Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.25. 11:06:50

Húú, de más ez a Murray, mint a tavalyi, még GS győzelem előtt.

Agresszív, határozott, pedig Federer sem játszik rosszul.

(csak le ne bukjak, hogy melóhelyről nézem :D)
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.24. 20:55:41

ozsimiki írta:(talán kivétel lesz,ha DelPotro visszatér már ténylegesen a formájához,mert nagyon messze van tőle).
Csak már térne vissza, elvileg régen maga mögött hagyta azt a kézsérülést.
Egy jó Delpo simán esélyes lehetne bármelyik "nagy" ellen.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2013.01.24. 20:32:03

Ferrer-el nem csak az a baj, h fejben nincs olyan szinten, mint a legjobb 4, hanem nincs meg az játéka sem, ütése, szervája, nagy fonákja, tenyerese amivel kimozdíthatná a nagyokat a helyükről. Hiányzik nála a gyors, támadó tenisz. Ellenben van egy két játékos, akik nagy szervájuknak és tenyeresüknek köszönhetően képesek megverni a legjobbakat pl.: DelPo, Berdych, Söderling, esetleg Tsonga.

Nagy bravúr volt, h Federer behúzta a meccset Tsonga ellen, mert nagyon jó teniszt játszott a francia, nézzétek meg, h milyen szervákat ütött, hány nyerő ütést vert be... ilyen játékosok ellen nem könnyű nyerni. Az is igaz, h Rogernak rengeteg break lehetősége volt, de ezek kihasználatlansága nem mind rajta múltak. Az meg, hogy fontos pontoknál általában nem figyel eléggé oda az már nem újdonság.

Várom már a holnapi Murray elleni elődöntőt, a skótnak ezidáig egy komolyabb ellenfele nem volt, nem kellett maximumot nyújtania, most viszont biztos rá lesz kényszerítve. Hasonló helyzetben volt Sharapova a nőknél, ő egyből el is búcsúzott.
Én Rogert tartom az esélyesebbnek, meg van a játéka Murray legyőzéséhez, jó formában van, lehet önbizalma, GS-en eddig még nem kapott ki tőle.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 19:56:49

ozsimiki írta:Djokovic lemosta Ferrert, ahogy az várható is volt.

Bár egy jobban játszó spanyolt is megvert volna ma, de teljesen felesleges lesz számomra azon meccsek követése,amikor nem a 4 nagy játszik egymás ellen. (talán kivétel lesz,ha DelPotro visszatér már ténylegesen a formájához,mert nagyon messze van tőle)

Bosszantó nézni,hogy amúgy nagyon jó teniszt tudó játékosok,mennyire alulmúlják magukat a nagyok ellen. Nem azért kapnak így,és ennyire ki,mert ennyivel rosszabbak, hanem mert fejben kevesek, ezt meg sorozatosan látni rossz.
Hát nem tudom, én azért nem vártam volna, hogy ilyen szinten alázza Djokovic a spanyolt. :?
"I was aware of David's qualities. I wanted to be aggressive on the court and this was definitely one of the best matches of my career."
Hihetetlen.
Leginkább azon ámulok, hogy
1. Egy maratoni Wawrinka-meccs után olyan szinten rendbe hozta magát fizikailag, hogy lemosta Berdychet, aztán most Ferrert is - miközben a spanyolon látszott, hogy sokat kivett belőle az Almagro elleni ütközet. Djokón semmi ilyesmit nem vettem észre.
2. Fejben, mentálisan annyira tökéletesen rendben van, hogy olyat még nem láttam - és ez szerintem az, amivel meg fogja nyerni a tornát.

Stephens továbbjutása Serena ellen nagy meglepetés volt, de Azarenkát már nem tudta meglepni.
Li meg hihetetlen, hogy lemosta a pályáról Sharapovát.
Az Open előtt itt Serena-Sharapova döntőt vártam, lesz helyette egy Li-Azarenka. :D Örülnék, ha behúzná a fehérorosz, bírom őt.

És lesz egy Murray-Federer is, ami annyira fifty-fifty meccs szerintem, hogy annál jobban nem is lehetne. :D Tényleg bármi lehet, én egy ötszettes, brutálisan küzdős, hajtós meccset várok, aminek a végén az lenne a legjobb, ha Fed diadalmaskodna.
Igaz, a skót továbbjutása esetén sem lennék annyira elkeseredve. (Főleg akkor, ha aztán legyőzné Djokovicot a fináléban. :mrgreen: )
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.24. 14:31:50

Djokovic lemosta Ferrert, ahogy az várható is volt.

Bár egy jobban játszó spanyolt is megvert volna ma, de teljesen felesleges lesz számomra azon meccsek követése,amikor nem a 4 nagy játszik egymás ellen. (talán kivétel lesz,ha DelPotro visszatér már ténylegesen a formájához,mert nagyon messze van tőle)

Bosszantó nézni,hogy amúgy nagyon jó teniszt tudó játékosok,mennyire alulmúlják magukat a nagyok ellen. Nem azért kapnak így,és ennyire ki,mert ennyivel rosszabbak, hanem mert fejben kevesek, ezt meg sorozatosan látni rossz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.24. 08:39:44

Sajnálom Sárit (bár nagyrészt saját butaságai miatt kapott ki) tegnap viszont örültem Serena kiesésének.

De egyre jobban azt látom hogy nézhetetlen a női tenisz. Állandó hibák, kínlódás, látvány nulla. Anno Hingis-ék idejében mintha sokkal több okosabb, stilusosabb játékos lett volna.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.23. 20:13:28

Ferrernek szntem semmi sansza nem lesz Djokovic ellen, nem azért mert annyival többet tud a teniszről a szerb, hanem azért, mert Ferrer tipikusan az a játékos, aki fejben egy top játékos ellen kevés. Addig szépen menetel, amikor ő az esélyes akkor nyer, amikor a másik, akkor nem tud magas szinten játszani huzamosabb ideig.

Murray-Fed nagy csata lesz, a skótnak legalább annyi esélyt adok mint a svájcinak, sőt, szerintem neki nagyobb esélye lenne a döntőben Djokovic ellen,mint Federernek. Szóval a skótnak drukkolok!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.23. 19:51:31

Akkor Federer 33. alkalommal GS elődöntőben. Egyszerűen nem hiszem el hogy 31 évesen ennyire jó állapotban legyen egy teniszező. Ráadásul továbbra is ő produkálja a legszorakoztatobb, leglatvanyosabb teniszt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 17:29:12

Jó kis meccs lehetett az olvasottak alapján, sajnos nem tudtam nézni.

Fed-Murray tehát.
Necces lesz.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 11:36:35

Gareth Tello írta: Remélem, Ferrer. :mrgreen:

Amúgy bízom benne, hogy SuperRoger a fináléban megtréfálja. (Ha addig nem tréfálja őt meg valaki...)
Roger mai teljesítményét elnézve egyszer sem biztos, hogy a döntőben lesz. Hihetetlen, hogy mennyire ki tud hagyni néha. Brékel első szettben, majd visszaadja. Tieben behúzza. 2. szettben 3-3-nál Tsonga brék, amit végig is vitt. 3. szett elején szintén Roger brék, amit rögtön vissza is adott. Többet vártam a svájcitól, szerintem nagyon aládob. De mondhatjuk úgy is, hogy Tsonga nem annyira rossz.
Nem lennék meglepődve, ha Tsonga nagy nehezen behúzná ezt a meccset. Federer nem igazán tud kezdeményezni. Ilyen játékkal még ha tovább is megy, szerintem Murray meg fogja tréfálni.

Nos, akkor kezdődhetm inden előről. 2-2. Federerben nem látom azt a tüzet, akarást. (mondjuk ennyi minden után ki is várhatná el ezt Tőle.. :roll:) Tsonga meg egyelőre megy a svájcival.

Tessék, itt a Federer brék. :oops: :roll: Döntő szett 3-1, és Federer adogat, innen már meg lesz Neki.

Huhúú! Azért fordulatos kis meccs volt ez. :shock: 4-1-nél 2 bréklabdája volt Federernek. Nem használta ki, és majdnem ráfizetett. Na jó, ez azért túlzás, de Tsonga meg egy őrült, hogyha feltüzeli magát. :lol: 4!!! meccslabdát hárított adogatóként Tsonga, aztán viszont Federer, ha nem is lazán, de azért kiszerválta a meccset. Ismét egy olyan meccs, ahol mindkét játékos továbbengedtem volna. :roll:

Akkor tehát Murray-Federer illetve Ferrer-Djokovic. 8)

Djokovic meg szerintem Ferreren is simán tovább fog menni. A spanyol nagyon jó return játékos és nagyon stabil. Viszont szervákban alul marad Djokoviccsal szemben, ami véleményem szerint a szerb felé billenti a mérleg nyelvét.
Primitive írta:És az idénről még van pár amerikai lányka aki berobbant az élmezőnybe: Stephens, Keys. Láttam mindkettőjüket játszani, jók lesznek.
Olyannyira jó(k), hogy Sloane ma kiverte Serenát, aki Wimbledon óta nem kapott ki. :lol: Hatalmas szenzáció, még akkor is, ha Serena hátával valami gond volt. Egyébként Stephens saját példaképét verte meg. :oops: Jó lesz a csaj, a következő körben viszont már vége lesz a menetelésnek. (Azarenka) Bár nők, ki tudja...
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.22. 16:15:59

Djoko elintézte Berdychet, de közben lement egy sokkal szorosabb, fantasztikusan jó meccs: Ferrer-Almagro!
Almagro 6-4-re hozta az első és a második szettet is, Ferrer viszont hihetetlen lelkierőről tanúbizonyságot téve visszajött a partiba: a harmadikban 5-5-nél elvette Almagro adogatását, és végül 7-5-re nyerte is a szettet. A negyedik szettben aztán szinte folyamatosan vették el egymás adogatását, aztán TB-ben Ferrer diadalmaskodott.
Ezen a ponton Almagro szinte teljesen összeomlott, az utolsó szettet simán nyerte Ferrer.
kanty írta:Nem látom, hogy ki állíthatná meg a szerbet.
Remélem, Ferrer. :mrgreen:

Amúgy bízom benne, hogy SuperRoger a fináléban megtréfálja. (Ha addig nem tréfálja őt meg valaki...)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.22. 11:13:37

Djokovic-Berdych 6-1 4-6

Csak a második szettet láttam. A cseh már az elején breakelőnybe került és ezt sikerült is végigvinnie. A végén volt Djokovicnak négy breaklabdája, de Berdych keze és szíve is a helyén volt. Breaklabdánál vonalat és nyerőket ütött.

6-1-el Djokovic hozta a harmadik szettet. Eggyel feljebb kapcsolt, sok esélye nem volt Berdychnek.

6-4 lett a negyedik szett. Berdychnek ma nem volt meg a játéka, amivel legyőzhette volna Djokovicot. A második szettben koncentráltan, jól játszott, de az azt követő kettőben nem volt sok esélye.
Nem látom, hogy ki állíthatná meg a szerbet.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.22. 02:37:02

ozsimiki írta:Primitive!
Úgy írsz,mintha az első 3 meccsén bármi problémája is lett volna DJokonak. Semmi sem volt, most volt először gondja, igaz egyből elég nagy is.
Én éppen azt írtam, hogy idáig semmi gondja nem volt Djokonak. Simán húzta be az összes meccsét. És én még mindig állítom, hogy ez a Wawrinka elleni meccs volt a kulcs. Sikerült Neki továbbmenni, ráadásul úgy, hogy tudásának kb. 60%-át tette ki a pályára egy 110%-on pörgő Wawrinka ellen. Olykor néhány pontra oda tudott koncentrálni Djokovic, de annyi.

Nem hiszem, hogy még egyszer ilyen rosszul játszana a szerb, ezért is gondolom, hogy döntős minimum, ott meg aztán bármi lehet.

Akárkit felhozhattam volna példának, mert egy meccsen bármi megtörténhet. Ergó: mindenki verhető!

De egyébként ezen a szinten már nem a tudás az ami megkülönbözteti a játékosokat, hanem a fejük. És lehet Djokovicot nem szeretni, és antipatikusnak tartani, de szerintem mentálisan hihetetlenül erős.

De amiért írni akartam:
Hihetetlenül színvonalas ez a Radwanska - Li meccs! :shock: :shock: Jobban élvezem, mint néhány férfi meccset. Alig van hiba, majdnem minden pont nyerővel van befejezve. Elnézném még egy darabig.
De úgy fest, hogy Radwanska idei jó sorozatának vége szakad, ugyanis Li szett és brékelőnyben is van, ami fogadási szempontból annyira nem tetszik, f őleg úgy, hogy a lengyel adogatott az 1. szettért. :twisted: :oops:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.21. 17:56:28

Primitive!

Úgy írsz,mintha az első 3 meccsén bármi problémája is lett volna DJokonak. Semmi sem volt, most volt először gondja, igaz egyből elég nagy is.

Nadal-t nem hoznám fel példának, eddigi meglepő vereségei után mindig kiderült,hogy kb félhullaként játszott,és utána ki is kellett hagyni nem keveset (Söderling elleni vereség RG-->kihagyja utána Wimbledont,mert már ott sérült volt úgy ahogy, majd Rosol elleni vereség, azóta se játszott...)

Bár nem a szívem csücske, de egyértelműen Murraynek fogok drukkolni, persze ha Federer jut be azon az ágon, akkor meg neki a döntőben. Kizárt,hogy ezen 3ason kívül bárki nyerjen itt.

Még mindig a legnagyobb kérdés az számomra, hogy Murray tavalyi év 2.felében elért nagy győzelmei tényleg meghozták e azt neki, amit kellett. Azaz,hogy döntőben is tudja játszani amit tud, mert ha igen, semmivel sincs kisebb esélye Federernél, Djokovicnál meg pláne nem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 16:37:31

piton írta:Ebből viszont lejött az is, hogy a szerb verhető, pedig az első 3 fordulós meccse után, már mindenki könyvelte neki a GS trófeát, csak azt nem vették figyelembe, h az addigi ellenfelei nem olyan jó játékosok voltak, így hát Djoko könnyedén átment rajtuk, és most jött végre egy komolyabb ellenfél.
Egy meccsen mindenki verhető. :wink: (Nadal-Rosol) Az viszont számomra egyértelmű, hogy Djokovicnak ez volt az a meccs, ami fordulatot hozott. Úgy gondolom, hogy Djokovic ettől csak jobban, koncentráltabban fog játszani. Nem lennék meglepve, ha egy könnyed sikerrel lépne túl a csehen.

Federer meg tényleg hatalmas formában van, de Djokovic és Murray is el tudják venni elég komolyan a kedvét a fickándozástól. :wink:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.21. 16:23:47

Federer végül simán nyert, 6-4, 7-6, 6-2-re. Remekül játszott a svájci, esélyt sem adott Raonicnak.
Ez igen durva pont volt tőle: http://www.youtube.com/watch?v=hF3b57oPCy0
Most úgy látom, hogy fejben nagyon ott van Roger, ráadásul Djoko kifáradt Wawrinka ellen, most lehet esély a végső győzelemre Fed részéről. :)

Murray lazán verte Simont, Chardy fordított Seppi ellen, és továbbjutott, Tsonga pedig 4 szettben győzte le Gasquet-t.

Djokovic-Berdych
Ferrer-Almagro
Chardy-Murray
Tsonga-Federer

Amúgy örülnék, ha ez a Chardy gyerek minél tovább menetelne, mondjuk már az is nagy szó, hogy idáig eljutott.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2013.01.20. 20:52:07

Grat Wawrinkának, annak ellenére is, hogy több fontos pontnál hibázott, ami a győzelmébe került.
De ki az aki mérkőzés előtt gondolta volna, hogy így megszorongatja világelsőt. Nem sokan. Ebből viszont lejött az is, hogy a szerb verhető, pedig az első 3 fordulós meccse után, már mindenki könyvelte neki a GS trófeát, csak azt nem vették figyelembe, h az addigi ellenfelei nem olyan jó játékosok voltak, így hát Djoko könnyedén átment rajtuk, és most jött végre egy komolyabb ellenfél.

Nem így van ez Federernél, aki a legnehezebb ágon van, és nem csak azért mert hozzá került Murray, hanem az eddigi és következő ellenfelei is komoly játékerőt képviselnek. (Davigyenko, Tomic, Raonic, Tsonga)
Remélem Roger az elődöntőig minimum eljut, de ilyen ellenfelek legyőzése után, könnyebben jöhet egy GS győzelem.
Raonic egy kellemetlen stílusú játékos, nagyokat szervál, nehéz lesz elvenni az adogatását, és alapvonalról sem olyan rossz, mint a magas játékosok többsége. TB-re lehet készülni.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.20. 20:15:21

Sajnos lemaradtam a meccsről, de gratulálok mindkettejüknek.

Negyeddöntők:
Djoko-Berdych nagy összecsapás lesz, de szerintem a szerb összeszedi magát, és simán búcsúztatja Berdychet. Mondjuk én örülnék a legjobban, ha az ellenkezője történne meg. :D

Ferrer-Almagro
Itt Ferrer mindenképpen esélyesebb, nem hiszem, hogy Almagro meglepetést fog tudni okozni.

Chardy/Seppi - Simon/Murray
Chardynak nagyon megy eddig, Granollerst és Del Potrót is búcsúztatta már, úgy gondolom, Seppit is veri, aztán viszont Murray (akinek kötelező vernie Simont) megállítja.

Tsonga/Gasquet - Federer/Raonic
Itt valószínűleg Tsonga-Federer negyeddöntő lesz, ami nagyon necces... (Mondjuk Raonic megtréfálhatja Rogert simán.) Azért remélem, Fed továbbmegy a négybe.

Így
Djokovic-Ferrer
és
Murray-Federer
elődöntő lesz majd szerintem, ahol pedig már bármi megtörténhet.

Go go Roger!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.20. 16:51:56

Berdych talán megfoghatja. HA kivett belőle ez a meccs annyit. Meg tényleg nem játszik vmi fényesen, remélem a cseh elkapja, ő már vert Federert is Wimbledonban. Nála talán nem lesz annyira tele a gatya mint Wawrinkánál.

Azért neki is respekt, amikor 2-0 helyett 1-1 lett, nem hittem volna,h 5 szettes lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.20. 15:47:38

Hatalmas pacsi a svájcinak, nagyon nagyot küzdött! Itt mindkettőjük megérdemelte volna, hogy továbbmenjen. :roll:

Djoko meg ha nem szedi össze magát, akkor hamarosan ki fog esni. De ahogy az lenni szokott egy ilyen kiszenvedett meccs után jön majd egy sima win. Meglátjuk, minden esetre Berdych röhög a markában. Bár gondolom már régen alszik. :P

Amúgy Wawrinkának ki kellett volna kérnie ott a challenget, viszont a vonalbírók is elfáradtak a végére. 2-3 alkalommal bemondták az outot, a vonalbíró meg felülbírálta Őket... És azokból elég sokszor Nole pont következett volna, helyette meg Waw 1. szerve jött.

Ajmo NOLE!
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.20. 15:43:14

visca el barca írta:
kanty írta:2-1.
Ennyi a különbség egy klasszis és egy nagyon jó játékos között. Fél óra alatt befejezni a szerb.
hálistennek nem így lett, de tuti h ő fog nyerni, csak hogy nehogy örüljünk egy kicsit... :evil:

hmm.. milyen meglepő...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.20. 15:42:43

MEKKORA MECCS VOLT!!!

Wawrinka-t sajnálom, Djokovic viszont mintha nem lenne most olyan formában. Bár továbbra is a legerősebb koncentrációban az egész mezőnyben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2013.01.20. 15:45:55-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.20. 15:09:10

kanty írta:2-1.
Ennyi a különbség egy klasszis és egy nagyon jó játékos között. Fél óra alatt befejezni a szerb.
hálistennek nem így lett, de tuti h ő fog nyerni, csak hogy nehogy örüljünk egy kicsit... :evil:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.20. 14:54:15

Ilyen töketlent mint ez a Wawrinka, erre nem kérte ki a challenget? végülis csak a meccset jelenthette volna kb neki. igaz szerválni kellett volna érte,de...

szabad szemmel is jó volt kb, igaz a bíró is a spanyol bírókkal vetekszik.

kár volt kiszenvednie az 5.et a svájcinak...bár még nem vesztette el,de kabaré,h semmivel sem tud élni, pedig a szerb korántsem maxon pörög.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.20. 13:30:20

Azért ez a fonák, amit üt Wawrinka, tényleg a legjobb, szemet gyönyörködtető.
Válasz küldése