Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.09.15. 21:26:36

gergo9 írta: Teljesen egyetértek aronba-val. Ő az egyetlen aki világbajnoki produkciót mutat versenyről versenyre. Világbajnoki cím nélkül 1év rutinnal. Messze ő a legjobb versenyző a mezőnyben esetleg Vettel meg talán Kubica ér fel vele csak ők gyengébb autóban ülnek. Ezzel a Ferrarival Schumacher versenyről versenyre gyalázná a mezőnyt. Erre ez a két szerencsétlen esik bukik versenyről versenyre. Räikönnen idén megye 4 szinten teljesít ezt gyakorlatilag egy kis tulzással Zsoltikánk is megcsinálta volna. Massa meg nem világbajnok alkat. Egy kiváló másodszámó pilóta se több se kevesebb. Raikonen gyakorlatilag agresszió nélkül vezet előzni évek óta elfelejtett egy 2-3 másodpercel lassabb autó mögött is képes elautózni 10-15 kört előzési kisérlet nélkül Massa egy fokkal jobb de ő sem egy nagy durranás vízen meg mind a ketten egy nagy 0-ák. Nem is tudom hányszor égett már Massa hatalmasat esőben. Alonso mind2 nél jobb pilóta de ő sem bajnoként autózik hibát hibára halmoz messze van ő még Prost,Schumacher,Senna,Mansell,Hakkinen szintől. Hamilton inkább hasonlít az előbb említettekre esőben zseniálisan autózik,szárazon is atomgyors kevés hibával iszonyatosan agresszív(emlékeztet a 90es évek eleji Schumachere akit szintén folyamatosan büntettek) kissé el van szálva magától de ez jótékonyan hat a pályán mutatott teljesítményére. Vettel,Kubica,Rosberg a jövő tehetségei meg Hamiltont is ide sorolnám sokkal szívesebben látom őket mint Raikönent,Massa-t vagy Alonso-t. Itt az ideje a következő korszakváltásnak!!!!!
Az Alonsos résszel vitatkoznék. Hibát hibára halmoz? Ezzel a Renaultval kissé több az esély a hibára, a szezon első felében pedig többször -előre bevallottan- kockáztatott. Utóbbi 4 versenyen egyszer kilökték hazai pályán, a maradék hármon 4. lett.. magáért beszél az eredmény.
Ráadásra semmivel nem több a hibája, és nem is olyan mértékű, mint az élen rohangáló egyik legjobb autóban csücsülő Hamiltonnak. Két felöklelés, két levágásos előzés, és egy gumi elfogyasztás, ami Hamilton vezetési stílusából adódik.
Jelenleg gyengébb autóban ül Alonso, csak azért mert nem állt be csicskásnak annak idején Schumi mögé, vagy most Hamilton mögé. Ez nem ok arra, hogy ne térjen már vissza az élmezőnybe, és megtörténjen a teljes korszakváltás kívánságod szerint.
Azt azonban bevallom, hogy Hamilton mókázását szívesen nézem, és Kubica, Vettel előrelépését is várom.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.15. 21:06:46

Saviola007 írta:ez Vettel gyerek nekem nagyon szimpatikus kipróbálnám egy ferrariban :-D
:?:
Nem tudom, én inkább mást próbálnék ki egy ferrariban...Az Alizée, Eva Longoria kettősből választanék inkább. :D na de bocs a hülye tréfáért, de nem hagyhattam ki.
Vettel tényleg tehetséges, a tegnapi versenyzése azt mutatta, hogy sokra viheti. Már csak az a kérdés, mikor kap olyan autót, amivel esélye lehet nyerni folyamatosan.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.15. 21:04:35

Így van :wink: :D Egyik 19, másik 1 híján 20 :twisted:

Csak gondoltam megosztom a nagyérdeművel az utóreakciókat...
Glock fenyegetése se semmi, az a gond vele, hogy sokszor nem lesz előtte :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.09.15. 20:51:54

Hát, hogy Alonso kritizáljon valakit a vezetési stílus miatt?! Engem felháborít. Annyira megragadt bennem máig, amikor anno Coulthard előzte volna meg egy versenyen, mire Alonso bőven a kanyar előtt befékezett - mikor Coulthard még szélárnyékban volt, ő kénytelen volt félre rántani a kormányt, és letérni a pályáról, majdnem a falnak. Ezt persze a "ittisnagytiszteletnekörvendő palik" pimaszságnak nevezte, én viszont felháborító sportszerűtlen magatartásnak. Ez csak egy volt. Alonsó? Maradna csendben, ha más agressziójáról, sportszerűtlenségéről folyik a téma.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.15. 18:43:18

Glock-nak , Alonso-nak nem tetszett annyira Hamilton stílusa:
http://www.f1hirek.hu/hir/Alonso_es_Glo ... 0809151706

Egyértelműsítették a sorrendet a Ferrarinál:

http://www.f1hirek.hu/hir/Domenicali__R ... 0809161458
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.09.15. 17:34:37

Értem az iróniát. Nagyon nem kedveltem én sem Schumit, tudását elismertem. A lopott autó? Válasz: ipari kémkedés. Nem én találtam ki a fogalmat, de nincs is multi, hiper-giga cég, ami ne alkalmazná konkurenseivel szemben.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.09.15. 17:26:57

mi az h schumachert nem utalta senki?:)))))
socio66

2008.09.15. 17:12:56

torrentkiller írta: Azt aláírom hogy az egyik legtehetségesebb pilóta a mezőnyben, de az a kva nagy pofája és önelégültsége az utóbbi évek legellenszenvesebb versenyzőjévé teszi a szememben. (márhogy apuciról ne is beszéljünk :!: )
Plusz ha tavaly nem egy lopott autót kapott vna, meg idén is annak a tovább fejleszetett verzióját akkor most SEHOL sem lenne. :x
Schumacher-nek is voltak arrogáns kijelentései,cselekedetei,de még mennyi,őt mégsem utálta senki.Ez a lopott autó dolog meg abszolút érthetetlen érv,Hamilton-nak ehhez mi köze van? Ja,és igen igazad van,egy Super Agurival nyilván nem lenne sehol.. :roll:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.09.15. 16:48:58

socio66 írta: Csak egy értelmes érvet mondjon valaki,miért ellenszenves ő!?
Azt aláírom hogy az egyik legtehetségesebb pilóta a mezőnyben, de az a kva nagy pofája és önelégültsége az utóbbi évek legellenszenvesebb versenyzőjévé teszi a szememben. (márhogy apuciról ne is beszéljünk :!: )
Plusz ha tavaly nem egy lopott autót kapott vna, meg idén is annak a tovább fejleszetett verzióját akkor most SEHOL sem lenne. :x
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
socio66

2008.09.15. 16:33:32

ozsimiki írta:Socio!

Idén elég sok vizes verseny volt, több mint az átlag :wink: És csak ott volt kiemelkedően jó Hami, azért, amit LG is írt, sokkal jobb a Meki hideg körülmények között, igaz,h rajtuk is bridgestone van, de a kocsi nem ugyanolyan, és hamarabb felmelegszenek a mekiken ezek a gumik. ebből is az a különbség aminek köszönhetően Hami jóval gyorsabb ilyen körülmények között.
Értem én,elsősorban LG azon kijelentésével,hogy"Hami száraz pályán nincs egy szinten Massával" nem értek egyet.. :shock: :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.15. 16:28:15

Socio!

Idén elég sok vizes verseny volt, több mint az átlag :wink: És csak ott volt kiemelkedően jó Hami, azért, amit LG is írt, sokkal jobb a Meki hideg körülmények között, igaz,h rajtuk is bridgestone van, de a kocsi nem ugyanolyan, és hamarabb felmelegszenek a mekiken ezek a gumik. ebből is az a különbség aminek köszönhetően Hami jóval gyorsabb ilyen körülmények között.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.09.15. 16:15:47

ozsimiki írta:Milyen vörös uralom? Annak már vége van.

Tavaly is éppen hogy sikerült az egyéni cím, és teljesen kiegyenlített volt a csata a Ferrari,és a Meki között, idén is ugyanez van. 2005-2006 ban meg Rőnó vitte a prímet...

Amúgy az holt biztos, hogy Kimi és Massa sem ér fel SCHUMIVAL, és ő rég kihasználta volna az adandó lehetőségeket, szerintem 10-14 ponttal menne Luis előtt kb...

De azért a brazil is képes nagy dolgokra, kicsit fejlődhetne az állandóságban, és akkor ő is felérhet az említett nevekhez, na nem Schumihoz 8)

Nah ja azért Schumik nem születnek minden percben. Bár ez Vettel gyerek nekem nagyon szimpatikus kipróbálnám egy ferrariban :-D
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.09.15. 16:13:15

socio66 írta:
Saviola007 írta:
Igaz bocs nem szidás lenézés
Az,hogy szerintem Hamilton jobb képességű pilóta mint maszlag,miért lenézés
Jó igaz. Bocsesz nem vitatkozni akrtam, de már sokszor olyat is olvastam hogy Massa sehol sincs megy egy közepes pilóta aki messze van Kimitől meg mindenkitől. De őszintén ebben az évben szerintem eléggé ott van fejben is.
socio66

2008.09.15. 16:10:42

Saviola007 írta:
Igaz bocs nem szidás lenézés
Az,hogy szerintem Hamilton jobb képességű pilóta mint maszlag,miért lenézés :?:
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.09.15. 16:08:08

socio66 írta:
Saviola007 írta:Nemtom Massát miért szidják itt állandóan.
Nem szidom Massát,Hamiltonról volt szó... :roll:
Igaz bocs nem szidás lenézés
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.09.15. 16:07:58

socio66 írta:
Saviola007 írta:Nemtom Massát miért szidják itt állandóan.
Nem szidom Massát,Hamiltonról volt szó... :roll:
Massa a legjobb, megérdemelne már egy vb címet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2008.09.15. 16:08:29-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
socio66

2008.09.15. 16:07:02

Saviola007 írta:Nemtom Massát miért szidják itt állandóan.
Nem szidom Massát,Hamiltonról volt szó... :roll:
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.09.15. 16:03:32

socio66 írta:
LG írta: Az igaz, h Hamilton esőben nagyon jó, de száraz, meleg időben meg ő nincs egyszinten Felipével.
Ez ugye vicc volt.. :)
Ha Massa olyan kummára jó,akkor miért nem ő vezeti a tabellát? Hány vizes verseny volt idén?nem sok...
egyébként meg nem tudom melyik körülmény igényel nagyobb tudást.A vizes,csúszós talaj,vagy a száraz aszfalt.. :?
Láttad Te a versenyt? Láttad,hogy vezet ez az ember esőben,hogy csúszik alatta az autó? és hogy fogja meg a határoknál? Milyen könnyedén előz? Milyen manővereket csinál rezzenéstelen arccal?
Miért nem lehet ezt elismerni? Egyébként sajnálom a "Hamilton utálókat". A kövi 7-8 évben még sokat fogják látni őt ünnepelni.. :twisted:
Csak egy értelmes érvet mondjon valaki,miért ellenszenves ő!?
Ha olyan kumma nagy Hamilton miért nem érte utol Valenciában vagy Mogyoródon. Vagy épp miért nem Kimi van előrébb Massanál ha annyira jobb. Szerintem egyik pilóta között sincs nagy különbség. Nemtom Massát miért szidják itt állandóan.
socio66

2008.09.15. 15:57:51

LG írta: Az igaz, h Hamilton esőben nagyon jó, de száraz, meleg időben meg ő nincs egyszinten Felipével.
Ez ugye vicc volt.. :)
Ha Massa olyan kummára jó,akkor miért nem ő vezeti a tabellát? Hány vizes verseny volt idén?nem sok...
egyébként meg nem tudom melyik körülmény igényel nagyobb tudást.A vizes,csúszós talaj,vagy a száraz aszfalt.. :?
Láttad Te a versenyt? Láttad,hogy vezet ez az ember esőben,hogy csúszik alatta az autó? és hogy fogja meg a határoknál? Milyen könnyedén előz? Milyen manővereket csinál rezzenéstelen arccal?
Miért nem lehet ezt elismerni? Egyébként sajnálom a "Hamilton utálókat". A kövi 7-8 évben még sokat fogják látni őt ünnepelni.. :twisted:
Csak egy értelmes érvet mondjon valaki,miért ellenszenves ő!?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.09.15. 10:04:54

Na, már megint előjött látom, h Hamilton mekkora isten, Massa meg egy középxar pilóta....Csak azt felejtitek el, h tény, h Ferrarik esőben, ill. hidegebb körülmények között nem műxenek jól, a McLarennel ellentétben. Ez már tavaly is igy volt. Az igaz, h Hamilton esőben nagyon jó, de száraz, meleg időben meg ő nincs egyszinten Felipével. Mind1, remélem Massa megnyeri a VB-t, és befogja az őt ócsárolók száját.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.09.14. 23:55:46

ozsimiki írta:Milyen vörös uralom? Annak már vége van.

Tavaly is éppen hogy sikerült az egyéni cím, és teljesen kiegyenlített volt a csata a Ferrari,és a Meki között, idén is ugyanez van. 2005-2006 ban meg Rőnó vitte a prímet...
Úgy értettem az uralmat,h egy esetet leszámítva az olasz istálló pilótája nyerte meg a vb-t,hány éve is?Sok... :P
Oké,h tavaly elég necces volt,de akkor is a tiétek lett a trófea.
Én mekisként nem naon voltam elkényeztetve mostanság,már ideje lenne a szezon végén is örülni :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.14. 23:39:52

Milyen vörös uralom? Annak már vége van.

Tavaly is éppen hogy sikerült az egyéni cím, és teljesen kiegyenlített volt a csata a Ferrari,és a Meki között, idén is ugyanez van. 2005-2006 ban meg Rőnó vitte a prímet...

Amúgy az holt biztos, hogy Kimi és Massa sem ér fel SCHUMIVAL, és ő rég kihasználta volna az adandó lehetőségeket, szerintem 10-14 ponttal menne Luis előtt kb...

De azért a brazil is képes nagy dolgokra, kicsit fejlődhetne az állandóságban, és akkor ő is felérhet az említett nevekhez, na nem Schumihoz 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.09.14. 23:22:20

gergo9 írta: Teljesen egyetértek aronba-val. Ő az egyetlen aki világbajnoki produkciót mutat versenyről versenyre. Világbajnoki cím nélkül 1év rutinnal. Messze ő a legjobb versenyző a mezőnyben esetleg Vettel meg talán Kubica ér fel vele csak ők gyengébb autóban ülnek. Ezzel a Ferrarival Schumacher versenyről versenyre gyalázná a mezőnyt. Erre ez a két szerencsétlen esik bukik versenyről versenyre. Räikönnen idén megye 4 szinten teljesít ezt gyakorlatilag egy kis tulzással Zsoltikánk is megcsinálta volna. Massa meg nem világbajnok alkat. Egy kiváló másodszámó pilóta se több se kevesebb. Raikonen gyakorlatilag agresszió nélkül vezet előzni évek óta elfelejtett egy 2-3 másodpercel lassabb autó mögött is képes elautózni 10-15 kört előzési kisérlet nélkül Massa egy fokkal jobb de ő sem egy nagy durranás vízen meg mind a ketten egy nagy 0-ák. Nem is tudom hányszor égett már Massa hatalmasat esőben. Alonso mind2 nél jobb pilóta de ő sem bajnoként autózik hibát hibára halmoz messze van ő még Prost,Schumacher,Senna,Mansell,Hakkinen szintől. Hamilton inkább hasonlít az előbb említettekre esőben zseniálisan autózik,szárazon is atomgyors kevés hibával iszonyatosan agresszív(emlékeztet a 90es évek eleji Schumachere akit szintén folyamatosan büntettek) kissé el van szálva magától de ez jótékonyan hat a pályán mutatott teljesítményére. Vettel,Kubica,Rosberg a jövő tehetségei meg Hamiltont is ide sorolnám sokkal szívesebben látom őket mint Raikönent,Massa-t vagy Alonso-t. Itt az ideje a következő korszakváltásnak!!!!!
Osztom.
McLaren fanként is azt mondom,h Sumi mindkét ferrarisnál több pontot gyűjtött volna,vezetné a tabellát.Több van ezekben a vasakban,mint amit a pilótáik kihoznak belőlük.Massa vhogy tényleg olyan örök második típus, (remélem :lol: ),Kimi meg borzasztóan indiszponált idén.Ehhez azért beszúrnám azt is,h a wokingiaknál viszont Kova nyújt igen harmatos teljesítményt,én sokkal többet vártam tőle.
Én mondjuk ezt nem bánom egyáltalán,már naon unalmas a vörös uralom,ez a dominancia megdőlhetne már.Ezért is naon bízom Lewisban,sok van ebben a kölyökben.Csak jöjjön is ki [-o< A róla alkotott véleményeddel meg szóról szóra egyetértek. =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.09.14. 23:04:39

ozsimiki írta:
aronba írta:A nap vesztese Massa. Ott volt neki a nagy lehetőség hogy előnyre tegyen szer Hamiltonnal szemben. erre mit csinál? ott szerencsétlenkedik 9 hely volt közöttük a végén örülhetet, hogy Hamilton nem előzte meg. Massa és Hamilton nem egy kategória ez ma bebizonyosodott
Azt aláírom, hogy esőben nem egy szinten vannak, szárazon teljesen más a szitu :wink:
Teljesen egyetértek aronba-val. Ő az egyetlen aki világbajnoki produkciót mutat versenyről versenyre. Világbajnoki cím nélkül 1év rutinnal. Messze ő a legjobb versenyző a mezőnyben esetleg Vettel meg talán Kubica ér fel vele csak ők gyengébb autóban ülnek. Ezzel a Ferrarival Schumacher versenyről versenyre gyalázná a mezőnyt. Erre ez a két szerencsétlen esik bukik versenyről versenyre. Räikönnen idén megye 4 szinten teljesít ezt gyakorlatilag egy kis tulzással Zsoltikánk is megcsinálta volna. Massa meg nem világbajnok alkat. Egy kiváló másodszámó pilóta se több se kevesebb. Raikonen gyakorlatilag agresszió nélkül vezet előzni évek óta elfelejtett egy 2-3 másodpercel lassabb autó mögött is képes elautózni 10-15 kört előzési kisérlet nélkül Massa egy fokkal jobb de ő sem egy nagy durranás vízen meg mind a ketten egy nagy 0-ák. Nem is tudom hányszor égett már Massa hatalmasat esőben. Alonso mind2 nél jobb pilóta de ő sem bajnoként autózik hibát hibára halmoz messze van ő még Prost,Schumacher,Senna,Mansell,Hakkinen szintől. Hamilton inkább hasonlít az előbb említettekre esőben zseniálisan autózik,szárazon is atomgyors kevés hibával iszonyatosan agresszív(emlékeztet a 90es évek eleji Schumachere akit szintén folyamatosan büntettek) kissé el van szálva magától de ez jótékonyan hat a pályán mutatott teljesítményére. Vettel,Kubica,Rosberg a jövő tehetségei meg Hamiltont is ide sorolnám sokkal szívesebben látom őket mint Raikönent,Massa-t vagy Alonso-t. Itt az ideje a következő korszakváltásnak!!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.09.14. 21:11:20

Mondjuk én Hamit nem említeném Schumival egy lapon, nekem más a két pilóta. Hamiltonra emlékszem még tavaly, amikor sorba végzett a dobogókon, de őt megfertőzte a siker és kicsit nagyképű lett. De lehet majd 30 éves korai felé megváltozik, mint a pilóták többsége, de még fiatal előtte a világ el lehet nézni, mivel elég jól vezet. Persze sokszor már túlzás amiket nyilatkozik, de legalább néha nevetünk egy jót rajta. :)
Schumi ő egy más világ, persze voltak sötét pillanatai, hibái de az mindenkinek van. De én Schumit, az igazi élő legendát, nem említeném egy lapon Hamiltonnal. Persze elismervén a tehetségét.
Azért ma is jó volt látni, kíváncsi vagyok mikre lenne képes most, azért nekem hiányzik a mester a mezőnyből. Már két éve... :(

Lényeg a lényeg, mindenki annak szurkol akinek a szíve kíván, és ha vita van legalább nem unatkozunk és offoljuk szét a topicot. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése