Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.14. 17:51:32

Evansnak is az lesz a veszte szerintem mint Kirchennek.Nevezetesen,h gyenge a csapata.

Bár én azt mondom,h még Kirchen se szállt el mert nagyon szoros az eleje.És az az 1.56 igazán nem sok.De talán még az első tízből mindenkinek van esélye.

Valverde innen már nem hiszem,h visszajön.Ricco meg hát nem tud időfutamot menni amúgy nagy esélyes lenne.Bár ahogy nézem nem árt odafigyelni rá.

Csak szerintem voltak fájdalmai Evansnek vagy másnak is feltűnt,h dobálta a jobb vállát?Nem az fáj neki??Vagy mindig így megy?

Jó kis szakasz volt ez,jó kis hangulattal a hegyeken...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.14. 17:31:24

Érdekes szakasz volt. Igazából a második hegyen az utolsó 15km-re lett nagyon izgalmas.

Kim Kirchen elveszitette a sárgát, egymaga harcolt, a Columbia gyorsan eltünt mögötte.

Valverde, Cunego-nak is vége, nem birták.

A végén majdnem F. Schleck-é lett a sárga, de Evans 1(!) másodperccel vezet (Ricco-ék csoportjában jött mögötte), pedig a CSC nagyon jó, bizonyosan tudták volna őrizni.
Ricco, Menchov is erős.

Holnap szünet.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.14. 12:27:49

Végre vagyok és álmomban sem gondoltam volna, hogy Kirchen-en lesz a sárga (zöldre lehetett számitani).
Ricco tegnap fantasztikus volt, izomból lenyomott mindenkit, kiváncsi leszek mennyit vett ki belőle.

Ami (sztem) még ennél is fontosabb, hogy Evans tudja folytatni, de fájdalmai azért biztos lesznek.

Kiváncsi leszek, Valverde vajon mikor robbant...mindenesetre a mai szakasz brutálisan izgalmasnak igérkezik :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.13. 22:45:49

Egy kicsit elvették a hitemet, de Ricco most visszahozta.
Én is megnézem a holnapit is, úgy negyed háromtól. A Tourmallet-t így nem látom, de a többit igen. 12,30h-kor kezdődik a közvetítés a jurószporton.
Ja, és Sipos Janit egy élmény hallgatni. Knézyvel igen jó párost alkotnak. Meg a tájak, történelmi épületek.
Látod...a dopping ide vagy oda aki egyszer megszerette azt a szíve visszahúzza :wink:

Hát pedig a Tourmallet tele lesz baszkokkal szerintem biztos nagy lesz a hanghulat mint ahogy a többi hegyen is.Legalábbis az eddigi években ez jellemezte a Pireneusokat.Remélem így lesz idén is.Itt a rossz idő így semmi nem akadályoz meg abban,h végignézzem. :)

Az pedig tényleg hihetetlen,h Franciaországban egymást érik a kis kastélyok meg egyebek.Meg az is,h évek óta élvezetesen és érdekesen tudják közvetíteni a versenyeket.
Ma tuti páran megszerették miattuk Riccót. :)

Szerk: szegény b aszkok autócenzúrát kaptak. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.07.13. 21:08:14

Na ez a bronzmeccs nem volt semmi, na persze köszönhetően a görög bírónak is! Persze ítélt a javunkra is szerencsére. Remekül játszottak a srácok, rengeteg gól volt, a helyzetkihasználása remek volt mindkettő csapatnak, de a végén - Úr Isten, milyen vég! - mi örülhettünk! Szép volt fiúk!

És Game, tényleg!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2008.07.13. 21:07:51

Gratula a fiúknak azért a végén megnéztem volna egy 5 méteres párbajt :wink: ...
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.13. 21:05:31

Ez a meccs is olyan drámai volt, mint a tegnapelőtti. Nagyon fontos győzelem volt, nem csak a 3. hely itt a lényeg.

Európa Bajnoki 3. helyéhez gratulálok a fiúknak! 8)
HAJRÁ MAGYAROK! 8)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.07.13. 21:04:56

Ez a mostani hétvége a 3. helyekről szól:

Talmácsi 3.
Férfi vízilabda válogatott 3.
Női vízilabda válogatott 3.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.13. 17:17:36

Bányász!
Nem volt semmi ebben a rühes dobozban, aztán elkezdtem nézni, és ottragadtam.
Egyébként, hosszú időn kersztül, rendszeresen néztem, figyelemmel követtem. Még Indurain szerettette meg velem, aztán tavaly elvették tőle a kedvemet. A tavalyiból talán ha egy órát láttam, összesen. Undorító volt. Igaz, a tavalyelőtti sem volt kutya. Landis-t legszívesebben lerugdaltam volna a bringáról. Egy kicsit elvették a hitemet, de Ricco most visszahozta.
Én is megnézem a holnapit is, úgy negyed háromtól. A Tourmallet-t így nem látom, de a többit igen. 12,30h-kor kezdődik a közvetítés a jurószporton.
Ja, és Sipos Janit egy élmény hallgatni. Knézyvel igen jó párost alkotnak. Meg a tájak, történelmi épületek.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.13. 17:12:08

Varga Tamás írta:Megnéztem a Tour de France mai szakaszát. Ez a Ricco nagy versenyző lesz, igazi tökös csávó. A Col d'Aspenre egyedül felment úgy, hogy faképnél hagyta az 'öregeket'. Egyre szimpatikusabb az olasz. Már a Girón is megtetszett a vállalkozó szelleme, az ereje, a küzdőképessége. Azt hiszem, a továbbiakban megnézem a versenyt. S remélem, jó helyen fog zárni.
Szép volt fiú!
FORZA RICCARDO RICCO!
Nofene...és hova lett a nagy Tour ellenességed? :wink:

Egyébként télleg nagyon nagyot tekert ma.Legalább ezerrel ment fel a hegyre.És lefele se aggódott.Tetszett ez a szakasz.

Bár szerintem ha nagyon kellett volna akkor az általad említett 'öregek' fel tudták volna venni Ricco tempóját.Mert szerintem úgy számoltak,h lejtmenetbe utolérik,de hát elszámolták magukat.

Holnap tényleg sokminden kiderül.Remélem mostmár olyan valaki is akciózik aki az összetettben is esélyes.Az is jó lenne ha Ricco megint próbálkozna mert akkor kiderülne,h télleg annyira erős mint amennyire látszik vagy 'hagyták' ma.

Mindezzel együtt nagyon szépen csinálta ma.Jó volt nézni a mai szakaszt.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.13. 17:05:14

Megnéztem a Tour de France mai szakaszát. Ez a Ricco nagy versenyző lesz, igazi tökös csávó. A Col d'Aspenre egyedül felment úgy, hogy faképnél hagyta az 'öregeket'. Egyre szimpatikusabb az olasz. Már a Girón is megtetszett a vállalkozó szelleme, az ereje, a küzdőképessége. Azt hiszem, a továbbiakban megnézem a versenyt. S remélem, jó helyen fog zárni.
Szép volt fiú!
FORZA RICCARDO RICCO!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 16:02:33

kleno04 írta:Bocsi lehet nem ide tartozik de meg tudná valki mondani nekem hogy mikr kezdődik pontosan az olimpia :?:
köszike előre is 8)
Augusztus 8. 20.08 perc (pekingi idő szerint; 2008. 08. 08. 08:08. pm.)
Kép
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.12. 16:01:31

Bocsi lehet nem ide tartozik de meg tudná valki mondani nekem hogy mikr kezdődik pontosan az olimpia :?:
köszike előre is 8)
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.12. 15:19:38

Az EB is igenis számít,nem lenézendő esemény,ezek a srácok profik,mindenhol maxot kell nyújtani,nem hinném,h kihatott volna olimpiára,ha itt nyerünk,legalábbis negatívan tuti nem,és nem is azért kaptunk ki,mert nem akartunk nyerni.

Mentálisan nem tudunk föléjük nőni,bár az olimpián óriáis csapást mértünk be rájuk,mivel az a meccs nagyon nekik állt,ha emlékeztek,mégis megnyertük,azóta ők viszik be a csapásokat,de remélem Pekingben ismét fordul a kocka. Csakis a fejekben fog eldőlni a cucc.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 12:37:57

Gyerekek, mi ez a siralomházi hangulat? Engem a legkevésbé sem érdekel ez az EB. Miattam utolsók is lehettünk volna, csak Pekingben legyünk az elsők. Az a legfontosabb, és ott elsők is leszünk! Ebben bízom, és biztos vagyok benne! Ezek a fiúk GYŐZELEMRE SZÜLETTEK!
Mindent bele Kemény Dénes és fiai!
Mi Veletek vagyunk, szeretünk Benneteket, és bízunk Bennetek!
Kép
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.12. 12:07:25

lopakodo írta:
visca el barca írta:ezek a kumma szerbek a sírba visznek. előre látom ,hogy az olimpián is meg fognak szivatni minket... :cry:

mentálisan volna hova fejlődnünk hozzájuk képes (és nem csak a vizilabdára gondolok)
és az utolsó másodpercbe egy kapufa.... ](*,) #-o #-o ](*,)
hát sajnos ez jut nekünk már lassan nem is tom aszem 4 év nem tudjuk legyőzni őket de egyszer lehet pont most az olimpián meg fog törni a jég és akkor semmi és senki nem állíthat meg minket :wink: :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.07.12. 11:52:25

visca el barca írta:ezek a kumma szerbek a sírba visznek. előre látom ,hogy az olimpián is meg fognak szivatni minket... :cry:

mentálisan volna hova fejlődnünk hozzájuk képes (és nem csak a vizilabdára gondolok)
és az utolsó másodpercbe egy kapufa.... ](*,) #-o #-o ](*,)
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.12. 11:48:08

Bodi írta:Nadal mindig is a Realnak drukkolt.
Dehát ennyi hibája neki is lehet,ettől még szerethetjük! :lol:
Hát nem éppen mer amikor valami rokona a Barcaba volt akkor a barcanak szurkolt és utána lett realos!!De én ettől függetlenül szeretem Nadalt mer spanyol és [auto_cenzúra] jó teniszező!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.07.12. 11:44:55

visca el barca írta:ezek a kumma szerbek a sírba visznek. előre látom ,hogy az olimpián is meg fognak szivatni minket... :cry:

mentálisan volna hova fejlődnünk hozzájuk képes (és nem csak a vizilabdára gondolok)
hát most olvastam a Nemzeti Sporton az interjút, pont ezt mondom, mentálisan az egész magyar nemzet sajnos a szerbek alatt van és nem csak a vizilabdában :(
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.12. 10:19:41

ezek a [auto_cenzúra] szerbek a sírba visznek. előre látom ,hogy az olimpián is meg fognak [auto_cenzúra] minket... :cry:

mentálisan volna hova fejlődnünk hozzájuk képes (és nem csak a vizilabdára gondolok)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.07.12. 08:42:06

lionelmessi19 írta:Én még jól emlékszem rá hogy ott sírt örömében a Bernabeuban, mikor bajnok lett a Madrid.. :oops: :?
Azért nem kell elszontyolodni, Nadalt sem kell megutálni azért mert Real szurkoló. Nem kell fekete-fehéren tekinteni az emberekre. Magam madrid szurkolóként számos Barca szimpatizáns sportolót, közéleti személyt szeretek és tisztelek, ugyanakkor vannak olyan realosok, akiktől frászt kapok :) A klubszimpátia nem élet-halál kérdése :D
A vizilabdához még csak egy hozzászólás tanulságos. Nem tetszett a magyar kommentátor kishitűsége, aki fél perccel a meccs vége előtt odaadta a győzelmet a szerbeknek, igen győztek, de az utolsó lövés ami kapufa lett be is mehetett volna. És akkor mi van? Kiderül hogy a közvetítő ősmagyar betegségben szenved időnap előtt felad minden reményt, ugyanez van a foci közvetítéseknél is. Ezt a mentalitást kéne legyőzni mindenkinek. Ezt a kishitűséget ami jellemző ránk magyarokra. Néha átkapcsoltam a szerb adóra, vajdasági lévén megértem a nyelvet. Szerb szemszögből 5-7-nél bezzeg üvöltött a riporter, hogy Ajde ajmo, svi u napad! Vagyis gyerünk mindenki támadjon, pedig 3 és fél perccel a vége előtt még mínusz 2-ben voltak...
Le lehet balkánozni a szerbeket, meg undorodni tőlük, viszont a mentalitásukat írígylem, ezt a soha fel nem adást ezt a pozitív életszemléletet, ami nem csak a sportban érvényes rájuk. Néha tanulhatnánk tőlük :(
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.07.11. 22:40:40

Annál jobb lesz az olimpiai döntőben megcsapni őket 8)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.11. 22:26:22

Éljen a jugoszláv döntő.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.10. 18:24:36

Bodi írta:Nadal mindig is a Realnak drukkolt.
Dehát ennyi hibája neki is lehet,ettől még szerethetjük! :lol:
Ez így van attól még szeretjük :!: 8)
De egyszer majd csak észkez kap hogy rossz csapatnak drukkol és visszatér a gyökerekhez :!: :mrgreen:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Válasz küldése