Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.11.25. 15:48:35

Kacagnék, ha a futam után rajta maradna az eladón az összes.. :lol: :lol: https://pbs.twimg.com/media/A8jTJYmCQAAnWiX.png:large
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
zalazs88
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.04.11. 19:15:27

2012.11.25. 14:36:34

Én azt mondom Alonso fog nyerni még pedig úgy mint Hamilton Massa ellen csak itt most Alonso 3. helyen ér célba Vettel pedig az uccsó kör uccsó kanyarában megáll és feladja a versenyt.... 8)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.11.25. 13:30:03

Alexander Mahone írta:Csak nekem fog hiányozni a Forma 1-ből Kobayashi? Hatalmas tehetség, kár érte :(
Nekem is fog, egy személyes kedvencemtől búcsúzunk, pedig szerintem elképesztően nagy tehetség, ráadásul nem épp a bátortalanabbak közül, sok olyan dolgot meghúz(-ott.. :/ ) ami a legnagyobb top pilóták repertoárjába is simán illene. Szerintem többé nem látjuk, legalább is ilyen versenyképes autóban nem, és ez fájó.. :?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.11.25. 13:26:44

Kralo írta:
LG írta:Még van egy kis idő a versenyig, hátha még valakit hátrébb sorolnak a zseniális spanyol elől. Pl. Massával megint csinálhatna vmit a Ferrari, hiszen a zseniális, a Ferrariból mindent kihozó Alonsonak most sem sikerült megvernie őt. :oops:
Nem sikerült megvernie most Massat, az ő hazai pályáján. :) A múltkorira van mentség (különböző alkatrészek), de erre nincs valóban.

Azért nézzünk egy kis statisztikát az időmérőről:

Vettel - Webber 11-9
Alonso - Massa 17-3
(Hátra sorolás előtti eredményekről van szó.)

Tényleg van mit szégyellnie Alonsonak, amiért szúrhatjátok ironizálva.
Mindennek van előzménye, ahogy ennek a hsz-nek is. Igen erőssem túloztam, de ennek oka van: az Alonsot ajnározó, szintén erősen túlzó hozzászólások, amiktől hemzseg a topic. Ahogy már itt irtam, nagyon sok Alonso fan állandóan azt bizonygatja, hogy mennyire emberfeletti, tökéletes teljesítmény nyújt a spanyol, és hogy mennyivel jobb pilóta Vettelnél. Míg a másik oldalról azért ilyet nem nagyon olvashattál, mi nem akarjuk Vettelt valami szuperhősnek beállítani. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.11.25. 13:06:58

Alexander Mahone írta:Csak nekem fog hiányozni a Forma 1-ből Kobayashi? Hatalmas tehetség, kár érte :(

Jelenleg mennyi az esély az esőre?
40%, bár szerintem ebből nem lesz semmi. Futam vége felé lehet esélyesebb egy kis zuhé.

Van egy olyan érzésem, hogy Schumi ma nagy futamot fog tolni.

Egyébként Kobayashit szívesen elnézném a Ferrariban.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2012.11.25. 13:03:33

Így már mindjárt jobban fest a mondandód Ozsi.
Egyetértünk pár órával a vége előtt. :)

Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy hajrá Alonso!

De elképzelhetetlennek tartom, hogy ezt eddig ne tudtad volna,hogy Alonso alatt a Ferrarit is értem. Azért csak átfutottad párszor mit írtam eddig :D, legyen izgalmas, de túl izgalmas ne legyen részemről :D

Hajrá Vettel! Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.25. 12:47:40

Kralo írta:
ozsimiki írta: Alonso rég nem csak maga miatt tudja felvenni a versenyt Vettel-lel, hanem a körülményeknek hála.
Alonso Ferrari párosítás rég nem csak maga miatt tudja felvenni a versenyt a Vettel Red Bull párosítással szemben, hanem a körülményeknek hála.

Így helyes a mondatod, ha így fogalmaznál senki sem vitatkozna veled. Alonso sem E/1ben beszél.
A körülményekhez hozzá tartozik az autó is. Ezt valahogy mindig kihagyod, és fel vagy háborodva, szerencsésnek titulálod, ha épp az autó elromlása miatt bukik Vettel. Azon miért nem hőbörögsz, hogy a Red Bull volt a legversenyképesebb egész szezonra levetítve.
Alonso épp a nem vb kvalitású autójának köszönheti, hogy nem lesz vb.
Teljesen igazad van, természetesen a gépe miatt nem lenne elvileg semmi keresnivalója itt Brazíliában már, meg már jó rég. A körülményeket,és a szerencsét épp azért említem, mert mégis van. Tudod,hogy ehhez rengeteg mindennek kellett pont úgy történnie,ahogy. És épp a gyengébb Ferrari miatt, erre rá is volt szorulva Alonso, és meg is történt.

Amúgy lehet nevetni fogsz, de a szezon egészét tekintve, kb biztos vagyok benne,hogy a McLaren volt a legerősebb autó, csak ott még több gond adódott, mint a bikáknál. Biztos vagyok benne,hogy több versenyen voltak gyorsabbak, mint a Red Bullok.

Azért nem vagyok felháborodva amúgy ezen, mert Ti Alonsosokat se igen zavarja az a TÉNY,hogy a Ferrari megbízhatósága a legjobb,és ennek köszönheti (lassabb kocsi ide, vagy oda) Alonso (nah meg az említett körülményeknek),hogy még maradt esélye.

De visszatérve az első soraidra, /bár ezt mindig kihangsúlyoztam, és teljesen egyértelműsítettem,hogy Alonsot sem tartom rosszabbnak Vettelnél, meg Hamiltonnál sem, de hát a kedvedért még1x/ természetesen a gyengébb kocsija miatt kellene,h egyértelmű legyen a szezon már rég. Csak én nem az Ő tudásának tudom be ezt kizárólag, hogy mégsem az, hanem a kismillió történésnek főleg, amit még Ő maga is elismert.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.11.25. 12:42:21

Csak nekem fog hiányozni a Forma 1-ből Kobayashi? Hatalmas tehetség, kár érte :(

Jelenleg mennyi az esély az esőre?
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2012.11.25. 12:28:52

ozsimiki írta: Alonso rég nem csak maga miatt tudja felvenni a versenyt Vettel-lel, hanem a körülményeknek hála.
Alonso Ferrari párosítás rég nem csak maga miatt tudja felvenni a versenyt a Vettel Red Bull párosítással szemben, hanem a körülményeknek hála.

Így helyes a mondatod, ha így fogalmaznál senki sem vitatkozna veled. Alonso sem E/1ben beszél.
A körülményekhez hozzá tartozik az autó is. Ezt valahogy mindig kihagyod, és fel vagy háborodva, szerencsésnek titulálod, ha épp az autó elromlása miatt bukik Vettel. Azon miért nem hőbörögsz, hogy a Red Bull volt a legversenyképesebb egész szezonra levetítve.
Alonso épp a nem vb kvalitású autójának köszönheti, hogy nem lesz vb.
ozsimiki írta: LG túlzott, természetesen összképet nézve, Massa bucira van verve, nem is vitás, viszont a szezon legfontosabb két versenyén elverte az ugye Istenített csapattársát, ez tetszik, nem tetszik, ciki. (igen Vettel tegnapi időmérője sem volt acélos)
Vettel nem volt acélos, de az nem ciki, Alonso, ha nem volt acélos az ciki. A legfontosabb verseny pedig mindig az aktuális verseny, de ezt te is tudod.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.25. 12:06:20

ab1daL írta:Maldonado jogos büntetése megint Alonsonak kedvez egyedül.. Szóval értjük mi, amit mondasz ozsi, Vettel-el kapcsolatban is vannak túlzások, elfogult negatív vélemények, de ez megint mi? :lol: Gondolom Kimi, vagy Hülkenberg nem nyer poziciót Maldonado büntetésével, csakis kizárólag Alonsonak kedveznek megint... Ilyen azért nincs a világon, hogy valaki csak ezt látja a dologban... :lol: :lol: Bár értem én, hogy rossz látni, hogy a valaki által nagyon utált spanyol képes ismét csak egyedül felvenni a versenyt a némettel, de hát ez van..
Ennyire hogy lehet valaki gyerek?

Kit érdekel,hogy még Kiminek és Hülkenbergnek kedvez Maldonado hülyesége? beleszólhatnak a VB-be? Ők lehetnek még világbajnokok úgy,hogy hosszú versenyek óta esélyük sincs győzni? Kicsit sem érdekelne Alonso szempontból sem, ha nem lenne már esélye a VB-re.

Fogd már fel.

Amúgy meg annyit írtam csak,hogy már hátra is sorolták...ki sem tértem erre a részre, megtette más, szólítsd meg őket :)

Alonso rég nem csak maga miatt tudja felvenni a versenyt Vettel-lel, hanem a körülményeknek hála.

De talán a saját kedvenced nyilatkozatát felfogod:

"Szinte csoda, hogy úgy érkeztünk meg az utolsó versenyre, hogy még harcban állunk a vb-címért: normális körülmények között szerintem már Monzában vagy Szingapúrban búcsút mondhattunk volna neki."

http://www.f1hirek.hu/f1/20121124-f1-al ... bizik.html

( szép kis címe van a cikknek is....kb egész évben ebben bízhatott, elég gáz, ha teljesen semleges lennék, akkor sem örülnék ha vki úgy lenne bajnok,hogy egész évben tulképp rá van utalva arra,hogy történjen valami az ellenfeleivel.)

Nah ez mit jelent szerinted? NORMÁLIS KÖRÜLMÉNYEK, nah azok nem voltak, és ezek a körülmények többnyire neki kedveztek, hogy úgy alakultak ahogy. SAJÁT MAGA ELISMERI, csak azok a díszpinty szurkolói akarják Istenné koronázni.

Pedig nem az, "csak" csupán a mezőny egyik legjobbja, ahogy Vettel is az, nah meg Hamilton.

Kralo!

LG túlzott, természetesen összképet nézve, Massa bucira van verve, nem is vitás, viszont a szezon legfontosabb két versenyén elverte az ugye Istenített csapattársát, ez tetszik, nem tetszik, ciki. (igen Vettel tegnapi időmérője sem volt acélos)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2012.11.25. 11:22:21

LG írta:Még van egy kis idő a versenyig, hátha még valakit hátrébb sorolnak a zseniális spanyol elől. Pl. Massával megint csinálhatna vmit a Ferrari, hiszen a zseniális, a Ferrariból mindent kihozó Alonsonak most sem sikerült megvernie őt. :oops:
Nem sikerült megvernie most Massat, az ő hazai pályáján. :) A múltkorira van mentség (különböző alkatrészek), de erre nincs valóban.

Azért nézzünk egy kis statisztikát az időmérőről:

Vettel - Webber 11-9
Alonso - Massa 17-3
(Hátra sorolás előtti eredményekről van szó.)

Tényleg van mit szégyellnie Alonsonak, amiért szúrhatjátok ironizálva.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.11.25. 11:12:33

Maldonado jogos büntetése megint Alonsonak kedvez egyedül.. Szóval értjük mi, amit mondasz ozsi, Vettel-el kapcsolatban is vannak túlzások, elfogult negatív vélemények, de ez megint mi? :lol: Gondolom Kimi, vagy Hülkenberg nem nyer poziciót Maldonado büntetésével, csakis kizárólag Alonsonak kedveznek megint... Ilyen azért nincs a világon, hogy valaki csak ezt látja a dologban... :lol: :lol: Bár értem én, hogy rossz látni, hogy a valaki által nagyon utált spanyol képes ismét csak egyedül felvenni a versenyt a némettel, de hát ez van..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.11.25. 11:00:11

Úristen milyen vicc ami itt megy.
Megy az Alonso és/vagy Vettel utálat. :lol:

Időmérőről annyit, hogy már előtte nyilatkozta Alonso, hogy 7-9. hely körül lesznek, hát igaza lett sajnos. Vettel egész jó helyen, 4. Szerintem most már az eső sem segít, nagyon nagy csodának kell történnie, hogy Alo VB legyen.

Vettel háromszoros világbajnok. :lol:

Egyébként nem valószínű, hogy esős futam lesz. Már csak 40%-os esélyt mondanak rá. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.11.25. 10:20:51

StickyFingaz írta:http://sporthirado.hu/cikk-f1_auto_moto ... aban-68788

Hál' Istennek.Maldonado egy időzített bomba.Örülök hogy holnap csak a rajtrács végén robbanhat.
Még van egy kis idő a versenyig, hátha még valakit hátrébb sorolnak a zseniális spanyol elől. Pl. Massával megint csinálhatna vmit a Ferrari, hiszen a zseniális, a Ferrariból mindent kihozó Alonsonak most sem sikerült megvernie őt. :oops:
Eszedbe sem jutott a nagy örömködés közben gondolom, hogy esetleg Alo esős beállításokkal, Massa meg szárazzal nyomult, hogy tudja holnap segíteni majd őt?
Ja nem, sokkal valószínűbb, hogy hirtelen Alonso elfelejtett vezetni.
De már meg is kaptuk, hogy miért nem. Nyilván előző futamon is ez lehetett a probléma. :lol:
gergo9 írta: Abból a szempontból is szemfényvesztés Alonso szezonja hogy ugyan sokszor gyenge volt időmérőn a Ferrari de versenytempója szinte végig a szezonban nagyon erős volt. A "bravúros" versenyei nagyrészt ebből adódtak. Persze Red-Bullnál ugyanez év elején hiába kerültek Vettel elé a Mercedesek is ha versenyben volt 1mp különbség körönként.
Mclaren-nél szintén.
Vettel idén azért bizonyított több szempontból is persze nem mindből de sok lehetősége nem volt rá 3.ik éve van űrhajó alatta és csak hozza a kötelezőket(mármint egy vb szinthez képest).
Amit mutatott azelőtt a Torro Rosso-val meg más versenysorozatokban , az teljesen rendben van.
Nem Alonso szint meg az ilyenek csak alaptalan FELTÉTELEZÉSEK.
Lényeg a lényeg valóban nem bizonyított még mindent de nem is volt rá alkalma.
Ezt a hsz-t tudom ajánlani mindenkinek, mert nagyon sok igazság van benne. Sok Alonso fan mindenáron azt akarja bizonygatni, hogy a spanyol egy hulla gyenge autóval tarja idén a lépést Vettellel, és azért mert annyival jobb pilóta, mint a német, de az igazság szerintem inkább itt van, és azt hiszem, hogy a legtöbben, kivéve az elvakult Alonso szimpatizánsok is hasonlóan gondolják.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.11.24. 21:02:44

http://sporthirado.hu/cikk-f1_auto_moto ... aban-68788

Hál' Istennek.Maldonado egy időzített bomba.Örülök hogy holnap csak a rajtrács végén robbanhat.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.24. 20:28:44

Jó ez a rajtrács főleg a 3, 4, 5-ös pozíció.
Massa egy jó rajttal... sok múlhat most a brazilon, hazai pályán. Mondjuk az is igaz, hogy Vettelnek szinte csak be kell érnie a célba.
Annyi előnye azért van a RedBullnak, hogy egymás mellől indulnak, rázárhatnak Massára.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.11.24. 20:01:19

Én is nagyon izgulok, remélem holnap minden rendbe lesz Vettelékkel, Massa, Maldonado nem hiszem, h kiütné őt, tudják ők is mekkora a tét.
Több szempontból is kedvezőbb helyzetben vagyunk, Alonso ponthátrányban és még hátrébbről is rajtol, neki azért többet kell majd kockáztatnia.
Kérdés, hogy lesz e eső, mert mindenki mást mond. A Red Bullok mindenesetre magas leszorítóerővel mennek, ami esőben kedvezőbb.

Közben Maldonado +10 rajthelyes büntetést kapott.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.24. 19:35:19

gergo9 írta:Hamilton elől Alonso hátul jó lesz ez :D
Alonsonak sikerült ma is kiszopni Massatól valószínűleg már túl sok is a zsenialitás abban a Ferrariban ezért az a +3tized :shock:
Nehéz elképzelni innen hogy Vettel elbukja túl sok dolognak kellene jól alakulnia Alonso szempontjából (bár nála kitudja)
Eszedbe sem jutott a nagy örömködés közben gondolom, hogy esetleg Alo esős beállításokkal, Massa meg szárazzal nyomult, hogy tudja holnap segíteni majd őt?
Ja nem, sokkal valószínűbb, hogy hirtelen Alonso elfelejtett vezetni.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.11.24. 19:24:34

26. pole, ezzel Hamilton beérte Häkkinent és "csak" Senna szerzett náluk több első helyet időmérőkön McLaren színekben. Egyébként az utolsó 23 szezonban az idein kívül csak egyszer fordult elő, hogy aki egyedül (nem holtversenyben) szerezte a legtöbb pole-t, nem lett világbajnok. Hamilton előtt Hill 1995-ben hajtotta végre ezt a "bravúrt".

Elég szoros időmérő volt, Red Bullokban is nagyon benne volt a lehetőség az első helyre, Vettel most kikapott csapattársától, igaz Alonso is már zsinórban másodszor (mondjuk az ezelőttin mentségére szolgál, hogy teljesen más alkatrészek voltak a kocsiján).

Azért gondolom Alonsón sokkal nagyobb a nyomás, neki nagyon határon kell autózni, így nagyobb a hibalehetőség is.

Az előző futamon történt dologgal meg nem értem minek foglalkoznak ennyit. Az egy remek döntés volt a Ferrari részéről, ha a szezon közepén történik tényleg elítélendő, így viszont nagyszerű húzás, hiába nyilatkozza Whitmarsh, hogy ők ezt nem tennék, meg is látszik hol tartanak...

Futamtól különleges végeredményt nem várok, Alonso dobogón sem lesz, Vettel pedig a legfiatalabb háromszoros bajnok, ahogy ezt egész szezonban is jósoltam. Alonsótól ez is hatalmas teljesítmény, hogy az utolsó futamra még maradt esélye, hiába nem olyan rossz a versenyen a Ferrari, azért ez nagyon nagy hátrány, hogy az időmérőkön nem tud az első két sorból indulni, csak elvétve. Elég megnézni, hogy a legjobb pilóták sem igen nyertek az első négynél gyengébb pozícióból.

Végére egy kis videó a bajnokokról:
http://www.youtube.com/watch?v=4pUnJ7zb ... r_embedded
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2012.11.24. 18:40:47

Ha holnap nem úszni kell a győzelemért, akkor ez a lehetőség elúszni látszik Alonso előtt.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.24. 18:29:11

gergo9 írta: Nehéz elképzelni innen hogy Vettel elbukja túl sok dolognak kellene jól alakulnia Alonso szempontjából (bár nála kitudja)
nekem pont ettől nem nehéz elképzelni, mindenki annyira lefutottnak tartja...az is lenne ha a papírformát nézzük, de Alo alatt nem áll meg a vas, míg a többiek alatt azért jó párszor előfordult idén, legyen az Meki,Bikák, szóval majd ha leintették, akkor megnyugszom.

(mielőtt nekem estek, tudom,h megbízható kocsit is tudni kell csinálni, igen.)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.11.24. 18:26:14

Hamilton elől Alonso hátul jó lesz ez :D
Alonsonak sikerült ma is kiszopni Massatól valószínűleg már túl sok is a zsenialitás abban a Ferrariban ezért az a +3tized :shock:
Nehéz elképzelni innen hogy Vettel elbukja túl sok dolognak kellene jól alakulnia Alonso szempontjából (bár nála kitudja)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.24. 18:19:53

Nah Maldonadot már valószínű hátrébb is fogják sorolni :D

Vettel hibája rosszkor jött, Alonso zsinórban másodszor ég be Massához képest, van itt minden.

Én már úgy kombinálok,hogy Vettelel történik valami, és akkor mi lesz...remélem a dobogótól a verseny nagy részében távol lesz Alonso, két meki képes rá,hogy elhúzzon, onnantól az a kérdés,hogy kibírják e a technikák a spanyol előtt...:D:D:D:

Időjárásról nem is beszélve...

holnapi verseny, elég stresszes lesz, nem azért,mert annyira jó a Ferrari (bár versenyben annyira nem trék, és az eső csökkentheti a különbségeket), épp ezért idegesítene annyira, (főleg,h az utóbbi futamok is hihetetlenül jól alakultak nekik, ahhoz képest,h nem bírtak volna ott végezni ahol...) ha egy 5.-6.helyre elég kocsival, ismét felférne a dobogóra, pláne ha ez egy VB-t érne. Így amíg Vettel nem szeli át a célvonalat legalább a 4.helyen, vagy Alonso nem az 5.-6. hely környékén lesz az utolsó 2-3 körben, addig bizony ideg leszek.

Rajtrácsban is bízhatnak a Ferrarinal, még az is lehet,h Massa véletlenül kiejti Vettelt...

nah jobban teszem ha nem idegeskedek előre, elég lesz holnap 17től...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.24. 18:18:13

miihii írta:
De tökmindegy ki lesz a VB, HAMI nyerjen, JENSON meg biztosítsa a kettős Meki győzelmet :P
S ennyi :D
2 idióta meg marakodhat a koncért :mrgreen:
Viccet félre téve, azért továbbra is kicsit szomorkás így visszagondolva az egész év, mert több volt ebben McLaren szempontból, s itt a végén csak a "piszkító" szerep marad, bár azt jól csináljuk, s mindenki levesébe beleköpünk, aki még esélyes :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.11.24. 18:20:08-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.24. 18:13:03

Tejóég, ezt el sem hiszem: MCLAREN ELSŐ SOR :shock: 8)

Hatalmasat tolt Lewis pajti, szépen akar búcsúzni a csapattól. Ráadásul a végére Jenson is odapirított egyet és befért mögé surranópályán :P

Vettel 4. rajthelye is egészen hihetetlen, pláne, h Webber is lenyomta 2 tizeddel :shock:
Egészen valószínűtlenül hátul van a német, de szerencséjére (bocs a szóhasználatért, nem akarok belőle veszekedést :P ) Alonso még ezzel együtt is alaposan mögötte van.
Érdekesnek ígérkezik a rajt. Az első körökön sok múlhat a végelszámolásnál.

De tökmindegy ki lesz a VB, HAMI nyerjen, JENSON meg biztosítsa a kettős Meki győzelmet :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése