Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.01. 23:26:32

csababarca írta:
Jó lenne végre átvenni a vezetést,nem csak futni az eredmény után mindig.
Ott is van, sorozatban 3 set 8)

Meccs mellett a hangulat is remek, gondolom nem kevés mennyiségű sör fogy :P

És 6-4!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2013.01.01. 23:32:27-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.01. 23:22:42

Bob_Marley írta:
Amúgy nem zavarja a játékosokat, hogy a nézők folyamat ordítanak?Én tuti idegbajt kapnék, ha koncentrálok egy dobásra, s ordítanak a fülembe.A kérdés költői, de számomra fura, hogy simán dobálgatnak így, mondjuk gondolom ezért profik :D
Azért profik egyrészt,mert nem zavarja őket,legalábbis nem annyira mint egy szimpla embert.
mint kosárban amikor büntetőnél próbálják zavarni a dobót. engem megzavarnának,de egy Durantet nem :D

5-4 Taylornak :twisted: 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.01. 23:17:31

Game90 írta:2-0 után 4-2ről is visszajött Taylor.

Hihetetlenül jó döntő.
Nem nagyon nézek dartsot, ez tényleg elég izgalmas :D
Szimpatikus ez a holland csávó, s a múltkorija meg brutális volt:
http://www.youtube.com/watch?v=4keAsgyqcH8

4-2nél nagy esélye volt a hollandnak, hogy elhúzzon.

Amúgy nem zavarja a játékosokat, hogy a nézők folyamat ordítanak?Én tuti idegbajt kapnék, ha koncentrálok egy dobásra, s ordítanak a fülembe.A kérdés költői, de számomra fura, hogy simán dobálgatnak így, mondjuk gondolom ezért profik :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.01. 23:10:40

2-0 után 2-2, 4-2 után 4-4re egyenlít az öreg.
Jó lenne végre átvenni a vezetést,nem csak futni az eredmény után mindig.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.01. 23:09:02

2-0 után 4-2ről is visszajött Taylor.

Hihetetlenül jó döntő.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.01. 22:15:42

van Gerwen kegyetlenül merev. Mintha egy robot lenne.

Gyerünk Phil ;)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.01. 22:08:22

Taylor kicsit maga alatt van, van Gerwen meg elmebeteg.

Taylor-nak ez most nagyon kellett.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.01. 21:49:30

Gerwennek 2-0, eddig gyors meccsnek látszik.
de Taylor az ellenfél! Javulni kell,sok a szektorhiba,legalábbis tőle sok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.01. 21:39:10

Elég sok meccset láttam a Darts VBből, majd írok egy hosszabb hszt ezzel kapcsban.

Taylor-Gerwen 0-1 egyelőre, de a holland kezdett,szóval nincs gond.

3-2vel hozta az első szettet,eddig mindenki hozza a "szerváját". Nem akárhogy kezdtek, Gerwen is nagyon jól dobja a kiszállókat, Taylor első kezdésénél egyből 170ről szállt ki (legmagasabb kiszálló) :D

szóval lesz itt egy jó kis meccs. remélem mindkét oldalról egy 9 nyilassal.

Van Gerwen az elődöntőben dobott egyet, majd utána 1 nyílon múlt,hogy nem dobott RÖGTÖN még1et, azaz 17 tökéletes nyilat dobott, majdnem darts történelmet láttunk. szerencsére élőben néztem.

olyan még sose volt,h egymás után két 9 nyilas, olyan is csak 1 azt hiszem,h egy meccsen vki kettőt dobott, 2010es Premier League döntőben Taylor dobta Wade ellen. Érdekesség,h megint Wade volt az áldozat Gerwen ellen.

nah hajrá Phil!

szerk: Gerwen eddig alaposan cáfolja,h nem tud kiszállni, kb 75%al dobja (ez eddig bődületes, dartsban a 45-50% is kumma erős), elvette Phil kezdését, ha hozza a sajátját,és 2-0ra elhúzhat.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.01. 17:46:17

Dana szerint Anderson aláírta további 10 mérkőzésre szóló UFC-szerződését. Ha évi 2 mérkőzéssel számolunk, akkor 5 évig látjuk még Silvat a ketrecben.
Ha Bisping megveri Vitort, akkor az angolt akarja legközelebb Anderson, ezt követően pedig GSP és Jones ellen is ki akar állni. Mindent vinne Silva, ha hozza ezeket a bunyókat, akkor vitathatatlanul a legnagyobb MMA-harcos lenne a sportág történetében.

imádom a palit,de én egy gsp bunyóra írtam volna "csak" alá és csókolom. tudni kell abbahagyni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.31. 14:09:54

Ha esetleg vkit érdekelne, ezen a streamen lehet nézni a Glory tournamentot. Most épp az egyik kedvencem, Ghita meccse megy.
http://www.thefirstrow.eu/watch/161121/ ... tokyo.html

Az egyik elődöntőben Saki vs. Schilt lesz. Nagyon szurkolok Sakinak, a legtechnikásabb bunyós az egész mezőnyből. A méretei végett azonban bajban lehet az óriás ellen.
Szerk:
Ghita egy állat, ha valaki, akkor ő ledöntheti a Pokoli Tornyot! Sajnos Saki próbálkozott becsülettel, de egyszerűen Schilt túl nagy falat volt neki. Viszont Ghita magasabb, mint a török, ő nem lesz akkora hátrányban ilyen téren.
Szerk:
Végül is Ghitának sem jött össze, Schilt dominált, majd az első menet végén egy brutális fejre mért köríves rúgással rövid is zárta a meccset. Mondjuk Ghita még folytatta volna, de talán jó döntés volt, hogy a bíró nem engedte tovább. Schilt ismét megmutatta, hogy ő ebben a műfajban a király, le a kalappal előtte!
Ajánlom mindenkinek, hogy nézze majd meg ezt a gálát, fantasztikus meccseket is hozott. :!:
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.12.31. 02:04:08

Azt én sem értettem. Elismerem Taylort, tényleg a világ (egyik)legjobbja, de mindig is ellenszenves volt számomra :roll: Hup Gerwen Hup! 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.31. 01:12:10

és azt vajh tudjuk h mit problémázott phil a végén? nagyon sportszerutlen volt...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.12.31. 00:36:56

Darts:

Taylor-Barneveld 5:4,nagyon szoros lett.
5-1 volt Taylornak,addig se játszott jól sajnos,de belefért,mert Barneveld alulmúlta,de azóta nem jönnek a kiszállók Taylornak.
Ilyen játékkal egyik fószernek sem lesz esélye a döntőben a kis kopasz ellen,de mindketten sokkal többre is képesek ennél.

Szerk.: mire leírtam 6-4 Taylornak,ezzel döntős! de nagyot kell javulnia keddre!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.31. 00:22:33

kanty írta:
LG írta:Valaki követi még rajtam kívül az MMA világát? Cain Velasquez meglepően simán verte Junior Dos Santost ma hajnalban, ezzel ismét ő az UFC nehézsúlyú bajnoka. Vélemények?
Én igen, letölteni akartam a meccset, de így is megnézem. Ez engem is meglepett, Dos Santos eléggé magabiztosak tűnt.

GT!

Ilyen tehetségek és a mostaniakhoz hasonló játékosok voltak régebb is, csak annyi volt a difi, hogy Rafa és Federer messze kiemelkedett. Én szívesebben nézem két extraklasszis párharcát éveken keresztül, mint 5-6 kevésbé jó teniszező versengését. Egyszerűen más szint.
Murray-re kíváncsi leszek, hogy az olimpia és a GS győzelem után mi lesz vele. Még 2-3 GS győzelmet kinézek belőle, de annál semmivel se többet. Így is kb. az utolsó lehetőségét használta ki azzal, hogy otthon nyerni tudott egy nagy tornát. Aztán láttuk, hogy ha egy gát felszabadul, akkor mennyivel másabb a játéka, főleg az eredményességet illetően.
Muarray-ről én is hasonlóan gondolkodom. Kiváló teniszező, de szerintem egy csúcsforma közelben lévő Nadalt, Federert, Djokovicsot nem tudna megverni. Ha gyengébb formában vannak az előbb említettek, akkor igen, főleg, hogy most végre tudott GS-t nyerni. Azért is sikerülhetett olyan jól ez az éve, mert idén a 3 nagy közül egyik sem kimagasló formában, persze saját magukhoz képest.
Én nem kedvelem igazán Nadalt, de szurkolok, hogy minél hamarább felépüljön, és hogy jó formában térjen vissza, kell ő a tenisznek.

+ a küzdősportok rajongóinak még egy esemény ajánlanék:
http://www.goldenglory.com/en/news/109
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.30. 22:23:26

LG írta:Valaki követi még rajtam kívül az MMA világát? Cain Velasquez meglepően simán verte Junior Dos Santost ma hajnalban, ezzel ismét ő az UFC nehézsúlyú bajnoka. Vélemények?
kevésbé tudom követni a suli miatt,de tegnap nyomtam egy tippet,ahol nem ez az eredmény volt. úgy látszik sokkal kevésbé vagyok tisztában a dolgokkal,mint azt szeretném
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.30. 22:18:28

LG írta:Valaki követi még rajtam kívül az MMA világát? Cain Velasquez meglepően simán verte Junior Dos Santost ma hajnalban, ezzel ismét ő az UFC nehézsúlyú bajnoka. Vélemények?
Én igen, letölteni akartam a meccset, de így is megnézem. Ez engem is meglepett, Dos Santos eléggé magabiztosak tűnt.

GT!

Ilyen tehetségek és a mostaniakhoz hasonló játékosok voltak régebb is, csak annyi volt a difi, hogy Rafa és Federer messze kiemelkedett. Én szívesebben nézem két extraklasszis párharcát éveken keresztül, mint 5-6 kevésbé jó teniszező versengését. Egyszerűen más szint.
Murray-re kíváncsi leszek, hogy az olimpia és a GS győzelem után mi lesz vele. Még 2-3 GS győzelmet kinézek belőle, de annál semmivel se többet. Így is kb. az utolsó lehetőségét használta ki azzal, hogy otthon nyerni tudott egy nagy tornát. Aztán láttuk, hogy ha egy gát felszabadul, akkor mennyivel másabb a játéka, főleg az eredményességet illetően.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.30. 21:52:11

Valaki követi még rajtam kívül az MMA világát? Cain Velasquez meglepően simán verte Junior Dos Santost ma hajnalban, ezzel ismét ő az UFC nehézsúlyú bajnoka. Vélemények?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.30. 21:36:58

kanty írta:Kár érte nagyon, s nem csak azért írom ez mert hatalmas kedvencem. A sportágnak is jót tett volna a Federer-Nadal párharc után egy Nadal-Djokovic.
Azért így sem panaszkodhatunk. Még ha Nadal nem is tud huzamosabb ideig a sportág elitjében maradni, lesz egy Djokovic, Murray folyamatosan fejlődik, Del Potro szintúgy, illetve jönnek a fiatalok is (pl. Raonic).
Így szerintem nem lesz a tenisz annyira egyoldalú, mint a Federer-Nadal párharc éveiben (Djokovic előtt), ha a Murray-DP páros legalább Djokovic közelébe nő, akkor már nagy küzdelem lesz a Grand Slamekért. Nagyjából arra számítok, ami idén volt:
Australian Open: Djokovic
Roland Garros: Nadal
Wimbledon: Federer
US Open: Murray
Szóval szerintem jobban is jár a tenisz akkor, ha Nadal nem tudja azon a szinten folytatni. Már ha Murrayék tovább javulnak, ha nem nagyon, akkor Djokovic lesz az abszolút király.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.30. 21:24:38

Gareth Tello írta:Nadal:
"My knee is much better and the rehabilitation process has gone well as predicted by the doctors, but this virus didn't allow me to practise this past week."
"Therefore I am sorry to announce that I will not play in Doha and the Australian Open, as we had initially scheduled."
Szóval tovább csúszik a visszatérés...
Kíváncsi vagyok, tudja-e hozni a sérülése után is azt a színvonalat, amit korábban. Mondjuk ha igen, akkor sem fogja sokáig bírni szerintem, az ő játékstílusa rombolja a testet. Esélytelen, hogy 30 felett is topon legyen, mint Fed.
Egyszer már voltak hasonló gondjai, kb. 4-5 éve és akkor visszatudott térni és a játékán is változtatott. Persze teljesen megváltoztatni nem lehet. Túl optimista én sem vagyok. S mélyen nem is akarok belemenni a témába. Sokan Tonit, a nagybátyját hibáztatják, hogy ilyenre alakította Rafa játékát. Ezzel nem értek egyet, lehet hogy van benne valami, de Toninak köszönhető részben az is, hogy Rafael Nadal az lett, aki.

Kár érte nagyon, s nem csak azért írom ez mert hatalmas kedvencem. A sportágnak is jót tett volna a Federer-Nadal párharc után egy Nadal-Djokovic.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.12.30. 21:21:30

Game90 írta:Darts elődöntőt nézi valaki?

Van Gerwen most dobott egy 9 nyilasat. Utána meg rögtön volt esélye még egyre, de a D12-t elrontotta.
én nézem,komoly a srác. tegnap is nagyot játszott.
Viszont a Taylor-Barneveld meccs jobban érdekel 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.30. 21:21:27

Game90 írta:Darts elődöntőt nézi valaki?

Van Gerwen most dobott egy 9 nyilasat. Utána meg rögtön volt esélye még egyre, de a D12-t elrontotta.
nézem-nézem és még mindig elképedek,hogy 23 éves és haja egy szál sem. gondolom megragadtam a sport lényegét :)
az esti meccs jobban érdekel,taylor továbbjutást várok,remélhetőleg 9 nyilassal
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.30. 21:19:27

Darts elődöntőt nézi valaki?

Van Gerwen most dobott egy 9 nyilasat. Utána meg rögtön volt esélye még egyre, de a D12-t elrontotta.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.28. 19:46:04

Nadal:
"My knee is much better and the rehabilitation process has gone well as predicted by the doctors, but this virus didn't allow me to practise this past week."
"Therefore I am sorry to announce that I will not play in Doha and the Australian Open, as we had initially scheduled."
Szóval tovább csúszik a visszatérés...
Kíváncsi vagyok, tudja-e hozni a sérülése után is azt a színvonalat, amit korábban. Mondjuk ha igen, akkor sem fogja sokáig bírni szerintem, az ő játékstílusa rombolja a testet. Esélytelen, hogy 30 felett is topon legyen, mint Fed.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.18. 11:22:33

Gondolom páran tudjátok, hogy (kicsiny városom) Győr rendezheti a 2017-es Európai Ifjúsági Olimpiát. Készítettek, egy jó kis bemutató videót is. Noha messze van még ez az 5 év, de én nagyon várom :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=4pzpAX2Vw_8
Kép
Válasz küldése