USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.11. 13:49:25

Na akkor ma klasszikus win or go home meccs! [-o<
Érdekességként:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vxIazBszYs
Előtte pont PP-re fújtak egy támadót, s aztán James szökkent párat :lol:
Persze szinte minden támadásban van egy lépéshiba, de azért 4 lépés ritkán megengedett :lol:
De nem ezen múlott hanem sajnos PP kihagyott clutch játékán, s egyébként is azért a sporik kedveztek párszor nekünk Haslem faultjánál vagy Allen triplája jóval a sípszó után volt, na de ez a múlt!
Nagyon fogadkoznak a srácok, s ígérik lesz még idén meccs a Gardenben!
És egy kis Celticses szösszenet videó!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iLM#at=106

Lehet ma játszik utoljára kelta mezben Allen, s KG illik szépen búcsúzni tőlük!
Úgyhogy miután megvan a bajnoki arany LETS GO CELTICS

Game, Kalap lesz valaki?
Most 2kor van a meccs, egyébként!
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.05.10. 15:29:39

Bob_Marley írta: tudom ajánlani a 2 évvel ezelőtti első körös Boston-Chicago párharc valamennyi meccsét :lol: Főleg a 6ik 3OT-s :lol: http://www.youtube.com/watch?v=aMyrvwC3sVk
:lol:
én nem láttam ezt a mecset, csak a utube videót amit belinkeltél, de sokkal izgalmasabbnak nézett ki,mint a Mem-Okc.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.10. 15:03:59

Bob_Marley írta: Ki az a 2 előtte lévő kedvenc, 1;gondolom Bryant , de ki a második? :lol:
A 2. Wade. De, most a Miaminak nem szurkolok, mert ott van LeBron is és nem szeretném, hogy egyhamar gyűrűhöz jusson. :lol:

Amúgy én a déli ismétlést néztem. Török Péter besz.rás. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 14:11:12

fcbarca0827 írta:Memphis - Oklahoma :shock: Én ekkora meccset még a büdös életbe nem láttam. :shock: Vasquez hármasa az első hosszabbítás végén? :o Mondjuk volt még egy pár csoda a meccsen. :D Westbrook nem ember. A 3. kedvenc játékosommá nőtte ki magát. Remélem örül neki. :lol:

A Lakers kiesésével egyértelműen hajrá Thunder. 8) Hátha, valami csoda folytán megnyerik.
Én még nem láttam a meccset, majd az esti ismétlést (jó hülye időpontra tették…)!
De hogy hazabeszéljek tudom ajánlani a 2 évvel ezelőtti első körös Boston-Chicago párharc valamennyi meccsét :lol: Főleg a 6ik 3OT-s :lol: http://www.youtube.com/watch?v=aMyrvwC3sVk
Ki az a 2 előtte lévő kedvenc, 1;gondolom Bryant , de ki a második? :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.10. 14:06:41

Memphis - Oklahoma :shock: Én ekkora meccset még a büdös életbe nem láttam. :shock: Vasquez hármasa az első hosszabbítás végén? :o Mondjuk volt még egy pár csoda a meccsen. :D Westbrook nem ember. A 3. kedvenc játékosommá nőtte ki magát. Remélem örül neki. :lol:

A Lakers kiesésével egyértelműen hajrá Thunder. 8) Hátha, valami csoda folytán megnyerik.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.10. 09:34:24

IGEN!!!!!!! Ez a meccs volt a kulcs.Innen már nem ronthatjuk el...két meccs otthon, egyet csak meg tudunk nyerni! :) LeBron állat, bizonyítja, hogy miért tartják jelenleg őt a legjobbnak ( függetlenül attól, hogy most Rose kapta az MVP-t). Wadenek meg nagy érzéke van hozzá, hogy mikor kell hagyni Jameset, és mikor kell magára vállalnia többet, mikor kell eldobni, és mikor odaadni a 6-osnak. Összeállt ez a Miami mégis, pedig szerintem nem sokan gondolták volna, hogy képesek leszünk egy Bostont így megfogni :) Mindenesetre most nagyon örülök.

A Celticsnél meg úgy néz ki, elfogyott ez a generáció, az öregek nem bírják már a tempót. Főleg egy gyors, lendületes, látványos és fiatal Heat ellen. Nagy változások kellenek ott a nyáron...

Memphis-Thunder meg wtf? :shock: Hihetetlen párharc :shock:
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.05.10. 08:59:00

Alig várom, hogy megnézzem a OKC utolsó negyedjét plusz a hosszabításokat.Nem tudom felmérni a valós helyzetét a csapatnak, de akkor is legalább a Dallas elleni döntőig el kellene jutni.
A vb láttam először Durant.
S a sok jump shot, az mvp átvételi mosoly, az a lazaság.

szerk:
meg kellett volna legyen a mecs már a rendes játékidőben.
a harmadik mecs 3 negyede után nyugodtan elaludtam,hogy ez most már meg kellene legyen.

nagyon jól védekezett a Memphis az 4 negyed végén.Kár Perkins büntetőiért.Volt tartás a csapatban.Néha azt éreztem Durant túl vállalja magát, dehát így is dobott olyanokat.
Vajon megtörik most már a Memphis? Jó lenne egy laza mecs Oklahomában,ahol nem kell tűkön ülni az utolsó percben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lijacska 2011.05.10. 11:22:36-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 07:46:52

Messithebest írta: Úgy már biztos nem :D
Közben 3ik OT van Memphisben most nézem!
Te is tudod hogy értettem, hogy nem „megalázva”, szétesetten, hanem büszkén menjen fel a csapat!És még ha nagyon el is menne a Heat, legyen tartásunk, s ne akarjunk mészárolni mint Bynum!Sajnos innen már pokoli nehéz, s annyira bosszantó ez a vereség, hogy hihetetlen!
Total Rebounds 45-28 a Miaminak, Ez nagyon durva adat!Egyszerűen elfáradtak a fiúk, Garnett is a végén már mozdulni nem bírt, egy sima pozíciót nem tudott már megoldani Wade-n, mert 0 volt a súlypont emelkedése!S a túloldalt Bosh meg letépett egy támadót, s visszatette ott ment el véglegesen a hajó….De tényleg annyira bosszantó, hogy többször olyan szitukat rontottunk el ahol megnyerhettük volna!Tudom sok a volna és a ha….Már mindenki sérült, így nem tudom mi kellene, hogy innen esetleg fordítsunk!

S megmondom őszintén nem kifejezetten csípem James-t nem szeretem az egyénieskedő játékosokat, de ebben a sorozatban megemelem a kalapom előtte, a 3 meccsen mikor kikaptunk ő intézett el mindannyiszor, remek érzékkel Wade hagyta hogy játsszon, de mikor be kellett dobni könyörtelen volt…..Most is 84-81énl mikor 2 triplát szórtunk zsinórban, s úgy nézett ki meglesz, erre bevágott egy dagger tríííít….2ikon is ezt csinálta!Eddig mindig kiejtettük James csapatát, ha összekerültünk a Cavs-szel most „megérdemli” a sikert!
http://www.probasketballnews.com/story/?storyid=505
2szer már megcsinálta a csapat, hátha itt a 3ik! :lol: A realitás sajnos viszont az, hogy ez 4-1, fiatalabbak vagytok gyorsabbak, s ez a döntő szitukban sokat jelent, mikor már agyban sem a legjobb döntést választják nálunk a srácok!Az biztos, szerdán még van egy ütközet, s lehet utoljára látom Garnettet, Allent a pályán :cry: :cry:

Közben behúzta az OKC 133-123 3 hosszabbítás után :shock:
Amiben bízok az a Celtics mez ereje :lol: , s büszkeség, s talán Rondot is valamennyire rendbe tudják hozni, mert így félkézzel mondanom sem kell mennyire nem hatékony, s a végén PP 1-1sek mentek támadásban, s elfogyott a tudomány, sajnos!Ráadásul az utolsó playt valami borzasztó módon elcsesztük, ezt is lehet fáradságra fogni talán, mert PP későn eszmélt, hogy ketyeg lefele az óra!
Mérhetetlenül csalódott vagyok, de nem adjuk fel soha!
1-2-3 UBUNTU

szerk: game neked meg jobbulást, igyál sok teát, meg nyomassál mézes foghagymát (iszonyat rossz ízű, de rendbe rakja a torkot :lol: )Szerdára kapard össze magad, ki lesz akkor a fórum partnerem hajnalban :lol: Szóval gyógyulj meg de gyorsan, hallod :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.10. 06:04:29

Yeahhhh!!! 8) Innen már megkell lennie :D Kövit hazaiban bekéne húzni, és megvan :D
Bob_Marley írta:ha ki is esünk remélem nem úgy mint a Lakers!


Úgy már biztos nem :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.10. 04:00:25

Igeeen, megvaaaan!

Boston csak 4 pontot szerzett a hosszabbításban, LBJ és Wade kivégezte őket, Bosh is a legjobbkor szerzett pontokat a végén. Ők hárman 83 pontot szereztek!

Ha már Bosh-t folyamatosan szidjuk, akkor most KG-t is, 1/10 mezőnyből.

3-1!

(Ettől a rohadt köhögéstől viszont nem tudok aludni :x )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2011.05.10. 03:58:22

Bob_Marley írta:
PEEtör írta:Nagy jelenet volt Wade hármasa után.
Mutatják a bostoni tábort, vagy 20 zöld pasi között ül egy szöszi csaj a barátjával, a hármasnál elkerekedik a szeme, a szájáról jól leolvasható a "WOW" felkiáltás amit barátjának továbbít(ana) és az őszinte (naiv) csodálat a kosár után, de mind a pasija, mind a többi hímnemű egyed rezzenéstelen arccal ül tovább. :lol: :lol:
Pat Riley és kedves nejére gondolsz?
Ezt most kérdezed, vgay mondod? :D
Mert így első blikkre nagyon nem Pat Rileynak nézett ki az ürge.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 03:56:24

Annyira mérges vagyok, hogy nem tudom szavakba önteni, 11el mentünk, végén ott volt PP kezében a 2:2, ráadásul Rondo kb 1 perccel a vége előtt kihagyott egy tiszta ziccert....A rohadt tetves életbe! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Grat természtesen a Miaminak, nagyon nagyot küzdöttek a BIG 3 tagjai, sajnos nálunk viszont KG elfáradt!Úgy utazunk Miamiba, hogy életben maradás a tét Szerdán, ha ki is esünk remélem nem úgy mint a Lakers!
Mégegyszer grat a Heatnek, de még találkozunk Szerdán :twisted:

szerk: Peetör kérdeztem, mert én nem láttam viszont Riley ott volt egy szőkével, azért kérdeztem, hogy nem rá gondoltál, de végül is totál mindegy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.10. 03:59:24-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 03:51:16

PEEtör írta:Nagy jelenet volt Wade hármasa után.
Mutatják a bostoni tábort, vagy 20 zöld pasi között ül egy szöszi csaj a barátjával, a hármasnál elkerekedik a szeme, a szájáról jól leolvasható a "WOW" felkiáltás amit barátjának továbbít(ana) és az őszinte (naiv) csodálat a kosár után, de mind a pasija, mind a többi hímnemű egyed rezzenéstelen arccal ül tovább. :lol: :lol:
Pat Riley és kedves nejére gondolsz?
Kép
Kép
Kép
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2011.05.10. 03:49:52

Nagy jelenet volt Wade hármasa után.
Mutatják a bostoni tábort, vagy 20 zöld pasi között ül egy szöszi csaj a barátjával, a hármasnál elkerekedik a szeme, a szájáról jól leolvasható a "WOW" felkiáltás amit barátjának továbbít(ana) és az őszinte (naiv) csodálat a kosár után, de mind a pasija, mind a többi hímnemű egyed rezzenéstelen arccal ül tovább. :lol: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 03:38:13

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, de mérges vagyok, így elbénázni a cluctchot......Istenem, PP nem figyelte az órát, későn jött a zárás...OT!5:15kor kelek, azt hiszem már lefeküdnöm nem kell!
Na akkor nyerjük meg most már tényleg!!!!!!!!!4
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.10. 03:26:45

+6 helyett egál, remek...

3 perc van hátra, meglátjuk ki bírja jobban :)

Go Heat!

LeBrooon!

Igazi playoff meccs!

PP kihagyta az utolsó dobást, hosszabbítás!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 02:59:36

Na a 3ik végét jól zártuk, de megint ott volt a lehetőség hogy meglépjünk akár 10re is, s nem akar összejönni :twisted:
Allen éledezik, KG kéregeti a labdát, James is visszalassult, de ez a 4ik negyed számunkra a szezon legfontosabb negyede!

szerk: nem kicsi izgalmak, nagyon megakadtunk támadásban, mindkét csapat magas szinten védekezik, 81-81 van hátra 3 perc [-o<
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.10. 03:26:46-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.10. 02:45:51

Na, nem aludtam be a félidőben :)

Bosh éledezik, vezet a Heat.

Miami 4-gyel vezetett, de a 3. negyedben sikerült elrontani az utolsó 4 percet, 4-gyel vezet a Celtics. Jó kis utolsó negyed lesz 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.05.10. 03:00:45-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 01:45:41

Lol ezt akartam én is írni, kicsit hajaz a 3évvfel ezelőtti Cavs-Celtics meccsre mikor mindketten gondolták tartanak egy dobóshowt :lol: Most is PP 14 James 16 pont!Igaz 1-2szer Pierce nagyon csúnyán megetette a királyt :lol: Allen-nek 1 próbálkozása volt eddig 10 perc alatt :shock: Azért tőle minimum kell nekünk 10-15 pont

szerk: 53-50 a szünet!
Megléphettünk volna, de egyszerűen a fontos szitukban odapattant, eladtuk stb....KG-Allen 2/6 és 9 pont összesen, ez nagyon kevés, PP-nek elfog fogyni a puskapora, de remélhetőleg Allen és KG is többet fog vállalni!Bosh viszont megint öröm nézni :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.10. 01:33:25

Bosh egy...egy...pussy...Haslemet szívesen megnézném Garnetten.

Eddig 10/15-tel dob a Boston, de így is csak hárommal mennek. Shaq 3,5 perc alatt 2 fault.

Haslem beállt, azonnal T :D

-9...Heat időkérés.
Bob_Marley írta: Mellesleg All Defensive 1st team:
LBJ
:arrow:
Bob_Marley írta:szerk: PP is elmegy 1. negyed 14 pont :D
:oops: :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.10. 01:11:34

http://hulisports1.blogspot.com//
Na megint jól kezdtünk, igaz Kevin Harlan kommentálásával annyira nem megy mostanában, de ez csak úgy eszembe jutott! :lol:

Mellesleg All Defensive 1st team:
Rondo :lol: -Bryant-LBJ-Garnett :lol: -Howard

Rondo ma eddig Hero-ndo üzemmódban
szerk: PP is elmegy 1. negyed 14 pont :D
Rondora azért szépen utaznak, főleg a bal könyökére!Ahogy van lehetőség kcisit odapakolnak neki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.10. 01:34:51-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.05.09. 23:56:43

Messideco, jöttök fel, mint a talajvíz. :) 3-0-ról, felhoztátok 3-2re a párharcot. Datsyuk nagyon keményen tolja, 3 assistot jegyzett a tegnapi meccsen, nagyban hozzájárult a Detroit sikeréhez, Howard kapusról nem is beszélve.

Ma pedig a Vancouver mehet tovább.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.09. 22:33:39

Sajnos lebetegedtem, délután aludtam kb. 3-4 órát...de legalább 100%, hogy leszek a Miami - Boston meccs alatt :)

Bob, Kalap, Miami-fanok, ti lesztek?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.05.09. 18:25:19

Reggel megnéztem az eredményt, hát mit mondjak, nem nagyon érzek magamban késztetést, h megnézzem a meccset. :cry:
Grat. a Dallasnak megérdemelten jutottak tovább, három meccs után teljesen összeomlott a Lakers, ezért is voltak a durva megmozdulások, persze ez nem mentség, az igazi bajnokok veszíteni is tudnak.(gondolok itt Bynum esetére)

Egy biztos, egy korszak véget ért, újítani kell, de az nem lesz olyan egyszerű. Valamilyen szinten új csapatot kell építeni, csak nem tudom, h Kobe köré mennyire lehetne. Legnagyobb kedvencem, tisztelem, de azért látszik rajta is, h telik az idő, már ő sem lesz se fiatalabb se gyorsabb. Meglátjuk, h mi lesz.

Innentől számomra már nem annyira érdekes az egész, persze a legfontosabb meccseket megfogom nézni, de drukkolni már nem nagyon fogok senkinek.
A legjobb talán az lenne, ha a Boston és a Miami is egyszerre esne ki. :P :lol:
Az Oklahoma talán még szimpatikus, fiatalok és sikeréhesek, most azt mondom nyerjék meg ők.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.09. 17:50:33

Nagyon örültem a L.A. Sweepnek 8) finoman szólva nem nagyon csípem őket, szóval örülök, így igazából ha bejutunk(bitang nehéz lesz), azt mondom bárki jöhet. Talán az OKC lenne hozzánk a legméltóbb, de nyugaton a Memphis a kedvencem a PO óta, szóval nekik örülnék a legjobban. De ehhez átkell rágni magunkat még Bostonékon és Rosékon, ami nagyon kemény lesz. Ma jó lenne nyerni, 3-1ről már nagyon nehéz lenne tényleg nekik..... SZÓVAL MA GO MIAMI!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése