Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.24. 12:49:36

Maradjunk annyiban,h ha ezt a RedBull csinálja,itt 20évre előre megvan az anyázási hsz szám.

Teljesen más dolog,ha valaki a fejlesztésekben ügyeskedik (mert ugye mindenki fejleszthet),és azzal az akkori teszteken átmennek (mert ugye itt sincs akadálya,h más csapat is átmenjen a saját fejlesztésével), mint ha egyetlen csapat jelenlegi kocsival,és pilótákkal napokat tesztel -a kulcsfontosságú gumikérdés kellős közepén- a gumiszállítóval, aktuális és még ki tudja milyen gumikkal....úgy,h az élcsapatok közül pont nekik voltak a legnagyobb gondjaik azokkal. (mert ugye itt semelyik másik csapat sem tesztelt) A rengeteg ellentmondásról (pirelli-mercedes) a botrány után nem is beszélve (Wéber Gábor fbjén utána lehet nézni).

szóval már tényleg szánalmasnak érzem,h még ebbe a szituba is a RedBullt kell belekeverni :D

nah mind1, tenni nem tudunk ellene semmit sem, rem a csapatok azért vhogy megbosszulják :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.06.21. 19:28:30

Castiel írta:abszolút nevetséges... nem tudok rá reagálni sem... egyszerűen vicc...
legközelebb már bármit meg lehet tenni... ejnye-bejnyékért ... úristen....
Az a baj, hogy eddig is csak ejnye-bejnye volt egy bizonyos csapatnál, úgyhogy megértem ezt a döntést.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.21. 18:53:35

abszolút nevetséges... nem tudok rá reagálni sem... egyszerűen vicc...
legközelebb már bármit meg lehet tenni... ejnye-bejnyékért ... úristen....
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2013.06.21. 17:58:46

ozsimiki írta:http://www.f1hirek.hu/f1/20130621-f1-a- ... etest.html

nevetséges büntetés szerintem,de ez van.
Az még megfelelő büntetésnek, hogy a három napos teszten nem vehetnek részt, ezzel ők is ugyanazt (vagy még nagyobb) hátrányt szenvednek, mint ellenfeleik ezzel a Pirellivel közös tesztjükkel, de mellé még egy konstruktőri pontversenyből való kizárás is "beleférne". Természetesen a gumiszállítót is komolyabb szankcióval sújtottam volna.

Amúgy Paul Harris érvelései (ha tényleg úgy van a szabályzatban, ahogy ő mondta) nem is olyan hülyeségek. Más csapatoknál erre szokták mondani, hogy kiskapu... Persze mindenhol az van, ha nálunk alakul ki ilyen az kiskapu, ha másnál, akkor egyértelmű szabálytalanság.

Más téma:

http://www.f1hirek.hu/f1/20130612-f1-fe ... tukor.html

Nagyrészt egyetértek a leírtakkal, főleg ezzel a mondattal : "Ha úgy vesszük, Hamiltonnak pechje van, hogy nem egy másik korba született; alkalmazkodni ugyan tudni kell, de csak egy bizonyos határig lehet."
Amúgy tényleg, ha egy versenyzőt ki kell emelni, kinek nem kedveznek a mostani szabályok (főleg a gumikra gondolok), egyértelmű Hamilton lenne a választott.

A Schumacherrel való összehasonlítás teljesen felesleges csak benne, főleg a versenytempó tekintetében, míg a tavalyi év második felében már nyomhatták a pilóták rendesen, addig általában idén (főleg a Mercinél), nagyrészt vissza kellett venni pl. Hamiltonnak. Ennek ellenére ebben is jobban áll csapattársánál.

Én még mindig úgy látom túl sokat foglalkoznak ezzel (igaz, most én is így teszek), hogy Hamilton gyengén teljesít Rosberghez képest (?), de pl. tavaly Webber Kanada után 4:3-ra vezetett Vettel ellen, később sokáig előtte állt a pontversenyben is, mégse lehetett ilyeneket hallani.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.21. 16:36:05

http://www.f1hirek.hu/f1/20130621-f1-a- ... etest.html

nevetséges büntetés szerintem,de ez van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2013.06.09. 22:29:58

Az idei évhez viszonyítva elég jó futam volt, végre nem annyira a gumispórolásról szólt és 1-2 érdekesebb csatát is láthattunk.

