USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.30. 19:17:57

Szerintem úgyis játszani fog az első meccsen.


OFF: Bazska pont mellettem állt a tegnapi Wellhello koncerten :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.29. 18:26:42

Messithebest írta:Azért az picit nonszensz hogy valakit azért utáljon az ember mert ő a legjobb :lol: ennyi erővel Messit is utálod mert ő a legjobb? :lol: azért ez szerintem nem értelmes indok :mrgreen:
Miért ne lenne? Ha valaki nagyon sokáig kiemelkedően a legjobb valamiben az egy idő után unalmassá válik, és simán válthat ki ellenszenvet. Főleg, ha az adott sportolót nem kedvelted előtte sem, akkor ez az ellenszenv idővel még jobban felerősödhet.

BREAKING: Klay Thompson had been diagnosed with a concussion and there is no timetable for his return.
He may miss multiple games of the Finals, depending on how his body reacts.

Ha Klaynek ki kell hagynia 2-3 meccset, az nem kicsit borítja majd fel az erőviszonyokat.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.29. 16:55:26

Azért az picit nonszensz hogy valakit azért utáljon az ember mert ő a legjobb :lol: ennyi erővel Messit is utálod mert ő a legjobb? :lol: azért ez szerintem nem értelmes indok :mrgreen:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.29. 14:52:12

Előbb tudok elképzelni egy 4-1-es GSW győzelmet, mint egy 7 meccses döntőt. Mondjuk ha eljutnak 7 meccsig, akkor szerintem a Cavs behúzza.

Egyébként az x-faktornak JR-t érzem.

2014.05.03. @JustHolla7 magyar bajnoki döntőt játszik.
2015.06.04. @JustHolla7 NBA döntőt játszhat.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.05.29. 00:25:22

Bob_Marley írta: Én soha nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ellen szurkolni, mintsem valakiért, de elfogadom a levezetést, de ezzel mindig hadilábon állok hogy megértsem mert nem tudom. :D. Jamest én se nagyon csíptem régen (és amúgy a Celtics ellen a legjobb az egyéni statja....) viszont az utóbbi pár évben a játéka egy hidegvérű gyilkossá fejlődött és én pl szeretem a játékát az utóbbi időben. Nem kérdez csak üt. :D Ez lesz szerintem most a veszte, mert nagyot romlott a hatékonysága (magához képest) és a rohanásban ez kifog jönni és könnyebben fog elfáradni.
Az én esetemben, meg valószínűleg sok mindenki másnál is, az utálat abból ered, hogy Ő a legjobb. Messit, Ronaldot is főleg ezért utálják sokan szerintem, de még lehetne sorolni.
+ már zsinórban ötödjére van ott a döntőben, eléggé, és óriási örömöt okozott amikor kikaptak, mert a világ legjobbja elbukott!! HÁHÁ! Ez egy borzasztó tulajdonsága az embernek, de ez van :D

Most is szurkolni fogok ezerrel, hogy a GSW nyerjen, pedig az Őket nem csípem úgy, mint a Spurst, vagy annó a Dallast. Fiatalok, energikusak, egységesek. Az amit játszanak kosárlabda jelenlegi korszakának mintapéldája. Szerintem Brad Stevens is azon van, hogy hasonlót hozzon ki a csapatból. Mindenkivel dobatja a triplát, a labda gyorsan jár, és a small ball :D

Jamest meg még veterán minimumért se látnám szívesen, még vízhordófiúnak se.
Durant viszont jöhet :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.28. 23:55:07

Bob_Marley írta: 2020 Boston Celtics Sf Durant, James veterán minimumért PF. :mrgreen:
deal :!:
Bob_Marley írta:Én soha nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ellen szurkolni, mintsem valakiért, de elfogadom a levezetést, de ezzel mindig hadilábon állok hogy megértsem mert nem tudom. :D. Jamest én se nagyon csíptem régen (és amúgy a Celtics ellen a legjobb az egyéni statja....) viszont az utóbbi pár évben a játéka egy hidegvérű gyilkossá fejlődött és én pl szeretem a játékát az utóbbi időben. Nem kérdez csak üt. :D Ez lesz szerintem most a veszte, mert nagyot romlott a hatékonysága (magához képest) és a rohanásban ez kifog jönni és könnyebben fog elfáradni.
Nálam a kosárban a Celticsen kívül egyének vannak. Kobet és Jamest utálom,finoman szólva.
De pl Durantet imádom,ezért ahova megy annak a csapatnak fogok szurkolni.
Celtics ezen felül áll persze,átír mindent.
De pl a GSWnek szivesen drukkolok. Egy Rocketsnak nehezen drukkoltam volna,csak hogy verjék meg Jamest, közömbös lett volna.
Curryt szeretem, ahogy Iguodalat is, plusz elkapott a Warriors láz, elképesztőt futnak idén,megérdemelnék nagyon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.28. 23:49:31

csababarca írta:Nekem egyértelmű GSW.
James féle csapatnak 2 esetben tudnék drukkolni (ugyanaz nálam mint Kobe):
1. Boston Celtics mezben lenne,de ezt nem akarom megélni.
2. 5-6 év múlva veteránként Durant alá játszani, és megnyeretni KD-vel a gyűrűket. Törölközőt adogatva neki,frissítőt,stb.
2020 Boston Celtics Sf Durant, James veterán minimumért PF. :mrgreen:

Én soha nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ellen szurkolni, mintsem valakiért, de elfogadom a levezetést, de ezzel mindig hadilábon állok hogy megértsem mert nem tudom. :D. Jamest én se nagyon csíptem régen (és amúgy a Celtics ellen a legjobb az egyéni statja....) viszont az utóbbi pár évben a játéka egy hidegvérű gyilkossá fejlődött és én pl szeretem a játékát az utóbbi időben. Nem kérdez csak üt. :D Ez lesz szerintem most a veszte, mert nagyot romlott a hatékonysága (magához képest) és a rohanásban ez kifog jönni és könnyebben fog elfáradni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.28. 23:30:38

Nekem egyértelmű GSW.
James féle csapatnak 2 esetben tudnék drukkolni (ugyanaz nálam mint Kobe):
1. Boston Celtics mezben lenne,de ezt nem akarom megélni.
2. 5-6 év múlva veteránként Durant alá játszani, és megnyeretni KD-vel a gyűrűket. Törölközőt adogatva neki,frissítőt,stb.

Szóval nyerjen csak a GSW,söpréssel.
De a valós tippem 4-2.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.28. 23:15:23

Messithebest írta:Lehet hogy az elfogultság beszél most majd belőlem(lsd. aláírásom :D), de szerintem a Cavs behúzza ezt a döntőt 6/7 meccsen. Currynek nincs nagydöntőbeli tapasztalata, mint ahogy semelyik másik játékosnak sem a rosterjükből, Lebronnak meg ez lesz az 5. döntője zsinórban(ami azért nem kis teljesítmény =D>), ami szerintem a javukra döntheti ezt a döntőt. A Warriors nagyon egyben van tényleg, de szerintem ha valaki akkor Lebron megállíthatja őket. Mondjuk Irving nagyon kellene, egészségesen. Rajta kívül nem tudom ki tudná megfogni Curryt, Dellavedova max akkor, ha eltöri a lábát ( :mrgreen: ) szóval, erős döntőt várok, sok-sok clutch szituációval, amik szerintem Lebronék javára fognak eldőlni. LETS GO CAVS!
A szezon elején mindenki húzta a száját, jók-jók de majd az All-star gála után meglátjuk. Oké-oké a szezon végéig bírják ezt a tempót? Oké-oké de majd a play-offban amikor meccsről-meccsre rájuk finomhangolják a taktikát, és a tapasztalatuk se hú de nagy po-ban, plusz ki fog előlépni vezérré egy-egy szoros meccs utolsó pillanataiban? Aztán még is, ha leszámítjuk a Memphis elleni párharcot simán végiglavíroztak.
A Memphis elleni párharcból kiderült, hogy szabályokon belüli keménykedéssel, és a két magastól jó játékkal meg lehet őket lepni. Máshol nem látom az ellenszerüket, és azt sem, hogy mivel tudna felülkerekedni a Cavs.
Amúgy mindkét csapat győzelmének tudok majd örülni különböző okokból kifolyólag.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.28. 22:56:22

Láttam az összes főcsoport meccset, nem tudom elképzelni a Cavs győzelmet. Én is nekik szorítok inkább, de nem látom hogy győznek négyszer. James számai parádésak voltak az Atlanta ellen, de kb a 8 évvel ezelőtti Jamest idézi a játéka, a megyek előre és próbálom megoldani. Gyenge hatékonyság, s ahogy fárad jönnek a hibák is. Védekezésük jó, de a Warriorsnak is. És még az alapszakaszban olvastam egyszer egy durva statisztikát, hogy ha a Warriors ellenfele nem dobja meg a 100-at akkor valami 21:0 volt nekik. Nem emlékszem pontosan mennyi volt, de a lényeg hogy egyszer sem kaptak ki. Ez alapszakasz stat (Grizz kétszer nyert 100 alatt most), de azért sokat elmond róluk. Valaki mindig feltud lépni lsd Barnes tegnap vagy Ezeli.

Atlanta szép szezont futott, de itt a végére az a bizonyos csibészség hiányzott belőlük, ami kell. Persze hozzájött Korvetr-Carrol sérülése is, de Teague-től is bátrabb játék kellett volna, s ahogy Della pl felpaprikázta Horfordot, úgy ezt a túloldalt nem láttam.

Houston jól tartotta magát, de valahogy majdnem minden meccsen úgy éreztem, hogy picit erőlködnek. Game jól írta, a nyugatiak egymást nyírták ki, a Rockets is fejben kicsit elfáradt. Első kettőből hozhattak volna meccset, s itt az utolsón is a végére pukkantak ki.

És is 4:2 GSW győzelmet érzek, James biztos hogy nagyon elszánt lesz, a szünet Irvingnek jót tehet + TT és Della meglepetés emberek, de még egy jó védekezéssel is nagyon nehéz a Warriors ellen. Kevés pontos meccsen is mint írtam rendre nyernek. Kevés pontnál meg ésszerűen James vérét elől szívják Iggyék, viszont védekezésben is oda kell tegye magát rendesen, ergo a végjátékban nem tudni mennyi energia marad. Ide-oda lehet "okoskodni", sokat fog számítani az első két meccs, ha ott ne adj Isten 0:2 a Warriorsnak, akkor 4:1 is benne van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.28. 21:33:01

Lehet hogy az elfogultság beszél most majd belőlem(lsd. aláírásom :D), de szerintem a Cavs behúzza ezt a döntőt 6/7 meccsen. Currynek nincs nagydöntőbeli tapasztalata, mint ahogy semelyik másik játékosnak sem a rosterjükből, Lebronnak meg ez lesz az 5. döntője zsinórban(ami azért nem kis teljesítmény =D>), ami szerintem a javukra döntheti ezt a döntőt. A Warriors nagyon egyben van tényleg, de szerintem ha valaki akkor Lebron megállíthatja őket. Mondjuk Irving nagyon kellene, egészségesen. Rajta kívül nem tudom ki tudná megfogni Curryt, Dellavedova max akkor, ha eltöri a lábát ( :mrgreen: ) szóval, erős döntőt várok, sok-sok clutch szituációval, amik szerintem Lebronék javára fognak eldőlni. LETS GO CAVS!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.05.28. 20:13:42

PCsabi írta:
kanty írta: 2. Összehasonlítás kérdése mindig, hogy melyik Konferencia brutál, és nyugat kelethez képest tényleg az, tök mindegy, hogy hány vereséggel tudták le.
2. Csak egész évben hallhattuk, hogy mekkora öldöklés lesz a nyugati PO-ban, ehhez képest meg a Warriors szinte meg sem izzadt.
Még ennél az erős nyugatnál is klasszisokkal jobb volt a Warriors. Ennyi. :D

Egyébként szerintem Warriors in 7. LeBron a hátára kapja a Clevelandet és meglepetést okoz majd, de összességében jobb lesz a Warriors és az utolsó meccset behúzza.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.28. 19:33:02

kanty írta: 2. Összehasonlítás kérdése mindig, hogy melyik Konferencia brutál, és nyugat kelethez képest tényleg az, tök mindegy, hogy hány vereséggel tudták le
5. Egy mi lett volna ha felvetésre, egy hasonló válasz: igen, hasznos emberek, de nem hiszem, hogy ők lettek volna a döntő faktor
6. Erről a Spurs "tehet" :P
7. Jó játékos Love, de chemistry szempontból nem biztos, hogy hatalmas kiesés, persze minőségileg gyengültek, de az öltözőben szerintem jobb a hangulat. A kérdés, hogy melyik számít inkább.
2. Csak egész évben hallhattuk, hogy mekkora öldöklés lesz a nyugati PO-ban, ehhez képest meg a Warriors szinte meg sem izzadt.
5. Persze, ha mindkét játékos van, akkor is valószínű, hogy nem a Rockets jutott volna tovább. De azért nem mindegy, hogy Terry/Prigioni/(Ariza) védekezik Curry-n, vagy Beverley.
6. Igaz. De mondjuk a Clippers is nehezebb lett volna nekik, mint a Houston.
7. Itt a döntőben fontos/kell a chemistry-ről beszélni?

(Na, kihaterkedtem magam :mrgreen: )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.05.28. 12:57:41

Nem nagyon láttam 1 meccset se a konf döntőből, csak a híradóban részleteket, meg infókat, de sajnálom a sasokat. Az a helyzet, hogy LeBron egyedül megverné egész keletet kb, ráadásul lesérült a fél csapatuk... is.

Talán ez lesz az első döntő évek óta, aminek nem fogom látni az összes meccsét, annyira nem érdekel, no meg tanulni kell mint a hülye, ettől függetlenül reménykedem benne, hogy a GSW fog nyerni, nem más miatt mint, hogy láthassam Lebront elbukni ismét! :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.28. 12:26:26

kanty megelőzött,én is így akartam összefoglalni, szerencse oké,de sok esetben tettek érte.
Sérülések is olyan dolgok,hogy vissza lehetne vezetni az egészet a Thunder és Durant sérülésére, meg az ott történtekre, egy fullos OKC lényegében átírta volna az egész nyugati alapszakaszt, plusz a PO-t is.
De ezen kár rágódni, mert megtörtént dolgok.
Azért Curry és Thompson esetében megkísértette őket a sérülés, nehogy pont a döntőn legyen valami kiesés, az lenne a tragikus.

Én 4-2t érzek, illetve kíváncsi vagyok Green hogy fog védekezni Jamesen, már ha ő fogja "tartani".
Én nagyon drukkolok a GSWnek, megérdemelnék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.28. 12:19:49

PCsabi írta:Álomdöntő.

Amúgy nem akarom lekicsinyíteni a GSW érdemeit, mert azért csak egy all-time top10 szezont futnak, de:
1. Az egész szezont lehozták komolyabb sérülés nélkül.
2. Az állítólag brutál nyugatot letudták 3 vereséggel.
3. Pelicans nem lehetett akadály.
4. Grizzlies-ből Conley és Tony Allen is hagyott ki meccset/meccseket.
5. Rockets-ban nem volt Beverley és D-Mo, ok, hogy nem szupersztárok, de hasznos emberek lettek volna ebben a párharcban.
6. Elkerülték a Spurs-t, akik szerintem a legnagyobb gondot tudták volna nekik okozni.
7. És akkor a döntőben a Cavs, Love nélkül, Irving állapota meg kérdőjel (bár szerintem rendben lesz, Hawks ellen is játszott már + most tud pihenni 1 hetet).
Szóval rendben, hogy zseniális kosárlabdát játszanak, de e mellé még szerencséjük is van.
Nem védeni akarom őket, de:
1. Oké
2. Összehasonlítás kérdése mindig, hogy melyik Konferencia brutál, és nyugat kelethez képest tényleg az, tök mindegy, hogy hány vereséggel tudták le
3. Elsők voltak, nyertek a nyolcadik ellen, általában az elsőnek a nyolcadik nem akadály. Másik oldalon meg - ha ezt vesszük alapul - a Boston sem lehetett akadály a Cavs-nek - nem is volt
4. Oké, ez igaz
5. Egy mi lett volna ha felvetésre, egy hasonló válasz: igen, hasznos emberek, de nem hiszem, hogy ők lettek volna a döntő faktor
6. Erről a Spurs "tehet" :P
7. Jó játékos Love, de chemistry szempontból nem biztos, hogy hatalmas kiesés, persze minőségileg gyengültek, de az öltözőben szerintem jobb a hangulat. A kérdés, hogy melyik számít inkább.

Döntő:

Tényleg túl álomszerű lenne, ha behúzná a GSW, de remélem ez már csak ilyen szezon lesz. Jamestől szerintem emberfeletti kell, hogy legyen esélye a Cavsnek, és Irving is rendben kell legyen.
Másik oldalon pedig, ha Curry-Thompson hozza, amit eddig hozott, plusz Bogut nem sérül meg, akkor nem hiszem, hogy nagy gond lehet.

Tipp: 4-1.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.28. 11:37:58

Álomdöntő.

Amúgy nem akarom lekicsinyíteni a GSW érdemeit, mert azért csak egy all-time top10 szezont futnak, de:
1. Az egész szezont lehozták komolyabb sérülés nélkül.
2. Az állítólag brutál nyugatot letudták 3 vereséggel.
3. Pelicans nem lehetett akadály.
4. Grizzlies-ből Conley és Tony Allen is hagyott ki meccset/meccseket.
5. Rockets-ban nem volt Beverley és D-Mo, ok, hogy nem szupersztárok, de hasznos emberek lettek volna ebben a párharcban.
6. Elkerülték a Spurs-t, akik szerintem a legnagyobb gondot tudták volna nekik okozni.
7. És akkor a döntőben a Cavs, Love nélkül, Irving állapota meg kérdőjel (bár szerintem rendben lesz, Hawks ellen is játszott már + most tud pihenni 1 hetet).
Szóval rendben, hogy zseniális kosárlabdát játszanak, de e mellé még szerencséjük is van.

Tippem: GSW in 6. De úgy vagyok vele, hogy túlságosan álomszerű lenne, ha ők nyernének (végig egyenletes szezon, talán csak egy "hullámvölggyel", sérülés nélkül, elit támadás és védekezés, Curry, Kerr).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.27. 13:58:17

PCsabi írta:Hawks-nak grat, összességében jó kis szezont futottak, mondjuk ebből is látszik, hogy mennyit ér az alapszakasz.

Lehet jönni, hogy gyenge Kelet, de LBJ sorozatban öt döntő. És úgy jutott be, hogy nincs Love, Irving féllábú, a többiek meg? A Knicks-es duó, a jómunkásember TT, a közepes Mozgov + Dellavedova, James Jones.

Egyébként a mostanin kívül, mikor volt utoljára söprés a Konferenciadöntőben?

Azért a meccs után ment a n...emberkedés :mrgreen: :
https://youtu.be/1nfRy5vuaZA" target="_blank
Jól kipukkadtak, valószínűnek tartottam, hogy a CHI-CLE párharcot aki megnyeri, az megy a döntőbe, azt viszont nem gondoltam, hogy meccset nem nyernek. De :!: Még mindig a leggyengébb játékot mutató esélyes csapatnak érzem a cavset. Persze Love+Irving sérülései is közrejátszanak ebben, de amúgy nem látom, hogy mivel tudnák megverni a GSW-t (már ha ők jutnak be, de erre nagy az esély), GSW a liga egyik ha nem a legjobb védekező csapata, ha nem lesz Irving jó állapotban (aki ha egészséges számomra az egyik legszimpibb játékos), akkor max! 2 meccset adok a cavsnek a legnagyobb jóindulattal.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.27. 13:41:21

Hawks-nak grat, összességében jó kis szezont futottak, mondjuk ebből is látszik, hogy mennyit ér az alapszakasz.

Lehet jönni, hogy gyenge Kelet, de LBJ sorozatban öt döntő. És úgy jutott be, hogy nincs Love, Irving féllábú, a többiek meg? A Knicks-es duó, a jómunkásember TT, a közepes Mozgov + Dellavedova, James Jones.

Egyébként a mostanin kívül, mikor volt utoljára söprés a Konferenciadöntőben?

Azért a meccs után ment a n...emberkedés :mrgreen: :
https://youtu.be/1nfRy5vuaZA" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.25. 13:58:29

Az izgalom tényleg elmarad de cserébe kapunk egy jó döntőt. Kíváncsi leszek hogy a Cavs mit talál ki a Warriors ellen, meg hogy Irvinget sikerül e kikupálni valahogy, mert ha nem, akkor szerintem sok esélyünk sajnos nincs Curryt levédekezni... Hajrá Cavs!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.25. 13:11:16

Izgalom szempontjából eddig elég nagy csalódás a két Konferenciadöntő. Atlanta szerintem teljesen kipukkadt, és erre a mai még egy lapáttal rátett, max. a Rockets hozhatja a következő meccsét, de ha így is történik, akkor otthon vélhetően simán behúzza a GSW.

Tavalyi PO-val nem kicsit voltunk elkényeztetve, a mostani azért jóval laposabb, de azért remélem, hogy a Cavs-GSW legalább izgalmas lesz.

Curry meg egészen elképesztően elmebeteg játékot hoz, mintha Ronaldonhót látnám a kosárpályán. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.25. 12:53:25

Ha mindkét konferenciadöntőben söprés lesz, akkor több mint egy hetet pihenhetnek majd a csapatok.

Cavs behúzta a harmadikat is OT-ban, LBJ kicsit kivolt már a végén. Ja, ha már James: PO-ban 9/61 triplából.

Eközben Curry a Rockets ellen: 18/31 tripla. 58%. Jeeezus.

Curry shot chart:
https://twitter.com/darenw/status/602467856140349440" target="_blank
Steph Curry is now shooting a ridiculous 91% from the left corner three in the playoffs...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.23. 18:13:50

Hawks azért hatalmas csalódás a PO-ban.

LeBron James Mic'd Up During Game 2 vs. Hawks:
https://youtu.be/ppMC0aRFWiM" target="_blank

If I'm Cavs, I'm resting @KyrieIrving in Game 3 & if Cavs win, Game 4 too. Finals don't start till 6/4, so he could b rested & fine by then.


Facts: Steph is 3rd all-time 3 pt FG% at 44%. Kerr no. 1 at 45%, Hubert Davis 2nd. Steph's already attempted 1000 more 3s than each of them.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.22. 16:34:44

Rockets sokkal jobb, mint amire előzetesen számítottam, mindkét meccsen volt esélyük a győzelemre. Harden végig zseniális volt, viszont az a TO kellemetlen volt a végén... :? Beverley pedig nagyon hiányzik, Curry azt csinál, amit akar.
Kép

Remek meccs volt a mai, Harden tényleg nagyot játszott, a végén lett volna egy időkérésük de nem éltek vele.
Másik oldalon Curry mellett most Bogut lépett elő és mindkét oldalon remekül teljesített. Egyet mindenképp elhoz a GSW szerintem Houstonból, s max. 5 meccsen lezárja a szériát.

J.R. Smith: "I'd rather take a contested shot than an open shot any day ... It's kind of boring when you take open shots."
J.R. Smith shooting 48 percent on contested jump shots this postseason compared with 40 percent on open jump shots.
Túl nagy a kép, csak így tudom betenni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.22. 15:18:29

Akit érdekel, innen-onnan megvásárolható az Iverson dokumentumfilm:
https://youtu.be/mGq-jEfxxVc" target="_blank


Rockets sokkal jobb, mint amire előzetesen számítottam, mindkét meccsen volt esélyük a győzelemre. Harden végig zseniális volt, viszont az a TO kellemetlen volt a végén... :? Beverley pedig nagyon hiányzik, Curry azt csinál, amit akar.


Ez meg mi? :D Bár ha jól emlékszem, PP-nél is volt hasonló stat.

J.R. Smith: "I'd rather take a contested shot than an open shot any day ... It's kind of boring when you take open shots."
J.R. Smith shooting 48 percent on contested jump shots this postseason compared with 40 percent on open jump shots.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése