USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.05.16. 22:01:44

Na megnéztem én is a Bulls-Heat első meccsét, nem volt rossz, még több ilyet, sok pont, rengeteg hármas, szép zsákolások, ugyanakkor egyik oldalon jó védekezés (és bulls győzelem :) )

Az a durva, hogy közel a fele bement a Chicagio 3pontosoknak (21-10). 3 darab 3 pontossal nem lehet meccset nyerni, ezt Miamiban is tudják

Ami ennél is durvább, hogy nem hogy a Heat cseréivel, de a kezdőivel is simán felvette a versenyt a Bulls cseresora, szinte fel se tűnt a változtatás.

Nem lesz még egyszer ilyen gyenge napja a James-Wade kettősnek, ez valószínű, de a játék képét tekintve, meglepetés lenne számomra ha a következő meccsen elvennék a pályaelőnyt a Chicagotól. Hihetetlen, hogy milyen fegyelmezett, motivált és csapatként működő együttest rakott össze Tibo.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.16. 17:24:10

Sajnos csúnyán kikaptunk, de még persze nem dőlt össze a világ! Következőt hozni kell, 2-0val menni Miamiba eléggé nehéz. Remélem összekapjuk magunkat, mert ha elverjük a Bullst, a bajnoki címünket 85%ra adom. így 60ra csak.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.16. 12:37:32

4. negyed előtt bealudtam... :)

A nap lúzere: A Miami benti sora, mely 19(!) támadólepattanót, illetve 31 második esélyből szerzett pontot engedett a Chicagónak.

Bosh is akkor hozza a legjobb meccsét a rájátszásban, amikor kikapnak, Wade - LBJ duótól, Anthonytól és a triplázóktól természetesen több kell.

Jó lenne megnyerni a következőt, mert 2-0-val menni Miamiba nem egy életbiztosítás, én érzek annyit a Bullsban, hogy elhozzon egyet.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.16. 08:55:00

Sajnos ezen a meccsen tényleg totál év eleji formát mutattunk. Kevés passz-kevés gólpassz, fejben valahol máshol voltunk védekezés helyett, odaadtuk nekik a lepattanókat, különösen az ő dobásaikból. Remélem, ezen tudunk változtatni, és nem csak a Boston ellen voltunk képesek odafigyelni maximálisan. Védekezést meg kell oldani, különösen a palánk alatt, és repülni kell a lepattanókra. Támadásban nem volt olyan nagy gond, bár a 82 pont nem sok, de ha több labdát tudunk szerezni, illetve lepattanót, akkor simán lehet ez 100 körül. A Chicago nem győzött meg a 21 pont ellenére sem, most rohadtul összeszedettek voltak, nagyon figyeltek a labdaeladásokra, és kb ennyi. Ha összekapjuk magunkat, verhetőek, csak kár volt ezt az első meccs árán megtanulni...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 08:51:37

Ehhez csak annyit James 5/15 15 pont
Deng 7/15 21 pont!
De lényegtelen, első meccs, s Messithebestnek valahol érthető volt a logikai menete, de kivitelezhetetlen (okokat Kalap, én is írtam)!Deng egyébként nagyon szimpatikusan csak annyit mondott, nem ő védekezett jól, csupán James kihagyta azokat a dobásokat amik máskor bemenek!Sir Charles Chuck Barkley :lol: meg csak annyit mondott a meccsről, a valaha látott legjobb védelme a mostani Bullsnak van, nem kis szavak, de az biztos szinte tökéletes védekezést mutatott be a Chicago!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.16. 08:31:53

Messithebest írta:
Bob_Marley írta: Boozer miért lenne Jamesre állítva???
Mert Deng meg fogja tudni fogni ugye? Szerintem ezért LEHETNE(mert hogy én ezt írtam), de nem hiszem.
Hát ne haragudj, de ez óriási butaság lett volna. A totális mismatch. Deng legalább lábbal megpróbálja követni, de képzeld el azt, amikor a 10-szer olyan gyors James előtt ott áll a triplavonalnál Boozer, miközben a palánk alatt csak Noah van.... Kapásból tudok mondani 2-3 játékot, amiből tuti kosár következik.... Boozernek be kell segíteni persze, ha egy az egyben megveri Denget Lebron és meg kell próbálnia blokkolni. De Carlost egy lépéssel megveri James akármikor. Sosem volt egy Usain Bolt, de már nem is annyira fiatal úgy hogy esélytelen ellene.
Dengnek hosszú kezei vannak, nem is olyan lassú, ha James előtt tud maradni, akkor nagyon meg tudja zavarni a dobásokban. Mondjuk annyira, hogy ne vegye észre a besegítést :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 03:15:52

Közben Kenny Smith megfogalmazta, mint ha csak én mondtam volna!Reméli a csapatjáték legyőzi az egyéniségeket, s a csapatvédekezés is felülkerekedik :P Ezért tipplei, hogy a Bulls nyeri a szériát!Kenny a próféta szóljon belőled :lol:
szerk: Bosh nagyon érzi
szerk2:
103-82 a vége a bikáknak!Megdöbbentő a 19 támadó pattanó, s oké Anthony elég halvány volt a megszokotthoz képest, de a boxing out nem működött a Heatnél, nem egyszer Noah úgy szerzett támadót, hogy 5-6 méterről indult a gyűrűre, s senki nem zárta ki!Bosh 30 pont 9 pattanó, vitte pontokban a Heatet, de ennél 5-6 pattanóval több kellene nekik!
A Bulls védekezés élmény volt, folyamatosan 2-3 ember volt a betörő James, s Wade előtt, s ami igazán fontos szabályosan faultok nélkül zárták le az utakat!Illetve csak 9 labdát adtak el, ami a Heat ellen fokozottan fontos!Persze még messzemenő következtetést felesleges levonni, s biztos, hogy a Heat összeszedi a palánk alatti védekezést, s akkor jóval kevesebb második esély pontja lesz a Bullsnak!Ami nekem mindig fontos stat 23 assist a Chicago, s csupán 11 a Miaminál!Az eddig száguldó Heat, „visszatért” az év eleji mederbe, rengeteg 1-1 kevés passz, védekezésben kesze-kuszaságok, rengeteg pont a festékből, s kevés védőpattanó!Rose 28 pont, ez kb az átlag, s ami kiemelkedő a pad nagyon nagy lökést jelentett főleg Gibson (mekkora zsák volt Wade-n :lol: )De Brewer, s Asik is a legjobb pillanatokban hozott nagy játékot!Persze egy 21 pontos győzelemről beszélünk, de ennél biztos, hogy már a második meccs is jóval szorosabb lesz!Azért nem lenne túl rossz 2:0al átmenni South Beachre :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.16. 03:09:36

Nagy meccs, félidőben egál!

Bosh kezd férfi módjára viselkedni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 02:50:46

Az nem kis stat Game, közben a Miami úgy gondolta a sporik nem segítenek, akkor beállítunk egy 6ik embert a pályára :lol:

Anno Portland-Bostonon is volt ilyen, akkor KG kiszúrta és megfogta a plusz embert és nekiment :lol:
na meg is van:
http://www.youtube.com/watch?v=JkJsuD9Cb4o
A köv támadásban KG nekiront Aldridger-nak az már nicns benne, de ez mindig poén ha 6an vannak!

szerk: 1-2 érdekes stat a félidőre:Bosh 17 pont :shock: :lol: , a legeredményesebb a parketten!10 támadó pattanója van a Bullsnak, még Magloire sem segített ez ellen :)!Wade eddig nagyon akar, de a 4/11 gyengécske, James meg "szokásosan" csendesen gyűjtögeti a pontokat, majd később robbant, ezt kellene megfognia a Bullsnak!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.16. 03:12:20-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.16. 02:46:30

Bob_Marley írta:Én sem hiszem, hogy végi bírom nézni, bár ha szoros marad sokáig :lol:
Hát, eddig egy kicsit szoros, pedig már volt +8 is :?

Eddig Rose & Gibson ill. Wade & Bosh jó, James-től több kell, Magloire a pályán! :)

Kis stat :shock: :
This will mark the first #NBA Finals without Shaquille O'Neal, Kobe Bryant or Tim Duncan in it since 1998.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2011.05.16. 02:39:48

BÉENG-KÁK DÉN-DZSÖRÖZ.

óriási ez a pali, aki a mozikat prezentálja a szünetekben :lol: először csak azt hittem viccel, vagy ez egy paródia, de nem, kegyetlenül hangsúlyoz :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 02:20:01

Eddig a szokásos forgatókönyv, rengeteg betörés, fault büntető zsák Miami oldalon, védekezésben meg középtávoliakat tud dobálni a Bulls ellenük!Én sem hiszem, hogy végi bírom nézni, bár ha szoros marad sokáig :lol: Na és még Bosh is kezd belelendülni.....

szerk: Noah extázisban, megmondom őszintén őt meg Varejao-t nagyon nem csípem, túl sok támadót szednek általában ellenünk :lol: 2 hamupipőke, állandóan ott kapál most is Noah a támadóért!

Na Wade felkerül egy poszterre, csak most kicsit másképp :lol: Gibson szépen áthúzta :shock:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.16. 02:12:46

Na, meglátom, hogy meddig bírom... :)

Remélem Rose a rosszabbik formáját hozza.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 02:04:14

Streamek a szokásosak:
http://ilovenbastreams.blogspot.com/
http://www.firstrowsports.eu/watch/6499 ... -heat.html
Na hajrá bikák :lol:
szerk: igazságtalanság, mi már jó ideje nem nyertünk Kevin Harlannal (s végig ő volt a Heat ellen), persze most Marv Albert a kommentátor :lol:

2 eladott labda 2 zsák.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 00:05:06

Na hát akkor Thunder-Dallas!
Westbrook tripla-dupla, Durant "csak a szokásos", és Harden, Collison!
Csodák ritkán vannak az NBA-ben, nagyon dicséretes a Memphis teljesítménye, nagyon megszorongatták az OKC-t a sorozatban, s ha még Gay is játszik :lol:
A dallasi széria nagyon érdekes lesz, mindkét csapat tud védekezni, de alapvetően a támadás a nagy erősségük!Nagy dobópárbaj lehet belőle!És szintén a fiatalság (Duarnt-Westbrook) a rutin ellen (Kidd-Nowo)!Nagyon atletikus az OKC, de a Dallas nagy formában, s biztos kivett ez az idegtépő soroazt a Thunderből!
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.15. 23:30:06

Bob_Marley írta:szerk: engem sem "boldogít", hogy 2kor van, így gyakorlatilag nem alszok ha végignézem, de kíváncsi vagyok Tibo papa mit talált ki James-ék ellen!Közben 16 a Thundernek, ez így kezd lefutott lenni!Szóval szerintem game maradj fent, ha már bent van a csapatod :twisted: :lol: Jó kis ütközetnek néz ki!
Meglátom még, ha leszek, akkor majd írok... :)

OMG, Harden.

Durantre meg kevés a Battier - Tony Allen kettős.

Valahogy nem érzem elég erősnek ma a Macikat, hogy fordítsanak... :? :roll: Ez a 3. negyed végén elment nekik.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.15. 23:20:11

Na ez a 2 tripla.....Ezzel nagyon nagy bajban a macik!Harden is dudaszóban...Conley meg elcsesz egy 3-1 elleni szitut!

szerk: engem sem "boldogít", hogy 2kor van, így gyakorlatilag nem alszok ha végignézem, de kíváncsi vagyok Tibo papa mit talált ki James-ék ellen!Közben 16 a Thundernek, ez így kezd lefutott lenni!Szóval szerintem game maradj fent, ha már bent van a csapatod :twisted: :lol: Jó kis ütközetnek néz ki!
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.15. 23:17:52

Bob_Marley írta:szerk2:Este maradsz Game???Gondolkozok, hogy megnézem a Bulls-Miamit!Első meccs alapján leszűröm érdemes-e a többit nézni :P :D
Húú, nem tudom még... :)

Nálam ez jó:
http://www.firstrowsports.eu/watch/6492 ... under.html

Most írták ki: Durant 25 pont, többiek 32...

Ilyen pontszegény meccsen azért már sok a 10 pont, utolsó negyedre előtt le kéne dolgozni 5-re...

Thunder azért rendesen kapja a hazai pályát.

Á, már -14, 2 Thunder tripla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.05.15. 23:20:32-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.15. 23:01:29

Bizony nagyon jó a meccs!Elejétől kezdve figyelgetem, igazi klasszikus 7ik thriller

szerk: ez leamaradt, itt nézem első egész tűrhető veetle

szerk2:Este maradsz Game???Gondolkozok, hogy megnézem a Bulls-Miamit!Első meccs alapján leszűröm érdemes-e a többit nézni :P :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.15. 22:58:48

Így a Barca meccs és a Jéghoki VB döntő ide-oda kapcsolgatása után, erre én is beszállok. Egyelőre itt nekem jól megy: http://www.rojadirecta.es/goto/www.fanaticotv.info/

Hajrá Thunder!
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.15. 22:46:22

Game90 írta:Oklahoma - Memphis 42-34 a félidőben, Barca meccs után be is kapcsolódok, remélem izgalmas lesz a vége, Memphis győzelemmel.
Igen igen, és utána hajnal 2től pedig Chicago-Miami 1. meccs! Sajnos nem tudom nézni(suli...), de HAJRÁ MIAMI :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.15. 22:38:11

Oklahoma - Memphis 42-34 a félidőben, Barca meccs után be is kapcsolódok, remélem izgalmas lesz a vége, Memphis győzelemmel.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.14. 22:52:36

Bob_Marley írta: Boozer miért lenne Jamesre állítva???
Mert Deng meg fogja tudni fogni ugye? Szerintem ezért LEHETNE(mert hogy én ezt írtam), de nem hiszem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.14. 14:13:16

Messithebest írta: Igaz hogy sokat hajtanak, de szerintem meg lehet fogni a Dallast. OKC-t speciel esélyesebbnek látom a Dallas ellen. De abban nem értek egyet, hogy Rose-t hagyni kell... szerintem Wade kőkeményen rá fog állni, már az öltözőben sem fogja szem elől téveszteni..... Jamest pedig nem tudom ki foghatná le, talán Brewer vagy Boozer, de akkor Bosh és Bibby/Chalmers fog szabad teret kapni, ha Boozer Jamesre lesz állítva, akkor ők fogják adni. Center poszton Noah nyilván jobb mint Anthony, de Noah elől el kell szedni a lepattanókat, és akkor ő vele sem lesz sok gond. Szoros párharcra számítok, de esélyesebbnek érzem magunkat. Másik oldalon szerintem az OKC sajnos legyőzi a Memphis-t és kőkemény párharcot vív majd a Dallassal, ahol szerintem egy Game 7 árán, de továbbmennek.

Tippjeim:
OKC-DAL 4-3 :arrow: OKC
CHI-MIA 2-4 :arrow: MIA

OKC-MIA 3-4 :arrow: MIA
Ennek a nagy részével én nem értek egyet!Boozer miért lenne Jamesre állítva???Boozer nehezebben fordul mint egy anyahajó...Miami védekezése az tiszta Rose-n lesz Wade James-Deng,Noah-Anthony,Boozer-Bosh, Bibby-Bogans
De úgy vélem a Bulls-nál persze meglesznek a matchupok, de ők egyértelműen kisebb falakat építenek a betörés ellen!Ha jól járatja a Miami a labdát, így viszont lesznek üres külső lehetőségek!

Messithebest írta: ez csak egy tipp, remélem hogy be is következik, de jó lenne ha esetleg a Memphis bemenne, akkor viszont Dallas-Miami döntő lenne szvsz, és ott is egy Game 7.

szerk: Írok azért egy kis párosítást a meccshez:

Rose-Wade: Ha van esze Sponak, akkor Wade-t nem Brewerre küldi hanem Rose-ra. A betörésekre figyelni kell mindenkinek, de főleg Wadenek. Wade azért támadással is fog foglalkozni, és az esetleges stealeknél lehet ez probléma hiszen Rose szabadon marad. Mindenesetre Wadenek figyelni kell nagyon, nem szabad szem elől téveszteni, félszeme mindig Rose-n kell hogy legyen.

Bibby-Brewer: Itt inkább szerintem Brewer fog figyelni rá, mivel védekezőbb felfogású, mint Bibby. Bibbynek szórnia kell a triplákat, Chalmersnek(ha ő van ott) pedig a középtávoliakat és akkor nem lehet gond.

James-Deng: Én úgy gondolom, James ellen Dengnek hatalmasat kell játszani, ha akar valamit. Szerintem James-t nehéz lesz befognia, ezért néha Boozer fog besegíteni....

Boozer-Bosh: ...na és itt lehet a kulcs, ilyenkor Bosh szabadon támadhat és ilyenkor neki is hozni kell a középtávoliakat, akkor nincs gond. Boozernek ugyan ez a feladata, de nehéz lesz egyszerre 2 embert fogni, ha Deng nem bír majd Jamesel.

Noah-Anthony: Na itt nagy fölénye lesz a Bullsnak, a másik 4 emberből 1nek mindig szedni kéne Noah elől a lepattanókat, Anthonynak pedig üres területeket keresni a palánktól nem messze, és akkor oda lehet passzolni. Itt szerintem csúnyán verve leszünk, de ne legyen igazam.

Padról:
Watson-Chalmers: Chalmers szerintem verni fogja Watsont, ha hozza a középtávoliakat.

Korver/Bogans-House: Korver 3asaira figyelnie kell majd mindenkinek, mert nagyon jók, illetve Bogans is eltud sülni 1x-2x. House szerintem triplákra fog koncentrálni majd, illetve a középtávoliakra. Ha ezeket hozza, akkor az jó pár +pont a csapatnak.

Butler-Jones: Jonesnak nincs más feladata, mint triplázni, és Butlerra avagy éppen Dengre figyelni. Ha ezt hozza akkor már jó.

Haslem-Gibson: Gibson szerintem jobb lehet, mivel Haslem hosszú sérülésből épült fel, szóval jobban kell figyelnie majd Haslemnek.

Ilgauskas-Asik: Ilga testi fölénye itt megmutatkozhat majd. Csak palánk alatt figyelnie kell Noahra és Asikra, akkor nem lesz gubanc.

Na ez elég hosszú lett, köszi ha végigolvastad :lol:
Elvileg Bogans a kezdő ez lényegtelen!Mostani PO-ban Anthony az egyik legkiegyensúlyozottabb emberetek, itt nem érzem azt a nagy fölényt amit írtál!
Az biztos a Bulls ha elhiszi, hogy igenis verhető a Miami akkor lehet esélyük, viszont ha az eddigi bizonytalan játékukat hozzák, akkor az már nem fér bele!Fiatal csapat "újonc" edzővel, ez hátrány lehet!De a végjátékot jobban fogják bírni mint mondjuk mi bírtuk (s mi is a 4-1 ellenére nagyon szoros meccseket hoztunk)!
A párharc egyértelmű esélyese a Miami!Első 2 meccs döntő lehet, hoznia kell 1et a Miaminak, nem lesz könnyű a United center is legendásan nem csöndes csarnok!

Tippelésre meg az Oklahoma kényelmesebb matchup nektek mint akár a Dallas, akár a Memphis!Westbrook egy shooter irányító, aki hamar eltud kezdeni kapkodni, s szórja a labdákat el, ami a Miami ellen szinte minden TO biztos 2 pont!Durantet megfogják, egyedül a pad ami ultraveszélyes, de úgy érzem az Oklahoma nem jelentene problémát!Memphisben tudjuk, hogy mekkora fegyvertény a 2 magas, s nagyon összetudják rántani a védekezést!Dallas meg az egyik legmélyebb keret, s Nowo nem fárad el úgy mint mondjuk nálunk KG és akkor Boshnak nagyon csúnya estéi lennének!
Meglátjuk és Miami-Dallas (sajnos) döntőt várok, oda nem tippelek! :lol:

szerk: s hosszabbított nálunk Rivers 5 évvel :shock: :lol: Mondjuk azért a 35 millióért amit kapni fog 5 évre nem csodálom, viccet félre téve tavaly nagyon nehezen ment a hosszabbítás, így meglepő ez a többéves kontraktus!De nagy lökés mindig az ő jelenléte!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.14. 10:45:31

daffy írta:
Messithebest írta: Sokan ugyan ezt mondták a Memphis-Spursre... ehhez képest?? Na ugye.... Szerintem képes lehet a Memphis arra hogy bejusson, OKC meg pláne.... Memphis-Miami döntőnek örülnék a legjobban :D Ti?
rengeteget dolgozik a memphis,szerintem elfáradnak a végére,ha továbbmennek. az okc-t túlságosan 1-2 emberesnek gondolom. ezért várom a dallas döntőbe jutását. a másik oldalon rose-t hagyni kell dobni,a többit levédeni és miami döntőzik.
Igaz hogy sokat hajtanak, de szerintem meg lehet fogni a Dallast. OKC-t speciel esélyesebbnek látom a Dallas ellen. De abban nem értek egyet, hogy Rose-t hagyni kell... szerintem Wade kőkeményen rá fog állni, már az öltözőben sem fogja szem elől téveszteni..... Jamest pedig nem tudom ki foghatná le, talán Brewer vagy Boozer, de akkor Bosh és Bibby/Chalmers fog szabad teret kapni, ha Boozer Jamesre lesz állítva, akkor ők fogják adni. Center poszton Noah nyilván jobb mint Anthony, de Noah elől el kell szedni a lepattanókat, és akkor ő vele sem lesz sok gond. Szoros párharcra számítok, de esélyesebbnek érzem magunkat. Másik oldalon szerintem az OKC sajnos legyőzi a Memphis-t és kőkemény párharcot vív majd a Dallassal, ahol szerintem egy Game 7 árán, de továbbmennek.

Tippjeim:
OKC-DAL 4-3 :arrow: OKC
CHI-MIA 2-4 :arrow: MIA

OKC-MIA 3-4 :arrow: MIA

ez csak egy tipp, remélem hogy be is következik, de jó lenne ha esetleg a Memphis bemenne, akkor viszont Dallas-Miami döntő lenne szvsz, és ott is egy Game 7.

szerk: Írok azért egy kis párosítást a meccshez:

Rose-Wade: Ha van esze Sponak, akkor Wade-t nem Brewerre küldi hanem Rose-ra. A betörésekre figyelni kell mindenkinek, de főleg Wadenek. Wade azért támadással is fog foglalkozni, és az esetleges stealeknél lehet ez probléma hiszen Rose szabadon marad. Mindenesetre Wadenek figyelni kell nagyon, nem szabad szem elől téveszteni, félszeme mindig Rose-n kell hogy legyen.

Bibby-Brewer: Itt inkább szerintem Brewer fog figyelni rá, mivel védekezőbb felfogású, mint Bibby. Bibbynek szórnia kell a triplákat, Chalmersnek(ha ő van ott) pedig a középtávoliakat és akkor nem lehet gond.

James-Deng: Én úgy gondolom, James ellen Dengnek hatalmasat kell játszani, ha akar valamit. Szerintem James-t nehéz lesz befognia, ezért néha Boozer fog besegíteni....

Boozer-Bosh: ...na és itt lehet a kulcs, ilyenkor Bosh szabadon támadhat és ilyenkor neki is hozni kell a középtávoliakat, akkor nincs gond. Boozernek ugyan ez a feladata, de nehéz lesz egyszerre 2 embert fogni, ha Deng nem bír majd Jamesel.

Noah-Anthony: Na itt nagy fölénye lesz a Bullsnak, a másik 4 emberből 1nek mindig szedni kéne Noah elől a lepattanókat, Anthonynak pedig üres területeket keresni a palánktól nem messze, és akkor oda lehet passzolni. Itt szerintem csúnyán verve leszünk, de ne legyen igazam.

Padról:
Watson-Chalmers: Chalmers szerintem verni fogja Watsont, ha hozza a középtávoliakat.

Korver/Bogans-House: Korver 3asaira figyelnie kell majd mindenkinek, mert nagyon jók, illetve Bogans is eltud sülni 1x-2x. House szerintem triplákra fog koncentrálni majd, illetve a középtávoliakra. Ha ezeket hozza, akkor az jó pár +pont a csapatnak.

Butler-Jones: Jonesnak nincs más feladata, mint triplázni, és Butlerra avagy éppen Dengre figyelni. Ha ezt hozza akkor már jó.

Haslem-Gibson: Gibson szerintem jobb lehet, mivel Haslem hosszú sérülésből épült fel, szóval jobban kell figyelnie majd Haslemnek.

Ilgauskas-Asik: Ilga testi fölénye itt megmutatkozhat majd. Csak palánk alatt figyelnie kell Noahra és Asikra, akkor nem lesz gubanc.

Na ez elég hosszú lett, köszi ha végigolvastad :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése