Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.10.30. 20:29:44

[quote="S.Agüero"][/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=dus7aqfuJ0E
:lol:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.30. 17:46:17

Kép
:lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.30. 14:27:25

Nem egy török nagydíj volt az igaz, de azért a mezőny közepén gyűrték egymást a srácok, s azt jó volt nézni!
Hamiltonnak tényleg gyenge hétvégéje volt :?
Van még futam 38 pont a hátrány a második Jenson-hez képest, aki megint szépet futott!De 25 Alonsoval szemben is!(úgyhogy Abu Dhabiban Lewis nyer, Alonso elfüstöl :lol: s megvan)
Azért a dobogót el kellene valahogy csípni, az erőt adhatna a köv. szezonra!GO LEWIS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.30. 12:48:55

Jó versenyre számítottam, erre a legunalmasabb volt a szezonban. Szinte minden papírforma.
Hamiltonnak tényleg nem volt valami fényes hétvégéje. Büntetés, műszaki hiba, a versenyen ütközés, de előtte is rossz tempót ment, még Massával sem tudta tartani a lépést, valami nem lehetett rendben a kocsival, mert feltűnően lassú volt.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.30. 12:20:59

ozsimiki írta: 7.Hamilton :arrow: külön nem reagálok a lentebbi vitákra, ezúttal Massa volt a saras, felesleges mást kihozni belőle, VISZONT Hamilton nagy nudli volt 22körön át, sansza nem volt támadni Massát sem, a brazil hibájáig, így max egy 5.helyet szerezhetett volna a végén, szóval nagyon gyenge teljesítmény volt ez tőle szerintem, majd kíváncsi leszek a miértekre. (22körig ez tisztán látszott)
Az elején visszaesett és nem is jött közelebb az előtte lévőkhöz.Először arra gondoltam,h olyasmi taktikán lehet,mint Button szokott,h az elején lassabb,ami aztán később "meghálálja". Aztán vhogy később sem durrantott,uh ez tényleg elég szürke teljesítmény volt.Bár kíváncsi leszek én is,h mi volt az oka,mert ez meglepően kevés volt most...
Mihu írta:
miihii írta:
Egy balos kanyarnál nem hiszem,h az van előnyösebb pozícióban,aki kívülről megy bele,márpedig Felipe volt a külső íven,mégha egy negyed autóval előrébb is volt.Ott már bent volt mellette Lewis és tisztán pozíciót fogott,szabályosan is ráadásul,uh innét kezdve ne az ő hibája legyen már,h Massa úgy gondolta,h mégis elfordul szűken,mintha ott sem lenne a Meki :wink: Megértem,h előnyösebb íven szeretne bemenni,de ha ott van egy versenyautó már,akkor talán mégsem kéne,nemde? :)
Régen Palik mindig valami olyasmit hangoztatott, hogy az van előnyösebb helyzetben, akinek a kocsijának az orra előrébb van, ezért ha történik egy baleset, akkor az a hibás aki hátrébb van. Ezt majdnem minden versenyen elmondta, gondolom hogy nem a kisujjából szívta :wink: Akkor ez az íratlan szabály ezek szerint már nem ér? És Massa volt az ideális íven. Időmérőn azon az íven közlekedtek, ahogy Massa. Tehát Hami volt más íven. Ezt arra írtam, hogy "Massa úgy gondolta, hogy mégis elfordul szűken". Massa azt az ívet tartotta, ami egyébként használatos. Hamilton tért le róla :wink:

Mihu, ezúttal szerintem hagyd, ha hibást kell választani, Massa volt ezúttal az, ez teljesen tiszta dolog, amikor bűnös Hamilton, tudod,h én is leírom, most egyszerűen csak gyér versenyt futott :D Ozsi
Bocs,h én nem Palik alapján ítélem meg a dolgot,akárhonnét is szívta :D Sztem ebben a versenyhelyzetben inkább Hamilton helyzete volt az előnyösebb,mivel egy balosban ő volt belül.Ráadásul nem éppen mellé ért,hanem már kis híján teljes testhosszal bent volt mellette,innét kezdve meg esélytelen volt,h el tudjon ott fordulni.Sansztalan volt,h bezárja már a kaput,hiába akarta visszahúzni elé a gépet ott szűken,nem volt helye,mert előzőleg nyitva hagyta.Az ideális ívet akkor tudja cs használni az adott versenyző,ha nincs mellette vki.Ebben az esetben már mérlegelni kell,h milyen vonalon tud haladni és mennyi helye van elfordulni.Most nem volt,OTT semmiképp,mert azt a pozíciót Hami szabályosan tartotta,hiába volt kicsit még előrébb Massa,attól még nem hiszem,h állóra kellett volna fékeznie Lewisnak,h visszaengedje a brazilt.Inkább helyet kellett volna hagynia a ferrarisnak és esetleg kívülről megpróbálni.Bár úgysem ment volna már a visszatámadás valszeg,de legalább nem érnek össze...Mindegy,sztem abszolút nem csinált rosszat Lewis,Massa meg agresszívabb volt,mint kellett volna.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.30. 12:17:42

miihii írta:
Egy balos kanyarnál nem hiszem,h az van előnyösebb pozícióban,aki kívülről megy bele,márpedig Felipe volt a külső íven,mégha egy negyed autóval előrébb is volt.Ott már bent volt mellette Lewis és tisztán pozíciót fogott,szabályosan is ráadásul,uh innét kezdve ne az ő hibája legyen már,h Massa úgy gondolta,h mégis elfordul szűken,mintha ott sem lenne a Meki :wink: Megértem,h előnyösebb íven szeretne bemenni,de ha ott van egy versenyautó már,akkor talán mégsem kéne,nemde? :)
Régen Palik mindig valami olyasmit hangoztatott, hogy az van előnyösebb helyzetben, akinek a kocsijának az orra előrébb van, ezért ha történik egy baleset, akkor az a hibás aki hátrébb van. Ezt majdnem minden versenyen elmondta, gondolom hogy nem a kisujjából szívta :wink: Akkor ez az íratlan szabály ezek szerint már nem ér? És Massa volt az ideális íven. Időmérőn azon az íven közlekedtek, ahogy Massa. Tehát Hami volt más íven. Ezt arra írtam, hogy "Massa úgy gondolta, hogy mégis elfordul szűken". Massa azt az ívet tartotta, ami egyébként használatos. Hamilton tért le róla :wink:

Mihu, ezúttal szerintem hagyd, ha hibást kell választani, Massa volt ezúttal az, ez teljesen tiszta dolog, amikor bűnös Hamilton, tudod,h én is leírom, most egyszerűen csak gyér versenyt futott :D Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.30. 12:14:35

1.Vettel :arrow: 8) Mesterhármasokra kell törekedni, így is van:)
2.Button, hozta a maxot, grt.
3.Alo, ő is.
4. Webber :arrow: Hamilton mellett számomra az év vesztese,és csalódása, egyszerűen bárhonnan rajtol szinte,mindig csak hátrébb végez,és egy fontos szituációt sem tud szinte megoldani.
5.SCHUMI :arrow: WELL PLAYED :D:D időmérőkőn sajnos nagyon nem a régi,de versenyeken 90%ban kihozza a maxot a gépből, ezúttal is ezt tette, és még a csapattársát is lenyomta, úgy h jóval hátrébbről rajtolt. Jövőre jobb kocsival, remélem folyamatosan a dobogókért küzdhetnek majd Rosberggel.

6.Rosberg, azért ő se ment rosszat.
7.Hamilton :arrow: külön nem reagálok a lentebbi vitákra, ezúttal Massa volt a saras, felesleges mást kihozni belőle, VISZONT Hamilton nagy nudli volt 22körön át, sansza nem volt támadni Massát sem, a brazil hibájáig, így max egy 5.helyet szerezhetett volna a végén, szóval nagyon gyenge teljesítmény volt ez tőle szerintem, majd kíváncsi leszek a miértekre. (22körig ez tisztán látszott)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.30. 12:12:57

Mihu írta:Csak halkan jegyzem meg Druszám, hogy ha ez egy Kovalainen-Ricciardo esetben is Ricciardo-t hibáztatnám :wink: Tudja mindenki hogy milyen poros a pálya az ideális íven kívül. Persze hogy az előnyösebb helyzetben lévő versenyző az előnyösebb íven szeretne befordulni...
Egy balos kanyarnál nem hiszem,h az van előnyösebb pozícióban,aki kívülről megy bele,márpedig Felipe volt a külső íven,mégha egy negyed autóval előrébb is volt.Ott már bent volt mellette Lewis és tisztán pozíciót fogott,szabályosan is ráadásul,uh innét kezdve ne az ő hibája legyen már,h Massa úgy gondolta,h mégis elfordul szűken,mintha ott sem lenne a Meki :wink: Megértem,h előnyösebb íven szeretne bemenni,de ha ott van egy versenyautó már,akkor talán mégsem kéne,nemde? :)

Jahh,és az ócsárolós részt nem kifejezetten neked írtam,hanem általánosságban,mert jönni fognak megint a szokásos körök a megszokott figuráktól,függetlenül attól,h Hami volt most a hibás vagy sem...Mert sztem most NEM :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2011.10.30. 12:16:11-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.30. 12:08:58

Massa volt a hibás vagy sem, mindenesetre amit Hamilton idén művelt, az már roncsderbihez hasonlítható. Gondolom ha jövőre se ő lesz a nagy menő, a legnagyobb esélyes, akkor megint tör-zúz. Nembaj Lewis, a britek erre vevők. =D>
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.30. 12:04:54

miihii írta:
Mihu írta:Ez a verseny nyugodtan megpályázhatja a szezon legunalmasabb versenye címet :? :? :? :? :? zZzZzZzZzZzZzZ

Szerk: Bent volt a McLaren. És akkor mi van? Ha valaki már bejött mellém, de még én vagyok előrébb, akkor fékezzek le és engedjem el? Normálisak ezek? Hát ez nonszensz.....bement melllé, de nem tudta megelőzni....és akkor még Massának kellene elengednie? Ez a Walter Csaba is egy világi gyökér. Jól odatették Tyula mellé...

Szerk2: Úúúúúúúúúúúúúúr Isten........az agyamat eldobom, hogy Massát büntették meg ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Neeem,cs ha vki bent van melletted,akkor gondolom nem kezdesz el úgy kanyarodni,mintha ott sem lenne és húzod neki a gépet. Bár tökmindegy mit mondok,mert nemrég írtam pont az ilyen szitura,h nem számít melyik pozícióban van Lewis,uis ő lesz a gyökér :roll: Hami is csinált már hasonlót,h ráhúzta a gépet a másikra,meg is kapta a magáét érte. Most,h a másik kocsiban ül,most meg azért lesz cserépedény,mert nem teleportált el onnét,h a brazil mégiscsak el tudjon fordulni a lehetetlen helyen. Mindegy,lehet futni a tiszteletköröket Hamilton ócsárolásában ismét,hajrááá :wink:
Csak halkan jegyzem meg Druszám, hogy ha ez egy Kovalainen-Ricciardo esetben is Ricciardo-t hibáztatnám :wink: Tudja mindenki hogy milyen poros a pálya az ideális íven kívül. Persze hogy az előnyösebb helyzetben lévő versenyző az előnyösebb íven szeretne befordulni...
VillaFCB
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.08.14. 20:41:36

2011.10.30. 12:02:43

Divat mostanság Hamiltont szidni. Nem tudom hogy mennyire nézel előzéseket, de általában nem szokás ilyenkor az előzni kívánó autóra ráhúzni a kormányt, vagy a támadó félnek rálépnie a fékpedálra. Ajánlom a youtube-ot, ahol rengeteg ilyen estet láthatsz... De szerintem csak szimplán elfogult vagy...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.30. 11:58:13

Mihu írta:Ez a verseny nyugodtan megpályázhatja a szezon legunalmasabb versenye címet :? :? :? :? :? zZzZzZzZzZzZzZ

Szerk: Bent volt a McLaren. És akkor mi van? Ha valaki már bejött mellém, de még én vagyok előrébb, akkor fékezzek le és engedjem el? Normálisak ezek? Hát ez nonszensz.....bement melllé, de nem tudta megelőzni....és akkor még Massának kellene elengednie? Ez a Walter Csaba is egy világi gyökér. Jól odatették Tyula mellé...

Szerk2: Úúúúúúúúúúúúúúr Isten........az agyamat eldobom, hogy Massát büntették meg ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Neeem,cs ha vki bent van melletted,akkor gondolom nem kezdesz el úgy kanyarodni,mintha ott sem lenne és húzod neki a gépet. Bár tökmindegy mit mondok,mert nemrég írtam pont az ilyen szitura,h nem számít melyik pozícióban van Lewis,uis ő lesz a gyökér :roll: Hami is csinált már hasonlót,h ráhúzta a gépet a másikra,meg is kapta a magáét érte. Most,h a másik kocsiban ül,most meg azért lesz cserépedény,mert nem teleportált el onnét,h a brazil mégiscsak el tudjon fordulni a lehetetlen helyen. Mindegy,lehet futni a tiszteletköröket Hamilton ócsárolásában ismét,hajrááá :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.30. 11:09:18

Ez a verseny nyugodtan megpályázhatja a szezon legunalmasabb versenye címet :? :? :? :? :? zZzZzZzZzZzZzZ

Szerk: Bent volt a McLaren. És akkor mi van? Ha valaki már bejött mellém, de még én vagyok előrébb, akkor fékezzek le és engedjem el? Normálisak ezek? Hát ez nonszensz.....bement melllé, de nem tudta megelőzni....és akkor még Massának kellene elengednie? Ez a Walter Csaba is egy világi gyökér. Jól odatették Tyula mellé...

Szerk2: Úúúúúúúúúúúúúúr Isten........az agyamat eldobom, hogy Massát büntették meg ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.29. 17:04:59

Scooby!

Szerintem aki csapattársától kikap több mint 3 tizeddel,az nem ment szépet :wink: márpedig, majdnem 0,4-re van tőle.

Ezek ellenére is remélem, 2. helyre jó lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.29. 12:37:44

Vettel, Hamilton és Webber is szépet ment, de mindenképp ki kell emelni Alonso teljesítményét, a kocsihoz képest az ő köre volt a legjobb.
Az mindenesetre tetszett, amikor azzal voltak elfoglalva, hogy Sutilt mennyire veri Di Resta (egyébként én Hamilton után őket bírom a legjobban), közben ment egy erős nyolcat, Paul meg csak tizenkettedik(13.) lett.
Különben se veri, időmérő kb. fele-fele, pontot meg többet is szerzett Sutil, de mindketten jól teljesítenek, megnézném őket egy erősebb csapatban.
A két TR megint bejutott a Q3-ba, ez is szép.
A Tilke pályákhoz képest ennek viszonylag tetszik a vonalvezetése, de azért már valaki mást is megkérhetnének, vagy írjanak ki pályázatot, mert már kissé unalmas, hogy mindegyik az ő munkája.
Remélem a futam is izgalmas lesz.

szerk. Kiváncsi vagyok vizsgálják-e Buttont, aki a sárga zászló alatt futotta leggyorsabb körét, igaz azt nyilatkozta visszavett a tempóból. Remélem nem kap büntetést, jobb Hamiltonnak az 5., mint a 4.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.29. 12:30:32

ozsimiki írta:
Mihu írta: 11...Ez azért fontos, mert így nem a poros oldalról rajtol, ami ugye ezen a pályán hatványozottan fontos.
Történt valami változás?

mert 12. lett. Petrov lett azonos idővel mint a 10., 11. Schumi pedig utána.
Petrov kap asszem egy 5 rajthelyest,uh ezért kerül MS mögé :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.29. 12:29:41

ozsimiki írta:
Mihu írta:
ozsimiki írta: Sajnos Schumi 12.csak, de majd versenyen stabil pontszerzést várok tőle. (7.hely jó lenne)
11...Ez azért fontos, mert így nem a poros oldalról rajtol, ami ugye ezen a pályán hatványozottan fontos.
Történt valami változás?

mert 12. lett. Petrov lett azonos idővel mint a 10., 11. Schumi pedig utána.
És Petrov nem kapott 5 helyes rajtbüntetést amiért az előző futamon szétbombázta Schumi-t? :wink:

ezért kérdeztem :) Ozsi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.29. 12:28:57

ozsimiki írta:Történt valami változás?

mert 12. lett. Petrov lett azonos idővel mint a 10., 11. Schumi pedig utána.
Petrov 5 helyes büntit kapott.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.29. 12:27:23

Mihu írta:
ozsimiki írta: Sajnos Schumi 12.csak, de majd versenyen stabil pontszerzést várok tőle. (7.hely jó lenne)
11...Ez azért fontos, mert így nem a poros oldalról rajtol, ami ugye ezen a pályán hatványozottan fontos.
Történt valami változás?

mert 12. lett. Petrov lett azonos idővel mint a 10., 11. Schumi pedig utána.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.29. 12:15:44

ozsimiki írta:Vettel simán behúzta 8)

Webber Hamilton büntetésének köszönhetően 2., majd Alonso, Button, Hamilton,Rosberg a sorrend.

Sajnos Schumi 12.csak, de majd versenyen stabil pontszerzést várok tőle. (7.hely jó lenne)

Elég poros a pálya, sok kicsúszás lehet holnap, ha nem lenne nagyon fontos a bikáknak Webber 2. helye (azért szerintem nem létkérdés) akkor Vettel győzelmet tippelnék, bár így is meglehet szerintem, elvégre Webber 2.hellyel is adna pár pontot a többieknek, és még van 2 futam.
11...Ez azért fontos, mert így nem a poros oldalról rajtol, ami ugye ezen a pályán hatványozottan fontos.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.29. 12:12:46

Grat Vettelnek!
Holnap szerintem megfoghatja Webbert, akár Vettelt is Alonso.
Vamos!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.29. 12:08:49

Vettel simán behúzta 8)

Webber Hamilton büntetésének köszönhetően 2., majd Alonso, Button, Hamilton,Rosberg a sorrend.

Sajnos Schumi 12.csak, de majd versenyen stabil pontszerzést várok tőle. (7.hely jó lenne)

Elég poros a pálya, sok kicsúszás lehet holnap, ha nem lenne nagyon fontos a bikáknak Webber 2. helye (azért szerintem nem létkérdés) akkor Vettel győzelmet tippelnék, bár így is meglehet szerintem, elvégre Webber 2.hellyel is adna pár pontot a többieknek, és még van 2 futam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
D.Villa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.08.04. 13:35:17
Tartózkodási hely: Jászberény

2011.10.28. 17:18:22

Uhh hát ezen az új szárnyon van még mit javítani :)
http://www.dailymotion.com/video/xlzeww ... from=embed
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.28. 16:02:35

Azért egy gyorsan megyek a sárga zászló alatt 3 rajthely???De mindegy legyen meg a bírák öröme, most úgy érzem kezd kilábalni a kisebb kátyúból, s megint egy jó eredményt el kellene érni!
A sisak meg látatlanba gyönyörű lehet Marley-val :lol: A cím választás is kiváló!One love one heart :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.10.28. 11:30:05

Tocy írta:
Scooby Bent Bwoy írta:Tényleg szinte nem tud elmúlni úgy versenyhétvége, hogy Hamiltonnak ne kellene megjelenni a versenybírák előtt, most is beidézték (Perezzel együtt), túl gyorsan ment a sárga zászló alatt, konkrétan az volt a leggyorsabb köre, több mint fél másodpercet vert a 2. Vettelre, de lehet elveszik az idejét, ami kb. nem számít semmit. Kár, hogy az időmérőre meg a versenyre nem marad meg az előny...
Alonso gépe megadta magát, motor v. sebességváltó probléma, talán nincs komolyabb probléma.
Ja, és Hamilton sisakja új festést kapott, Bob Marley arcképe és a One Love felirat díszíti, megtarthatná, hogy mindig ilyen legyen.

szerk. 3 rajthelyes büntetést kapott, elég vicces...
3 rajthely???Ezt most rohadt módon túlzottnak tartom...
Többszörös visszaeső. Ha mindig csak egy ejnye-bejnyét kap valaki, annak szted milyen visszatartó ereje van? És még így is kegyesek voltak, mert általában az 5 és 10 a megszokott.
Válasz küldése