Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.05. 06:35:19

PCsabi írta: Ezzel el is dőlt a döntő :mrgreen:
:arrow:
PCsabi írta: szerintem 9-3-ra nyerni fogok.
:mrgreen:

Szoros csata, amennyit lehetett faragtam ma, de holnap szintén hasonló nagy hajrá kell ha megakarok fogni 6 kategóriát. Nem lehetetlen, de Harden elfogja ezt intézni. Remény van, s igazából egész hét annyira szoros volt, meg ide-oda ugrált a mérleg, hogy igazságos lenne a 6-6. :P Mondjuk szerintem akkor te felrobbannál, de ennyi szerencsém lehetne, másban nem bízhatok csak a szerencsében, de lassan készülhetsz, hogy bizony harmadik bajnoki címed zsinórban, hihetetlen.....

Mondjuk igazságosságról beszélni úgy, hogy az egyik csapat "tankol" a másik meg össze-vissza cserélte magát nem igen lehet. Főleg úgyhogy a drafton is a legrosszabb helyzetből indultál, egyértelműen te érdemelnéd meg jobban, s 6:6-tal nyernék az fura egy dolog lenne a sorstól.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.03. 17:05:57

Bob_Marley írta:GRAT GAME
Ezzel el is dőlt a döntő :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.03. 05:04:18

PCsabi írta:Bob finoman fogalmazva szétjinxelte a ligát :mrgreen: Nem jutok be a PO-ba, grat kamaj, kiesek, grat Cumbee. Nekem csütörtökön be ne írd, hogy grat Game :mrgreen:
Neked ez a mániád, de ha ezen múlik tényleg akkor GRAT GAME. :D Parsons+Wade térdsérülés ezzel azt hiszem eldőlni látszik a dolog, pedig irgalmatlan jó csata volt ez. Kár érte, több volt benne, de amíg ilyenek vannak, hogy Harden 51 pont meg ő és Morrow 14 tripla egy este, addig lehet nálam az Atyaúristen is, bitang nehéz. Griffin 40 pontja szinte elvész az ilyenek mellett. :D Emberhátrányban is leszek, s forma alapján sem lehet tartani Game 1-2 emberével a lépést. Grat, zsinór három, hihetetlen....
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.30. 23:38:05

Bob finoman fogalmazva szétjinxelte a ligát :mrgreen: Nem jutok be a PO-ba, grat kamaj, kiesek, grat Cumbee. Nekem csütörtökön be ne írd, hogy grat Game :mrgreen:

Amúgy ha valaki azt mondta volna, hogy kiejtem meslija-t és neo-t is, azt kiröhögtem volna. De hihetetlen, hogy megint bent vagyok a döntőben, el se hiszem :D Mondjuk csúnya verést fogok kapni, Bob-nak sokkal jobb csapata van, szerintem 9-3-ra nyerni fog.

(Egyébként nem szomorkodnék, ha Bob megverne, nagyon kijárna már neki egy bajnoki cím.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.30. 21:33:08

Bob_Marley írta:
MichaaBee írta:Amit Csabi linkelt pár hete NBA+NFL+MLB ultramegagigaszuper fantasy liga csak az én érdeklődésemet keltette fel? :) Azt hiszem egy héten belül esedékes lenne az indulása, úgyhogy ha esetleg mégis akarnánk páran ilyet, akkor időszerű volna. Persze ha... :D
Én a baseball miatt ebben nem vennék részt, pedig tuti érdekes lenne. Ortizon kívül nem ismerek szinte senkit úgy meg picit nehéz, 30 csapatból ismerni egy játékost. :D
NFL-ben én is kb. annyira vagyok otthon, mint MLB-ben, szóval végülis mindketten a kétharmadával lennénk tisztában a dolgoknak. :D

Egyébként meg mit sírtál itt, hogy be se jutsz a PO-ba, aztán döntő. :D Csabit meg nem is mondom már, ha three-peatezik egyet, akkor lehidalok. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.03.30. 21:09:49

Skacok, lesz NBA PLAYOFF FANTASY mint tavaly? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.30. 13:49:23

Úristen továbbjutottam. :D Utolsó napon mindenkinek nagy pacsi, csóközön és virágok az öltözőkbe. A szezon talán legjobb napját hoztam (főleg, hogy Crowder-Walker beugrós volt), Curryék agyonszórtak, de végül a tolószékkel feltolt Wade apó hozott egyedül negyven pontot a héten. Lehetne sorolnom, hogy xy jó volt vagy sem, de igazából három embert emelnék ki a hétrre, akik igazán segítettek továbbjutni, Watson-Iggy-Hendo. Úgy érzem ennyi volt a különbség. Cumbee borzasztó erős volt és végig ikszes volt végül ez a 8-4 is olyan, hogy pár hárompontoson és labdaszerzésen múlt. Ez a három ember meg hat meccsen összekapált majdnem 100 pontot, 12 hármast és 7 labdaszerzést. Túloldalt Cumbeenak nem volt szerencséje a Millsap-Hamilton-Dudley-Pondexter négyessel. Olynyk pont akkor volt jó, mikor kitette, Millsapnek pont akkor tért vissza Hood. Pondexter szépen hozta magát, de extra nem volt, Dudley meg még talán sérülten nem tudott sokat hozzátenni. Nekem meg szerencsém volt, Stuckey nem tért vissza hét közepén így többet tolt Watson, Iggy nagyon elkapta a Portland meccset, Hendo meg a Hawks meccset.
Nagy csata volt, grat Cumbee, rég nem izgultam, örömködtem, bosszankodtam ennyit egy párharcon remélem te is így érezted, hogy epic ütközet volt. És tényleg csak ezen múlt, hogy 1-2 embert nagyon elkaptam FA-ról, s az ő extráik segítettek, különben esély nem lett volna egy ilyen formában lévő Curry-DMC páros ellen.

Másik elődöntőben neo nem tudta kompenzálni az emberhátrányát, s szerintem kicsit későn is "ébredt fel" , hogy legalább FA-kal próbáljon statokat gyűjteni. Game meg megint elvánszorgott a döntőig, hihetetlen. :D Előző héten egy 11-1 győzelmet arattam volna ellene, de ez azért eléggé csalóka. Gallinari nem volt, Whiteside nem volt, Motiejunas nem volt. Ha már itt vagyok, akkor nyilván győzni szeretnék, de tisztában vagyok vele, hogy a szezon ezen szakaszában még inkább benne van az ültetés és sérülés lehetősége. Leonard-Wade-Green-Beal-Hayward potenciális kieső jelöltek, s akkor ott lehet Rudy is a bokájával. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, kemény csata lesz. Game és én én a két leggyengébben kiemeltként jutottunk döntőbe, ez se sűrűn fordul elő. :D Tripla-büntető-steal-pati hat kategória lesz a döntő, hogy ezeket ki tudja elhozni. Bízom benne sikerül nyerni, nem kis tett lenne főleg azok után, hogy szó szerint a PO-ba is utolsó másodpercben estem be. Tipikus olyan ez a pár hét, hogy felépültek a sérültek és 1-2 ember óriási fényt kapott lsd Wade vagy Jackson, ami idáig lendítették a gárdát, de nem szeretnének megállni. :D Egy hetet kell kibírni sérülés nélkül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.29. 19:37:52

MichaaBee írta:Amit Csabi linkelt pár hete NBA+NFL+MLB ultramegagigaszuper fantasy liga csak az én érdeklődésemet keltette fel? :) Azt hiszem egy héten belül esedékes lenne az indulása, úgyhogy ha esetleg mégis akarnánk páran ilyet, akkor időszerű volna. Persze ha... :D
Én a baseball miatt ebben nem vennék részt, pedig tuti érdekes lenne. Ortizon kívül nem ismerek szinte senkit úgy meg picit nehéz, 30 csapatból ismerni egy játékost. :D

neo nem állítasz csapatot?
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.29. 01:56:03

Amit Csabi linkelt pár hete NBA+NFL+MLB ultramegagigaszuper fantasy liga csak az én érdeklődésemet keltette fel? :) Azt hiszem egy héten belül esedékes lenne az indulása, úgyhogy ha esetleg mégis akarnánk páran ilyet, akkor időszerű volna. Persze ha... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.28. 23:03:47

Cumbee írta:Érdekességként néha szoktam nézegetni, hogy a tavalyi álomcsapatom játékosai hogy teljesítenek. Az utolsó egy hónap alapján: Davis: #1, Curry: #2, Leonard: #5, Cousins: #7, Millsap: #9, Irving: #12, Oladipo:#13
Szóval a mostani TOP 13-ból 7 játékosom lehetne. #ilyendraftomtöbbetnemlesz #miértnincstöbbkeeper :D :twisted:

u.i.: Semmi értelme, de jó látni, hogy a számok is alátámasztják azt az érzésemet, hogy kivételesen jó csapatot sikerült összekaparnom.
Én már megnyugodtam, ez van Curry-DMC kikészített. :D Sok lúd nem tud disznót győzni, nagy kár érte.

Viszont olyan keeper ligát tervezek jövőre, ami neked is tetszene. Kategória, létszám stb megbeszélés kérdése, de az alap koncepció az lesz, hogy 5 keeper, viszont. :D Mindenki úgy tarthat, hogy az előző draft köréhez mérten mínusz 1 kör. Így jobban pörögnének a keeperek is, s több embert is meglehetne tartani, sőt, akit valaki kikapar a hátsó körökben pl Jordan vagy Vucevic anno stb, azokat sokáig tudod tovább vinni adott esetben. Értelemszerűen az első körös draftolt következő évben ha megakarja tartani valaki, akkor szintén első körös tartás lenne. Egy második körös meg szintén első körrel tartandó lehetne, tehát itt akár választás is előállna (viszont draftjog szerzés megoldandó lenne). Ha valaki FA-ról ránt be valakit (lsd Whiteside), akkor az utolsó körrel tartandó. Szerintem ezzel nagyon jól pörögne a dolog. Draft első évben kígyó, amúgy állandó a helyezésekhez mérten. Ez a jövő zenéje, de specfiel ebben nagy perspektívát látok, s nem utolsó sorban az ESPN játékos barátibb platform. Game vagy te meg lehetnél commish. Alap koncepció ez lenne, de erről majd szeretném ha értekeznénk, bár egyértelmű hogy nektek ez a mostani keeper liga lesz a prioritás és lehet nem is érdekelne titeket ilyen liga.

Curryt miért nem lehet leültetni? :D Egy ember nem hogy másfél vagy pechjedre kétszer annyit termel mint egy játékosod hanem háromszor annyit.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.03.28. 22:39:07

Érdekességként néha szoktam nézegetni, hogy a tavalyi álomcsapatom játékosai hogy teljesítenek. Az utolsó egy hónap alapján: Davis: #1, Curry: #2, Leonard: #5, Cousins: #7, Millsap: #9, Irving: #12, Oladipo:#13
Szóval a mostani TOP 13-ból 7 játékosom lehetne. #ilyendraftomtöbbetnemlesz #miértnincstöbbkeeper :D :twisted:

u.i.: Semmi értelme, de jó látni, hogy a számok is alátámasztják azt az érzésemet, hogy kivételesen jó csapatot sikerült összekaparnom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.28. 03:27:17

Azért nagyon finoman ez a Curry-Davis-Cousins trió elmehet a bús fenébe. :D Hihetetlen, hogy kis túlzással ők hárman vernek el....Tényleg undorító ez így, hogy dobálják a 40 pontokat....Az hogy Watson fényt kap az belefér. :lol: De hogy Curry-DMC, betermelt eddig 200 pontot az viszont tényleg nonszensz. Hihetetlenül ideges leszek ha ezek hárman vernek el, mert totál igazságtalan lenne. :D Verjen el Ariza, vagy Morrris plusz Oldaipo, de az hogy gyakorlatilag három ember ellen küzdök és nem lehet velük mit csinálni az kabaré. Nagyon érne már, hogy kiüljön valamelyik 1 meccset a hátralévő 2 napban. Ne csak engem verjen már a sors ezekkel, s most már nálam is valaki dobhatna egy harmincast (gondolom majd most Hayward miután nem tudtam betenni se). Egy másodpercre elhittem, hogy továbblehet menni, de így hogy ez a 3 szemétláda ( :D) így játszik lehetetlen. Curry a kedvencem...18 triplát (62%-kal) tett be és van Cumbeenak összesen 37, hát ez mi? :D Tényleg grat, mert ezzel nem lehet mit csinálni ha 2-3 ember gyakorlatilag a hét legjobb játékosai...Not one, not two. :D

ui: hétvégén figyelj a csapatbeállításra, kritikus szokott nálad lenni a Szombat-Vasárnap- :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.26. 13:48:32

Most láttam csak mi volt tegnap, Cumbee gratulálok. Volt másfél-két jó hetem, sajnos több nem volt ebben. A legfontosabb részre, megint beadta pár ember a kulcsot, túloldalt meg Cousins-Curry-Davis emberek elintéztek. Felesleges számolgatni is, csak olyan kategória szoros, amiben speciel én vezetek, s nem marad meg az előny. Jobb csapat ment tovább, kár nagyon a tegnapi napért, de pont egyszerre halt be az összes játékosom....Szerencse nem tartott ki eléggé, richtig hogy Davisék és pont erre a hétre már felépültek, nálam meg pont most sérült meg Hayward is. Még egyszer grat, én lélekben feladtam ezt a hetet. Innen nm lehet visszajönni, a tegnapi után.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.23. 12:34:43

lijacska írta:Hát ez elúszott, ez van. Gratula pcsabi,Teague, Horford, Gortat ha hozza az átlagait, sikeresen kiejtettem magam.Kár érte.
Köszi, hatalmas csata volt! =D>

Igazából nem is tudom, hogy mit írjak, alig hiszem el, hogy fordítani tudtam, tök nyugodtan elmentem aludni, reggel meg jött a meglepődés :)

Bob-bal megalapíthatjuk a Jinx Club-ot :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.23. 10:56:11

Tipikus olyan csata volt, hogy bárki kiesik az baromira szomorkodhat. Nagyon sajnállak meslija, mert végig közel voltál és tényleg ennyi múlt, hogy a Hawks-Wizards is nagy verést kapott és nem tudtak teljesíteni a játékosaid. Gamenél, meg a végén mellbedobással megérkezett Gallinari, Turner, Smith. Hatalmas csata volt, méltó az idei évhez ahol gyakorlatilag semmi biztos nincsen és hetek óta matek megy, sírás-örömködés. Valakinek tovább kellett menni, mindhárom idei csatátok baromi szoros volt, Game szokásos mák faktorja megmentette. :D Mindig nála van a legkevesebb sérülés meg betud makkolni egy ilyen hetet, undorító. :lol:

Elődöntőben tippelni szerintem nem lehet. neonál kevesebb ember van, Game ezt kihasználhatja. Cumbee erősebb mint én, de elvileg nekem is több játékosom lesz. Vele szemben óriási hátrányom, hogy azokban a misc kategóriákban jó, amikben én is (és ezért hiányzik Ibaka) sőt inkább jobb. Muszáj valahogy a steal-assist kategóriákat behúzni, különben esélyem sem lesz. Hatékonyságban nem lehet legyőzni csak "túldobással". 30-70-re adom az esélyeket, neonak jobban örültem volna. :lol:
De mentem egy kört és ez már nagy öröm. Jó sokat kellett rá várni.
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2015.03.23. 05:24:17

Hát ez elúszott, ez van. Gratula pcsabi,Teague, Horford, Gortat ha hozza az átlagait, sikeresen kiejtettem magam.Kár érte.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.22. 13:38:44

Cumbee írta:Rohadt bosszantó néha ez a fantasy. ESPN-en, a 7. hét után, miután beírtam ide, hogy kb buktam a ligát, összehoztam egy 10-2-es futást, amivel bejutottam a PO-ba. Az utolsó hetek alapján sima TOP2 csapatom volt, azt nézegettem, hogy a döntőben meg tudom-e verni RSW-t. Erre itt az elődöntő és megint kiesek. (Minden évben itt fejezem be.)
Az elmúlt 30 napban 6 játékosom átlagolt 35 pont fölött, amivel szerintem kiemelkedtem a mezőnyből. Ebből a héten 5 játékos hagyott ki meccset, a legjobbjaim kb az egész hetet kiülték.
Simán nyernem kellett volna ezt a párharcot, de így esélyem sem volt...Nagyon felcsesz, hogy évek óta az egyik legjobb csapatom van, de mindig betlizek az elődöntőben.
Ezt én is néztem, s szurkoltam neked, mert nagy visszatérés lett volna, de behalt a fél csapatod. Ismerős érzés, s őszintén mondom sajnállak, mert csak te jutottál be innen a Po-ba és öregbíthetted volna hírnevünket. :D

Amúgy gondolj bele abba, mikor heti beállítású liga van, ott milyen jó mikor hétközben Klay-Lowry-Harris beadja a kulcsot...Na én emiatt ki is estem. :D
lijacska írta:Ha a ma estét elrontják a játékosok,csalódott leszek. Úgy gondoltam , hogyha a csütörtököt átvészelem, akkor biztosan meg lesz a győzelem.Épp néztem, hogyha bob ellen játszottam volna, jelenleg egyenlő lenne a helyzet, ha össze jött volna a 3 hely.
Eddig ez a szezon jó, kevés sérült, sok hasznos játékos, több jó csere, mint rossz, ha Spencer Hawest cserét nem hajtom végre, még jobb lett volna, így felesleges picket dobtam ki, de a többi mind okés. Remélem Butler és Thompson is felépül, mert másképp az elődöntőben semmi esély.
Sajnálom, hogy a hard cap ligát elrontottam, hogy lekéstem a draft kezdést, utánna meg rosszul mértem fel a helyzetet,de tanuló évnek megtette.
A lényeg a csapat a döntőben szeretne jutni.Szóval hajrá.
A vicc az hogy hihetetlen módban játszott pár embered. Én pl írtam anno Gamenek, hogy pl Redickért plusz Bradleyért nem adnék cetlit mikor beszéltünk cserékről. Azt a fene se gondolta, hogy Redick ilyeneket hoz. :D Mirotic meg kb Durant féle számokat tett le az asztalra. Nem panszkodhatsz rendesen kijött a lépés pár embernek, persze a másik oldal meg ott van hogy sérült Butler meg Thompson, mondjuk Mirotic konkrétan jobb volt mint szerintem Butler valaha. :lol:
Amúgy a Hawes cserédet anno pl én vétóztam, mert értelmetlen volt a cetli, peched volt, hogy csak én éreztem túlzásnak abban a cserében a celit. :D
PCsabi írta:
Ja, nem lesz three-peat :( :D
És szétszéled a gárda? :D

Hatalmas párharcotok van/volt. Innen meslijának tényleg csak elrontani lehet, de némi reménysugár még van Gamenél is.

Mi párharcunk szerencsére úgy érzem tényleg eldőlt, Slithert nem értettem, szerintem pár FA felvétellel tuti közelebb kerülhetett volna. Kezdeti jó triplázásom, azért hamar elszállt, szerencsére viszont a többi részen jól teljesítettek a játékosaim.

Cumbee ellen underdogként szereplek. Alapszakaszban egyszer én nyertem egyszer ő. Cousins-Davis párost nem bánnám ha még üldögélne picit. :D Pati-blokk az bukó, s ellene a lopás is bukónak néz ki. Most fog Ibaka igazán hiányozni. Előzőleg Oldaipo nyírt ki, nincs az az Isten, hogy megint 30 pontot átlagoljon mint legutóbb, amivel esélyem sem volt. Büntetőkben bizakodok, meg abban hogy megint szép számmal lesznek embereim, így misc kategóriákból tudok hozni legalább kettőt. Megmondom őszintén én úgy kalkuláltam, hogy itt neo ellen játszok, mert ha valamikor ellehet kapni, akkor csak itt ebben a második körben. Sajnos nem úgy jött össze a dolog, s Cumbeet ebben a szakaszban erősebbnek is tartom, mint neot Davis-Curry is rengeteg meccset tol. Viszont más nem marad mint hogy bízok az embereimben. Tökéletes FA taktika is megvan a fejemben, persze ezt majd nem sikerül kivitelezni, de a célpontok és a mikor már megvan a fejemben. :D

Bárhogy is alakul két remek elődöntő lesz szerintem, mert a két kiemeltnél elvileg kevesebb ember lesz, akár én/slither akár game/meslija megy ellenük.

Aukciósban most már tényleg bakker valamit kezdek a csapatommal és szánok rá 15 percet, hogy megnézzem a fizukat. Durant ott figyel nálam egy rahedli pénzzel értelmetlenül....

szerk: nem akarok duplázni ez mi párharc Game és meslija között? Gallinari 40 pont, KCP 27 (amúgy rohadjon meg...:D jól elrontottuk a Pistons elleni meccset). Alapszakaszban volt egy 6-5 meg egy 6-6 és könnyen most is 6-6 lehet a vége....Elképesztő milyen izgalmas.

Nálam meg Hayward Injury felirattal, könyörgöm ne most kezdődjön megint.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.22. 11:18:02

Na, nekem is befejeződött a fantasy-szezon.

Kicsit zavar a dolog, mert így, hogy nem volt Butler és Klay Thompson, azt hittem, hogy tovább tudok menni, de meslija-nak olyan minőségi csapata van, hogy minden nap volt 2-3 ember, aki elit teljesítményt hozott (Lopez, Mirotic, Kev Martin, DeRozan, Redick). Így meg kb. semmit sem ért Shved 7/8 triplás ill. Pachulia 20/20-as meccse :D Egyébként nagy grat, hogy a két legjobb embered nélkül is sikerült a továbbjutás! :wink:

Ja, nem lesz three-peat :( :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2015.03.22. 10:50:55

Ha a ma estét elrontják a játékosok,csalódott leszek. Úgy gondoltam , hogyha a csütörtököt átvészelem, akkor biztosan meg lesz a győzelem.Épp néztem, hogyha bob ellen játszottam volna, jelenleg egyenlő lenne a helyzet, ha össze jött volna a 3 hely.
Eddig ez a szezon jó, kevés sérült, sok hasznos játékos, több jó csere, mint rossz, ha Spencer Hawest cserét nem hajtom végre, még jobb lett volna, így felesleges picket dobtam ki, de a többi mind okés. Remélem Butler és Thompson is felépül, mert másképp az elődöntőben semmi esély.
Sajnálom, hogy a hard cap ligát elrontottam, hogy lekéstem a draft kezdést, utánna meg rosszul mértem fel a helyzetet,de tanuló évnek megtette.
A lényeg a csapat a döntőben szeretne jutni.Szóval hajrá.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.03.22. 07:44:53

Rohadt bosszantó néha ez a fantasy. ESPN-en, a 7. hét után, miután beírtam ide, hogy kb buktam a ligát, összehoztam egy 10-2-es futást, amivel bejutottam a PO-ba. Az utolsó hetek alapján sima TOP2 csapatom volt, azt nézegettem, hogy a döntőben meg tudom-e verni RSW-t. Erre itt az elődöntő és megint kiesek. (Minden évben itt fejezem be.)
Az elmúlt 30 napban 6 játékosom átlagolt 35 pont fölött, amivel szerintem kiemelkedtem a mezőnyből. Ebből a héten 5 játékos hagyott ki meccset, a legjobbjaim kb az egész hetet kiülték.
Simán nyernem kellett volna ezt a párharcot, de így esélyem sem volt...Nagyon felcsesz, hogy évek óta az egyik legjobb csapatom van, de mindig betlizek az elődöntőben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.20. 10:59:31

Mindig csak panaszkodok, úgyhogy ideje örülni is. Sok van még hátra, de hadd büszkélkedjek azzal, hogy a BL fantasyban a nyolcaddöntők után én vagyok a legjobb magyar játékos. :D Összesítettben is 573. eddig szép teljesítmény. Persze sok függ a sorsolástól ma, hogyan alakulnak a dolgok, Chlesea triómat alapból ki kell cserélnem, 2 bázelinek is lőttek és Moya sérülése szerintem komolyabb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.03.19. 19:32:40

neobarca írta:Hatalmas a harc Hard Cup ligában Slither és Cumbee között az első helyért. Ahogyan köztem és Krisztián között a 3. helyért. :mrgreen: =D> =D>
Kettőnk közül azért te jobban állsz, én jóval több meccset elégettem már, a mögöttünk lévő Veszprém Warriors például "zöldül" minden poszton, 5.-6. helyre várom magam. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.19. 19:05:17

neobarca írta:Hatalmas a harc Hard Cup ligában Slither és Cumbee között az első helyért. Ahogyan köztem és Krisztián között a 3. helyért. :mrgreen: =D> =D>
Én azért még reménykedek a harmadik helyben, bár sokkal többet kellene vele foglalkoznom. Sérült mindenki, át kellett volna már rég alakítanom a dolgokat....Viszont ti meg mindjárt "kifuttok" nekem meg a sérülések miatt van egy csomó felhasználható posztom. :D Viszont tényleg többet kellene vele foglalkoznom és akkor valóban reális lenne a dolog....

Keeper: Na ilyen az, amikor nem sérültek az embereim. :mrgreen: Viccet félre téve, azért a hétfői napot mindig elviselném. :P És a kemény az, hogy Slithernél záporoznak a jobbnál jobb meccsek (Valanciunas, Lou, Lowry tripla-dupla, Aldridge, Drummond és sorolhatnám), de nálam meg még erre is rá tud pakolni pár ember pl Jackson 20 gólpassz...Én továbbra sem dőlök hátra a "biztosabb" vezetés tudatában, mert ismerem annyira a csapatomat, hogy van pár boom or bust emberem, s könnyen átfordulnak 20 pontos meccsekből 5 pontos meccsekbe (lsd Beal, aki kikészít. :D ). Tripla-blokk-steal mind-mind szoros, s Slithernek egy 6-6 is elég, van még 4 nap bízom benne nem olvadok le, mert az vérciki lenne. :lol: Végre először karnyújtásnyira a második kör, már csak 4 napot kell végigizgulni, utána Cumbee majd lerendez (főleg Ibaka nélkül a stratégiám egyik legfontosabb eleme esett ki), de ha odakerülök már nem fog érdekelni, így is minden nap a Po-ban ajándék. :D
Van még két FA lehetőségem a hétre, ezekre már megvan elméletben a tökéletes taktika, kérdés, hogy összejön-e felvenni azokat az embereket, akiket kinéztem. Szerencsémre, baromi jól beletudok nyúlni pár FA-ba mostanában, s rengeteget tudnak segíteni a Dunleavy féle csodaesték vagy Hood féle őrjöngés. :D Persze minden csoda három napig tart, de próbálok okoskodni FA-n is. Jó a sorsolásom is, minden adott lenne a továbbjutásra, s most is elfogom chokerkedni. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.19. 18:44:00

Hatalmas a harc Hard Cup ligában Slither és Cumbee között az első helyért. Ahogyan köztem és Krisztián között a 3. helyért. :mrgreen: =D> =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.17. 11:20:03

kamaj írta: Azért nem szedtem fel játékosokat, mert akiket kinéztem, és be akartam rakni, azokat sikeresen felszedték, rosszabbakat meg nem akartam felszívni. Akkor már megpróbáltam az alapcsapattal bejutni. Nem jött össze, de nem vagyok csalódott, hisz ez motivál, hogy jövőre jobb csapatot szedjek össze. Idén azért nekem se jöttek össze a dolgok, Varejao ahogy számítani is lehetett kiesett hamar, Durant többször esett ki idén mint tavaly vagy előtte, ráadásul meg sem közelítette az elmúlt évek teljesítményét. Gasol és Conley is többször kiesett, ráadásul pont az utolsó héten pihentették Őket :S
Ezt csak te érezheted, hogy megérte volna vagy nem, azért mégiscsak 4 felvételed bent maradt és pl csak 10 assist volt a különbség.
PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Így viszont hogy a tartós sérültjeim is rendbe jöttek (mire leírom úgyis valaki beadja a kulcsot. :D ), Ibaka day to day és a PO is meglett nagyon nagy öröm.
Ibaka térdét műtik.
Imádom. :mrgreen: És őt még kitenni se nagyon tudom, bár ha kénytelen leszek, akkor kiteszem max Haywardot tartom meg, vagy Gobertet. :D
Ez speciel elég rossz hír, a blokk az egyik legnehezebben megszerezhető kategória, s koránt sem baj ha van egy Ibakád, akivel 60%-ban hozod azt a kategóriát...Már megszoktam, hogy ha valaki jön, akkor kiesik a másik. :D Ibakáért viszont nagyon nagy kár, ráadásul rohadt jó volt mostanában...Pati-blokk kategóriának így annyi.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése