Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.26. 21:42:59

Bob_Marley írta:Webber-Rosberg-Hamilton-Grosjean remek első két sor.
Ide azért elfért volna,hogy vki azért csak gyorsabb volt a remek első két soros pilótáknál még...

Jose meg sokkal többet tett azért a BARCÁSOK ellen,hogy pár lendületesebb fórumertől megkapja ezen jelzőket, persze az bánt téged, hogy is érthetnéd meg őket :D:D

Azért amikor van lehetőség picit kárörvendeni, egyből nem csak a saját kedvenceid a lényegek :D

de törődj csak velük, én már csak ilyen csúnya vok,hogy megjegyzem amit :)

u.i.: olyat meg nem írtam,h soha nem gratuláltál neki.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.26. 21:36:17

OMG most beállítod, hogy én soha nem gratuláltam még Schumachernek, oké.

Volt már rá példa mikor gratuláltam, de nem hiszem, hogy ezen múlik a dolog, csak te voltál oszi aki szerint ez kicsinyesség, hogy nem említettem meg, mivel ott van a mezőnyben rendben 7szeres világbajnok le a kalappal, de a saját kedvencemmel foglalkozok.

Ebben semmi igazságvédelem nincsen, igen Mourinhot szeretem, de rohadtul van különbség ha valakiről nem írsz semmit meg valakit legennyezel meg patkányozol.Én Schumachert nem szeretem, de mint említettem van rá példa amikor írtam jól ment, ennyi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.05.26. 21:34:38

L.Messi 10 írta:
REMY írta: Schumi ebben az évben nagyon szerencsétlen sajnos. Nagyon remélem, hogy összejön neki egy dobogó!!!

Miatta kezdem el Forma-1-et nézni 2000-ben. És miatta nem untam halálra magam az előző 2-3 évben.
Dettó. Nem láttam a könnyeimtől, amikor visszavonult... Az volt életem egyik legrosszabb napja. Viszont a mai... 8) Az a mosoly, amikor levette a sisakot, mióta várok én erre... Holnap remélem lesz eső, és egy dobogós helyet elcsíp az Öreg.
én a megszokott "felugrok a levegőbe majd az égbe csapok" jelenetet akarom látni már.
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users ... macher.jpg

az utolsó futamát 2006-ban kb 4-5x is megnéztem miután visszavonult!!! Ha nincs az a fránya defekt a verseny elején :roll: De az a futam valami fantasztikus volt[/img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára REMY 2012.05.26. 21:36:39-kor.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.05.26. 21:29:38

REMY írta: Schumi ebben az évben nagyon szerencsétlen sajnos. Nagyon remélem, hogy összejön neki egy dobogó!!!

Miatta kezdem el Forma-1-et nézni 2000-ben. És miatta nem untam halálra magam az előző 2-3 évben.
Dettó. Nem láttam a könnyeimtől, amikor visszavonult... Az volt életem egyik legrosszabb napja. Viszont a mai... 8) Az a mosoly, amikor levette a sisakot, mióta várok én erre... Holnap remélem lesz eső, és egy dobogós helyet elcsíp az Öreg.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.26. 21:27:44

Jah Bob csak Jose esetében annyira igazságvédő, meg fair :D

Képzeld én meg Alonsot nagyon nem szeretem, mégis amikor kiemelkedőt nyújt, gratulálok neki, sőt amikor Hamilton az ámokfutásai után, éppen parádésan vezetett, akkor neki is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.05.26. 21:09:04

Bob_Marley írta:
ozsimiki írta:Bob de kicsinyes vagy, annyit nem bírtál odanyögni,h azért GRT az öregnek! :) sebaj.
6ik lett hova gratuláljak :D
Eltakarította saját magát az első sorból :lol:

Szoktam én gratulálgatni, de őt annyira nem szeretem, hogy inkább nem is írok róla semmit (de ha már ilyen szépen megkértél most megtettem) McLarennel foglalkozom, s remélem holnap Lewis előrébb jön, de minimum dobogót várok.
Bírom amikor valaki szemben ennyire ellenszenves valaki. Atól ha valaki nem szeret valakit még lehet neki gratulálni.

Schumi ebben az évben nagyon szerencsétlen sajnos. Nagyon remélem, hogy összejön neki egy dobogó!!!

Miatta kezdem el Forma-1-et nézni 2000-ben. És miatta nem untam halálra magam az előző 2-3 évben.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.26. 21:06:11

De jó volt a Mestert megint nyilatkozni látni 8)

Tiszta szívből sajnálom, hogy nem pole-ból indulhat.

Ugye ugye, ahol kijön a vezetői tudás... :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.26. 20:51:17

ozsimiki írta:Bob de kicsinyes vagy, annyit nem bírtál odanyögni,h azért GRT az öregnek! :) sebaj.
6ik lett hova gratuláljak :D
Eltakarította saját magát az első sorból :lol:

Szoktam én gratulálgatni, de őt annyira nem szeretem, hogy inkább nem is írok róla semmit (de ha már ilyen szépen megkértél most megtettem) McLarennel foglalkozom, s remélem holnap Lewis előrébb jön, de minimum dobogót várok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.26. 20:33:55

Bob de kicsinyes vagy, annyit nem bírtál odanyögni,h azért GRT az öregnek! :) sebaj.

SCHUMI! Nem hiába, Monte Carlo általában a képességek pályája :D

azért az kemény,h pont akkor szerez pole-t,amikor 1000%,h nem indulhat az első helyről a büntetése miatt, ez picit idegesít...ettől függetlenül óriási pillanat volt ez minden Schumi fannak!

Remélem valahogy meglesz a dobogó holnap,de az kisebb csoda lenne.

Vetteléket nem értem, már másodszor játsszák el ezt, értem,hogy valószínű egy kiállással kevesebbet terveznek,de attól még nem lenne jobb 5-6.ról rajtolni? Fogalmam sincs miért csinálják ezt, de ők tudják...

Holnap remélem lesz pici eső, bár Rosberggel,és Webberrel nincs bajom, megnyerheti az egyik :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.05.26. 17:14:58

Kép

Bad Luck Gerike.

Sok sok verseny óta ez az első időmérő amit kihagyok , rögtön Schumacher pole. Mondom sebaj lényeg a pole olvasom tovább a cikket 5helyes büntetés még Barcelona-ból. Vicc ez az év minden sportágban nekem :D
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.05.26. 15:51:13

Ismét egy kiélezett időmérő.
Schumacher végig nagyon jól teljesített (Wéberék nem tudom mit néztek, hogy azt mondták a semmiből húzta elő), Mercedes most nagyon erős volt, az első két etap alapján őket vártam az élre.
Webber szintén remek kört ment, azért Vettelre kíváncsi vagyok mit tudott volna Markhoz képest, de szerintem jobbat nem.
McLaren gyengének tűnt, Hamilton kihozta a maximumot, de így is az idei év legrosszabb helyezését szerezte (büntetések nélkül), Button viszont ismét visszafogottan szerepelt.
Lotusoktól többet vártam és Massától is, a Q3-ban már nem hozta az előző szintet.
Futam izgalmak szempontjából ígéretesnek néz ki, szerencse itt nagyban hozzá járul majd a jó helyezésekhez, főleg az autók kiegyenlített tempója miatt nagyobb hangsúlyt kap, remélem azért Mayländer nem "vezeti" majd a futamot.

Szerk.: GP2 "jól" indul, egyből a rajt után SC, pár keményebb ütközés, néhány autó egymásban.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.26. 15:46:07

Mihu írta:6 az az 5 :wink: Legalábbis nálam 1+5 az 6 :D
Úgy-úgy, csak nagy izgalomban és az óriási örömben elírtam. :) 2006 Brazília óta vártam, hogy megérkezzen ez a lendülete, és most megérkezett, jó lenne ha ez után a balszerencse elhagyná és jönnének az eredmények végre. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.26. 15:41:33

Ronaldinho&Barca írta:Atya világ, mióta vártam ezt az érzést, újra ott van: 1. Schumacher 8)

óriási kört repesztett, hihetetlenül boldog vagyok, végre egy kis pluszt kaphat ezáltal, a sok balszerencsés futam után. 5. helyről indul, simán dobogóra várom, egy jó rajt kell, utána pedig konstansan jó köröket végig, jó lesz ez, de szép lenne egy dobogó, egész más lenne a folytatás utána, ebben biztos vagyok. :)
6 az az 5 :wink: Legalábbis nálam 1+5 az 6 :D
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.26. 15:27:11

Atya világ, mióta vártam ezt az érzést, újra ott van: 1. Schumacher 8)

óriási kört repesztett, hihetetlenül boldog vagyok, végre egy kis pluszt kaphat ezáltal, a sok balszerencsés futam után. 5. helyről indul, simán dobogóra várom, egy jó rajt kell, utána pedig konstansan jó köröket végig, jó lesz ez, de szép lenne egy dobogó, egész más lenne a folytatás utána, ebben biztos vagyok. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.26. 15:26:00

mes írta:
Tocy írta:Ez az év nekem már túl kaotikus :D Nekem most ez olyannak tűnik, hogy vki bedobál egy kalapba 12 nevet, és amilyen sorrendben kihúzzák őket, úgy fognak végezni. Semmiféle összefüggés nincs a versenyek között, semmi folyamatosság, egy nagy össze-visszaság az egész. De Schumacher akkor is nyert! :D
Mikor egesz szezonban Redbull- Meki - Ferrari sorrend volt, az nem tetszett:D Szerencsere mindig van mibe belekotni.

Szegeny Schuminak sosem jon ki a lepes.
Az sem volt jobb, sőt :D Pont ez a paradox, hogy akkor egy ilyen bajnokságot szerettem volna, most meg már követni se bírom, hogy ki hol éppen mit csinál :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.26. 15:24:26

SSSSSSSSSSSSSSSSSSCHUMAAAAAAAAACHEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRR!!!!! 8) 8) 8) 8)


Amikor beért és kiírták hogy 1. akkorát kiáltottam, és tapsoltam...régen vártam már erre a pillanatra. Konkrétan 2006 óta. Sajnálom az 5 rajthelyes büntetést. Így azért több esélye van arra, hogy bekerül a darálóba, de remélem hogy kellően vigyázni fognak egymásra a srácok.. Holnap egy jó rajttal, és egy jó taktikával akár még a dobogó is összejöhet, de sajnos tudjuk hogy a Mercik eszik a legjobban a gumikat. És itt Monte-Carlo-ban a hátsó gumik nagyon nagy igénybevételnek vannak kitéve.
Kép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.05.26. 15:19:21

Tocy írta:Ez az év nekem már túl kaotikus :D Nekem most ez olyannak tűnik, hogy vki bedobál egy kalapba 12 nevet, és amilyen sorrendben kihúzzák őket, úgy fognak végezni. Semmiféle összefüggés nincs a versenyek között, semmi folyamatosság, egy nagy össze-visszaság az egész. De Schumacher akkor is nyert! :D
Mikor egesz szezonban Redbull- Meki - Ferrari sorrend volt, az nem tetszett:D Szerencsere mindig van mibe belekotni.

Szegeny Schuminak sosem jon ki a lepes.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.26. 15:17:38

Ez az év nekem már túl kaotikus :D Nekem most ez olyannak tűnik, hogy vki bedobál egy kalapba 12 nevet, és amilyen sorrendben kihúzzák őket, úgy fognak végezni. Semmiféle összefüggés nincs a versenyek között, semmi folyamatosság, egy nagy össze-visszaság az egész. De Schumacher akkor is nyert! :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.26. 15:14:27

Webber-Rosberg-Hamilton-Grosjean remek első két sor.
Remek időmérő volt, Lewis összességében maxot hozott, ennél több nem volt szerintem most a kocsiban.
Buttont viszont borzasztóan sajnálom nagy gödörben van, s mielőbb ki kellene onnan jönni, mert annyira szoros a csata, nem fér bele, hogy a Q3ba nem tud bejutni, s versenyeken is lassú.
Holnap azért várható SC is meg minden, ismét remek Monaco-i futam elé nézünk, s remélhetőleg Lewis győzelemmel zárul, s folytatódik a sorminta :D

GO LEWIS
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.26. 15:12:06

És igen! A legnagyobb király nyerte az időmérőt! 8) Kár az 5 helyes rajtbüntetését, de remény így is megvan egy jó hely, akár dobogó eléréséhez. Igaz, már sokszor volt Schumi biztató az időmérőn, aztán a versenyen a sors közbeszólt, de a nagy számok törvénye alapján már egyszer neki is ki kell jönnie a lépésnek!

Az 5 helyes rajtbüntetés miatt az időmérőt egyébként azért hivatalosan ő nyerte?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.25. 16:27:53

Scooby Bent Bwoy írta: A '70-es és '82-es utolsó körei sem voltak gyengék.
Nem voltak rosszak, viszont azért 70'es versenynél ekkora amatőr hibát amit Brabham vétett :D:D esélye se lett volna már előzni Rindt-nek. Szóval ebbe kicsit több van "látva,írva" mint ami történt. Szép zárkózás volt Rindttől,de győzelmi esélyei csak ezzel az orbitális hibával voltak. (tekintve,h utolsó kör)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.05.25. 15:43:02

Érdekesnek ígérkezik egy esős verseny.
GP2 és GP3 futamokat ma néztem, különösebben egyik sem volt izgalmas, de Kiss Pál Tamás 2. lett, ami nagyon szép eredmény.

Egy kis hangolódás a futamra:
http://www.formula.hu/hirek/153/388/689 ... ijak-kozul

Az 1992-es és 1996-os versenyt láttam, utólag a '84-eset is pótoltam tényleg mindegyik izgalmas volt, nekem utóbbi a kedvenc monacói versenyem, csak kár hogy félbeszakították.
A '70-es és '82-es utolsó körei sem voltak gyengék.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.05.25. 15:29:52

LG írta:
ozsimiki írta: Nem mellesleg szombatra,és vasárnapra is jósoltak esőt...
Ennek örülök, mert így van remény, h Schumi alkosson vmit.
Úgyis kicsúszik! :D

Bizony, bizony! Ferrarit most szerintem jól összerakták, előző versenyen látszódott némi javulás. Monacoban általában jók vagyunk, első háromba várom Alot.
Vamos!

Szerk.: Új szavazás nem ártana...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.25. 15:16:22

ozsimiki írta: Nem mellesleg szombatra,és vasárnapra is jósoltak esőt...
Ennek örülök, mert így van remény, h Schumi alkosson vmit.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.25. 14:59:32

Monaco-hoz híven, csütörtökön voltak a szabadedzések, elsőt Alonso, második -részben esős- edzést Button nyerte.

Kiminek gondjai voltak a kocsival,így alig tudott kört teljesíteni, pedig nagyon erősnek tűnik a Lotus, Grosjean mindkét edzésen 2.

Vettelék megint elég gyengének tűnnek, és eddig szabadedzéshez képest csak egyszer tudtak igazán robbantani.

Mercik átlagosak, McLarenbe szntem még sok van.

Nem mellesleg szombatra,és vasárnapra is jósoltak esőt...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése