USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 11:59:13

csababarca írta:
Kalap1988 írta:Off: Most, hogy lezajlott a tegnapi meccsláz, elkezdhetnénk szervezni a kosarazást :) Kosárlabdát szerető ( játszani nem kell tudni :D ), Budapest közeli fórumozók figyelem! Ki játszana velünk és iszogatna aztán a közeljövőben? Eddig: P.U.Y.O.L, Bob és én, kellene még egy jó 5 ember legalább, ha teremben akarunk játszani ( a zuhanyzás és az időjárás miatt nem hátrány :D), ha pedig kint, akkor sem ártana, ha többen lennénk...

Lehet én is benne lennék, mert szeretek kosarazni,úgyhogy kérdőjelesen beírhattok,az időponttól fog függeni.
Viszont ehhez valamelyest kapcsolódó kérdés, hogy nem tudsz Te,vagy valaki aki pesti, olyan helyet ahova ki lehet menni dobálni egy kicsit? kinti pálya,vagy valami park,ahol van palánk.
Sajnos én nem, csak vidéken szoktam játszani, de P.U.Y.O.L. írt még tegnap, olvasd vissza, hátha tudod, hol vannak. Így már kb 6-an is lennék, de meg kell ijesszek mindenkit: Ekkora létszámnál nincs bench warmer :D Ahhoz előbb legyünk többen, mint 10 fő.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.05. 11:55:55

Ronaldinho&Barca írta: Miamiról is egy kicsit szóljak, én annyira nem érzem bődületes erősnek ezt a gárdát.
Minden elfogultság nélkül, szerintem a liga legjobb csapata. Ebből a LAL elleni meccsből felesleges kiindulni, Bosh nem volt, Wade 0, Haslem 0, James is játszott már jobban támadásban, Kobe-nak minden beesett, még Artest is God Mode-ban volt :D

Lakers-be meg szerintem felesleges lenne Rondo, amíg Kobe ballhogger-kedik.

“I don’t foul out much,” Wade said. “I guess I had the red flag on me today, but you’re not going to get me to comment on the referees. I like my money in my pocket.”

Ebbe a kosarazásba talán benne lennék én is, igaz, hogy 3-4 éve nem fogtam kosárlabdát a kezembe, de legalább piálni tudok :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.05. 11:47:34

Én 1000 éve nem kosaraztam, és nem is vagyok valami magas (181cm) de ha jó az időpont, engem is beírhattok Bench Warmernek... :lol: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.05. 11:39:47

Kalap1988 írta:Off: Most, hogy lezajlott a tegnapi meccsláz, elkezdhetnénk szervezni a kosarazást :) Kosárlabdát szerető ( játszani nem kell tudni :D ), Budapest közeli fórumozók figyelem! Ki játszana velünk és iszogatna aztán a közeljövőben? Eddig: P.U.Y.O.L, Bob és én, kellene még egy jó 5 ember legalább, ha teremben akarunk játszani ( a zuhanyzás és az időjárás miatt nem hátrány :D), ha pedig kint, akkor sem ártana, ha többen lennénk...

Lehet én is benne lennék, mert szeretek kosarazni,úgyhogy kérdőjelesen beírhattok,az időponttól fog függeni.
Viszont ehhez valamelyest kapcsolódó kérdés, hogy nem tudsz Te,vagy valaki aki pesti, olyan helyet ahova ki lehet menni dobálni egy kicsit? kinti pálya,vagy valami park,ahol van palánk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.03.05. 11:29:34

Mekkora meccs volt ez a tegnapi te jószagú.. :D Kobe óriásit játszott, változott a játéka az idők során, de még mindig a régi. Fel volt tüzelve kellően és az az első negyedes 18 pontja, félelmetes volt, elképesztő, bárhonnan, bárkiről... Bynum hatalmasat játszott a palánk alatt, Gasol nekem picit eltűnt, hol hol villantott, de a játéka nekem csalódás volt ezen alkalommal.
Viszont.. azt hiszem.. tartozok egy bocsánat kéréssel a jó öreg Metta-tól, én megelőlegeztem, hogy oda-vissza fogják.. erre inkább ő tette meg. :D Szerintem egyik legnagyobb meccse volt a Lakersben, hihetetlen megoldásai voltak, ami kosarat ért, védekezésben pedig remekelt. Egyik kedvenc jelenetem tőle: Tőrös:"Metttaaaaa" Erre egy pattintás és csont nélkül bevágta a hármast, amire felugrott a csarnok.. :D Akkor indult be igazán, amikor kellett, kalapom megemelem Ron! ;)

Miamiról is egy kicsit szóljak, én annyira nem érzem bődületes erősnek ezt a gárdát. Aztán kövezzetek meg. Van 3 játékos, akik közül az "ész" ma hiányzott, Wade játszik, de sokszor ész nélkül.. James pedig húzta a miamit, de ennyi rossz 3mas kísérlete, nem tudom volt-e, a cserék pedig nem tudtak hozzá tenni. Ponterősek az tény, de 3 embert meg lehet verni én úgy gondolom öttel. Bár, tegnap annyira össze volt szedve ezt a Lakers, hogy szerintem sehogy se tudtak volna nyerni, az az igazság, még Boshal se.

Picit úgy érzem, hogy bárkit le tudunk győzni idén, de bárkitől el tudunk szenvedni egy vereséget.. :? Ha sikerül erősíteni az irányító posztot, akkor bármi megtörténhet, de ha nem, akkor nagyon kevés lesz ez így. Nem osztom Tőrös véleményét, hogy ide csak egy jó hármas dobó kellene, persze az is kellene, mert ilyen Troy féléket ki kéne b***ni az ablakon, ennyit én is tudok basszus.. nulla.. Blaket egy komolyabb, képzett irányító reggelire megeszi, Fisher pedig látszik, hogy 2-3 kiharcolt faultra képes már csak. Nem merem mondani, hogy elnéznék egy Rondot ebben a Lakersben, mert a végén még megruháznak a Boston drukkerek, de egész más lenne az állás, ha irányítaná valaki ezt a gárdát, lennének assistok, jelenleg erre Kobe képes csak, de az ő vállára így is túl sok teher zúdul, nem kéne még több.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 09:54:47

Off: Most, hogy lezajlott a tegnapi meccsláz, elkezdhetnénk szervezni a kosarazást :) Kosárlabdát szerető ( játszani nem kell tudni :D ), Budapest közeli fórumozók figyelem! Ki játszana velünk és iszogatna aztán a közeljövőben? Eddig: P.U.Y.O.L, Bob és én, kellene még egy jó 5 ember legalább, ha teremben akarunk játszani ( a zuhanyzás és az időjárás miatt nem hátrány :D), ha pedig kint, akkor sem ártana, ha többen lennénk...
On: Wade :D :D Baszki két faulttal állt neki a 3-ik negyednek és kb 4 perc alatt összeszedett még 4-et :D A két támadóból ugyan az egyik véleményes volt legalább, de ettől függetlenül a másik kettő hibát aztán szedte össze, ez egy kicsit Carmelos meccsre sikeredett tőle :D A palánk alatt valóban kevés a Heat, erről beszélek már régebb óta, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesznek aktívak most ( a mozgásterük kevés, de feláldozható játékosuk azért talán van 1-2). Battier és James nagyot védekezett, de egyikük sem übereli a tegnapi Celtics pride-ot a fontos szituációkban :D Garnett egy állat!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.05. 09:49:19

VV19 kivételével még követi valaki az NHL-t? Egyedül nem sok kedvem lenne írogatni róla :)

A tavalyi NBA-lázam elmúlt valamelyest. Tavaly még követtem az eseményeket, de most az sem. Egyre kevesebb időm jut a sportesemények követésére, így leszűkül ez a Barca-Arsenal-NHL kombóra.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.03.05. 07:53:03

Nem sok közünk volt ehhez a meccshez...James megint hihetetlen volt, kb egyedül tartotta a Lakerst, védekezésben tanár volt, elöl szintén, nem tudok rá mit mondani egyszerűen. Viszont Wade nem tudom mit művel mostanában, de nagyon nem jó úton jár...borzasztóan játszott, kipontozódott...

A legnagyobb hibánkra világított rá ismét a Lakers, a magasembereink hiányára. Egyszerűen ott van Bynum-Gasol, talán a legjobb páros a ligában, és finoman szólva is megalázták Joelt, Haslemet, Pittmant, Howardot. Ez csak akkor fér bele, ha amúgy tökéletesen védekezünk, Kobe nem így dob, és nem csúsznak be nekik a triplák. Így bizony bárki ellen kikaphatunk a PO-ban, sürgősen kell szereznünk egy centert, mert ez a nagy reményű csapat így nem lesz bajnok. Azt hittem eddig, hogy ezt a hiányosságot hosszú távon tudjuk kompenzálni, ami persze még így is lehet, de ez a meccs megmutatta, hogy palánk alatt annyira nincs emberünk, hogy az ellenfélnek elég berakni oda egy 210 körül centert és már jók is. James pedig egyszerűen parádés tényleg, a 13 pattanó fantasztikus, az meg, hogy ő védekezett Koben, Gasolon, mindenkin, mert a többiek képtelenek voltak...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.05. 00:31:46

Bob_Marley írta:Wade nagy csalódás a mai napra!Mikor pontozódott ki utoljára???? :shock:
Valszeg elég régen, mivel írták, hogy a Miamiból 88 meccsel ezelőtt pontozódott ki valaki utoljára és, hát nyilván az se ő volt. :D (Vagy ki tudja, de azért csak nem. :D)

Nagy meccs volt. Metta Ron World Artest Peace nagyot játszott. Kár, hogy nem húztam be FA-ról. :D

A kommentátor páros meg továbbra is a kedvenc. Már, alig várom, hogy halljam holnap a podcastet, amit összehoztak. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.05. 00:29:27

De gyenge volt ma a Heat :?

Bosh nagyon hiányzott, Haslem 0/5, Battier 3/11, Howard 0/5. Wade is egy idióta volt ma, meg is szakította a 88 meccses sorozatot. Anthony-nál szerintem néhányan innen a fórumról is jobban játszanánk... Talán csak LBJ-t és Chalmers-t lehet dicsérni, James amit bemutatott a védőoldalon, az brutális volt.

Kobe-ból megint előjött az ego, de ma fantasztikusan dobott, Bynum erős tripla-dupla, mondjuk az a könyököse nem volt szép, Artest pedig a legjobb meccsét játszotta ebben a szezonban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.04. 22:44:30

neobarca írta:
Bob_Marley írta:Ja és Bass is kell, főleg látva ma neobarca, úgy készüljél :D Evans-Gay továbbra sem egyenlő
Erre gondoltam... :lol: Felőlem belepattinthatjuk egy cserébe... :wink:
Inkább a fantasy topikba írjál, megnéztem Gay-Evans annyira 2 külön kategória, hogy esélytelen!Minimum 3-4 ember kellene hozzá mindkét oldalról az meg nekem sok!

Ez a meccs meg nem olyan mint amilyenre lehetett számítani ez a 34 dobott pont Celticses :D
Lakers otthon jó, nagyon jó, de több kell a Miamitól!

Wade nagy csalódás a mai napra!Mikor pontozódott ki utoljára???? :shock:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.04. 22:40:49

Ennyi fogalmatlan magasembert, Joel Anthony, Haslem, Pittman...Bosh nagyon hiányzik. LBJ, Chalmers jó, Wade gyenge. Kobe God Mode-ban, Bynum pedig megeszi a Heat magasembereit. Nem csoda, hogy simán vezet a LAL.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 22:25:23

Bob_Marley írta:Ja és Bass is kell, főleg látva ma neobarca, úgy készüljél :D Evans-Gay továbbra sem egyenlő
Erre gondoltam... :lol: Felőlem belepattinthatjuk egy cserébe... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.04. 22:22:56

Wilt Chamberlain recorded the only NBA Double-Triple-Double; 22 points, 25 rebounds, and 21 assists.

Kobe eddig korrekt, 18 pont az 1. negyedben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 22:22:42

Bob_Marley írta:Neobarca te meg godnold át a csere ötletemet!Nincs időm ennyit várni!Nyomjál akkor rejectet vagy bánom is én, csak történjen valami!
Ezt elutasítottam bocsi. Bass jól tolja mostanában, ahogy ma is. Nelsonra meg befutott egy igencsak jó ajánlat, ami rendesen elgondolkodtatott. De ahogy lejebb írtad més az sem kizárt, hogy valahogy meg tudunk egyezni Gay-el kapcsolatban? Legalábbis utaltál rá... :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.04. 22:19:35

@statcenter: Rondo today has the first 20 ast / 17 reb game in NBA history."

Lakers-Heat se rossz :D

Rondoról még gyorsan annyit, hogy állítólag rossz közte meg Doc között a kapcsolat meg már mindent írnak, de én naivan, amíg Danny Ainge határozottan azt mondja, esze ágában sincs elcserélni Rondo-t nagyjából hiszek neki, s bízok benne!

Milyen meccsel válaszolt a pletykákra, még mindig nem tértem magamhoz a sokkból!

Neobarca te meg godnold át a csere ötletemet!Nincs időm ennyit várni!Nyomjál akkor rejectet vagy bánom is én, csak történjen valami!

És PP-t se hagyjam ki meg KG is hatlmasat küzdött meg Bass is, Pietrusra neheztelek kicsit sok (nagyon sok) színtiszta open maradt ki!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 22:13:27

Ezután a fantasztikus meccs után nem indul rosszul a Lakers meccs sem... Bryant egy állat! :lol: Valami mágikus erő van ebben a maszkban! :lol:
Még a végén megköszöni Wade-nek, hogy eltörte az orrát... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.04. 22:02:47

Hosszabbításban valami ilyesmire számítottam :? Melo sajnos nem lett clutch, kicsit túlvállalta magát itt a végén. De hozható lett volna a meccs.

Rondo pedig egy beteg állat. 18-17-20, embertelen.

@SeanGrandePBP: Rondo's 17th career triple-double....15 of them have been on national television.

Sport2-n most kezdődik a Heat - Lakers, remélem gyorsan utolérik magukat. Csabi és Bazska van!

Kobe egyszerűen elmebeteg, alázza Wade-éket. LBJ jó, Wade gyenge, Bosh pedig nagyon hiányzik.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 21:59:08

Nah ezt a végére jól elbénáztuk... Pedig kis híján zsebben volt a győzelem... Hihetetlen, hogy PP-t nem fogták rendesen. Volt azért 1-2 bírói döntés, amit nem értettem, de azért belefért.
Minden esetre még így is, hogy kikaptunk, egy hatttttalmas meccs volt! Grat a Bostonnak! Megérdemelték. PP-Garnett duoban nem csalatkoztam. Bass nagykirály! Na de Rondo. Kérem?! Ezt a játékos akarják elcserélni :?: :?: :?: :?:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2012.03.04. 21:58:02

Elképesztő meccs volt!!
Bár a Knicks-nek szurkoltam, minden elismerésem a Celticsé. Hatalmasat küzdött mindkét csapat, de Rondo emberfeletti teljesítménye, és hatalmas TD-je eldöntötte a meccset. :)
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.04. 21:56:39

Na most erre a meccsre nem tudok mit írni, ha ez nem ad erőt, akkor már semmi!
PP Mr Clutch :lol: Game-t csókoltatja, emberről kiszorítva esélytelenül, de PP for trííííííííí!
Rondo meg majdnem tripla 20 :lol: Atyaúristen mekkora meccse volt!
Imádom imikor felpaprikázzák azzal, hogy elakarják cserélni!

Na és akkor térjünk vissza Rondo, Williams práosra :mrgreen:

Csak vicc!!De tényleg Rondo az a játékos aki hihetetlenül megy idén!

kanty csókoltatlak, mióta odaadtam (mert egy utolsó rohadt hülye barom vagyok :lol:) 3 TD-t csinált nálad!Ma pedig olyan statokat amit 3 ember is nehezen hozz össze!!!!

Azért a 2nd unit gyengélkedése ma is megvolt, meg a felengedés!Ezek rohadtul nem kellenének!!!!

AND THE CELTICS WIN THE GAME!!!!!!!

I am a Celtic


Vasárnaponként jól szokott menni így kinti idő szerint ebédtájban, jövő héten Lakers-Celtics :lol:

És ami még fontos, azért a Miami meg mi is megmutattuk, hogy kell védekezni a Knicks ellen!Hiába a sok kapott pont, agárverseny volt ma!, s Lin meg Davis turnoverekből csinált majdnem 20 at :mrgreen: Míg rondo assistból!
csókolom!!!

4 W a héten, bár a kelet alattunk lévői ellen, de 4 streak van!!!LETS GO CELTICS
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.03.04. 22:00:14-kor.
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.03.04. 21:43:19

Bob_Marley írta:Nem láttam mert ebakadt a stream!
de áh,mikor máskor akadna be..
vicc,viszont a meccs eszméletlen jó.
:)
amúgy a league pass megint ingyenes volt pár napig?
basszus jó lett volna tudni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.04. 21:41:46

Nagyon nagy meccs lett ebből, Heat - Lakers előtt tökéletes :P

Mondtam már, hogy PP-t mennyire utálom? Ezt az utolsó támadást jól elbénázta a Knicks...

Amúgy Shumpert-ből jó kis játékos lesz, Novak-ot a 2013-as tripladobóra, Amare pedig bújjon el.

Remélem Melo clutch lesz.

Rondo-ra pedig nincsenek szavak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.04. 21:39:52

oh my god people. remegek... garnettes mezemet kisshijján szét téptem most a triplánál majd a melo kihagyásnál...
jáááj... relax
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.04. 21:39:28

MessiFan írta:
neobarca írta: Dede! Szokott játszani, csak most nem az igazi... :wink:
Úgy értem ezen a meccsen :D
Amúgy előre is grat.. mi csesztük el...
all i wanna do BANG BANG BANG fuckin' BANG!!!!!!!!
Nana! OT!!!! Mekkora meccs te jóóó ég! :D Sajna még nincs meg... :(
De köszi a gratulációt! :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése