USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.28. 20:11:58

Hülye ez a Rose ha beindul :D
Kellene egy kis konzisztencia, meg hát nem hagyni hogy ennyi könnyű támadót szedjenek :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.28. 20:03:57

Hát most Rose beindult, ülnek a dobásai, és megint 10 felett van a különbség 5ről...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 19:55:12

Nagyon jó a meccs, pörgős kemény, PO :D
Brand mekkorát játszik, ja mondjuk Boozer az ellenfele :D

Én bízok a Phillyben hogy még ennél is jobban tudnak szorongatni, szépen visszatudtak eddig mindig kapszkodni, de érezhető azért jobb a Bulls, s yeah-yeah Hamilton azért dobálgat rendesen :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.28. 19:44:50

Sixers -12-ről felállt, de azóta megint -9-ben vannak! Rose és Iggy eléggé kioltja egymást, de a Bulls jobb, ez nem kérdés.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.28. 19:36:00

Jó lesz ez, ha fejben összerakjuk a dolgot, és nem adjuk el a lasztit. Hosszú a meccs, ahogy Collins is mondta, türelmesnek kell lenni.

Turner kapja a booot a közönségtől elég rendesen :D Remélem elhallgattatja őket.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 19:13:12

Na gyorsan írok 1-2 dolgot :D
Hallgatom az Alley oopot elég volt 10 perc, s rohadtul nem értek egyet Dávid Kornéllal :D
Valószínűleg sőt biztos vagyok benne, általánosságban jobban ismeri az NBA-t csapatokat, belső infokat, de Celtics ügyben szerintem felveszem vele a versenyt :D
Rondo rohadtul visszahúzódó ember (nem meglepő módon a legjobb barátja Perkins volt), ő kifejezetten utál a sajtónak nyilatkozni, se meccs előtt se meccs után!És a média se szereti, egy kis flegma embernek tűnik, ő tőle szünetben is ha megkérdezik mit gondol elmondja, jó voltunk következő kérdés!Ritkán mosolyog iszonyat maxiamlaista ember, s állandóan nyerni akar!
Nem egyszer olvastam, hogy igen rohadt makacs, s ezért Riversnek volt vele már gondja, de mindig megtudták beszélni és Rondo apjaként tekint Docra!Nyilván most azért átalakul a dolog, s jelenleg a Celtics játéka leginkább Rondotól függ, viszont bent az öltözőben mindenki imádja Rondot!

pl cikkek:
http://www.redsarmy.com/home/2012/04/do ... gumbo.html
http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ball- ... 08276.html
És láttam nem egy edzésről videót, nyilatkozatokat, insiderek írásait, 100%-os biztonsággal állítom Rondoval az öltözőn belül nincsen probléma!

Az hogy amikor nem ment a szekér volt 1-2 keményebb nyilatkozat akár Rondotól akár KG-től benne van!Alapból kint az USA-ban mindenre rátesznek még 2 lapáttal, hogy szenzáció legyen!

Egyáltalán nem hiszem, hogy Rondoval nem szeretnek a társak játszani, meg hogy bomlasztaná esetleg a csapatot!
Pályán se ez jön le, Allen azonnal megy oda Rondohoz, hogy kösz pajti a passzt, meg KG-vel rendre minden Pick and Roll után megy fejbiccentés hogy jól csináltad pajti, s Rajon arcán is ott van, hogy látja kikkel van ám egy csapatban!Pont ezt mondja neki néha Rivers, hogy ne állandóan a passzt keresse, mert ő is ugyanolyan értékes tagja ennek a Celticsnek mint PP vagy Allen is kellenének a Rondo pontok!


Nekem Ainge nyilatkozata ha igaz ha nem, elég arra, hogy Rondo trade-t is leginkább a sajtó nagyította fel!Kijelentette 1 emberét lett volna hajlandó elcserélni Rondot és az CP3, nem jött össze tárgytalan lett a dolog!

Imádom Rondo-t nagyon hiányzik a hozzá hasonló típusú irányító!Kosár IQ-ja olyan magas, hogy oké gyenge büntetőző nem egy pontgyár, de amit összességében ehhez a játékhoz minden elemet figyelembe véve hozzálehet tenni, azt ezen kívül ő megteszi, s csendben!Védekezés, passzok, lepattanó, irányítás!

Smith meg lehet eldurran meglátjuk (nem hiszem, ráadásul nincs elvileg Pachulia sem, így magasságbeli gondok se lesznek, s legutóbb is Bass fogta a Kovácsot nem KG)!
Vannak felállási lehetőségek így a Hawks előtt, s mint írtam azért tartok tőlük, de nálunk nagyon senki nem kell eldurranjon, ha hozzuk a megszokott játékunkat sok passzal kőkemény D-vel akkor teljesen jó lesz a mindenki dob 15 pont körül!Nagy elborulásra nincs szükség, csapatként vagyunk erősek!

Hornetset értem, s ha így nézem igaz, csak mivel a Netset belevetted azt hittem a jövőt tekintve is lúzerek, mert a Netsnél ezt összefoglaltad, a Hornets jó lehet.

Netset most hirtelen nem tudom hogy értetted, de majd én elolvasom még egyszer mert kíváncsi vagyok rá idén annyira nem nagy a választék FA-ból
http://www.hoopsworld.com/2012-nba-free-agents

Na megy a meccs hajrá Sixers :lol:
Ha ennél valakinek van jobb jelezze:
http://www.firstrowsports.eu/watch/1215 ... 76ers.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.04.28. 19:40:28-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.28. 19:12:16

Slither írta:
Eazzy írta:
Na de Philly:

NYERÜÜÜÜÜÜÜÜNK :D
Beáll Scalabrine és végetek. :P

Na de én is drukkolik a Phillynek. :)
Így is van ;) Végre valaki :D Bár elvárom még Game-től is :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.04.28. 19:10:18

Eazzy írta:
Na de Philly:

NYERÜÜÜÜÜÜÜÜNK :D
Beáll Scalabrine és végetek. :P

Na de én is drukkolik a Phillynek. :)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.28. 19:07:52

Ez a win or go home ez simán az NFL-re igaz, NBA-re totál nem. Mármint, itt van javítási lehetőség. Jó értem én, hogy párharcról van szó, de na. Azért NFL keményebb ilyen szempontból, oda jobban illik.

Na de Philly:

NYERÜÜÜÜÜÜÜÜNK :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.04.28. 19:03:24

Na kezdődik az első PO meccs!
És TNT adja a meccset. :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.04.28. 18:18:21

Sok dologhoz szerettem volna magyarázatot írni, de nem akartam, hogy 1 kommentből álljon az első oldal, szal örülök, hogy rákérdeztél 1-2 dologra, mert így ki tudom írni magamból és az mégis csak jobban néz ki, ha 2-3 kommentemmel foglalom el az egész topicot, mintha egyel tettem volna.:D

Smith-et azért gondolom, hogy jó lehet, mert szerintem már most is rohadt jó,:D csak a csúcsformáját kell hoznia. Másrészt mindig szó van róla hogy magas poszton gyenge a Boston. Azt nem merném állítani, hogy KG-t megeszi majd reggelire, mert nem gondolom, hogy ellene bárkinek is egyszerű dolga lenne. Sőt, ha valaki ellen nem szeretnék 4-es poszton játszani, az tán pont ő. Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy KG nem fog tudni 35-40 perceket játszani, Smith viszont tud majd, ha erre lesz szükség, és aki KG helyett jön majd, az Smith-nek nem lesz machup pláne, hogy centerben is erősebb a Hawks és onnan is várhat segítséget.

Ryan Anderson tegnap még TOP2 volt nálam, mára meg elfelejtem...:D A helyes sorrend akkor Lin-Anderson-Cousins (Monroe-t nem láttam egyszer sem játszani, statokat sem láttam tőle, ezért nálam nincs térképen. Ez sajnos az én hiányosságom, viszont a saját listámba nem tehetem be bemondás alapján.)

A legszarabb edző kategóriát kifejezetten Silasnak gyártottam.:D De ha már ott volt, bedobtam Van Gundy-t is, mert bár ezt az egész balhét én is kb 90%-ban Howard nyakába varrom, végül is ha megnézzük sehogy nem tudta kezelni a dolgot ami nem jó. A másik érv meg az a szavazás volt amit te is mondtál. De egyébként nem vagyok elkötelezett azzal kapcsolatban, hogy ő rossz edző lenne. Silassal már vannak gondjaim, mert azt a töketlenkedést amit összehozott az év során nehezen emésztem meg. Elhiszem én, hogy minden idők legszarabb kerete, de koncepció sem volt. Egyik nap lenyilatkozott valamit, másnap már mást csinált. Aztán megint. Egész évben azt éreztem, hogy fogalma sincs, hogy mi van, csak dobálja be randomra az embereket, hátha valami bejön. Ez azért nekem is menne.

A Hornets-et meg azért raktam oda amit mondtál is. Én viszont más megközelítésből látom. A szurkolók alapból sajnálták szerintem CP elvesztését. Erre jött 2 ember, az egyik bár jó volt, az év felében gondok voltak vele. A másik bár rohadt jó volt, játszott összesen 6 meccset. Értem én a tankolást, de a tankolás annak való, akik szarok.:D Ők tavaly tudtommal nem voltak szarok és ha megnézzük a meccseiket Gordonnal, akkor szerintem egyértelmű, hogy ha nincs ez a sérülés és Kaman-al sem szerencsétlenkednek fél évet, akkor ez a NO most nem nyugati utolsó, hanem arról beszélnénk velük kapcsoltban, hogy látunk-e sanszot rá, hogy tovább menjenek az első körből. Egy szurkoló jó csapatot akar, nem tankolást és ettől idén meg lettek fosztva. Másrészt ez a tankolás akkor jön majd jól nekik, ha Kaman és Gordon marad jövőre is, ami egyáltalán nem biztos, tekintve, hogy mindketten FA--k lesznek. Akkor meg úgy állnak, hogy elment a liga legjobb irányítója tőlük, és itt állnak legatyásodva Franchise Player nélkül..

Figyelmeztetés! Akit nem érdekel a Nets, az ne olvassa tovább, mert innentől a következő 200 sor róluk fog szólni!!!:D
A Nets-t ugyan nem kérdezted, de ez kikívánkozik belőlem, mert ők valami eszméletlen módon megszívták idén. Olyan [auto_cenzúra] akasztott Howard az arcukra idén, hogy simán elképzelhetőnek tarom, hogy ez a szerethető kis csapat, jövőre versenyben lesz a Bobcats-el a legszarabb csapat címért. 1 ideje nem követtem már az NBA-t, de mostanra kicsit updateltem a tudásom és az infók alapján eddig is egy iszonyat peches csapat voltak, de az idei évben úgy állnak, hogy sikerült totál kiganézniuk maguk alól. Kezdjük azzal, hogy nem jön Howard. Ez miatt elmegy tőlük D-Will, lejárós lesz Brook Lopez, aki szerintem szintén nem marad. Ha Howard dobbant Orlandóból, amire egyre nagyobb az esély, akkor szerintem vele fogják pótolni. 2 két legjobbjuk tehát megy. +, ha ez még nem lenne elég, az a Gerald Wallace, akit azért hoztak, hogy meggyőzzék D-Will-t, hogy maradjon, bejelentette, hogy év végén kilép a szerződéséből és ős is FA-ként teszteli a piacot. Érte egyébként az idei első körös TOP7-es draftjukat adták oda, magyarán a csapat magja elmegy, és nem lesz draftjoguk sem, amivel kihasználhatnák az idei évfolyam mélységét. Az egyetlen reménységük kb Humphries, akit nagyon tisztelek is érte, neki is lejárója van, de ő úgy tűnik, hogy nem hagyja el a süllyedő hajót, azt nyilatkozta, hogy valszeg marad. Szal úgy tűnik, hogy szerencsétlen Nets értelmesen draftolni nem tud majd és a mostani csapatból marad egy másodéves Brooks-a és egy Humphries-a. Green-el nemtom mi a helyzet, de ő még mindig egy elég kérdőjeles értékű játékos számomra. Mondjuk az egyetlen előnyük ezzel, hogy annyi helyük lesz a sapka alatt,(szerk.: utána néztem és kb 10 milliójuk lesz elköltve, Lopez fizujával együtt 15. Erre jön rá még Hump. kb 10, de szerintem max 12 millás következő induló fizuja, szal marad kb 50 millájuk még bohóckodni.:D Amit figyelembe véve viszont megváltoztatom az eddigi álláspontom és a vég helyett egy új kezdetet jósolok jövőre.:D) hogy különösebb probléma nélkül tudnak licitálni majd az idei nyári FA piacon. (Amiről megjegyzem, hogy elképesztően nagy neveket fog tartalmazni. Ezzel kapcsolatban tapasztaltabb NBA szurkolók megmondhatnák, hogy volt-e mostanában ennyire elképesztően nagy merítési lehetőség sztárokból 1-1 nyáron.)

szerk.:
Megnéztem Josh Smit ellenünk idén:
10-11-8
20-11-5
19-12-2
Egy kb szezonátlagot hozott, én tőle egyáltalán nem tartok, inkább Joe Johnsontól, de mint írtam meglátjuk!
Ezért is írtam, hogy alap esetben jók lesztek ellenük, de ha elkapja a gépszíj és a fenti statok helyett hozza a 28-14-7-es vonalát, amire azért időnként tudjuk, hogy képes, mellé Joe Johnson is állatkodik, akkor gondban lehet a Boston. Persze szembe lehet állítani, hogy ha Rondot, vagy PP-t, vagy KG-t elkapja a gépszíj, akkor meg sima Boston, ezért írtam, hogy ha mindenki az alapot hozza, vagy mindenki durvul akkor nálam Boston, de látom azt a forgatókönyvet is, ahol Atlanta. Ráadásul, ha jól tudom, végül úgy alakultak a dolgok, hogy övék a pályaelőny.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 17:30:19

Cumbee én két dolgot szeretné tőled kérdezni :D
Az egyik hogy tegnapról még bennem maradt, hogy Smith jó lehet, ezt mire alapozod?
Másik, hogy miért gondolod a Hornetset vesztesnek?A Paul csere miatt?Mert szerintem ők az a csapat akik ha jól csinálják a draftot (márpedig 2 Top10es pickjük is van) ott van Gordon, tudnak oda csapatot csinálni, ráadásul Monty Williams szerintem az egyik legjobb fiatal edző jelenleg!Meg úgy összességében is nekem nem volt csalódás a NO, a végén letankoltak mindenkit Nyugatról :D

MVP:James
ROY:Irving
6th man: Harden
DPOY:Howard
Év edzője:Popovich
MIP: Monroe/Ryan Anderson

Itt van szerintem ami nem egyértelmű, Linnek nem adnám sokat volt sérült, a két említett úriember egész évben játszott, s nagyot emelkedtek a számaik, Dragic-Cousins is lehetne, de egyik sem ért el akkora fejlődést mint Monroe-vagy Anderson, de úgyis Lin kapja a hype miatt, meg ő is megérdemelné persze, de mint említettem nálam azért az hogy idén 35!!! meccset játszott míg Anderson 61et Monroe meg mind a 66on ott volt elég döntő szempont!

Illetve Van Gundyt abból a szempontból megvédeném, hogy arról nem tehet, hogy van egy infantilis Howardja aki idénre tönkre vágta gyakorlatilag a Magic szezonját!Van egy elve, taktikája nyilván ha nem mennek a triplák akkor baj van a rendszerrel!De én speciel sokkal mérgesebb vagyok Howardra, aki nem tudom mit képzel magáról, meg úgy unbloc felvette ezt a mostanában minden sztárra jellemző sírást, hogy gyűrűt akarok nyerni nyenyenyne, de itt ahol vagyok minden rossz!Azzal hogy ki akarta rúgatni SVG-t ott eléggé esett a nívója nálam!Rég nem szeretném pl ha kikötne Bostonban, lehet Doc megnevelné, meg tuti kapna pár sallert ha ilyet csinálna, de lehet nála nem használna, hihetetlen, hogy úgy viselkedik mint egy 6 éves!Szóval Van Gundy szerintem a lehetőségekhez képest nem volt rossz idén!Az hogy pl múltkor is volt szavazás, hogy melyik edzőnél nem játszanál, persze hogy kihozzák őt, mindenkiből triplagyárat akar faragni, mindegy mit tudsz, kirak a vonal mögé :D
De Howard nélkül azért kicsit változott a helyzet.
Cumbee írta:Csak, hogy témánál maradjak. Nagyon ajánlom mindenkinek, elképsztően jó ez a videó.:D
http://www.youtube.com/watch?v=WIQ5BEZa ... re=related
ÁÁ ez meg vicces, de rohadt fájó...Azt a meccset hogy tudtuk elveszteni....

Szerk közben elolvastam, s igen a Hawks játszotta idén a legtöbb OT-t
én örülnék ha "csak" 7 meccsen ejtenénk ki a Hawks, az jó ómen :D

Ma azért már elkezdődik a tánc okosabbak leszünk :D

Megnéztem Josh Smit ellenünk idén:
10-11-8
20-11-5
19-12-2
Egy kb szezonátlagot hozott, én tőle egyáltalán nem tartok, inkább Joe Johnsontól, de mint írtam meglátjuk!
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.28. 17:01:38

Végre kezdődik a PO, főleg a Thunder - Mavs és a Heat - Knicks párharc érdekel, ebből a két párosításból próbálok majd minél több meccset megnézni.
Bob_Marley írta:Sajnos erről lemaradtam, most ovlastam, hogy 12:45kor volt :(
Én is lemaradtam róla, de holnap 2x is megismétlik majd:
1. Sport1, 7:00 (felejtős :D )
2. Sport2, 22:00

Most tették fel, én majd Senal meccs után meghallgatom:
http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2012/04/28/alleyoop7
Csabi - Bazska mellett most Dávid Kornélt is hallhatjuk.

Újabb Bazska cikk:
http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/dijeso-2

Áá, egyik haverom ma tette ki fb-ra :D :
http://www.youtube.com/watch?v=X1dyIW-QINg
TP for prez, sok hülyeséget mondott, de az unalmas meccseket mindig sikerült feldobnia a történeteivel. Nyilasinál 2:28-nál elszakadt a cérna... :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.04.28. 15:52:04

Csak, hogy témánál maradjak. Nagyon ajánlom mindenkinek, elképsztően jó ez a videó.:D
http://www.youtube.com/watch?v=WIQ5BEZa ... re=related

A szezon díjazottja:

MVP: James, Durant, CP3
ROTY:(:D) Irving, Rubio, ?(nagyon sok jelentkező van, nem tudtam dönteni a Brooks/Thomas/Thompson/Farried 4-esből valamelyik)
MIP: Lin, Cousins, Dragic
Legjobb 6. ember: Harden, Terry, Ginobili
Legjobb védő játékos: Chandler, James, Howard
Év edzője: Popovich, Rivers, Thibodeau

És itt jön még pár saját kategória:
Az év pozitív megleptése: a lockout vége, Linsanity, a Boston feltámadása
Az év bohóca/lúzere: Howard, Meta World Peace , Charlotte Bobcats
Az év vesztese: Nets, HorNets(:D), Nash (+1 Én, mert idén majdnem annyi Bobcats meccset néztem, mint Heat meccset, amiből az is következik, hogy idén 2. legtöbbet a Bobcats-et láttam játszani.:D)
"Év edzője." Silas, Van Gundy, ?

Előre tekintés:
Utólagos engedelmetekkel én is a sablonotokat használom majd.:D Számszerű tippeket nem írok, mert lehetetlen pontosan eltalálni őket 1-1 meccs ide, vagy oda mindig elcsúszhat, ezért fölöslegesnek is érzem a számháborút.

Nyugat:
Dallas-OKC:
PO meg minden, szal tudom, hogy minden megtörténhet, de címvédő ide-oda, nálam ez nem egy kiélezett párharc. A Dallasnál van egy jó Nowo és egy jó Terry, egyébként viszont egy középszerű csapatnak érzem, ez a 2 ember nélkül szerintem nagyon messziről lesné a csapat a PO küzdelmeket. Konkrétan a nyugati utolsó 3 hely valamelyikéről szvsz. 1-2 meccsen villanhat a 2 húzóember, több győzelmük nem lesz.
Lakers-Nuggets:
Szimpatikus kis masszív középcsapat a Nuggets, erős paddal, amit kihasználva akár jók is lehetnének, de nem lesznek. A Lakers Session érkezésével élcsapattá lépett elő, szerintem simán átlépnek a Denveren.
Clippers-Memphis:
Az első kör talán legizgalmasabb párosítása. (Minden képen TOP2) Van olyan forgatókönyv, ami alapján el tudok képzelni egy Clippers győzelmet, de én egyértelműen Memphis sikert várok. Nagy kérdés, hogy szoros lesz-e a vége, vagy sikerül a Memphis-nek energiát tartalékolnia a következő körre, de én csapatként sokkal jobbnak érzem a macikat. Jobb formában is vannak, a védekezésük is sokkal jobb, egy szóval számomra a kiesésük nagy meglepetés lenne.
Spurs-Jazz:
Jó formában van a Jazz, nem is egy rossz csapat, de ehhez a párharchoz nem sok közük lesz szvsz. Nem látom, hogy mi az, amivel ezt a mostani Spurs-t le lehetne nyomni 4* egymás után, de úgy érzem, hogy ha van is ellenszer, az nem a Utah-nál van. Sima 1.

Kelet:
Heat-Knicks:
Így belegondolva az év lúzere választásomhoz még hozzátűzném a Knicks nevét is. Jó csapatnak tartom őket, majdnem nagydöntő esélyes kerettel. Bárkit kaptak volna, simán adtam volna 50%-ot nekik, de ők úgy döntöttek, hogy vágynak arra, hogy arccal előre a falnak csapják őket. A Heat szerintem elképesztően [auto_cenzúra] machup nekik, Melo-James csatából nálam sima James győzelem jön ki és bármekkora pussy is Bosh, egy sérült Soudemire-al, ha nem is elbír, de egy egál környékére simán jó lesz. Wade-en meg wade-ekezhet majd bárki, a hátvéd posztot dominálni fogja. Nem tudok mást mondani, a New York szándékosan elb*ta a szezonját, így egy elég sima első körös búcsút tippelek nekik.
Pacers-Magic:
Itt bajban vagyok. sajnos nem láttam sok Indiana meccset, de elhiszem annak, aki azt mondja, hogy eszméletlen jók. Itt elfogadok egy sima Pacers győzelmet is, ha nekem azt mondják, de valami azért nagyon motoszkál a fejemben. Egy ilyen szezon után a Magic szerintem nem adja majd olcsón a bőrét. Turkoglu törött arccal is játszani fog és szerintem ebben a Howard nélküli Magic-ben akkora dac lesz, hogy ha a párosítások közül valahol, akkor itt tudok elképzelni egy meglepetést.(Pláne, ha Big Baby is játszik majd és a pályán vagyok és jó nekem formája helyett a 16-12-es, Howard kiesése utáni formáját hozza majd) Összefoglalva a realitások miatt Paxers győzelemre számítok, de nem leszek meglepődve egy Magic meglepin sem.
Hawks-Boston:
Ha a LAC-Memphis meccsnél azt mondtam, hogy az egyik legizgalmasabb párharc, akkor ez a másik.(Míj meglepő, hogy mindkét helyen a 4. csap össze az 5,-el.:D:D) Ez az a leosztás, ahol nálam bármi belefér. Talán az legkevésbé, hogy az Atlanta lesimázza a Bostont, de egyébként tényleg bármi.:D Az Atlanta nagyon jó csapat lett idén és Horford-al talán egy hajszállal őket tartanám esélyesebbnek. Így viszont nálam a Boston a favorit. Lehet sima is, de én itt egy eszméletlen komoly, 4-3-as csatát várok a Boston győzelmével. Alap esetben. A nem alap eset viszont, (és ezt is egy reális forgatókönyvnek tartom) hogy Smith elmebeteg módba kapcsol és elkezd oktatni. Ha ez megtörténik és Joe Johnson is betársul mellé egy két félpálya közeli clutch 3-assal, akkor akár jók is lehetnek egy győzelemre. Még valamit megemlítenék itt. Bár statisztikát nem kerestem erre, meggyőződésem, hogy idén a Hawks játszotta a legtöbb hosszabbítást, szal ha valaki, akkor ez a keret ki van élezve a szoros szituációkra
Chicago-76ers:
Mit mondhatnék. Nálam itt nincs kérdés. Aranyos kis csapat ez a 76ers, fiatalok is, lelkesek is és nem is rosszak, de a lendület elfogyott és szvsz nem most fognak feléledni. 1 jó meccsnél nem hiszem, hogy több van bennük, de itt tudok leginkább elképzelni egy söprést. Persze nem leszek szomorú, ha végül rám cáfolnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2012.04.28. 17:26:11-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 14:22:48

Sanama írta:
To win the playoffs, PASS TO KOBE! :twisted:
Kash szindróma :D Te is Ramos labdáját keresed egy másik bolygón :P :mrgreen:
(magas labda volt bocs :D )
Sanama írta: Sport1-es felvezető tetszett, mindjárt jön az Alley oop is, elvileg most veszik fel a srácok 3man(Kornél is társul). Aztán délután már fent lesz a neten ha minden jól megy
Sajnos erről lemaradtam, most ovlastam, hogy 12:45kor volt :(
Alley oop majd ha lesz linkeljétek :D

BJ-ről lopva és nem találtam jobb verzióban sajnos:
http://www.youtube.com/watch?v=O9_dDCcchkY
Kína is készül :D

Még egyszer:
Magyar idő szerint
28-a 19 óra Chicago-Philly
28-a 21:30 Miami-Knicks
29-e 01:00 Indiana-Orlando
29-e 03:30 OKC-Dallas
2ik 4ik meccs izgalmasnak ígérkezik, de én a másik kettőn is szoros csatát várok!Bulls még döcöghet, Indianaról meg írtam, hogy rajtuk van a nyomás, s azért kicsit begörcsölhetnek, ráadásul minden párharcra igaz az első meccset könnyebb elhozni az idegenbelieknek.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.28. 14:12:41

Bob_Marley írta:Cumbee jók ezek a képek :mrgreen:

Szegény Bryantet már kezdem sajnálni, az milyen már ha egy csapattársad figurázz ki :
http://www.youtube.com/watch?v=gXGKg-IBNJ8#ws
Lakers Offense: Pass to Kobe :mrgreen:
NYK is lehetne csak ott Pass to Melo :D

Na akkor ma 7kor kezdünk
WIN or GO HOME:
http://www.youtube.com/watch?v=y415ZNMN-cs

Miami-Knicks felvezető:
http://www.youtube.com/watch?v=07L27oz0 ... r_embedded#!

Rondo mix:
http://www.youtube.com/watch?v=PRkBgvaF ... r_embedded
To win the playoffs, PASS TO KOBE! :twisted:

Sport1-es felvezető tetszett, mindjárt jön az Alley oop is, elvileg most veszik fel a srácok 3man(Kornél is társul). Aztán délután már fent lesz a neten ha minden jól megy
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2012.04.28. 14:10:48

Szokta itt valaki követni az NHL-t? Ez a Cayotes - Predators meccs elég érdekes volt. Összességében megérdemelten nyert a hazai csapat, de azért a hosszabbítást nagyon megnyomta a Nashville. Remélem sikerül a végén a fordítás :)
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.28. 14:10:42

Na, akkor kezdődik. :D Sajnos élőben az első meccseket nem tudom megnézni.
Meglepetést nem várok, szerintem minden párharcban az előzetesen esélyesebb csapat fog továbbmenni. Ja és a Lakers szétkap mindenkit. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 13:42:34

Cumbee jók ezek a képek :mrgreen:

Szegény Bryantet már kezdem sajnálni, az milyen már ha egy csapattársad figurázz ki :
http://www.youtube.com/watch?v=gXGKg-IBNJ8#ws
Lakers Offense: Pass to Kobe :mrgreen:
NYK is lehetne csak ott Pass to Melo :D

Na akkor ma 7kor kezdünk
WIN or GO HOME:
http://www.youtube.com/watch?v=y415ZNMN-cs

Miami-Knicks felvezető:
http://www.youtube.com/watch?v=07L27oz0 ... r_embedded#!

Rondo mix:
http://www.youtube.com/watch?v=PRkBgvaF ... r_embedded
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.04.28. 14:20:21-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.28. 09:08:41

fcbarca0827 írta:
Kash írta:Néztétek a Chicago vs Pacers NBA mérkőzést? mert én nem, de láttam hogy a Bulls megverte őket.

Nem vagyok jártas az ilyenekben, de kaphatnék (van egyáltalán) egy tabellát arról, hogy ki vezet? vagy itt nincs is tabella!?

Köszönöm előre is. :D
Sokszor írod, hogy "mindent te sem tudhatsz", de hogy most viccen kívül, van valami amit tudsz? :lol:

Úgy írod a Bulls-Pacerst, mintha nem lenne majdnem minden nap meccse egy csapatnak. :mrgreen:

Tessék itt egy "tabella", bár felteszem, azért annyira komolyan nem érdekel a dolog. :lol:
http://www.breathingfire.com/nba/playof ... et2012.php
Nehéz is az nba hivatalos oldalát megtalálni :lol:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.04.28. 02:27:09

Ez mindent visz nálam.:D
Kép

Csak az egyensúly kedvéért egy James-es is. Asszem még nem volt.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.28. 00:12:06

Nem tudom megállni, hogy számszerűleg ne írja egy gyors tippet.

Nyugat:
Dallas-OKC: 4-2
Írtam du. is itt szorosra számítok, s bízok a Dallasban kellemetlen ez nagyon az OKC-nek.Ismételni tudom magamat, Hardent kell kiiktatni (na nem úgy mint Artest :D) és jó lehet a Mavs, West kis daráló kellemetlen figura, ha Kidd nem is tud mit kezdeni Westbrookkal akkor majd ő!Marion-Durant, szóval én látom itt az esélyt, aztán lehet 4:0 lesz, de a Dallas összefogja rántani a védekezését, s ezt nagyon szorosnak érzem!7ik meccs Oklahomában szinte "esélytelen" muszáj lesz ezt 6 meccsen elintézni :D

Lakers-Nuggets: 4-1
Sajnos Lakers :twisted: :D Nagyon dicséretes a Nuggets szereplése, s vannak szimpatikus emberek náluk, de hasonlóra számítok mint tavaly a Hornets ellen, lesznek lehetőségek a Denver előtt, de továbbmegy a Lakers

Clippers-Memphis:4-3
Ez a másik ahol nagyon szorosra számítok Nyugaton, viszont az a baj 7ik meccset Memphisben nehezen húzza be a Clippers, de valahogy behúzza, bár a macikat tavaly is minden körben kiejtettem jó ómen lehetek nekik :D
Itt OT dömpinget is eltudok képzelni :wink:

Spurs-Jazz:4-1
Azért okozhat nehéz perceket a zenész csapat, de nem tudom elképzelni, hogy megint "betlizzen" a Spurs, nagyon ott lesznek, s zakatol a texasi gárda.

Kelet:
Heat-Knicks: 4-1
Szívem szerint 4:0, de egye fene kap 1 meccset a Knicks úgyse nyertek már 2001 április 29-e óta PO meccset :D Viccet félre téve, Stoudamire-Bosh párharcban ha tud alakítani STAT akkor ez meleg lehet!Ne felejtsük ott a Knicks kispad is, persze arra nem lehet alapozni, hogy esnek a trojkák, de Shumpert jó védő Wadenek lesz gondja, Melon "mehet el", James védőnek is kiváló s tuti lesz valami csapdás védekezés Anthonyn, fordítottan meg Melo nem jó védő.Érdekes párharc, de a Miami szerintem már az elején erődemonstrációt fog tartani, de így is érdekes párharc.

Pacers-Magic: 4-2
Egyik régi nagy cimborám Magices, ezért adok nekik valamennyi esélyt (nem vagyok ám elfogult ááááá dehogy :D) Howard tuti nem lesz ez már biztos, Big-Baby is sérült, csak veri őket a jó Isten, de a Pacers meg "csikócsapat" s ne felejtsük abszolút úgy mennek bele ebbe a párharcba, hogy mindenki simát vár tőlük, megremeghetnek a fiatalok!Grangerre kíváncsi leszek, itt a nagy lehetőség, hogy bizonyítson!Magicknek kicsi a sansza és így hogy nincs Howard a triplákat is jobban lehet védeni ellenük, minden a Magic ellen van, ezért adok nekik 2 meccset :D

Hawks-Boston: 1-4
Allennel nem tudni mi van a bokája rakoncátlankodik, jó a csapat, meggyőző, de ezt már múltkor is írtam, annyira szutyok meccseket játszunk mindig a Hawks-szal, hogy hihetetlen, valószínű ezt a párharcot csak mi Celtics drukkerek fogjuk nyomon követni itt a fórumon is :D Tovább kell jutni, én hiszek egy utolsó nagy PO futásban.Sok helyen tippként kiejtenek minket, félnek tőlünk ez jó :mrgreen:

Chicago-76ers: 4-1
Rose ha nem is hoz PO csúcsformát (a fene se tudja milyen állapotban van, azt nem lehet mondani, hogy sokat lett volna pályán és fáradt :D ) de a Bullsnak kötelező továbbmenni!Ezt a párharcot is várom, 2 remek edző 2 nagyon kulturált jó kosárlabdát játszó csapat, s jó a védelmük :D Az azért eléggé nagy gond, hogy a Sixers is alacsony csapat a Bulls meg a legjobb pattanózó csapat, Hamiltonnak most jöhet el az ideje, Roset szerintem Iggy fogja, Hamilton kedvére futkározhat openeket keresve.1 meccs mindenféleképpen kijár a Phillynek, mert igaz nagyon döcögős lett a szezon vége, de fiatal szerethető kis csapat.

Én általában merész tippelő vagyok, a tutinál is érzek valami kis csavart :D Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó :D

Döntőre szívem szerint egy jó kis Spurs-Celtics párharcot szeretnék, más matchup nem lenne az igazi :D De meglátjuk az biztos idén iszonyat izgalmas csaták várhatóak ha csak az ágakat nézem, s vannak toronymagasan esélyes csapatok, de ez a PO kínkeservesnek ígérkezik mindenkinek érzésem szerint.

Copyrights by Messifan & daffy :D

Rondo és csak a trükk:
http://www.youtube.com/watch?v=VY7dxRhD ... r_embedded
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.27. 23:17:48

Sokszor írod, hogy "mindent te sem tudhatsz", de hogy most viccen kívül, van valami amit tudsz? Laughing

Úgy írod a Bulls-Pacerst, mintha nem lenne majdnem minden nap meccse egy csapatnak. Mr. Green

Tessék itt egy "tabella", bár felteszem, azért annyira komolyan nem érdekel a dolog. Laughing
http://www.breathingfire.com/nba/playof ... et2012.php
Soha nem követtem NBA mérkőzéseket, most rákattantam, és szeretnék róla mindent megtudni. Leszögezném, hogy csak ezt az egyet nem tudtam :lol:

Hajrá Chicago!!!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.27. 22:58:08

Nyugat:
Dallas-OKC: 3-4
Lakers-Nuggets: 4-1
Clippers-Memphis:3-4
Spurs-Jazz:4-1
Kelet:
Heat-Knicks: 4-1
Pacers-Magic: 4-0
Hawks-Boston: 2-4
Chicago-76ers: 4-1

nem gondolkodtam sokat,szimpla megérzés,tipp.

MessiFan engedelmével felhasználtam a párosítás kiírásait :wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.04.27. 22:35:27

Huhú jó kis menetnek nézünk elébe!
Sajnos a Bobcats nem jutott be, pedig ők igazán megtettek mindent...
Nyugat:
Dallas-OKC: Úgy érzem, hogy a tavalyi győztes ki fog esni, de ezzel biztosan nem vagyok egyedül. Tény, hogy ez a PO, de ebben az évben én úgy érzem, hogy a Dallas gyengült, az OKC meg nagyon fejlődött! Nagy párharc lesz, de a tippem 4-2 a Thundernek.
Fakers-Nuggets: Fariedéknek fogok szurkolni, de nem érzem úgy, hogy meg tudnák nyerni ezt a párharcot. Chandler sérült de mesterlövészek bőven akadnak, Lawson meg remek szezont futott, Centereik masszívak, McQuee buta. Lakers szerintem azért fog majd nyerni, mert bajnok vér csorog ereikben, Bynum megesz mindenkit a palánk alatt, Sessions óriási pluszt tud adni a csapatnak, Kobe meg Kobe. Tippem szintén 4-2 a lakersnek.
Clippers-Memphis: Jó kis párharc lesz ez is :) . Nem tudok mit mondani, itt a védekezés fog dönteni, ami a macik javára áll nálam CP3+Griffin madár ide vagy oda.
Spurs-Jazz: Egyértelműen Spurs. 1 győzelemre elég lehet a Jazz, de szerintem többre nem.
Kelet:
Heat-Knicks: Miami. Úgy gondolom nem kell kifejtenem, hogy miért. Elismerem a Knickset, de mostanra még jobb lett a Heat.
Pacers-Magic: Pacers mert velük szimpatizálok jobban, és mert remek kis csapat! Howard nem tudom mennyit hagy ki, de szerintem biztosan játszani fog, és egy jó kis Hibbert-Howard párharcot láthatunk, vagy nem.
Hawks-Boston: Cöhh, ne nevettess :lol: Nincs Horford, Pachulia, így Center poszton jobbak vagyunk, és úgy érzem ha nem is nagyon, de könnyedén meglehet a továbbjutás. Allen nálunk nagyon kérdéses...
Chicago-76ers: Számomra legjobban várt meccs! Bulls továbbjutásra számítok, de a Sixers meg fogja nehezíteni Thibodeauék dolgát.
Döntő: Spurs-Miami

Alapszakas MVP: LeBron
Rookie of the year: Irving
6. man of the year: Harden
Defensive: Howard
Most Improved player: Lin
Év edzője: POPOVICH
Válasz küldése