USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.25. 19:15:08

Ezért szeretem a karácsonyt! NBA maraton a Sport1-en! Kár, hogy a Knicks meccsét nem nyomják. Mind1, nézem neten. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.24. 23:35:38

Benne lehet ez is, de csak ha szabad ügynök lesz. Csere útján a NY nem tud semmi érdemlegeset felmutatni. Egyedül a pickjük ami jó ( de úgy rémlik az ideit nem is cserélhetik el csak a jövő évit) meg talán-talán ha rádumálják a PHX-et hogy vegyék vissza Stoudemiret, aki lejáró. Suns nem hiszem hogy hagyni fogja kimenni a piacra. Thomas/Bledsoe/Dragic hármas közül egyet cserélnek kettőt megtartanak. De persze biztosat soha nem lehet tudni, én abba se vagyok biztos, hogy nem Bledsoe lesz inkább az áldozat a Sunsnál.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.24. 23:23:02

Bob_Marley írta:Dragicot akarja a Houston
Nana! Őt az NYK is kinézte magának. És ő is szívesen jönne hozzánk. Bárrrr sok esélye nincsen... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.24. 23:14:18

neobarca írta:
Howard kezét érzem én ebben. :P Kíváncsi vagyok mire menek vele. Elvileg olyan helyre akart menni Smith ahol biztos kezdő. Kit fog kiszorítani? :mrgreen:
Nagy-nagy örömömre Terence Jonest. :D
Jones amúgy is határozatlan ideig sérült, s Motiejunas meg szerintem cserélve lesz. Nagy érdekességek várhatóak még cserék tekintetében. Ma volt egy kisebb Mitchell for Tolliver, de a Suns tovább mozgolódhat. Dragicot akarja a Houston, Cavaliersnek magas ember kell, Kings és a Nets is folyamatosan ott van a piacon. Nálunk gyakorlatilag 5-6 ember bármikor leléphet. Monore nagy kérdőjel, Clippers pad katasztrófa ők is lehet mozgolódni fognak. Szóval csicseregnek rendesen mostanában.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.24. 23:07:53

Bob_Marley írta:Josh Smith has agreed to sign a deal with the Houston Rockets, league sources told Yahoo Sports.
http://www.hoopsrumors.com/2014/12/smit ... ckets.html
Howard kezét érzem én ebben. :P Kíváncsi vagyok mire menek vele. Elvileg olyan helyre akart menni Smith ahol biztos kezdő. Kit fog kiszorítani? :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.24. 19:44:00

neobarca írta:Anderson Varejao has suffered a torn Achilles tendon and will miss the rest of the season...

Kíváncsi vagyok mennyiben fogja ez meghatározni a Cavs játékát. Vare azért fontos elem náluk...
Sokat nem fog változni szerintem, több lesz maximum small ball Marionnal, Millerrel, Waitersszel. Gondolom Thompson megy a kezdőbe, de az is lehet Marion hármas és James négyes.

Josh Smith has agreed to sign a deal with the Houston Rockets, league sources told Yahoo Sports.
http://www.hoopsrumors.com/2014/12/smit ... ckets.html
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.24. 18:27:00

Anderson Varejao has suffered a torn Achilles tendon and will miss the rest of the season...

Kíváncsi vagyok mennyiben fogja ez meghatározni a Cavs játékát. Vare azért fontos elem náluk...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.24. 13:47:20

Bob_Marley írta:Kobe nem volta ma, sima Lakers győzelem a GSW ellen. :mrgreen:
Swaggy P Kobe-ról: "Some guys played like 'Django Unchained.' They were free tonight."
Bob_Marley írta:Ismerős valakinek ez a Lillard mozdulat?
https://www.youtube.com/watch?v=7Pylr6k9WHs
http://youtu.be/650BMJQILQ4" target="_blank
8)

Damian Lillard Full Highlights 2014.12.23 at Thunder - 40 Pts, 11 Assists:
http://youtu.be/XV75B_Nz8Qs" target="_blank
Ez a gyerek honnan dobálja a triplákat? :shock: Perkins zseniális 4:18-nál :lol: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.24. 06:51:25

Ahogy olvasgattam nem olyan rossz ez a Detroitnak, az új szerződésétől függüen spórolhatnak, akkor jobban kilehet számolni hogyan is fognak állni.

Ismerős valakinek ez a Lillard mozdulat?
https://www.youtube.com/watch?v=7Pylr6k9WHs
Ezzel a meccsel fantasyban is rottyra vágott...
Thunder 10 ponttal vezetett kettő perccel a vége előtt. Se a pályán se azon kívül nem tudták ezt feldolgozni a végére.
Serge Ibaka and LaMarcus Aldridge ejected for scrap Blazers at Thunder
https://www.youtube.com/watch?v=wPbdcTUCDJI
Brawl breaks out in stands at Blazers-Thunder
http://www.sbnation.com/nba/2014/12/23/ ... rs-thunder

Damian Lillard & Russell Westbrook are the 3rd pair of opponents with 40-10-5 in the same game in last 50 seasons:83 Isiah Thomas-Alex English; 92 Bird-Drexler
Aki teheti nézze vissza az ismétlést a bejgli mellé.

Kobe nem volta ma, sima Lakers győzelem a GSW ellen. :mrgreen:
Young&Wesley
https://vine.co/v/OXLl7eMziDA
Without Kobe Bryant, the Lakers beat the 1st-place Warriors. They've now beaten 4 of the 7 NBA teams that have 20 wins this season.

Öreg Divac meg még mindig megtudja mutatni, hogy az ember teste öregedhet, de a játékhoz való érzék örök.
https://vine.co/v/OXlMjAj0OA7
Vlade Divac hits a shot from halfcourt to win $90,000--split between his charity and Lakers Youth Foundation. Wow.

Amúgy az megvan, hogy minden napra jut egy "PO meccs" Nyugatról? :D Az alapszakaszban gyakorlatilag minden meccs számít, annyira szoros a nyugati konferencia.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.23. 01:12:01

Lynch:
http://youtu.be/kQnKTyXqWx0" target="_blank
:mrgreen:


"I like how LeBron just decided he needed to play PG and so he did it. And in his last 13 games he averaged 8.7 assists, Cavs go 11-2."


Kobe Bryant has missed 380 shots this season while Dirk Nowitzki has ONLY shot 382 times.
Bob_Marley írta:Detroit semmit nem nyer ezen csak nem lesz náluk
Szerintem ez nekik bőven elég :D

A liga egyik legrosszabb csapatából kirakták, az azért sokat elmond Smith teljesítményéről. Sajnálni fogom azt a bajnokesélyes csapatot, amelyik bevállalja majd Smith-t, onnantól kezdve felesleges lesz a bajnoki címről álmodozniuk.

Josh Smith was on pace to become the 2nd qualified player in NBA history to shoot under 50% FT & under 40% FG. The Pistons have been 12.3 points per 100 possessions better with Josh Smith off the floor this season.

Detroit had opportunity to move Josh Smith to Sacramento for Carl Landry and Jason Thompson in summer, but passed on the offer.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.22. 18:17:05

Az úgy tényleg nagyon durva, hogy valakit ekkora szerződéssel kirakjanak. Én megmondom őszintén nem is jut eszembe hasonló.
Detroit semmit nem nyer ezen csak nem lesz náluk, ehhez azért elég sokat "le kell tenni" az asztalra, hogy ilyet bevállaljon a csapatod.

Lesz érte érdeklődés szerintem. Bajnokaspiránsok, Mavs-Cavs-Clippers jól jöhet egy magas. Persze kérdés ki meri bevállalni, de pl Docot ismerve ő megtudná fegyelmezni. :D Clipperst sejtek, hogy keményen fognak érte menni.

Josh Smith Makes Stan Van Gundy's Head Explode | Grantland
https://www.youtube.com/watch?v=rcAJGjOrLG4
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.12.22. 18:06:54

Bob_Marley írta:A Detroit Pistons kirakta keretéből Josh Smith-t!

The same Josh Smith, folks, who is owed $26 million over the next two seasons AFTER this one. Released by Stan Van Gundy just now.
Safest bet in professional sports right now: Josh Smith will clear waivers in 48 hours and have the right to go elsewhere as a free agent.
Wow!!!!!!!!
Fene vigye el a májad én akartam kiírni! :mrgreen:
Amúgy ennek van bármi értelme? Költői kérdés volt, persze, hogy semmi értelme nincs.
Josh Smith olyan jól járt ezzel hogy az nem igaz. Elmehet akárhova gyűrűt hajszolni, úgy hogy eszméletlen sokat keres még évekig.
GRATULÁLOK PISTONS. Legközelebb pls Drummondot tegyétek ki, mi meg szépen adunk neki egy max közelit.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.22. 18:01:57

A Detroit Pistons kirakta keretéből Josh Smith-t!

The same Josh Smith, folks, who is owed $26 million over the next two seasons AFTER this one. Released by Stan Van Gundy just now.
Safest bet in professional sports right now: Josh Smith will clear waivers in 48 hours and have the right to go elsewhere as a free agent.
Wow!!!!!!!!
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.21. 23:00:10

Competition is tough, but Kyle Korver deserves All-Star consideration. Shooting an insane 52%/54%/96%, Hawks' offense dies when he sits.

Korver 54%-kal dobja a triplát.

54%-kal.

A TRIPLÁT!!!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.20. 17:21:34

Nelson azért túlzás, hogy a kedvencem, de a nagy Magic menetelés óta bírom a csávót. Amúgy építkezés.
Melo+Stoudemire többet keres mint a Dallas kezdő. :mrgreen:

Az indok egyszerű, Ainge amennyit akart volna RR nem szerette volna megtartani. Tervbe volt véve a Rondo köré építés, ezért szerette volna Love-ot a nyáron, de nem jött össze és akkor már úgy volt vele, hogy a fiatal mag mellé felesleges egy 20 milliót kereső Rondo. Már Smart draftolásával egyértelmű volt, hogy ez Rondo utolsó szezonja. Lesz mér Rondoról szó bőven. Azért ha jól megy neki és teszem azt konferencia döntő vagy nagy döntő, akkor bizony nagyon megfogja kérni azt a bizonyos utolsó nagy szerződést. Ha meg nem fog menni a Dallasnak, akkor lehet nem marad. Szóval van ebben azért rizikó. Danny meg nem akart ezzel rizikózni, hogy nyáron mennyit adjon Rondonak úgy volt vele lassabb építkezés, de mire elindul valami (2016 lehet a nagy évünk továbbra is azt mondom) lesz egy Bradley egy Smart egy Sully és valószínűleg egy top draftolt játékos jövőről. Rahedli hely és töménytelen mennyiségű cetli. Ezzel már belehet kopogtatni nem egy sztárhoz hogy gyere hozzánk vagy ha nem is sztárhoz de jó játékosokhoz. És akkor még ott van hogy Greenért-Bassért-Turnerért-Thorntonért is kaphatunk cserébe draftjogokat. Mind a 4 ember egy PO-ba hajtó csapatnak erősítés.

The Rajon Rondo Effect On The Dallas Mavericks

Mi lett volna ha...
http://espn.go.com/video/clip?id=12049960
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.12.20. 17:13:00

Sajnálom, hogy nem tudtuk elhozni valahogyan NY-ba Rondot Melo mellé. :(
Sztem korrekt páros lett volna. Viszont ez a Dallas nagyon szimpatikus kis csapat lesz. Korrektül elkezdtek építkezni. Azt kell, hogy mondjam, talán a Dallas vezetősége a legszimpatikusabb számomra.
Egyébként Rondo nem kap eltiltást végül még a Stephensonos ügy miatt?

Egyébként a Bostont nem értem. Miért nem építettek egy csapatot Rondo köré? Akkora a szerződése vagy mi? :shock:
Minden esetre Bob te örülhetsz! A kedvenc játékosod (Nelson), a kedvenc csapatodban (NYK jah nem, Boston :mrgreen: ) pattogtat ezentúl. 8) :wink: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.20. 15:56:44

Houston TV Station Uses NBA2K Screenshot To Report Troy Daniels Trade
http://screengrabber.deadspin.com/houst ... socialflow
Mekkora amatőr társaság. :D Már yahhon is vicces hogy pl Lee képe még Celtics mezben van, de hogy bejelentik a TV-ben hogy a csapatod egyik játékosa elmegy cserében és nincs róla fotó?? :mrgreen: Bezzeg a Blazers ellen mikor hajigált hármasokat tuti találtak róla.

Igazi Bad Boys féle megmozdulás volt. :D
http://bleacherreport.com/articles/2305 ... g-national
Tempers Flare After Andre Drummond's Hard Foul on Raptors' James Johnson


Amúgy rájátszás helyen vagyunk. :lol:

Rajon Rondo 'Excited' to Join Dallas Mavericks
https://www.youtube.com/watch?v=L1YciPZjX0k
Jelzi, hogy az NBA mennyire üzleti és érzelemnek helye nincsen. Mielőtt elcserélték Rondot a szokásos Karácsony előtti kórház látogatásokon vett részt a csapat ahol természetesen Rondo is ott volt. Mosolygott együtt a gyerekekkel meg játszott velük és utána Danny elhívta vacsorázni és közölte vele, hogy sajnos csere van.
Maira iszonyat kíváncsi vagyok, ezek a pillanatok a tipikus Rondo esték. :D Valószínűleg a játékvariációkat amennyire átveszik pár alap zárás-leválás játékot fognak vele játszani, de hogy nagyon oda fogja tenni magát abban biztos vagyok. Ezekből szokott lenni a 15-15-15 meccs tőle.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.20. 13:51:54

Az azért milyen, hogy a Mavs kezdőjében Dirk keresi a legkevesebbet... :D


Damian "The Cold Blooded Killer" Lillard:
Damian Lillard scored a career-high 43 points, 26 of which came after the 3rd quarter. Lillard made 6-of-11 pull-up jumpers during that span, including 2 shots that sent the game into overtimes. - Lillard scored 15 clutch-time points Friday, his most in a game this season.


Spurs meg egymás után két 3OT-s meccset bukott el. Choker banda :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.12.19. 18:27:30

Ma reggel nagyon sok minden járt a fejemben, amit leírhattam volna, most viszont annyit tudok csak kipréselni magamból, hogy kösz mindent Rondo!
1-2 évig gondolkoztam hogy mi lenne a legjobb a csapat szempontjából. Húzzunk irányítót a drafton és cseréljük Rondot? Vagy ha szerencsénk van jön Embiid aztán Rondo marad? Olyat mutat ami megéri akár a maxot is, Smart meg jó lesz cserének?
Szezon elején még nem akartam cserélni, aztán tegnap jött a hír, hogy Ainge cserélni fogja, ma reggel el is cserélte, és nem érzek se szomorúságot se csalódottságot, hiszen egy kolegával ellentétben én szinte végig cseréltem volna, nem ragaszkodtam hozzá, mert isteni dolgokat tud, de az hogy idén szinte egyáltalán nem volt veszélyes a gyűrűre semmilyen szempontból 1-2 meccset leszámítva, úgy gondolom ha bajnokok szeretnénk lenni, nem ő köré kell csapatot építeni. A Smart-Bradley-Green-Sully 4eshez kell majd egy center, és egy pad.
Green idén végre úgy játszik, ahogy elvárjuk tőle, én mindenképpen megtartanám (mert valszeg nem él a játékos opciójával), ha már Rondo szerződésével már nem kell foglalkozni.
Sullingernek is helyet kell szorítani, Smart meg még ráér, így szinte vakon nem szabadna ilyeneket mondani, de szerintem hasznosabb lesz a jövőt tekintve mint Rondo.
Padot fel lehet tölteni draftoltakkal, FA-kal, és lássuk mire képes a csapat. Aztán ha nem megy a szekér, jöhetnek a cserék, de én ezt a magot nem cserélném el idén, se jövőre.

It's all about 18!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.19. 11:50:27

Oké hogy lesz egy 20-30 közötti draftjog, de a TPE sokat érhet, meg ki tudja mi lesz a Dallas-szal. Rondo is ígérhet sok mindent, mi van ha nem is hosszabbít? Ellist meg kell tartani, Chandler-Nowitzki idősödik. A draftjog arra lesz jó hogy csomagban feljebb lehessen cserélni vagy betenni más üzletekbe. Nyilván az ember többet szeretett volna kapni, de ennek az igazi lefolyását 2 év múlva fogjuk látni.

Elkövetkezendő 4 év draftjogai.

2015: Celtics 1st; Clippers 1st; Philly 2nd
2016: Celtics 1st; Nets 1st; Cleveland 1st; Dallas 1st; Philly 2nd; Miami 2nd; Cleveland 2nd; Dallas 2nd
2017: Celtics 1st (rights to swap Nets); Cavs 2nd
2018: Celtics 1st; Nets 1st; Celtics 2nd

2016-ban robbantás lesz ennyi draftjoggal, de lehet már most nyáron valamilyik csapatnak s&t keretében felajánljuk egy "szárkaliberért". A Nets pickek meg 2017-ben és 18-ban rohadt sokat fognak majd érni. Van hely vannak TPE lehetőségek, 2016ban Wallace is kifut, bőven van itt lehetőség és az alap is megvan. Sajnálom Rondot, de be kell látni többet nem kaphattunk volna érte így, hogy lejár a szerződése. Wrightban meg Crowderben meg Ainge lát fantáziát, utóbbiban én is hozzáteszem. 2016-ban jönnek az új TV szerződések, magasabb fizetési sapka és nekünk lesz egy rahedli hely alapból plusz rengeteg draftjog. Ennél jobbat nehezebben lehet kívánni. Csak nyilván ki kell ezt használni.

Amúgy kis összeesküvés elmélet gyanánt, milyen érdekes hogy Ainge leginkább két csapattal tárgyalt az egyik a Dallas a másik a Rockets. Ennek a két csapatnak a vezetőedzője Ainge csapattársa volt a Celticsben. :D

És pluszban jó ómen, hogy Walker elcserélése hasonló palotaforradalmat váltott ki annó, s mégis jól jöttünk ki belőle. És ugyanúgy a Dallashoz ment. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.19. 11:34:38

Harden védekezik!:
http://youtu.be/6oP4eXW9y7g" target="_blank
Milyen blokkokat nyom az ember. Az év legtöbbet fejlődött védője :mrgreen:
Bob_Marley írta:Az egyik első körös draftjog a másik meg 2016os második körös.
Igaz :oops:

Sources: Protections on the 2015 first-round pick Dallas sent Boston: Protected 1-3 and 15-30 in 2015; 2016-2020 protected to No. 7.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.19. 01:18:01

PCsabi írta:@csababarca, Nelson-nak jövőre player option-je van, Crowder-nek pedig QO-ja.

Amúgy tényleg, ez jó csere a Boston-nak? :D Szerintem hamarabb is el lehetett volna pattintani Rondo-t, hiába volt sérült, két második köröst bárki adott volna érte.

Rockets érdeklődését nagyon nem értettem, viszont a Mavs-be rohadt jó fit lesz.
Az egyik első körös draftjog a másik meg 2016os második körös.

A legjobb az lett volna ha a draft napján összejön a McLemore és első körös Kings jog csere, csak Rondo nem akart ott hosszabbítani. Elvileg Dallasban akar és a Rocketsben is megtette volna. Másoknak nyilván ez volt a gondjuk, hogy minek cseréljenek érte ha marad fél évet.

Ebből lesz még további csereberélés is. Megérte nekünk mert Danny is tudta, hogy még egyszer nem játszhatja el ugyanazt mint Allennel, akiért szintén cserélni akart anno ha jól emlékszem Mayo és első jogos draftjog volt, de aztán az utolsó másodpercben visszamondta a cserét. És az eredmény az lett, hogy elment ingyen. Akkor nyilván jobb lett volna ha Wallacet is valahogy eltudtuk volna postázni de sok a volna. Danny idáig minimum kettő olyat húzott hogy mindenki húzta a száját. Aztán csak jól jöttünk ki a Perkins meg a legutóbbi PP-KG cseréből is.

Grantland Hour-ban egyébként Simmonsék ezt a cserét vesézik ki.
http://www.ifeed2all.eu/watch/137666/1/watch-espn.html" target="_blank
@BillSimmons on Rondo: "He's going to Dallas and he's going to be awesome. ... It's perfect for him."


Now official: Rondo, Powell to DAL; Nelson, Crowder, Wright to BOS. C's get conditional first, '16 second and $12.9 million trade exception. To make room for acquired players, Boston has waived center Vitor Favarani.


Ui: NBA 2k-ban így legalább könnyebb lesz bekerülni a Celtics kezdőbe, már megérte. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.19. 01:08:04

@csababarca, Nelson-nak jövőre player option-je van, Crowder-nek pedig QO-ja.

Amúgy tényleg, ez jó csere a Boston-nak? :D Szerintem hamarabb is el lehetett volna pattintani Rondo-t, hiába volt sérült, két második köröst bárki adott volna érte.

Rockets érdeklődését nagyon nem értettem, viszont a Mavs-be rohadt jó fit lesz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.19. 01:03:03

csababarca írta:Bob ez most jó nekünk?

Akik jönnek Rondoért legalább lejárósok? mert egyik sem kéne,ha a nyakunkon amrad a fizetésük 1-2 évig.

ELment az utolsó bajnok is a csapatból...franc,pedig az a 2008as bajnokcsapat.. :(
Wright lejáró, Nelson játékos opció jövőre, Crowder újonc szerződés lejáró csapat opció van rá, amit nem hiszem hogy lehívunk. Fontos volt hogy meglegyen ma a csere, hogy lehessen tovább cserélni őket.

Jó nem jó? Idő eldönti, tovább húzni egyszerűen nem lehetett a dolgokat. Jobban örültem volna a Rockets féle változatnak főleg a Pelicans pick miatt, de ez így azt mondom feldolgozható. Draftjogok még nem világosak teljesen, talán nem is jövő évi draftjog (bár valószínűleg igen). Hosszúttávon ez szerintem jó még ha ezt most elmagyarázni a szurkolóknak, akik égnek twitteren meg a celtics fórumokon nyilván nehéz. Így jövőre szerintem 2 pickünk is lesz a top 10-ben 1 saját meg egyet összecserélünk és jöhet a várva várt center tehetség akár Okafor akár Towns-Turner-Cauley Stein. Rohadt rossz érzés hogy Rondo elment, de én bízok a jövőben és ahhoz ezt meg kellett lépni. Vannak még olyanok akiket betudunk váltani még aztán meglássuk. 229 éves, nem tudunk mire várni, Danny megpróbált mellé hozni valakit nem jött össze. Így meg még mindig kaptunk érte valamit.

Ezzel viszont tény, hogy kell egy szép kis idő mire jó csapatunk lesz. Azt ki kell böjtölni nincs mese.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.12.19. 01:10:11-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.19. 00:48:56

Bob ez most jó nekünk?

Akik jönnek Rondoért legalább lejárósok? mert egyik sem kéne,ha a nyakunkon amrad a fizetésük 1-2 évig.

ELment az utolsó bajnok is a csapatból...franc,pedig az a 2008as bajnokcsapat.. :(
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése