USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.01. 09:22:48

Meghallgattam, csak a Celtics részt.
Sok mindennel egyet értek :D
Rondo kérdés mindig izgalmas kérdés (itt is állandóan beszélünk róla)
Az egyértelmű, hogy a játékunk megváltozik, Rondo tényleg egy kettős játékos, amiben jó abban iszonyat jó, viszont amiben gyenge abban meg borzasztó gyenge, Bazska érdekes dolgot vetett fel, s megmondom őszintén soha nem gondoltam bele, hogy Top irányító mennyire tudja összességében befolyásolni egy csapatot, s bajnoki címig vezetni.
Rondo labda nélkül használhatatlan, dobni nem tud, soha életében nem jött ki egy zárásból (hozzáteszem jóval többet mozog úgy labdanélkül hogy ő fejezhesse be, azért most már fel-fel tűnnek Rondo tempóra kihegyezett figurák), -1 ember támadásban ott hagyja mindenki stb.
Viszont labdával meg életveszély az ember.
Én úgy gondolom hogy ennek a korosabb Celticsnek igen is Rondo elengedhetetlen eleme, sok terhet levesz a vállakról azzal, hogy gyors, be tud törni, megcsinál dobóhelyzeteket, PP is az utóbbi időben vállal ennyi 3ast miután már nehezen jut el a festékig.
Az hogy Rondora hosszú távon rá lehet-e bízni egy csapatot óriási kérdőjel.És én is írtam már, hogy nálam is kérdőjel.Szerintem az az intelligencia amivel rendelkezik predesztinálhatná, hogy ez megtörténjen, de ehhez muszáj lenne konzekvensen jól is dobni. (amúgy ez a térdsérülés azért is nagy pech, mert Rondo nagy fegyvere a robbanékonyság, s sebesség, ez sérülhet bőven)
Nélküle a játékunkban több szerepet kap en bloc mindenki, szerintem is megtudjuk oldani a Rondo nélküli játékot is, s volt is már rá ezer példa, hogy futott úgy a csapat, de hosszabb távon viszont nagyon nehéz lesz ezt pótolni.Azért ő mégis tud akkora lökéseket adni, amit nehéz elképzelni hogy megoldunk.
Effektíve a többieknek több labda jut, s ebből összejöhet egy jobb csapatjáték.
Valahol ellentmondás, mert Rondo tényleg igazi csapatember s egyáltalán nem mondanám önzőnek , de abban igaza van Bazskának, hogy olyan dolgokat mint pl Terry betörés, PP betörés stb, Rondo nem tudja kihasználni, mert oké odaadja a zsugát, PP betör, de mi lesz belőle, ha nem jut el a célig, visszaadja?Akkor ott az halott ügy, jön a tempódobás, mi meg imádkozunk, hogy RR dobja be :D
Allennel szerintem kifejezetten jó volt Rondo, s most is azért adogatta a labdákat ahogy kell, az más kérdés hogy Lee-Terry és még páran egész szezonban keresik a dobóformájukat, de lehet mondani, hogy igen, mert nem kapnak annyi labdát.
S tényleg nagyon összetett a kérdés, mert most biztos hogy több egyéni akció fog történni, s már volt is a Kings ellen.
A hangsúly tényleg azon van, hogy Rondo igazán akkor jó ha a labda nála van.
Úgy tudnám leírni a dolgokat, hogy Rondo ki tud mindenkit szolgálni, amiből az jön hogy a többieknek nem kell egyénileg vállalkozni, pedig megtudnák csinálni, csak jön a vica versa versa része :D hogy Rondot nem lehet kiszolgálni, mert nincs mit.
Persze ez sem teljesen igaz, mert azért belép a gyűrű alá, KG lepötyinti stb, de ha ő megkapja a labdát vagy nincs senki körülötte és nyugodtan elhajíthatja vagy ha megkapja betör, azonnal leosztja.
Arra akarok kilyukadni ő tényleg igazi irányító típusú játékos, aki viszont a tűz közelében (a'la gyűrű) nem találja fel magát.
Viszont így hogy nincs, a többiek azokban a dolgokban amikben szintén jók, 1-1zések, betörések, stb szabad az út és ki lehet használni.
Azért pl Bradley-Rondo páros kifejezetten jól működött, pont amiatt, hogy Bradley támadásban nem igényli a labdát, nem fog elindulni, ő az aki jól lép be, jól mozog le, aranyat ér egy Rondo mellett.
De pl Green nem ilyen emberke, hogy tempókat dobjon.
Szóval szerintem sem biztos hogy rosszabb lesz a játékunk, megkockáztatom az idény legjobb meccsét NY-ban hoztuk Rondo nélkül, vagy ugye most a Miami ellen is jól játszottunk Rondo nélkül.
S tényleg érdekes "ellentmondás" mert Rondonál kevesebb önzetlenebb játékos van, viszont ez a visszájára üthet miután őt csak 1 dologra lehet "használni" s mellette a többiek képességét nem mindig lehet kihasználni.Én megmondom őszintén sokkal jobban szeretem mikor Rondo fent van, s minden támadásunk valami figura féle akar lenni, mintsem az egyénieskedő játék, jár a labda, minden pont előtt assist van stb.Ez nálam az igazi játék, ez most ugye megváltozik vagy inkább úgy fogalmaznék nem 1 embertől függ az egész.

Én azért valami irányítót hoznék, bár látható PP-nek bejön ez a karmesteri pálca, s tényleg az egész dolog paradox módon, nekünk még jól is jöhet.Először is csapatmorálnak ez a sérülés nagyon "jót tett", másodszor ugye a játék megváltozása amiben előrébb jönnek emberek.
Terry így hogy többet pumpálhat lehet jobb lesz támadásban, PP jobban tud lubickolni, Lee is jobb lehet, Greenről már nem is beszélek.Mondom ez valahol ellentmondás, de még sem az, a mi játékunk egy felépített játék, amiben kevés szerepe van az egyénieskedésnek (kivéve PP meg KG "engedheti" meg magának ) itt az van, hogy Rondo megy, s leosztja többieknek be kell dobni, így hogy kiesik a többiek mást is csinálhatnak amiben szintén jók, s összességében kijöhet belőle valami jó is.
De tényleg iszonyat érdekes a képlet s még nagyon sok dolgot tudnék erről az egészről írni Doc szerepe stb, de nem akarok senkit untatni :D Kiderül mi lesz, most szerencsére könnyebb meccsek jönnek, önbizalom növelőnek is most ez jól jön, s tényleg mindenki előrébb léphet s megmutatja mit tud.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.01. 02:57:12

Ha valamelyik Celtics fan meghallgatja az új podcast-et, akkor kíváncsi lennék, hogy mi a véleménye, amit Bazskáék mondtak Rondo-ról és a Boston-ról. Csak mert én nagyon egyetértek velük. Amúgy ez a rész kifejezetten tetszett, eltekintve Bazska böfögéseitől...

Top5 PG-t meg nagyon nehéz összeállítani, szerintem irányító poszton áll most a legjobban az NBA. CP3 nálam automatikusan 1., utána meg nagyon együtt van a mezőny, Parker, Westbrook, Irving, D-Will, Rondo, Rose és akkor még nem is említettem a többieket, Curry, Holiday... Szerintem nálam hetente változna a sorrend :)

Közben meg nagyon kilátástalan ez a Grizzlies offense. Bayless még ok, Conley, Marc Gasol, T. Allen gyenge, Randolph meg valószínűleg élete leggyengébb meccsét játssza támadó oldalon, 0/9 FG...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.31. 19:04:39

Top 5 irányító megint:
1. Chris Paul, nem kérdés. Messze ő a legjobb a posztján, egyszerűen imádom nézni ahogy játszik és mozgatja a csapatot.
2. Deron Williams, mert ő is remek vezére a Brooklynnak. Az egyik legjobb pattanózó az irányítók között, egy baj van vele, hogy sokszor nem tudja hol kell megállni és inkább passzolni a dobás helyett.
3. Rajon Rondo, fuck me, right? Zseniális játékos, remek IRÁNYÍTÓ a szó szoros értelmében, viszont az eladott labdái általában mind figyelmetlenségből ered. Ő nem egy nagy scorer, de idén magához képest sok pontot dob, viszont most kicseszett vele az élet és derékba tört a szezonja... remélhetőleg a karrierje nem.
4. Derrick Rose, mert egy állat. Kevesen tudnak úgy betörni és megtalálni a gyűrűt mint ő, piszok jó rugói vannak és lábon remekül meg tudja fogni emberét. Meglátjuk mit tud majd ha visszatér.
5. Westbrook és Tony Parker. Westbrook a legrobbanékonyabb játékos a ligában, ha megy neki a játék tátott szájjal nézem, elképesztő, hibái vannak bőven, de egyre jobb lesz ahogy folynak a meccsek. Tony Parker nagyon intelligens irányító, egész jól dobja a tempókat zárások után, nagyon gyorsan megtalálja magának és csapattársainak a réseket.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.31. 18:53:53

Így kikapni, eszem megáll. Meccset nem láttam, csak élőben követtem. Nézem, vezetünk vagy tizenöttel a harmadik negyedben, kicsit később újra rápillantok és már a Suns nyert, negyedik negyedben sikerült egy húszassal alulmaradni.
Amúgy annyira tipikus idei Lakers bukta volt. Hozunk bravúrmeccseket, de a kötelezőket nem tudjuk. És ez most már nagyon nem fér bele, vagy kezdjük nyerni sorra a meccseket, vagy elveszítek egy fogadást. :P Az ilyen Suns elleni meccsek pedig kötelezőek, ha nem azt akarjuk, hogy áprilisban a játékosok már Hawaii-n legyenek.

Gay csere. Szerintem minden félnek vállalható. Bár én, azért azt sem tartottam hülyeségnek, hogy a Raptors az idei és a jövőévet beáldozza és a jövőévi drafton rámennek Andrew Wigginsre. Aki ugye kanadai és talán James után a legnagyobb hype-pal bíró gimnazista. Persze tudom sok a ha benne, de ha összejött volna, akkor nem kis sztori vette volna kezdetét.

Gay-jel kaptak egy fp szintű játékost. Az igaz, hogy Rudy még nem az, de hátha a környezetváltozás és az, hogy nem annyira magas ember központú a játék jót tesz neki. Mondjuk azért érdekes lesz Lowry-DeRozan,-Gay-Bargniani, hány labdával fognak játszani? És most, hogy Calderon-t sikerült továbbpasszolni az olaszt még nehezebb lesz. Gond volt a Torontónak, hogy nincs igazán, aki kintről dobni, megnéztem direkt Derozan-nak a karrierátlaga 22 százalék és volt olyan éve is, amikor kemény 9 százalékkal dolgozott a vonal mögül, azért ez nem semmi. :D
Gay a 31 százalékával mellette egy úriember.

A Grizzlies részéről sem volt hülyeség. Mondjuk, akkor az előző cseréjüket így nem értem. Megkapták Prince-t, akinek nem kell labda, de a piszkos munkából bőven kiveszi a részét. Ha már Gay-t elakarták cserélni, ha már spórolni akartak, akkor ez az egyik legjobb megoldás. plusz kaptak egy Davis-t, aki még fiatal és hasznos is lehet.

A Detroitnál is ezzel megvan a takarítás, ezzel tényleg lezárult egy korszak. Így lesz egy zsák helyük a sapka alatt, FA-k készülhetnek- Smith és a max? Kíváncsi vagyok, hogy Calderont a szezon végén megtartják-e.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.31. 16:49:27

Kint van az új Alley Oop
http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2013/01/31/alleyoop24
Érdekes téma volt a Boston, Rondo nélkül. Nem erre számítottam, de éppen ezért volt érdekes, hogy a dolog másik oldalát ragadták meg, és kicsit lehúzták Rondot. Kiváncsi leszek nélküle mire megy a Celtics, mert ha jobbak lesznek, akkor tényleg érdekes lehet egy Trade, ahogy Csabi mondta, vajon jó alapra kezdtett-e építkezni a Boston?!

A Lakers ki is kapott a Sunstől, bár nem értem mit csináltak, vezettek még a 4. negyed vége felé is, na mind1...Howard "megsérült"(?).
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.31. 08:46:19

Szerintem ők csak a túlfizetett Gayt akarták elcserélni, az sikerült.

Megint Heat, Andersen kapott végre szűk 10 percet, szedett 5 pattanót ( ebből 3 támadó! ), meg csinált egy ilyet: http://assets.sbnation.com/assets/20975 ... manham.gif

Idén harmadszor is agyonvertük a Brooklynt, velük szívesen találkoznék mjuk egy konf. döntőben, gyakorlatilag a 3 meccs alatt még momentumuk sem volt :D

Ezen meg visítottam: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 3681_n.jpg

Új Alley-oop: http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2013/01/31/alleyoop24
A Bostonos rész érdekes, és utánanéztem, a leghatékonyabb ötösük eddig is így nézett ki: Terry-Lee-Green-Sullinger-Garnett. Se Rondo, se Pierce. És ez az ötös a 3. legtöbb percet töltötte így együtt.

Biztos volt már ilyen itt, de nálatok most top5 irányító?

Amikor a szurkoló megtudja, hogy Prince-t elcserélték... :D http://assets.sbnation.com/assets/20980 ... ncefan.gif
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.31. 01:41:59

Na akkor Kings, illene nyerni, de hát nekünk mostanában nincs biztos meccsünk :D
Lee-Bradley-PP-SULLY-KG
Sullingertől nagy meccset várok, meg legfőképpen nagyon kíváncsi vagyok erre a szerkezetre.

Na 10-4 ide, KG nagyon elemében van, Miami ellen is remek volt, most is 3/3, Sully meg bemegy az öltözőbe, miután lesántikált a pályáról...Nagyszerű :D

Garnett megint valami csodaszert kapott be, aprít, elől-hátiul megállíthatatlan, old-time Garnett :D

Akkor meg van a nap jelenete is, Bradley hátra futós blokkja :D

Sullinger back spams....Nagyon rossz hír, ne most jöjjön már elő, hogy alapból a háta elég "instabil" ezért nem is drafolták le előbb. :?

Na ahogy az szokott lenni jó kezdés, jönnek a csereberélések, s visszaesés, 24-22 oda az első negyed vége :?

Itt a másodikban főleg Green-Terry vezetésével, már azért egy +14 csak összejött :D
Kár hogy Sully ma már nem tér vissza, na már csak ez hiányzik hogy még egy emberünk kidőljön.
59-38, 37et dobtunk a második negyedben, ez a legtöbb amit idén 1 negyed alatt dobtunk, persze a Kings nem annyira erős, elég sok blowoutjuk is volt mostanában, de jó ezt látni :D
Nem is hiányzik Rondo. :P

PP zseniálisan játszik, s osztogat, ráadásul mint a gép szedi a patikat, ami nála mindig fontos lenne.
Na +258, innen nem ronthatjuk el, inkább alszok.De ma nagy pacsi mindenkinek jó volt látni ahogy járt a labda, s szépen játszottunk.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.31. 01:17:24

Cumbee írta:Más: Ahogy azt várni is lehetett, Lopez lesz Rondo cseréje az All-Star gálán.

Megvan a "Rising Stars Challenge" játékosainak a listája is.
Újoncok:
Damian Lillard, Anthony Davis, Harrison Barnes, Bradley Beal, Andre Drummond, Michael Kidd-Gilchrist, Alexey Shved, Dion Waiters, Tyler Zeller
Másodévesek:
Kyrie Irving, Kenneth Faried, Brandon Knight, Kawhi Leonard, Chandler Parsons, Klay Thompson, Tristan Thompson, Nikola Vucevic, Kemba Walker
Szóval Lopez fog irányítani? :-k :mrgreen:

Sullinger nekem hiányzik az újoncok közül.
Cumbee írta:
Úgy tűnik megvan a megállapodás:
Toronto: Rudy Gay és Hamed Haddadi
Detroit: Jose Calderon
Memphis: Tayshaun Prince, Austin Daye, Ed Davis (Valszeg végül 2. körös cetli sem került bele a dealbe)
Hmm, érdekes csere.

Raptors: viszonylag keveset áldoztak be Gay-ért, Lowry végre mehet vissza kezdő PG-nek, cserepadról nem volt az igazi, hátha majd most visszanyeri az önbizalmát. Ed Davis elég korrekt volt mostanában, de Jonas és Bargnani visszatérésével úgyis lecsökkentek volna a percei. Mondjuk ez a Gay - DeRozan duó érdekes lesz, egyikük sem tud triplát dobni.
Pistons: részükről is vállalható ez a csere, engem már csak az érdekel, hogy hogyan fog kinézni az SF-SG-PG rotációjuk.
Grizzlies: ez a csere azért érte meg nekik, mert...(ide majd várom a válaszokat).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.31. 01:09:15

Daye is megy a Grizzhez, szerintem ez a csere egész jól alakult mindenkinek, Detroitban valóban lezárult egy korszak, de ez várható volt ott a Knight-Monroe-Drummond éra van kilátásban, kíváncsi vagyok Knight hogy fog muzsikálni, így elég sanszos hogy megy kettesbe.
Torontonak sem rossz ez a csere, bár nagy kérdés nekem DeRozan-Gay hogy fogják egymást "szeretni" a szerkezetben.
Mephis meg kapott egy még fiatal embert, s egy rutinrókát.Daye mindig "örök reménységnek" van kikiáltva, talán itt kiteljesedhet.

Viszont akkor az előző Memphis cserét valaki magyarázza már el :D
Mert ennek fényében az totális baromság volt, kipucolni a helyet és cetlit is adni.

Na mindegy, örülök hogy Calderón végül nem jött hozzánk (bár pénzügyileg jó lett volna ) meg fél óra és C's meccs :D Meghagyom nektek a csere "analizálását" :D
Bár ha mi nagyon összeesünk, a Phillynél ugye jön majd Bynum, Detroit-Toronto erősödik, akkor azért annyira nem örülök hogy létrejött ez a csere, nem lenne jó még a Phillyn kívül is hátrább tekintgetni (hozzáteszem a Pistonst én szezon előtt is besurranónak vártam, s ha nem kezdenek gyalázatosan, akkor azért bőven lehetne velük számolni)

Ja és még Ed Davis is megy, hoppácska :D
Ez azért nem rossz a Grizznek, Haddadiért.
Tetszik ez a csere, mindenki részéről :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.31. 00:34:21

Ezt a trade-részét nem szeretem az NBA-nek. Simán tárgyként kezelik a játékosokat, akarat nem számít. Számítana gondolom akkor nem akart volna elmenni Gay Torontoba.
Nah mindegy, Prince-t is sajnálom,hogy annyi hosszú év után elhagyja Detroitot,emblematikus figurája volt a klubnak. Ezzel az általam csodált Billups,Hamilton,Prince,Rasheed,BigBen ötös utolsó tagja is csapatot vált. kár érte, meg kár,hogy Gay elment a maciktól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.31. 00:27:48

kanty írta:http://sports.yahoo.com/news/nba--grizz ... 55012.html

Na közbe meg is van. Gay megy a Raptorshoz, Prince a macikhoz, Calderon pedig Detroitba.
ÉÉÉÉs a nap nyertese: az a csapat, aki csak véletlenül keveredett oda, a Detroit Pistoms!! Mekkorát húztak ezzel...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.31. 00:20:49

http://sports.yahoo.com/news/nba--grizz ... 55012.html

Na közbe meg is van. Gay megy a Raptorshoz, Prince a macikhoz, Calderon pedig Detroitba.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.30. 23:30:21

Kamaj kezd el magad lelkileg felkészíteni, úgy tűnik, hogy van rá esély, hogy már ma elcseréli Gay-t. Állítólag a Memphisnek van egy ötlete, hogy hova küldik Calderont, de úgy néz ki, hogy ha nem sikerül 3 csapatos cserét összehozni, akkor átveszik ők és utána próbálják meg továbbadni. Ha pedig nem sikerül, akkor nálatok marad idén. Szóval az, hogy lesz csere az már nagyon sanszosnak tűnik.

Közben:
Marc Stein ‏@ESPNSteinLine
Going online now: ESPN sources say Grizzlies and Raps have deal in place to swap Rudy Gay and Hamed Haddadi for Ed Davis and Jose Calderon
Újabb update:
Marc Stein ‏@ESPNSteinLine
Third team not yet in stone but Pistons have had interest in Calderon all season & have two SFs to help MEM fill Gay void: Prince & Maggette
A Mavs-ről is írnak, mint lehetséges célpontról. Carter érdekelné a Grizzliest.

Egy 2. körös pickről írnak még Calderon és Davis mellet, hát nem tudom... Azért egy első köröst csak kisajtolnék a Raptorsból. Főleg, hogy Davis bőven cserének érkezik.

Úgy tűnik megvan a megállapodás:
Toronto: Rudy Gay és Hamed Haddadi
Detroit: Jose Calderon
Memphis: Tayshaun Prince, Austin Daye, Ed Davis (Valszeg végül 2. körös cetli sem került bele a dealbe)



Más: Ahogy azt várni is lehetett, Lopez lesz Rondo cseréje az All-Star gálán.

Megvan a "Rising Stars Challenge" játékosainak a listája is.
Újoncok:
Damian Lillard, Anthony Davis, Harrison Barnes, Bradley Beal, Andre Drummond, Michael Kidd-Gilchrist, Alexey Shved, Dion Waiters, Tyler Zeller
Másodévesek:
Kyrie Irving, Kenneth Faried, Brandon Knight, Kawhi Leonard, Chandler Parsons, Klay Thompson, Tristan Thompson, Nikola Vucevic, Kemba Walker
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.01.31. 00:23:56-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.30. 23:29:24

Látom kanty nem másolta be, szal miután legyőztem a fórum be nem engedési szándékát, belinkelem amit korábban akartam :D

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... IU6fLQwtiM

Amikor Melo nem ember :D Tényleg állat. Szép csendben azért megkérdezem, hogy vajon mit gondolhatott, amikor ráemelte a 3.-at is, gyakorlatilag 9 méterről, futtából, és kb 20 mp volt még a támadóidőből...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.30. 13:41:14

Iverson-hoz csak annyit, hogy én még a Boston-nal is meg tudnék barátkozni, csak lássam őt játszani. Első kosaránál/crossoverénél szerintem orgazmusom lenne :mrgreen: Illetve ha bukom a fogadást Bob ellen (nagyon úgy néz ki), legalább meg lenne, hogy ki szerepelne az avámon és a sigemen Celtics mezben :P Kár, hogy ez az AI - Celtics kapcsolat elég kacsának tűnik...

Kobe-val meg mi történt az elmúlt 3 meccsen, Nash-nek képzeli magát? :D
Elmúlt 3 meccsen: 39 assist.
Az előtte lévő 9 meccsen: 41 assist.

Ez volt már?
Josh Smith believes he deserves a maximum-level extension. “I feel like I’m a max player.”
:lol:

Kyrie Irving is the best isolation scorer in the NBA (minimum 100 plays): 1.07 points per play; 50.3 FG%. Melo is 11th-best in PPP (0.92).

Lillard:
The two-time Kia NBA Western Conference Rookie of the Month ranks 18th in the NBA in scoring, 13th in assists, seventh in 3-pointers made (102) and his 21 games of 20-plus points rank 12th among league leaders.

Heat at Celtics: What Losing Rajon Rondo Means:
http://youtu.be/5Sv1HCZObPU
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.30. 13:29:23

Lakers 3W zsinórban, volt már ilyen ebben a szezonban? :D
Bryant ismét tripla dupla közelében, most 2 pattanó hiányzott.

Nem láttam a meccset, csak a számokat, de végre a pad is hozta magát, Jamison,Gasol, sőt most Meeks is szépet tolt.


Mondjuk én annak örülök, hogy szoros lett a vége, nem hagyta fejbem elszállni a srácokat, Kobe mondta is a végén, hogy erről kell is beszélni.

Most jön a Phoneix, Detroit, Minesota, verni kéne őket is...
Go Lakers!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.30. 10:11:54

Cumbeeval nem értek egyet :D
Először is Jordan a tulajdonos, a GM Choo, ő felel ott a klubbal kapcsolatos dolgokért, s azért a Bobcats jó húzásokat hozott az utóbbi években.
Másodszor meg Biyombot ne felejtsük ott el, nagyon nyers a csávó, de hát méf hihetetlen fiatal, viszont egy jó szerkezettel magas poszt is pofás lehetne.
Plusz tegyük fel odamegy Gay, azért úgy már más a leányzó fekvése, egy Al Jefferson is szerintem szívesen menne oda, akkor már.
Alsó poszton lehet megvannak, de akkor Hendot nem hosszabbítják meg, lejárós fiatal, simán lehetne érte kapni valamit, átvenni esetleg valami gyengébb szerződést + picket stb, szerintem kifejezetten működőképes lenne a Gay for Gordon+Reggie Williams (ő kell mert úgy van meg a csere)
Harmadszor meg, csak Calderónt ne!!!!!!!!!!!
Rendkívül ügyes a spanyol, csak borzasztó motiválatlan, s ami még rosszabb (mert azért más a Raptorsban meg a Celticsben pattogtatni, s ez nem a Toronto ellen szól, csak ahogy KG is szokta mondani, bemész a Gardenbe felnézel s látod a bajnoki címeket, mezeket, meg látod hogy a csarnokban ott ülnek a régi nagy játékosok, Jo-jo White, Russell stb nem engedheted meg hogy gyengén játssz) viszont a védekezési hiányosságoktól jobban félek.
Calderón meg azért annyira nem hasonlít Rondora, lassú, gyenge védő, inkább pick&rollba jó, amit mi kevésszer alkalmazunk, stb.

De ha már felvetődött, akkor evidens, hogy Green megy, miután keres 9 milliót, s az kb fedezi Calderónt, ez Cumbee eszébe se jutott, pedig evidens, mint sem összekukázni 4-5 játékosból 10 milliót :D
S Greent meg nem szabad elengedni, mert csömörből, vödörbe, akkor 3as poszton ki fog játszani?Nagyanyám?
Persze nekünk nagyon meg van fogva a kezünk, mert erősíteni is kéne, meg játékost is megtartani, plusz értékünk sincs (tavalyi fantasys évem jut eszembe :D )
Valakit be kell áldozni, PP már rég nem érinthetetlen, kb tavaly óta nem, én azért sajnálnám ha elmenne, borzasztóan sajnálnám :?
Viszont Aingenek pl van egy teóriája, hogy anno a 80as évek Celtics is ott rontotta el, hogy gyakorlatilag nem robbantott egyszer sem, s a Bird-McHale-Parrish-DJ csapat kifutott, s ott volt a Celtics, hogy utána évekig a sárban dagonyászott, s ezt nem szeretné, mert alapvetően kisebb magra lehetne építeni, de ahhoz fel kell végleg robbantania a PP-KG duót.
KG ugye elvileg no trade clause függelékkel bír, ergo őt nem lehet cserélni (szerintem ő itt vonul vissza, meg az 5ös is megy fel a mennyezetre)
PP meg tavaly is nyilatkozta, hogy tudja ez üzlet, nem ő dönt, de tudja hogy ha elcserélik s ezzel jobb lesz a Celtics, akkor megérti, s örülne neki, mert számára ez a legfontosabb.
Rendben, messziről jött ember azt mond amit akar :D De biztos vagyok benne, ha elcseréljük PP-t akkor csak úgy, hogy azzal ténylegesen erősödjünk idénre.
PP-Gasol cserét én abszolút vállaltam volna, mert abban tényleg lenne olyan lehetőség, ami azért érdekessé tenné a dolgokat, KG+Gasol elől, nagyon ígéretes lett volna, s akkor Green kezdőbe, s kevésbé lett volna gond, hogy ha pl Lee játszik 3ast stb.
Csak ugye azóta ez megváltozott, mert Rondo kiesett :D

Mindegy nem "elemezgetek" tovább, csak könyörgöm ne hozzuk ide Calderónt :D

Az meg jó gondolat, hogy Anderssont is akarja a Grizz, szükségük lenne tűzerőre :D De ha már felvetettem, akkor a Gordonos csere szerintem jobb ötlet, kár hogy ez csak az én agyamba van :P

szerk: Lowry nekem jobban bejön :P De ha valóban esetleg valami Bass+ valami csomaggal odatudjuk küldeni Calderónért, akkor az úgy megfelel :D Mert lejárós, s akkor gyakorlatilag Bass szerződését kitakarítjuk, Barbosa meg nem hiszem, hogy vissza akarna menni Torontoba, meg ők se nagyon igényelnék :D
Summa summárum, töltelékből összelehetne hozni Calderónt, de akkor is inkább Lórííííííí :D De PP-t ne engedjük el ilyen Bargnani+Calderón cuccosokért, akkor már inkább szenvedjük végig a szezont, elfáradunk Márciusra, lehet a PO-ba se jutunk, akkor valami 8-14ig picket behúzni, s jövőre retool/rebuild

Portland-i thriller
http://www.youtube.com/watch?v=ZAv9pS5pFDA
Azért ez a Dallas is megér egy misét (még ha alapvetően Párizs :D ) állandóan kikapnak a szoros meccseken, rengeteg OT-s vereség, meg nem először hozzák fel az ellenfeleket sem, így PO álmokról nem lehet beszélni, ez amolyan "6 pontos meccs" volt, amit sikerült elbukniuk :?
Ráadásul ebben a csarnokban ezt hányszor akarják még bejátszani ? :D Pár évvel ezelőtt a PO-ban már vagy 30 ponttal is mentek a Rose Gardenben, aztán kikaptak :D

Pici Waiters megint alkotott :D
http://www.youtube.com/watch?v=2yNKOGViE4U

Bryantet meg valaki biztos fejbe verte pár napja éjszaka, rá se ismerek :D
Azért így sokkal másabb a csapatjáték is, 39 értékesített mezőnykosár és ebből 34 assist után, na az elég szép.
http://www.youtube.com/watch?v=1qNEU6IhPfk
Kép
Kép
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.30. 06:49:52

Ez a Lakers gyerekek. :roll: Követem az eredményt neten, nézem 3. harmadig +6-8 van Nekik. Mondom jól van, lehet necces ez még. Erre rápillantok 4. negyed elején +18 a Lékersznek. Mondom ideje volt már egy nagy arányú győzelemnek. Erre most felnézek 103-101. :shock: :oops:

Nem semmi, eléggé vakok lehettek egy 5 percig. Már dörzsöltem a tenyerem, hogy +18-ról kikapnak, de csak nem akarnak azért. :lol: :lol:

111-106, vége. Mondjuk az tiszta gáz szerintem, hogy +18-ról az uccsó negyedben azon kellett még gondolkodniuk a végén, hogy nehogy kikapjanak. :roll:

Bryant 14 pont, 11 AST. Alakul azért, szóltak Neki, hogy vannak csapattársak is. 21/33 bünti meg :arrow: :shock: Kapták a büntiket rendesen. Howard 24 pontja is szép teljesítmény. Meeks és Jamison a padról 29 pont.

MWP 3 pont. :lol:

Ha így folytatják meg lehet a PO. :oops:
ncis88 írta: Dallas mit művelt. Édes Istenem. Vezetnek 20szal a harmadik negyed közepén, erre a negyedik negyed közepén már kettővel a Portland. Aztán 2perccel a vége előtt 7tel a Dallas, aztán 50mp-cel a vége előtt 5nél támadtak, labdaeladás, majd 3nál rontott dobás, aztán a Portland egy triplával egyenlít. 10mp-cel a vége előtt beszór egy triplát Nowitzki. Erre megint dob egy triplát a Portland. 3mp van vissza támad a Dallas, támadófault, majd a Portland 1,5mp alatt dob egy duplát így nyernek 106-104-re.
Ezt egy sportfogadó oldalon olvastam. Azért az a meccs sem lehetett semmi. :oops: :roll:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.30. 05:40:15

A Bobcats-es ötlet nem rossz Bob, csak annyi, hogy bár Simán jó lenne nekik Gay, ők kint azért megvannak, nekik a palánk alatti szekcióba kellene valaki. Mullens is csak jó indulattal mondható közepes játékosnak, (Bár idén már pattanózik és blokkol is, ha a hármasokat is elkezdi 35-40% körül dobni, ahogy az előszezonban, akkor hasznos lesz ő, még mindig nagyon fiatal) de rajta kívül nincs senki, aki megütné egy NBA csapat szintjét kb. Szóval nekik a fenti 2 poszt betömése az sokkal égetőbb. Ha pedig magas, akkor idén Utah+Atlanta.(Esetleg meglepetés csapatként Dallas) Tudnának is kit/kiket adni a nagy nevekért, szal kb full sanszos üzlet lenne ez a szememben idén, ha nem Jordan vezetné a Bobcats-et. Játékosként egy isten volt, de nagyon úgy tűnik, hogy a csapat irányítás annyira nem neki való.:D (Bár mostanában már jó húzásaik is voltak, szal még bármi lehet...:D)

HOPPÁCSKA!:D Jó, hogy beszéltünk róla. BRÉKING:
The Grizzlies and Raptors appear to be close to putting a deal together that would send Rudy Gay to Toronto, if a third team can become involved to take on the expiring contract of Raptors' PG Jose Calderon.
The Grizzlies have no use for Calderon with Mike Conley and Jerryd Bayless in the house, but it does appear that a trade could easily be completed if a third team gets involved. The Celtics are an obvious candidate, as Calderon would immediately become a starter for them with Rajon Rondo out for the season.
Nyilván ez még semmit nem jelent és részleteket itt nem írnak, viszont ebből nekem az jön le, hogy PP tuti nem lenne érintett.
"With so many quality point guards, they're struggling to find a spot for Calderon," one league general manager told Yahoo! Sports.
Szép, erről beszéltünk, de szerintem ha nem kell PP-t adni, csak a lényeg az, hogy átvegyék, akkor a Bostonnak ez simán rohadt jó húzás lenne. Menne érte mondjuk Lee, vagy Barbosa esetleg.(Ő is lejárós és csere PG-nek pont jó lenne Toronto-ba) Mellesleg Bob szerintem Calderonnal jobban járnátok mint Lowry-val, kb a ligában tán az ő játéka hasonlít legjobban Rondoéra (kivéve, hogy tud dobni:D) idén tökéletes lenne, jövőre meg nem rondítana bele a rotációtokba.
In a proposed deal, Memphis would likely receive another young Raptors player and a future draft pick, sources said. The Grizzlies have unsuccessfully tried to pry Raptors rookie Terrence Ross as part of the deal, sources said. Toronto has deemed Ross untouchable in these talks.
Egy fiatal tehetség, Allen Anderson (őt csak én mondom, idén elég jó formában van, az SG poszt most is túlterített, ha érkezik Gay, akkor még több hely kell ott DeRozannek, nektek meg jól jönne a pontszerző képessége) és 1-2 draftpick azért elég jól hangzik nektek kamaj szvsz. Mondjuk az más kérdés, hogy idén mi lenne veletek, de mintha úgy rémlene, hogy tavaly előtt amikor villantottatok PO-ban, tán akkor sem volt Gay. De lehet hülyeségre emlékszem...

Szerk: Most jövök rá, hogy a Bostonnál hard cap van, szal 10 millát ki kell pucolniuk, ha át akarják venni Calderont. Ez viszont eléggé megbonyolítja a dolgot, mert Lee mellett vagy Terry-nek, vagy Bassnak is mennie kellene, ami azért nehézkes, mert ha nem jön más cserébe, akkor amelyikük megy, azon a poszton vékony lesz a Celtics.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.30. 04:30:35

Tudod Bob azért adtam volna, hogy elfogad, de jobb lett így, mert Nate nem kellett már nekem :D Szóval köszi, Veled élvezet cserélni. Off vége.

Bobcatses verzió nekem tetszene is, kár, hogy csak elméleti síkon ment az ötletelés. Egy pick Tőlük + Gordon bőven jó lenne. Mondom a PP csere meg évek óta téma, de sose ment át pletykából többe, szóval szerintem erős kacsa.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.30. 03:45:29

Gay pletykák folyamat vannak, de már vagy 3 éve, mondom PP-Gay cserét már rengetegszer hallottam, olvastam.
Én is úgy gondolom ahogy Cumbee, hogy igazából Gay sokat keres s nem tud vezér lenni.S olyat hogy 20 pontot dobjon olyan azért kevés van :D
Memphisben évek óta gond, hogy nincs aki előlépjen a végjátékokban, illetve hogy nincs 3 pontot dobni tudó emberük.
Memphis szempontból inkább lenne ráció a PP-Gay cserében mint Celtics oldalról, legalábbis szerintem.
De ez ugye fikció, meg úgy gondolom, hogy mi nem fogjuk PP-t elcserélni, KG-t ugye "lehetetlen", max valami Bass-Green-Lee-Terry-Sully-Bradley-pick dologból alkotunk valamit.


A képről meg hogy a pályán ki milyen hatékonysággal dolgozik, James 72 az elég ordas :D
Ebből a szempontból azért mi nagyon jól megoldottuk ezt a kérdést, rengeteg külső dobást hajított el, jók voltak a váltások, s inkább Wadere duplázunk, ez már tavaly is taktika volt.Védekezéssel nincsen gond azért mostanában, de valóban a támadójáték eléggé haldoklik, főleg hogy Pierce ritka gyenge meccseket hoz zsinórban.Viszont olvastam valahol, csak már nem tudom hol :d Hogy igazából ez hogy megváltozik a játék, mert inkább bentről tudunk operálni, miután Rondot állandóan otthagyják, s mindenki befelé tömörödik, ez már nincs.Szóval, hogy Terry talán elkaphatja a fonalat, mert igazából valahol nem is igen tudtuk őt használni.Így viszont a duplázásokból stb, nyomathatja a megfogom-rádobom játékát.

Amúgy szerintem ha Gay-t elcserélnék, akkor én simán megpróbálnék a Bobcats-szel üzletelni, picket kérni meg mondjuk Gordon+Reggie Wiliams/Hendersson, Gordon rövidebb szerződésű, tűzerő lenne, Williams is valamit tudna hozni, annyit amennyit néha Ellington összekukázott biztos, Henderssont szerintem mondjuk nem adnák, de ki tudja.
Ez a Memphisnek szerintem nem lenne rossz csere, Bobcatsnek sem, így végre tudnának valakit odavinni, Kemba-Gay párossal már lehetne kicsit menedzselni is a csapatot, "hirdetni" stb , kapósabb lenne talán szabadügynököknek Charlotte, mehetne a small ball, Kemba-Taylor-MKG-Gay-Biyombo
Nekem tetszene :D
Ahogy néztem fizetésekkel is meglehetne oldani, soha nem szeretek ilyen saját kitalációkba belemenni (trade machine nagyon veszélyes játék nagy őrültségeket összelehet hozni :D ), mert csak terjed tovább a hülyeség :D De ha már így felvetődött, én a Grizz helyében ilyet lépnék meg, ha valóban Gay-t cserélni akarják.És akkor a keretet is feltudnák tölteni, s spórolnak is, win-win csere lenne.
(Gordon per 36os statjai idénről:
21,7-3,2-3,4, szóval még a 20 pontos játékos is stimmelne :D )
Amúgy kamaj ezért is mondtam, hogy ne Gordont add fantasyban, mert ő neki azért megszalad olykor, csak a Bobcats rotáció, olyan mint az időjárás, kiszámíthatatlan...)
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.30. 02:11:03

Hát nem mondom, hogy nem jövök, csak én inkább mezei szurkoló szemmel vagyok jelen, mintsem komolyabb témákba belemerülve :D
De őszintén szólva, én úgy tudom, hogy nem áruljuk Gay-t egyszerűen csak nem feltétlenül az érinthetetlen kategória. Kb azzal a cserével jól jártunk volna a pick kivételével, és kb mindenki így gondolja. A mai napig nem értem a picket, anélkül is jócskán jól jött volna ki mindkét gárda, de főképp a Cavs.
Az a csere arra volt jó, hogy ne kelljen sietségbe belemenni, és kb egy csomag zacsiért elcserélni (bár a legutóbbi zacsi bejött, idén is all star lett :D bocs a poén miatt :D ). Most így nem vagyunk kényszer helyzetben, és ahogy látom a menedzsmentet, Ők is a legjobbat akarják, és ha nem jön olyan ajánlat ami visszautasíthatatlan, akkor a keretet egybe tartják. Ezek a cserepletykák a játékosok nyilatkozatai alapján is eléggé összezavarták Őket, és emiatt csúszott be pár elég érdekes vereség is. Szerintem PP nem fogja soha a maci mezt magára húzni. Ahogy Torontóba se fog menni, mivel egy harmadik fél kellene, aki Calderont benyelné, de senki sem kapkod érte.
Z-bo-t meg sose árultuk azok a pletykák olyan nagy kacsák voltak, hogy csak na :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.30. 01:51:49

kamaj írta:Tudjátok, most őszintén Ti adnátok Lowry és Davis csomagért? Vagy megérné, egy 36 éves, igaz nagyon jó, de már nem sok évre használható játékosért elcserélni? Én nem igazán értem benne a rációt. Olyat szeretnék, aki pont oda illik ahova kéne SF posztra, és talán kicsit kevesebbet tud, de azt kompenzálja a 3.saival, és még fizuban is megérné (és esetleg a különbözetet a két játékos között cetlivel megoldani). Én nem vagyok olyan szaki mint Ti, szerintem látszódik is az írásomon, ezért is inkább ritkán írok ide, de egyszerűen nem látom miért érné meg ez a csere :D
Lehet nem Gay a megváltó Memphisben, de 20 pont körül termel és csak olyan játékos jöhet szóba, aki ezeket a pontokat átvállalja, vagy akár Hollins kezei alatt még jobb lehet (valljuk be őszintén, szerintem Hollins eléggé alulértékelt ahhoz képest, mit tett ezzel a csapattal vagy mondjuk Zbo-val vagy akár Speights-vel). Szóval én csak hallgatom az ötleteket, és várva várnék egy megoldást.
Egyrészt írhatnál többet, én pl sokszor kíváncsi lennék a véleményedre a Mempshiről, mert bár kedvelem őket, nem nagyon követem, hogy mi van velük, te meg eléggé otthon vagy maci témában. És legalább nem lenne ennyire zöld a topic! :twisted: :twisted: :P
Amúgy szerintem azt kell eldöntenetek, hogy Gay-el tudtok-e gyűrűt nyerni. Mert ha a válasz nem, akkor bármit csináltok, az jobb mint ha nem csinálnátok semmit. Egyébként Pierce nem azért érné meg, mert hosszú távon használni tudjátok. Azért érné meg, mert rövid távon (Értsd leginkább idén, maximum jövőre, de az még kérdéses) segíteni tudna nektek, hosszú távra pedig kapnátok egy rakat helyet a sapka alatt és később lenne mozgásteretek úgy alakítani a keretet, ahogy jónak látjátok. Az a baj szerintem nálatok, hogy pickekkel elég rosszul álltok. Pl a mostani cseréteket kajak jónak tartottam, mert kreatívan megoldottátok, hogy a sapka alá kerüljetek, a nélkül, hogy nagyon gyengítettétek volna a csapatot. Azt hittem az volt vele a cél, hogy Gay maradhasson. Erre most kiderül, hogy ugyan úgy áruljátok. Így viszont annak a cserének nemtom mi értelme volt. Pláne ilyen hamar, simán várhattatok volna, hogy sikerül-e elpasszolni Gay-t, ráadásul elpasszoltátok egy olyan első köröst, ami a Gay bizniszben még lehet full jól jött volna.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.30. 00:58:33

Tudjátok, most őszintén Ti adnátok Lowry és Davis csomagért? Vagy megérné, egy 36 éves, igaz nagyon jó, de már nem sok évre használható játékosért elcserélni? Én nem igazán értem benne a rációt. Olyat szeretnék, aki pont oda illik ahova kéne SF posztra, és talán kicsit kevesebbet tud, de azt kompenzálja a 3.saival, és még fizuban is megérné (és esetleg a különbözetet a két játékos között cetlivel megoldani). Én nem vagyok olyan szaki mint Ti, szerintem látszódik is az írásomon, ezért is inkább ritkán írok ide, de egyszerűen nem látom miért érné meg ez a csere :D
Lehet nem Gay a megváltó Memphisben, de 20 pont körül termel és csak olyan játékos jöhet szóba, aki ezeket a pontokat átvállalja, vagy akár Hollins kezei alatt még jobb lehet (valljuk be őszintén, szerintem Hollins eléggé alulértékelt ahhoz képest, mit tett ezzel a csapattal vagy mondjuk Zbo-val vagy akár Speights-vel). Szóval én csak hallgatom az ötleteket, és várva várnék egy megoldást.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.30. 00:25:53

Memphisnek valóban gond, hogy kevés pontot dobnak, meg főleg nem tudják széthúzni a pályát, nincs egy deka 3 pontos játékosuk.
Arthurt tuti nem engedik el, most adták el Speightset.
Nekünk meg a Calderón-Bargnani komplett csomag tuti hogy nem segít.Inkább Lowry, mint Calderón.

Amúgy PP -Gay egyáltalán nem érzem lehúzásnak, ezzel vitatkoznék is, ráadásul ez a cserelehetőség konkrétan vagy 2 éve van az "éterben", én továbbra sem csinálnám, de a Memphisnek megérte volna, legalább kapnak egy tripladobót, leadert, s nem mellesleg PP 5 milliós garantált, s ki is fog futni.
De ezért szép mert végül is kamaj mint mem szurkoló se csinálná, mert szerinte ez a Memphisnek rossz, és én sem csinálnám mert ez meg nekünk lenne rossz :D

Mindegy ez a 3as románc úgysem jönne ki pénzügyileg. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése