami most eszembe jut:
hook shot = horog
teardrop = ? ez az amikor nagyon magasra dobja fel a labdát, hogy elkerülje a blokkoló kezeket és kb függőlegesen esik bele a gyűrűbe a bogyó
http://www.youtube.com/watch?v=nrAEdAOHYVk
finger roll
http://www.youtube.com/watch?v=cwHC7cZX01o

Kb ennyi jut eszembe most, a többiek majd hozzáteszik ami kimaradt.:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.01.17. 22:16:12-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.17. 21:32:54

Valaki le tudná írni a dobásfajtákat, hogy melyik név mit takar? Már régóta meg akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem.
Köszi
Válasz küldése