Hazai és nemzetközi kosárlabda

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
fifaorult
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:47:14
Tartózkodási hely: Körmend

2009.08.27. 23:07:07

Itt Körmenden is elég jó csapat alakul. Sikerült visszahozni Thomast, a másik két légiós majd kiderül milyen lesz. :D

CSAK AZ MTE!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.08.26. 14:28:53

Nekünk meg jó csapatunk lett.
4 tavalyi kupagyőztes, 1 tavalyi magyar bajnok, egy szerb gókirály, egy olimpiai ezüstérmes irányító és a pályát mindig felszántó Dale. :)
Ráadásul Ivko megtanítja Csorit a fegyelemre, a palánk alatti játékra. Will is egész szépen alakul. Visszakerült a melós kis Csabay, aki jól dobja a hármasokat és akkor ott van még a melák Szabó Tibi, akiből Ivkónak talán sikerül jó játékost faradni. :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.08.10. 12:03:04

Nos, elég rég írtam, most bepótolom. :) Minap Kiricsi László 1 évre írt alá, továbbá állítólag, a Bajnok csapat tagja, Arnas Kazlauskas visszatér Szombathelyre.. :) Nem lenne kis húzás.. jó kis csapatunk lesz azért, jobb mint amilyent ígértek. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.07.31. 00:08:32

FRANCIAORSZÁG–MAGYARORSZÁG 70–69 (19–14, 11–20, 19–20, 21–15)
Párizs, 4000 néző. V: Bardera, Mateus, Gueu (franciák)

Az eredmény alakulása. 5. p.: 8–7. 7. p.: 10–12. 10. p.: 19–14. 13. p.: 20–19. 18. p.: 20–34. 20. p.: 30–34. 25. p.: 34–43. 29. p.: 45–46. 34. p.: 53–62. 35. p.: 62–64. 38. p.: 62–69. 39. p.: 67–69.

FRANCIAORSZÁG: Gomis 2, Batum 9, Diaw 9, F. PIETRUS 10, Turiaf 8, Csere: DE COLO 18/3 Bokolo 3, Koffi 1, Petro 24, Diarra, Traoré 246, Ajinca
MAGYARORSZÁG: Fodor 7, NÉMETH I. 18/12, KÁMÁN 9/9, Horváth Z. 6, LÓRÁNT P. 17/3, Csere: KÖRTÉLYESI 8/6, Hanga 2, Bódi, Horváth Á., Trepák 2, Vojvoda

Majdnem sikerült megvernünk a franciákat Párizsban. 2 perccel a vége előtt 7 ponttal mentünk. Németh pedig mindkét büntetőt kihagyta a végén... Kár a meccsért, de végre mutatunk valamit férfi kosárlabdában is, ennek örülök. :)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.10. 13:21:58

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/az_rtl_ ... _meccseket

Nah egy jó hír legalább jött a jövő évvel kapcsolatban.. :) CSAK A PALIK!!! :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.12. 20:42:58

Kelley elvileg aláírt két évre, ha még Grebenár jönne, akkor iszonyat brutál csapatunk lenne. 8)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.09. 16:51:50

Barro hosszabbított, Alekszics Szolnokon folytatja, Fodor Márton is, Grebenár Péterrel - sajnos - még nincs megállapodás. Pedig de jó lenne. Kellemes kis palánk alatti páros jönne össze.

Örülnék egy ilyennek jövőre:

Fodor Marci (Szabó P.) - ? - Váradi (Alekszics) - Grebenár (Harazin) - Oozie (Cseh Gyuri)

Habár Fodornak annyira nem örülök, visszajöhetne Kelley ( O:) ) de akkor mondjuk Fodor lehetne kettes poszton. Alekszics rutinja pedig nagyon kellhet.

Szóval:

Kelley - Fodor - Váradi - Grebenár - Oozie -> Ez lenne a csúcs. :)
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.06.05. 09:51:22

kovinho írta:Lemondott Ivkovics

Lemondott posztjáról Sztojan Ivkovics, a férfi kosárlabda NB I-ben ezüstérmes Pécsi VSK-PANNONPOWER szakmai igazgatója.
Sajtóértesülések szerint a szakember Kecskeméten folytatja pályafutását. Ivkovics utódja várhatóan Kmézics Zorán, a Nyíregyháza korábbi szakvezetője lehet.

A pécsiek játékoskeretében is komoly változások várhatóak, hiszen Bencze Zoltán, Dénes Gábor és Wittman Krisztián is a vezetőedzővel tart, Grebenár Péter Szolnokon folytatja, Dragan Alekszics pedig visszavonul. Thomas Kelley-vel a folytatásról tárgyalnak.

Nem semmi. Nem gondoltam volna, hogy lemond...
Red, mi újság Kecskeméten?

Grebenár meg jöhet. :) Alakulnak itt a dolgok.
Szombaton 10 órakor bejelentik Ivkovics érkezését... :(
Nagy kérdés mi lesz az eddigi kerettel - Szabó Zsolt Soponba távozott! -, mivel akik az új klub körüli munkákat csinálták eddig, azokat szépen hátbaszúrták... :(
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.06.04. 21:22:46

Szombathely – A FALCO történetének legsikeresebb edzőjével még ma délelőtt is tárgyaltak az egyesület vezetői. A tréner azonban nem változtatta meg korábbi döntését.

Az edző már korábban is elég egyértelműen fogalmazott jövőjével kapcsolatban. Nem titkolta, hogy elfáradt. A mai egyeztetés után munkatársunk az Arena Savariában találkozott az edzővel.

- A szívem szakad meg – kezdte Szrecsko Szekulovics. De nekem és a csapatnak is az a jó, ha most elmegyek. Elfáradtam, új impulzusokra van szüksége mindkét félnek. A logika azt diktálta volna, hogy maradjak, mert nagyon jól éreztem magam a városban. Köszönettel tartozom a fantasztikus FALCO szurkolóknak, a városnak. Nem zárom ki, hogy egyszer még visszatérek.

Az edző bajnoki aranyérmet és két kupaezüstöt nyert a sárga-feketékkel. Három egymást követő évben a legjobb négy közé vezette Kálmánékat.

Háát még nekem :( , egy korszak zárult most le a Falco történetében. :( Mit lehet erre mondani, mondjuk szerintem minden Falco szurkoló érezte már, de hát könnyes szemmel, a legjobbakat és minimum ennyi sikert kívánok neki a továbbiakban, remélem azért látom még a csarnokunkban, akár kispad közelében, vagy csak lelátóról..
Hihetetlenül szimpatikus tagja volt ennek a csapatnak, hiányozni fog.. :( :cry:

Köszönünk mindent Szrecsko Mester, további sikeres sport éveket! :')!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.03. 19:03:03

Lemondott Ivkovics

Lemondott posztjáról Sztojan Ivkovics, a férfi kosárlabda NB I-ben ezüstérmes Pécsi VSK-PANNONPOWER szakmai igazgatója.
Sajtóértesülések szerint a szakember Kecskeméten folytatja pályafutását. Ivkovics utódja várhatóan Kmézics Zorán, a Nyíregyháza korábbi szakvezetője lehet.

A pécsiek játékoskeretében is komoly változások várhatóak, hiszen Bencze Zoltán, Dénes Gábor és Wittman Krisztián is a vezetőedzővel tart, Grebenár Péter Szolnokon folytatja, Dragan Alekszics pedig visszavonul. Thomas Kelley-vel a folytatásról tárgyalnak.

Nem semmi. Nem gondoltam volna, hogy lemond...
Red, mi újság Kecskeméten?

Grebenár meg jöhet. :) Alakulnak itt a dolgok.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.02. 20:23:45

PÉCSI VSK-PANNONPOWER–ATOMERŐMŰ SE 70–84 (16–16, 16–24, 22–23, 16–21)

Gratulálok a Paksnak, számomra ez hatalmas meglepetés. Főleg hogy így átléptek a pécsieken.

R&B: egy valaminek örülhetünk: mind a kettőnket a későbbi bajnok búcsúztatott. :D
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.02. 17:39:49

Ronaldinho&Barca írta:Sajnos nem lesz közvetítés, lehet tudnak valamit? :D Pécs ma mindent bele fog adni, kemény erős csapatjuk van, de Ase idén jobb talán, jól összehozták. Nekünk meg marad a bronz talán, motiválatlan légiósokkal, de talán már mind1 is...

Kovi, amúgy nálatok alakulgat a csapat, vagy még nincs semmi konkrét hír? Múlt héten láttam Kornélt Szhelyen bicegett... :)
Azért elég felháborító, hogy egyetlen meccset sem adnak a bajnoki döntőről.

Jurkunas visszavonult, egyelőre ennyit tudok mondani, de a légiósok, - ha jönnek a mostaniak helyére - akkor úgy is ősz eleje fele fognak. Magyar játékosokról nem tudok. Egyébként lejjebb írtam pár mondatot, ennyit tudok mondani. :)

Kornél jó arc. :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.06.02. 17:33:45

Sajnos nem lesz közvetítés, lehet tudnak valamit? :D Pécs ma mindent bele fog adni, kemény erős csapatjuk van, de Ase idén jobb talán, jól összehozták. Nekünk meg marad a bronz talán, motiválatlan légiósokkal, de talán már mind1 is...

Kovi, amúgy nálatok alakulgat a csapat, vagy még nincs semmi konkrét hír? Múlt héten láttam Kornélt Szhelyen bicegett... :)


Akkor is MI VAGYUNK A BAJNOKOK! :)
CSAK A FALCO!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.02. 16:51:49

Nem tudjátok, hogy a Sport Tv közvetíti-e a bajnoki döntő harmadik meccsét?
Remélem ezt behúzza a Pécs. :) Eddig elég meglepő az ASE dominanciája... innen nehéz lesz visszajönnie a 'meccsbe' a Pécsnek.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.17. 15:18:50

Egészet úgy kéne megoldani, hogy azokat a szurkolókat, akik ezekben a 'bulikban' benne vannak, szépen kitiltani kosármeccsről. Most a szombathelyiek megítélését is pár hülye miatt fogják megítélni úgy, ahogy.

Legyen szó akár dobálásról, plexitörésről, bíróverésről.. ez nem maradhat így. Ki kell szűrni ezeket az embereket, szerintem. :roll:

Egyébként meg néhányan csak azért járnak meccsre, hogy anyázhassák a bírót és bennelegyenek ezekben a balhékban..., közben pedig olyat mondanak (megkérdezte az egyik iqf.), hogy a zsákolás az ügye hármat ér... hát azon feküdtem a múltkor. :lol:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.17. 15:09:46

Nagyon helyes!
100%-ig egyetértek ezzel! Nekem is elegem van az ilyenekből. Nem pályára illő jelenetek voltak ezek. A klub vezetői meg ölbe tett kézzel néznek, semmit sem tesznek.
Az ilyen szurkoló-szerűségek teszik tönkre a normális nézők szórakozását.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.17. 15:04:42

Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.15. 21:33:18

Na így pár hét késéssel. :D
Grat. a Paksnak a 4 közé jutáshoz és a Falco elleni első győzelmükhöz. :)

Összességében én elégedett vagyok a csapattal, mert ahogy kezdtük a szezont ezzel a 2-3 mihaszna légióssal, csak beverekedtük magunkat a final fourba, és egy nagy tavaszi hajrával a playoff is meglett. (pl nem felejtem el a nagy alba-veréseket, és a falco elleni hazai meccset)

Tutt, Ross és Barro nagyon felpörgette a csapatot. Ronnie és Ken szerintem akar maradni, megfelelő ajánlat esetén szinte tuti. Barroval is meglehetne egyezni, de elé is olyat kell letenni, amit megérdemel, ill amennyit akar. Ő mindenképp kell, mert rég volt ilyen center támadásban.. Jurkunas visszavonul ha jól tudom, szóval tőle elköszönünk. Magyarok sem ártanának a csapatba, egyrészt mert egyszer jó lenne nem 7 játékossal játszani a szezont, másrészt 2 magyarnak kell a csapatban lennie...

Jövőre Pór P. lesz a szakmai igazgató, és Horváth Imre lesz a vezetőedző.

Hogy a bajnoksághoz is hozzászóljak: szerintem a Pécs nyeri a bajnokságot, nekik van a leghosszabb padjuk, és egy Kellei Tamásuk. Utóbbi a legfontosabb tényező. :)
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2009.05.03. 20:59:56

Amugy én lexarom a pálya előnyt én nem tartom olyan jónak a pécst a sopron majdnem ki is szúrt velük!
Amugy Barró nem rossz kis játékos mutkó pakson nem ment neki!
Remélem is lessz 5. meccs mert ilyen csatákból nem árt!
amugy sztm ha lesz 5. meccs tuti hogy kaptok még egy szektort pakson mert már most is egymás hegyén hátán voltak az emberek ,az 5. mecsre meg még többen jönnek már nagyon várom!
pénteken meg ha jól sikerül az érettségi lehet megnézzük mien szolnokon vendég szurkernek lenni :)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.03. 18:45:26

sergi1989 írta:Én nem tudom mi volt ott ,valamiért az alapszakasz végéig úgy volt hogy az a meccs újra lesz játszva mert nem indult el időben a támadóidőt jelző óra vagy vmi hasonló és így született a mindent eldöntő kosár. Ez lett megóvva asszem!
szurkolókkal nekem személy szerint semmi bajom bárcsak Pakson is lenne hasonló!
Kedden remélem nagyon sokan érkeznek és nagyon jó lesz hangulat!
és bíró se nyúl bele a meccsbe akkor mindenki jól fog szórakozni!
Két dolog miatt óvták meg egyébként a meccset:
- szurkolók rendbontása (plexi betörése a vendég pad mögött)
... teszem hozzá, azoknál a fújásoknál már én is oltottam a bírókat a csarnokkal együtt, pedig nem igazán szoktam.

- a másik az óra, erről nincs sok infóm, de egyébként nem múlott ezen semmi,
mert: én úgy tudom, hogyha ti nyertek, akkor alapszakaszgyőztesek vagytok (ez így is van), de mivel nekünk mínuszban van még egy vereségünk ezáltal, csak a 8. helyen végeztünk volna, ergo: ugyanúgy Atom-Olaj párharc lett volna.

Nem múlott ezen semmi, maximum ha bejuttok a döntőbe, és a Pécs is bejut (elég nagy a sansz), akkor elvész a pályaelőnyötök.

Szerintem is rengetegen jönnek, és hát a szolnoki szurkerek nevében köszönjük a dicsérő szavakat! :D
Hogyha az Olajt fogadja bármely csapat, ott tényleg nagy hangulat szokott lenni.

Szerk: egyébként tényleg jobb csapatotok van, erősebb a pad sokkal. De az Olajt sem kell félteni, otthon nagyon nehezen veszítenek, a szurkolók mindig belehatják a győzelembe őket, az 5. meccsen pedig bármi lehet.
Jó szurkolást a kövi meccsre!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2009.05.03. 18:32:11

Én nem tudom mi volt ott ,valamiért az alapszakasz végéig úgy volt hogy az a meccs újra lesz játszva mert nem indult el időben a támadóidőt jelző óra vagy vmi hasonló és így született a mindent eldöntő kosár. Ez lett megóvva asszem!
szurkolókkal nekem személy szerint semmi bajom bárcsak Pakson is lenne hasonló!
Kedden remélem nagyon sokan érkeznek és nagyon jó lesz hangulat!
és bíró se nyúl bele a meccsbe akkor mindenki jól fog szórakozni!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.03. 17:03:22

sergi1989 írta:de azért valamit nem szabadelfelejteni ha az őszi szolnoki meccset nem csalják el a paks az elsőhelyről indul!
Bocsi, most néztem be a topicba, mit csaltak el Szolnokon?
Botrányos, milyen hazai pályát kapott itthon a Paks akkor. Azért szabadult el a pokol... Aztán a végén kompenzáltak természetesen.

Vagy mert volt az a balhé? :lol: Tudhatod, hogy Szolnok nem egy leányálom...
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.02. 22:06:38

Ezelőtt a csodálatos Clasíco előtt még elvertük az Atomot. :)
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2009.04.30. 22:24:48

cikkben sok igazság van én elismerem!
de birók nélkül is jobb a paks mert jobb csapata van jobb játékosokkal rendelkezik, no meg költségvetése a duplája!
de azért valamit nem szabadelfelejteni ha az őszi szolnoki meccset nem csalják el a paks az elsőhelyről indul!
azt hiszem azzal a cimmel jelent meg nso hogy a "szolnoki terror háza"
amugy nekem szimpatikusak az olaj szurkolói és remélem hogy kedden is sokan érkeznek! mert legalább szurkolnak mert sok gazdag paksi szorakozni jár nem szurkolni tisztelet a kivételnek vannak ugy 30an!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.30. 16:34:33

Szolnokról rengetegen járnak. Nézem a youtube-on videókat, többen vannak, mint a hazaiak.
Bírókról hallottam, kint volt oszttársam a meccsen. Paks ellen mindig ez van...
Felbillen a pálya. Sajnos. Remélem szombaton korrektebbek lesznek.

http://olajkk.szoljon.hu/hirek/olaj-kk/ ... dia-229530

Egy jó kis beszámoló :)
Válasz küldése