Hazai és nemzetközi kézilabda

Minden ami nem foci, de sport
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.15. 12:50:52

Sajnáltam a svéd ellenőrt!Végre sikerült meggyőznie magát és minket is,hogy menjen a meccs,erre a bosnyákok bunkón elkezdenek énekelni!Minősíthetetlen magatartás,ők akartak Vb-re menni?Na ne vicceljenek....
Remélem, a magyar sérültekkel semmi komoly nincs!
.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.06.15. 12:32:50

Nem tudjátok hogy Eklemovic sérülése mennyire komoly?
Kép
Pocs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.14. 20:49:22
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.15. 12:23:20

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Egyébként most ez az eredmény marad vagy valami más lesz?
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.15. 11:58:32

ez botrányos hogy ezek a déli népek nem tudnak veszíteni tisztességesen ha kikapnak akkor kikapnak mire volt ez jó nekik őszintén most biztos jobb lessz hogy egy jó idejig (remélem évig) el lesznek tiltva minden nemzetközi tornától :!:
ez biztos jobb nekik :lol: 8)
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.06.15. 10:56:12

Biztos fogják ismételeni.Lefújás előtt 11 perccel kezdődött az egészvagy lehet már kicsit hamarabb, mert először csak félbeszakította az ősz hajú úr, asszem a svéd.Utána mondta a magyaroknak, h vonuljanak ki.

De hát szörnyű lehet az tényleg.Sztem kézilabdához képest egy nagyon nagy pályán játszottak, egy igazi katlanba.És ami a bosnyákok kezébe került az ment a magyarokra. :? :roll: (papír,gyújtó,üvegek,esernyő-amit láttam)
Kép
socio66

2008.06.15. 10:34:13

Barcaforever írta:Szavak nincsennek a tegnapi meccsre, szégyen, h még mindig vannak ilyen emberek,szurkolók, akik nem tudják hol a határ.Hát mit csinálnának egy tenisz meccsen, ha otthon játszana a kedvencük Nadal ellen... :shock: :twisted:

Igen esernyő találta el, Gált pedig a szeme alat gyújtóval. :?
nincs az esetről valami felvétel esetleg? nem láttam eddig... :o
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.06.15. 10:32:25

Szavak nincsennek a tegnapi meccsre, szégyen, h még mindig vannak ilyen emberek,szurkolók, akik nem tudják hol a határ.Hát mit csinálnának egy tenisz meccsen, ha otthon játszana a kedvencük Nadal ellen... :shock: :twisted:

Igen esernyő találta el, Gált pedig a szeme alat gyújtóval. :?
Kép
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.06.15. 08:39:17

Varga Tamás írta:Eklemovicsot egy kemény tárggyal úgy lábszáron dobták, hogy beszakadt a vádlija
Azt olvastam, hogy egy esernyővel dobták lábszáron...
Szép kis nép, de ezt eddig is tudtuk.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.15. 07:34:38

ez a meccs, pontosabban a körülmények tényleg nagyon kemények voltak. akkor durvultak be a dolgok, amikor az egyik bosnyák úgy ment bele a védekező magyarokba, h két embert felborított, de ő sérült meg. azt a fa.szit ölben vitték le, amitől nem lett jobb kedve annak a 7000 láncdohányos gyökérnek, akik kimentek a sportcsarnokba. ráadásul a kispadon, vagyis inkább az akként szolgáló székeken kezdték el műteni a gyereket, akinek erre természetesen semmi szüksége nem lett volna, viszont dobott egy lendületeset az egyébként sem túl visszafogott hangulaton. miután mindent beszórtak a zsebeikből és a környezetükből a páylára a kedves nézőink, folytatódott a meccs, de befújt a bíró egy kétpercest az egyik bosnyák ellen (sztem feleslegesen), és akkor kiderült, h maradt még mit ívelgetni a fiataloknál, nem is kis mennyiségben.
nem kéne az ilyen brigádoknak megengedni az otthoni meccseket, amíg nem tudnak normális körülményeket biztosítani.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.14. 23:53:34

Csatlakozom djtrack-hez! Ez szánalom! Hogy egyes idióta barom emberek, hogy el tudják rontani mások kedvét! Mint például az idegbeteg barom Diósgyőri keménymag, akik eljötek nyíregyre randalírozni a Szpari - Miskolc meccsen! :evil: Gratulálok még1x nekik! :evil: /Bocsi az off-ért/
Na, de kanyarodjunk vissza, boszniát elég rendesen meg kéne büntetni! És mire fel kezdtek el dobálózni? Csak úgy? Mint ahogy az idióta szurkolók is szoktak? Régen nem a sprotról szól a "sport".
Ennek ellnére szép volt srácok, további sikereket a Magyar Kézilabdának! :wink:

/Elnézést, ha megsértettem a DVTK drukkereket, de ez így volt! Bár nem mintha nálunk sem lenne idióta barom keménymag Nyíregyházán.../
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.06.14. 23:46:28

faithnomore írta:nem láttam a meccset, de mesélték mi történt meg olvastam és érdekelne hogy esetleg később lejátszák-e még a 21 percet vagy lefújták a meccset végleg?
A 21 az 11 :D bocs az offért. Nem túl valószínű és azok a ... számíthatnak kis retorzióra.
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.06.14. 23:11:49

Tényleg elképesztő ami történt és Tamásnak kell igazat adjak, ezek a balkáni országok valóban fényévekre járnak a KULTÚRÁLT euurópai mentalitástól, hozzáállástól, viselkedéstől. Sajnálat hogy így ért véget a meccs, sajnálom a bosnyák játékosokat, mert ez a viselkedés egyben minősíti az országukat is sajnos és ők isszák meg a levét ha betiltják a pályájukat.

És még annyit hogy Veszprém megyei lévén, ismerem az MKB Veszprém szurkolótáborának hozzáállását. Amilyen hangulatot ők a pici csarnokukba képesek voltak varázsolni az valami elképesztően fantasztikus, már-már a balkáni-stílusra hajazó fanatizmussal tudnak buzdítani és néha bizony szitkozódni is, de ilyen sporttól és kúltúrált megnyilvánulástól igen messze álló - már bocsánat - állatságot, soha az életbe nem tennének.
A fiúknak pedig gratulálni tudok, a játékuk alapján is megérdemelték a továbbjutást!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2008.06.14. 23:08:01

nem láttam a meccset, de mesélték mi történt meg olvastam és érdekelne hogy esetleg később lejátszák-e még a 21 percet vagy lefújták a meccset végleg?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.06.14. 23:02:45

van Bommel írta:
Varga Tamás írta:Bosznia - Magyarország 24 - 27, a 49. percben félbeszakadt.
Ezen a meccsen is bebizonyosodott, hogy a Balkán nem Európa része. Gyalázat és gyomorforgató volt, amit a csőcselék megengedett magának. Mindent bedobáltak a pályára, ami a kezük ügyében volt. Sajnos, a bosnyák játékosok, vezetők pedig adták a szurkolóknak nevezett barbárok alá a lovat. A hírek szerint Gál Gyulát szemen dobták, felszakadt a jobb szeme, míg Eklemovicsot egy kemény tárggyal úgy lábszáron dobták, hogy beszakadt a vádlija. A bírókat és az ellenőrt sem kímélték. Sőt. Miután a svéd ellenőr 10 perces misszió után rávette a magyarokat a folytatásra, tovább folytatták a nézők a randalírozást. Valami bosnyák vezető bosnyák nyelven közölte, hogy folytatják a meccset. Rá pár percre a svéd ellenőr is megszólalt - angolul. Mire kifütyülték, elkezdték dobálni. Először bocsánatot kért a nézőktől, hogy nem tud bosnyák nyelven, ezért angolul szeretne szólni - de tovább dobaálták. Ekkor közölte, hogy a mérkőzésnek vége.
A meccsen végig jobbak voltunk. Tisztelet az izlandi bíróknak, akik dacolva 7500 ember hangerejével és lélektani nyomásával korrekt, tisztességes módon vezették a meccset.
Boszniát pedig jól megbüntetném. Messze vannak ők Európától: úgy 500 évnyire.
SZÉP VOLT FIÚK!
Mélységesen egyet kell Veled értenem. Sajnos... Már megint nem a sporté volt a főszerep. :cry: A Válogatottnak pedig gratula
szégyen mi történt!!! még jó h nem láttam a meccset mert a távirányító repült volna rendesen idegességemben!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.06.14. 22:55:23

Varga Tamás írta:Bosznia - Magyarország 24 - 27, a 49. percben félbeszakadt.
Ezen a meccsen is bebizonyosodott, hogy a Balkán nem Európa része. Gyalázat és gyomorforgató volt, amit a csőcselék megengedett magának. Mindent bedobáltak a pályára, ami a kezük ügyében volt. Sajnos, a bosnyák játékosok, vezetők pedig adták a szurkolóknak nevezett barbárok alá a lovat. A hírek szerint Gál Gyulát szemen dobták, felszakadt a jobb szeme, míg Eklemovicsot egy kemény tárggyal úgy lábszáron dobták, hogy beszakadt a vádlija. A bírókat és az ellenőrt sem kímélték. Sőt. Miután a svéd ellenőr 10 perces misszió után rávette a magyarokat a folytatásra, tovább folytatták a nézők a randalírozást. Valami bosnyák vezető bosnyák nyelven közölte, hogy folytatják a meccset. Rá pár percre a svéd ellenőr is megszólalt - angolul. Mire kifütyülték, elkezdték dobálni. Először bocsánatot kért a nézőktől, hogy nem tud bosnyák nyelven, ezért angolul szeretne szólni - de tovább dobaálták. Ekkor közölte, hogy a mérkőzésnek vége.
A meccsen végig jobbak voltunk. Tisztelet az izlandi bíróknak, akik dacolva 7500 ember hangerejével és lélektani nyomásával korrekt, tisztességes módon vezették a meccset.
Boszniát pedig jól megbüntetném. Messze vannak ők Európától: úgy 500 évnyire.
SZÉP VOLT FIÚK!
Mélységesen egyet kell Veled értenem. Sajnos... Már megint nem a sporté volt a főszerep. :cry: A Válogatottnak pedig gratula
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.06.14. 22:52:25

Bosznia - Magyarország 24 - 27, a 49. percben félbeszakadt.
Ezen a meccsen is bebizonyosodott, hogy a Balkán nem Európa része. Gyalázat és gyomorforgató volt, amit a csőcselék megengedett magának. Mindent bedobáltak a pályára, ami a kezük ügyében volt. Sajnos, a bosnyák játékosok, vezetők pedig adták a szurkolóknak nevezett barbárok alá a lovat. A hírek szerint Gál Gyulát szemen dobták, felszakadt a jobb szeme, míg Eklemovicsot egy kemény tárggyal úgy lábszáron dobták, hogy beszakadt a vádlija. A bírókat és az ellenőrt sem kímélték. Sőt. Miután a svéd ellenőr 10 perces misszió után rávette a magyarokat a folytatásra, tovább folytatták a nézők a randalírozást. Valami bosnyák vezető bosnyák nyelven közölte, hogy folytatják a meccset. Rá pár percre a svéd ellenőr is megszólalt - angolul. Mire kifütyülték, elkezdték dobálni. Először bocsánatot kért a nézőktől, hogy nem tud bosnyák nyelven, ezért angolul szeretne szólni - de tovább dobaálták. Ekkor közölte, hogy a mérkőzésnek vége.
A meccsen végig jobbak voltunk. Tisztelet az izlandi bíróknak, akik dacolva 7500 ember hangerejével és lélektani nyomásával korrekt, tisztességes módon vezették a meccset.
Boszniát pedig jól megbüntetném. Messze vannak ők Európától: úgy 500 évnyire.
SZÉP VOLT FIÚK!
Kép
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.14. 20:55:26

áhh én nem nézem minek nyertek a spanyolok és ez a lényeg :!: :lol:
az oroszok meg úgy is leverik a görögök pofáját ezért minek nézzem :D
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.14. 20:50:58

Bizony,h ,bár kapcsolgatom Ebét is azért. Kettővel nyertünk itthon,idegenben kelleni fog a nagyon jó játék,ami egyenlőre meg is van.

HAJRÁ MAGYAROK!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.14. 20:47:01

nézi valaki a magyar meccset vagy csak én mert jelenleg nagyon fontos meccset játszunk és egyenlőre jól állunk 8-4 a javunkra :?: :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.06.09. 23:02:41

A román Vilcea megszerezte a második magyar játékosát is. A Dunaferr beállósa Borbás Rita is aláírt Szűcs Gabi után.
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.06.07. 23:13:08

Borzalmas volt amit csináltak a meccsen. A rengeteg kihagyott ziccer, koncentráltsági hibák még nagyon sokba kerülhetnek.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.06.07. 19:04:34

VB-selejtező, 1. mérkőzés:

Magyarország - Bosznia-Hercegovina 27-25
Eklemovic és Iváncsik Gergő összesen 14 gólt lőtt.

Elég sovány ez az előny... :roll:

A visszavágó majd jövőhéten lesz.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.30. 15:15:46

Lesy írta:Alighanem félreértetted amit írtam. Nekem nem az itthon játszó játékosok ismerettségével van gondom, hanem azokkal, akiket venni akar a Veszprém. Róluk nem hallottam még eddig semmit.
Mindenki félreértett mindenkit. :)
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.29. 22:39:28

kovinho írta:
Lionel Messi Fan írta:azért mert ti sokan nem ismretek egy játékost attól még nem ismeretlen csak nem vagytok benne ebbe a sportágban annyira mint pl. én meg sokan mások
Nekem nem ez a problémám, legfeljebb Lesy-nek.
Alighanem félreértetted amit írtam. Nekem nem az itthon játszó játékosok ismerettségével van gondom, hanem azokkal, akiket venni akar a Veszprém. Róluk nem hallottam még eddig semmit.
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.29. 18:46:39

Angyelkovics verekedik színéskedik ennyi lehet jó de nála van 1000szer jobb,Pick Szeged a Magyar Kupát is csak megvette bajnoki döntöt kb. 30Millió Ft-ért rendezhették meg ha nem otthon rendezik akkor soha sem nyer a semmit idén a Pick Szeged ,MKB Veszprém az elmúlt 20 évben 1000szer többet mutatott fel 16xMagyar Bajnok 2xKek győztes 15x Magyar Kupa győztes és 2002-ben BL döntös volt a legjobb magyar játékosok mindig is ott voltak,Magyar bajnokság a férfi 2 csapat MKB Veszprém és Pick Szeged nah meg a Dunaferr lassan de utánpótlás terén a Győr a Pler nah meg a Dunaferr Szeged Veszprém ,nő bajnokság 2 csapatos GYőr + Dunaferr és a többi csapat azért nem tud érvényesülni a férfi és női bajnokságban is mert a kézilabdára ebben az országban rettenetesen kevés pénzt áldoznak mert ebben az országban csak a foci van támogatva ami abszolut nem megy
„Leo a legjobb. Kaká és Ronaldo jók, de amit ő tud alkotni a pályán, az összehasonlíthatatlan más megoldásokkal…”
Válasz küldése