Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.15. 18:35:29

gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.04.15. 14:49:59

Vicc ami Schumacherrel történik 3/3 önhibáján kívül mind. Váltó, bohóc Grozsan, bohóc szerelő.
Ehhez képest(én kb szétrúgtam volna a garázst):
"Nem haragszom senkire, inkább sajnálom azt a srácot, aki most rosszul érzi magát, mert magát tartja felelősnek a kiesésemért. Ilyen az autósport, bárki hibázhat.”
Hatalmas példakép.


Legalább a másik kedvenc vezeti a vébét bár nála sem érzem hogy csúcsformában lenne. Hasonlít az első évére az idei. Reméljük nem hasonló végkifejlettel.

45pontal megy Lewis bár a Mclaren tűnik a legesélyesebbnek de ha a Mercedes rendezi a gumiproblémáit(úgy tűnik erre a futamra mégis sikerült) akkor komolyan beleszólhatnak. Bahreinbe dögmeleg lesz ott eldől mi a helyzet ilyen téren.

Jó kis verseny volt,vonatozás,előzések,meleg pillanatok.Webber megint "szárnyalt" egyet,minden évben megpróbálja elemelni a gépet a talajtól
Hát Red Bull. Nomen est omen. Ő csak próbálja bizonyítani :mrgreen:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.15. 11:05:15

Sanama írta: (vagy a Button esetre gondolsz?)
Igen.

Grat Rosbergnek,behúzta az elsőt.Nem gondoltam volna,h sikerül neki,de végülis elég sima lett.

Örülök,h a dobogó többi fokára a Mekisek értek fel,nem zártunk rossz futamot. Lewisnak bérlete van idén a 3. helyre,Webbernek a 4.re :D
Jó kis verseny volt,vonatozás,előzések,meleg pillanatok.Webber megint "szárnyalt" egyet,minden évben megpróbálja elemelni a gépet a talajtól :P
Soha rosszabb idényt!Eddig nagyon tetszik az egész,bár gondolom ebben benne van vastagon,h nem egy adott csapatról szól minden. 3 verseny,3 istálló nyert,izgalmas lehet ez még.Remélem az izgalamk abban merülnek ki majd a végén,h Hami v Button lesz a VB 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.04.15. 10:57:15

Túl sok kérdés nem maradt a szezonra, McLaren viszi majd az egyéni és világbajnoki címet is.

A futamok legalább izgalmasak, bár szerintem ezzel tavaly sem volt probléma.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.15. 10:47:36

Nagyon jó futam volt, tele izgalmakkal, az milyen, hogy egy fél kör alatt Raikkonen 10 helyet esett vissza, annyira szoros volt a mezőny!

Rosbergrnek grat, nem lesz ez így jó, ha nem fogynak el a gumik alóla a jövőben :D
Button jól ment, kár hogy a McLaren ismét csak alkotott a boxban!Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire nem megy, s milyen peches Button
Lewis megint remek versenyt futott!Szoros az élmezőny ezek kellenek, konstans jó teljesítmények!

2 RB is jól ment, Vettel a nagy semmiből érkezett meg végül az 5ik helyre!
Grosjean-nak nagyon örülök, hogy végre a futamon is tudott vitézkedni ez a 6ik hely remek tőle!
2 Williams ismét óriást futott
Alonso benne volt a darálóban, ahogy mindenki , de a Ferrari (sajnos :D) nem rossz versenyben!
Kobayashi nekem csalódás, többet vártam tőle
:?

Bob_Marley írta: És remélem a futamot követően Hamilton veszi át a vezetést!
GO LEWIS
Ennyi meg egy bambi, hell yeah :lol: 8)
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.15. 10:44:41

miihii írta:A Mekinél is köszönjük szépen az újabb kiváló teljesítményt :evil:
Ez már komolyan mondom fákinánbelívöból :x
Mi volt, csak az utolsó 12kört láttam. (vagy a Button esetre gondolsz?)

Na de Hamilton 3.helye szuper, ezzel 45ponttal vezet is 8)

Kimit kicsit sajnáltam 2kör alatt 10helyett vesztett, de hát ez van.
Örültem annak is, hogy Vettelt megelőzték még 2en a végén, hátha mutogat majd megint.

Rosbergnek grat, úgy látom senki nem veszélyeztette
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.15. 10:14:37

A Mekinél is köszönjük szépen az újabb kiváló teljesítményt :evil:
Ez már komolyan mondom fákinánbelívöból :x
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.04.15. 09:33:20

Nincs jelenleg az autósportban még egy ember, aki ennyire balszerencsés legyen.. versenyképesnek mutatkozik az autó, nem kopik el a gumi mint a fene, erre megint műszaki hiba.. :evil:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.15. 08:55:39

Izgalmas futamra számítok!
Rajtsorrend elég érdekes :D
Kobayashitól sokat várok!
És remélem a futamot követően Hamilton veszi át a vezetést!
GO LEWIS

Button nem kicsit rajtolt :D

Végre jól cserélt a McLaren :D
Mezei Dani mekkora Raikonnen meg Ferrari szurker, tökre érezhető a hangján az elfogultság :D
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.04.14. 19:13:53

De azt hiszem a keményebbik keverékkel ment a Q2-ben lágyabbal vszeg meglett volna. Érdekes hogy 3-0 Webbernek eddig idén.
NSO komment:
Most olvastam, hogy az egyik shanghai-i üzletben áll a bál, mert egy néni a pénztárnál betolta a bevásárlókocsiját Vettel elé:D
:lol:

Egy kis info mennyire gumievő a Merci :?

Rosberg ugyanis a második pénteki szabadedzésen Lewis Hamiltonnal párhuzamosan teljesített egy hat mért körös menetet, és míg az első kettőben még azonos tempót futott a McLarennel, a harmadikban 0.5, a negyedikben 0.7, az ötödikben 1.2, a hatodikban pedig 1.4 másodpercet kapott az angoltól.

Ez vicc. Tavaly is ez volt a probléma hogy a rövidebb tengelytávú mini-Mercedes megette a hátsó gumikat ezt idén sikerült tetézni.
Hiába az 1-2 vmi nagyon kautikus futam kell hogy előkelő helyen végezzenek.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.04.14. 14:12:34

gergo9 írta:
Nagyon együtt van az élmezőny, ez kicsit meglepő, főleg h már Vettel se tud bekerülni a Q3-ba, abba kocsiba nem hiszem, h sokkal több lett volna most egy körön.
:lol:
Webber azért vhogy beizzadta magát az első helyre Q2-ben. Sebaj legalább bejárathatja az ujjperceit nem lesz reumás míg előrébb jön. :mrgreen:
Közben ő is elismerte hogy ő szabta el.
De Vettel kocsijának a hátulja más, pontosabban a kipufogóknál van különbség, ő vmi régebbi elrendezéssel megy, míg Webber az újjal. Ezért írtam, h az ő kocsijában nem nagyon volt több. 3x ment tizedre azonos kört, szóval nem tudom mit hibázhatott, max azt lehet mondani h nincs formában. :?
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.04.14. 11:00:29

LOL. Merci első sor. Kérdés hogy a megtankolt autó is lassú a gyors gumikopás mellet vagy csak a gumiprobléma van. Sajnos sztem az előbbi.
Rosberg már panaszkodott a gumikra szabadedzések alatt és Schumacherhez képest is nagy a különbség gumikoptatás terén vagyis úgy tűnt előző versenyen.
Hamilton adott egy fél mp Buttonnak az is szép. 8)
Nagyon együtt van az élmezőny, ez kicsit meglepő, főleg h már Vettel se tud bekerülni a Q3-ba, abba kocsiba nem hiszem, h sokkal több lett volna most egy körön.
:lol:
Webber azért vhogy beizzadta magát az első helyre Q2-ben. Sebaj legalább bejárathatja az ujjperceit nem lesz reumás míg előrébb jön. :mrgreen:
Közben ő is elismerte hogy ő szabta el.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.14. 10:53:27

Én úgy érzem, ha Kobayasi és Rainkönen számára minden összejön (jó rajt, nem bénáznak a boxban), akkor nagyon komoly esélyük lesz a győzelemre. Alotól jó lenne egy a múltkorihoz hasonló versenyt látni. :D Most elég lesz egy dobogó is. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.04.14. 09:57:10

Nagyon együtt van az élmezőny, ez kicsit meglepő, főleg h már Vettel se tud bekerülni a Q3-ba, abba kocsiba nem hiszem, h sokkal több lett volna most egy körön. Mekik is ellettek most verve, pedig mindenki őket várta az első sorba.
A versenyen örülnék egy Schumi győzelemnek, ha hozza a szokásos jó rajtjait már az első kanyarban elől lehet. Bízom abban, h Vettel a dobogó közelébe fel tud jönni, egy jó stratégiával és előzésekkel, mert a versenytempójuk az egyik legjobb.
Így h a jobbak hátul vannak izgi futam lehet még eső nélkül is!
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2012.04.14. 09:30:12

Hát két évvel ezelőtt volt szerencsém kimenni a Finn Rally-ra.
Annak ellenére, hogy egyet értek MR. TROMORT777 hozzászólásával, engem is megdöbbentene, ha utaznék x kilométert, hogy láthassam, akinek rég óta szurkolok, és így kezelne. Bizonyos szinten meg lehet érteni Kimit. Kiváló pilóta, ezt tudjuk róla, hogy nehezen kezeli a médiát maga körül, nem szeret nyilatkozni. Ez a szurkolókkal való törődés picit meglepett.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.14. 09:25:02

A futamra esélynek számítók közül Button van szvsz a legjobb pozícióban.
A Mercik első 2 helyének örülök, de azért látva az előző futamukat, nem hinném, h akár a dobogó is össze jöhetne a versenyen. :(
Avatar
zsoly12
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.04.07. 09:49:30

2012.04.14. 09:14:49

Mi a baj ha leturte az overalljat?
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.04.14. 08:45:50

Nagyon nagyon jóó...bennt van a 2 Lotus,Alonsó is,és Vettel kiesik ... 8)

Merci 1 sor,nemsemmi, RAI 4-ről,az fincsi :)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.14. 08:24:41

Q1:
Remek volt, 6-7 tizeden belül 17 pilóta :shock: , s Perez nyeri :D
Óriási a mexikói figura!
Lewis szerencsére csak 1szer jött ki, s megfutotta a kellő időt!
Kellene a végén nagyon a pole, hogy legalább a 6ik hely meglegyen!
Q2:
Vettel kiesett :shock:
Az mi, hogy a 6ik Hamilton és a 11ik Vettel között kicsivel több mint egy tized van!
Hihetetlenül együtt van a mezőny!
Alonso is még éppen beperecelt, Button is pengeélen, a 2 Sauber viszont megint nagyon az elején!Q3-ban mi lesz? ezredekre 10 versenyző? :D
Q3:
Te jó Isten Nico Rosberg mekkora kört futott!Elromlott az óra tuti :D
Mercedes első sor, Lewis így végül 7ik az 5 helyes büntetéssel, érdekes lesz ott a darálóban Raikonnen,Button,Webber,Hamilton egymáson :D
És még Kobayashi is, meg mégiscsak Mercedesek elől!
Illetve Vettel hátulról jönni fog az tuti!Szóval ismét remek futamra van kilátás!Tavaly is a középmezőny nagyon együtt volt, remek futamok voltak minden még pontokért jelentő helyért ment az öldöklés!Idén viszont eddig legalábbis az egész eleje együtt van!Sauber-Lotus odapiszkít rendesen, Ferrari a versenyen mozgolódik, Mercedes ellenkezőleg ott az időmérők eddig a zseniálisak, RB is erős, s McLaren is!Bárki odaérhet a dobogóra!

GO LEWIS
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.04.14. 09:09:45-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.04.12. 11:33:39

Így sincs túl jó futamokon túl Hamilton, most ráadásul kap öt rajthelyes büntetést váltócsere miatt.

Azért Yaoval csinált egy fotót:
Kép
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.31. 18:37:22

socio66 írta:komoly ez a sztori Mihu,mondjuk bennem egy kérdés fogalmazódott meg végig,mikor olvastam,az pedig úgy szólt,hogy 'és akkor mi van?' :)
egyrészt Te elkaptál tíz percet az életéből,és az alapján ítéled meg,ami elég mókás. rossz napja volt,lehet hogy érte akkortájt valami csalódás,esetleg trauma is,ezekről Neked fogalmad sem lehet,nem hiszem hogy Te még nem hagytál idegen emberben rossz impulzust azért,mert éppen máshol járt az agyad,ideges voltál,rossz napod volt.
másrészt jól írták,ő egy zárkózottabb,befelé forduló ember,aki nem szereti a felhajtást,és szeretne csak annak élni,amit csinál.
meg tudom érteni,valószínűleg én is hasonlóan viselkednék.
arról lehetne sokat vitatkozni,hogy egy ismert embernek mennyire kötelessége kiszolgálni a médiát és a szurkolóit,én inkább amellett vagyok hogy nem,ilyen kitételt soha nem írtak alá,de nem esne nehezemre a másik oldal mellett érvelni.
egyébként szerintem ilyen történetet a hírességek kilencven százalékáról tudnának mesélni az emberek,naiv dolog azt gondolni,hogy őket érdekli a rajongók sorsa,hogy épp mennyit utazott,vagy fizetett azért hogy láthassa őt.
a kötelező interjúkat,autogramosztásokat megcsinálja mindenki, de egyébként a hátuk közepére nem kívánják az egész felhajtást.
aztán az alapján ítélik meg az emberek őket,hogy abban az öt percben,amit látnak az életéből,épp milyen volt,kedves,jófej,vagy éppen bunkó mert rossz napja volt.
ha kimi ad Neked egy pacsit,meg egy autogramot,akkor most ő lenne a jó arc. :)
Ezzel egyetlen egy probléma van :) Mégpedig:

Hatalmas rallyfan vagyok. Mindig mikor verseny van, akkor követem az eredményeket egy cseh oldalon, ahol lájv tájming van, tehát ahogy beérnek a célba, már rakják is fel az idejüket a netre. Na most a rally vb-n minden gyors céljában ott állnak az újságírók, köztük a rally vb hivatalos oldalának, a wrc.com-nak a riportere. Van egy ilyen kis sátor, azt hívják beírónak, ott meg kell állniuk, a sporttárs elveszi a navigátortól a menetlevelet, feljegyzi rá a szükséges dolgokat, majd visszaadja. Ez idő alatt a riporterek feltesznek egy kérdést a sofőrnek, mégpedig, hogy milyen volt a szakasz? Ez hozzátartozik a rally vb-hez, olyan mint az időmérő és verseny utáni interjú, csak itt nem csak az első 3-at interjúvolják. Nah most a bibi ott van, hogy Kimi az esetek 90%-ában nem adott interjút, sőt, még az ajtót se nyitotta ki, és az ablakot se húzta le. Ez most ha egy mindennapi hasonlattal akarnék élni, akkor kb olyan illetlenség, minthogy bemész egy társaságba és nem köszönsz senkinek, vagy melegítőben mész el színházba. Íratlan szabály, hogy a versenyzőknek minden gyors céljában a sajtó rendelkezésére kell állni addig a 2-3 mondat erejéig. Kimi 10-ből 9x ezt nem tette meg, sőt mondom még az ajtót se nyitotta ki, ablakot se húzta le. Úgyhogy nem csak akkor volt sz.r napja, hanem ha úgy nézzük, akkor minden nap ilyenje van. 2009-ben indult először a Finn Rally-n, akkor haragudtak meg rá a sajtósok és a szurkolók először, mert senkinek nem adott interjút, senkinek nem köszönt vissza, mindenkit letojt magasról. Példának okáért Loeb már akkor is 6x-os világbajnok volt, mégis minden szervízparkban a Citroen kötelező programként 5 perc autógramosztást rendel el a versenyzőinek. 6x-os világbajnok volt már akkor is, mégis az összes szervízparkban (6-7 egy versenyen) kiment, és 5 percig csak fotózkodott meg aláírást osztogatott. Nem volt neki büdös 6 vb cím után még a szurkolóival is foglalkozni. Kimi egyetlen egy aláírást nem osztott ki azalatt a 2 év alatt, míg a WRC-ben volt...az egész rally-s média egy emberként utálta Raikönnent, mert lesz.rta őket, lekezelő volt velük. De hát érthető is a sajtó reakciója, mert amilyen a mosdó, olyan a törülköző...ha valaki lesz.r engem, akkor én is ugyan így fogok tenni vele...Az is sok mindent elmond, hogy a saját honfitársai, a finn szurkolók körében finoman szólva sem a legnagyobb kedvenc...de egyébként bárhol járt a világon, sehol se szerették a szurkolók, éppen azért, mert így viselkedik mindenkivel...


Úgyhogy ezt a 10 perces sztorid nem állja meg a helyét :wink: A személyes találkozás valóban 10 perces volt, viszont a rally vb-n minden mozzanatról tudósítanak. Minden versenyen hallgatom a rally radio-t, úgyhogy ott rendszeresen élőben is hallottam, hogy Raikönnen megérkezett.........nem nyitja ki az ajtót......még mindig nem....elhajtott...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.31. 18:06:15

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.29. 21:48:45

Újabb Kimi:
http://sportgeza.hu/forma1/2012/03/29/k ... sak_alair/

Személyes találkozásom egyik pilótával sincsen, de haver már évek óta jár ki versenyekre, szerinte Kimi és Montoya a legbunkóbb :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2012.03.27. 14:53:08

komoly ez a sztori Mihu,mondjuk bennem egy kérdés fogalmazódott meg végig,mikor olvastam,az pedig úgy szólt,hogy 'és akkor mi van?' :)
egyrészt Te elkaptál tíz percet az életéből,és az alapján ítéled meg,ami elég mókás. rossz napja volt,lehet hogy érte akkortájt valami csalódás,esetleg trauma is,ezekről Neked fogalmad sem lehet,nem hiszem hogy Te még nem hagytál idegen emberben rossz impulzust azért,mert éppen máshol járt az agyad,ideges voltál,rossz napod volt.
másrészt jól írták,ő egy zárkózottabb,befelé forduló ember,aki nem szereti a felhajtást,és szeretne csak annak élni,amit csinál.
meg tudom érteni,valószínűleg én is hasonlóan viselkednék.
arról lehetne sokat vitatkozni,hogy egy ismert embernek mennyire kötelessége kiszolgálni a médiát és a szurkolóit,én inkább amellett vagyok hogy nem,ilyen kitételt soha nem írtak alá,de nem esne nehezemre a másik oldal mellett érvelni.
egyébként szerintem ilyen történetet a hírességek kilencven százalékáról tudnának mesélni az emberek,naiv dolog azt gondolni,hogy őket érdekli a rajongók sorsa,hogy épp mennyit utazott,vagy fizetett azért hogy láthassa őt.
a kötelező interjúkat,autogramosztásokat megcsinálja mindenki, de egyébként a hátuk közepére nem kívánják az egész felhajtást.
aztán az alapján ítélik meg az emberek őket,hogy abban az öt percben,amit látnak az életéből,épp milyen volt,kedves,jófej,vagy éppen bunkó mert rossz napja volt.
ha kimi ad Neked egy pacsit,meg egy autogramot,akkor most ő lenne a jó arc. :)
MR. TROMORT777

2012.03.27. 00:00:00

Mihu írta: Igen. Kimiből kinézem, hogy úgy gondolta, hogy itt már úgyse lesz verseny, kiszállok. És a komplett 2009-es évére ez a belesz.rok stílus volt jellemző. Az hogy nem működik valakinek a KERS-e, nem ok arra hogy kiálljon. Tavaly több verseny is volt amikor Webber-nek már a rajtnál beszóltak rádión hogy nem működik a KERS, és ez a futam végéig így is maradt. Ez a tv-s felvételeken is jól látszódott mikor mutatták onboard-ból.
Mondtam, hogy abban vagyok biztos, de azon kívül egyéb baja is volt az autónak de mindegy is. Egy világbajnoktól, akinek élete a versenyzés valószínű, hogy a szezon második futamán ráun egy kis várásra.. Ez egyszerűen vicc kategória, már ne is haragudj.
2009-ben nem volt vmi fényes az autó alatta, Massa sem tudott mit kezdeni azzal az autóval a balesete előtt.
Tény, hogy vesztett a motivációjából, ezért is hagyta el a F1-et, de azért ne essünk már túlzásokba...
Válasz küldése