Hazai és nemzetközi kosárlabda

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.04.17. 15:11:26

Hmm.. fincsi kis meccs lesz azt hiszem. :) Rajtunk nem fog múlni semmi, tegnap a sírból hoztuk vissza a meccset és húztuk be azt. Csapatként bármire képesek vagyunk Nikolával. Remélem nyerünk ma, bár nagyon nehéz meccs lesz, egyik meccshez se lehet hasonlítani a nehézségét. Én azt mondom, legyőztük az Olajt, hazaküldtük a körmEND-et, most a Zte-t kell megvernünk, kemény lesz, de Horváth Zoliért Győzni kell ma!!! Remélem a srácok ma minden erejüket kiadják a sikerért, HAJRÁ FALCO!!!

NAGYFALCO HOZD EL A KUPÁT!!!!
HORVÁTH ZOLI!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.16. 20:53:16

Hunter91 írta: Ez szuper, most értem haza, nagyon örülök a győzelemnek. Holnapi 16:00-i döntőt adja a TV? :wink:
Bezony,a Sportklub tolja élőben.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.04.16. 20:47:51

miihii írta:MAgyar Kupa elődöntő:
Albacomp–Zalaegerszeg 72–80 (21–20, 22–23, 14–15, 15–22)

Így a foci után kosárban is MK finalista a Zete 8)
Nagyon bízom a srácokban,meg is raktam még du. őket kupagyőztesnek mixen :P Fele már megvan... :wink:
Ez szuper, most értem haza, nagyon örülök a győzelemnek. Holnapi 16:00-i döntőt adja a TV? :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.16. 20:35:26

MAgyar Kupa elődöntő:
Albacomp–Zalaegerszeg 72–80 (21–20, 22–23, 14–15, 15–22)

Így a foci után kosárban is MK finalista a Zete 8)
Nagyon bízom a srácokban,meg is raktam még du. őket kupagyőztesnek mixen :P Fele már megvan... :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.04.01. 15:46:19

Ronaldinho&Barca írta:Redmiller! Kecskeméten mi a helyzet? Ahogy olvasom Dale kicsit balhézott és felbontották a szerződését.. nagy érvégés lehet a kecsónak ez.
Nem tudjuk.
Valszeg összebalhézott Ivkóval...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.03.30. 11:52:04

Redmiller! Kecskeméten mi a helyzet? Ahogy olvasom Dale kicsit balhézott és felbontották a szerződését.. nagy érvégés lehet a kecsónak ez.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.03.24. 23:36:47

körmEND is kipipálva. Nehéz egy meccs volt, de végig vezetve, kemény védekezéssel ott vagyunk a 4ben.
Életemben sosem tapasztaltam, ilyen erkölcstelen, szívtelen viselkedést, mint ma a körmendi falusiaktól a 18. percben. Egész Aréna felállva vas tapssal emlékezik HORVÁTH ZOLTÁNRA, miközben a körmendi falusiak káromkodva, mutogatva, méltatlankodva(néhány helyen beszóltak a Falco szurkolóknak hogy: üjjé le me nem látok baze, háát.. mélységesen szégyellje az összes magát. Ehhez emberi tisztelet, méltóság kell, tökmind1 ki kinek szurkol, milyen sálban van.. mélységesen csalódott vagyok, ledöbbentő.

Hajrá Falco!!! HORVÁTH ZOLI, SZÍVÜNKBEN MINDIG ÉLSZ!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.03.20. 18:30:25

miihii írta:Grat a Szolnoknak!
Köszönjük!
Nagyon jó meccs volt.
Igazából egy fillért sem adtam volna a győzelemért 4 perccel a vége előtt, aztán jött Taylor, és beestek a triplák. Uzi órásit küzdött ismételten.

Nagyon egyben van ez a Zete, menő súterek vannak Watson és Wilson személyében. Látszik, hogy csapatról van szó, hisz ha jól néztem a statlapot, akkor 5 játékos átlagol 10 pont fölött. Egyértelműen a legnagyobb favoritjai a bajnokságnak.

Mi pedig remélem, hogy ebből a sikerből merítve meg sem állunk majd a döntőig. Mert hát igazából ez a keret képes arra, hogy megnyerje a ligát, csak oda kéne figyelni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.03.20. 17:53:04

Grat a Szolnoknak!
Sikerült lefékezni a Göcsej Expresszt.Óriási meccs volt,remek hangulattal.Fordulatokban gazdag,a végletekig kiélezett csörtét játszott a tabella első két helyezettje.Hullámzó volt a játék.A 3. negyed közepén az 1 előnyt 10re növelte a hazai csapat,de aztán a kékek lendületbe jöttek és a 4. negyed felénél már az ő előnyük volt 10.Aztán elkezdtek kapkodni,a Szolnok meg könyörtelen volt.
Sebaj,szégyent nem vallottunk.Az NFL-ben már bevett szöveg,h egy veretlenségi sorozat jobb,ha még az alapszakaszban szakad meg,nem a playoffban.Igaz,itt van esély javítani még ebben a fázisban.A lényeg,h nem változik az égvilágon semmi,mi vagyunk elöl 8) Sajna nem lesz veretlen a csapat,de ez legyen a legkevesebb :wink:

Szolnok-ZTE 83:82 (22–23, 13–11, 25–25, 23–23)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.03.19. 18:59:34

Kovi írta:Holnap délután megszakad a Zalaegerszeg veretlen sorozata. :)
Max ha bezárjátok őket az öltözőbe :D
Minden más esetben Olajra lépünk :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.03.19. 16:49:15

Holnap délután megszakad a Zalaegerszeg veretlen sorozata. :)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.22. 20:35:24

Marso-Vagép NYKK–Szolnoki Olaj 71–72 (24–14, 26–20, 14–17, 7–21)

Azt olvasom, hogy nyomtak a bírók minket rendesen. Mondjuk az mekkora ciki, hogy a szerencsére (na meg, ha igaz, akkor a bírókra) is szükségünk van ahhoz, hogy legyőzzük a 8-ba kerülésért küzdő Nyír1házát 1 ponttal.

Hihetetlen, milyen meglepetésre képes ez a csapat (negatív és pozitív értelemben is igaz).
Na azért hajrá.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.18. 17:04:21

Nos, én elhiszem, hogy Arnas mekkora fájdalmakkal játszott, de ettől függetlenül ő és a szürkék nagyon-nagyon befolyásolták a meccset ott akkor, 90-60 (91-61?)-nél. Szóval harminc pontos vezetésnél vezettük föl a labdát, pontosabban Rice, a Szhely szétesve éppen. Kazlauskas barátunk szépen odament Ricehoz, belerúgott egy nagyot a labdába, gurul-gurul, majd Dariusra fújnak egy sportszerűtlent Arnas visszarántásáért, ami egyáltalán nem volt az. Ezzel el is ment. De nem lényeg, nyert a Falco, első meccs alapján megérdemelten.

Egyébként nálunk is voltak sérülések sérülések, Vesztergom át se öltözött, Grebenár igen, de nem játszott, Kelleynek meg Ricenak is voltak gondjai a héten.

És még mindig nem értem, hogy miért kell erőltetni ezt a pénz, vagyis most a "fele annyiból" c. dolgot. Nem is tudom, hány final4 kupadöntőt vettetek meg az utóbbi pár évben súlyos milliókért. Hagyjuk már ezt. :)

Utolsó kis cikkedhez indexről idézném Endrét:
Kicsit ferdítesz. Szolnokon közvetlenül a meccs után, amíg akár csak a lehetőség is fönnáll arra, hogy néző bemehet az öltözőfolyosóra, senkit sem engednek be. Ez kábé 5-10 perc maximum. Utána, ha nem is szabad a járás, de bemehet az újságíró. Bejutottak sokan, szombathelyi tévések, nemzeti sportosok. Amúgy pedig honnan tudják, te ki vagy? A folyosóra, amíg a biztosítás parancsnoka nem rendelkezik másként, csak a hivatalos küldöttség tagjai mehetnek be. Ha valamelyik vezetőtök bevisz téged, akkor simán besétálsz. Szóval azért kicsit másként volt az, mint állítod. Érdekes, Szombathelyen sem az öltöző előterében csinálkák az interjút, hanem a pálya szélén. Itt sincs ez m ásként. Vagy esetleg neked előjogokat kellene élvezned valamiért?
Tehát nem biztos, hogy úgy van, ahogy az ott le van írva. Na de mindegy.

Mégegyszer grat!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.02.17. 22:50:50

Arnasban annyi antibiotikum volt, ami egy lovat kitudott dönteni volna, kész csoda, hogy pályára lépett. Lacika hétfőn még járni nem tudott, úgy fájt a bokája. Borszékinek achilles ín húzódása van. Hatalmas meccs volt, nagyon nehéz dolgunk volt, Gratulálok a srácoknak, külön Wilsonnak, amit ma művelt a pályán.
Bírókról meg annyit, hogy Barrot kamuból lefaultolják és báder? dob büntetőt? Madarak.. összeset ki kéne már rúgni végre és külföldieket hozni. De szerintem mind a két csapatnak azonosan fújtak, fault arány is azt mutatja. Szolnok meg jókor kapott kis fricskát, keményen kell dolgozniuk, de ha észbe kapnak, akkor behúzzák ezt a bajnokságot, szerintem. Nekünk meg remélem össze fog állni a csapat most, Cecéért meg kell nyernünk a kupát, kész csoda, hogy ezt a mai meccset és párharcot, ilyen sérülésekkel behúztuk. Fele annyiból.. :P :D

CSAK A FALCO!!!HORVÁTH ZOLI!!!


Végére egy kis nyalánkság, 2010 immár, de még mindig Magyarország, e szép haza.

”Dugd fel a seggedbe!”

Mármint a sajtóigazolványomat én, a FALCO hivatalos honlapjának munkatársa. És aki ezt nekem mondta, az a Szolnok egyik biztonsági embere volt a találkozó lefújását követően. Természetesen nem nagy interjút akartam csinálni iq szintjéről – rövid lett volna –, hanem anyagot készíteni a két csapat játékosaival. Ez azonban ezen az estén csak a szolnoki kollégák kiváltsága volt, miközben minket, vasiakat két kopasz is igyekezett visszatartani, ők gond nélkül besétálhattak az öltözőfolyosóra.
Ekkor érkezett meg a Szolnok egyik vezetője, Tóth Zoltán. Fellélegeztünk, hiszen a vezetők ilyenkor szokták megoldani a problémát. Megoldotta ő is, egy „Takarítsátok el innen őket”, kopaszoknak címzett mondattal. Végül a takarításra nem került sor, eljöttünk onnan magunktól, és noha ilyen szintű arroganciával kosárpályán még nem találkoztunk, azért az az egy dolog vígasztalt minket, hogy sokkal boldogabbak voltunk, mint akik ott maradtak.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.17. 21:36:34

Szolnoki Olaj KK—Falco-Szova KC-Szombathely 101-74 (27-16, 24-15, 28-20, 22-23)

Nagyon közel voltunk a továbbjutáshoz, volt 30 is közte...

...de így is büszke vagyok a srácokra, a végsőkig harcoltak, a Falcot pedig lejátszották a pályáról. Pór Peti remek taktikát dolgozott ki, jól sült el az, hogy 3 magasemberrel játszottunk az elejétől fogva (Barro, Rice és Báder).

Egyszerűen nem értem, hogy lehetett Szombathelyen ennyivel kikapni. Nagy volt az arc?

Azért a 35 pontos zakó után most mi is megszórtuk őket. :P
3-1.

Szerk: és Kazlauskasnak a mai napra is járna egy Jászai Mari-díj. Gyakorlatilag ezzel bevitte csapatát a következő körbe. Kár hogy a bírók is vevők voltak rá.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.12. 15:09:46

Ronaldinho&Barca írta: ZTE-ben is van pár extra játékos, de lényegében nem változott a keret tavaly óta, mégis oktatnak, bár ott az edzői stáb igen komoly.
A tavalyi bronz már bíztató volt,és pont az a lényeg,h nem változott a keret.Ezért is tudnak ott tartani,ahol...A képességek úgy tűnik adottak,és ahogy Kovi is írta,az összeszokottság is egyre inkább megmutatkozik.
Igaz,a rájátszás egy másik tészta lesz,így még bármi lehet ebből...
Remélem nem fáradnak el a gyerekek (fizikailag és fejben sem) és bearanyozzák végre Egerszeg kosarát [-o< 8)

Szerk.:
Mai:
http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/f ... el-2017370
Változik a keret,bár egyelőre ideiglenesen.
Ha a csávó úgy táncol a pályán,mint a druszája a színpadon,akkor jó igazolás lesz. :D

(De komoly:a próbas.zerződést nem engedi a cenz ura :lol: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.11. 22:54:52

Túlzás ez a cumiztatás dolog, már csak azért is, amivel anno Pipi takarózott a nem túl csodás játék után, hogy elég későn állt össze a csapat a szezonra, pontosabban még most sem igazán. Rengeteg az új név, ha megnézzük a kezdőötösünket, vagy akár a padot is, láthatjuk, hogy effektíve kicserélődött a gárda. Jött Rice, Kelley, Fodor, Alekszics, Vesztergom, Grebenár, azért ezekből a sztárocskákból marha nehéz csapatot összegyúrni.

Az anyag megvan, de - amivel egyébként a ZTE sokkalta előrébb jár - nincs meg még az összeszokottság. Ez még nem igazi csapat, azon kell lenni, hogy a rájátszásra minél jobb, elfogadhatóbb legyen.

Anno a bajnok Olaj is olyan volt, mint amit Te a Falcoról mondtál. Volt egy csupaszív csapat, és habár ott sem volt hétnél több minőségi játékos, a szívüket-lelküket kitették, hogy megnyerjenek mindent. Sikerült is. Ez még sajnos hiányzik ebből a csapatból, pedig itt minden adott hozzá.

Jah, egyébként az edzővel nincs baj szerintem, Pór Peti jó, de még sokat kell dolgozniuk a csapattal, hogy összeálljanak.

Remélem sikerül, mert ez az Olaj tényleg sokkal többre képes.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.02.11. 21:43:48

De elég jól sikerült.. :)

Kezd össze állni a brigád, Lazics mester kemény munkája kezd beérni. Jók leszünk. :)

Őszintén mondom, ilyen kerettel mezőnyt kéne cumiztatnotok oda-vissza. Legerősebb keretetek van, de nekem egy oda való edző hiányzik, mint nálunk 2007/2008-as idényben Szrecsko mester. Vagy valami, ami kulcsa lehet egy sikeres csapatnak. Meccseken mindig volt 3 ember legalább, hogy ha kellett a plusz extra, egyből oda tette a játékos. Legyen az egy bajnoki rájátszás döntő, vagy egy sima bajnoki ahol pl. Kálmán sérült volt, akkor Doyne vágott 35 pontot.. ezek kulcs momentumok voltak.. vagy 14 másodperccel a meccs vége előtt mi támadtunk és Ciro bevágta a triplát.. Vagy Bem 2,4 mp alatt végig viharzott a pályán és behúzta és jöhetett a hosszabbítás.. de szép időszak volt az. :)

Ezt a pénztárcát csak képeltessen írtam. :) Nekünk a bajnok évben volt nagy csapatunk, de szerintem akkor se voltak ekkora fizetések. Most nem Báderre gondolok, aki az én szememben emberileg egy nulla.. Hanem Barro, Rice, Kelley gondolom Fodor is megkéri a pénzét. Szerintem főleg Rice a nagy zsák, de ezek számok és mellékes dolgok, csak fura nekem, hogy a legerősebb kerettel rendelkező csapat mindig nyer 5 ponttal, vagy így úgy, nagy erő van abban a csapatban, csak össze kéne hozni a társaságot szerintem. ZTE-ben is van pár extra játékos, de lényegében nem változott a keret tavaly óta, mégis oktatnak, bár ott az edzői stáb igen komoly. Mondom én, aki jó pár km lakom Szolnoktól.

De tegnap most is azt mondom, a Szív dominált és ebben a szezonban az is fog végig.. :? :( Korábban is írtam, a bajnokságot nyerjétek meg, muszáj lesz, de a kupát nekünk kell Zoliért.

CSAK A FALCO!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.10. 22:04:40

Háromból egyszer már végre sikerült. :P

Nagy verés volt, de van olyan meccs, hogy semmi nem jön össze, kár hogy pont a Falco ellen történt meg.
Kupától azt hiszem búcsút mondhatunk, de a bajnokságban jövünk - remélem. (Azért a jövőheti visszavágóra kíváncsi leszek)

Érdekesek vagyunk, papíron a legjobb játékosanyag Szolnokon van, de olyan teljesítményre is képesek vagyunk, mint például ez a mai. Kell még fejlődni, a rájátszásra össze kell állnunk (főleg védekezésben - Pór meg elvileg abban mester), és megtartanunk a második helyet a tabellán.

Amúgy nem kell ez a pénztárca dolog, most valóban rengeteget ölnek a kosárlabdába Szolnokon, de nem minden évben rendelkeztünk ilyen kibaerős kerettel. Volt ám a Szombathelynek is ilyen erős kerete, nem-nem?

Grat nektek. :wink:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.02.10. 21:27:19

FALCO-SZOVA KC Szombathely – Szolnoki Olaj KK 101–67 (28–11, 27–19, 17–23, 29–14)

ENNYI. Nem találok szavakat.. milyen meccs volt..

Falco fórumról idézzek:

"Ma a szív legyőzte a pénztárcát!!!"

CSAK A FALCO!!! HORVÁTH ZOLI!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.06. 22:07:20

Valentino írta:nem tudja valaki, hogy a ZTE kosár meccs mennyi lett vagy hogy, hogyan áll???? :roll:
Nem tudom aktuális-e még, de:
ZALAKERÁMIA ZTE KK–DOMBÓVÁR KC 101–68 (26–11, 23–20, 27–22, 25–15)

Pécsi VSK—Szolnoki Olaj KK 75-88 (20-25, 22-17, 21-25, 12-21)
Sorozatban 7. meccsünket nyertük meg, alakulunk, bár a Pécs nincs nagy formában.
Avatar
Valentino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.12.16. 08:29:20
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Gellénháza

2010.02.06. 21:06:27

nem tudja valaki, hogy a ZTE kosár meccs mennyi lett vagy hogy, hogyan áll???? :roll:
Kép
Hattrick: FCBalcsi
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.01.30. 21:02:54

SZOLNOKI OLAJ KK–FALCO-SZOVA KC SZOMBATHELY 89–84 (11–25, 24–16, 25–20, 29–23)

Mi vagyunk a legnagyobbak!!! 8)

Honnan álltunk fel megint... kíváncsi lennék az első negyed dobóstatisztikájára, hihetetlen, hogy mennyi tiszta dobóhelyzetet hagytunk ki. Aztán futottunk az eredmény után, általában 10 pont körül volt a Falco vezetése az egész meccsen, aztán a harmadik negyed végén hatalmas hajrát nyitottunk, a negyedikben pedig valahogy kiszenvedtük.

Kornél, Kelley és Aleksics nagyot játszottak.

Király élőkép volt, emellett hatalmas hangulat. Voltak Szombathelyről is, csinálták a partit, különféle tárgyak segítségével, most nem fejteném ezt ki. :lol:

Kálmán Lacit látni ismét élmény volt. És még jönni fog a kupában! :)

HAJRÁOLAJ!


Kép
:D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.30. 17:31:49

miihii írta:
Kovi írta:
Javulunk, kezdhet félni a nagy Zalaegerszeg. :P
Egyelőre még nem azok,de a legjobb úton vannak felé,h ismét naggyá tegyék városunkat kosárlabdában.
Javultok?
Nosza,pakojjatok' főőő' :!: :P :lol: :wink:
lehet megint elkezdem nézni a honi kosarat is...nyert megint a Zete,most lett vége,ezúttal Sopronban győztek 8) 16-0 :shock: :D 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.01.29. 23:11:05

Kovi írta:Holnap jön a Falco. Nem lesz rossz meccs, az biztos.
Remélem nem hagyják otthon a szurkolótáborukat. :)

HAJRÁOLAJ!
Nem várok sokat a meccstől, megpróbáljuk aztán lesz ami lesz. Rettentően nehéz most a helyzet, nincs igazi centerünk, 2 magyaros szabály se kedvező.. szóval csak a csodában bízok, és a srácokban persze. Remélem Frazier dob egy 30-t, aztán meglátjuk. ;)

CSAK A FALCO!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése