USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.24. 20:57:47

Nagyon le van sajnálva az első meccs úgy látom. Pedig nem lesz az rossz meccs sőőőt... :D Én már most elégedett vagyok hisz látom a jövőjét a csapatnak és nem feltétlenül csak a D hozza a meccseket, mint ahogy azt itt állították. Jó igaz Sanchez nem igazi még, de első szezonjában azt hiszem több mint bíztató ez. A futás pedig fantasztikusan működött eddig a Jetsnél, ha ez ma is működni fog és a D hozza azt amit eddig akkor még csoda is lehet...

Hajrá Jets!!!! J-E-T-S JETS! JETS! JETS!
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.01.24. 20:48:57

Ma hajrá a jó meccsekért :)
Mivel a Pat's kiesett így konkrétan nem drukkolok egy csapatnak se.De ha már választani kell a négyes közül akkor a szenteknek drukkolok.

Mindenkinek jó meccsnézést 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.24. 20:39:48

nah 22perc és kezdődik az első (számomra nem annyira izgi) felvonás, a móka éjfél után kezdődik csak :D

21ig azért meglesem a milánóiakat mit ügyeskednek, többi részét meg majd felvételről.

visszatérve...

érzésem szerint a 3.negyed dönti el végleg a találkozót,de ha vhogyan vezetést szerezne a Jets,akkor azért nehezebb dolga lesz a Colts-nak,de megoldják.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2010.01.24. 20:32:54

Nagyon helyes, hogy sokan az "NFC oldalon állnak". 8)
Mióta kiesett a Philly, azóta csak a Saints, bár FÁRV apónak én is ölnék, de akkor sem tudnék nekik szurkolni, mert, nahh, hogy is mondja..., akkor is a szenteket csípem jobban.
Úgy, hogy SB: Colts vs Saints, ezt várom, de az NFL már sok meglepetést okozott már.

Szerk.: nem ölnék, hanem örülnék :lol:
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2010.01.24. 18:39:34

sziasztok

egy kéréssel fordulnék az nfl rajongókhoz. ugye a sport tv adja a meccseket,viszont az albérletünkben nincsen tv,csak net.nagyon szeretném magyar kommentárral nézni,nincs vmi link,amin feltehetőleg nézni tudom?
hajrá colts és brett
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.01.23. 20:53:07

Nah,akkor körvonalazódik,h kábé 2-3 fórumer kivételével a SuperBowl-on NFC oldalon áll majd a brigád. 8)
De egyelőre még a holnapi Konferencia döntőnél (sem) tartunk :wink:
Az egész éves játékuk miatt a Szenteknek fogok szurkolni.I LOVE OFFENCE! 8) Igen termelékenyek és nagyon színes a támadójátékuk.
De "B-tervnek" ott lesz a Minnesota.
Azért az sem semmi hamisítatlan amerikai sztori lenne,ha Brett Papa sikerre vezetné a lilákat.Legenda az Öreg már így is és még inkább halhatatlanná válna...
AFC oldalon legyen Colts döntő,mert az nagyobb meccsnek ígérkezik velük.De csak egy feltétellel:ha kikapnak :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.23. 19:30:40

Semmi gond, igazából én sem értem miért írják kétféleképpen :)

és részemről is egyértelműen NFC-s csapatnak fogok drukkolni a döntőben.

a nagy focit mindenképp eme "csoport" két csapatának meccse fogja jelenteni,míg másik oldalon Jets megölni akarja majd a focit, de szerintem most nem tudja annyira,mint szeretné.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2010.01.23. 19:26:18

ozsimiki írta: nekem is szúrná,ha nem írnák így is le elég sok helyen :wink: írd be googleba:D hivatalos cikkeknél is szerepel sok helyen Brad Favre-ként. de a Brettel sincs bajom.
Ez esetben elnézést. :) Elég sok forumot meg cikket olvasok, de akkor ez eddig valahogy elkerülte a figyelmemet.
Amúgy sok szakíró szerint is a falak döntenek majd az NFC meccsen. A liga legjobb O-line-ja megtudja-e fékezni Jared Allent attól, hogy a földbe döngölje párszor Brees-t? Kemény kis meccs lesz. :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.23. 19:05:57

Frank Rijkaard írta:
ozsimiki írta: én csak remélem,h ez lesz a döntő, a Saints-el sincs bajom,de Bred apónak szorítok.
Brett apó (Brett Favre), bocsi, csak szúrta a szemem :)
Bízok a Saints - Colts SB-ben. Ha a Vikings dobáltatni akarja Favre-ot akkor nagyon ráb.sznak, viszont ha végre már AP kapja a főszerepet náluk, akkor nagyon nehéz lesz. Bízom Breesben, meg Sharperben, hogy leszed két kósza labdát az öregtől. :)
nekem is szúrná,ha nem írnák így is le elég sok helyen :wink: írd be googleba:D hivatalos cikkeknél is szerepel sok helyen Brad Favre-ként. de a Brettel sincs bajom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.01.23. 19:00:26

bali 15 írta:A szezon legkiegyensúlyozottabb meccse lesz a holnapi NFC döntő.
A vikingek vagy a szentek. A Minnesota már számtalanszor ott volt a csúcs közelében pontosan 4-szer de egyszer sem sikerült besöpörni a döntő győzelmet.
A szentek meg kiscsapatként voltak számon tartva mindig is.
Nekem tök mind1 ki nyeri a végén a Super Bowl-t csak NFC csapat legyen.
jól beszélsz. Tuti NFC csapatnak fogok szurkolni, csak azt nem tudom h a kettő közül kit válasszak holnap.

Brett mekkora arc:

http://www.youtube.com/watch?v=AHUtyX3S ... re=related
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2010.01.23. 18:40:41

ozsimiki írta: én csak remélem,h ez lesz a döntő, a Saints-el sincs bajom,de Bred apónak szorítok.
Brett apó (Brett Favre), bocsi, csak szúrta a szemem :)
Bízok a Saints - Colts SB-ben. Ha a Vikings dobáltatni akarja Favre-ot akkor nagyon ráb.sznak, viszont ha végre már AP kapja a főszerepet náluk, akkor nagyon nehéz lesz. Bízom Breesben, meg Sharperben, hogy leszed két kósza labdát az öregtől. :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.23. 17:48:10

A szezon legkiegyensúlyozottabb meccse lesz a holnapi NFC döntő.
A vikingek vagy a szentek. A Minnesota már számtalanszor ott volt a csúcs közelében pontosan 4-szer de egyszer sem sikerült besöpörni a döntő győzelmet.
A szentek meg kiscsapatként voltak számon tartva mindig is.
Nekem tök mind1 ki nyeri a végén a Super Bowl-t csak NFC csapat legyen.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.23. 17:26:35

MQuC írta:Holnap Főcsoport döntők!! Mik a tippek, kik játsszák a superbowlt?? :)

Szerintem Indi - Minnesota lesz. Legalábbis ennek örülnék. Bár a New York is jöhet, Favreék, most bárkivel meg tudnak szerintem bírkózni.
én csak remélem,h ez lesz a döntő, a Saints-el sincs bajom,de Bred apónak szorítok.

A Jets meg nem hiszem,h ezt a lépést is megteszi, San Diego ellen se csináltak sok mindent, csak a védelmükből élnek, nem szeretem az ilyen csapatokat.

szóval GO VIKINGS! de ha a Szentek jutnak be onnan,akkor nekik szorítok a döntőben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.23. 16:51:33

Holnap Főcsoport döntők!! Mik a tippek, kik játsszák a superbowlt?? :)

Szerintem Indi - Minnesota lesz. Legalábbis ennek örülnék. Bár a New York is jöhet, Favreék, most bárkivel meg tudnak szerintem bírkózni.
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.23. 11:43:11

Hunter91 írta:Meg tudnátok mondani mikor lesz a SuperBowl döntő?
köszi :wink:
Február 7. :)
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.01.23. 11:31:31

Meg tudnátok mondani mikor lesz a SuperBowl döntő?
köszi :wink:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.01.18. 23:29:58

Vasárnap, ESPN America, Sport2: 21:00: NY Jets-Indianapolis AFC-konferenciadöntő,
00:30: Minnesota-New Orleans NFC-konferenciadöntő.
Lassan zárul Goodell mókatára...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.01.18. 18:35:38

Nem tudom, mi történt tegnap, nem is értem, de azért összességében jó szezon volt ez, főleg úgy, hogy az első öt meccs után azt mondtam, ez a Cowboys nem jut rájátszásba.
Nem is ragozom túl a tegnapit, az fáj, hogy jól kezdett a csapat, de két nagy hülyeség a támadóktól (fumble, majd kihagyott FG), illetve egy teljesen érthetetlen védelmi hiba (Sensabaugh, bakkeeeer) el is döntötte a meccset a Vikings javára.
Megint bebizonyosodott, hogy rúgó nélkül nagyon nehéz. Nem nagyon örülhettem ki magam Folk kirúgása után, már akkor sem voltam túl boldog, amikor bejelentették, hogy Suisham az új rúgó, sajnos igazam is lett.

Bár az utolsó meccs nagyon csúnya volt, az előtte lévő 4 alatt azért sokat kaptam a marhapásztoroktól, úgyhogy végülis szép volt, fiúk!
19
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.01.18. 15:25:17

azért azt jegyezzük meg a vikings-szel kapcsolatban, h a 41 éves, 200szor visszavonult, többször atomra tört brett lorenzo favre irányítja, aki ismét bebizonyította, h szorult belé spiritusz rendesen.
ezek után előre a végső győzelemért! (hátha utána már valóban "nyugdíjba" megy :lol: )
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.18. 14:37:30

Nekem mindkét NFC csapat nagyon szimpi.
Remélem a bajnok a kettő közül kerül majd ki.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.01.18. 14:31:37

A Jets szerintem mindenkit meglepett. De ha Kaeding legalább egy mezőnygól kísérletét sikeresen végzi el akkor lett volna jó a meccs... A túloldalon az "újonc" Mark Sanchez pedig jól irányította a New York-ot. Az biztos, hogy sokan nem erre számítottak, de a Colts ellen a Jetsnek sem lesz kegyelem :!: :twisted: 8)


„Meglátjuk, mire leszünk képesek azon a meccsen, amelyet valószínűleg mindenki el akart kerülni, de készen állunk. Nem tudom, hogy ezúttal sikerül-e nyernünk, de örülnék, ha Peyton Manning nem lépne pályára" – mondta Rex Ryan, a Jets edzője.

Hajrá Colts :!: :wink:

A Viking, elég könnyedén vette az akadályt. Romo-n látszott, hogy nem nagyon tudta felvenni a mérkőzés ritmusát. Hat(!) sack-et is kapott, a 198 passzolt yard, pedig magáért beszél... Brett Favre-Sidney Rice zseniális párost alkotott az este folyamán. Favre öt TD passz, Rice meg három TD. Nem rossz 8)

A New Orleans keményebb dió lesz, főleg idegenben de az "öreg" beviszi a csapatot a döntőbe :!:

Előre vikingek :!: :lol:
Kép
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2010.01.18. 14:23:30

Szerintetek mi történt Rice első TDjénél?
Tényleg tökéletes védekezés volt, Sensabaugh igaz nem nézett vissza, és itt is hibázott egy kicsit, de miután Rice elkapta, nekem úgy tűnt, a safety "tapogatózott" a levegőben!
Mintha kettőt látott volna, vagy abszolút semmit. Nézett Rice kezére, látnia kellett hogy elkapta alabdát, aztán hátranézett, majd maga elé, és 3-4et a levegőben tapogatózott...Tényleg az volt az érzésem, mintha megvakult volna egy pillanatra...
Teljesen simán kilökhette volna, de meg sem próbálta...

Más:NFL.com-on volt egy Power Ranking PO előtt, és az NFC LEGESÉLYTELENEBB (szó szerint leg-nemfélelmetesebbnek) csapatának hozták ki a Saintset.
Nem is értettem ezt akkor se...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PEEtör 2010.01.18. 14:24:23-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.18. 14:04:54

Chargers-Jets

:? itt egyáltalán nem a várakozásaim jöttek be, ahogy kb a szurkolók 90-95%-é.

3 mezőny gólt kihagytak, ott ment el a meccs, tény,h Rivers nagyon rossz helyen adta el a lasztit,mégse ez volt a fő gond, bár utána zavarodtak végleg össze.

A Jets főcsoportba jutásával eldőlt,hogy tutira az egyik NFC-s csapatnak fogok drukkolni az SB-én.

Minnesota-Dallas

itt viszont ha esélyeket kérdeznek tőlem, 65-35 arányban Vikingst mondtam volna, ez be is jött, bár ahogy mondták a közvetítés során is, rengetegen nem tudtak dönteni,h ki is megy tovább.

igaz,h a Dallas nagyon jó formában jött be a meccsbe,de azért arra lehetett számítani szerintem,h Romo nem fog tudni annyira lubickolni,mint az előző meccseken, és úgy tűnik ez elég is volt a sima hazai sikerre. sőt...

persze a különbség engem is meglepett,szoros hazai győzelmet tippeltem volna,de ez így mészárlás lett.

kitérve kicsit a két főcsoport döntőre :

Colts-Jets

most már tényleg az esélyesebb megy tovább véleményem szerint.

Saints-Vikings

nagy focit fogunk látni,és kicsit jobban örülnék ha Bradék mennének a döntőbe,és meg is nyernék,de akkor se fogok szomorkodni,ha a Szentek nyerik a meccset és az SB-ét is.

szóval közülük kerüljön ki a végső győztes, azzal már megelégszem.

u.i.: persze Brad papa végső sikerének örülnék a legjobban, nem lenne semmi.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2010.01.18. 14:04:23

PEEtör írta:Minnesota megy majd tovább másik ágon, Romo összeroskad Jared Allenék súlya alatt 8)
Baltimore meg ha nem fog valamit alakítani a futáson kívül, hiába a bivalyerős védelem Ray-jel, Ed-del, nem győzik le az Indit :( :roll:
2 számomra nagyon kedves csapat fog játszani főcsoportdöntőt egymással, de az mondjuk nem kétséges kinek fogok szurkolni.
Remélem Brees megmutatja a világnak a SuperBowlon, hogy mekkora hiba volt péjtont MVPnek választani.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.01.18. 03:55:05

Azért durva ami idén a rúgókkal történik.Rengeteg helyzetben hibáztak,és van h sorozatban bakiznak.A Cowboysnak még a csere sem sokáig segített,Suisham is igen pontatlan.
De ott volt a Chargers meccs,ahol szintén nem egy mellément FG-t láttunk.
Ilyenkor értékelődik fel a szememben például Vinatieri teljesítménye mondjuk a Pats dinasztia folyamán.Elképesztő,h nem igen remegett meg,pedig volt asszem jónéhány igen forró pillanatot megélt.

A Dallasról még annyit,h a szezon során nem sokszor mondtam volna meg,h főcsoport elődöntőig jutunk.Összességében elégedett vagyok az idei teljesítménnyel,bár azért ez a Vikings meccs jócskán belerondított.NAgyon pocsék játék,nem is értem... :? A Red Zone ma tiltott terület volt.
Szép volt,jó volt,ennyi volt!


Innét kezdve akkor legyen New Orleans-Indianapolis SuperBowl és menjenek mennybe a Szentek!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése