USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.07. 14:54:23

Eazzy írta: Egy filedgoallal kapunk ki, úgy, hogy az a gyépés Henery kihagyott egyet az elején, és mi vagyunk a csalódás? Újjáépítéses szezonban NFC East győztesek vagyunk, és a papíron sokkal erősebb Saints ellen elég komoly volt a helytállás. Brutális D-t rakott a pályára a Saints. Ahhoz képest, hogy nálunk 4-3-ról 3-4-re átállás is volt idén, és [auto_cenzúra] is a keret a védelemben, mégis szépen megfogtuk a top3 támadó Saintset hátul.
Jó én is anyáztam a végén, de visszagondolva ez még így is több mint kiváló szezon volt.
Ezt írtam kb, mikor Ingram befutott és ment a Saints 20-7re. A meccsen volt csalódás a Philly, s a kulcsszó ráadásul EDDIG. Attól függetlenül, hogy nagyon jók voltak a szezon végére, otthon szerintem a Saintset behúzhatták volna.
De hangsúlyozom, amit kiemeltél a meccsel kapcsolatban volt, ráadásul nagy Saints előnynél, szóval ne ess nekem :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.01.07. 14:52:34

neobarca írta:Nem vagyok nagy NFL fan és nem is értek hozzá, valszeg lerágott csont is a videó, de ez ííígy vazzzzzzeeeee: http://www.youtube.com/watch?v=zxqftpqALz8" target="_blank
:shock: =D> =D>
Csak egy jó évvel maradtál le.

Itt egy másik szintén akrobatikus TD: http://www.youtube.com/watch?v=C0z5Ye3fC9Y" target="_blank
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.07. 14:22:55

Nem vagyok nagy NFL fan és nem is értek hozzá, valszeg lerágott csont is a videó, de ez ííígy vazzzzzzeeeee: http://www.youtube.com/watch?v=zxqftpqALz8" target="_blank
:shock: =D> =D>

Szerk:
Itt egy elég jó cikk Dengről és a hozományáról. Érdemes elolvesni!
http://kezdo5.hu/nba/blogok-kosz-mindent-luol-11513" target="_blank
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.01.07. 13:49:14

Bob_Marley írta:Na egy ilyen NO-t megtudnék szeretni :D Ingramet nyomatják, Sproles is teper, nem dobálóznak orrvérzésig, megy a küzdés. Jól játszanak, a Philly nagy csalódás eddig....
Egy filedgoallal kapunk ki, úgy, hogy az a gyépés Henery kihagyott egyet az elején, és mi vagyunk a csalódás? Újjáépítéses szezonban NFC East győztesek vagyunk, és a papíron sokkal erősebb Saints ellen elég komoly volt a helytállás. Brutális D-t rakott a pályára a Saints. Ahhoz képest, hogy nálunk 4-3-ról 3-4-re átállás is volt idén, és [auto_cenzúra] is a keret a védelemben, mégis szépen megfogtuk a top3 támadó Saintset hátul.
Jó én is anyáztam a végén, de visszagondolva ez még így is több mint kiváló szezon volt.

Btw ez óriási:
http://www.youtube.com/watch?v=QTiFRa70m48" target="_blank
Cooper: What's the plan?
Chip: Fuckin score points. Whats your plan?

behaltam :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.07. 12:37:52

Bulls nagyon jól járt, én a cetlikre se mondanám, hogy értéktelen. 1 első körös Kings cetlit kaptak, meg két második körös Portlandet. Ráadásul a 2015ös drafton joguk van felcserélni a saját pickjüket a Cavs pickjével. Spóroltak plusz így biztos elindulnak lefelé, ami a következő drafton TOP cetlit eredményezhet. Kicsit deja vu érzésem van, anno Robinson sérülés :arrow: Spurs 1/1 :arrow: Duncan-Robinson bajnoki cím. A történelem megismételheti önmagát, Rose+ ???
Iszonyatosan spórolni, plusz kapni 3 cetlit, parádés üzlet a Bullstól. És Deng úgyis szabadügynök lesz, még az is lehet nyáron visszahozzák, akkor aztán hab a tortán. :lol: Üzlet nyertese szerintem egyértelműen a Chicago, Cavs ezzel megerősödött, idén PO is lesz, de kb ennyi, főleg ha Deng nyáron nem marad. Bullsnak viszont rengeteg opciója lesz a jövőben.
Kép
Kép
Kép
socio66

2014.01.07. 10:40:40

Sok dolgot újra kell azért ott értelmezni, Rose ki tudja milyen játékosként tér vissza, már az első sérülése után sem volt az igazi. Ez a keret vele contender volt, ebben a bizonytalan helyzetben viszont fölösleges egyben tartani a nagy szerződéseket, érthető hogy a semmire nem akar luxusadót fizetni a tulaj.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.07. 10:33:12

socio66 írta:hanem a Bullsal üzletelt a Cavs
Én tényleg nem értem, miért fáztak Chicagoban DEngtől. Szorgalmas jó gyerek ő. Szerintem is jól járt vele a Cavs. Viszont a Bullsnak nem látom mik a tervei. Erősen tisztogatnak az látszik. Ha jól tudom nyáron Boozert el akarják küldeni amnesztiával. De miért? Mi forog a Bullsnál a fejekben?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2014.01.07. 09:49:05

Mégsem a Bynum-Gasol trade valósult meg, hanem a Bullsal üzletelt a Cavs, Bynum és három nem túl értékes pick ment Dengért.
Elsőre nem hangzik rosszul, mindkét csapat megkapta amire szüksége van, a Bulls spórolt, a Cavs pedig 1-3ig most már egészen jól néz ki, Irving-Waiters-Deng-Jack-Miles-Clark, magas posztra ha lenne még egy all-star emberük, contender csapat lehetnének LeBron nélkül is.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.07. 06:34:28

Na, na nana :D Lassan playoff-helyen a Nets :D

Hawks - Nets 86 - 91 =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.06. 11:42:26

hu de jo kis po eddig ez :D

az én álmom már valóra vált, a chargers ment egy kört juhé :D

green bayt kicsit sajnálom, h a phillyhez hasonloan ok is benyelték a last sec field goalt de hát ez van.

kövi kör tök egyértelmű, pats, sf, denver, seattle. sztem 1, max 2 szoros meccs lesz, de hát ez a po, itt minden lehet. :D =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.06. 11:40:35

Boston takarít:
C. Lee for J. Bayless
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.05. 23:06:41

Elsőt nem láttam, de a Chargers rendesen elintézte a Bengalst. Ilyen az NFl, tök mindegy hogy jutsz be, ha már ott vagy tényleg bármi lehet, emlékezhetünk akár a Gianstre az elmúlt évekből.

Kedvenceim kiestek már az alapszakaszban, innentől csak a Frisco. :D Nagyon szurkolok nekik, ott vannak folyamat, remek a védelem, Gore jó futó, mennek darálnak, Smithék-Bowman-Willis parádés védők, Gore is ezer éve ott van a ligában, ideje felérni a csúcsra, nagyon szurkolok nekik. Ráadásul Harbaugh a sors is így akarja, hogy idén ők nyerjenek. Hajrá NINERS

Nagyon élvezetes a meccs, ilyen egy igazi NFL csata, hideg, mostoha körülmények, de mindenki hajt ezerrel, óriási ütközések, extra bevetődések (mikor Lacy teljesen megbicsaklott, de még összekaparta a lábait, s még átugrott 1 védőn, s csak utána vitték le, meccs jelenete volt eddig), remek védelmek. Azért kétszer csak megállította a Packers a Friscot, az még sokat számíthat a végén, illetve nem tud olyan nyomást helyezni a 49ers Rodgersre, pedig jó lenne elvenni a kedvét a passzolgatástól, s beletömködni a földbe. :D Remélhetőleg Smith majd a második félidőre megteszi.

NBA: Lee-Bayless csere, Ainge elkezdte, rövidített egyet. :D Memphisnek is jó, kaptak egy jó védő, jó triplás embert. Nekünk meg ki kell takarítani a hosszabb kontraktusokat. Wallace-t kellene valahogy elpasszolni, de ezért is jó, hogy Hump remekel mostanában így azért Hump lejárót felhasználva lehet ezzel a "gonddal" is kezdeni valamit.

5 perc hátra 20-20 parádés ez a meccs. Azért annál a Rodgetrs menekülésnél nagyon sokat számított, hogy holding, face mask minden volt, óriási momentum volt, hogy megcsinálták. Labda a Frisconál, hosszú játék sima FG kell.

Lacy zseniális, kicsit Tomlinsonra hasonlít szerintem. Őserő, teper ezerrel, kicsit "pufi", meg hasonló "vadászrepülős" sisak, sötétített plexivel. Nagyon nagyot játszik, rengeteg szerelésről pattant vissza, s ment tovább.

Hatalmas izgalmak voltak itt a végén, de Dawson hála a jó Istennek nem remegett bele. Panthers ellen is hasonló párharc várható, megint egy remek irányító a Frisco védelemmel szemben, s a párducok védelme is kiemelkedő. Kevés pont, nagy ütközések, remek meccs lesz az is. GB-nek kijár a gratuláció, végig ment a küzdelem, tényleg annyin múlt "csak", hogy kihez kerül utoljára a labda, s beviheti a győzelmet. Ez szerencsére a Friscora esett (a végén az idővel való játék remekül sikerült ).
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.05. 22:11:22

hát ez az NFL....
emlékezhetünk, hogy a Chargers, hogy jutott tovább... Succop kihagy egy olyan Field Goalt, amit berúg kb 10ből 10szer.... de ugye mint tudjuk újra kellett volna rúgnia 5 yarddal közelebbről, mert a Chargers szabálytalanul állt fel...
és ezek után kb lemossák a pályáról a Bengalst....

nagyon nagy meccs lesz, majd a Denver ellen.
madridista
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.01.05. 19:45:51

Kiválóan indult tegnap a WC weekend, két remek meccset láthattunk.

Csóri Chiefs-et nagyon sajnáltam, nekik szurkoltam a meccsen. NAgyon bekezdtek, kihasználták az ellenfél hibáit és ült minden. Csak aztán ugye jött Lucky Luck és hatalmasat fordult a derbi. Nagyon tetszett ez a rengeteg pont és a drámafaktor, igazi PO csörte volt. Így még azt sem bánom, h nem az nyert, akinek hajtottam :)

Főleg, h a másikon kárpótolva lettem, mert a Dallas utáni kedvenc azért csak behúzta a végén az első idegenbeli rájátszás meccset. Így dupla élvezet volt végigszurkolni, mert nyert a Saints és kikapott a Philly :twisted: És tényleg jó volt látni, ahogy váltott a NO és ez volt ma a siker kulcsa.

A mai adagban a mostani derbin talán inkább a Bengals felé húzok, Meskó miatt. Remélem folytatják a sort és a végletekig izgalmas, sok pontos találkozó lesz.

A másik párharcban pedig egyértelműen a Frisco sikeréért szorítok majd, szimpatikus csapat nekem.

ÁJLÁVDISZGÉÉÉÉM 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.05. 19:29:19

Sport TV megint gusztustalan bakker.....
ok, megy a FA kupa.... rendben... érthető...
de az, hogy a meccs után nyomatják már 5 perce a reklámokat bazzeg... hányinger.... =D>
ok, menjenek le a fizetett reklámok, de magukat ne most reklámozzák már 5 perce.... =D>

annyira gyomorforgatóak sokszor...

ennél már csak az lenne jobb, ha az elejétől adnák a Bengals-Chargers meccset.... :lol:
szerk:
oh yes.... :lol:
remélhetőleg hamar behozzák a lemaradást, nem a legjobb Streamen nézni.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.05. 11:28:54

neobarca írta:Ha minden igaz, a Lakers és a Cavs megegyezett a Gasol-Bynum cserében, pickek nélkül... :shock:
Ha ez igaz, akkor ez nem rossz ám a Lakersnek....Spórolnak, hoznak egy fiatalabb embert, s ha nem is jön be nem oszt nem szoroz, nyáron lejár Bynum. Vagy lehet azonnal kiteszik.

Szerintem a Cavsbe meg nagyon kell egy Gasol típusú emberke. Egy rutinosabb jól dobó, remekül passzoló magas. Első blikkre abszolút logikus cserének érzem mindkét részről, ha összejön. :D Bár nem tudom, hogy tudják megoldani mert úgy 10 milla különbség van a két fizetés között. (fejből írom, nem néztem utána, de Bynum 6-8 között kereshet, Gasol 16-18 között)

Saints behúzta, gratulálok nekik, Phillytől többet vártam.

Ma Bengals-Frisco győzelmet tippelek, bár utóbbi borzasztó nehéz lesz a Packers ellen.
csababarca írta:
NBA: LP-n néztem élőben, okc-min, 111-111, 4 másodperccel a vége előtt durant tempó, 113-111. Jön a MIN, Love tripla,belefaultol durant,kimarad a dobás. Love vonalon, első kettőt kihagyta, majd rávágta a palánkra,gyűrűt nem ért, 2,2 sec vissza,okcnél a labda, még két KD büntető, 115-111 a vége. Love elrontotta,pedig 3 büntetője volt a fordításra.
Ha jól olvastam, akkor előtte is kihagyott egy büntetőt, szóval kihagyott a vélgén zsinór négy büntetőt....82%os büntetőző Love.
Timberwolves 0-9 in games decided by 4 points or less. It just makes me nauseous.
Mi is rengeteget pár pontos meccset buktunk, de hogy a farkasok mind a kilencet elveszítsék az elég kemény.

Tegnap a Sixers meglepte a Portlandet, s megint nyert a Brooklyn. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.05. 11:14:24

Ha minden igaz, a Lakers és a Cavs megegyezett a Gasol-Bynum cserében, pickek nélkül... :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.05. 05:37:01

ferninho írta:
csababarca írta:Alkalmazkodott a Saints, de szerintem ebből így is vereség lesz... :?
20-14, Eaglesnél a labda.
A Saints csak behúzta :P
Örültem, hogy nyertek, SB győzelmükkor nagyon megszerettem őket :)
Azok a Tracy Porter interception-ök felejthetetlenek :D

na de holnap kiderül ki lesz a Pats ellenfele, az a lényeg, kíváncsi vagyok, hogy a Bengals, hogy fog játszani.
Én is abban az évben szerettem meg őket, Reggie Bush játéka megvett kilóra.
Porter előbb Farve-t majd Manninget is megtréfálta,örökre felejthetetlen INT-ek voltak valóban 8)

Holnapi meccsek közül is a későbbi érdekel jobban, ott a frisconak drukkolok, másikon nekem mindegy ki nyer igazából.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.05. 05:27:10

csababarca írta:Alkalmazkodott a Saints, de szerintem ebből így is vereség lesz... :?
20-14, Eaglesnél a labda.
A Saints csak behúzta :P
Örültem, hogy nyertek, SB győzelmükkor nagyon megszerettem őket :)
Azok a Tracy Porter interception-ök felejthetetlenek :D

na de holnap kiderül ki lesz a Pats ellenfele, az a lényeg, kíváncsi vagyok, hogy a Bengals, hogy fog játszani.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.05. 04:41:57

Alkalmazkodott a Saints, de szerintem ebből így is vereség lesz... :?
20-14, Eaglesnél a labda.

NBA: LP-n néztem élőben, okc-min, 111-111, 4 másodperccel a vége előtt durant tempó, 113-111. Jön a MIN, Love tripla,belefaultol durant,kimarad a dobás. Love vonalon, első kettőt kihagyta, majd rávágta a palánkra,gyűrűt nem ért, 2,2 sec vissza,okcnél a labda, még két KD büntető, 115-111 a vége. Love elrontotta,pedig 3 büntetője volt a fordításra.

szerk.:
MEGVAN!
26-24, egy utolsó momentumos, 32Y-os FG-vel sikerült hozni idegenben a meccset 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.05. 04:22:49

Na egy ilyen NO-t megtudnék szeretni :D Ingramet nyomatják, Sproles is teper, nem dobálóznak orrvérzésig, megy a küzdés. Jól játszanak, a Philly nagy csalódás eddig....
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.05. 03:37:10

Bob_Marley írta:NBA: Ahogy nézem a Clippersnél nem teljesen mindegy, hogy CP3 vagy Collison irányít. :D Picit soknak érzem a második negyedre az 54-25ös Spurs vezetést.
Főleg hogy Collison nem irányít, vagyis én nem nevezném annak amit csinál. Indianaban csíptem nagyon, de nagyon jól döntöttek amikor elcserélték Mahinmiért.
Nets meccs végét még lehet megvárom, aztán megyek aludni, mert jó ez a meccs is, de erőm véges :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.05. 02:53:29

Én 31-10nél bealudtam, nem volt elég az előny...Sajnálom nagyon a Kansast :? Sose tudjuk meg, de azért Charles-szal ez....Na most számomra egy elég érdektelen csata, de inkább a philly mint a Saints, az ilyen "semmi" mást nem csinálok csak passzolok csapatokat, borzasztóan nem szeretem. Az NFL sok futás, nagy ütközések, Kemény védekezés világa. :D

Megnézve az összefoglalót, így még bosszantóbb. persze gratuláció jár a Coltsnak nagy fordítás volt. De Fumble-el 3 labdaszerzéssel, 28 pontos vezetéssel, plusz ott volt egy tiszta Smith dobás, amit le kellett volna "csak" húzni és még nagyobb az előny, szóval innen aki kikap, megérdemli. És még a végén Bowe is elkapja és kilép. Ez van, ez egy ilyen móka, de nagyon sajnálom a Kansast. Smit nagyon szerethető figura számomra. Nagy koncentráció, kevés hiba, pontos játék. Nem dobál 80 yardokat, de okosan, s nagyon kiemelendő, hogy pontosan, kevés eladott labdával dolgozik. Jövőre remélem tovább tudnak fejlődni.

Most meg végre, nem egy 100 pontos meccs, nagy a küzdés, dagonyálják a srácok egymást a hidegben. :D

NBA: Ahogy nézem a Clippersnél nem teljesen mindegy, hogy CP3 vagy Collison irányít. :D Picit soknak érzem a második negyedre az 54-25ös Spurs vezetést.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.05. 02:43:55

Itt vagyok, de egyelőre az NBA jobban leköt mint ez a meccs :D
Indiana elhúzott most a pelikánoktól, pedig jól bekezdtek, de kijön a különbség a padon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.05. 02:04:10

Colts továbbjutás. vicc,itt minden kijött amiért nem tudom a sima foci elé helyezni az nflt.
Pl van 1:55,ami játék nélkül telik el, ezt nagyon utálom, komolyan utolsó két percre bevezetném a tiszta játékidőt,hogy ne lehessen szórakozni.

Chiefs nagy szezont ment, itt már többször elhihették szerintem, Colts erre olyan tavalyi Baltimore-san behúzta ezt.



Ferninho, akkor ketten már leszünk :D
MessiFan maradj, nba minden nap van, ez meg az nfl PO! :twisted:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése