Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.09. 21:58:47

Red Bull krach...hát igen. Amúgy egész évet tekintve, szerintem nekik volt a legkevesebb futamon a legjobb autójuk, Meki tuti előttük van, Ferrari meg mind1, mert idén nekik áll az év, bármit is csináljanak. Spa végre kompenzált vmit, erre egyből Monzától visszakapja Alo. (bár tudom, Alo színtiszta tudása miatt lépett előre a 3. helyig, nem azért mert bszott jó volt a Ferrari :D)

Hamiltonnak grt, remélem kitart a vas,és megközelíti Alonsot, bár még bízok egy jó kis RedBull javító csomagban, mert jelenleg egyértelmű,h Mekik előttük vannak,és a Ferrari sincs lemaradva...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.09. 16:42:01

Hát ez a Pérez! :)
Kezdtem örülni a 2. helynek, de hát, ez van.
Ha jövöre nézve beigazolódnak a pletykák, s Alonso-Pérez csapat lesz, akkor azért komolyan versenyben lehetünk már végre a konstrüktőriben is...
de kár a tegnapi hátsó felfüggesztésért. mennyivel másabb lett volna mondjuk az 1 sorból indulni... de így ahogy alakultak a dolgok nagyon is jó száj ízzel fogadtam a 3. helyet... s wéber Gabiva nem értek 1et mert ő azt mondta: "látszik Alonso nem örül a 3. helynek"
De igen örült. amikor még a leintés után az autójában ült, akkor lasították, s rázta az öklét örömében.
Innen csak dobogós Alonso helyezések kellenek és meglessz az a vb cím! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.09.09. 16:13:55

érdekes egy futam volt, bámulatos mozai hangulattal fűszerezve. Vettelnek elment az esze.. ha Alonso ott eldobja a vasat, megnéztem volna a szankciót. Ha a spanyol ügyesen taktikázik, gyűjtögeti a pontokat, akkor ez az év meg lehet neki.

Schumit sajnálom hihetetlenül, amennyire magára talált szezon gyenge kezdése után, annyira [auto_cenzúra] az egész gép. jó 5.-10. helyre elég a csomag, elképesztő, hogy ennyire gyenge ez az egész autó, siralmas.. nem méltó egy ilyen pilótához ez a szerencsétlenség..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.09.09. 16:03:22

Nah most itt az ideje hogy Alonso úgy betlizzen hogy azonkívül számára sem a legjobban alakuljanak a dolgok. :P
Erős a Meki ennek örülök Hungarorong előtt lemondtam már a vb-ről de lehet rá sansz főleg ha odafentről végre elengedik Alo kezét :twisted:

Schumi 7-6-ra vezet Rosberg-gel szemben időmérőkön szépen leküzdötte ezt a hátrányát az ezelőtti évekhez képest. Ha az ultimate pecheket is levonjuk a történetből úgy érzem versenytempóban sem jobb Rozi sőt. Viszont az idei Mercedes sem jó semmire.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.09. 15:31:51

LE-WIS HA-MIL-TON,SÁLÁLÁLÁLÁÁÁ 8)

Simaliba futam végén ismét örülééés,idén harmadszor.Nem apró lépést tett előre a tabellán,köszönhetően az érdekes helyezéseknek,kieséseknek.

Partiképes a Meki,rég volt már,h 3 futamot is nyertünk egymás után. És talán sikerül majd tovább nyújtani a szériát :P

Perez előtt meg emelem kalpagom,óriási a kis mehikói =D> Ahogy a végén tette neki,durva volt nagyon.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.09. 15:27:49

Na Monza is bevéve 8)
A Ferrarri szívébe egy tőrdöfés, hell yeah, gyönyörű hétvégét futott Lewis!Button nagyon sajnálom, egész hétvégén úgy tűnt nagyon erős a kocsi,erre megadta magát.
Dobogó az meglepetés, Pereznek örülök, Alonsonak nagyon nem :D De a lényeg tapadunk.És a kocsi erős, Hungaroring-Spa-Monza 3 McLaren siker, kell ennél több???? :D

Laza volt a hétvégén :D
Kép

szerk: Vettel esetet viszont én nem éreztem olyan súlyosnak, mondjuk nem ezen múlt, mert megadta magát a vas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.09.09. 15:47:40-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.09.09. 15:22:42

ez túl szép hogy igaz legyen bakker :D
az előző futam után jól jött Alonsonak.

179 Alonso
142 Hamilton
141 Kimi
140 Vettel
132 Webber

amilyen rosszul indult ez az egész hétvége olyan szép lett végül :D

de örülök :P
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.09. 15:18:43

miihii írta: Szerk.:
Sergio már meg is ette Massát 8) Gyerüüüüüünk,Alo-t is kapd el,kicsi! :P
sajnos elkapta.
De Vettel kiesett szerencsére :)
Hamiltont utálom,de Vettel itt az évek alatt annyira unszimpatikus lett,hogy úgy vagyok vele,inkább a brit legyen Alo előtt mint Vettel.
azért az elszúrt időmérő után nagyot ment Alonso,jó ez a 3.hely bőven,főleg hogy mögötte a fő üldözők,sőt ki is estek páran 8)
Hamilton a kivétel,de sejtettem,hogy ha Poleból indul akkor behúzza simán.

Azért annyira nem kellett megenni, ennyivel gyorsabb volt,simán elment mellette,semmi extra manőver nem volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.09. 15:09:40

Ejj,de sajnálom,h Jenson alatt megállt a technika :( Jól tolta és egy Meki dupla Monzában igen nagy szurka lehetett volna.Ráadásul így több pontot hozhattak volna a többieken,de sajna technikai sportokban ez bármikor benne van.
Remélem Lewist nem éri semmi és sima rajt-cél győzelem lesz,ezzel zsinórban a 3. Meki győzelmet szállítva 8)
Perez meg hatalmasan jön előre,remélem bírja a cucc alatta és befogja a Ferkákat [-o<

Szerk.:
Sergio már meg is ette Massát 8) Gyerüüüüüünk,Alo-t is kapd el,kicsi! :P

Szerk.2.:

Egyre jobban bírom ezt a Perez gyereket,ma is nagyot nőtt a szememben 8) Alo-t is megette a kicsi,jeeeahhh! Azért talán Lewisra már nem lesz veszélyes,így is zseniális futamon van túl.
Közben Vettel is out,jóóóóóféle :)

Ebből Hamilton nagyon jól jöhet ma ki,igaz Alonso sem jár rosszul a kiesőkkel és a dobogóval...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.09.09. 12:15:11

Alexander Mahone írta:Nagy Schumi-szurkoló vagyok, de csak lerombolná az imázsát, ha visszamenne a Ferrariba. Alonso nagyjából minden versenyen és edzésen verné.
Ebben nem lennék olyan biztos :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.09. 12:04:34

Ilyen első sorról álmodni se mertem volna. :lol: Ahogy miihii is írta, itt az esély, jó versenyzéssel (és a taktika el nem cseszésével) közelebb lehet kerülni Alonsóékhoz.
Gyerünk, fiúk!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.09. 10:40:13

Én meg ellenkezőleg csalódott vagyok! Alonso simán tudja, tudta azt a tempót amit a 2 meki, sőt a Spanyol elmondta hogy az ő 1:24:2-es ideje egy sima alap kör volt, nem voltak feltekerve a kapcsolók, kb fél mp tartaléka még volt, így nagyon csalódott a 10, hely miatt, Vettel bő 1 mp-el volt mögötte, s 5 hellyel előrébbről mehet... Massa jó időmérőt ment.
Michael is az elmúlt időszaktól eltérően elég jó pozíciót fogott. Di resta és force I. jól muzsikált kár a büntetéséért.
bízom benne hogy azért Alo egy jó rajttal, egy jó taktikával, odaérhet a dobogóra. Ha meglesz az a sebessége mint tegnap,. akkor ez teljesen reális lehet!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.09. 10:24:26

Sajnos lemaradtam az időmérőről (illetve dehogy sajnos,mert egy gyönyörű lánnyal strandoltam: P ) ,de borzasztóan örülök a Meki első sornak,pláne ilyen formában 8)
A további sorrend is parádés,mivel Vettel csak a 6. , Kimi 8. , Alo 10. ,Webber 11. Ők vannak a srácaim előtt,uh egy ügyes kis futamon lehetne rajtuk hozni gazdagon.

GO HAMI,BUTTON!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.04. 14:22:10

Nagy Schumi-szurkoló vagyok, de csak lerombolná az imázsát, ha visszamenne a Ferrariba. Alonso nagyjából minden versenyen és edzésen verné.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.04. 12:42:15

Castiel írta:http://www.formula.hu/hirek/153/383/725 ... szerzodhet

Na ennek nagyon örülnék!

Felesleges a nézőpontok ütköztetése , mert -magamból kiindulva- fanatizmusból adódóan nem tudom úgy látni a dolgokat ahogy mondjuk Bob, vagy Ozsi, vagy akárki más a fórumon, itt, és bárhol. Persze értem én őket, és sokszor tudom hogy igazuk van, de be nem vallanám magamnak!
FANATIZMUS :!: Aztán hogy ez rossz tulajdonság-e nem tudom, szerintem nem feltétlenül... :D
Ó hidd el, hogy Ozsi sem lát át semmit jobban, nála is megvan Vettel vagy Schumi felé a szemellenző, akárcsak nekünk Alo felé.

Nem is tudom Ozsi, mi mióta húzzuk egymást ezekkel? 2005-2006 óta talán? :D Hat év alatt egyikünk se tudta a másikat jobb belátásra bírni, és ez így szép :D

attól,h te képtelen vagy szemellenző nélkül írni véleményt, még én nem. Majd ha nem tényeket írok, jöhetsz cáfolni. Ozsi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.04. 12:29:02

http://www.formula.hu/hirek/153/383/725 ... szerzodhet

Na ennek nagyon örülnék!

Felesleges a nézőpontok ütköztetése , mert -magamból kiindulva- fanatizmusból adódóan nem tudom úgy látni a dolgokat ahogy mondjuk Bob, vagy Ozsi, vagy akárki más a fórumon, itt, és bárhol. Persze értem én őket, és sokszor tudom hogy igazuk van, de be nem vallanám magamnak!
FANATIZMUS :!: Aztán hogy ez rossz tulajdonság-e nem tudom, szerintem nem feltétlenül... :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2012.09.03. 19:41:28

Természetesen nem csak Alonso tudása eredményezte azt a különbséget!
Csak azt unom már(és most nem rád vagy innen a fórumról másra mutatnék)hogy-kivéve az Alonso drukkerek-,mindenki a szerencséjéről beszél!
Igen volt szerencséje de tett is azért ott volt amikor kellet,jól ment MINDIG esőben Valenciában előzött is rendesen a 11. helyről nyert,állta a sarat Németországban pedig nem egy San Marinói pálya az,és tényleg megbízható de nem olyan gyors a ferka.
Persze beszélhetünk Hamilton idei pechsorozatáról,Vettel nyavajgásairól,stb.

Utolsó mondatoddal persze megint elrontod...:D Jah Vettel véletlenül sem bizonyítja idén FOLYAMATOSAN,h nem csak a pole-ból tud versenyezni, ő csak nyavalyog...:D Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.03. 19:27:15

Persze egy Alonso drukker úgy látja, hogy ő a legjobb, én meg úgy,hogy az egyik legjobb, akivel egész idáig kegyes volt fortuna is, és így kiegyensúlyozottan tudott versenyezni, míg fő vetélytársaival annyira nem volt kegyes, ezért ez a nagy pont különbség. De ha szerinted Alonso tudása eredményezte csakis a 40pontos (spa előtti) előnyét akkor tényleg felesleges több kört futnunk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2012.09.03. 19:24:43

Így gumi,úgy gumi,ilyen drs olyan boxkiállás,safty car,mindenkinek ugyanolyanok voltak a feltételek és idén Alonso végezte el eddig a legjobb munkát,most azt sem mondhatják,hogy szerencséje is van mert most nem volt ugye(2.hely sztem meg lett volna)szóval még mindig ő vezeti a vb tabellát!
Persze nem tudjuk mit hoznak a köv. futamok és tudjuk,hogy nem a ferrari a leggyorsabb,de ő a legjobb ennyi!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.03. 19:12:47

Fernando írta:Azért páran eléggé elhitték amit bemeséltek maguknak.

Alonsonak semmi köze nem volt a győzelemhez Valenciában? Közvetlen előle esett ki Vettel, és szorongatta Alonso. Nem 15-20 másodpercre volt tőle, mint ahogyan arra sokan emlékezni akarnak. Sőt talán nem is állna le annyiszor a RB, ha Vettel a csapat utasítás ellenére, miszerint "fogd vissza magad kicsit" nem a leggyorsabb köröket dobálná, nyírva ki a motort.
Az nem idén volt, hanem tavaly ,amikor csapatutasítás ellenére dobálta a gyors köröket, megtehette. (ezek szerint te is bemesélsz dolgokat :D) Valenciában pedig SC miatt lett Alonso közel Vettelhez, azelőtt az időmérőn látta utoljára. SC mögött én is tudnám szorongatni, nah meg újraindulás után, nem nagy tudomány. Aztán 1-2 kör után már ki is esett Vettel. (szorongatta dolog is jó kis belemagyarázás)

Jó kis mese volt igaz?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.09.03. 17:11:21

Azért páran eléggé elhitték amit bemeséltek maguknak.

Alonsonak semmi köze nem volt a győzelemhez Valenciában? Közvetlen előle esett ki Vettel, és szorongatta Alonso. Nem 15-20 másodpercre volt tőle, mint ahogyan arra sokan emlékezni akarnak. Sőt talán nem is állna le annyiszor a RB, ha Vettel a csapat utasítás ellenére, miszerint "fogd vissza magad kicsit" nem a leggyorsabb köröket dobálná, nyírva ki a motort.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.03. 16:35:53

Most néztem vissza jó pár kameraállásból a balesetet...hát ekkora egy gyökeret, mint Grosjean...nekem olyan érzésem van ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, hogy nem csak ő az ultra gyökér, hanem akik fenn ülnek is. Az elmúlt futamokon már többször okozott ő is, meg Maldonado is olyan baleseteket, ahol a szerencsén múlott, hogy nem lettek ilyen veszélyesek, most meg majdnem szétvágja Alo fejét ez a tuskó, és ekkor hoznak példaértékű büntetést? Hát bekaphatják. Már jó ideje el kellett volna tiltani Maldonadoval együtt.

Örülhet a csigazabáló, hogy Hamilton és Alo nem kevert le neki egy akkora pofont, hogy azt sem tudja a következő versenyig, hogy hol van. Én biztos megetettem volna vele a kormányt. Nem hogy a bajnoki címek múlhatnak ilyeneken, de akár emberi életek is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.03. 14:00:23

http://sportszelep.nso.hu/f1/f1-hamilto ... en-2169971
A hülye :D Nyert 2 futamot a McLaren zsinórban, aztán akarva akaratlanul kiadja az infokat :D Idén is kezdődik Lewis fejében a zavartság, de nem csodálom egyszerűen hullámvasút megy most is, s sokszor önhibáján kívül kerül hátrányba akár időmérőn az újításokkal (vagy éppen nem újítással) plusz a versenyen is "balhézik". De hát ő ilyen ezért szeressük :lol:
Kép
Kép
Kép
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.02. 22:44:53

Ahogy elnézem Grojean megint kapja az ívet rendesen. Teljes joggal, mert tényleg nagyot hibázott, amiért mások nagy árat fizettek, de szerintem ő bőven van olyan jó pilóta, hogy van helye az F1-be. Akik azt mondják hogy egy tipikus fizetős pilóta az nem tudom miről beszél. :roll: Van tehetség benne bőven, csak nagyon forrófejű.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.02. 22:37:42

Buttonnak grat, s Vettel is nagyot ment.

Lewis meg :lol: Én már csak nevetni tudok ezeken, de legalább ő rombolna le mindenkit maga körül :P :twisted: De mostanában ő kapja a puszikat szép számmal és ebből következő 0 pontokat... :cry: Grosjeant én szeretem, most tényleg jó nagy butaságot csinált meg is kapta érte a büntit.

Következik Monza amit ráadásul utálok is, mert Ferrari pálya :twisted: meg Lewis egyszer volt ott dobogón, s általában az első síkánban kiesik :lol: De valahogy össze kellene kapni a dolgokat, s legyen már vége ennek a hullámzásnak, mert a kocsi jó lenne, de valahogy versenyen mindig jön valami gigszer :?
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése