Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.13. 21:13:45

http://www.motogphirek.hu/hirek/4150

Holnap dönt a Doktor,h pályára lép e hétvégén!Remélem újra a nyeregben láthatunk a Német Nagydíjon Vale!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2010.07.13. 11:30:39

bowlinggolyo írta:Egy nagyon nagy meccsben Magyarország-Ukrajna 7:6 strand foci vb selejtezőn.Holnap játszunk Fehéroroszország ellen,ahol bebiztosíthatjuk a csoportból való tovább jutásunkat.

Hajrá Magyarok!
Így van.
A Fehéroroszokat sikerült megvernünk büntetőkkel, bár végig nekik állt a zászló.
Ma Svájccal játszunk, nagyon nehéz lesz a VB ezüstérmese ellen, hiszen tegnap kikaptak óriási meglepetésre Ukrajnától, így ma muszáj nyerniük ellenünk. :? Mondjjuk mi már majdnem biztosan továbbjutottunk, ha máshogy nem legfeljebb legjobb csoport 3.-ként.
Úgyhogy ma 15:00-tól HAJRÁ MAGYAROK ! :D
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.11. 12:34:28

Egy nagyon nagy meccsben Magyarország-Ukrajna 7:6 strand foci vb selejtezőn.Holnap játszunk Fehéroroszország ellen,ahol bebiztosíthatjuk a csoportból való tovább jutásunkat.

Hajrá Magyarok!
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.09. 15:02:23

Sajnos a németek mellett egy másik nagy kedvencem is megégett:
http://budomagazin.hu/cikk/budo.php/3930 :cry:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.07.09. 00:43:24

Ma 15:45-kor az m1-en Szávay Ági Alize Cornet-el játszik a Római Teniszakadémián zajló WTA-tornán!
Én is ott leszek a nézőtéren a Szávay Ági Fan Club soraiban!
Nézzétek, szurkoljatok Áginak és keressetek meg a képernyőn!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.08. 13:27:59

A Doktor újra motorozott! 8)
http://www.motogphirek.hu/hirek/4130

Elképesztő EMBER ez a Valentino.Alig egy hónapja történt a balesete és máris nyeregbe szállt és a német nagydíjon visszatérne :shock: Azért nagyon bízom benne,h nem sieti el a dolgot.Azt viszont nem bánnám,ha mielőbb újra megnyitná a rendelést Dr. Rossi 8)

FORZA VALEEEE!!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.07.06. 17:50:41

Bezony,h az volt.Viszont én ennek valahol örülök még ha ez nem is szép dolog. :)

Így mondjuk kb a 0-ról vághat neki mindenki a hegyeknek.Legalábbis ha azt feltételezem,h a csapat időfutamon az Astana a Radio Shack meg a Saxo Bank kb azonos időt fog futni az egyéni időfutamon meg kb annyik a különbségek amennyi most van Schleck,Armstrong és Contador között kb.(nem nagyon számolgattam ezért is írtam,h kb)

Szóval Andy Schleck elég jól jött ki ebből a mai napból bár azért érzékeny veszteség,h a tesó kiszállt...ezzel együtt is bízom azért benne,h idén komolyan beleszólhat az összetettbe. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.06. 17:23:53

ej mekkora pechje volt Lance-nek, rossz helyen defekt, 18kmterrel a vége előtt, pedig 45másodperccel Contador előtt volt, így meg 1perccel mögötte van...tudom itt még nem dől el semmi,de azért 45másodperc előny a fő riválissal szemben nem lett volna rossz...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.05. 18:47:18

Bányász írta:
Nekem elég hihető volt, amit mondott, másrészről nem tudom, hogy veled vitatkoztam-e anno erről, de én nem hiszek Lance Armstrong teljesítményében
Nem hiszem,h velem vitáztál.Sztem talán Ozsi volt az de ebben nem vagyok biztos. :)

Nem tudom én továbbra is azt mondom,h lehet,h nem tiszta de engem még mindig le tud kötni és élvezettel figyelem. :)

Schleck bukott az imént.4.20 volt a hátránya a mezőnnyel szemben...elég rossz volna így a harmadik napon kiszállni a versenyből... :S
én vagyok az, szerintem is.

de én továbbra is bírom Lance-t,és szorítok neki, és teljesen feleslegesnek érzem évről évre kivesézni a múltat, eddig se változott a véleményem,és jelwazé sem.

Schleck végülis felzárkózott a mezőnyhöz szerencsére.

Am az időfutamon Armstrong elég szépet ment, biztatóbb eddig mint tavaly, de meglátjuk majd az érdemi részén mire elég az öreg.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.07.05. 16:43:40

Nekem elég hihető volt, amit mondott, másrészről nem tudom, hogy veled vitatkoztam-e anno erről, de én nem hiszek Lance Armstrong teljesítményében
Nem hiszem,h velem vitáztál.Sztem talán Ozsi volt az de ebben nem vagyok biztos. :)

Nem tudom én továbbra is azt mondom,h lehet,h nem tiszta de engem még mindig le tud kötni és élvezettel figyelem. :)

Schleck bukott az imént.4.20 volt a hátránya a mezőnnyel szemben...elég rossz volna így a harmadik napon kiszállni a versenyből... :S
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.05. 15:55:25

kanty írta:
jelwaz írta:
kanty írta:Brazilia a legerősebb dél-amerikai ország nagyon sok téren. Egyedül talán az ő gazdaságuk bir el egy foci VB-t és egy olimpiát
...
A többi ottani ország nem elég erős ehhez.
Ez így nem igaz. Főleg az utolsó mondat. Bár van benne valami, de nem fedi teljesen a valóságot.
Hát akkor melyik ország van annyira erős? Brazilia is kérdőjel kicsit, a többi ország szerintem nem veheti fel vele a versenyt.
:wink:
Tény hogy Brazília a TOP10 gazdaság között van a világon, viszont ha azt vesszük hogy Görögország képes volt megrendezni (más megvilágítsában majdnem belerokkant), akkor Argentína is meg tudná mivel majdnem ugyanakkor a két ország gazdasága. Sőt Venezuela is. (Dél-Afrika meg még kisebb is mindnél)

Az is igaz hogy olimpiát egy város rendez tehát az extra terhelést kap és ilyen szempontból Athén jóval gazdagabb Buenos Airesnél.

CSakhogy ARgentinában már volt vb, egy olimpiába meg lehet hogy megint becsődölnének.

Szóval érthető hogy Dél Amerikából miért Brazília kapta csak az nem hogy miért ilyen közeli időintervallumban.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.05. 14:30:34

jelwaz írta:
kanty írta:Brazilia a legerősebb dél-amerikai ország nagyon sok téren. Egyedül talán az ő gazdaságuk bir el egy foci VB-t és egy olimpiát
...
A többi ottani ország nem elég erős ehhez.
Ez így nem igaz. Főleg az utolsó mondat. Bár van benne valami, de nem fedi teljesen a valóságot.
Hát akkor melyik ország van annyira erős? Brazilia is kérdőjel kicsit, a többi ország szerintem nem veheti fel vele a versenyt.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.07.05. 14:06:39

kanty írta:Brazilia a legerősebb dél-amerikai ország nagyon sok téren. Egyedül talán az ő gazdaságuk bir el egy foci VB-t és egy olimpiát
...
A többi ottani ország nem elég erős ehhez.
Ez így nem igaz. Főleg az utolsó mondat. Bár van benne valami, de nem fedi teljesen a valóságot.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.05. 13:55:54

menczel írta:Most realizáltam, hogy 2014-ben VB 2016-ban meg olimpia lesz Brazíliában. Ezt hogy tudták kilobbizni???
Elsőre kicsit meglepő,de ha jobban bele gondolunk akkor nem. Brazilia a legerősebb dél-amerikai ország nagyon sok téren. Egyedül talán az ő gazdaságuk bir el egy foci VB-t és egy olimpiát.

VB:
98-Európa
02-Ázsia
06-Európa
10- Afrika

Tehát most szinte törtvényszerű, h Dél-Amerika következzen és melyik ország képes megrendezni egy VB-t... hát Brazilia. Az anyagi hiányosságokat majd fogja pótolni a hangulat és maga az a tény, h a VB-t Braziliában rendezik.

Olimpia:
96-Észak-Amerika
00-Ausztrália
04-Európa
08-Ászia
12-Európa

Itt is egyszer sorra kell kerüljön Dél-Amerika is. Egy olimiát megrendezni pedig csak Brazilia tud. A többi ottani ország nem elég erős ehhez.

Persze igy is érdekes lesz, h mire fognak menni a brazilok majd.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.05. 13:31:19

Most realizáltam, hogy 2014-ben VB 2016-ban meg olimpia lesz Brazíliában. Ezt hogy tudták kilobbizni???
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.04. 20:52:53

Krojf írta: Csak egy utóirat a MAGYAR SIKEREK elismerésének???
Szomorú vagyok...
K.
Jogos.
A Nadal-Federer "vita" kicsit elvonta a figyelmemet. :oops:
Természetesen én is gratulálok nekik, szükségünk van az ilyen sikerekre.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.07.04. 20:42:41

piton írta:Nadalról inkább már nem mondok semmit, mert úgy is félreértitek. Nem akarok most itt semmi ünnepbe belerondítani.

De engem nem is ez érdekel, hanem a követező GS- torna. 2008-ban összejött Rogernak,az év vége, amikor már mindenki temette Remélem most is így lesz. :D :wink:

ui.: grat Fucsovicsnak és Babosnak! :D
Nahát!
Csak egy utóirat a MAGYAR SIKEREK elismerésének???
Szomorú vagyok...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.04. 19:20:31

piton írta: De hát még fiatal,meglátjuk 4 év múlva hogy fog teljesíteni, meddig bírják a térdei ezt játékot.
igen,sajnos a térdei nagy talány, ha eddig nem bajlódott volna vele,és olyan kevés efféle gonddal küzdött volna mint pl Federer hosszú évek alatt, akkor szinte biztos lennék benne,h elérné GS számban ő is Pete rekordját,és még nemtom azon felül mennyit.

Persze szubjektív vélemény,de talán nem nagy marhaság,hogy a sérülései már 2GStől kb megfosztották (1től szinte biztosan) /Garos, Wimbi tavaly/ szerintem a tavalyi Rogert is verte volna Garoson tutira, Wimledonban pedig nem mutatott többet 09ben Federer, mint 08ban, szóval ebből indulok ki amikor azt írom,h a sérülések már így is visszavetették GSekben, és van rá sansz,h a jövőben is elő fog még jönni.

Federer pedig maximálisan kihasználta szinte Rafa hiányát -és sérüléséből visszatérését- Del Potro kivételével vert mindenkit akit kellett.

Persze ez is megsüvegelendő, és sose tudjuk meg mi lett volna 09ben egy végig egészséges Nadal ellen, a fentebb írtak szubjektívek, ámbár talán van bennük némi jogos feltételezés.

de ami miatt ezeket leírtam, Federer lehetséges hogy talpra áll még, de ha Rafát nem hátráltatják komolyabb sérülések, akkor nagyon is várok már egy újabb Rafa-Roger-t.

eddig természetesen lényegesebb rekordokat tart Roger, de vhogy nagyobb bajnoknak tartom ÉN Nadal-t, neki egy GS döntőben nincs olyan,h mumus, bárki ellen hozza amit tud (eddigi látottakból) míg Roger szemszögéből ott van Nadal.

US Open még hiányzik Rafától, a közelmúltbeli problémái miatt le is mondta a Davis kupás szereplését, hogy rá tudjon pihenni az Amerikai szezonra, ennek örülök.

úgy néz ki a stábja is végre elkezdett jó irányba dolgozni, szervái is hatékonyabbak úgy ahogy, bár még így is iszonyat mennyiséget fut.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2010.07.04. 19:19:19

Nadalról inkább már nem mondok semmit, mert úgy is félreértitek. Nem akarok most itt semmi ünnepbe belerondítani.

De engem nem is ez érdekel, hanem a követező GS- torna. 2008-ban összejött Rogernak,az év vége, amikor már mindenki temette Remélem most is így lesz. :D :wink:

ui.: grat Fucsovicsnak és Babosnak! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piton 2010.07.04. 19:21:26-kor.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.04. 19:09:22

piton írta: Voltak húzós meccsei még az első héten, de szokásához híven jött az ápolási szünetekkel, aztán megfordította a meccseket. De hát még fiatal,meglátjuk 4 év múlva hogy fog teljesíteni, meddig bírják a térdei ezt játékot.
Grat neki, egyértelmű h most ő legjobb. US Open érdekes lesz, jó lenne ha Roger azt betudná húzni, volt ő már párszor a gödör alján, most sem lehetetlen.

Csak sajnos már túl van pályafutása érdemi részén,de remélem még így a levezetés időszakában is összejön neki 1-2 GS győzelem.
Persze. :lol:
Azt akartad kihozni ebből, h azért forditotta meg a meccset mert volt az ápolás.?! Mert ha igen akkor elég gyenge ez a probálkozás.

Azt se értem, h miért fontos, h mi lesz 4 év múlva. A jelen számit. Lehet, h 4 év múlva már nem is fog teniszezni, de ha az egészsége birja akkor szerintem 4 év múlva sem lesz sokkal lennebb, mint jelenleg.

Federer már szerintem nem lesz a régi. Megnyert mindent, megdöntött egy rakás rekordott, de már nincs meg benne a kellő akarat, h ő legyen a legjobb.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2010.07.04. 19:03:31

ozsimiki írta:
piton írta: Aztán majd meglátjuk h a ti Rafácskátok milyen teljesítményt nyújt. Majd ott is lesz hoppázás. 8)
:wink: :wink:
hát igen megláttuk, volt két hoppázása Rafácskának, két 5szettes, aztán ahogy komolyodtak az ellenfelek, komolyodott Ő is.

elég simán húzta ezt be 8)

megvan a 8. GS 24évesen. nem mellesleg 3éve veretlen Wimbledonban (igaz tavaly sajnos nem volt lehetősége címet védeni a sérülése miatt,de bepótolta idén)

VAMOS RAFA!
Voltak húzós meccsei még az első héten, de szokásához híven jött az ápolási szünetekkel, aztán megfordította a meccseket. De hát még fiatal,meglátjuk 4 év múlva hogy fog teljesíteni, meddig bírják a térdei ezt játékot.
Grat neki, egyértelmű h most ő legjobb. US Open érdekes lesz, jó lenne ha Roger azt betudná húzni, volt ő már párszor a gödör alján, most sem lehetetlen.

Csak sajnos már túl van pályafutása érdemi részén,de remélem még így a levezetés időszakában is összejön neki 1-2 GS győzelem.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.04. 18:52:10

Na akkor...
Megvan. =D> :-({|=
Kb ezt lehett várni. Magabiztos, határozott játékkal simán nyert Rafa.

Az elmúlt 2-3 hónap teljesen elképesztő volt, sokáig fogunk emlékezni rá.
Csak a térdei birják. [-o<

Szép volt.

VAMOS RAFA!!!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.07.04. 18:18:30

Bányász írta:A nagy VB láz meg a Wimbledon mellett eléggé elfelejtődött a Tour.Pedig ugye éppen most megy a prológ Rotterdam utcáin...

A mezőnyből sok embert csipázok de úgy igazán Andy Schleck az akiért szorítok.De nem halok bele ha esetleg más kedvelt versenyzőm nyeri(Contador,Vinokourov,Köden stb).

Contadornak minden esetre idén nagyon nehéz dolga lesz ha meg akarja védeni a címét mert ez az Astana sztem most nem olyan erős mint volt mondjuk tavaly,ellenben Armstrong csapata szokás szerint bivaly erős...

A lényeg,h Go Andy Schleck!
Jó, hogy írtál ezzel kapcsolatban, erről meg akartam kérdezni már valakit. Volt nem olyan rég ez a Landis ügy. Nekem elég hihető volt, amit mondott, másrészről nem tudom, hogy veled vitatkoztam-e anno erről, de én nem hiszek Lance Armstrong teljesítményében, ráadásul most még vannak gyanús körülmények is (gondolok itt a támogatásra a UCI-nek). Én annyira elvesztettem a hitem ebben a sportban... Valahogy eddig is tudtam, de nem hittem, viszont én most érzem, hogy betelt a pohár. Hosszú idő után ebben az évben nem dobott fel, hogy láttam a beharangozót :?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.04. 17:46:33

Krojf írta:Marci sikere óriási magyar siker!!!
Ezt még tetézi, hogy Babos Tímea is WIMBLEDONI BAJNOK!!!
A junior lányok párosdöntőjében: Babos, Stephens-Kromacseva,Szvitolina: 6-7, 6-2, 6-2!!!
Egy napon 2 (!!!) MAGYAR WIMBLEDONI BAJNOK!!!
Örüljetek, mint atom!!!
K.
Marci nagyon nagy tehetség!
Nagyon örülök,hogy egyéniben nyert, hatalmas gratula Neki!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.07.04. 17:36:27

Federer vissza csúszott a 3. helyre! Djokovic is megelőzte...
Válasz küldése