USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.05. 05:36:22

Mondom utolsó két támadásra belövöm a tévét. 98-98, Curry hülyére veri egy betörésnél Irvinget, majd ziccer, és ordas nagy fault.->mehet tovább, tévé kikapcs.
Alapvonali bíró nem tudom mit nézett. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.05. 04:46:44

Na a második félidőre sikerült becsatlakozni. James triplája továbbra is katasztrófa, Irving nagyon él, de borzasztó szoros a meccs. Az elsőt mindig könnyebb elhozni, meglehet csípni őket, James már majdnem 30-nál simán lehet ebből 40 pont is, s ha így se sikerül akkor nagy bajok lesznek a későbbiekben. Főleg hogy mint írtam Irving nem tűnik sérültnek és a védekezés rendben van. És így is 69-66 "csak".

James nagyon morcos ma. :D Betolta már a ráállított Iggy/Green/Barnes aktuális harcost. Mondjuk volt olyan ami speciel nem tűnt faltnak. Lemegy pozícióba és tolat az IFA.Nem nagyon van variáns a Cavs játékában és James ráadásul kihagyott egymás után 2 büntetőt.

Na 73-73 a harmadik negyed végén. Folyamat 1-5 pont kö9zött a különbség, benne lehet egy OT így rögtön kezdésnek. :D
This is the 1st Game 1 of the NBA Finals that's tied entering the 4th quarter since 1959 (Lakers/Celtics)


Statisztika szerint ez Cavs lesz, idén a Po-ban ha James elérte a 30-at a Cleveland 7:0. Csak hát a statisztika olyan mint a bikini, sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja.

Huhu, Iggy nagy pillanatai. Zsákolás, tripla, labdaszerzés, blokk, pattanó, assist és ezt röpke pár perc alatt.

Na James nevette a gyilkos piruláját. Ült a padon szinte "sértődött" feje volt, hogy nagyon hamar vissza kellett jöjjön és alig pihent. Azóta feljött és rezzenéstelen arccal dobál. Viszont valaki még kéne mellé, mert nem fogja tudni egyedül betolni az összes GSW játékost, bár rajta van az ügyön. :D
És nem Curry vagy Thompson tartja LBJ-vel a lépést hanem Iggy. Nagyon nagyot játszik Igoudala. Curry a negyedikben még nem is dobott pontot és van hátra négy és fél perc.


James is mikor tesz el egy triplát a homály trojkái után? persze hogy 93-96-nál két perccel a vége előtt. Na ez az a James fej, amitől a hideg kiráz mindig. :D 0 érzelem, maximális koncentráltság.
Kép


Úristen Irving mit mentett. 98-98 Curry egyedül gyalaogolt a gyűrűre és már fel is emelte, Irving hátulról elütötte a lasztit.

James kihagyja nehéz helyzetből és Shumpert egy még keményebb helyzetből a palán mögül szinte majdnem betette. Jöhet a megérdemelt OT, amit be is jósoltam. :D
Mondjuk óriási hiba volt, hogy 24 mp játék után Jamesre jött ki egy nagyon nehéz dobás ráadásul volt még időkérésük is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.06.05. 05:40:17-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.04. 15:39:32

MessiFan írta:Igaz nem engem kérdeztél...
Nem tudom, hogy miért felejtettelek ki :oops:

Döntő előttre egy podcast:
KATT

Illetve egy írás Zach Lowe-tól:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.04. 12:56:57

Az a baj, hogy Milano, pontosabban a Boston engem is megmozgatott. Kár, hogy Barcelona kissé kioffolt, s novemberben is tervezek pihenni.

Bár, ha baráti a meccsjegy, egy estét igazán elsétálgatok a városban, aztán reggel visszaút.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.03. 18:24:56

PCsabi írta:Bob? :)

The National Basketball Association (NBA), Euroleague Basketball and RCS Sport announced today that the Boston Celtics will play a preseason game on Oct. 6 against Olimpia Milano in Milan, Italy, as part of NBA Global Games Europe 2015.
Olvastam én is, s egyből megint beindult a kisördög. Egy hét múlva kezdik el árusítani a jegyeket, kiderül mennyi is az annyi. Hatalmas élmény lenne az tuti, s hát Milánóba eljutni picit könnyebb, mint Amerikába. :D

fantasyt meg természetesen visszük is át a helyére.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.03. 15:56:08

PCsabi írta:Bob? :)

The National Basketball Association (NBA), Euroleague Basketball and RCS Sport announced today that the Boston Celtics will play a preseason game on Oct. 6 against Olimpia Milano in Milan, Italy, as part of NBA Global Games Europe 2015.


(Bob, nzxtpo, majd menjetek át a fantasy topikba, köszi :) )
Igaz nem engem kérdeztél... de amikor 2 éve vagy mikor játszott a KG meg PP Olaszországban nem voltam, szóval erre még kevesebb a valószínűség, hogy megyek :D
Pedig nem lenne rossz, csak smucig vagyok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.03. 15:36:12

Bob? :)

The National Basketball Association (NBA), Euroleague Basketball and RCS Sport announced today that the Boston Celtics will play a preseason game on Oct. 6 against Olimpia Milano in Milan, Italy, as part of NBA Global Games Europe 2015.


(Bob, nzxtpo, majd menjetek át a fantasy topikba, köszi :) )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.03. 13:56:21

Bob_Marley írta: Meg is van szerintem az utódom fantasyban. :D nzxtpo ha van kedved majd átvehetnéd a következő bajnokságra a fantasy csapatomat yahoon. Három játékost megtarthatsz, ha igényled leírom kik vannak a csapatban, milyen liga stb. Gondolom ismered a fantasy NBA-t, ha nem akkor abban is tudok segíteni. Veszélyes dolog, mert beszippant. :D Ja és Game monnyon le. :mrgreen:
A fantasyról annyit tudok, hogy elég népszerű főleg az amcsiknál, elég sok dollárt belenyomnak, de mégse számít szerencsejátéknak vagy valami ilyesmi, hasonlóval játszottam nagyon régen focisban, valami olyasmi volt ott, hogy hetente kiválasztottam a csapatomat, és a valóságban elért eredményeik alapján kaptam pontot. Nyilván ott is volt valami korlát, hogy ne tudjam betenni az összes világklasszist egy csapatba, gondolom itt meg akkor a fizetési sapka az, vagy nem? Ha írnál az egészről (és a csapatodról) egy rövidebb-hosszabb bemutatót akkor szívesen elvállalnám.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.03. 05:54:04

Szerintem nem feltétlenül kell itt korszak megváltó megújulásról beszélni, hiszen a játék egyik alapja a zárás-leválás játék. És ha megfigyeli az ember, akkor például a gyenge triplázó csapatok között találjuk:
Memphis (Gasol-Randolph)
Minnesota (Dieng)
Sacramento (Cousins)
Washington (Gortat)
Milwaukee (Giannis)
Brooklyn (Lopez)
New Orleand (Davis)
Orlando (Vucevic)
Miami (Whiteside)

Persze ez az elmélet meg is dőlhet, ha azt mondom Rockets (Howard) és mondjuk Clippers (Jordan). Meg persze inkább legfőképpen a 2-3 és most már 4-es poszton lévő 3&D emberek a lényeg, de azért szerintem ez "korosztály" függő is, mert most sok olyan játékos van, akik a tripla környékén leskelődnek és várják a megfelelő helyzetet. A következő években meg a felsorolt center tehetségek elvihetik a játékot inkább befelé. Azért egy Davis meghatározó lehet a következő években vagy Okafor esetleg, Cousins stb. Nyilván Hardenék se öregek és ezért érdekes lehet majd sok "mini Grizzlies-GSW" csata. A leskelődő emberek ugyanúgy ott lesznek a tripla környékén, de több pont érkezhet belülről. Ezek spekulációk, azért írtam csak le, mert mint írtam nézegetve a draftot meg az előzőkből kiindulva, kicsit másabb típusú játékosok jönnek mostanában, ami persze nem jelenti azt, hogy ne alakíthatnák úgy a játékukat, hogy az működjön egy alacsony szerkezetű triplákra építő csapatnál.

Meg is van szerintem az utódom fantasyban. :D nzxtpo ha van kedved majd átvehetnéd a következő bajnokságra a fantasy csapatomat yahoon. Három játékost megtarthatsz, ha igényled leírom kik vannak a csapatban, milyen liga stb. Gondolom ismered a fantasy NBA-t, ha nem akkor abban is tudok segíteni. Veszélyes dolog, mert beszippant. :D Ja és Game monnyon le. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.03. 00:19:06

Bob_Marley írta:Igen-igen, de ezért is írtam, hogy a hátvédek sem a kifejezetten jól dobók mostanában. Hirtelen pl Oladipo, MCW, Payton, Wiggins, Giannis, Schröder, Smart, Parker felhozatal nem éppen a jó kinti dobásairól híresek. Az viszont igaz, átlehet őket programozni és biztos fejleszteni fogják a dobásaikat is. Mindenesetre én úgy látom pár éven belül (5-10 év között) megint változni fog a játékfelfogás és ha jönnek a tehetséges magasok, akkor több szerepet kaphat a palánk alatti játék. Aztán persze lehet még inkább hármas dobálás fog menni. :D
Mindig változik a játék, de ahhoz ahogy én észrevettem kell egy olyan kiemelkedő tehetség (vagy csapat) aki megelőzi a korát.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.02. 23:16:07

Igen-igen, de ezért is írtam, hogy a hátvédek sem a kifejezetten jól dobók mostanában. Hirtelen pl Oladipo, MCW, Payton, Wiggins, Giannis, Schröder, Smart, Parker felhozatal nem éppen a jó kinti dobásairól híresek. Az viszont igaz, átlehet őket programozni és biztos fejleszteni fogják a dobásaikat is. Mindenesetre én úgy látom pár éven belül (5-10 év között) megint változni fog a játékfelfogás és ha jönnek a tehetséges magasok, akkor több szerepet kaphat a palánk alatti játék. Aztán persze lehet még inkább hármas dobálás fog menni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.02. 22:58:35

Bob_Marley írta: Amúgy pont ma ahogy olvasgattam a draft jelölteket jutott eszembe, hogy most nagy divat a dobáljuk a triplát játék, de jönnek szépen lassan a center tehetségek és két stílus összecsapása lehet hamarosan. Drummondokkal, Noelekkel, Embiidekkel, Okaforokkal, Townsokkal stb. És a hátvédek között is rengeteg van, aki kevésbé jó dobó.
Csak tudod mi van akkor, ha ezek a játékosok bekerülnek egy olyan keretbe később ahol az egész csapat jól dob? Hoznak más variációt a keretbe, de egy fecske nem csinál nyarat...
Vagy akár az is lehet, hogy még nagyobb divat lesz a kintről dobálás, és nem egy játékost tanítottak meg jó pár NBA szezon után dobni. Ilyen fiatal tehetségek eseten nem lehet megjósolni, hiába jön be több, bár több közül nagyobb valószínűséggel válik be egy.

Más: Joel Embiid játékát nagyon várom, sokáig #1 picként emlegették, csak jött az a fránya sérülés. Más is kezdte így az NBA karrierjét, úgyhogy nem feltétlen jelent kukát, de remélem túl tud rajta jutni, és jövőre tud egy teljes szezont hozni. Az egészséges játéka felér egy jó drafttal.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.02. 22:19:42

kanty írta:Bob!

Hogy lehet, hogy a Clevelandnek drukkolsz? Ott kb. - lesarkítva - Jamesszen múlik a dolog, sokat egy-egyezik, a GSW sokkal inkább csapatként játssza a kosárlabdát? Te nem az utóbbit szereted? :D
Minden racionális érvet felhoztál, s mégse nekik szurkolok. :D Nem szeretem a dobáljuk a hármas csapatokat (Game tanúsíthatja, hogy hányszor panaszkodok neki, mikor mi is elkezdünk birka módjára hármasokat dobálni és a maradék hajam ki kihullik mikor IT ráemeli a 25-ik triplát) , s tudom hogy pl a 4 konferenciába bejutott csapat a legjobb tripladobó csapat volt. Védekezésük is nagyon jó, sokat is passzolnak minden adott lenne, de valami tudat alatti oknál fogva inkább Cavs. Lehet, mert talán ők az esélytelenebbek. Nem tudom, de amúgy igazad van GSW lenne logikusabb,, aztán valahogy mégis inkább Cavs. Az is benne lehet valóban, hogy keleti csapat, s azokat jobban is ismerem, mert többször látom. Itt szimpátia dönt nálam, közömbös lenne mindkét csapat, valaki felé húzni kell és inkább Cleveland.

Amúgy pont ma ahogy olvasgattam a draft jelölteket jutott eszembe, hogy most nagy divat a dobáljuk a triplát játék, de jönnek szépen lassan a center tehetségek és két stílus összecsapása lehet hamarosan. Drummondokkal, Noelekkel, Embiidekkel, Okaforokkal, Townsokkal stb. És a hátvédek között is rengeteg van, aki kevésbé jó dobó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.02. 21:57:23

kanty írta:Bob!

Hogy lehet, hogy a Clevelandnek drukkolsz? Ott kb. - lesarkítva - Jamesszen múlik a dolog, sokat egy-egyezik, a GSW sokkal inkább csapatként játssza a kosárlabdát? Te nem az utóbbit szereted? :D
És kumma jól védekeznek, bár szerintem az a problémája velük, hogy olyan könnyűnek tűnik a játékuk, nem pedig "küzdjünk meg minden pontért" csapat. És nagyon alacsony szerkezettel a legjobbak, Bob szereti az igazán jó palánk alatti játékot. Aztán javíts ki ha tévedek Bob :D
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.02. 21:53:45

Bob!

Hogy lehet, hogy a Clevelandnek drukkolsz? Ott kb. - lesarkítva - Jamesszen múlik a dolog, sokat egy-egyezik, a GSW sokkal inkább csapatként játssza a kosárlabdát? Te nem az utóbbit szereted? :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.02. 21:53:15

Bob_Marley írta:Mindenesetre én a Clevelandnek szurkolok, nem szeretem a GSW játékát és a kettő közül inkább Cavs és amúgy is keleti csapat. :D
Ez a keleti csapat indoklás olyan, mint amikor spanyol csapatnak szurkolsz a nemzetközi kupában? Egyébként ezzel én is így vagyok, csak nem a Realnak, mert ő közvetlen veszélyt jelent ránk a BL-ben és a legnagyobb rivális is egyben, bár a döntőben verni lenne a legszebb őket.

A kiemelt részhez pedig, én úgy vagyok vele, hogy a GSW játéka az én "európai szem"-emnek a legtetszetősebb. Ha lenne egy ép Love, Irving kettős Lebron mellett, és egy jó napot kifogó J.R. akkor azt mondom, hogy oké-jó a Cavs is, de ha James egyedül marad számomra kín nézni őket. Én mindkét csapatot szeretem, de a szívem jelenleg 51-49-el a GSW-é, év elején még Irving-Davis fan voltam, de valahogy megszerettem az idei GSW-t Curryval az élén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzxtpo 2015.06.02. 21:54:39-kor.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.02. 21:33:17

Jöjjön egy kis bulvár, Swaggy P elvette Iggy Azalea-t :D :
KATT
Bob_Marley írta:Mindenesetre én a Clevelandnek szurkolok, nem szeretem a GSW játékát és a kettő közül inkább Cavs és amúgy is keleti csapat. :D
Mikor volt utoljára olyan, hogy ugyanannak a csapatnak szurkoltunk a döntőben? :D
Bob_Marley írta:Közelebb áll ez a párharc egy tavalyihoz hasonló kimenetelhez mintsem mondjuk egy hétmeccses szériához.
PCsabi írta:Előbb tudok elképzelni egy 4-1-es GSW győzelmet, mint egy 7 meccses döntőt.
8) :P
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.02. 11:34:22

MessiFan írta:Amennyire beharangozzátok itt, meg az nba1-es fórumon meg kb mindenhol máshol is a GSW győzelmét, az az érzésem, hogy LeBron bemutat mindenkinek és behúzza egyedül :D
Mindig ez van kb..
Nem mondom, hogy nincs rá esély, de egy nagyon jó támadó és védekező csapat az ellenfél. Ahhoz, hogy meglepetés szülessen kell egy legalább elfogadható Irving, mert elvileg nem úgy halad a felépülése, hogy 100%-ot tudjon hozni, illetve minden meccsen egy-egy kiegészítő embertől valami nagyon extra élete meccse kategória.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.02. 11:28:56

Amennyire beharangozzátok itt, meg az nba1-es fórumon meg kb mindenhol máshol is a GSW győzelmét, az az érzésem, hogy LeBron bemutat mindenkinek és behúzza egyedül :D
Mindig ez van kb..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.02. 10:56:17

PCsabi írta: 6-7 éve nem hittem volna, hogy valaha is egyet fogunk érteni LBJ-vel kapcsolatban :) :D

Egy 6-7 évvel ezelőtti James úgy nézett ki, hogy majd egyedül betol mindenkit. Abban sok szeretni való nem volt. :D Persze lehet mondani, hogy milyen játszótársakat kapott később, de egy 6-7 évvel ezelőtti James lehajtott fejjel ment sokszor előre és nem vette észre, hogy ott a fal. Neki tényleg jót tett az idő, mert megkomolyodott. Jót tett neki, mikor felvett pár kilót (bár Török Péter szerint mindig dagadt volt. :D ) mikor átalakította a játékát, mikor elkezdett nem erőlködni, hanem sokkal nyugodtabban letisztultan játszani. A csávó nyilatkozata, gesztikulációja mindene elég profinak tűnik. Néha tényleg az az ember érzése, hogy egy felesleges mozdulata nincsen. A régi James meg elpazarolta energiáját hülyeségekre. Veszekedésekre, bohóckodásra, táncikálásra, mutogatásra stb. És nem utolsó sorban elpazarolta energiáját az erőlködésbe, ez most nincs.

Viszont pechére Nyugatról megint olyan csapat jön, ami első blikkre nem egy aspektusban jobb mint az ő csapata. Pad? GSW, Edző? GSW Támadás? GSW Védekezés? Ikszes, de ez lehet Cavs. Persze így nem lehet lesarkítani a dolgokat, de egyszerűen nem látom azt, hogy négyet fogjon a Cavs. Csak akkor esetleg, ha a sok szünet kicsit leülteti a Warriorst és gyorsan megtudják őket lepni 1-1 elcsent meccsel és elmenni hetedikre és azt rutinból összehozni. Alapesetben szerintem már a 4:2 is olyan, hogy James vagy Irving (de ugye ő nem 100-as) extra-extra kell azon a két meccsen. Akár dudaszós kosarak akár 40-50 pontok. Közelebb áll ez a párharc egy tavalyihoz hasonló kimenetelhez mintsem mondjuk egy hétmeccses szériához. Persze bármi lehet meg beremeghetnek, de Kerr szerintem ezért is nagy plusz ennek a csapatnak, mert ő biztosan tudja, hogy hogyan kell bajnokságot nyerni és kezelni a szoros helyzeteket a végén. :D Első két meccsből muszáj lesz hoznia a Cavsnek, különben 4:1 szerintem. Több a variációs lehetőség is a Warriorsnál, Barnes-Iggy-Green is eltud James-szel "mókázni", és ez lesz szerintem a kulcs, hogy ki fogják fárasztani. Mondom még egyszer bármi lehet, Smith megőrül bevág 10 triplát vagy Dellavedova hoz extrát, amire volt már példa, de a józan ész azt mondja ez GSW győzelem lesz a végén. Mindenesetre én a Clevelandnek szurkolok, nem szeretem a GSW játékát és a kettő közül inkább Cavs és amúgy is keleti csapat. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.06.02. 11:45:23-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.02. 10:10:01

Lehet a Cavs nem lenne ott PO-ban, szeerintem mondjuk bejutna azért, de James ebben a ligában olyan faktor, hogy a 30as jelenlegi állapotában lévő mezőnyből szerintem a Lakers és a Knicks kivételével bármelyik együttest behúzná a PO-ba, bármelyiket. Lehet ezt a kettőt is.

Nekem a megnyilvánulásai nem tetszenek, játékával akkora bajom nincsen mint Kobe esetében mondjuk, de hogy mondjam, egy Allen triplát végignézek a youtube-n egy órán keresztül is, egy izzadságszagú James betörés meg ne érdekel,nem hoz lázba.

Nah de amúgy Thompson játszik, úgy néz ki, így tudom tartani a 4-2t.
Ha 7 meccsre kényszerülnek Curryék, akkor elbukják.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.02. 09:58:11

Bob_Marley írta:Túl van lihegve ez a téma egyébként, hogy mennyit nyer, hogy nyer. Ez a Cavs tavaly nem jutott rájátszásba. Love gyakorlatilag kiesett a PO elején, Irving nem volt 100%-os. Mozgov egy egy alig használt ember volt Denverben. Shumpert-Smith láthattuk mit ért el Melo mellett. Smith oké ő más téma, mert látványosan elvitte a maradék agyát is a NY-i "pompa". Ez a társaság ha kivennéd Jamest még a lesajnált Keleten se biztos, hogy PO csapat lenne, de ha az is lenne döntős véleményem szerint biztos nem lenne. Ő zsinórban van ott a döntőben, még ha megöregedett és eltűnt mellőle egy remek Pistons vagy Celtics. Meg mi lenne Nyugaton okfejtés is olyan, hogy ha nagyanyám tudott volna csengetni ő lett volna a villamos. Hozzáteszem, hogy idén sokat romlott a hatékonysága (önmagához képest) és szerintem ez is lesz a döntő a GSW ellen is. Itt egy közel maximumot hozó James is kevés lehet hát még ha dobál majd 40%-kal meg 30%-kal tripláról.
6-7 éve nem hittem volna, hogy valaha is egyet fogunk érteni LBJ-vel kapcsolatban :) :D


Kyrie Irving's (knee) progress "has been slow," according to Coach David Blatt.
Irving is playing at far less than 100 percent, so this update shouldn't come as much of a surprise. The point guard will not be at full strength at any point in the Finals, and LeBron James will again have to do the heavy lifting if his team is going to come out on top.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.02. 00:37:15

Bob_Marley írta: A pontosítás kedvéért 06/07 Spurs-Cavs 4:0. :D Azért ezt írom, mert ez volt a legrégebben és hajlamosak elfelejteni az emberek. Jó lesz az 2/5-nek is a döntőt tekintve. Spurs kétszer és egyszer a Mavs.
Nem felejtettem ki, most csak a zsinórbeli döntőket számoltam, ugye 5. jön most, eddig 4 ment le, abból 2-t behúzott.

A mondandód többi részén nagyjából osztozom, viszont azt el kell ismerni, hogy a szezon közbeni tradek perfectek lettek, azért Varejaoval meg Waiterssel messze nem járt itt a Cleveland, de tény, hogy ez a Cavs James nélkül egy nagy nulla lenne még ezen a keleten is.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.01. 23:31:29

Messithebest írta:[Ezt még meg is érteném, ha LeBron sorozatba nyerné a gyűrűket. Oké, a fináléban ott van, de a 4/2 az azért szerintem nem akkora dominancia..

Na mindegy, mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kinek szurkol, eszem ágában nincs ettől megfosztani :)
A pontosítás kedvéért 06/07 Spurs-Cavs 4:0. :D Azért ezt írom, mert ez volt a legrégebben és hajlamosak elfelejteni az emberek. Jó lesz az 2/5-nek is a döntőt tekintve. Spurs kétszer és egyszer a Mavs.

Túl van lihegve ez a téma egyébként, hogy mennyit nyer, hogy nyer. Ez a Cavs tavaly nem jutott rájátszásba. Love gyakorlatilag kiesett a PO elején, Irving nem volt 100%-os. Mozgov egy egy alig használt ember volt Denverben. Shumpert-Smith láthattuk mit ért el Melo mellett. Smith oké ő más téma, mert látványosan elvitte a maradék agyát is a NY-i "pompa". Ez a társaság ha kivennéd Jamest még a lesajnált Keleten se biztos, hogy PO csapat lenne, de ha az is lenne döntős véleményem szerint biztos nem lenne. Ő zsinórban van ott a döntőben, még ha megöregedett és eltűnt mellőle egy remek Pistons vagy Celtics. Meg mi lenne Nyugaton okfejtés is olyan, hogy ha nagyanyám tudott volna csengetni ő lett volna a villamos. Hozzáteszem, hogy idén sokat romlott a hatékonysága (önmagához képest) és szerintem ez is lesz a döntő a GSW ellen is. Itt egy közel maximumot hozó James is kevés lehet hát még ha dobál majd 40%-kal meg 30%-kal tripláról.

szerk: Ja és nem tudom miért írtam előzőleg azt hogy az első két Clevelandben lejátszott meccset nyeri a GSW akkor...Hisz az első két meccs Oaklandben van a GSW-nél.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.01. 20:40:55

kanty írta:
Messithebest írta:Azért az picit nonszensz hogy valakit azért utáljon az ember mert ő a legjobb :lol: ennyi erővel Messit is utálod mert ő a legjobb? :lol: azért ez szerintem nem értelmes indok :mrgreen:
Miért ne lenne? Ha valaki nagyon sokáig kiemelkedően a legjobb valamiben az egy idő után unalmassá válik, és simán válthat ki ellenszenvet. Főleg, ha az adott sportolót nem kedvelted előtte sem, akkor ez az ellenszenv idővel még jobban felerősödhet.
Ezt még meg is érteném, ha LeBron sorozatba nyerné a gyűrűket. Oké, a fináléban ott van, de a 4/2 az azért szerintem nem akkora dominancia..

Na mindegy, mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kinek szurkol, eszem ágában nincs ettől megfosztani :)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése