USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.05. 19:05:39

Bob! te se tudsz segíteni a lentebb írt kérdésemnél?

Lehet én is maradok este, attól függ,hogy megy a tanulás addig :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.05. 19:00:38

Sanama írta:Na innen mennyi esélyt adtok a Spursnek?! :?
35 % :D
Spurs-Thunder GAME 5 szuperlassított:
http://www.youtube.com/watch?v=pj2-7r2T ... re=g-all-u

Best if Pop :D
http://www.youtube.com/watch?v=AcegYF_T ... ure=relmfu

Game,Tocy,Kalap valaki marad?
Ma:
Kép

Bosh val. játszik mindent bevet a Miami :D

Iszonyat fontos meccs, higgadtan kell játszani, s nem kapkodni, továbbra is nem mi vagyunk az esélyesek, de meglehet őket verni!

LETS GO C's
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.05. 16:41:37

A 2008as nagydöntő 6. meccse (utolsó) meccse magyar kommentárral elérhetetlen?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.06.05. 15:56:33

Sanama írta:Na innen mennyi esélyt adtok a Spursnek?! :?
Ezt nem gondoltam volna, hogy az 5. meccs után 3-2 az OKC-nek, de nem szomorkodom. :)
Azért a következő nagyon kemény lesz a Thundernek, mindenképp nyerni kell otthon nekik, mert kétszer egymás után megverni ezt a San Antoniót idegenben igencsak nehéz lenne. Igaz négyszer zsinórban legyőzni is.
Így szerintem a Spursnek is sok esélye van még, ha nem is akkora, mint az ellenfélnek.
Westbrook továbbra is gyengén dob a SAS ellen, ehhez persze a védekezésük nagyban hozzájárul, azonban most osztotta ki a legtöbb gólpasszt a szezonban, jó lenne, ha utóbbit hasonlóan folytatná.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.06.05. 14:14:07

visca el barca írta:
Krojf írta:Hogy egy komoly sportról is szó legyen, írom, hogy a Stanley Kupa döntőjének harmadik meccsén a Los Angeles Kings 4-0-ra verte a New Jersey Devils gárdáját, így szerdáról csütörtökre virradóra a párharc negyedik meccsén Kings-siker esetén meg lehet a Stanley Kupa-győztes!
Ha így lesz, akkor Antiimperialista kománk nagyon boldog lesz!!!
K.
nem csak ő, én is :lol:

nehéz szavakat találni a kings PO teljesítményére, a 8. helyről 4-1, 4-0, 4-1, 3-0-al robogni vmi elképesztő teljesítmény. ezer százalék h quicket fogják mvp-nek válaasztánai, az a pali vmi extázisban véd az egész PO-ban. 17 meccsen 450 védés, 0.950-es save percentage :D

azért most már kicsit sajnálom a devilst, egy meccset vihetnének... :lol:
Ha a mostani 4-0-ból indulok ki, akkor a Devilsnek sajnos mákszemnyi esélyt sem adok.
A Kings olyan hátrányos védekezést mutatott be, hogy minden elismerésem nekik! Ráadásként két előnyüket be is lőtték, így sanszot sem kapott a newarki egylet.
A Staples Center nézőtere pazar volt a fénykardokkal, nomeg volt üvöltés rendesen!
Quick shutoutja pedig mindent elmond.
A Kings nyomul, mint a vadállatcsorda és mekkora lesz Szlovéniának, hogy valószínűleg Stanley Kupa-győztes hokistája lesz a kiváló Anze Kopitar személyében!
Megyünk Ljubjanába Stanley-t nézni???
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.05. 12:13:02

Krojf írta:Hogy egy komoly sportról is szó legyen, írom, hogy a Stanley Kupa döntőjének harmadik meccsén a Los Angeles Kings 4-0-ra verte a New Jersey Devils gárdáját, így szerdáról csütörtökre virradóra a párharc negyedik meccsén Kings-siker esetén meg lehet a Stanley Kupa-győztes!
Ha így lesz, akkor Antiimperialista kománk nagyon boldog lesz!!!
K.
nem csak ő, én is :lol:

nehéz szavakat találni a kings PO teljesítményére, a 8. helyről 4-1, 4-0, 4-1, 3-0-al robogni vmi elképesztő teljesítmény. ezer százalék h quicket fogják mvp-nek válaasztánai, az a pali vmi extázisban véd az egész PO-ban. 17 meccsen 450 védés, 0.950-es save percentage :D

azért most már kicsit sajnálom a devilst, egy meccset vihetnének... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.05. 09:42:08

Na innen mennyi esélyt adtok a Spursnek?! :?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.05. 07:45:30

Nem láttam a meccset,de örömmel konstatálom hogy nyert az OKC!
A meccs előtt úgy gondoltam,hogy aki nyeri az 5.meccset,az húzza a párharcot is,ezt most is így gondolom.
Nem hittem volna 0-2nél,és főleg látva a Spurs játékát,hogy 3 meccset hozni tud zsinórban a Thunder,de szerencsére így lett. Be kell húzni a hazait,és jöhet a Finals.

Boston-Miami-n is úgy gondolom,aki az 5. meccset húzza,azé a párharc,úgyhogy remélem a Boston megtréfálja a Miamit, legalább késztessék őket 7 meccsre,már az is szép eredmény lenne,ettől a sérülésektől súlytott Celticstől. :)

Hajrá Celtics,hajrá OKC!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 07:05:52

kanty írta:Azért szerintem az is hozzátartozik a történethez, h akkor a védekezés más volt. Nem volt ennyi kontakt, ma sokkal inkább szűkség van az erőre.
? :shock:

Hát ez így nagyon sántít. Belegondolni is rossz, hogy például Jordan mennyi büntetőt dobálhatna, ha most játszana. 2001-ben volt egy elég nagy változtatás ("hand-check rules"), ami eléggé a támadójátéknak kedvez. Igazából nem is szabályok mondjuk, csak az NBA szólt rá a bírókra, hogy jobban védjék a támadókat, ne lehessen annyira fizikálisan védekezni.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.06.05. 05:08:32

Hogy egy komoly sportról is szó legyen, írom, hogy a Stanley Kupa döntőjének harmadik meccsén a Los Angeles Kings 4-0-ra verte a New Jersey Devils gárdáját, így szerdáról csütörtökre virradóra a párharc negyedik meccsén Kings-siker esetén meg lehet a Stanley Kupa-győztes!
Ha így lesz, akkor Antiimperialista kománk nagyon boldog lesz!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.05. 04:51:08

Most kezdtem el nézni Ginobili meg van őrülve.Kezdőnek berakták, olvasgatva elég gyengén kezdett a Spurs, a Thudner 10+al is ment.
Most 67-66 a Spursnek s szokásosan óriási a meccse :D
Statokat böngészgetve pad megint rendben van, Durant-Westbrook pontokban kiemelkedik.
Túloldalt Ginobili 25 pont, Duncan meg csak 7 (és 4 faulttal ő is) :D Parker gyengén dob.
Ibaka csak 13 perc és 4 fault :shock:

Perkins jr :D
http://www.youtube.com/watch?v=ldqYN_Uh ... re=g-all-u

Game már linkelt ESPN-s reklámot PP-vel, ez most átfogó és elég korrekt ez is:
http://www.youtube.com/watch?v=_hqx_dA5 ... ure=g-vrec

81-72 a Thudnernek (Westbrook+Durant shownak köszönhetően)a 3ik végén megint nagy futásban az OKC

5 perc hátra 13al megy a Thunder ehy Harden 3+1es játékkal.A TO-k megölik a Spurst, az OKC meg valamit hihetetlent játszik megint.

És már csak -6 és 3:38 hátra óriási a meccs, kiszámíthatatlan, a kivédekezett támadásból próbál mindenki rohanni, percek alatt ellehet lépni vagy felzárkózni és 8:0-s futások váltogatják egymást.S-Jax nagyot játszik.Westbrook meg elkezdett pumpálni :? Most a szokásos Thudner támadás 16 mpig vagy Durant vagy Westbrook cselez majd lesz ami lesz.
Parker iszonyatot javult és a védekezése Westyn zseniális.

ÁÁÁÁÁ Harden :? Ő is ISO-zik fél órát majd a támadó lejártakor egy visszalépős tripla és persze bemegy.-5 és alig van hátra fél perc.
Ginobili bedobja és nem faultol a Spurs és labdát szereznek 15 mp hátra -3.
Manu kihagyta a triplát :twisted:

3-2 az OKC-nek megérdemelték.Sokat fejlődtek, s nagyon tetszik amikor csapatjáték van náluk is.Viszont amikor meg a Durant és Westy pumpa akkor katasztrófa nézni őket, s fel is jött a Spurs.A védekezésük nagyon rendben és csak ismételni tudom magam jó látni, hogy rájöttek nem 3 ember játssza ezt a játékot.
Spursnél meg egyszerűen nem megy, jók a váltások a Thudnernél és jelenleg az a helyzet a Thudner jobban védekezik mint a Spurs, s ezzel állnak hihetetlenül közel a konf döntőhőz. 2ik meccs után áradoztunk meg ki tud meccset fogni a Szuper Spurs ellen? :lol: Most meg 1 meccsre a kieséstől és ez akárhogy számolom 3 zakó zsinórban.,Le a kalappal az OKC előtt, s Oklahomában nagyon nehéz lesz meccset fogni.

Csatlakozok Gamehez, írtuk a PO előtt, hogy huh milyen jó volt a tavalyi s remélhetőleg idén talán még jobb lesz, s nem csalatkozik az ember, hihetetlen jó konferencia döntőink vannak, de már az előtte levő körök is ha csak a Pacers-Miami öldöklésre vagy Celtics-Sixers védőháborúra Clippers óriás fordításra, Lakers-Nuggets 7 meccses thrillerre Rose sérülése stb stb.
csonka szezon ellenére azért bepótolják a srácok, hogy kevesebb meccset láttunk idén.A bent lévő 4 csapatból bárki nyerhet kivéve persze a Celtics :twisted: :D
A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.05. 05:52:06-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.04. 23:03:42

Azért szerintem az is hozzátartozik a történethez, h akkor a védekezés más volt. Nem volt ennyi kontakt, ma sokkal inkább szűkség van az erőre. Átalakult a kosárlabda is, de ez természetes, fociban is a mai és a 20 évvel ezelőtti játék között ég és föld a különbség.
Persze Jordannak mindegy, h mikor játszik. Ő ma is ugyanolyan kiemelkedő lenne, mint volt a saját idejében. Egyszerűen túl jó volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.04. 23:00:31

Uhh,régi Bulls meccsek. Jordan és Pippen,a két legnagyobb nálam.Mondjuk Jordant én a két Utah elleni Finalsben láttam élőben,de akkor is elég fiatal voltam,de már akkor is lenyűgözött(nem véletlen hogy róla van a legtöbb kosaraskártyám,100 körüli darabom van csak róla 8) ).
Olyan könnyedek voltak,tényleg repültek.

engem a mai sztárok közül Durant emlékeztet kicsit rájuk,benne látom azt a könnyedséget,amit a régiekben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.04. 22:49:28

daffy írta:
Game90 írta: Pont vasárnap este láttam ezt a videót, kicsit ide is kapcsolódik:
http://www.youtube.com/watch?v=ax7s_rB_SmA
Hihetetlen, hogy milyen könnyedén játszottak.
elképesztő. régi bulls meccseket honnan lehet szerezni normális minőségben,mert a magon nincs?!
Sport-scene-n van fent elég sok régi meccs, viszonylag tűrhető minőségben.
Sajnos torrentet nem tudok küldeni, mert így is az arányom elég rossz, plusz régi meccseket visszatölteni is nehéz. Megnézem, h meghívóm van-e, ha gondolod. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.04. 22:45:53

Game90 írta: Pont vasárnap este láttam ezt a videót, kicsit ide is kapcsolódik:
http://www.youtube.com/watch?v=ax7s_rB_SmA
Hihetetlen, hogy milyen könnyedén játszottak.
elképesztő. régi bulls meccseket honnan lehet szerezni normális minőségben,mert a magon nincs?!

mára egy izzadós spurs sikert tippelek,bár belőlük azt is kinézem,hogy most kikapnak,a következőt meg hozzák
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.04. 22:39:12

Azért az kijelenthető, hogy az idei PO még a tavalyinál is jobb, pedig nekem az is bejövős volt. Hatalmas meccsek, taktikai párharcok vannak.

Remélem ma nyer a Thunder, ideje lenne már valakinek idegenben is nyernie :) Viszont a Spurs nem szokott sokszor sorozatban 3x kikapni.

KD egész hátas tetoválásáról tudtam, de az meglepett, hogy elöl is van neki egy kisebb freskó, szerintem nem néz ki valami jól rajta:

Kép
Bob_Marley írta:http://www.sbnation.com/nba/2012/6/4/30 ... yoffs-2012
Érdekes írás, Chalmers tényleg teljesen üresen volt de elzártuk nagyjából a passzsávot.

@jords_mac @sebastianpruiti In Wade's career he's taken 15 potentially game winning 3's with 30 sec or less left in the game. He's made 2.

Újabb Bosh classic :D
Bosh megint priceless 8) 5. meccsen már állítólag játszik, igaz, hogy kihagyott x meccset, de 70%-osan is jobb, mint a mostani magasemberek (bár Haslem most nagyot játszott). De így, hogy szerintem még nem teljesen egészséges, elég kemény lesz neki KG ellen, mondjuk vele egészségesen is megszokott szenvedni.

Wade hero akart lenni. Akár passzolhatott volna Chalmers-nek vagy elindul balra.

Kép
Sanama írta: Mondjuk ez a mostani kosárlabda sokkal kevésbé tetszik. Egyik legnagyobb alakja ugye Lebron James, de engem komolyan mondom idegesít,hogy izomból old meg mindent, és egyszerűen nem tetszik. LEhet fikázni engem hogy pedig James mekkora játékos, egyszerűen ahogy nézem a játékát olyan mint CR a fociban. Mint egy gép, be van tanítva. MOst is megnéztem az összefoglalót, azok a zsákolások... Áh hagyjuk.
Pont vasárnap este láttam ezt a videót, kicsit ide is kapcsolódik:
http://www.youtube.com/watch?v=ax7s_rB_SmA
Hihetetlen, hogy milyen könnyedén játszottak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.06.04. 22:46:43-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.04. 12:54:29

Na azért a nagy örömködés közepette, azért továbbra is a Miami a párharc esélyese, csak elővettük már a kést és a nyakukon van :D
Pályaelőny továbbra is náluk, s eddig az AAA-ban csak a Pacers tudott meccset fogni, illetve Bosh eléggé hiányzik, KG-re gyakorlatilag nincs ember.
Doc zseniálisan meccsel eddig s tényleg amit mondott is, 48 percen keresztül még nem hoztunk igazán jó meccset.James viszont el kell ismerni ihletett formában 30+ felett meccsek óta, viszont a büntetőzése kompletten az egész Heatnek kritikán aluli, amit köszönünk szépen :lol:

Wadere nagyon jó ez a kettőzés, ők meg Rondora küldözgetik a csapdákat, nagy sakkjátszma eddig, s szerencsére PP és Ray-Ray is feljavult annyira, hogy mi tudunk diktálni.Miamiban borzasztó nehéz lesz, s megint egy kis vízválasztó James előtt, mert kulcsmeccs következik, s jelenleg ő tartja a Miamit ráadásul mint írtam a kisegítőktől is érkezik folyamat az extra, de Wade hullámvasútazását nem bírják el.Nagyon színvonalas jó a párharc, s bőven van esélyünk, de továbbra is a Miami a favorit ezt nem szabad elfelejteni.Bosh visszajövetelével azért bővül az arzenál, illetve látható ha James többet mozog labda nélkül és nem a pick & rollt erőltetik, akkor hatékonyabbak, s több faultot is tud kiharcolni.Wade "hanyatlásán" is ezt érzem, hogy várja a sült galambot, megkapja és ketten rajta, labda nélkül nem próbál magának helyet csinálni, zárásból kilépni.Szó szerint végig nyaralja a támadásokat, s "megjátszhatatlan".Fura mert Wade-t úgy ismertem eddig mint egy remek képességű klasszis emberke, aki a csapatért mindent beáldoz, s rengeteget mozog, de ebből töredék van az elmúlt meccseken (illetve a második félidőkre azért van belőle, s pontok is).Ideges frusztrált és megkönnyíti így a védekezésünket.Spoelstrának azért össze kell kapni fejben a Heat játékosokat, mert láthatóan evés közben jön meg az étvágy, s nagyon harapunk, amit jó látni, PP és Allen is javul.És ami a legfontosabb hihetetlenül vigyázunk a labdára, s ezért meg Rondonak óriási pacsi, így nem kapunk zsákokat leindításból.Védekezés rendben van nagyjából, a kiegészítő személyzet közül is mindig betud valaki csatlakozni akár Dooling fontos triplái vagy Pietrus pattanói, Daniels védekezése.Doc remekül forgatja a csapatot, de ez nem meglepő :D

LETS GO CELTICS

Óriási W volt, még mindig "hüledezek" az első félidei produktumra visszaemlékezve. :D Folytassák uraim! :D

Bosh minden bizonnyal Kedden pályára lép, nem tudják tovább halogatni, viszont így egy teljesen más felállás van, s iszonyat érdekes lesz, hogy tud "beilleszkedni" mert ne felejtsük 3 hetet kihagyott.

Közvetítésben látszódott, de van róla videó is, nem kis fényteknika van a Garden külső részén:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DzWNLXxIeo
Adidas eléggé odatett :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.04. 10:36:47

Sanama, meglezs az a kettő még, ne aggódj. Énis ebben reménykedem, hogy lehozzák rutinnal.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.04. 10:12:19

Én inkább azt mondom, hogy vannak más poszton is nagy emberek és a centerek meg nem annyival nagyobbak, hogy ez akkora előnyt jelentsen nekik. Viszont annyival nagyobbak és annyival másabb "nevelést" kaptak, hogy a játék kevesebb elemében tudnak hasznos lenni. Ha belegondolunk mostanában nem annyira meglepő már, hogy a pályán lévő legkisebb ember, azaz az irányító is lekap meccseken keresztül annyi pattanót, mint egy center.(Pl Rondo 8-10-12 pattanós meccsei) Ezek mellett assistokat ad, ziccert dob betörésből, közép távolikat dob és időnként 1-2 hármast is elereszt. Ennek egy center a felét jó, ha tudja hasonló szinten. Csak azért meg sokszor nem érdemes pályán tartani őket, hogy legyen egy nagy test a palánk alatt. Nem véletlen, hogy annyi small ball van mostanában. Legalábbis ez az én elméletem.
Mondjuk ez a mostani kosárlabda sokkal kevésbé tetszik. Egyik legnagyobb alakja ugye Lebron James, de engem komolyan mondom idegesít,hogy izomból old meg mindent, és egyszerűen nem tetszik. LEhet fikázni engem hogy pedig James mekkora játékos, egyszerűen ahogy nézem a játékát olyan mint CR a fociban. Mint egy gép, be van tanítva. MOst is megnéztem az összefoglalót, azok a zsákolások... Áh hagyjuk.

A Bostonnak meg nagy gratula 2-2, még kéne 2 :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.04. 06:13:51

http://www.sbnation.com/nba/2012/6/4/30 ... yoffs-2012
Érdekes írás, Chalmers tényleg teljesen üresen volt de elzártuk nagyjából a passzsávot.

Doc on Wade's last shot of OT: "I thought it looked good when it left his hands. We denied Wade as long as we could.
Red wasn’t going to let that go in, not in the Boston Garden"
:mrgreen: Az öreg fentről kiszédítette a labdát szerencsére, azért Wade tisztán dobhatott le is állt a szívem.

@jords_mac @sebastianpruiti In Wade's career he's taken 15 potentially game winning 3's with 30 sec or less left in the game. He's made 2.

Epic meccs volt, huh le se fekszem már nem tudok :D

Kép
Rondo lőlap, Spoelstra nem hiába duplázta már festékben megint szabadon járkálhatott.

Sok helyen írják mennyire kell Bosh és össze kell drótozni, az megint egy új dolgot hozna, s meglátjuk, mindenesetre jó látni, hogy be kell vessenek ők is mindent, s mindenkit mert ÖREG EMBER NEM VÉNEMBER :D És nagyot küzdünk.Nem hogy 4:0 vagy 4:1ről oda kell beszélni de jelenleg ez a 2:2 remek és lehet álmodozni :D

Kép
Újabb Bosh classic :D

LeBron James fouled out for the first time in a Heat uniform and he wasn't happy about it. "It's very tough,'' he said. "I thought a few of my fouls were, I don't know ... I don't know. I got a foul coming off a pend-down where I got cut off. THey called an offensive foul on (Pietrus). I got a double foul in the paint and then I got another foul posting up in tradition ... It's very difficult because I know how to play the game of basketball and I don't need an advantage of holding somebody."
Igen véleményes faultok voltak, köszönjük :d Mondjuk KG-re is a végén nagyon fontos szituban fújtak támadót, de ez már történelem. :D

Ray-Ray is a közönségről beszélt, tényleg le a kalappal, s így biztosan lesz 6ik meccs is a Gardenben.Óriási volt a hangulat s Allen is mondta, hogy időkérésnél néha Doc szavait sem hallották csak a LETS GO CELTICS üvöltést :D

meccs jelenete:
http://www.youtube.com/watch?v=ohA91vBtvfA
Óriási labda volt. :D

5ik meccs iszonyat kritikus, de a Miami pl csak a második félidőben volt a megszokott fordulatszámon védekezésben, s be is ragadtunk.Viszont ahogy Doc is mondta mi sem játszottunk még igazán jól végig 48 percig, s ez benne van a csapatban.Uh bízok benne csak eltudunk esetleg csenni 1et Floridából :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.04. 12:11:20-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.04. 06:00:20

LBJ után Wade sem volt clutch, pedig szépen megcsinálta, szerintem néhány Celtics-es kidobta volna a gépét az ablakon, ha az a tripla bemegy. OT-ben kemény 2 pont.. Amúgy hihetetlen párharc ez is.

Dwyane Wade didn't score in final 10 minutes of the game. 0-3 FG and a turnover.

Kép

Kép


Celtics-nek meg hatalmas grat, néhány játékost már úgy kell betolni a pályára, ilyen meccseket nem néztem ki belőlük. És mindkét hazait behúzták!

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.04. 05:37:02

Game90 írta:
Bob_Marley írta: Megörülök ha ma kikapunk.
Kisebb fail :D
:mrgreen:
Izgalmamban elírtam :D

Iszonyat egy meccs, +1 James out miénk a labda van hátra 20 mp.

Pietrusra meg múltkor írtam kicsit több kell, na erről beszéltem védekezés Jamesen-Waden kiváló és az a 2 támadó pati.Óriási momentum volt.


HUH Wadet triplájánál életem leghosszabb mp-i mentek...De kimaradt
CELTICS WIN
2-2
Na akkor hoztuk a kötelezőt :P
Kép

Megjegyezném James kipontozódása nagyon kellett, s voltak rajta fura faultok, de ellenünk is voltak, de megint egy szoros meccsen elő fognak kerülni a sporik.James kiesése azért döntően jól jött nekünk.

ui: Spoelstra nagy játékokat írt fel, 2 lehetőségük volt mindkettő nagyon esetlen lett.Köszi Eric :D Chalmers meg itt a végén elég üresen kérte a labdát, szerencsére Wade nem adta le.

2:0ról jöttünk fel, el se hiszem :D Egy olyan második meccs után a harmadikon 24el megyünk és itt is 18al amit elchokerkedünk de behúzzuk, óriási.

Azért félidőben az a Rondo interjú rosszul jött ki, mert a másodikra nagyon szétestünk.De OT-ben csak 2 pontot kaptunk. :lol:

Miami finished with better shooting percentages and more rebounds than Boston. The only starter to shoot better than 50 percent from the field was... Joel Anthony.

Jared Dudley ‏@JaredDudley619
Does anybody know why type of offense Miami is running? SMH!U have to have your go to plays down the stretch.I just see Iso's and no spacing

Összességében 4 meccsből többet uraltuk mi a game-ket azért ezt nagyon jó kimondani.Doc remekül készült fel a sorozatra.
Pedig a Heatnél nem lehet panasz kapják az extrákat olyanoktól akiktől "nem kéne".
Chalmers-Haslem-Battier vagy Miller

Milyen 2 konferencia döntő van 2 meccsre van BÁRMELYIK csapat hogy bejusson, s jelenleg szerintem nekünk is bőven van sanszunk a másik párharcról nem is beszélve.Hihetetlen izgalmak vannak Nyugaton-Keleten egyaránt, méltó ez a 4 csapat a konferencia döntőhőkhöz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.04. 06:08:53-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.04. 05:26:18

Bob_Marley írta: Megörülök ha ma kikapunk.
Kisebb fail :D

James...

Nem hiszem, hogy Spo ezt rajzolta volna fel. Nagyon gyenge támadás volt.
Bob_Marley írta: A rohadt tetves hosszabbítás megint.
Ugye? Már én is mennék aludni :P :D

PP out, mostanában sokszor kipontozódik.

James out. Wade time.

Pietrus meg szedegeti az off reb-eket, hihetetlen.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.04. 05:20:05

Game90 írta:Asszem ebből meccs lett.
Nem bántam volna ha nem :D
Megörülök ha ma kikapunk.

+3nál fontos labdát hagytunk ki, s megint a Heat kisegítő személyzete hozza a Heatet.Haslem-Chalmers Battier (mekkora belemenést harcolt ki :?)

Mindenki fault gondokkal, megjegyezném kicsit segítettek nekünk a sporik Jamesre jó hogy fújtak 5öt :D

Doc és az időkérés, imádom a felrajzolt játékait.James tripla és KG-re támadó??????Úristen nagy a gond.

DEFENSE megmentett, meg kcisit későn indult James.

A rohadt tetves hosszabbítás megint.
Írtam délután hasonló meccsre számítok, mint a másodikon de nem így indult.Ráadásul mindenki fault gondokkal.Klasszikus meccs ez is.Otthon be kell húzni.De ilyet vezettünk 18al :?
LETS GO CELTICS

Jól kezdődik PP fouled out ....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.04. 05:27:42-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése