Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.23. 18:59:17

miihii írta:Király :evil: Innét akkor marad a Pool-MU, ebből így ennyi most elég lett hirtelen...
Erre már nem lehet szavakat találni, amiket meg igen, azt nem bírja el a cenzúra.
Már csak arra leszek kíváncsi, h Vettel-el is történik e vmi, h ismét perfekt Alo nap lehessen... :-#
sajnos célba ért Vettel :D :twisted:
Nem lesz meg Alonak a vb, ha nem tud legalább 1 futamot nyerni. Elég tré megint a Ferrari, hogy önerőből nem bír futamot nyerni. Mert jelen pillanatban, nincs egy pályán a meki-rb párossal. TEMPÓBAN!!! DE MEGBÍZHATÓSÁGBAN :!: mindkettő elött úgy gondolom.
Remélem az év végén Spanyol vb avatunk, akinek a 3. lenne! :)

Amúgy nem büntették meg Vettelt megtarthatja 1 helyét!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.23. 18:26:20

Nem vagyok Vettel-rajongó, de ha kizárják akkor befejeztem az idei évre a Forma 1-et.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.09.23. 18:05:23

Na ez megint nevetséges. Vettel semmi rosszat nem követett el, Button gyorsított túlságosan a kanyar előtt, azt hitte h Vettel megindult, de nem.
Németországban már elvettek egy 2. helyet Vetteltől a kedves a versenybírák. Most sem lepődnék meg egy hasonlón, bár a 2 eset között van különbség. Erre Wéber is azt mondta, h még belefér.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.23. 17:56:57

Ha a versenyen nem büntették meg, akkor most utólag nem fogják. Kap egy kis dádát, és mehet hazafele. Nem fognak így belenyúlni a vb pontversenybe. Ha olyan szabálytalanság lett volna, akkor futam közben elkezdték volna vizsgálni, és szankcionálták volna.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.09.23. 17:44:14

Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.09.23. 17:33:54

Na azért Vettelnek járt már ez a győzelem, amellett hogy nagy szükség is volt már rá, mert muszáj versenyeket nyerni ahhoz, h megvédhesse a vb címét. Ő volt a hétvége legjobbja, az időmérő nem jött neki össze, de végül a korona az ő fejére került. Hamiltont azért sajnálom, [auto_cenzúra] dolog, ha technikai gondok miatt megy el vkinek a versenye, ráadásul az első helyen haladva. Vettel is jó párszor átélte már ezt. :?
A kiesések megint Alonsonak jöttek jól, ez az év is szerencsésen alakul eddig a számára. Talán lesz még neki egy nullázása, és még szorosabb lehet a VB.
A következő pályákon a múltban a Red Bull szép eredményeket hozott össze, remélem Vettelnek elindul egy győzelmi sorozata. :)
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.23. 16:59:19

ALo dobogó 8)
Hamilton versenyéért kár,bár annyira nem szomorkodok érthető okokból,de jól ment egész hétvégén. (persze nem lett volna rossz,ha van annyi lélekjelenléte,hogy gyorsan rárántja a kormányt Vettelre,nagy szolgálatot tett volna Alonak :twisted: )

29 pontos Fernando előnye,ami soknak tűnik,de egyáltalán nem az,inkább megnyugtató. Ami a malmára hajthatja a vizet,hogy a győzelmek el fognak oszlani Hamilton,Button,Vettel és remélem közte,szóval nem lesznek innentől szerintem sorozatos győzelmek egy pilótától. a lényeg,hogy 1 (inkább 2) futamot mindenképp nyerjen,és legyen ott a dobogó közelében. Akkor meglehet a VB neki,ami igazán ki is járna :)

Ha nem ő,akkor mindegy csak ne Vettelke,akkor már inkább Hamilton,pedig őt se szívlelem,de benne tudok mit tisztelni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.09.23. 16:58:25

A lehető legrosszabb dobogó...
Sajnos ismét hiba csúszott a hétvégébe (már ki tudja hányadik), addig fantasztikusan versenyzett Hamilton (persze Vettel is), de ez már mondhatni szokásos. Egyébként utolsó négy győzelme utáni futamon mindig kiesett.
Ezzel sajnos nemcsak az első helyről búcsúzott, hanem nagy valószínűséggel a vb-címért vívott csatából is. Innen már kisebb csoda és gikszer nélküli futamok kellenének, az meg nála lehetetlen...

Amit már két futammal ezelőtt is írtam, szerintem Vettelnek erőből is meglehet, RB nagyon jó, viszont ez a forgatókönyv nagyon nem tetszene.

Egyedüli pozitívum talán csak Di Resta jó szereplése, a futam eléggé unalmas volt az első felében, de SC után már beindultak a dolgok és láthattunk pár érdekes manővert.

Webber teljesítménye hagy kívánni valót maga után, az utóbbi futamokon valahogy nem találja a ritmust, addig szépen hozta Vettel szintjét, de most mintha nem is ugyanabban a csapatban versenyeznének. Főleg előzéseknél tűnik fel, hogy aki mellett Vettel simán elmegy, Webber kocsijában nincs meg az a gyorsaság, hogy ő is megtegye ezt.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.23. 16:12:47

Jó futam volt, nehéz, de izgalmas.
Vettel egész hétvégén nagyon gyors volt, Lewis-zal nagy csata lehetett volna, de az élet közbe szólt.Button legalább bekormányozta másodiknak a McLarent, ennek nagyon örülök.Maldonaoért nagy kár szintén, jó volt, mindig bosszantó ha szólnak hogy pajti gyere állj ki mert nem bírja a kocsi :?
Di Resta fantasztikus s Ricciardo se sűrűn ér be a legjobb 10be.
És azért akármennyire utálom Massát is meg az egész Ferrarinak nevezett képződményt, utolsó is volt a brazil s behozta 8-nak a kocsit, ami főleg ezen a pályán bravúr.

VB szerintem így Lewisnak vélhetően elment :cry: (el kell kezdeni jinxelni :D )viszont az ázsiai futamok fekszenek a RB-nak legalábbis ilyen emlékeim vannak, mikor Vettel úgy nyert VB-t hogy a szezon finisében nyert folyamat, előtte meg az EU versenyeken szenvedett, szóval Alonsonak fel kell kötni a gatyát, igaz megnyugtató az előnye, de nem lesz egyszerű megtartania (remélem nem is sikerül :twisted: :D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.23. 14:54:41

Király :evil: Innét akkor marad a Pool-MU, ebből így ennyi most elég lett hirtelen...
Erre már nem lehet szavakat találni, amiket meg igen, azt nem bírja el a cenzúra.
Már csak arra leszek kíváncsi, h Vettel-el is történik e vmi, h ismét perfekt Alo nap lehessen... :-#
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.23. 14:49:16

Na ennyi volt :? Minden klappolt, vezetett Lewis erre a vas....Undorító egy sport ez :D

Meg hát az nyer a végén akinek a csomag jó, autó+pilóta, de iszonyat bosszantó hogy idén mennyi pont bent maradt Lewisban :cry: Ütközések, rossz boxmunka, autó leállás, kár ezért a futamért nagyon.
Kép
Kép
Kép
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.23. 00:50:02

Maldonaldo egyszerűen pokoli gyors. Simán van benne annyi, hogy ott legyen az elitbe, ha a balhékat maga mögött hagyja. A McLaren pedig nagyon gyors lett. Ha Hamiltonnak nem lesz balszerencséje, akkor simán megfordítja a pontversenyt sajnos. :? Schumacher rendre jobb Rosbergnél mostanában.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.22. 22:02:10

ab1daL írta:Az utóbbi időben nagyon feljött a McLaren, főleg Hamilton, most már itt az ideje, hogy történjen vmi... :twisted: Mondjuk pont a mögüle induló versenyző kicsit boríthatna ott elől. :D Grat neki, érinthetetlen volt ma! Ennyit tud most a Ferrari Aloval, holnap legalább Vettelt meg kéne előzni valahogy. Forza Ferrari!
Jajaja, végül is volt már idén vagy 3 olyan futam is, amikor ne történt volna vmi kisebb-nagyobb vmi vele... Inkább tényleg a kis Fernando gyereknek kéne egy kis wuduzás, hadd ránduljon össze még inkább a mezőny ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.22. 20:16:24

Remélem a versenytempónk legalább jó lesz. többi meg no comment...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
MR. TROMORT777

2012.09.22. 16:39:34

Sajna lemaradtam az időmérőről. Leírná valaki röviden, hogy milyen volt? Főleg Kimire vagyok kíváncsi. Nyilatkozta, hogy nincs meg a tempójuk, nha de ennyire?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.22. 16:06:06

És Lewis odatette :lol: Nagyon nagy kört rakott össze.

Kép

Maldonadonak is örülök, Buttont kicsit sajnálom de legalább befért Alonso elé, s ez azért jól jöhet, bár a Ferrari remek startoló.

Érdekes lesz a futam, s főleg a rajt, a kis venezuelai bombaként fog ketyegni a rajtnál :D Valaki nem fogja túlélni
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.09.22. 16:04:22

Az utóbbi időben nagyon feljött a McLaren, főleg Hamilton, most már itt az ideje, hogy történjen vmi... :twisted: Mondjuk pont a mögüle induló versenyző kicsit boríthatna ott elől. :D Grat neki, érinthetetlen volt ma! Ennyit tud most a Ferrari Aloval, holnap legalább Vettelt meg kéne előzni valahogy. Forza Ferrari!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.22. 15:44:47

Hohó, a Q2 rendesen megrostálta a mezőnyt már, a nagyok közül Kimi, Massa (már amennyire ő még nagynak számít :P ), Perez is elhullott (aki MÉG nem nagy, de nagy kedvencem, kár érte). Kicsi híja volt, h Miska is vonal alatt maradjon, de last minute akcióban becsullankodott azért. Érdekes kis Q3 lesz ez 8)

GO LEWIIISSS!!!

szerk.:
FANTASTIC JOOOOB 8)

Hatalmasat ment Lewis és mögötte is ígéretesen alakult a sorrend, Vettel 3. , Alonso 5. Megint megvan az esély hozni Alo-n és lélpeni picit a többiektől [-o<
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.09.22. 16:05:18-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.09.12. 21:12:21

Igen, Rai inkább egy lazább pilóta, Alonso pedig sokkal komolyabban veszi. Ettől függetlenül mindkettőjüket bírom. :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.12. 21:00:13

ozsimiki írta:Megállná a helyét, szerintem motiváltan jött vissza, nem úgy ahogy elment. Attól,h a stílusa és modora (Mihu ezért nem bírja) nem vmi szimpatikus, még nem lesz rosszabb versenyző, h Alo csak úgy elkalapálja...
Mindig is sokkal jobb versenyzőnek tartottam Alonsot, mint Raikönnent. Az egész sporthoz való hozzáállása, profizmusa, kocsi beállítási és fejlesztési képessége nekem Schumihoz hasonlít. Ha meg kellene nevezni a két legprofibb, a munkája iránt legelkötelezettebb versenyzőt, akit valaha láttam, akkor Schumit és Alonsot említeném habozás nélkül. Alonso a nyaralását is lerövidítette, csak azért, hogy találkozzon Maranello-ban a gyárban dolgozókkal, a csapattal, hogy összeismerkedjenek, összekovácsolódjanak. Raikönnen meg jóval egy versenyigazgatói döntés előtt kiszáll, bemegy a boxba, leveszi a sisakot, és elkezd jégkrémezni. Csupán "csak ennyi" a két versenyző hozzáállásában a különbség.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.12. 20:51:55

Megállná a helyét, szerintem motiváltan jött vissza, nem úgy ahogy elment. Attól,h a stílusa és modora (Mihu ezért nem bírja) nem vmi szimpatikus, még nem lesz rosszabb versenyző, h Alo csak úgy elkalapálja...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.12. 20:02:21

S.Agüero írta:Mit szólnátok, ha Räikonnen jönne a Ferrariba, Massa helyére? Neki örülnék a legjobban. Nagy csata lenne a csapaton belül végre. Mikor volt utoljára ilyenre példa? :roll: Schumi előtti időszakban kellene keresgélni. :)
Nekem elég nagy dilemmát jelentene a dolog, mivel Kimi egyik legnagyobb kedvencem, viszont a Ferrarit úgy nagy általánosságban nem szeretem (mondjuk Massát bírom), de a vége úgyis az lenne, hogy szorítanék Kiminek hétről hétre. :)
Remélem, Lewis nem fogja elhagyni a McLarent, ha mégis, akkor Kiminek örülnék a leginkább Jenson mellé.

Kép
:D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.12. 19:04:53

S.Agüero írta:Mit szólnátok, ha Räikonnen jönne a Ferrariba, Massa helyére? Neki örülnék a legjobban. Nagy csata lenne a csapaton belül végre. Mikor volt utoljára ilyenre példa? :roll: Schumi előtti időszakban kellene keresgélni. :)
Én is. Nagyon tudnám imádni, ahogy Alonso letöri a hatalmas egóját az alkoholistának.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.09.12. 18:05:07

Mit szólnátok, ha Räikonnen jönne a Ferrariba, Massa helyére? Neki örülnék a legjobban. Nagy csata lenne a csapaton belül végre. Mikor volt utoljára ilyenre példa? :roll: Schumi előtti időszakban kellene keresgélni. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.11. 06:48:36

Kép
Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése