USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.09. 11:33:42

Szerintem ebben az évben Rockets meccset láttam a legtöbbet, Harden miatt kénytelen voltam felpattanni a bandwagon-ra :D Lakers ellenit is néztem, eleje döcögősen indult, de a 3. negyedtől már nem volt kérdés. Harden nehezen kezdett, de utána megállíthatatlan volt, gyakorlatilag akkor dobott ziccert, amikor akart (mondjuk a Lakers-nek nem volt belül védekezése, szerintem 60-70 pontot kaphattak a festékből), már a 3. negyed végén 26-nál járt. Mondjuk a 4. negyedben egy tripla után összeszedett egy kisebb bokasérülést, remélem nem súlyos. És mintha Lin is kezdene belelendülni, bár azért a TO-kat lejjebb vihetné. Parsons meg egy elég korrekt játékosnak néz ki. Ahogy Slither is írta, még egy PF és a határ a csillagos ég. Lakers-től én meg rosszabbra számítottam, Nash ebből a Sacre-ból is képes egy elfogadható játékost csinálni. Legjobb small-ball felállás meg ez volt: Nash - Meeks - Kobe - Artest - Clark.

@Slither!
Jaja, ez mellé ment, Kobe-ban csalódtam is, hogy csak 22 rádobása volt, miközben Artest 14, Sacre 10 :D Utána meg jobban belegondoltam, hogy Asik várhatóan kevesebbet fog játszani a small-ball miatt.

@Bob!
1. Rondo-nak nehezére esett volna együttműködnie? Vagy sértette volna a büszkeségét? Tudod, hogy nem kedvelem őt, de ha kedvelném is, akkor is rohadtul idegesítenének ezek a dolgai.
2. Elismerem, hogy Bradley elit védő, de összességében azért csak egy jó közepes szintű ember. Ennyi erővel én meg Shumpert-ről áradozhatnék :)

Na, erről ennyit, nem szoktam fikázni a C's-t, de ez most kikívánkozott belőlem :D

Ez a MIP kérdés meg érdekes, ha csak az átlagok növekedését nézem, akkor egyértelműen Harden, viszont ha a konkrét fejlődést, akkor Holiday.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.09. 10:12:11

daffy írta: d-toni megéli a szezon végét vajon?
Meg, az más kérdés, hogy a Lakers kispadján-e.
Szerintem idén nem lesz több edzőcsere, Gasol-t fogjuk cserélni, s jön helyébe két csomag szotyi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.09. 10:09:48

Tocy írta:Na mondjuk ma ez a 77 szerzett pont, omg...Wade állat volt, bár a második félidőben csak 7et szórt a 30 pontjából...illetve az elsőben 3/3 tripla, nem ezt szoktuk meg tőle :D De James is homály volt, Allen-Battier-Chalmers nevetséges, Haslem még inkább...egy szánalmas vicc az egész csapat jelenleg. Csak bízni tudok benne, hogy ez majd változik, de olyan elkeserítőek az ilyen meccsek, ahol senki, de egyszerűen senki nem tud pontot dobni a BIG3-n és főleg Wade-n kívül...főleg Ray, múltkor 8/12 20 pont, ma 0/5...
ezt én is néztem,11 pontot hozott a "csapat" a big3-t leszámítva. valami iszonyatos. ha a po-ra nem szedik össze magukat,nagy gond is lehet,mert ha sülnek a kezek,akkor jöhet a nagy döntő,de ha nem,akkor bárkitől ki tud kapni a heat.
a lakers meg 8-9 meccsre simán van a po-tól,az is durva :shock: kobe-t lassan(nagyon-nagyon lassan) én is sajnálni kezdem. artest egész értékelhetőt nyújtott pontszerzés terén és sacre is letépett 3 pattanót,ezzel csak 2vel maradt le nash mögött :D
d-toni megéli a szezon végét vajon?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.09. 09:44:23

Na mondjuk ma ez a 77 szerzett pont, omg...Wade állat volt, bár a második félidőben csak 7et szórt a 30 pontjából...illetve az elsőben 3/3 tripla, nem ezt szoktuk meg tőle :D De James is homály volt, Allen-Battier-Chalmers nevetséges, Haslem még inkább...egy szánalmas vicc az egész csapat jelenleg. Csak bízni tudok benne, hogy ez majd változik, de olyan elkeserítőek az ilyen meccsek, ahol senki, de egyszerűen senki nem tud pontot dobni a BIG3-n és főleg Wade-n kívül...főleg Ray, múltkor 8/12 20 pont, ma 0/5...

Slither, abszolút, megkövetlek tényleg, szezon előtt én mondtam, hogy nem lesz ez a Houston contender, és bár most még tényleg nem az, de ahogy írod, egy jó PF, és hm-hm, főleg a Lakers bénázását nézve...divatdrukkolok is a Rocketsnek idén :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.09. 09:37:39

Tudom, nem sokan figyelitek a hokit, de úgy néz ki, hogy meg van a megegyezés a felek között, véget ér a lockout, és még is lesz (csonka)szezon az NHL-ben :D 8)

Mostanában a kosarat egyáltalán nem követem, egy-két éve meccseket is néztem stb, mostanában meg esetleg belebotlok az eredményekbe esetleg. De a playoffra majd aktívabban fogom követni.

A Lin gyerek hogy játszik? Azért kérdem, mert szerintem jobban össze tudjátok foglalni, mint a gugli barátom :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.09. 09:30:54

Game90 írta: 3. Kobe-nak kinéz egy 40+ FGA-s meccs, Asik-nak meg egy career-high lepattanóban.
Hat egyik se jott be. :D

Eleg jol megy most a szeker, Lin ugy tunik most mar tul van a serules utani lagymatag idoszakan, es egesz jol ossze tudnak mar jatszani Hardennel. Ha a januari idegenbeli turakat is pozitiv merleggel hozzuk, akkor sztem iden vegre meglesz a PO. Szezon elott ilyen 25-30 gyozelmet josoltak nekunk, erre lehet hogy meg januarban meglesz ez. 8)
Es meg mindig csak egy osszeszokoban levo csikocsapatrol van szo, ha tenylegesen osszeallnak a dolgok akkor eleg durva lesz. Ugy vezetik a ligat dobok pontokat tekintve, hogy nincs is igazan jo tamadosemajuk, half-courtban kb. csak a Lin/Harden + vki p&r megy, meg van a d&k es az iso-k.
Nyaron egy jo border-line sztar PF-el (remelem Millsap lesz az) felszerelkezve mar tenyleg kozel contender szintre juthat a csapat, es onnantol evekig jok leszunk ezzel a fiatal maggal. Remelem most mar a ketelkedok is meg lettek gyozve az ideji teljesitmeny alapjan. :)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.09. 08:10:59

Bob_Marley írta:
Eazzy írta:Lehet haza beszélek, de Holiday is simán megér egy MIP-et idén. Vagy 5-el növelte a pontjait, duplázza az asszisztjait, pedig nincs is valami nagy shooter gárda mellette (jó a Nick Young, Wright, J-Rich hármasnak nem ártana szórni a triplákat, de ez eddig idén nem volt túl jellemző...)
Ebben valahol igazad lenne, de akkor ott van Kemba is, aki majdnem 6 ponttal átlagol többet és ad kettővel több assistot.

De nézzük Hardent:
7 perccel játszik többet 10 ponttal jobb az tálaga, s ad majdnem 2 vel több assistot meccsenként mint tavaly, megduplázta a steal átlagát, s nem mellesleg a legtöbb faltot is ő harcolja ki az egész ligában.
Nem mellesleg ma is 31 pont tőle, szerintem ha nem történik vele valami komolyabb dolog az utóbbi évek legsimább MIP játékosa lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=OTHwGkSL9No
Meg is verték a Lakerst

Amúgy Holiday is szépet fejlődött, s én örülök is neki, mert szeretem.Igazából szerintem az a kérdés, hogy mire adják a díjat, mert Harden effektíve lehet ezeket a számokat hozta volna az OKC-ben is, majd 10 perccel több játéklehetőséggel, míg Holiday meg szemmel láthatóan fejlődött, bár ő is többet játszik, miután nincs Lou, szóval ördögi kör, én úgy vélem a videójáték statokat nehéz lesz figyelmen kívül hagyni.
Jah, hát én se sajnálnám kicsit sem Hardentől sem. Egyik kedvencem manapság, jó helyre is kerülne a cím ott is.

Iggy meg néha olyanokat húz elő komolyan mondom:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=6z4 ... =endscreen
Akkora underrated egy ember, hogy az hihetetlen. Messze őt bírom legjobban jelenleg a ligában.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.09. 07:46:14

Eazzy írta:
Bob_Marley írta: Minap beszélgettünk egy ismerősömmel, év újonca stb dolgokról, részemről felvetődött, hogy MIP idén Harden, oké hasonló számokat tudott volna hozni 40 perces játékidővel, de idén ez így elég meredek tőle, s mégis csak ezek a száraz tények, nem a per 36 minutes-re vetített statok, amik egy támpont, szóval a lényeg embertelen, de ő is olyan, hogy negyeden belül 7 perc 0/8 majd 5 perc 6/6, múltkor csak a második félidőben szórt valami 25öt, elsőben meg talán 4et.De még fiatal ő is.
Lehet haza beszélek, de Holiday is simán megér egy MIP-et idén. Vagy 5-el növelte a pontjait, duplázza az asszisztjait, pedig nincs is valami nagy shooter gárda mellette (jó a Nick Young, Wright, J-Rich hármasnak nem ártana szórni a triplákat, de ez eddig idén nem volt túl jellemző...)
Ebben valahol igazad lenne, de akkor ott van Kemba is, aki majdnem 6 ponttal átlagol többet és ad kettővel több assistot.

De nézzük Hardent:
7 perccel játszik többet 10 ponttal jobb az tálaga, s ad majdnem 2 vel több assistot meccsenként mint tavaly, megduplázta a steal átlagát, s nem mellesleg a legtöbb faltot is ő harcolja ki az egész ligában.
Nem mellesleg ma is 31 pont tőle, szerintem ha nem történik vele valami komolyabb dolog az utóbbi évek legsimább MIP játékosa lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=OTHwGkSL9No
Meg is verték a Lakerst

Amúgy Holiday is szépet fejlődött, s én örülök is neki, mert szeretem.Igazából szerintem az a kérdés, hogy mire adják a díjat, mert Harden effektíve lehet ezeket a számokat hozta volna az OKC-ben is, majd 10 perccel több játéklehetőséggel, míg Holiday meg szemmel láthatóan fejlődött, bár ő is többet játszik, miután nincs Lou, szóval ördögi kör, én úgy vélem a videójáték statokat nehéz lesz figyelmen kívül hagyni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.09. 01:48:46

Bob_Marley írta: Minap beszélgettünk egy ismerősömmel, év újonca stb dolgokról, részemről felvetődött, hogy MIP idén Harden, oké hasonló számokat tudott volna hozni 40 perces játékidővel, de idén ez így elég meredek tőle, s mégis csak ezek a száraz tények, nem a per 36 minutes-re vetített statok, amik egy támpont, szóval a lényeg embertelen, de ő is olyan, hogy negyeden belül 7 perc 0/8 majd 5 perc 6/6, múltkor csak a második félidőben szórt valami 25öt, elsőben meg talán 4et.De még fiatal ő is.
Lehet haza beszélek, de Holiday is simán megér egy MIP-et idén. Vagy 5-el növelte a pontjait, duplázza az asszisztjait, pedig nincs is valami nagy shooter gárda mellette (jó a Nick Young, Wright, J-Rich hármasnak nem ártana szórni a triplákat, de ez eddig idén nem volt túl jellemző...)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.09. 00:37:56

Game90 írta: Rondo-t csak én vágnám tarkón egy büdös menyéttel? Doc helyében azért elbeszélgetnék vele, ilyen eltiltások azért nem kellenének, RR lassan rosszabb, mint egy 15 éves.
Tarkón nem kéne vágni, de elég bosszantó, hogy el-el tiltják, most azért hozzáteszem val. a nem mutatott együttműködést dolog miatt meszelték el 1 meccsre, szabálytalanság egyértelmű volt, s ez a túlzott hevesség bizony sokszor visszaüt.
Game90 írta: Bradley védekezése meg tényleg elit, de ahogy Bazska is mondta, lassan már úgy beszéltek róla, mintha egy Jordan lenne.
Nem beszél senki Jordanről, de jelenleg Bradley óriási "game changer".
Rondo hiányát eltudja viselni a csapatjáték, de állítom Bradley-ét kevésbé (mondjuk ha Lee nem lenne inkozisztens nem lenne ezzel gond, bár feljövőben van)
22 éves még tud is tovább fejlődni, s csapatjátékot tekintve rohadt fontos elem.

Game90 írta: KG végül oda ment Melo-hoz? Vagy megint fake tough guy volt? :mrgreen:
Ez meg kisebb sztereotípia amúgy, ez a fake tough guy dolog :D De nem ment oda, majd élesben le lesz ez rendezve, Melot tarkón fogja valaki csapni, ebben biztos vagyok :lol:
Game90 írta: Melo meg azért Melo, mert ha rossz napja van, akkor is rádob 20-at (de most sorolhatnám a többi játékost is, Kobe, Westbrook, Love, 0/5 tripla után szívfájdalom nélkül felemelik a hatodikat is). Azért elit scorer és szerintem top5 clutch játékos. Szóval simán benne volt, hogy összekapja magát és az utolsó 2-3 percben megnyeri a meccset.
ERz meg így van, ezért scorer, ezért szereti valaki, s ezért nem, én speciel ezért utálom, de ez részletkérdés :D
Game90 írta: Harden meg szép csendben, sorozatban 12 db 25+ pontos meccsen van túl 8) 13 a franchise rekord. Mellesleg ő lett a hét játékosa Nyugaton, ebben a szezonban már másodjára.
Minap beszélgettünk egy ismerősömmel, év újonca stb dolgokról, részemről felvetődött, hogy MIP idén Harden, oké hasonló számokat tudott volna hozni 40 perces játékidővel, de idén ez így elég meredek tőle, s mégis csak ezek a száraz tények, nem a per 36 minutes-re vetített statok, amik egy támpont, szóval a lényeg embertelen, de ő is olyan, hogy negyeden belül 7 perc 0/8 majd 5 perc 6/6, múltkor csak a második félidőben szórt valami 25öt, elsőben meg talán 4et.De még fiatal ő is.
Game90 írta: Lakers - Rockets meg kötelező lesz este, ki nem hagynám.
1. Howard, Gasol, Hill nincs, ez a Jamison, Artest, Clark, Sacre C-PF rotáció kemény lesz :lol:
2. Szerintetek melyik lesz a legdurvább LAL lineup? Én egy Nash - Duhon - Meeks - Kobe - Artest-re tippelek.
3. Kobe-nak kinéz egy 40+ FGA-s meccs, Asik-nak meg egy career-high lepattanóban.
Mindegy, csak ott legyen Jamison :mrgreen: Ha már felvettem fantasyban, bízva hogy kap lehetőséget a sérülések miatt, szóval minden 5ös lehet, de Jamisonnal :P

Game90 írta: Amúgy Howard-nak 1 hét kihagyást írtak, miközben ugyanazzal a sérüléssel:
Nicolas Batum missed about three months of the 2009-10 season with a labrum tear, and Jameer Nelson missed about four months.
hip-hip hooray, ha nem lenne nálam fantasyban nem érdekelne, de így...Azért bízom benne nem műtik, aztán elkocog valamennyit, mintsem kihagy 3-4 hónapot, akkor nekem ez a szezon kuka :? (mondjuk a Lakersnek is nagy valószínűséggel :mrgreen: )
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.08. 22:12:56

Tocy írta:Nekem ez nem elfogadható indok, hogy jó volt rajta a védekezés, mert Jamest mindenki röhögte egy évig, amikor a Dallas ellen volt 3 gyenge meccse, ahol szintén ellene rakták össze azt a védelmet. Anthony meg hát nem ízlett neki? Aha, nincs kettős mérce. Utálom az ilyen játékosokat, én elhiszem, hogy a Boston jól csinálta és stb, csak az zavar, hogy másnál meg el van mondva, hogy de mekkora béna, antikláccs, és hasonlók.

Rondot meg én is tarkón csapnám azzal, ami éppen a kezem ügyébe kerül :D Ő a másik, számomra borzasztóan unszimpatikus játékos. Érdekes módon Kobet háttérbe szorították erre a szezonra nálam ezen a listán :D :D

szerk.: If the Heat are pleased with Andersen's workout Tuesday, they could sign him immediately to a prorated portion of the veteran's minimum of about $1.3 for the rest of this season. Riley could also schedule Andersen for a follow-up workout in front of Spoelstra and the coaching staff during or after the Heat's current trip.

Jöhet Birdman :D És: "Y! Sources: Upon clearing waivers today, the Miami Heat likely to sign Jarvis Varnado to a 10-day contract" Őt minek, volt nálunk nyáron is, semmire nem volt jó...
Én nem azt mondtam basszus, hogy jó meccse volt, csupán azt jeleztem, hogy nem ment neki, kicsit elgurult a gyógyszere a kemény védekezés miatt is, a szezonban nem sokadszorra. Jobb választása pedig nem nagyon volt, láttam a meccset, hidd el, amikor tudott és volt értelmes választás, akkor passzolt. Nem a döntéseivel volt a baj, egyszerűen nem ment neki és a védekezés is kőkemény volt rajta. Egyébiránt pedig azon számonkérni a kettős mércét, aki összehasonlíthatatlanul jobban szereti Jamest, de legfőképp Durantet, mint Anthony-t elég fura, hogy finoman fogalmazzak :) Nem szeretem a játékát és a viselkedéséért sem vagyok oda, de igaztalanul nem fogom vádolni, Jamesnél sem tettem soha. Amikor valaki fikázta Jamest, hogy nem akkora clutch ő, akkor azt azért tette (múlt idő, szerintem ilyen már nincs), mert úgy beszéltek róla, mint Jordan utódja és épp ezért ne mossuk össze a kettőt. Ha valakit Jordanhez mérünk, akkor kicsit más a leányzó fekvése. Anthonyt szerintem senkit sem mérte hozzá, napjaink egyik legjobb scorere, de ennyi jelenleg. Nem is akarom tovább folytatni, nézd meg a meccset és ne ezt a gyerekes bezzeg Jamesről már lehúztuk volna a vizeslepedőt dumát folytassuk, de komolyan. Ezzel nem bántani akarlak, csak könnyebb úgy írni, hogy nem láttad a meccset. Ez egy alapszakasz meccs volt, ha a PO-ban összefutunk és a 7 meccsen így játszik Anthony, akkor azt hiszem elővehetjük újra ezt a témát, más lesz a véleményem. Viszont akkor sem azt fogom mondani, hogy miért nem passzolt, hanem azt, hogy ilyenkor kell bedobni a helyzeteket és legénykedni, nem a Lakers elleni karácsonyi meccsen. Ugyanis tegnap nem tudott passzolni, és nem is volt értelme, amikor pedig igen, akkor meg is tette.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.08. 21:41:36

Joelt ne bántsd, tavaly majdnem beszavazták az All-Starra :D Birdmannek én is örülnék, de Varnadot abszolút nem értem, volt nálunk, nem is játszatta Spo, akkor most mit akarunk vele? Oké, a D-ligában övé a legtöbb block, meg az egyetemen is block-king volt, meg úgy hírlik jól védekezik, jól pattanózik...ez mind szép, csak akkor miért a D-ligában játszik? :D Meg hát ugye minek, mikor Harrellson sem kapott még perceket sem, 1-2 meccset leszámítva.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.08. 21:27:24

"Kevin Garnett Allegedly Told Carmelo Anthony His Wife Tastes Like Honey Nut Cheerios"

Either this is an Urban Legend or some really foul trash talk on Kevin Garnett’s part. We all know that KG doesn’t follow the rules of trash talking. One of the rules is you never talked about someone’s wife or girlfriend.

You definitely don’t imply you slept with her or she tasted like a delicious brand of cereal.

kanty írta:Sacrét külön figyeld, ha még nem láttad, mert hasonlót NBA-ben nem sokszor látsz.
Sacre for prez :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=NxVuySQT-eY
socio66 írta:
legjobb példa deandre jordan, olyan fogalmatlan az ember, hogy hihetetlen, mégis egy contender csapat kezdő centere.
Joel Anthony is volt egy contender csapat kezdő centere :D Mondjuk ő nem keres évi 10 milliót, mint DAJ...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2013.01.08. 20:55:00

somogyit szerintem egyértelműen a magassága miatt nézték meg, és ha az adottságai mellé párosult volna egy kis ügyesség, biztos vagyok benne, hogy elviszi valaki.
legjobb példa deandre jordan, olyan fogalmatlan az ember, hogy hihetetlen, mégis egy contender csapat kezdő centere.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.08. 20:33:30

MessiFan írta:
Egyébként ha Sacre ilyen gyenge, akkor miért nem tartották meg inkább Somogyit?
Talán mert Somogyi mellett Sacre is egy Shaq. Nem bántani akarom a magyar srácot, de egyelőre még nagyon nem NBA szint. Sok mindent elmond róla, hogy jelenleg a spanyol másodosztályban játszik.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.08. 20:13:44

Game90 írta:Rondo-t csak én vágnám tarkón egy büdös menyéttel? Doc helyében azért elbeszélgetnék vele, ilyen eltiltások azért nem kellenének, RR lassan rosszabb, mint egy 15 éves.

Bradley védekezése meg tényleg elit, de ahogy Bazska is mondta, lassan már úgy beszéltek róla, mintha egy Jordan lenne.
Rondonál én sem örülök ha ilyet csinál elég makacs srác, jó lenne ha visszább venne, mert ha nem a játékkal foglalkozik hanem a bírókkal akkor nem leszünk jóban.

Bradley nálam a Celtics új Tony Allene, kevesebb zsákolással, jobb dobással és persze alacsonyabb is, de a lényeg a védekezésük.

Egyébként ha Sacre ilyen gyenge, akkor miért nem tartották meg inkább Somogyit?

Szerintem ha Melo a végén bedobja azokat amiket kihagyott, akkor nyernek, és én egy szót nem szóltam volna.

Lakers meccs tényleg érdekes lesz.. mondjuk engem hidegen hagynak, a Rockets lett az új divatcsapatom vagy mim, kb ugyan annyi meccsüket láttam mint a Celitcsnek, nagyon szerethetőek.

Birdmant Bostonban is elnézném, jó pattanózó, atletikus magas, lehetne vele is nyomatni az alley-oopokat :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.08. 20:10:01

Tocy írta:szerk.: If the Heat are pleased with Andersen's workout Tuesday, they could sign him immediately to a prorated portion of the veteran's minimum of about $1.3 for the rest of this season. Riley could also schedule Andersen for a follow-up workout in front of Spoelstra and the coaching staff during or after the Heat's current trip.

Jöhet Birdman :D És: "Y! Sources: Upon clearing waivers today, the Miami Heat likely to sign Jarvis Varnado to a 10-day contract" Őt minek, volt nálunk nyáron is, semmire nem volt jó...
Ez most komoly? Ááááááá mekkora forma az a csávó. Én nagyon csíptem. Egy igazi barom. De szorgos csóka.
Öregem én nem is értem. Annak idején egy tök kulturált, jókiállású gyerek volt. Aztán jött ez a séró őrület. Polgárpukkasztás. Mára meg már annyira szét van tetoválva, hogy sztem már a talpán sincs hely... :lol: :lol: :lol: Minden esetre csípem a csókát és talán a magas problémátok ha megoldódni nem is, de enyhülni fog vele...
Komoly klelki törése lehetett gyermekkorában, vagy tankönyvekbe illő feltűnési viszketegsége van. :lol: :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.08. 19:04:51

Nekem ez nem elfogadható indok, hogy jó volt rajta a védekezés, mert Jamest mindenki röhögte egy évig, amikor a Dallas ellen volt 3 gyenge meccse, ahol szintén ellene rakták össze azt a védelmet. Anthony meg hát nem ízlett neki? Aha, nincs kettős mérce. Utálom az ilyen játékosokat, én elhiszem, hogy a Boston jól csinálta és stb, csak az zavar, hogy másnál meg el van mondva, hogy de mekkora béna, antikláccs, és hasonlók.

Rondot meg én is tarkón csapnám azzal, ami éppen a kezem ügyébe kerül :D Ő a másik, számomra borzasztóan unszimpatikus játékos. Érdekes módon Kobet háttérbe szorították erre a szezonra nálam ezen a listán :D :D

szerk.: If the Heat are pleased with Andersen's workout Tuesday, they could sign him immediately to a prorated portion of the veteran's minimum of about $1.3 for the rest of this season. Riley could also schedule Andersen for a follow-up workout in front of Spoelstra and the coaching staff during or after the Heat's current trip.

Jöhet Birdman :D És: "Y! Sources: Upon clearing waivers today, the Miami Heat likely to sign Jarvis Varnado to a 10-day contract" Őt minek, volt nálunk nyáron is, semmire nem volt jó...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2013.01.08. 19:40:24-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.08. 18:59:16

Kalap1988 írta:Köszi Neo és Bob, annál nagyobb igazolás nem kell, hogy az a két ember ért velem egyet, aki látta a meccset :) Azért várta,mert a meccsen végig ment köztük a trash talk, ráadásul kb kétszer majdnem össze is akaszkodtak :) De azért remélem a meccs után megbeszélték valahogy higgadtan, amit kevéssé tudok pont róluk elképzelni :D
Ne köszönd, ami igaz az igaz. :wink:
Most már akkor értem. De azért biztos vagyok benne, hogy ez is inkább show volt mint komolyság. Az meg Bob, hogy ki mit mond a meccsen, pont nem számít. Mindenki anyázik össze vissza.

Pl múltkor röhögtem egy sort. Van egy kis pajtásom U15ös válogatott focista. Aztmondja a bírónak aki vagy 30 volt egy kétes esetnél. "mi van spuri? napozni jöttél bameg?!" :lol: :lol: :lol:
A bíró meg le sem tojta... :wink:

Amúgy egy kis nemzetisport erőelemzés (2hét alapján):
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... en-2205679
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.08. 18:18:42

Game90 írta: Lakers - Rockets meg kötelező lesz este, ki nem hagynám.
1. Howard, Gasol, Hill nincs, ez a Jamison, Artest, Clark, Sacre C-PF rotáció kemény lesz :lol:
2. Szerintetek melyik lesz a legdurvább LAL lineup? Én egy Nash - Duhon - Meeks - Kobe - Artest-re tippelek.
3. Kobe-nak kinéz egy 40+ FGA-s meccs, Asik-nak meg egy career-high lepattanóban.

Amúgy Howard-nak 1 hét kihagyást írtak, miközben ugyanazzal a sérüléssel:
Nicolas Batum missed about three months of the 2009-10 season with a labrum tear, and Jameer Nelson missed about four months.
Innen lesz szép bajnokságot nyerni. :P Sacrét külön figyeld, ha még nem láttad, mert hasonlót NBA-ben nem sokszor látsz.
Amúgy ez lesz:
http://www.youtube.com/watch?v=eOzAfaqfDwU

Amúgy Kobe elég laza, reggelt twitter-re egyfolytában posztol.

Harden azért nem semmi, két hónapja a csapatnál és egy ilyen franchise rekordot fog megdönteni, mert ki ellen döntené meg, ha nem ellenünk.

Ja és Nash 5 gólpasszra a 10000-es álomhatártól.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.08. 18:11:44

Rondo-t csak én vágnám tarkón egy büdös menyéttel? Doc helyében azért elbeszélgetnék vele, ilyen eltiltások azért nem kellenének, RR lassan rosszabb, mint egy 15 éves.

Bradley védekezése meg tényleg elit, de ahogy Bazska is mondta, lassan már úgy beszéltek róla, mintha egy Jordan lenne.

KG végül oda ment Melo-hoz? Vagy megint fake tough guy volt? :mrgreen:

Melo meg azért Melo, mert ha rossz napja van, akkor is rádob 20-at (de most sorolhatnám a többi játékost is, Kobe, Westbrook, Love, 0/5 tripla után szívfájdalom nélkül felemelik a hatodikat is). Azért elit scorer és szerintem top5 clutch játékos. Szóval simán benne volt, hogy összekapja magát és az utolsó 2-3 percben megnyeri a meccset.

Harden meg szép csendben, sorozatban 12 db 25+ pontos meccsen van túl 8) 13 a franchise rekord. Mellesleg ő lett a hét játékosa Nyugaton, ebben a szezonban már másodjára.

Lakers - Rockets meg kötelező lesz este, ki nem hagynám.
1. Howard, Gasol, Hill nincs, ez a Jamison, Artest, Clark, Sacre C-PF rotáció kemény lesz :lol:
2. Szerintetek melyik lesz a legdurvább LAL lineup? Én egy Nash - Duhon - Meeks - Kobe - Artest-re tippelek.
3. Kobe-nak kinéz egy 40+ FGA-s meccs, Asik-nak meg egy career-high lepattanóban.

Amúgy Howard-nak 1 hét kihagyást írtak, miközben ugyanazzal a sérüléssel:
Nicolas Batum missed about three months of the 2009-10 season with a labrum tear, and Jameer Nelson missed about four months.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.08. 17:08:38

Melo meccs közben annál a bizonyos büntető összeakaszkodásnál mondta KG-nek, hogy meccs után találkozunk :D
Plusz ugye nyomott egy eléggé egyértelműen leolvasható Fuck You Pierce kis szösszenetet PP-nek, szóval eléggé lázban volt, aztán kiment várakozni, jön a NY Bostonba szép kis boozást fog kapni, meg szerintem meglesz ennek a böjtje, csak mi meccsen fogjuk lecsapni, s nem meccs után megyünk arcoskodni :lol: Egy klasszikus KG "véletlen" könyökösbe belefog ő még nézni van egy olyan érzésem. :lol:
Ez van, szeretik egymást a srácok.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.08. 17:02:17

neobarca írta:
Kalap1988 írta:Kalap1988 mind a 3 hozzászólása
Apám, nagyon korrekten leírtad a dolgokat. Komolyan mondom, ha nem tudnám, hogy nem szereted a Knicks-et azt mondanám NYK-s vagy. Hihetetlenül objektíven írtad le a szitut, elfogultság nélkül. Komolyan mondom tátva maradt a szám! Elismerésem. ;)

Továbbá teljes mértékben egyet is értek a leírtakkal. Fölösleges 1 meccs alapján agyon gyalázni, amikor a többi 30-on megy neki.
Ismerjük Melo-t. Tudjuk milyen. Aki szereti, szereti, aki nem az meg nem... Szerencsére nem vagyunk egyformák. :lol:
Ha majd xy a helyében lesz, megmutathatja, ő hogyan csinálná... :lol: :lol: :P
Köszi Neo és Bob, annál nagyobb igazolás nem kell, hogy az a két ember ért velem egyet, aki látta a meccset :) Azért várta,mert a meccsen végig ment köztük a trash talk, ráadásul kb kétszer majdnem össze is akaszkodtak :) De azért remélem a meccs után megbeszélték valahogy higgadtan, amit kevéssé tudok pont róluk elképzelni :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.08. 16:48:20

Bob_Marley írta:Melo és a várakozás :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=dWRFkElwTxc
Erről totál lemaradtam! :oops: Miért várta Melo KG-t? gondolom nem aláírást szeretett volna kérni tőle... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.08. 16:25:51

Kalap1988 írta:Az volt a bostoni védekezés alapja, hogy az amúgy sem a betöréseiről leghíresebb Anthonyra a hármason kívül ráállítottak egy alacsonyabb, de gyorsabb lábú játékost (JET,Bradley, előbbit ezért is dicsértem meg), aztán, ha szokásosan megpróbálta őket átdobni, akkor is ott kalimpáltak zavarni, Anthonynak pedig nem ment annyira a dobás (vagyis csak szakaszosan, mert volt, hogy zsinórban dobott kihagyott nélkül 8 pontot), ezért maradt ki sok, lábbal pedig képtelen volt megverni embereit. De ezenfelül védekezett rajta Pierce, Green és még mások is, tökéletesek voltak a váltások, illetve a besegítések is, ha mégis megvert valakit. Szerintem ennél jobban rajta nem lehet védekezni.
Na és igen, kapta rendesen a pofonokat, ami nem esett neki jól :) Nem lehet mindenki halvérű gyilkos :)
Kalap tökéletesen írtad, egyszerűen kizökkentette a Celtics védekezés Melot, plusz a faltok, de azok is amiatt voltak, hogy pl fújtak rá támadót stb.
Tényleg mindenkinek érdemes megnézni a meccset ha Knicks vagy Celtics drukker ha nem, mert ez talán az idei év legparázsabb, s egyben legjobb meccse is volt,,, részünkről biztosan, persze nem láttam az eddigi összes csapat össze meccsét, de ez valami brutál volt, mindkét csapat kiadta a maximumot a hangulat fergeteges volt, NY-i közönség nagyon odatette magát, s extázisban volt 1-2 ember.
S tényleg Bradleyék nagyot védekeztek Melon, s valóban sokszor kétségbeesett dobásai voltak, de ezt írtam meccs közben is, hogy próbáltak ők mást játszani, de nem ment sem belül, kívül meg járt a labda, csak mentek ki a perimeter védők, s nem az hogy csak megálltak a labdás előtt, hanem szó szerint egyből agresszívan támadva a labdát, szorították ki a Nix játékosokat.S az óra meg ketyeg, ilyenkor jött, hogy adjuk oda Melonak, majd lesz valami.
Meg igazából Doc is kicsit túljárt Woodson eszén, mert mikor az elején -10volt, rögtön váltottunk, s bejött egy extra futós csapat Bradley-Green- s főleg Barbosa, aki meg nem csinál olykor túl sokat, csak megkapja és lefut mindenkit :D S rögtön percek alatt átvettük a vezetést, ott azért az első negyedben egy 10 pontos előnyről felépíthetett volna a Nix egy teljesen más meccsképet, alapból nagyobb önbizalom stb.
Plusz ami még döntő volt, az a transition D, egyszerűen a megszerzett labdákból a Nix nem tudott gyors kosarakat szerezni, Melonak idén ez az egyik kedvence, hogy leindítás megindul azt bumm, de esélye sem volt, mert a gyors lábúak állandóan rajta voltak.
Doc tényleg zseniális volt, a meccs közben rotálással is, meg a kitalált Melo védekezéssel is, akinek nem ment, s lett egyre idegesebb.Aztán a triplák is szép lassan kezdtek kifelé pörögni, s hullámvölgybe került a Nix.

A végén volt egy 86-86os állás, egy Stoudemire zsák után, az elvileg fordulópont lehetett volna, -7ről állt fel a NY, de ott is PP meg Bradley gyorsan visszahozott minket +5re.

ÁÁÁÁ hatalmas csata volt, s tényleg ez a Melo busz előtt várás meg az egész meccs, remélem találkozunk a PO-ban a Ny-al, visszahozzák a régi klasszikus rivalizálást, az egész meccsen érezhető volt, hogy ez nem egy sima találkozunk az alapszakaszban és megyünk tovább, öldöklés ment minden labdáért, veszekedés, könyökösök, pofázás, s mellette magas színvonalú rangadó.

Ja és hozzáteszem, hogy Bradley története i8s egy kisebb "linsanity"...El akartuk küldeni, egyszerűn nem volt meg a helye a csapatban, irányítónak kevés volt, kettesben meg teljesen el volt veszve, de anno linkeltem is, hogy KG elkezdett vele beszélgetni, meg pszichésen helyrerakni (miután D Ligás is volt nem egyszer és teljesen maga alatt volt) s a gyerek bekerült anno a Magic ellen mert Ray sérült volt, s Nelsonéák azt sem tudták milyen rendezvényen vannak, megkapta az a bizonyos lehetőséget, s érettebben, önbizalom dúsan kihasználta, s ma már ott tartunk, hogy Bradleyvel ugrásszerűen javul a csapatvédekezés, Ez a gyerek egy fáradhatatlan kis pióca, ha nem nálunk lenne utálnám :lol:
Tényleg nem ismer lehetetlent, s nem érdekli kit kell fogni, vérben forog a szeme, s extázisban tudja küldeni, s mellette javult a tempója, javult a triplája, s az tipikus példája annak, hogy a rengeteg munka meghozza gyümölcsét, nem egy Isten adta tehetség, nem fog 40 pontokat szórni, de olyan ember, akire mindenhol szükség lenne, mert ami benne van azt maximálisan kihozza.Ez a meccs tőle, valami egészen elképesztő volt.

Melo és a várakozás :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=dWRFkElwTxc
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése