Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.27. 10:02:28

Replay írta:
Aztán a második szett közepétől elkezdett játszani úgy, ahogy csak ő tud, 14!!! gamet nyert zsinórban, az orosz meg ezzel párhuzamosan esett szét, de nagyon durván.

4. szett hozott igazi párharcot, Davy 2x is visszajött, egyszer breakről, egyszer meccslabdáról, vhogy mindig visszahúzta Federer-t a meccsbe.

Egymás után 23x GS-elődöntőben!
Én nem mondanám azt, h nagyon jól játszott volna Federer, legalábbis önmagához képest. Nagyon rosszul kezdett és utánna egy közepes szintre fejlődött fel.

Davidenko ismét bebizonyitotta, h egyszerűen kevés ahhoz, h egy GS-en kimagasló eredményt érjen el. Arra bőven jó, h nyerjen nagyobb tornákat és esetenként megverjen egy Federert egy Nadalt.
Kezébe volt a meccs a második szettben esléye volt, h dupla breakelőnybe kerüljön, de egyszerűen megijedt, kezdett gondolkozni és ez elég volt, h Federer meccsbe jöjjön.
Elképsztő a svájci, elég egyetlen megingás az ellenféltől és azt máris könyörtelenül kihasználja. Többek között ezért is ő a legjobb.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2010.01.27. 09:56:43

Ha második szettnél összeszedi azt a második breaket az orosz, vagy itt a végén kicsit pontosabb, legalább egy ötszettesre kényszeríthette volna Fed-et. Kár érte, több volt ebben szerintem.
A harmadik szettet 2 azaz kettő nyerővel nyerte 6-0-ra a svájci, azért ez elég sokat mondó szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Benga 2010.01.27. 10:05:02-kor.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.27. 09:54:09

Federer - Davydenko 2:6, 6:3, 6:0, 7:5

60 percig nem volt a pályán Roger Federer. Csinált vagy 40 knk-t + amit nyerőt ütött Davy. Képtelen volt eltalálni a pályát vagy mindent a hálóba ütött.

Aztán a második szett közepétől elkezdett játszani úgy, ahogy csak ő tud, 14!!! gamet nyert zsinórban, az orosz meg ezzel párhuzamosan esett szét, de nagyon durván.

4. szett hozott igazi párharcot, Davy 2x is visszajött, egyszer breakről, egyszer meccslabdáról, vhogy mindig visszahúzta Federer-t a meccsbe.

Egymás után 23x GS-elődöntőben!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.27. 06:37:54

Venus Williams elbúcsúzott a tornától. Nem volt egy szép meccs... Tesója most szenved Azarenkával. Ez viszont kifejezetten jó meccs. Szetthátrányból, és 0-4-es állásból állt fel Serena, és hozta tie-breakban a 2. szettet.
Azarenka pedig letakarította a pályáról, viszont aztán amit Serena művelt, az is valami hihetetlen :shock:

Azarenkának szurkolok, remélem megveri Serenát :wink:

A férfi meccsekről meg :

Fedex - Davydenko - az előttem szólókkal egyetértek, Fedex szerintem, ha nem is sima 3-0-val, de továbbjut az oroszon, annak ellenére, hogy tényleg magas színvonalon teniszezik most Davydenko.

Tsonga - Nole : Hát, tudjátok, hogy Tsongát nem szimpatizálom, míg hazám szülöttét annál inkább :) Bár nem lesz egy egyszerű meccs, ebben biztos vagyok. Djokovicnak Tsonga ellen ritkán megy jól a játék... :roll: Egyetlenegy pozitívum, és ami Nolenak jó, hogy esti mérkőzés, nem lesz meleg, ami tudvalevően hátráltatta már párszor...

Nálam, Fedex, illetve Djokovic a mai két továbblépő.

Szerk. : Nem kis csúszás lesz ám itt.. Elég szépen elhúzták a lányok az időt :)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 21:33:38

Rivaldo11 írta:Nem azzal van a bajom, hogy szurkol. Hanem azzal, hogy ezt nem is rejti véka alá, és én mint néző-észreveszem. Engem ez idegesít... Kéjes örömmel nyugtázza Federer győzelmeit. Noha szakmailag nem lehet kikezdeni, mert egy rendkívül felkészült kommentátor, ezen az egyen változtathatna. Legalább ne érződjön, hogy svájci mezben kommentálja a meccset.
Replay! Köszi a választ.

tehát Szabó Gáborról van szó, őt nagyon bírom.

azért idéztelek téged is Riva,mert én is tudom,h Roger szimpatizáns,viszont szerintem Rafa meccseit is nagyon korrekten és élvezhetően kommentálja, a spanyolt is dicsőíti amikor kell,legalábbis én egyáltalán nem veszem észre a közvetítésein,h az ellenlábas nagy kedvence...amikor megverte tavaly Rogert ugyanitt, ugyanúgy "ájuldozott" Rafa játékáról is.

nekem egyik kedvenc kommentátorom, így h tudom,h ő írta, lehet meg is nyilvánulok ott is :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.26. 21:12:26

Nem azzal van a bajom, hogy szurkol. Hanem azzal, hogy ezt nem is rejti véka alá, és én mint néző-észreveszem. Engem ez idegesít... Kéjes örömmel nyugtázza Federer győzelmeit. Noha szakmailag nem lehet kikezdeni, mert egy rendkívül felkészült kommentátor, ezen az egyen változtathatna. Legalább ne érződjön, hogy svájci mezben kommentálja a meccset.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.26. 21:05:19

Mint általában jól sikerült a cikk. Szabó Gábor a kedvenc kommentátorom, egy képzett és szimpatikus ember, legalábbis számomra.

A holnappal kapcsolatosan:
Nem hiszem, h Davy képes lenne komolyabb gondok okozni Federernek. Egész egyszerűen kevésnek tartom, h egy GS-en megverje Federert.

Djoko-Tsonga
A szerb az esélyesebb, eddig elég jó, legalábbis amennyit láttam az ő játékából. DE nem lesz könnyű dolga, Tsonga ha egy jó napot fog ki akkor bárkit megverhet. Ha az elején sikerül felhergelnie magát :arrow: aközönség mellé áll akkor komoly esélye lehet.
:wink:

Szerk:
Abban igaza van Rivaldo11nek, h Federer szimpatizáns, de ettől függetlenül szerintem korrektnek mondtható.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.26. 21:01:45

Szabó "aztanemjóját" Gábor írja, de én a Federerről szóló írományait már nem is olvasom. Federer nála több, mint kedvenc, azt is lejhetne írni, hogy SZG Federer vallású.
a riválisokról-így Nadalról-írott cikkeit is ez az áhitat lengi át.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 20:56:14

ozsimiki írta:
ismét csak azok a körök,amiket ismerünk,de azért jó írás.

most nem néztem nagyon körül ezen a blogon,de ezt akkor az egyik kommentátor írja? mintha egyik hszben az tükröződött volna...bocs ha hülyeséget kérdezek :D
Igen, két Eurosport-os kommentátor csinálja, Szabó Gábor és Szántó Petra.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 20:36:46

ismét csak azok a körök,amiket ismerünk,de azért jó írás.

most nem néztem nagyon körül ezen a blogon,de ezt akkor az egyik kommentátor írja? mintha egyik hszben az tükröződött volna...bocs ha hülyeséget kérdezek :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 20:32:08

Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.01.26. 20:10:28

Bírók: NC..... :roll: [-X

Egyik szemem sír, a másik nevet... mind a két válogatottat szeretem, s végül is teljesen megérdemelten jutottak tovább a spanyolok... azért kíváncsi vagyok mit fog(nak) mondani a bíró(k) majd, hogy mit láttak... :roll:
Remélem, hogy a spanyolok nyerik már meg!

Viva Espana :!: :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 20:10:12

ez aki a Horti mellett szakkomentároskodik Kis Jenő,v János eléggé idegesítő..

Futsal szót kimondja 2343432434szer, Portugálok futsaloznak,ez a futsal, a futsal győz , látod kis futsal, stb,stb,stb,stb... :lol: nagyon menően próbál megnyilvánulni,csak engem zavar? :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.26. 19:53:28

Fernando írta:Ezt én nem tudhatom, senki se. Nem tudom az okát miért nem néztek föl, vagy fogalmam sincs. Kapcsoljanak az eurosport2-re :lol: Tököm tudja. A lényeg, hogy nem lett belőle baj, persze téma lesz sokáig az biztos.

Szerk.: kennyke, félek Tőled. Nézd a hsz-eid számát :lol:
nagyobb igazságot nem is írhattam volna a 666.-ra és félj is :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.26. 19:32:26

Ezt én nem tudhatom, senki se. Nem tudom az okát miért nem néztek föl, vagy fogalmam sincs. Kapcsoljanak az eurosport2-re :lol: Tököm tudja. A lényeg, hogy nem lett belőle baj, persze téma lesz sokáig az biztos.

Szerk.: kennyke, félek Tőled. Nézd a hsz-eid számát :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.26. 19:30:02

Fernando írta:
kennyke04 írta:pffff, pedig mekkora sportember lett volna az orosz csávó ha nem rúgja be.... :roll: kíváncsi vagyok ezen megy-e el a spanyolok EB-je. amúgy elég gyenge meccs volt ez is :roll:
Lehet, hogy ő sem volt benne biztos. Gondolj bele. Tényleg nem rúgta volna be, és ő mellé rúgja :lol: Szánalom volt ez. De nem csak a bíró. Hanem azok a döntő bizottságban ülők vagy mittudomén kik.
hidd el ezt mindenki látta a láma bírón kívül, másnem tuti felnézett a kivetítőre és még kb el is nevezték volna róla a futsal fair play díjat és örökre fent marad neve :wink:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.26. 19:23:46

kennyke04 írta:pffff, pedig mekkora sportember lett volna az orosz csávó ha nem rúgja be.... :roll: kíváncsi vagyok ezen megy-e el a spanyolok EB-je. amúgy elég gyenge meccs volt ez is :roll:
Lehet, hogy ő sem volt benne biztos. Gondolj bele. Tényleg nem rúgta volna be, és ő mellé rúgja :lol: Szánalom volt ez. De nem csak a bíró. Hanem azok a döntő bizottságban ülők vagy mittudomén kik.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 19:20:16

YYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEESSS!!!

odamennék és a képébe röhögnék annak a m.rha bírónak...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.26. 19:18:06

pffff, pedig mekkora sportember lett volna az orosz csávó ha nem rúgja be.... :roll: kíváncsi vagyok ezen megy-e el a spanyolok EB-je. amúgy elég gyenge meccs volt ez is :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 19:18:03

hányingerem lett...
ezek a bírók :evil: :evil: :evil: :evil: miért nem nézték vissza videóról? ez undorító, a spanyolok megnyerték a büntető párbajt,és hülye vak shrekkkfej bíró kapufának látta,és nem érdekelte,h vissza lehet nézni...

én egy két spanyol játékos helyet bevállalnék egy hosszabb eltiltást,és leütném,főleg ha kiesnek ezek után...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.26. 19:17:48

Kicsit brutál ha ezen a büntetőn múlik a spanyol továbbjutás... Azért van igazság, nahde ilyet. Ezt nem visszanézni. Ott a rohadt kivetítő. Hajrá spanyolok továbbra is :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2010.01.26. 19:20:07-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 18:06:50

torrentkiller írta:áá már megint? szinte csak most épüt fel, máris megsérül? mostanában rájár a rúd... :?
az gyors infót azért köszi...
Azért tegyük gyorsan hozzá, hogy szó sincs arról, hogy azért kapott volna ki, mert megsérült.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.26. 17:41:25

De legalább az egyik kiesik. Remélem Algéria lesz, döntőbe meg hajrá Nigéria, bár tegnap is szánalmasak voltak. Egyszerűen nincs csapat aki szimpatikus lenne idén. Lehet Togo lett volna az :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.26. 17:00:02

Kijut a jóbol nekem. Afrika kupa arabokkal, Aus open mörrivel. Komolyan, rosszabb már nem is lehetne.
Remélem Cilic megint ugyanúgy szétcsapja, ahogy az US openen tette. A másik ágról remélem Djokovic éri el a finálét.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.01.26. 16:32:38

áá már megint? szinte csak most épüt fel, máris megsérül? mostanában rájár a rúd... :?
az gyors infót azért köszi...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Válasz küldése