USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.23. 22:34:16

Amit a podcast-ben mondtak Melo-ról, azzal részben egyetértek, hiába jó játékos, a csapatembertől messze van, remélem ez az Olimpia jót fog tenni neki, itt azért min. 5-6 ember előtte van a sorban.

Mezreklám zavart volna, ha a mez elejére tették volna, mint a fociban, de így, hogy a vállnál lesz, simán eltudok viselni egy 2x2-es Pick szalámi reklámot a Hawks mezén. És ez azért nem kis lóvét fog jelenteni a csapatoknak, kérdés, hogy mindenki egy ugyanolyan, meghatározott szerződést kaphat a szponzoroktól vagy lehetnek eltérések, mondjuk Lakers 20 millió, Wolves 5 millió, mert így megint a nagy piacok járhatnak jobban...

Viszont azon meglepődtem, hogy egyikőtök sem említette, hogy Bazska 10ből 10x inkább Deron Williams-t választaná, mint Chris Paul-t. Tudásban tényleg nagyon közel állnak egymáshoz, de én egy kicsivel mégis CP3 felé billenek, amúgy is, a mostani sűrű mezőnyben a legjobb PG-nek tartom.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.07.23. 21:11:57

Nézi valaki a Sport2-őn a 30-at? Nagyon durva ez a story..:(
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.23. 20:06:49

neobarca írta:
Nem volt rossz, jókat röhögtem néha néha. Viszont hihetetlen, hogy itt is fikázzák Anthonyt. Nem értem miért van "mindenki" rászállva. Az meg, hogy ő túrta ki Lint, egy nagy baromság... Elég kapzsi ő ahhoz, hogy a gyűrűt válassza a megfelezett rajongás helyett... Na mind1, mindenki úgy kezeli mint a fekete bárányt. Pedig nem az...
Mert beépített embereim Bazska is meg a 2 Csaba is :D (természetesen nem :D )

Nem tudom mennyire ő üldözte el vagy nem, de mindenesetre a nagy NY-i kesergésben, meg összedől az MSG részvény és Kidd belehajt mindenbe események közepette, ez Catrmelo Anthonynak a legjobb hogy ő lesz ott a jó Isten NY-ban.De ez csak fikció, majd kiderül, Bazska is azt nehezményezte pl tegnap is esett róla szó, hogy Anthony játéka nem tetszik neki, amit én is szoktam írni, ezért kap annyi "savazást" tőle.

Annak örülök, hogy szerinte is a Boston dolgozott az egyik legjobban az offseasonben, bár kinti sajtókban, is meg van említve a Celtics de inkább a nagy dolgokat végrehajtó Netsről vagy Nash-Lakers dologról beszélnek inkább, s 2ik 3ik vonalban ott a Celtics, ami nem baj, sunyiban lesből kell lecsapni jövőre :D

Jamisonos résszel egyébként én nem értek egyet ami Bazska mondott, nagyon csalóka ám, amit Jamison tavaly összehozott, mert a számai 17,2 pont 6,3 pattanó, de nagyon nem szabad elfelejteni, hogy egy totál tanküzemmódban lévő csapatban produkálta ezeket, s botrány a dobószázaléka 40% mezőnyből 34% tripla 68% büntető, láttam pár meccsét védekezése sohasem volt eget rengető sőt!!!! Támadásban meg kopott ő is, s maradnak a tempók, triplák.
Nash mellett jó lehet kiosztások üres triplák, egy leütés tempók, de szerintem erős előzetes jóslat, hogy egy jó 6ik ember lehet a Lakersben, nyilván valaki kellett, mert elég karcsú a padjuk :mrgreen: De óriási megváltást abszolút nem várok talán 6-8 pontos átlag 3-4 pattanóval, véleményem szerint Jordan Hill nagyobb üzlet volt nekik, hogy megtartották, ő azért fiatalabb, jobb brusztolóbb, Nash megtalálja neki az open zsákokat így támadásban is lesz haszna, jobb pattanózó jobb védő.

