Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.27. 17:07:12

Szokásos jó Ferrari rajt, Lewis így csak 5ik....
Ilyenkor szokott a mezőnyben szenvedni majd a boxban valami történik, s összeakaszkadik Massával a pályán :lol:
És akkor megint tudunk egy jó darabig "vitatkozni" Lewis vezetési habitusáról :lol:
Remélem amit írtam nem fog megtörténni, de ez az év sajnos a leírtak szerint ment....
Na GO LEWIS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.11.27. 14:46:42

Én remélem, hogy esni fog, változó körülmények lesznek, és remélem lesz egy kis Schumi parádé, nagyon jó lenne, ha oda érne a dobogóra, ha a körülmények adottak, akkor kanadai ámokfutás lehet még. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.11.26. 20:55:41

messideco írta:
Scooby Bent Bwoy írta:Felismeritek a négy fiatalembert?
A felső Vettel. A többi? :(
Button, Collins(Stig), Wheldon, Davidson.

Vettel itt nincs rajt. Szerintem ő már a pályán körözött, amíg a többiek társalogtak. :)

Ahogy az várható volt Vettelnek összejött a 15.
Végre Webber is hozta a tőle várhatót, csak gyakrabban kellene, kb. ez a kettejük közti gyorsaságbeli különbség, nem a 7-8 tized.
Hamiltontól itt nem vártam, hogy jól megy, ezen a pályán nem szokott.
Rosberg és Sutil kiemelkedően jót mentek.
A futamon remélem esni fog, úgy az izgalmas, csak ne akkora legyen, hogy megszakítják.
Szárazon a tippem sima Vettel győzelem, ha esik akkor is Vettel vagy aki még jól szokott kijönni ugye Button, bár szeretnék egy Sutil dobogót is. Schumacher szerintem számít az esőre és akkor ő is jó versenyt futhat, lehet már arra állították be a kocsit.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.11.26. 19:33:41

Scooby Bent Bwoy írta:Felismeritek a négy fiatalembert?
URL alapján nem nehéz visszakeresni. De azért bal felül Novák Lacit még én is felismertem :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.26. 19:29:02

Scooby Bent Bwoy írta:Felismeritek a négy fiatalembert?
A felső Vettel. A többi? :(
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.26. 18:30:51

ozsimiki írta:
Remélem ezúttal nem akadályozza meg a gumi,vagy vmi technikai gond,és akkor meglátjuk,megverik e versenyen.
Te most komolyan ezen tördeled a kezed? :lol:
Egy ilyen szezon és ilyen időmérő után,ahol lényegében nem sűrűn volt semmi fennakadása,azon izgulni,h meg tudják e verni? :o
Nem fogják,de ez idén nem is volt lényegében kérdéses...

Nem tördelek semmit. Megjegyeztem amit. Ozsi
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.11.26. 18:12:42

ozsimiki írta: Remélem ezúttal nem akadályozza meg a gumi,vagy vmi technikai gond,és akkor meglátjuk,megverik e versenyen.
Csodállak, hogy tudsz még ezen izgulni. :lol:

Szokásos időmérő leosztás.
Vettel Red Bull tökéletes csomag, kisebb meglepetésre Webber most csak hajszálra volt tőle, reméljük nem lesz holnap könyöradomány.
Button verte Hamit. Hamilton nem úgy tűnik, hogy kinn van az érzelmi gödörből, Nicole masszívan összezavarja a srácot.
Alonsonál ennyi volt az autóban.
Rosbergtől többet vártam Q3-ra, Massa továbbra is röhej, Schumi úgy tűnik esőre készül, vagy csak rémgyenge.

De jó lenne ha a legendás név, nem csak a név miatt lenne érdekes, remélem holnap tud bizonyítani Senna ismét.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.26. 18:11:44

ozsimiki írta:Vettel szépen fejezte be az évet, időmérő szempontjából.

Fantasztikus!

Remélem ezúttal nem akadályozza meg a gumi,vagy vmi technikai gond,és akkor meglátjuk,megverik e versenyen.
Stílusosan, csak hogy ne nagyon szokják meg a jót a többiek :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.26. 18:02:03

Vettel szépen fejezte be az évet, időmérő szempontjából.

Fantasztikus!

Remélem ezúttal nem akadályozza meg a gumi,vagy vmi technikai gond,és akkor meglátjuk,megverik e versenyen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.11.23. 21:46:06

Miihii!

Ha az utolsó futamra akarsz tippelni, akkor légyszíves péntek 12:59-ig tedd meg a szokásos e-mail címre! :)

+ egy kis keverés a sajtó részéről:

mint az ismert, 2014-től V6-os turbómotorokkal fognak menni a F1-es autók.
Máris felröppentek a pletykák, miszerint a McLaren 2014-től ismét Honda motorokkal fog menni.

Ezt most cáfolták a csapat részéről:

http://f1vilag.hu/hirek/mclaren-nem-aka ... ra-valtani
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.11.22. 22:00:25

Felismeritek a négy fiatalembert?

Kép
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.11.17. 20:39:51

Én Mitch Evans stílusát csípem nagyon. A srác idén töltötte a 16-ot azt hiszem. Iszonyat nagy tehetség.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.11.17. 19:33:17

A fiatalok tesztjén is RB-uralom volt, nem is kicsi, igaz ki tudja melyik csapat mit próbálgatott, de azért itt is látszódott, hogy melyik autó a legjobb.
Igaz csak néhány futamot láttam a GP2, GP3 és WSR-ből, ezek alapján a teszten lévők közül a Bottas-Wickens-Vergne hármas tűnik a legtehetségesebbnek, ők talán már most is érettek a forma 1-re, de megnézném őket jövőre a GP2-ben mire képesek egymás ellen kiegészülve esetleg Bortolottival és Merhivel. Kevin Korjus tűnik még kiemelkedőnek a korához képest, de kellő anyagi támogatás fejében bármelyik pilóta bemutatkozhat az F1-ben.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.11.13. 23:12:25

Az utolsó 1-2 versenyhez képest elég jó futam volt (nem csak azért, mert Hamilton nyert).
Vettelnek most volt egy peches futama, de ilyen szezon után (habár még nincs vége) ez nem akkora katasztrófa, igaz biztos nagyon szerette volna a szezont nullázás nélkül zárni.
Hamilton szépen teljesítette amit kellett Vettel kiesése után, nehéz lett volna megverni Sebet, Webber is remek tempót diktált.
Alonso ismét kiválóan vezetett, lágy gumikon tudta hozni a Ferrari, amit a McLaren.
Button is kihozta a maxot a KERS-gondokkal küszködő McLarenből, igaz fizethet egy sört Pastornak, Jaimenek meg az RB-szerelőknek.
Webbernek se volt szerencsés a futam. Az, hogy nem tudott előzni elsősorban a kocsin múlt, nem rajta, Vettelnek sem ment volna könnyebben az ő helyében. A leggyorsabb kört, ha jól emlékszem már hatodszorra futja meg idén, amivel tovább erősítette a "legtöbbleggyorsabbköregyszezonbangyőzelemnélkül" rekordot.
A Force Indiások pontszerzésének külön örülök.
Így most Vettel "visszaadta" Hamiltonnak a 2009-et.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 23:04:03

El fanático írta:
Ozsi!

Látod-látod! Neked is milyen rosszul esik, ha a kedvencedet minden hül.e apróságért megtalálják, miközben ha Hamiltonnal bármi történik rögtön szét van szívatva.
pont,h Hamiltonnál akkor van vita,ha valakit kilök épp, Vettelnél akkor is,ha épp szomorú,vagy túrja a fülét. Legközelebb írj vmi erősebbet, ez most nem talált annyira be. Bár attól,h csak én reagálok itt rá,még olvassák páran, ez most nem csak neked szólt. Ti tudjátok.

Többiek kommentjére nem reagálok, jót nevettem. :lol:

de az ilyen offokból ne legyen rendszeresség. ez sem neked.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.11.13. 23:32:32-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.11.13. 22:45:21

ozsimiki írta:5ből 3 megvolt, még van két tag,akitől várom ennek a komoly kaliberű dolognak a felhozatalát.
Nah, akkor én nem is mondok semmit :P

A tippverseny állását már nem írom be, mert csak Miihii és jómagam tippeltünk.

A következő és egyben idényzáró futam 2 hét múlva.

Amúgy hazudtam, mégis mondok pár dolgot illetve írok:

Ozsi!

Látod-látod! Neked is milyen rosszul esik, ha a kedvencedet minden hül.e apróságért megtalálják, miközben ha Hamiltonnal bármi történik rögtön szét van szívatva. Oké, hogy nem szimpatikus a stílusa, nem szimpatikus sokaknak az első idénye óta, mivel kb. magasról tett arra, hogy Alonso már kétszeres VB és nem húzta meg magát, ő versenyezni jött az F1be. Vettel pedig egy számára tét nélküli versenyen kiesett és a lényeg az, hogy abszolút semmi téttel nem bírt sem az ő számára, sem a csapata számára. Azon pedig mindenkinek szíve joga röhögni, ahogyan babusgatta és vigasztalta mindenki.
Végezetül pedig, hogy ne maradjon hiányérzeted: bezzeg, ha Hamiltonnal történik meg hasonló eset, akkor mindenki - Czollner Gyuszikáékkal az élen - most azt károgná, hogy mekkora egy tirpák kocsikiller ez a Hamilton és bizony teljesen csakis és bizonyíthatóan az ő hibája a defekt.

Mielőtt bárki beszólna, közlöm: csak Ozsit piszkálom kicsit :P
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.11.13. 22:14:00

Ozsi!

Sírva kérlek,ne vedd már ennyire a szívedre azt,h csodálkoztam rajta,h seperc alatt a fél boxutca odarohant a némethez.Róla az égvilágon semmi rosszat nem írtam,de sikerült beledumálnod. Írtam a szomorúságáról?NEM.Írtam,h gáz,amiért vígasztalják?NEM. akkor meg ne forgasd már ki a mondataimat a szád íze szerint és azóta látom majd minden kommentedben már megírtad ezeket,mintha így lenne. Ezzel erősíted magad és a memóriádat,h jobban megjegyezd,ami meg sem történt? :lol:

Nah,még egyszer,h felfogható legyen:
Érdekes volt látni,ahogy "egymásnak adják a kilincset" a fejesek,mintha nem is tudom mi történt volna.Ez nem megszokott,tehát fura ,mivel máskülönben gondolom másnál is mutogatnák.Nem bizonyított,cs gondolom én.
Ennyit írtam,amire jött a Hamiltonozásod meg a naaaagy belemagyarázás,mega védőbeszéd,mintha támadtam volna.Jah,hogy neked m,ár az támadás,ha vki,aki nem Vetteles,beleírja a nevét egy hsz-be,akkor valóban sz*roztam,ahogy te mondod.Ebben a postban többször is megtettem,akár a ban-t is bevállalom eme brutális alattomos támadásért. Nem értelek komolyan,minek ennek ekkora feneket keríteni?Furcsálltam,a nagy sorbaállást nála,ennyi az egész,a többi már cs a te belemagyarázásod,ami szükségtelen,Hamiltonozással egyetemben.
De tudod mit?Vedd be akkor! Mármint a listádra... :twisted:

Azért meg utólag is bocs,h neked címezve írtam az elsőt,gondoltam veszed a lapot és lehet hülyülni veled,nem veszed ilyen komolyan a soraimat,amikben el volt rejtve néhány hangulatjel,jelezve a """probléma""" komolyságát.... :roll:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.11.13. 22:04:13

Jó futam lehetetett volna. Hiányzott a lehetõség,hogy Alo bepróbálkozhasson Hamiltonnál, és jó lett volna látni Vettelt a mezõny végérõl. Alo futamával maximálisan elégedett vagyok, az elején ügyes volt, utàna pedig tartotta a tempót a gyorsabbik Mekivel is. Remélem jövõre jobb lesz a Ferka gumikezelése, és remélem több izzò pàlya lesz.
Bosszantóak voltak a lekörözések. Alonso és Hamilton ölelés a végén vicces volt,úgy tûnik a közös ellenség összehozta õket.
Jöhet a brazil futam.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.11.13. 19:28:15

ozsimiki írta:Szabi (bgolyó)! ne röhögtess. :lol:

Egyetétesz Czollnerrel? Szerinted Vettel miatt lett defekt? :lol: Kb 15en 30szor rámentek ugyanott,de a pálya más részein is a hasonló részekre...jó ég :D semmi köze nem volt annak ahhoz, mert ha igen,és nincs egyéb gond a gumival,vagy mással, akkor az egész mezőny defektes lett volna.

nem is erről ment a vita lent, hanem arról,hogy már az is baj lett,ha Vettel szomorú egy kiesés után,és hogy mutatja ezt a kamera...meg,h vigasztalják :lol: tényleg mulatságos.

Szóval teljesen feleslegesen próbálsz most mást belemagyarázni, meg jönni az Isten dumáddal.
Dehogy értek egyet csak olyan jó szívni a véredet!Kíváncsi voltam a reakciódra és úgy látom sikerült elérnem azt amire számítottam :D

Értem, sikerült elérned,hogy pár aktív,és inaktív fórumert megnevettess. Ozsi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 18:17:49

Bob_Marley írta:
Vettel ellenzők meg paranoiásak, nem is az ő hibája volt, már a rajt után elment, erre defekt, az hogy meg a boxban durcizik teljesen érthető!Az eminens tanulós példa lehet állja a helyét, de az eminens tanulónak nagyobb esélye van "világbajnoknak lenni az életben"!
Emlékszem mikor Hamilton is kiesett Kanadában, előbb ment elemzni, majd dumálni Rihannával!Az ő vérmérséklete ilyen, Vettel meg egy precíz német, előbbi night clubban elemzi a versenyt utóbbi xrás közben :lol:
Lehet már tétnélküliek a futamok a német számára, de kiesni mindig bosszantó érzés!
köszi.

Te meg Scooby maradt, akik nem ragadnak meg minden kis apróságot,hogy írhassanak vmi negatívat (ezúttal,h szomorú volt,+vigasztalták :D) a németre.

Bár Szabi még erre is rátett,hogy Vettel hibája volt a kiesés :D (igaz, ha Czollner mint kommentátornál felmerül, akkor egy átlag nézőnél miért ne merülhetne fel :D)

szerk:
Robcsyy!

és ez Vettel hibája? :), hogy mutatják? szerintem nem.
Amúgy meg volt már itt Alonso,Hamilton,Schumi F1 is,amikor hosszú percekig mutatták őket egy-egy kiesésük után, akár pálya mellett,akár boxban. elviselhető :D főleg,h a pályán sem igen történt közben semmi.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.11.13. 18:16:38

ozsimiki írta: nem is erről ment a vita lent, hanem arról,hogy már az is baj lett,ha Vettel szomorú egy kiesés után,és hogy mutatja ezt a kamera...meg,h vigasztalják :lol: tényleg mulatságos.
konkrétan az első 15 vagy nem tudom én hány perc után elgondolkoztam, hogy most vettel1-et, vagy forma1-et nézek...
aztán mikor bernie bácsi is odament hozzá :lol: :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.13. 18:12:28

Na nyert Lewis, s igaz kiesett hamar Vettel, de egész hétvégén gyorsak voltunk, s az időmérő is hajszálon múlott!Pont verseny előtt kérdezték Lewist, hogy ilyennek értékeli a szezont, s teljesen reálisan mondta, hogy sok problémája volt a magén életében is, illetve a kellő koncentráltság is hiányzott, de reméli kint van a gödörből, s mindent megtesz, hogy már ma is nyerjen, s elinduljon egy új úton!Hát bejött :lol:
Nagyon örülök neki, s bízom benne a 3ik hely még meglesz a VB pontversenyben!

Vettel ellenzők meg paranoiásak, nem is az ő hibája volt, már a rajt után elment, erre defekt, az hogy meg a boxban durcizik teljesen érthető!Az eminens tanulós példa lehet állja a helyét, de az eminens tanulónak nagyobb esélye van "világbajnoknak lenni az életben"!
Emlékszem mikor Hamilton is kiesett Kanadában, előbb ment elemzni, majd dumálni Rihannával!Az ő vérmérséklete ilyen, Vettel meg egy precíz német, előbbi night clubban elemzi a versenyt utóbbi xrás közben :lol:
Lehet már tétnélküliek a futamok a német számára, de kiesni mindig bosszantó érzés!
Hozzátenném idén ez is megváltozott, Buttonnak volt nehéz időszaka, Hamilton önhibája vagy anélkül döcögött nem egy versenyen, Alonsoval is babrált ki a kocsi vagy épp a csapat :lol: de Vettellel egy kicsúszásra emlékszem még év elejéről, de azonkívül minden klappolt, de jövőre remélem ez is picit megváltozik, s a hibamennyiség is kiegyenlítődik, s akkor Lewis visszaszerzi tőle a VB címet, mert az az övé 8) :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.13. 18:09:20

Szabi (bgolyó)! ne röhögtess. :lol:

Egyetétesz Czollnerrel? Szerinted Vettel miatt lett defekt? :lol: Kb 15en 30szor rámentek ugyanott,de a pálya más részein is a hasonló részekre...jó ég :D semmi köze nem volt annak ahhoz, mert ha igen,és nincs egyéb gond a gumival,vagy mással, akkor az egész mezőny defektes lett volna.

nem is erről ment a vita lent, hanem arról,hogy már az is baj lett,ha Vettel szomorú egy kiesés után,és hogy mutatja ezt a kamera...meg,h vigasztalják :lol: tényleg mulatságos.

Szóval teljesen feleslegesen próbálsz most mást belemagyarázni, meg jönni az Isten dumáddal.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.11.13. 17:29:00

Úgy látom Miki bácsi bedurvult mert láttuk végre hibázni a "NAGY ISTENT" és ez a buta hiba után mindenki ment vigasztalni.Ezzel nem is lenne baj csak azzal van ahogy ezt a kommentátorok tették megint innen a kis országból csupa barna a szánk mert Gyuszi az aktuális vb győztesnek szurkol.Egyébként engem is zavart már az h ennyiszer mutatják a kiesettet hiába ő most a vb.A futam meg szokásosan rém unalmas volt :S
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2011.11.13. 17:23:57

Ha a HRT nem jön ki Alo elé a box előtt, lett volna még esélye megelőzni Hamit, de viszont így esélytelen volt. :?
Az lehet, hogy elé jött volna ki, de ahogy Alonso is elismerte, hogy az utolsó etapon(keményebb gumikon) jobb volt a Meki tempója(Mint, ahogy eddig mindig küszködött a Ferrari ezeken az abroncsokon).

Másrészt Barrichello is "tökölődött" Hami-vel abban a körben, tehát ő is veszített, akárcsak Fernando a HRT mögött...

Azért én is kíváncsi lettem volna egy kis csatára az első helyért.
Kép
Válasz küldése