Vettel nagyon simán nyert, nem túl jó előjel a többieknek...

Alonsónak ismét sikerült több helyet előrejönnie a rajthoz képest, ráadásul nem gyenge autókat megelőzve, de versenyben is gyorsabb volt az RB és az időmérőn is túl nagy a hátrány, ez így ismét kevés a Ferraritól.

Hamilton sajnos a második helyet nem tudta megtartani (ami nagyban a lekörözötteknek is köszönhető volt, hihetetlen, amit ezen a versenyen csináltak), de ha már valaki megelőzi, ő Alonso legyen, mert csak neki van szerintem esélye Vettel ellen. Az meg, hogy csalódott volt érthető. Wéber azt mondta, nem csak akkor kell örülni, ha valaki nyer, de elég csak megnézni pl. Vettelt, ő elég gyakran első, mégis milyen reakciói vannak, ha nem nyer, Hamilton azonban már elég régen végzett az élen... Egyébként, ha összejött volna a pole, akkor se tudta volna tartani Vettelt, de legalább most Rosberget legyőzte!

Webbert szokásosan valami hátráltatta, van der Garde büntetése kb. semmit nem számított az érintettnek.

Bottast sajnálom, az időmérő után megérdemelt volna egy erős pontszerző helyet, de kevés ez a Williams hozzá.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2013.06.09. 21:59:36

Szép volt Vettel! Nem gondoltam volna hogy ennyire egyszerű lesz. Csak arra kellett figyelnie, h ne koccolja a falat. Webbert sajnálom, simán Alonso előtt tarthatta volna az autóját, ha vandergarde jobban odafigyel.
Alonso a maxot hozta ki a versenyéből, bár tudjuk, h az övé a legjobb autó.

Remélem a Red Bull összeszedi magát, jobban a gumikhoz igazítják az autójukat, és behúzzák a VB címet. :D
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.09. 21:40:09

1.Vettel 8) Kellemes meglepetés volt ezen a pályán ez a tempó tőle és a RedBulltól, száraz körülmények között is nagyon jó, és a gumikopással sem volt gond, igaz a többieknél se igen.
2.Alonso futam második felében nagyon működött az a gép, első felében semmi extrát nem mutatott,elevickélt Webberék mögött a 4.-5.helyen,aztán tudott robbantani.
3.Hamilton: azért ez a kocsi már nem eszi úgy a gumikat,de a végére talán mégis előjött picit, Rosbergnél meg nagyon nem stimmelt a tempó a versenyen.
4.Webber: szokásos sótlan vmi,igaz a szárny megsérült,talán tovább tartotta volna Alot,és be tudta volna darálni Hamit Ő is. Talán.
5.Rosberg

Kimi beállította Schumi rekordját,hm legyen. Bár a jó öreg Schumi idejében nem az első 10kapott akkor még pontot,vmint nem ilyen 5-10.helyekkel alakította ki ezt a sorozatot,de a finntől nem sajnálom, igaz ezzel kb pont arra megy,h ott lesz a neve mellett,de VB-t nem igen ér ez a tempó.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.06.09. 20:07:45

Elég sima rajt volt, szerencsére Rosberg azért feljött harmadiknak, szegény Bottas meg nem sokáig bírta tartani az erősebb kocsikat. :?
Viszont Vettel el is lépett s már 3 mp Lewis hátránya :?

Klasszikus verseny, megy a Mercedes megy, de a versenytempó elég "karcsú" a többi nagyhoz képest, Alonso be is darálta Lewist, de a dobogót nagyon jó lenne megtartani.
A dobogó meglett, hál a jó Istennek. :D

Jó kis csörte volt, Vettel egyértelműen kiemelkedett be is húzta, de parázs kis találkozások voltak, Vergne, Di Resta elég jól tolták, de a Meki gyakorlatilag még a középmezőnynek is az alján van jelenleg, szomorú. :? Gyakorlatilag Perez és Button csak egymással küzd, de kilátástalan helyeken. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.06.09. 21:40:42-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2013.06.09. 16:59:10

Vettel a nagy bajnok bizony, úgy h remélem meg is nyeri a versenyt! :D
Ezen a pályán igazából nem is kell olyan jó rajt, mert nem kell sokat menni az első kanyarig, de azért az a biztos ha Vettel hozza a szokásosat.
Ha nem lesz megint gumikáosz akkor összejöhet a győzelem.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.06.09. 14:50:05

Castiel írta:Kíváncsi leszek hogy Alo ma mit tud nyújtani... Könyörgöm hogy balszerencse kerülje már el... A ferrari verseny tempója konstans, gyors... egy jó rajtal akár a győzelemre is esélyes lehet... Bajnokok fala ma vajon kit fog meg? :)
MAssa meg... nagyon nincs képben... megint eldobta a gépet... 2 futam alatt 3szor :shock:
Vettel úgyis a nagy bajnok, úgyhogy jól odavághatná annak a falnak :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.09. 14:31:01

Alonso csalódott volt a 6. hely miatt, azt nyilatkozta, hogy még van az autóban. Remélem igaza lesz, és minimum a dobogóra felfér.

Vamos Alo!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.09. 13:26:19

Kíváncsi leszek hogy Alo ma mit tud nyújtani... Könyörgöm hogy balszerencse kerülje már el... A ferrari verseny tempója konstans, gyors... egy jó rajtal akár a győzelemre is esélyes lehet... Bajnokok fala ma vajon kit fog meg? :)
MAssa meg... nagyon nincs képben... megint eldobta a gépet... 2 futam alatt 3szor :shock:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.06.09. 00:01:22

ozsimiki írta:
Kimi csak 9.
kapott az időmérő után 2 rajthelyes büntetést, szóval csak a 11. helyről fog rajtolni.
madridista
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.08. 23:56:09

Hát itt? Némaság,és hullaszag...

Kanadai időmérő elég vizes volt, köztes gumikon mentek végig, Vettel behúzta! :), Hamilton eléggé közel volt így is, és mivel a végsebességük nagyon erős, bőven lesz sansza a versenyen is, főleg ha a +1000km teszt miatt ezúttal nem fogyasztják el a gumikat annyira. (holnapra nem mondanak esőt)

1.Vettel
2.Hami
3.BOTTAS (az igen,pedig ő is ugyanolyan gumikon volt,és ugyanakkor mente mint a többiek)
4.Rosberg
5.Webber
6.Alo

Kimi csak 9.

Ami fontos,h Vettel maradjon Alonso előtt :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2013.06.01. 13:32:31

Ha valakinek félnie kell most az csak a Mercedes. A Ferrari semmilyen szabályt nem szegett meg ,mivel ők csak 500km-t mentek és a 2011-s autóval ami szabályos.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.06.01. 12:43:13

Az FIA a Ferrarit is bevonta a szabálytalan gumiteszteléssel kapcs. vizsgálatba, mert Bahrein után ők is titokban teszteltek a Pirellivel.

Szép sport lett...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.27. 16:28:28

barca99 írta:Majd folytatod, hogy "ettől függetlenül ... egyáltalán nem szimpatikus...". Tehát nem tudod pontosan miről van szó, de hát már benne van egy kategóriában, szóval reflexből jön a vélemény.

Igen, pont erről beszéltem.
Ettől függetlenül le volt írva az orrod elé az, aminek a hiányába végülis sikerült belekötnöd.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2013.05.27. 15:53:27

gergo9 írta:Alo témához

Ugye a tavalyi szezon után azt mondta hogy nem kell neki a legjobb autó elég egy fokkal jobb is és simán vb hát látjuk.
Jelenleg eddig minden futamot nézve azért a Ferrari a legerősebb idén mégis jelentősebb lemaradása van, viszont közel sem alakulnak olyan kedvezően a dolgok számára mint tavaly a szezon első harmadában hanem csak simán átlagosan. 20%-nál nem adok többet a vb címére.
Ugye messze még a vége. :) Szerintem az első mondatod egyébként sem fedi a valóságot, ilyet nem igazán olvastam, hallottam, melyben kijelenti, hogy "simán vb" lesz.
A 3 Ferraris szezonja alatt kétszer csak hajszál választotta el a vb címtől, mindannak ellenére, hogy nem volt élautó, legalábbis én nem éreztem egy verseny előtt sem, hogy nah ez most az övé lesz.
Ezzel szemben idén valóban egy jó gép van alatta (nem mellesleg számomra az elmúlt évek legszebb autója, amely kecses, letisztult, harmonikus), két futamon a legjobb versenytempót produkálta vele, de a legerősebb szót túlzónak érzem. Látni kell azt is, hogy időmérőn még mindig esélytelen, illetve azt is, hogy már hat futamon vagyunk túl, nem pedig kettőn.
Számolni kell a gumimódosítással is, amiből gyanítom, hogy nem a Ferrari és a Lotus páros jön majd ki a legjobban, így lehet, hogy nem lesz miről beszélni, és a Red Bull besöpör megint mindent.
piton írta:Szerintem a többséget már a Monaco ellenesek teszik ki, én is oda tartozom. Ha nincs az a pár baleset, akkor dög unalmas lett volna a futam, de kétlem hogy kivennék a versenynaptárból. Ezt a versenyt le kell nyelni minden évben.
Sokkal inkább ez, mint india.. dél-korea... kukutyin.... szingapur... abu dhabi.
Ennek a pályának történelme van, melyet jó beszippantani magunkba minden évben egyszer. Nekem sem tetszett az első 20 kör, de arról inkább a gumi miatti spórolás tehetett.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.27. 00:00:58

Majd folytatod, hogy "ettől függetlenül ... egyáltalán nem szimpatikus...". Tehát nem tudod pontosan miről van szó, de hát már benne van egy kategóriában, szóval reflexből jön a vélemény.

Igen, pont erről beszéltem.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.26. 23:51:20

barca99 írta:
Sanama írta:Nekem csak az nem szimpatikus, hogy ha már nem bírta megelőzni, akkor miért alacsonyítja le ennyire,hogy városnéző busz... Miért nem elég annyi, hogy lassabb volt... Ennyi.
Mert azért egy városnéző buszt egy ekkora kvalitásokkal rendelkező, zseniális pilótának illene megenni reggelire :wink:
Jézusom, egy humoros megjegyzésről beszélünk, 'ssza meg, még nekiállok magyarázni. A levezető körben Rosberg mellé ment Vettel, integetett, gratulált, most meg ezen pörgünk? Én sem érzem teljesen egészségesnek, amikor minden egyes mimikából próbáljuk a legrosszabbat kiolvasni, belemagyarázni, de ezt mondjuk leírhattam volna már két éve mondjuk CR-rel kapcsolatban is, így a fórumon uralkodó általános hozzáállásról az ellenfelekhez. Vagy inkább gyűlölt ellenségekhez. Oké, tudom, nem kötelező olvasni, reagálni, vagy egyáltalán idejárni.
De most nem értem miért beszélsz el mellettem.
Odaírtam 2sorral alá,hogy olvastam a nyilatkozatot, ott nem derül ki, hogy poénkodik-e vagy sem, erről ennyit. Idézem magam...:
"Írásban ez nem derül ki hogy poénkodott-e rajta"
Nyilván nem ez lenne a véleményem, ha Rosberg-el együtt poénkodva, majd kiesve a székből lenyilatkozik egy ilyet...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.26. 23:42:33

Sanama írta:Nekem csak az nem szimpatikus, hogy ha már nem bírta megelőzni, akkor miért alacsonyítja le ennyire,hogy városnéző busz... Miért nem elég annyi, hogy lassabb volt... Ennyi.
Mert azért egy városnéző buszt egy ekkora kvalitásokkal rendelkező, zseniális pilótának illene megenni reggelire :wink:
Jézusom, egy humoros megjegyzésről beszélünk, 'ssza meg, még nekiállok magyarázni. A levezető körben Rosberg mellé ment Vettel, integetett, gratulált, most meg ezen pörgünk? Én sem érzem teljesen egészségesnek, amikor minden egyes mimikából próbáljuk a legrosszabbat kiolvasni, belemagyarázni, de ezt mondjuk leírhattam volna már két éve mondjuk CR-rel kapcsolatban is, így a fórumon uralkodó általános hozzáállásról az ellenfelekhez. Vagy inkább gyűlölt ellenségekhez. Oké, tudom, nem kötelező olvasni, reagálni, vagy egyáltalán idejárni.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2013.05.26. 22:52:46

Szerintem a többséget már a Monaco ellenesek teszik ki, én is oda tartozom. Ha nincs az a pár baleset, akkor dög unalmas lett volna a futam, de kétlem hogy kivennék a versenynaptárból. Ezt a versenyt le kell nyelni minden évben.

Más:
http://www.f1hirek.hu/f1/20130526-f1-su ... miatt.html

Ezt egyértelmű hogy büntetni kell vmilyen formában, akár egy versenyhétvégétől való eltiltással. Azért 1000 km nem kevés (a versenytávok 300 km körül vannak)!
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.26. 22:19:47

piton írta:Bár tudom nehéz elviselni ezt az időszakot, amikor már tényleg mindenki a Red Bull & Vettel páros ellen van, aztán még is ők vannak elől. :lol: :lol: 8)
Ez meg már a paci túloldala! :wink:

Amúgy mindenki mással( de legalábbis a többséggel ellentétben) rühellem a Monacoi gp-t. Pont a mai miatt! 1 baleset meg Perez 2 kockázatos előzése volt a csúcsa szórakoztatás szempontjából az egész "versenynek". Nekem ez egyáltalán nem tetszik. Vonatozás meg dögunalom... Én abszolút nem vagyok kiváncsi a Cameron Díazra, meg a Vizimentőre, meg a többi csillagra... felhajtás az egész... autó verseny meg sehol... borzalmas volt...
Amúgy mindenképp Grtuláció NR-nek mivel végig vezetve nyerte meg a futamot... koncentrált volt, és szerintem ennyi járt neki már a sorstól... :)
Massa no comment, Alo is beleszürkült... többiek meg azt hozták amire 1ébként is számítani lehetett.. 100 szónak is 1 a vége: Soha többé Monacot!
Szerk.: Most olvasom h ALonak a szárnyával volt valami gubanc... akkor mégsem aludt be :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.26. 22:04:02

barca99 írta:
Sanama írta:Vettelnek már megint nagy a szája, városnéző busz volt a merci, mégis Rosberg nyert, akkor barátom, miért nem előzted meg?
Kicsit elszaladt a ló drága világbajnokunknál...
Ez honnan? Mert ha csak a futam utáni sajtótájékoztatón elhangzott adja az alapot, akkor ez bizony kapufa, vicces megjegyzés volt, amit kiegészített azzal is, hogy ez volt a taktikájuk, és ez rendben is van így.
Tudom, hogy elmondta azt is,hogy ezt kellett csinálnia.

Nekem csak az nem szimpatikus, hogy ha már nem bírta megelőzni, akkor miért alacsonyítja le ennyire,hogy városnéző busz... Miért nem elég annyi, hogy lassabb volt... Ennyi.
Mert azért egy városnéző buszt egy ekkora kvalitásokkal rendelkező, zseniális pilótának illene megenni reggelire :wink:
A buszos dologhoz meg annyit, hogy Vettel viccesen jegyezte meg... nem is mondom, h milyennek betegnek kell lennie vkinek ahhoz, h már ilyenekbe is belekössön.
Írásban ez nem derül ki hogy poénkodott-e rajta, és ettől függetlenül tartom, hogy egyáltalán nem szimpatikus ez a megnyilvánulása.
Válasz küldése