Tegnapi USA_ARG szuper lassítva:
http://www.youtube.com/watch?v=fz76YRTS ... ure=relmfu

Tocynak üzenem, Pau Gasol, Dirk nálam is akik a legtechnikásabbak

Miami Heat will open the '12-13' NBA regular season on Tuesday October 30th at home........against the Boston Celtics.
:mrgreen: Kár hogy nem a Gardneben, Allen mit kapott volna, te jó ég?????De így se lesz rossz az AAA-ban egy jó kis csörtével indítani a szezont :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.07.23. 14:04:53

Nem volt rossz, jókat röhögtem néha néha. Viszont hihetetlen, hogy itt is fikázzák Anthonyt. Nem értem miért van "mindenki" rászállva. Az meg, hogy ő túrta ki Lint, egy nagy baromság... Elég kapzsi ő ahhoz, hogy a gyűrűt válassza a megfelezett rajongás helyett... Na mind1, mindenki úgy kezeli mint a bekete bárányt. Pedig nem az...

Sajna nem láttam a teknapi meccset, de holnap mindenképp nézem! Minden esetre sztem az USA team megállíthatatlan lesz az olimpián...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.23. 11:23:04

Új alley-oop: http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2012/07/23/alleyoop13

Nem volt rossz meccs, az első negyed után borzasztó unalmas volt.. nem mondom hogy inkább néztem volna a Harry Pottert, de remélem a spanyolok elleni már jobb lesz :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.23. 00:05:26

Bob_Marley írta:Amúgy ez meg van????
http://www.youtube.com/watch?v=ERfzM3J0 ... e=youtu.be
Erős idegzetűeknek :mrgreen:
Láttam már, de nem mertem linkelni :mrgreen: Holnap meg jön az alley-oop 13. része!

Első pár perc tetszett, amikor KD és Kobe állatkodtak, de utána kicsit beleuntam a meccsbe, csak Westy és Igoudala blokkjánál, LBJ zsákolásánál meg +4-nél kaptam fel a fejemet.

Egyszerű, ötlettelen játékot tolnak az amerikaiak, leindítások, 1-1-ezések, triplák (amik Durant kivételével nem igazán mentek a játékosoknak, szerintem 6/25 körül lehettek KD nélkül), de annyival jobbak a játék minden elemében, annyival jobb atléták és annyira kontrollálják a játék menetét, hogy még egy gyenge közepes játékkal sem volt kérdéses, hogy ma verik az argentinokat.

Spanyolok elleni meccs azért jobban érdekel már (azt is adja a SportTV!), nekik azért az erős kezdő mellett van egy Ibaka, Llull, Sergio Rodriguez-féle cseresoruk is. A magasemberek és egy jó zóna megnehezítheti az amerikaik dolgát.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.22. 23:06:38

Azért jó látni, hogy az argentinok nem felejtettek el kosarazni, s szép dolgokat csinálnak, miközben rohadt nehéz a dolguk, de próbálják kijátszani üresre a helyzeteket.

Delfinonak meg egyenlőre nincs szerződése az NBA-ben ma nagyon iparkodik szép dolgokat csinál elől-hátul szurkolok neki, hogy valahova odaérjen az NBA-be.És a Prigioni is üde színfolt, abszolút korrekt kis meccs ez, persze 10+ lesz a különbség s lehet több is, de a gauchók előtt le a kalappal, s amúgy is felkészülési meccs nem most kell parádézni, s a játék a lényeg és a gyakorlás.Előzetesen Oroszokkal nagy harc lehet a bronzért az Olimpián.

A blokk :D
Kép

Usa szépen leült...

Korrekt meccs, szép dolgok voltak főleg az argentinoktól, de nem szabad elfelejteni USA ennél jóval többre képes, bár a játékuk nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik, de toronymagas esélyesek.S a végére le is ültek rendesen, Ginobiliék meg kapartak ezerrel, jó volt látni :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.22. 22:30:55

Eddig jó a meccs, de én Davist akarom! :D
Ahhoz képest hogy közelebb van a tripla, csak Durant vágja be, a többiek mindig kihagyják, ráadásul amit nem értek, hogy az összes passz Lebrontól megy, picit megszórhatná Scolaékat.
Westbrook block meg nem volt gyenge.. spanyoloknak Rubio nélkül nehéz lesz megállítaniuk őket, de persze nem lehetetlen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.22. 22:11:42

Scola amilyen kis ártatlan 0 emelkedésű emberke, hogy odament keménykedni :D Meg Nocioni, kicsit komolytalan volt a dolog :D Nem egy súlycsoporttal kezdtek a gauchok mondjuk ez a meccsen is látszódik, hogy komoly különbség van a csapatok között.

hopp-hopp 10en belül Argentína :D

Az milyen sapka volt??? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.07.22. 21:42:31

Bob_Marley írta:Amúgy ez meg van????
http://www.youtube.com/watch?v=ERfzM3J0 ... e=youtu.be
Erős idegzetűeknek :mrgreen:

Kicsit off, de de mégis csak NBA-hez kapcsolódik az alley oop :D

szerk: látszik közelebb van a 3as :D Sima NBA hármas távolságból dobálgatnak pontosan 1,5 méterrel a vonalon túl :D
Ziccereznek a fiúk :D
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.22. 21:32:32

Amúgy ez meg van????
http://www.youtube.com/watch?v=ERfzM3J0 ... e=youtu.be
Erős idegzetűeknek :mrgreen:

Kicsit off, de de mégis csak NBA-hez kapcsolódik az alley oop :D

szerk: látszik közelebb van a 3as :D Sima NBA hármas távolságból dobálgatnak pontosan, 1,5 méterrel a vonalon túl :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.07.22. 21:43:31-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.07.22. 21:14:22

Hú de gusztustalan csúnya ez a Davis :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.22. 21:09:07

Game90 írta: Jó látni, hogy a klubcsapatokban nagy ellenfelek, itt viszont milyen jóban vannak egymással, nem igazán lehet olyanokat hallani, hogy hatalmas viták lennének a játékosok között. Azért az ilyen jó viszony nem általános mindenhol, lásd holland foci válogatott.

40 perc múlva USA - Argentína felkészülési meccs, Sport1 élőben adja! Scola, Ginobili, Delfino ellenére a szokásos alázásra számítok. Ja, Barcelona-ban lesz a meccs :)
Első részhez teljesen igazad van. :D Jó ezt látni, mondjuk szerintem közre játszik, hogy "hazafibb" nép az amerikainál kevesebb van.És akármennyire gyűrik egymást egész szezonban a válogatott más, ami természetes is, s így kell lennie, kár hogy a hollandok inkább fúrták egymást mint segítették volna.

2ikat meg de jó hogy írod :D Nem tudtam mikor van a meccs :D Szerintem is elég sima lesz, rengeteg gyors kosarat dobnak az amcsik, továbbra sem valami bonyolult játékot játszanak s sajnos ez működik mindenki ellen :D De a spanyolokban továbbra is bízok, ráadásul ott belül meg lehet őket fogni, csak az a baj, hogy minden eladott labda automatikus 2 pont oda, viszont talán a spanyolok feltudják venni valamelyest a ritmust, meg talán most az argentinok is valamennyire, bár tuti hogy mindenki tartalékol az igazi tornára :D Úgyhogy nagy játékot nem várok rengeteg 1-1zés leindítások, argentinoknál a nagy öregekre azért kíváncsi vagyok, úgy tudom még Obertot is összekaparták Londonra :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.22. 20:51:10

Jó látni, hogy a klubcsapatokban nagy ellenfelek, itt viszont milyen jóban vannak egymással, nem igazán lehet olyanokat hallani, hogy hatalmas viták lennének a játékosok között. Mindegyikük a legnagyobb sztár a csapatában, itt meg csak egy a sok közül. Azért az ilyen jó viszony nem általános mindenhol, lásd holland foci válogatott.

40 perc múlva USA - Argentína felkészülési meccs, Sport1 élőben adja! Scola, Ginobili, Delfino ellenére a szokásos alázásra számítok. Ja, Barcelona-ban lesz a meccs :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.07.22. 21:09:11-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.22. 11:42:00

Kép
Mikor durván 200 millió dollár vacsorázik :D

http://www.youtube.com/watch?v=fVXQjsd2 ... re=g-all-u
Pittman a'la Max Payne :D

Stiemsma megy a Wolveshoz mi meg hozzuk elvileg Jason Collinst
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.21. 14:26:48

Igen igazad van teljes mértékben és én is úgy gondolom rendben lesz a csapat Dooling nélkül is, de akkor is furcsa lesz :D
Ha pedig Bradley felépül akkor 3-an váltogathatják az irányító posztot. no problemo, majd csak elfogadom :lol:
Egyenlőre nem tudni mi lesz Stiemsma sorsa, de hogyha nem marad, akkor az nba1-en bedobta Delpiero koma Blatche nevét. A Big stupid hármas utolsó tagját kirakta a Wizards, szóval rá lehetne utazni. Bár semmi olyat nem olvastam hogy bármennyire is keresnénk magast, csak 1x összehoztak minket Miliciccel, de azóta még vele se..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.21. 14:02:11

Csere PG szerintem nem olyan fontos, Doolingot vissza lehetne hozni, de amit ő csinált tényleg Terry is megoldja.Gyakorlatilag Dooling is mindig áthozta a félpályán majd egyből passzolta le Piercenek, s futott az egyik sarokba :D Persze mi van ha Rondo megsérül stb stb, én emiatt nem aggódok azért PP remekül tudja mozgatni a csapatot, s Rondo nélkül azért 6-10 assistokat kiosztott rendszeresen tavaly is.Irányító csere szerintem felesleges, még talán egy biztonsági magas kellene még, s rendben érzem az egészet :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.21. 13:56:26

Érthető hogy aggódsz, én is, mivel nagy nehezen belopta magát a szívembe és nagyon sajnálnám ha nem sikerülne visszaállnia a régi kerékvágásba miután felépült.
Lee hasonlót fog nyújtani védekezésben, támadásban meg majd beveri az open triplákat, szóval szerintem minőségben nem lesz hatalmas változás Avery felépülése alatt. :)
Ami kicsit bántja a csőrömet, hogy nincs csere irányítónk.
Úgy persze megoldható, hogy Terry beáll Lee helyett, aztán kicsit később Rondo lemegy, Lee visszajön, JET meg irányít. Csak akkor is nyugodtabb lenne a lelkem ha lenne a padon egy Dooling.
Stiemsma azt mondja lehet hogy maradni fog, de ha nem akkor mindenképp kéne még egy center, mert Melo édes kevés, hiába jó védő.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.21. 13:39:07

MessiFan írta:
Bob_Marley írta:Nekem azért egy aggodalmam van Bradleyvel kapcsolatban, még nem volt nálunk edzőtáborban mióta itt van :? És megint kimarad, de nem akarom az ördögöt a falra festeni :D
Nem lesz semmi gond. Idén már nem valószínű, hogy játszik, de addig is ott lesz Terry és Lee :)
Egyébként a semmiért egy teljesen korrekt szerződéssel szereztünk egy jó védőt aki veszélyes kintről és a kontráknál is mindig ott lesz Rondo mellett.
Szerintem ez egy igen szép ajándék a Rakétáktól :D
Rendben ott lesz Lee meg Terry, de én nem is erre utaltam.

Bradley hirtelen ugrott elő a "semmiből" tudtuk, hogy remek védő aztán támadó oldalon is elkezdett villogni.Én ami miatt "félek" hogy ilyen fiatal játékosnak meg alapból a brigádnak jót tesz a training camp, edzések.Na neki ez idáig vagy sérülés vagy lockout miatt kimarad.Mind fizikálisan mind mentálisan jó lenne az edzőtábor, s amire előzőleg is próbáltam utalni, hogy egy vállsérülésből visszatérve mondjuk decemberben, amikor már azért benne vagyunk a szezonban rendesen nehéz lesz.Úgy érzem benne lehet egy visszaesés, Bradley azért egy kis lelkis gyerek, bűn rossz volt, mikor nem volt meg a bizalom felé, aztán odakerült élt vele, de megint fel kell építse magát érzésem szerint, s nem lesz egyszerű.
Szurkolok neki, nagyon kell egy jó Bradley és akkor elmondható 1-2-3 poszton nagyon erősek vagyunk, sőt miután 4esbe elkaristol Green is meg ott van Sullinger vagy Wilcox az is teljesen rendben van nálam.Cserecenter még elférne ha marad Stiemsma meg van oldva :D
Sullinger amúgy emberileg is szimpatikus csávó, szerény jó humorú :D
Újabb beszélgetés vele:
http://www.youtube.com/watch?v=ylwCE8KP ... re=g-all-u
Kedvencem, hogy Stiffler akarna lenne az Amerikai Pitéből
Mondjuk kemény, hogy Miley Cyrus száma a legjobb neki, majd KG-k megnevelik ebben is, s megy a normális feka zene :D

Na ezért érdemes SL meccseket nézni :
http://www.youtube.com/watch?v=O7PfYKLx ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=jHrrddiu ... re=g-all-u

Remek videó az EU kosárlabda és az NBA szabályai között lévő különbségekről (Olimpia miatt pláne fontos):
http://www.youtube.com/watch?v=aQnbUIbN ... re=g-all-u
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.20. 20:35:45

Bob_Marley írta:Nekem azért egy aggodalmam van Bradleyvel kapcsolatban, még nem volt nálunk edzőtáborban mióta itt van :? És megint kimarad, de nem akarom az ördögöt a falra festeni :D
Nem lesz semmi gond. Idén már nem valószínű, hogy játszik, de addig is ott lesz Terry és Lee :)
Egyébként a semmiért egy teljesen korrekt szerződéssel szereztünk egy jó védőt aki veszélyes kintről és a kontráknál is mindig ott lesz Rondo mellett.
Szerintem ez egy igen szép ajándék a Rakétáktól :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.20. 20:07:00

Ennyiért még jó is:
Guard Courtney Lee lands a four-year, $21.5 million fully guaranteed deal from the Celtics in sign and trade deal, source tells Y! Sports.
MessiFan írta: Kezdő: Rondo-Bradley-Pierce-Bass-KG
Pad: Terry, Green, Lee, Sullinger, Wilcox, Pietrus/Dooling, Melo
Azért nálatok is érdekes lesz, hogy hogyan oszlanak majd meg a percek, 1-2-3 poszton rengeteg minőségi játékos van, még akkor is, ha Green sokat fog 4-est is játszani. Bár valószínűleg PP több pihenőt kap majd az alapszakaszban. Nem lepődnék meg, ha megint Heat - Celtics ECF lenne.

J.A. Adande ‏@jadande
so it's no longer just a "cute" story? RT @darrenrovell: Over last 4 days, Madison Square Garden shares have fallen $93 million in value.

John Hollinger ‏@johnhollinger
@jadande Theory: Drop isn't due to Lin; it's their shareholders being reminded of the existence of Dolan.


Hatalmas, főleg Kidd :lol:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.20. 19:01:53

Nekem azért egy aggodalmam van Bradleyvel kapcsolatban, még nem volt nálunk edzőtáborban mióta itt van :? És megint kimarad, de nem akarom az ördögöt a falra festeni :D

Sokak kedvence Faried:
http://www.youtube.com/watch?v=ARpXRmdA ... ontext-gfa
Tömés után sarokkal még kirakta :D

Tegnapi Nagy Brittania-USA
http://www.youtube.com/watch?v=eLfpl96p ... re=g-all-u

Ez az előadás meg simán NBA szintű volt, körítés minden :D
http://www.youtube.com/watch?v=WNCtEnfT ... re=g-all-u

Amúgy érdekességképpen az USA csapatban 9 all strar vagy valaha all star van, az összes többi csapatban van 6 :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.20. 17:38:56

Azt a leborult szivarvégit! DREAM BENCH! :mrgreen:
A semmiért megkaptuk elvileg 4 évre kevés pénzért Lee-t, így szinte kész is a csapat!
Kezdő: Rondo-Bradley-Pierce-Bass-KG
Pad: Terry, Green, Lee, Sullinger, Wilcox, Pietrus/Dooling, Melo
Csorog a nyálam.
De egyébként magas posztot még mindig lehetne erősíteni egy Milicic-el vagy az éppen amnesztiával kirakott Blatchet, aki igaz eléggé butuska, de eléggé képzett magas és mivel a Wizards kártyájára menni fog a pénz, és nincs is sok érdeklődő meg lehetne lépni és akkor majd Melo lesz a tartalék.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.20. 10:54:41

A hajnal legnagyobb kérdése az volt, hogy sikerül-e Courtney Lee-t a Boston Cetlicshez cserélni. Már az este folyamán biztosnak tűnt az üzlet, ám egy ponton elakadtak a tárgyalások, majd pár órája képbe lépett a Portland TrailBlazers, így véglegessé vált a tranzakció (bár kisebb változtatások még mindig lehetnek), amelynek keretein belül a Blazers Szasa Pavlovicsot kapja snt-vel, a Houston Rockets (mint Lee korábbi csapata) E'Twaun Moore-t, JaJuan Johnsont, Sean Williamst és egy Charlotte-tól szerzett második körös draftjogot, míg a Celticsbe érkezik Lee snt-vel. Több dolog sem tisztázott még. Egyrészt semmi értelme így portlandi részről a cserének, nyilván kapni fognak valami draftcetlit legalább Pavlovics mellé, másrészt mivel az új szerződéséről nem tudunk semmit, így Lee-jéről sem, csak annyi a biztos, hogy a Boston új dobóhátvédje négy évre megy majd Doc Riversékhez. A Rockets a hírek szerint mindhárom érkezőt kiteszi keretéből.

Azt meg kell jegyezni, hogy most mi adtunk 2 krumplit meg egy zacskós tejet, egy remek kis kiegészítő emberért.A Rockets meg gyűjtöget és továbbra is próbálja Howardot megszerezni, nekik nem volt szükségük Lee-re nekünk meg igen :D


Helyettese, Adam Silver is nyilatkozott, méghozzá arról, hogy a jövőben valószínűleg lesznek reklámok a mezeken. Jövőre szeretnék megtervezni az egésznek a rendszerét, ám a 2013-2014-es szezon előtt biztosan nem lesznek még láthatóak majd a reklámok. Állítólag egy 2*2-es részt szeretnének kialakítani a váll részen, itt hirdethetnének azok, akik szeretnének és Silver érzése szerint ezt minden csapat támogatja. Elmondása szerint nehéz megjósolni, mennyit hozhat ez a konyhára, de nagyjából 100 millió dollár pluszt számol a csapatok szempontjából.

Leeről mindig ez jut eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=T3ari8OjYhA

Iszonyat örülök neki, Pietrus kategória csak fiatalabb és jobban mozog.
http://www.youtube.com/watch?v=sp_4bTds8wY&hd=1

Kicsit fura lesz a csapat így hogy vannak fiatalok is :D Viccet félre téve, Sullinger gyerektől is sokat várok, nagyon tetszik amit mutat eddig, pattanózik, megdöglik a pályán a labdákért, képzett pozícióban megoldja, bedobja középtávolról, messziről, széles a repertoárja s KG még oktathatja is, huh de jók leszünk remélhetőleg :P Ráadásul a pace-t tudjuk növelni, több könnyű kosarat is tudunk majd szerezni meglesznek Rondo mellett a rohanós emberek.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.07.20. 10:25:48

Tocy írta:Celtics :shock: Ha mindenki egészséges, ez a csapat baromira bajnokesélyes most már :D PP-KG-Rondo most a BIG3, és akkor még Bradley, Terry ( tőle várok agyatlanul dobálós meccseket azért :twisted: ), Green, Lee, Bass és Sullinger magas posztokon is tud majd valamit hozzátenni, de hozzánk hasonlóan ők is itt gyengébbek. Nem Bulls-Heat versenyfutás lesz itt, Heat-Celtics :D Nets erősödött, meg NY se rossz, de a Bulls-szal ők már csak a második vonal...
Igen, ez egy bajnokesélyes csapat, Terrytől csak a csapategység miatt félek, de remélem, hogy beáll a sorba. Ugyanis itt nem lesz csendben lévő Nowitzki, meg szolid Kidd ( bár a balesete után :D ) ,hanem ha hülyeséget csinál, akkor a PP, Rondo, KG tiró letépi a fejét és még mást is :D Főleg KG! Velük nem igazán lehet szórakozni...
Válasz küldése
cron