USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.04. 06:34:54

Bob_Marley írta: Paul megpróbálja hátára venni a csapatot
nem csinálja olyan rosszul. 3. negyedben dupla-dupla. akárcsak jordannél. össze kell kapnia magát a gsw-nak,mert ez a negyed eddig -11.
hopp-hopp-hopp. crawford... +3. 10:51 vissza
iggy táblás tripla. +1 4:16 még
lob city :/ -3 1:53nál.
griffin 2+büntető. akkor ez a hajó el is úszott. remek párharc,soha rosszabbat
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 04:57:06

Jó volt olvasni a kis beszámolókat, bár sajnos a macik kiestek. Egyik meccset sem láttam, Indiana-nak örülök. Ahogy nézegettem a statokat, Hibbert végre tolt egy egész vállalható meccset.
Most meg ropi-üdítő bekészítve, hajrá Clippers!

Megint az átkozott rohanás, ebben meg a GSW jobb. És esnek nekik a triplák is 3/4 eddig 19-10 oda, Green nagyon elkapta megint.
3 eladott labda a Warriorstól, sikerült is feljönni -3ra. Ezt kell erőltetni, csapdázni-csapdázni őket. Green 4/4 tíz pont, eddig 3/21 volt a tripláról ma már kettőt bevágott, ő eddig a különbség 32-22 az első negyed után oda.

4 perce nincs Clipps kosár, csak eladott labdák....
Na végre esik az első tripla (1/8), Curry az öltözőben gyors 7 pont, -5.
Iggy két tripla, Green tripla (7/10 csapatszinten), Crawford 4 pontos játék (ez is rekord gyanús, hogy ennyi van), 45-43 oda
Curry-Thompson csendes, Lee-Green-Iggy viszont nagyon tolja, továbbra sem sikerült még a Clippsnek vezetni, Crawford viszont kezdi elkapni.
Curry is nyom egy négy pontost (14. a PO-ban), majd bevágjan félpályáról, de érvénytelen.
64-56 oda, majdnem 60% a GSW mezőnyből és majdnem 70% tripláról, nem dobhatnak megint egész meccsen így, viszont a védekezést még szorosabbra kéne húzni, második negyedben voltak biztató jelek ezt kell továbbvinni. - 8 gyakorlatilag semmi, de jobban kéne figyelni, érezhetően ideges mindenki.

Paul megpróbálja hátára venni a csapatot, túloldalt Speights iparkodik, aki már az első félidőben is fontos pontokat dobott, továbbra is -3, még mindig nem sikerült vezetni.
Barnes-Reddick-Barnes végre vezet a Clippers 75-72 ebben a negyedben végre hátul is kezd összeállni a dolog, Timeout Warriors.
JJ is back 82-77, már 13 eladott labda a Warriorsnál.
31-20 a negyed, végre sikerült rendbe rakni a védekezést, felállt védelem ellen nagyon szenvednek, 87-84 a negyedik elejét meg kéne tolni, volt közte nyolc is ez a három viszont "semmi". Let's go Clipps

Jordan Crawfordot nem kell bemutatni :D Ő ilyen ha egyszer elkapja a gépszíj akkor nincs megállás -3ból csinált +3at a GWS-nak 1 perc alatt.
Továbbra is tart a Crawford show csak sajnos nem Jamal.
7-0 futás megint +4 ide.
Paul nem viccel, táncolj kicsi +7
Nagy GSW futás, 103-96ról 106-107 oda.
Kép
DAj megint nagyot játszik, hatalmas blokk belőle Griffin zsák, timeout GSW 112-109
DEAAAANDREEEEEEEEEEE hatalmas támadópati utáni visszahúzás +5, ő az egyik kulcs ebben a szériában Clipps oldalról. És jön a másik torony is Griffin cirkuszi dobása után +5 és már csak ötvenöt másodperc hátra.
BG32:
https://vine.co/v/MrVUz3ww2TD" target="_blank
Paul nagyon buta falt Curryn 3 büntető be is megy, DAJ majd Green is dob egy hármast 120-118
Reddick bünti jó, Curry tégla, Paul bünti, Curry tripla, Collison bünti második körben a Clipps!!!!!!!!

Nagy szülés volt, nem volt szinte különbség a két csapat között, végén pár egyéni plusz és behúzta a Clippers. Idegenben majdnem 50% mezőnyből 14/25 tripláról, 80% felett büntiből és vereség, sajnálom a Warriorst mindent megtettek, de a végén megnyomta a hazai csapat és behúzta. Lehet készülni az OKC-re. Nagy csaták szoros széria, de jár a pacsi mindenkinek.
Kép
JJ végre bedobta a helyzeteit, DAJ úr volt ma is, Griffin a végén remek passzok fontos dobások, Paul nagy vezér volt ma a sérülései ellenére, Crawford is megint hozta a tűzerőt, szép volt fiúk.
A hozzászólást 25 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.04. 07:51:18-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.04. 02:55:41

Hogy a fenébe tud egy Mempis 36 pontot dobni? Randolph nélkül...pláne.
Most kimegyek az utcára,összeszedek 4 embert,és nem kapnánk ennyit ezektől...
kész vicc.

Nah,màsodik félidö,3 pontos előny.
Necces lesz nagyon...de meg kell csinálni!
Lets go Thunder!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.05.04. 02:24:12

Bob szerepét én töltöm ma be. :D

Indy viszonylag simán tovább menet, jöhet az OKC-Memphis meccs.
Ahol az OKC egy laza 11-4-el kezd, a Memphisnél Randolph ugye nincs, Allen végül vállalta a játékot, neki a szemével voltak gondok, kezdőbe került Miller.

Első negyed 36-27 a maciknak, a Thundernek 6 eladott labdája volt, ebből kaptak 10 pontot, Marc Gasol egy laza 13 pont, 3 gólpasszos negyeddel indított.

Félidőben hárommal megy a Thunder, többek között egy 10-0-ás szériának köszönhetően. Amúgy mikor dobott a Memphis egy félidő alaptt 58 pontot? :D De le a kalappal előttük, Conley sérültem becsülettel helyt áll, de eddig Lee is hozza az extrát. Másik oldalon eddig Durantnek és Westbrooknak is megy, igaz utóbbi összehozott 5 eladott labdát, de ezt leszámítva nagyon jó all-around játékot hoz. Durant egyébként az egész félidőt a pályán töltötte.

78-63, nagyon elkezdte a Thunder. Durant 5/5 tripláról, összesen eddig 29 pont, Westbrook 15 pont, 10 gólpassz. A Memphisnek innen szinte már lehetetlen visszajönni, több embertől is kéne az extra, plusz az OKC bénázására is szűkség lenne.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kanty 2014.05.04. 04:00:51-kor.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.03. 16:15:49

Lassan rendelnem kell egy Lillard mezt. Legnagyobb clutch a gyerek, cold-blooded killer.

There's Beverley on Lillard, denying that curl. And Harden telling them to switch. Holy fuck man. Yiiiiikes:
KATT
És ugyebár a Rockets-nek volt még egy faultja...


@ESPNStatsInfo: Saturday will be the first day in NBA history with 3 Game 7s in the same day.
Pacers, Thunder, Warriors.


Ja, rengeteg 3+1es akció van idáig a PO-ban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.03. 15:00:33

Eazzy írta:
A Batumot sem kell elfelejteni dolog meg olyan, hogy igen, szép volt, de mit vársz Bob egy ilyen buzzer beater után, hogy majd jön a: "jó, oké, bedobta kevesebb mint egy mp alatt Lillard a triplát amivel továbbmentünk 14 év után, NA DE AZ A BATUM EGYENLÍTÉS AZÉRT!!!" :D
Jó hát nyilván ez volt a döntő, csak próbáltam megemlíteni, hogy a francia dobása IS nagyon kellett. Nem szabad erről SEM elfeledkezni. És állítólag Harden szólt Beverley-nek, hogy cseréljenek Parsons-szal, rossz döntésnek bizonyult utólag. Pont annyival aludt be, hogy még zavarni se nagyon tudta a dobást.

672-670, ennyi volt köztük....Grizzlies-OKC párharcra írtam múltkor, hogy méltán lehet a pár évvel ezelőtti Celtics-Bulls párharccal emlegetni, de ez a Rox-Blazers 6 meccs is klasszikus lesz egy napon. Egyszerűen Nyugaton annyira egyben van mindenki, hogy bárki továbbjuthat, vagy inkább úgy fogalmazok valakinek tovább kell jutni és valakinek ki kell esni.

Ma Grizz remélem szoros csatát tud hozni, de Zacsi nélkül nagyon minimálisak az esélyeik szerintem.
Indiana otthon be kell húzza nincs mese, én még mindig nagyon bízok bennük. Clippers meg szintén TOVÁBB KELL menjen. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.05.03. 14:10:25

Bob_Marley írta:Asiknak nagy szerepe volt LMA csendesítésében. Hatalmasat védekezett rajta az utóbbi pár meccsen. Houston biztos nagyon csalódott, de itt tényleg elmondható, hogy bárki továbbjuthatott volna, buktak egy ilyen dobással a végén, előtte OT-ket, az egész széria ha jól emlékszem akkor 669-665 lett a Portlandnek és ugye 2 meccsel nyertek többet.

Lillard dobás a nézők közül:
https://www.youtube.com/watch?v=3ucp0JRAosY" target="_blank
Hát kiestünk...... :( , Bob számoltam én is (672-670 ide), Aldridge-ot megint nem bírtuk tartani, Parsons menny és pokol, pedig DH12 (26+3+11) és JH13 (34+6+4, 60% MG, 67% 3P!) jól nyomták, Lillard meg egy állat......bosszúból jövőre FANTASY-ban levadászom. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.03. 13:41:46

Jah egyértelmű hogy Beverlynek kellett volna fogni. Ha viszont nem ezt akarták kihozni, hogy rossz ember maradjon Lillardon, akkor szerencsés helyzet, és jó helyzetfelismerés volt.

Bár őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy hogy alakult ki, a lényeg, hogy beverte Lillard.

A Batumot sem kell elfelejteni dolog meg olyan, hogy igen, szép volt, de mit vársz Bob egy ilyen buzzer beater után, hogy majd jön a: "jó, oké, bedobta kevesebb mint egy mp alatt Lillard a triplát amivel továbbmentünk 14 év után, NA DE AZ A BATUM EGYENLÍTÉS AZÉRT!!!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.03. 11:52:25

Asiknak nagy szerepe volt LMA csendesítésében. Hatalmasat védekezett rajta az utóbbi pár meccsen. Houston biztos nagyon csalódott, de itt tényleg elmondható, hogy bárki továbbjuthatott volna, buktak egy ilyen dobással a végén, előtte OT-ket, az egész széria ha jól emlékszem akkor 669-665 lett a Portlandnek és ugye 2 meccsel nyertek többet.

Lillard dobás a nézők közül:
https://www.youtube.com/watch?v=3ucp0JRAosY" target="_blank

http://www.nba.com/blazers/news/call-ga ... nd-lillard

Mondja valaki, hogy az élet nem tartogat meglepetéseket (Rockets szurkolóknak megnézni tilos):
Damian Lillard Vs. Brandon Roy Buzzer Beater Comparison
https://www.youtube.com/watch?v=uaKpqHYTVy4" target="_blank
Amúgy Aldridge-re ment volna a figura, de Lillard üresen volt, Batum odaadta neki.
Eazzy írta: (kis szőrszálhasogatás: azért Parsons jól lemaradt róla...szép hívás volt, megcsinálták a missmatchet valahogy hátul, aztán meg Lillardot nem lehetett utolérni.)
How Damian Lillard Hit An Incredible 3 Pointer
https://www.youtube.com/watch?v=OuhXX-rtQTI" target="_blank
Parsosns sajnos mennyből pokol lett pár másodpercen belül. Úgy tűnt győztes kosarat dobott, aztán egy talán rossz döntés, s tizedmásodperce késés és bumm bele a szívekbe a kard.

Persze Lillardról beszél mindenki, de Batumról nem szabad elfelejtkezni, nagyon nehéz dobást vállalt a végén és sikeresen értékesítette azzal tudott egyenlíteni a Blazers.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.03. 09:58:56

Bob_Marley írta:
daffy írta:2.55 hátra,8 ponttal megy a dallas. remélem behúzzák,nagyon izgalmas párharc. dirknek végre ülnek a dobások,a spursnél nincs pad. ahhoz képest,hogy söprést vártam,érik a 7. meccs
És meg is lett nekik, ahogy végre a Nets is hozta a meccsét (egyszerű a képlet, ha Deron jól játszik nyer a Nets ha nem, akkor veszít) ott is lehet készülni a mindent eldöntő hetedikre. Most remélem a Blazers behúzza, itt én nem szeretnék hetedik meccset. :D
huh,majdnem jinx lett.
lillard pedig csalt. ilyen dobás nincs.
érdekes a houston. jobban dobtak,+10 pattanó,howard és harden egyszerre volt jó és buktak. lehet asikot tényleg el kellene cserélni? főleg hogy többe van nekik,mint az egész űrprogram. aldridge ugyan megszenvedte a maga 38%-ával,de így is elrakott 30at.
az érdekes lesz,hogy nyugatról 7 meccsek után milyen állapotban lesz a döntős csapat
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.03. 09:49:59

Wow...just wow. Lillard a clutch definíciója. Alapszakaszban is rengetegszer volt az, de hát azért teljesen más dolog hatodik meccsen továbbjutást érő triplát beverni :shock:

(kis szőrszálhasogatás: azért Parsons jól lemaradt róla...szép hívás volt, megcsinálták a missmatchet valahogy hátul, aztán meg Lillardot nem lehetett utolérni.)

Mavsnek örülök, bár ahogy nézem helyenként pocsék volt a Spurs védelme, Popovich ki is volt akadva. Attól tartok hetedik meccsen ezt javítani fogják, és tovább mennek, de reménykedem egy kis Vinsanityben.

Most kb tök mindegy kik jutnak tovább, a kövi körben sem lehetetlen két hét meccses széria, de hatig szinte tuti eljutnak majd.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.03. 05:24:12

daffy írta:2.55 hátra,8 ponttal megy a dallas. remélem behúzzák,nagyon izgalmas párharc. dirknek végre ülnek a dobások,a spursnél nincs pad. ahhoz képest,hogy söprést vártam,érik a 7. meccs
És meg is lett nekik, ahogy végre a Nets is hozta a meccsét (egyszerű a képlet, ha Deron jól játszik nyer a Nets ha nem, akkor veszít) ott is lehet készülni a mindent eldöntő hetedikre. Most remélem a Blazers behúzza, itt én nem szeretnék hetedik meccset. :D

Ez a két csapat totál együtt van, hihetetlen mennyire szoros ez is. Harden nagyon igyekszik, Howard meg hihetetlen a negyedik negyedben.
96-94 a Rox-nak Howard kihagyott pár büntit, de így is 13 pontot vállalt ebben a negyedben a Rockets 17 pontjából.

BATTTTTTTTUUUUUUUM, 96-96 fél perc hátra.
Harden kihagyja, lepattanó Howard pöci ide-oda Lillardé, de kilépett. Megint a Rocketsé.

Hardené kimarad, megint a pattanó de nem sikerül senkinek megszereznie, Parsons odapattan, s felteszi, 0,9 mp hátra, hihetetlen egy meccs. És a Houstonnak van még csapatszeméiyije.

Na ilyen nincs, Lillard bevágja a triplát, elég sok meccset láttam már, de ebből a szériából minden meccs egy infarktus. Portland 14 év után bejutott a második körbe, yeaaah baby.

Lillard:
https://vine.co/v/MrTQIKMnBMj" target="_blank

Még mindig nem hiszem el, hogy ez bement.
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.03. 04:31:10

2.55 hátra,8 ponttal megy a dallas. remélem behúzzák,nagyon izgalmas párharc. dirknek végre ülnek a dobások,a spursnél nincs pad. ahhoz képest,hogy söprést vártam,érik a 7. meccs
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.03. 00:52:41

Eazzy írta:Nem csak George mászott be nem? Nem emlékszem ki volt a másik.
Nem tudom, nem láttam az esetet.

The NBA announced Paul George will not be suspended for Game 7 on Saturday.

Zach Randolph suspended for Game 7 for punching Steven Adams.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.02. 20:10:40

Game90 írta:Remélem nyer a Rockets és a Mavs, és akkor az összes nyugati párharc 7 meccses lenne az 1. körben :D

Roy Hibbert has 24 points and 19 rebounds in the entire playoffs. These guys had more in a single playoff game:
KATT
Hibbert-et még komolyan lehet venni?

Egyébként lehet, hogy George el lesz tiltva a 7. meccsről.
Azért tényleg hihetetlen amit összeszenved. Mondjuk elmúlt két meccsen 12 perceket játszott, és bár nem hiszem, hogy Ő valaha is a liga domináns centere lesz, vagy valamikor is lett volna, azért ennél többet tud. Nem nagyon értem a leolvadás okát. Egy meccs lehet rossz bárkinek, de ez hat pocsék meccs. Én összehozok ennyit.

Nem csak George mászott be nem? Nem emlékszem ki volt a másik. Katasztrófa ez az Indy. Valahogy sikerült szétbarmolni a csapategységet, ráadásként még egyénenként is szenvednek.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.02. 19:19:26

Remélem nyer a Rockets és a Mavs, és akkor az összes nyugati párharc 7 meccses lenne az 1. körben :D

Roy Hibbert has 24 points and 19 rebounds in the entire playoffs. These guys had more in a single playoff game:
KATT
Hibbert-et még komolyan lehet venni?

Egyébként lehet, hogy George el lesz tiltva a 7. meccsről.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.05.02. 15:42:00

Végre egy olyan nap, ahol azok nyertek, akiknek kell. 8)
Brooks betette Butlert Sefolosha helyett, és bár Butlernek nem volt nagy meccse, de azért legalább rá figyelni kell, nem úgy, mint a svájcira. Durant Westbrook kettős ma nagyon rendben volt, Durant megmutatta, hogy mennyire "megbízhatatlan", Westbrook pedig úgy játszott, annyit vállalt, amennyit rendesen kellene. Aztán kíváncsi vagyok, hogy a hetediken megint elszáll-e az agya. A csendes emberek közül Adams-et említeném meg, már most is hasznos főleg védekezésben, egy olyan edzővel, akinél kap lehetőséget, aki bízik benne, szépen kiteljesedhet 2-3 éven belül.
Másik oldalon kérdés, hogy Conleyt mennyire tudják összedrótozni, ő azért nagyon fontos tagja ennek a Memphisnek.
Innen már tényleg be kell valahogy húzni.

Warriors meg hatalmasat küzdött, Igoudala, Green nagyot melóztak, utóbbi laza 6 támadó lepattanót szerzett. És összességében sem maradtak el sokkal a Clippers mögött ebben a tekintetben, pedig Jordan kb. megeszi őket festéken, mi lenne, ha nem csak nagy és atletikus lenne, hanem kicsit tudna kosarazni is. :D
Hú hetediken, ha az eszemre hallgatok, akkor azt mondom, hogy valahogy otthon behúzza a Clippers, de remélem, hogy Curryék megőrülnek és ők mennek tovább. :D
Elég finom kis derbi lesz mindkettő, ezeket már tényleg élőben fogom nézni.

A maiak közül főleg a Toronto-Nets érdekel. Valahogy még most sem tudom elhinni, hogy ez a fiatal, tapasztalatlan, de nagyon lelkes Toronto tovább tud menni. Amúgy Lowry kb. szintet lépett náluk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.02. 12:30:04

a warriors nagyon kemény! de az összes meccs állat nyugaton, bakker az a gáz, h nem lehet mindegyik brigádnak szurkolni!
a tor-bkn párosban hiába sokkal szimpatikusabb nekem a toronto, de "jobb" lenne, ha a brooklyn menne tovább, mert ők lehet, h meg tudnák szorítani a miamit, a torontót sztem megenné a heat...

nhl. a kings 0-3ról ment tovább 4-3-mal az san josé ellen. beszarás.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.02. 11:24:27

Warriors baby :D Ráadásul még 6 meccs alatt egyszer sem volt, hogy a splash brothers jól dobott volna, pontosabban úgy ahogyan ők tudnak. Ez azért félelmetes. Ha 7. meccsen előkapják a dobóformát, akkor nagyon nehéz lesz a Clippersnek. Főleg, hogy Griffint úgy néz ki ki tudják venni a játékból. Mondjuk Jermaine megint lesérült...lassan nem marad rendes ember középen, így sem nagyon tudnak Jordannel mit kezdeni, most is lekapott vagy 70 pattanót.

Indiana játéka nekem nagyon nem adja most, Teague viszont miket csinál már. Ha végét nem cseszik el, akkor 4-2-vel kb simán jutnak tovább. George se mutatott eddig olyat, amitől elhinném, hogy a Heat ellen pl amikor nem megy, akkor hátára veszi a csapatot. Most is West lépett elő a végén. Most a Hawksnak drukkolok, de ha tovább is megy az Indi...hát nagy pálfordulás kellene akárki ellen a konferencia döntőért. Ha a Heat nem alszik be addig, akkor megint simán döntősök, miközben nyugaton halálra gyilkolják egymást a csapatok.

Nyugaton Carter mit villantott már a régi önmagából o.O, még vártam volna valami cibát is tőle :D Nem vagyok oda a Dallasért, de Ellist is szeretem, a Spurst meg nagyon nem (viszont szerintem életemben először láttam Duncant nem palánkról kosarat dobni WTF? ).

OKC nekem annyira nem nagy szám most, főleg a Grizz nagyon komoly védekezése miatt. Kövi körben könnyebb dolguk lesz érzésem szerint. Bár most azt se tudom kivel játszanak majd.

Lillard-Aldridge miatt pedig go RipCity!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.02. 04:10:14

Q3 vége. +21 közte. Innen már nagyon cink lenne kikapni a Thundernek, be kell húzni,és otthon egy 7. meccsel lezárni ezt. 8)
Amúgy ritka prosztó közönsége van a maciknak,minden bajuk van már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.02. 04:03:52

Cumbee írta:Bob te amúgy szívsz? Nézegettem itt a Westbrookos haterkedést már eddig is, úgy gondoltam, hogy nem jövök vitázni, tavaly megpróbáltam nincs értelme. De ez most betett. :mrgreen: Ilyen mayo-udoh, ráadásul az okc első köröst is ad és még a Bucksnak nem éri meg. :mrgreen: Meg chandler-felton.:D Jósolj már meg pls egy Boozer-James cserét is pls. Ja nem, mert James elvenné a labdát Rose elől LOL. Azért lehet haterkedni, de kicsit próbáljunk már meg reálisabban gondolkodni. Lowe-ért 2 éve sorban áll a fél liga a wolvesnál és Lowe még egy kategóriával Westbrook alatt is van. Egy ilyen szintű játékosért ölnek a csapatok, nem az van, hogy adok egy-két szemetet és örülhet az OKC, hogy átvesszük Westbrookot...
Nem szívok ne aggódj. Semmi utálat nem volt, Bucks meg nem hiszem hogy feladná a draftjogát, ezért írtam nem csinálnák. Ötletek voltak, 5 perc alatt, szerinted akkor ha tegyük fel elcserélnék, akkor hova, miért?
Love eset meg azért más, mert ugye ott lefog járni lassan a szerződés, szerintem pl a Wolves tavaly jó hülye volt, mikor Thompson-Waiters és 1/1 ajánlatot nem fogadta el. De ez szubjektív vélemény. Gasol körüli cserében viszont lenne szerintem bőven ráció, Bucksos gondolatot is tovább lehetne vinni, Magic-Knicks az messze van szerintem is.

Indy megcsinálta szerencsére, viszont a Grizz úgy néz ki kihagyja a lehetőséget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.02. 04:14:33-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.02. 03:52:09

Choker Hawks. Utolsó 3 percben 1 pontot dobtak, Lou Will-nek meg külön gratulálok.

Grizzlies-nek a mai lett volna a "döntő", de hát esélyük sincs.

Szerk.: 4 pontot, de ez a 2+1 már mindegy volt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.02. 03:19:41

+15el megy az OKC félidőben. Utolsó két támadást RW akarta megoldani,egyikből sem lett pont,pedig lettek volna opciók,de erőltette a betörést. Nah mindegy, legalább most nem vállal annyi vakot,mint máskor.
De legalább 56%-on a csapat eddig,ez nagy javulás, KD és RW is 50% felett most.
Másik oldalon a magasokkal nem tud mit kezdeni a Thunder, Gasol is jó,Randolph is...őket kéne kicsit jobban megtartani,és akkor nem lesz baj.
Sok van még,de jó lenne behúzni,most azért a játék alapján lehet reménykedni,hogy meglesz a 7. meccs.

szerk1.:Az Indiana megcsinálta, idegenben behúzta a 6. meccset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.02. 01:53:04

Bob_Marley írta:hsz
OKC oldaláról közelítem meg a cseréket:
1. Mayo évről-évre gyengébb, ebben a gyenge Bucks-ban sem tudott meghatározó játékos lenni, gyakorlatilag negatív értéke van, Udoh szintű embert meg minden bokorban lehet találni. Durant meg nem fogja megvárni, hogy Embiid/Wiggins/Parker 2-3 év múlva beérjen.
2. Chandler - Ibaka jól mutatna a palánk alatt, de egy féllábú Westbrook többet ér, mint a Knicks-es duó.
3. Nem.
4. Nem.

De igazából ez a kedvenc részem: "Egyiknek sincs realitás alapja."
:mrgreen:
Cumbee írta:Nézegettem itt a Westbrookos haterkedést már eddig is, úgy gondoltam, hogy nem jövök vitázni, tavaly megpróbáltam nincs értelme.
Pedig érdekelne a jelenlegi véleményed RW-ről. Én is sokáig védtem őt, de most már kezd megváltozni a véleményem...

Egyébként ki az a Lowe?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.05.02. 01:16:00

Bob te amúgy szívsz? Nézegettem itt a Westbrookos haterkedést már eddig is, úgy gondoltam, hogy nem jövök vitázni, tavaly megpróbáltam nincs értelme. De ez most betett. :mrgreen: Ilyen mayo-udoh, ráadásul az okc első köröst is ad és még a Bucksnak nem éri meg. :mrgreen: Meg chandler-felton.:D Jósolj már meg pls egy Boozer-James cserét is pls. Ja nem, mert James elvenné a labdát Rose elől LOL. Azért lehet haterkedni, de kicsit próbáljunk már meg reálisabban gondolkodni. Lowe-ért 2 éve sorban áll a fél liga a wolvesnál és Lowe még egy kategóriával Westbrook alatt is van. Egy ilyen szintű játékosért ölnek a csapatok, nem az van, hogy adok egy-két szemetet és örülhet az OKC, hogy átvesszük Westbrookot...
Válasz küldése