Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 16:32:18

Az a ciki Dávid,hogy az 5versenyenkénti negatívum is max ilyen tud lenni :D akkor meg már úgy érzi az ember, hogy muszáj valamit találni,csak hogy írj róla negatívat. Az ilyesminek pedig nem látom ÉN sok értelmét, ezért is reagálom így le.

nem muszáj,h ez neked tetsszen, ahogy az sem,hogy nekem az ilyen kreált kritikák.


"de ez az 'eltúlzott maximalizmus' nem biztos hogy mindenkinek bejön. "

szerintem akkor neked egyik pilóta sem jön be, mivel mind ilyen.

Ebben a sportban jóval nehezebb a csúcson maradni,mint oda felérni, addig jó míg Vettel is így áll hozzá,meg aki sikereket akar elérni a jövőben,az mind így áll hozzá. Alonsotól Hamiltonig.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2011.11.13. 16:27:58

most ránéztem fészbukra és ott is nem egy ember írta ugyanezeket,szimpátiától függetlenül.
nem mintha tudnék objektív véleményt formálni,mert rühellem a gyereket,de ez az 'eltúlzott maximalizmus' nem biztos hogy mindenkinek bejön.
mint az eminens tanulók az osztályban,akik még akkor is végigtanulják a délutánt ha már tuti ötösök. őket is utálják.
az pedig hogy te MINDEN véleményre rákontrázol,legalább annyira nevetséges,minthogy én öt versenyenként írok valami negatívat róla.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.11.13. 16:27:10

ozsimiki írta:5ből 3 megvolt, még van két tag,akitől várom ennek a komoly kaliberű dolognak a felhozatalát.

:D (ezt majd törölöm,vagy szerkesztem onra :D )
így, h ezt írtad tuti nem fogják leírni, csak azért is. :D

ON:
Ha a HRT nem jön ki Alo elé a box előtt, lett volna még esélye megelőzni Hamit, de viszont így esélytelen volt. :?

Massa takarodjon... :evil:
Webber meg egy rakás... :D

Kb. ennyit erről. :)

2. Jenson Button 255
3. Fernando Alonso 245
4. Mark Webber 233
5. Lewis Hamilton 227
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.11.13. 16:28:51-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 16:21:31

5ből 3 megvolt, még van két tag,akitől várom ennek a komoly kaliberű dolognak a felhozatalát.

:D (ezt majd törölöm,vagy szerkesztem onra :D )
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2011.11.13. 16:18:27

szerintem nevetséges,hogy vettel meg a csapata egy ilyen év után ott rohad a bokszban mélabús pofával,mint akiket akasztani visznek.
az ilyen hülyeségek miatt ráaggatták vettelre a maximalista jelzőt,ami persze a mezőny összes tagjára ugyanúgy igaz,hát hogy a fenébe ne lenne mindenki maximalista ilyen szinten.
de mivel most vettel az aktuális kedvenc,kell neki valami megkülönböztetés, csak ugye igazából kevés skilljét lehetne kiemelni,ezért maradt ez.
mert ő még sz.rás közben is telemetriai adatokat néz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.11.13. 16:11:21

Nah jövök én is :mrgreen:
Trololololo......
Egy minden szempontból sz.r szezon legszórakoztatóbb pillanata volt ahogy a komplett boxutca rohant a cumisüveggel meg zsepivel.
Nevetséges :lol:
Gyula báttyánk is "jaj de bosszantó" majd kisvártatva "mármint Vettelnek".
De hogy ne maradjon el a nyál megdícsérte kistúlzással azért is hogy egyenes hátal ül a boxban.
:mrgreen:

Hamiltonnak meg valóban egy gyógycsomag lehet ez a győzeleme a következ ő szezonra.

idén után, remélem jövőre is a mezőny többi tagjának kell a zsepi legtöbbször :wink:
Hamilton habitusát ismerve, szerintem ez a győzelem nem jelent így sokat, hogy Vettel nélkül érte el, őt kell legyőzni a gyógyuláshoz :D Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 16:11:18

:)

aki kezdi mindig az a bűnös :wink: jelenleg "ovis". a másik csak a kezdeményező stílusában "vág" vissza.

Minden esetre ezt is felírtam a miért szóljunk be Vettelnek rovatba: Mert szomorú,ha kiesik az élről egy defekt miatt. Valamint mi az,hogy ezért őt vigasztalják.

még van pár ehhez hasonló, óriási vétek,amit elkövetett a német.

Megnézném,hogy ha Hamira ilyen kaliberű dolgok miatt érkezne a sár, milyen mód reagálnád le :) már-már szégyellem magamat, többieket,hogy csak akkor szólunk be neki, ha nekimegy valakinek,vagy szabályt szeg. De inkább maradok ennél a vonalnál, többi beszólást akkor meghagyom azoknak,akik rá vannak szorulva.

Vettel nélkül is büdös nagy unalmas verseny volt ez. :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.13. 16:02:01

ozsimiki írta:Jellemző...

szóval aki kezdi, az nem ovi,csak ugratás,aki hasonlóképp reagál,az már sértés :)

legközelebb nem kell elkezdeni,mint írtam alább.

Nem hogy inkább ünnepelnéd Hamilton győzelmét, aki 100%ban kihasználta,h a leggyorsabb nincs már a mezőnyben :lol: :twisted:

Jellemző...

Ha te leóvodásozol,és én is visszavágok ezzel,az már más tészta,mi? :lol:

Nem volt elkezdve semmi,beírtam ,h furcsa,ahogy ennyire megrohamozták.Ez olyan nagy truváj,amire rögvest Hamiltonozni kellett,meg hosszasan magyarázkodni? Gyáááá....

Hagyjuk ezt abba sztem,úgyis az én apukám az erősebb :mrgreen:

Ünneplem én,mint az állat,h Lewis is ilyen észbontóan vérprofin,szenzációs tempóval,okosan vezetve,Vetteles futamgyőzelmet aratott :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 15:56:00

Jellemző...

szóval aki kezdi, az nem ovi,csak ugratás,aki hasonlóképp reagál,az már sértés :)

legközelebb nem kell elkezdeni,mint írtam alább.

Nem hogy inkább ünnepelnéd Hamilton győzelmét, aki 100%ban kihasználta,h a leggyorsabb nincs már a mezőnyben :lol: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.13. 15:53:10

ozsimiki írta:Gondolom ezt biztos forrásból tudod. Most mutatták a kamerák,ennyi. Azért ne menjünk át már oviba lassan,h most abba kötsz bele egyrészről,h valaki szomorú mert kiesett az élről +hogy ezért vigasztalja a saját csapata +Bernie /aki mint írtam, máshoz is ment már oda ilyen szituban, Schumihoz tuti,de láttam már Alonsonál is, meg más fejest pl Hamiltonnál is anno/. Hiányozhat már neked,h vkit izomból kilökjön,h lehessen valós okok miatt is megtalálni. Az ilyen reakciók miatt már lassan úgy tűnik.

Szerintem hagyjuk,az ilyen "vérlázító" szituációk felhozatalát :roll:
Arról nem tehetek,h a neked címzett viccelést személyes sértésnek vetted,mint ahogy a Vettelre általában bárkitől írt dolgokat.Elkezdted itt magyarázni,meg Hamiltonozni pedig talán kitűnt a dolog,h ugrattalak.És írtam,h nem különösebben érdekel,h ki nyalókázza Vettelt a boxban,cs feltűnt,h ennyire megrohamozták egy semmiség miatt.Ennyi.Ha nagyon be akartam volna neked szólni,akkor azt írom,h remélem hamarosan kirúgják a magas paripát,a koncon végre marakodók,akinek dobott egy csontot a nagykutya... De nem teszem,mert nem ollan fajta vagyok :P :wink: De a Vettelre írt Hamiltonozás,meg a kilökés emlegetése témától merőben függetlenül nem óvoda gondolom :lol:


Nah,megvan a győzelem,kicsi kozmetika összejött a kiscsávónak.Most majd ő is jobban alhat a trófeával vígasztalódva,ha már Nicole nincs ott kispárnának :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 15:38:21

Gondolom ezt biztos forrásból tudod. Most mutatták a kamerák,ennyi. Azért ne menjünk át már oviba lassan,h most abba kötsz bele egyrészről,h valaki szomorú mert kiesett az élről +hogy ezért vigasztalja a saját csapata +Bernie /aki mint írtam, máshoz is ment már oda ilyen szituban, Schumihoz tuti,de láttam már Alonsonál is, meg más fejest pl Hamiltonnál is anno/. Hiányozhat már neked,h vkit izomból kilökjön,h lehessen valós okok miatt is megtalálni. Az ilyen reakciók miatt már lassan úgy tűnik.

Szerintem hagyjuk,az ilyen "vérlázító" szituációk felhozatalát :roll:

Versenyről:

Hami valószínű befut az élen, miután kiesett előle a bajnok, szépen letudta a versenyt azok után. Komoly ellenállásba így már nem keveredett. Azt meg lehetett figyelni,h az etapok végére Alonso meg tudta közelíteni,de sokat nem ért vele.
Alonso is jót ment, ha nem bénáznak a boxban, talán 1-2 kör erejéig vezethetett is volna.
Button: vmi gondja volt, de ő is köszönetet mondhat a RedBull boxnak, még a verseny közepén.
Webber: hát igazából nem tudom mit írjak...azzal együtt,h leszabályzott a RedBull szerintem vmi nagyon nem okés nála.
Massa: nc, teljesen szétesett
Rosberg & Schumi: több nincs a gépben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.13. 15:00:33

ozsimiki írta:
miihii írta:Ozsi,

te is már a repcsin ülsz,h pátyolgasd egy kicsikét szeeeegény Vettelt? :twisted: Amilyen hosszú a sor,simán odaérsz még :P
De tényleg,minek ennyire nyalogatni a gyereket?Egy rakás ember esett már ki,volt h VB-ok,mégsem szaladt mindenki oda vígasztalni.Pláne nem egy ilyen eset után...Nah,mindegy,talán a VB cím majd segít neki elaludni :lol:
egyrészről, honnan tudod,h fekete barátodat nem vigasztalná senki ha vezető helyről kiesne? szerintem de. Bocsánat,h szeretik :) Bernie meg máshoz is oda szokott menni.

az meg ne legyen Vettel hibája,hogy mutatják a kamerák. a legjobbat még ilyen szituban is szokás :wink:

Webber, hanyadszor játssza már el,h nem tud egy előzést végigvinni? Bár a Mekik egyenesben gyorsak.

szerk: ha a VB mégse segítene neki elaludni, elég visszanézni Hamilton unalmas fejeit az utóbbi versenyekről :twisted: :wink:
Én nem Hamival hasonlítgatom és azt sem mondtam,h őt senki se vígasztalná :wink: Cs azt,h nemigen láttam ilyet túl sokszor,h így megözönlik a kiskedvencet a fejesek egy pillanat alatt,mintha vmi óriási dolog történt volna. Szeressék,nekem tökmindegy.Az sem zavar,ha Börnie már azért nem látszott később,mert épp övön alul tevékenykedett :twisted: Cs megjegyeztem,h nemigen szoktak egyből így szaladni akárkihez is,legyen az bármilyen jó és szép is :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 14:32:29

miihii írta:Ozsi,

te is már a repcsin ülsz,h pátyolgasd egy kicsikét szeeeegény Vettelt? :twisted: Amilyen hosszú a sor,simán odaérsz még :P
De tényleg,minek ennyire nyalogatni a gyereket?Egy rakás ember esett már ki,volt h VB-ok,mégsem szaladt mindenki oda vígasztalni.Pláne nem egy ilyen eset után...Nah,mindegy,talán a VB cím majd segít neki elaludni :lol:
egyrészről, honnan tudod,h fekete barátodat nem vigasztalná senki ha vezető helyről kiesne? szerintem de. Bocsánat,h szeretik :) Bernie meg máshoz is oda szokott menni.

az meg ne legyen Vettel hibája,hogy mutatják a kamerák. a legjobbat még ilyen szituban is szokás :wink:

Webber, hanyadszor játssza már el,h nem tud egy előzést végigvinni? Bár a Mekik egyenesben gyorsak.

szerk: ha a VB mégse segítene neki elaludni, elég visszanézni Hamilton unalmas fejeit az utóbbi versenyekről :twisted: :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.13. 14:28:20

Ozsi,

te is már a repcsin ülsz,h pátyolgasd egy kicsikét szeeeegény Vettelt? :twisted: Amilyen hosszú a sor,simán odaérsz még :P
De tényleg,minek ennyire nyalogatni a gyereket?Egy rakás ember esett már ki,volt h VB-ok,mégsem szaladt mindenki oda vígasztalni.Pláne nem egy ilyen eset után...Nah,mindegy,talán a VB cím majd segít neki elaludni :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 14:08:24

Nah, többiek végre megkaphatják a szanaszét rágott csontot :D

Nembaj Seb, inkább most,mint egy kiélezett szituban (tavaly sokszor volt akkor peche)

nah nézzük hogy marakodnak a többiek a koncon.

szerk: Webber ideje lenne vmit mutatnod már, bár szerintem max 3.lesz :roll: talán.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.11.12. 22:52:02

miihii írta:
Vettel rohadjon meg,elrontotta a telimet az időmérőre :twisted: :
Az én tippem viszont így jött be telinek :D

Amúgy a tippversenyben beállt a negatív rekord: csak mi ketten tippeltünk.
A többiek már kb.3 futammal ezelőtt totál feladták. Jövőre nem hiszem, hogy lesz rá igény, hogy csináljuk ezt a F1-es tippelést. De majd FB-on meghívok mindenkit, aki akar tippelni, abba a F1es klubba, ahol a tippversenyt már 5 éve nyomjuk és ott már komolyabb mezőny ellen lehet küzdeni. Ott 1 pont hátránnyal a második vagyok jelenleg. :)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.12. 18:39:29

piton írta: Szegény Hamilton, elég keserű arcot vágott az edzés után, azt hitte, hogy most végre valahára összejön a pole.
Két futammal ezelőtt már megszerezte egyszer,az volt a végre valahára :wink: :D

Vettel rohadjon meg,elrontotta a telimet az időmérőre :twisted: Már kezdtem reménykedni,h ismét meglesz a német,de a szokásos forgatókönyv lett :? Idén nem lehet labdába rúgni ellene,uh marad az Arsenalos,reálos mottó: "majd jövőre..." :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.11.12. 16:01:46

Azt mondjuk nem értem mi a lóf**zért a sisakját mutatták Vettelnek, nem a gyors körét, ekkora barmokat. A többiről nem érdemes szólni, mert ugyanaz mint máskor. Force Indiák legalább a tízben. Vettelnek a rekord szerintem így már meglesz, a brazil pálya amúgy se túl McLaren-barát.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2011.11.12. 15:31:57

Vettel megint nagyot ment a végén, elképesztő mit művelt. Webber a nyomában sincs. Szegény Hamilton, elég keserű arcot vágott az edzés után, azt hitte, hogy most végre valahára összejön a pole.
Holnapi futam érdekes lehet, mint mindig most is sok múlik majd a rajton.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.12. 15:16:56

Remélem Button megtartja előnyét Alonsoval szemben, és megszerzi a második helyet összetettben.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.12. 15:07:58

Időmérő:

1.Vettel: szegény Mekik :cry: :lol: grt a rekord beállításhoz!
2.Hami
3.Button
4.Webber
5.Alo
6.Massa
7.Rosberg
8.Schumi
9.Sutil
10.DiResta

+jó volt ismét ezen a pályán látni Petrov Renault-ját :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.11.11. 16:07:04

1. szabadedzés(Abu-Dzabi):

1. Jenson Button brit McLaren-Mercedes 1:40.263 átlag: 199.419 km/ó 21 kör
2. Mark Webber ausztrál Red Bull-Renault 1:40.389 0.126 mp h. 26
3. Lewis Hamilton brit McLaren-Mercedes 1:40.403 0.140 27
4. Sebastian Vettel német Red Bull-Renault 1:40.755 0.492 27
5. Fernando Alonso spanyol Ferrari 1:40.801 0.538 25
6. Felipe Massa brazil Ferrari 1:41.260 0.997 17

2. szabadedzés:

1. Lewis Hamilton brit McLaren-Mercedes 1:39.586 átlag: 200.775 km/ó 31 kör
2. Jenson Button brit McLaren-Mercedes 1:39.785 0.199 mp h. 30
3. Fernando Alonso spanyol Ferrari 1:39.971 0.385 20
4. Felipe Massa brazil Ferrari 1:39.980 0.394 34
5. Mark Webber ausztrál Red Bull-Renault 1:40.104 0.518 35
6. Sebastian Vettel német Red Bull-Renault 1:40.132 0.546 26
7. Michael Schumacher német Mercedes 1:40.553 0.967 34
:wink:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.11.09. 21:45:35

:!: Következő futam az Abu-Dhabi nagydíj, november 12.-13. Tippek leadásának határideje: november 11. péntek délelőtt 9:59! :!:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.11.03. 22:47:05

Massát már jó lenne ha valaki leváltaná. :roll:
a mostani mezőnyből én nekik örülnék, ha a helyére jönne vki:
Perez, Kobayashi és Rosberg, de legjobban Rosbergnek örülnék. :)
vagy még esetleg Petrov vagy Senna is szóba jöhetne, bár ők nem olyan kiemelkedően jók.

Azért egy Alonso-Rosberg páros nem lenne rossz a Ferrarinál. :roll: :P 8)

bizony, hogy nem:) Alo úgy járna,mint 07ben :D Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.03. 22:20:59

Valamint pletyka szinten felmerült,hogy Rosberg akár már jövőre aláírhat mégis a Ferrarihoz. Bár mind neki,mind Massának érvényes szerződése van jelenlegi csapataiknál...

szerintem is kacsa, nemrég lenyilatkozta a német,hogy hosszú távra készül a Mercedessel, és még az út elején járnak. Mivel ez az év úgy is kuka már nekik,nem hiszem,h 1hét alatt történt volna valami.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése