Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.03.16. 14:13:49

Jó futam volt, szinte midenki játékban volt.
Kimi és Massa hibázgattak, aztán a Ferrarik meg is adták magukat. :)
Kubica versenyét jól elrontották. :cry:
Dennis örömét is jó volt látni, amikor Kova nagy nehezen visszaelőzte Alonsot. Aztán... én is jót nevettem. :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.16. 14:02:41

barca99 írta:Miki! Csak 3 zárójeles rész volt a hszemben... de nem baj, reménykedem, hogy mindhárom tetszett. :D
Kis hamis :lol: Tudod te melyikre értettem 8) 8) :D

(kicsit talán nekem is szántad :lol: /széthajtás :twisted: / de tényleg tetszett :wink: )
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.16. 13:59:34

Miki! Csak 3 zárójeles rész volt a hszemben... de nem baj, reménykedem, hogy mindhárom tetszett. :D

Szerk. itt is: Czollner tényleg rossz kommentátor. :? Sokszor csak makog, meglát egy kocsit, hirtelen tippelget össze-vissza, hülyeségeket beszél... Wéber nagyon elegánsan mondja a dolgait, érti is amit mond, és ki is tudja magát fejezni.

Tehát előre egy Palik - Wéber kommpárosért. Palikon lehet röhögni, meg egy-egy előzésnél már szinte orgazmusa van, Wéber pedig érti a dolgát. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2008.03.16. 14:03:00-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.16. 13:55:04

LG írta:Na :!: Asszem Miki kérdeze lejjebb, h nem-e jár a piros lámpán áthajtásért kizárás. DE. Épp ezért Rubenst kizárták, Kimi igy szerzett 1 pontot :!: Az is vmi :)
Bár én inkább Massának szurkolok, de a lényeg, h Ferraris legyen a VB. Remélem a kövi futamon javitanak.

A BMW javulásának is örülök, Heidfeld és Kubica is szimpik.
Más: Palik nélkül nem volt az igazi :(
Hm,most büszke vok magamra 8) :D De ami jár,az jár. Annyi a különbség,h anno Kanadában egyből fekete zászlót kaptak az érintettek,itt meg kicsit később esett le a dolog a bíráknak :roll:

B99!
(az a zárójeles rész annyira tetszett :wink: :lol: )

Palikot lehet utálni (én nagyon bírom),de azt el lehet ismerni,h nélküle vmi elképesztően unalmas a közvetítés...még Wéber bírom,mert nagyon vágja a témát,de ez a Czollner :? Palik mindenképp kell az egyik székbe,onnantól már rossz verseny nem lehet,feldobja,ha máshogy nem,hát bealázza Gyulánkat :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.16. 13:54:01

LG írta: Más: Palik nélkül nem volt az igazi :(
Egyetértek, bár ma sztem elélvezett volna.. :D Nekem nagyon hiányzott, ugy ahogy ő átéli a futamokat, nélküle nem f1 az f1.. :(
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.16. 13:42:50

Na :!: Asszem Miki kérdeze lejjebb, h nem-e jár a piros lámpán áthajtásért kizárás. DE. Épp ezért Rubenst kizárták, Kimi igy szerzett 1 pontot :!: Az is vmi :)
Bár én inkább Massának szurkolok, de a lényeg, h Ferraris legyen a VB. Remélem a kövi futamon javitanak.

A BMW javulásának is örülök, Heidfeld és Kubica is szimpik.
Más: Palik nélkül nem volt az igazi :(
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.16. 13:38:57

Elég nagy csalódás ez a hétvége... :( Sajnálom Massát, a hibája ellenére szépen jött fel, amig DC ránem húzott és elvárja h Massa kérjen elnézést a szituért, nem nevetséges? :D
Kimit is sajnálom, túlvállalta magát, bár jó volt látni, hogy ég benne a tűz, rég láttunk ilyen előzéseket és bevállalásokat. Barichello kizárásával kapott 1 pontot, az is valami.
Bourdaist sajnálom a legjobban, neki drukkoltam már a végén, szimpatikus gyerek, és a torro rosso csapat is. Csak 3 kört kellett volna kibírni... ez a szerencse, ami Kimire is lesúlytott a végén, nemvolt elég ez a verseny, még a moci is felmondja a szolgálatot. Ferrárinál ellehet gondolkozni, kicsit még csipás a szemük..

Malaiziába visszavágun és lealázunk mindenkit!!!
HAJRÁ MASSA & FORZA FERRARI!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.03.16. 13:30:01

hát kimi sajnos nem ért be.. :( de NICCCKY Heidfeld yeee :) végre aránylag jó kocsiban azért már.. tavaly is ott voltak kubicával együtt a dobogós helyek mögött :D Hajrá Nick,Kimi!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.03.16. 13:09:55

Én reggel is megnéztem, meg most is nézni fogom, hátha Kimi nem bénázza el azt a kanyart, ott Kova mögött:D Hátha megnyerné a versenyt:D:D:D:D
Amúgy simán bejött volna másodiknak szerintem, mivel a 3. leggyorsabb kör, az övé volt a mezőnybe, és elég jól taktiáztak nála!
Na majd malájban odakeni:D:D:D:D:D

Go go go Kimi, és Visca el Barcelona
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.16. 12:50:20

Egész izgalmas volt a futam, Massa-fiú meglepődött, hogy nincs kipörgésgátló... :D

A Ferrarik hihetetlenek, a Vörös Birodalom-érában elképzelhetetlen volt, hogy elromoljanak... beszrok, ha most a Merci lesz ilyen. Az újoncok még nem tiszták nálam, de úgy rémlik jól mentek, Nelsinho viszont a gyengébbnél is gyengébb. Majd belejön.

Sztem idén is a két nagy fog domiláni (az 1.-2. és a 22.-23.... :mrgreen: ) viszont a többiekkel is komolyan kell számolni. A Honda bíztató, remélem lesz még jobb is.

A Ferrari is gyors, Kimi jól tolta a nehéz géppel is, ha nem hátráltatja a technika (gondolom tegnap nem ő hajtotta szét a benzinadagoló-szoftvert :) ) akkor esélyes a címvédésre. (mekkorát rajtolt! :shock: )

Még kb. 2 futam és reálisan lehet elemezni az évet. :)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.16. 11:11:46

Írtam egy jókis elemzést, de gyors kitöröltem nehogy még az életemmel fizessek érte. :D :D
Amugy felvehetnétek kazira, ha túl reggel van, és felkeltek meglesitek, legalábbis régen én eztszoktam csinálni. Mivel neten hírportálok eléggé tele vannak vele...Szal... Bár én mindig élőben nézem meg, legyen az bármikor.:)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.03.16. 11:09:53

Drigo írta: Én pl pont azért néztem be ide, mert tudtam itt most megtalálom a végeredményt, és ezért nem kell máshova mennem.
Ezért szeretek ide járni itt minden megvan a forumon ami kell :lol: . Én ugyis tudok az ismétlésen izgulni h tudom a végeredményt elöre és ahogy irtátok csak 7en értek célba akkor nem lehetett egy unalmas verseny szal mindenképpen megnézem :wink: .
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.03.16. 10:37:04

Ezt a kört már tegnap is lejátszották az illetékesek, akkor is Miki véleményét osztottam. Én pl pont azért néztem be ide, mert tudtam itt most megtalálom a végeredményt, és ezért nem kell máshova mennem. Ha már nem is nézem a futamokat a végeredményről azért szoktam informálódni.

A Valencia elleni kupaelődöntőn volt hasonló szitu (a sporttv csak csúsztatva adta a meccset). És ott nem szabadott beírni az élő történéseket, pedig a topic címe "Élő közvetítések", elég nevetségesnek éreztem. Szerintem ez így bőven rendben van.

Nem úgy pl amikor megy a BL és néhány okostojás beírja az élő közvetítésekbe más meccsek eredményeit, hihetetlen, de néhányan mindig elsütik sokak nagy örömére.

Meg most én nem érek haza 2-re -amikor a legtöbb futam van- akkor a többiek ne írják be az eredményt, mert én nem tudom élőben nézni? Aki akkora nagy fan az úgyis élőben nézi a többiek meg csak "balhézni" járnak ide...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
potike1
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2008.02.14. 15:49:21
Tartózkodási hely: Gyergyó, Románia
Kapcsolat:

2008.03.16. 10:30:40

Krojf írta:Ej, ej, komáim!!!
Miért nem bírtok várni az ismétlés végéig???
Én is láttam Veletek együtt élőben a futamot, de odaát az
Ági-féle fórumon sem zengtem róla hozsannát, hogy mekkora
eseménydús verseny volt!!!
Most Katyusával lőttétek ripityára a verseny velejét, amelyikünk
pedig csak az ismétlést tudja megnézni és egészen véletlenül
idetéved előtte, az kitépi az összes szőrzetét, ami a testén helyet
foglal!!!
De rossz gyerekek vagytok, legközelebb jövő héten a sepangi
verseny is hasonló időpontban lesz, így talán célszerű lenne az
első kézből való közléseket visszafogni az ismétlés végeztéig!!!
Szóval hagyjunk némi izgalmat a többieknek is, akik ahhioz
fáradtak, vagy kényelmesebbek, hogy élőben tekintsék meg
a jövő heti folytatást!!!
Az európai időzónát kedvelő barátaink nevében a Ti Krojf komátok.
Aki ismétlést tudja megnézni, ne olvassa a Forma-1 topikokat. Semmilyen portálon. Ilyen egyszerű.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.16. 10:14:31

Krojf!

Most nem értek veled egyet :wink:

Aki csak az ismétlést nézi,és van némi esze az nem pillant addig ide. Ennyi az egész.

Ha pl Ágis fórumra írtad volna be,az más szitu,mert ott nem egy ilyen infóra számítanak,és az tényleg szívás,de egy F1es topicba talán számítani kellene rá :roll: Az lenne a kicseszés,ha Barca a Bajnokok Ligájába beírom,h U.i.: 7en értek célba csak,stb,stb,stb...mert ott nem lehet erre számítani.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.16. 10:11:03

Hát sajnos mind2 Ferrari elszállt, és is csak abban bizom, h ezzel vége is lesz a balszerencsének idén, és innentől zúzunk. Nagyon sajnálom Kimit, Massát, és mindenkit, aki pechesen kiesett, Burdaist, Vettelt különösen, na meg szegény Kovalainent is, ő is nagyon ráfázott.

Ja, amugy a japán hülyegyerek, nem jut szembe a neve, na, de ő nagyon hiányzott ide :x Nem volt elég Sato, most jött még egy nála is sokkal veszéjesebb gyerek, most is kilökte majd fél mezőnyt, tavaly meg ugye elütötte a szerelőt :? Ilyet mért egednek versenyezni :?: :evil:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.03.16. 09:26:15

Ej, ej, komáim!!!
Miért nem bírtok várni az ismétlés végéig???
Én is láttam Veletek együtt élőben a futamot, de odaát az
Ági-féle fórumon sem zengtem róla hozsannát, hogy mekkora
eseménydús verseny volt!!!
Most Katyusával lőttétek ripityára a verseny velejét, amelyikünk
pedig csak az ismétlést tudja megnézni és egészen véletlenül
idetéved előtte, az kitépi az összes szőrzetét, ami a testén helyet
foglal!!!
De rossz gyerekek vagytok, legközelebb jövő héten a sepangi
verseny is hasonló időpontban lesz, így talán célszerű lenne az
első kézből való közléseket visszafogni az ismétlés végeztéig!!!
Szóval hagyjunk némi izgalmat a többieknek is, akik ahhioz
fáradtak, vagy kényelmesebbek, hogy élőben tekintsék meg
a jövő heti folytatást!!!
Az európai időzónát kedvelő barátaink nevében a Ti Krojf komátok.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.03.16. 07:58:57

Nagyon [auto_cenzúra] a két Ferrari...szerencsére.Hajrá Hamilton :!:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.16. 07:32:58

Annyi biztos, h rengeteget kell fejlődnie a csapatoknak, összesen 7! versenyző ért be... Mindent elárul mennyire dolgoztak jol a Ferrarinál például :?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.16. 07:20:21

Fernando írta:Raikkönen nem ért be :wink:
Bourdais-t azért eléggé sajnálom :( Újoncként 4. helyről utolsó előtti körben nem kellemes kiesni.
De úgy tűntetik fel ilyenkor,ha vki ennyire a végén esik ki,mintha beért volna,csak x kör hátránnyal :wink:

Bourdais-t rendkívűl sajnálom,főleg azt,h csak 29évesen mutatkozhatott be :(
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.16. 07:18:54

Na remélem a Ferrari ennyivel le is tudta a bénázást :? :roll:

Hamilton nagyon magabiztos volt. Jó a meki,bár Ferrari is ott lesz mellettük.
Ahogy számítottam rá a BMW még nem érett meg futamgyőzelemre,versenytempójuk nem annyira jó.

Barichellonak is grt,elég stabil teljesítményt nyújtott,és még a SC előtt is jó helyen autózótt...

Alonso hozott egy jó futamot,és épp elegen estek ki előle,h 4.legyen,szntem Ő mindenkinél jobban örül ennek,mert másképp összejött volna neki kb egy 8.hely max. De majd ez észrevehető lesz a többi futamon.

Azt megjegyezném,h a visszajátszás azt bizonyítja,h Barichello piros lámpánál hagyta el a boxot,ugyanezért 3 éve aszhem Montoyát (és talán Massát is) feketezászlózták (azaz kizárták) a versenyből Kanadában :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.16. 07:17:39

Raikkönen nem ért be :wink: Rosbergnek gratulálok a 3. helyért.
Bourdais-t azért eléggé sajnálom :( Újoncként 4. helyről utolsó előtti körben nem kellemes kiesni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.16. 07:09:58

Azért izgalmas futam volt.:

1. Hamilton
2. Heifeld
3. Rosberg
4. Alonso
5. Kovalainen
6. Barichello
7. Nakajima
8. Bourdais
9. Raikkönen

Elég kevesen értek célba. Raikkönen rengeteget hibázott, és a végén összeszedett 5 kör hátrányt, Hamilton tökéletes futamot produkált és egy percig sem volt veszélyben a győzelme, a nap vesztese pedig Bourdais, aki 4. is volt, de a Toro Rosso elfüstölt a végére.

Rosbergnek nagy grat, bár várható volt! :)
in to exile
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.16. 06:24:24

Ezért kár volt felekelni... :(

Raikkönen sajnos túl becsülte a fékjeit, Massa Ferrarija pedig egyszerűen kiesett.

Bourdais a 6. egyenlőre :shock:
in to exile
Válasz küldése