Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 13:38:57

Bob_Marley írta:Igen, ez eddig is így volt. "Vakon" kell licitálni ha meg ugyanazt licitáljuk, akkor a waiver helyezés dönt. Teszel egy tétet, hogy neked 100 dollárból mennyire éri meg egy játékos.
És ezt a $100 egész szezonra kell beosztani?Mikor derül ki hogy ki a nyertes?Próbáltam egyet és ezt látom: Waiver 1 (Oct 26), ez a lejárta?Bocsi hogy kérdezgetek de ez nekem még új. :roll: KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 13:29:38

Slither akkor ok, én néztem szerintem akkor már félre, annyi oldal jött képbe, hogy én már nem ezt néztem. Elnézést érte.
varnagykrisztian írta:
Ez hogyan működik?Ha én 1-et nyomok rá te pedig 2-őt akkor te viszed?Nincs esélyem rád licitálni? :roll:
Igen, ez eddig is így volt. "Vakon" kell licitálni ha meg ugyanazt licitáljuk, akkor a waiver helyezés dönt. Teszel egy tétet, hogy neked 100 dollárból mennyire éri meg egy játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.10.24. 13:42:20-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 13:25:09

Bob_Marley írta:
neobarca írta:Most akkor hogyan működik ez a dolog? Hogyan tudok felvenni embert :?: :oops:
Licitálni kell értük itt is. Kiválasztod kit akarsz és nyomsz egy licitet rá.
Ez hogyan működik?Ha én 1-et nyomok rá te pedig 2-őt akkor te viszed?Nincs esélyem rád licitálni? :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.24. 13:23:41

Bob_Marley írta: Salaryre válaszolhatnál Slither, akkor most mit is használunk? Miért lett megváltoztatva. ÁÁÁÁÁÁ nagyon nem jó ez így ahogy van.
http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank

Ez volt beírva fórumra is és a draft előtt a chatbe is. A basketball-reference nem teljesen naprakész, a hoopshype amit utána beírtam nem a cap hiteket tartalmazza, emiatt szóltatok is, ezért lett a basketballinsiders a hivatalos.

A fizetéseket az online táblázatba is bevittem és mostantól onnan érdemes nézni. Amint a csapatok waiverelik az extra játékosaikeat hogy 15-re lemenjenek, azok törlésre kerülnek majd.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 13:13:54

neobarca írta:Most akkor hogyan működik ez a dolog? Hogyan tudok felvenni embert :?: :oops:
Licitálni kell értük itt is. Kiválasztod kit akarsz és nyomsz egy licitet rá.

Salaryre válaszolhatnál Slither, akkor most mit is használunk? Miért lett megváltoztatva. ÁÁÁÁÁÁ nagyon nem jó ez így ahogy van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.10.24. 13:08:15

Most akkor hogyan működik ez a dolog? Hogyan tudok felvenni embert :?: :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.24. 12:59:34

Csapatok akik túllépték a capet:
- OFWGKTA, Mezítlábas City :arrow: kis kozmetikázás kell majd hogy beférjetek

- Lakers0827 :arrow: Griffin, Wade, Dragic és Howard kerül ki a keretedből (ez mínusz $61 610 884, marad $65 000 062 fizetésed és $11 828 938 négy játékosra)

- Cumbee Lamantines :arrow: Ibaka kerül ki a keretedből (ez mínusz $12 350 000, marad $69 617 169 fizetésed és lesz $7 211 831 egy játékosra)

- Green Machine :arrow: Harden kerül ki a keretedből (ez mínusz $14 728 844, marad $76 125 512 fizetésed és lesz $703 488 egy játékosra)

- Mes's Team :arrow: James kerül ki a keretedből (ez mínusz $20 644 400, marad $71 676 778 fizetésed és lesz $5 152 222 egy játékosra)

+ Kanty Team :arrow: Jarvis Varnado nincs csapatnál, így őt kidobom tőled (lesz $1 400 277 egy játékosra)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 12:49:37

Akkor legyen így, viszont akkor folyamatos FA szerintem nagyon kéne.

Akkor elvileg csinálhatok ilyet?
Kiteszed Hardent van 1,6 misim felveszek valakit aki mondjuk 2 misi, kiteszem Deront, visszaveszem Hardent plusz betoldozok a maradékkal ?
Én nagyon félek attól, hogy a szabad FA-val elveszik gyakorlatilag az aukció lényege. Így gyakorlatilag útólag totál belelehet túrni a csapatba és szétbombázni. Folyamat waiver nálam a minimum "elvárás".

És nem akarok akadékoskodni, de ez így nagyon nem jó, hogy változik a salary!!!! Le volt fixálva (legalábbis többször be lett írva az utolsó napon melyik odlalt használjuk). Direkt azt néztem, amit megadtál, Lin-t gondolom rajtam kívül páran vitték volna ha tudjuk hogy 8 millió és nem 14. Ez így nagyon nem tetszik. Minden dolgot változtathatunk utólag, de a salary összeget és a hozzátartozó alap fizetéseket muszáj meghagyni, ez volt a kulcsa mindenkinél a stratégiának.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.24. 12:29:50

Frissítettem a táblázatot, meg felturbóztam egy kicsit pár extrával. A hivatalos fizetéseket is beraktam a másik fülbe (alul az NBA salariesra kell kattintani). Nemsokára kidobom a játékosokat ahol kell, aztán megnyitom a piacot ha minden rendben van most már.
Bob_Marley írta: Hogy működik az FA felvétel/kiadás?
Mert ha simán kidobod és felveszed az nem jó, akkor gyakorlatilag szabad rablás van. Ha kiteszed és csak akkor szabadul fel a helyed ha felvették lenne a logikus. Viszont jön kérdés, hogy Neo 8 milliója, Tibes 2 millióján kívül alig vannak helyek a sapi alatt. Persze a végleges akkor derül ki, hogy ha mindenki aláesik, mert akkor például Cumbee 6-7 millióval is alatta lesz. Szóval utóbbi tűnik logikusnak nekem, hogy ha kiteszel, akkor csak akkor szabadul fel ha blablabla, de remélhetőleg ez nem fogja nagyon lecsökkenteni az FA piac le/felvevést.
Sztem felesleges bonyolítás lenne ha csak akkor szabadul fel a kidobott játékos cap holdja ha felvették, így is van elég fejtörés. Most az elején nincs szabad rablás mert mindenki waiver listán van, a jó játékosokat meg kell fizetni. Ha problémás lesz a dolog később törölhetjük az FA-t és minden játékos waiveren lesz ha nincs csapatban.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.10.24. 12:27:21

Valóban tényleg nem volt túl sikeres számomra ez a draft, de ezt betudom ennek az új rendszernek, mert enyhén szólva meglepett a dolog, de remélhetőleg a PO meglesz így is.
Majd a Young-Fredette csere után az a 470ezer + szépen eltűnik, és valszeg jobban is járok vele.
A keeper ligában gyorsan nyomok egy mock draftot, nehogy megint valami meglepetés érjen :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 12:21:12

Burks még so-so, Hardaway JR-ban én túl sokat nem képzelek bele. Green helye olyan tömve van, hogy hihetetlen és szerintem nem valószínű még a kezdőtagsága sem Dragic-Bledso-Tucker-Morris-Plumlee lenne az alap nálam. És akkor még ott van a másik Morris is. Green pl val. cserélve is lesz szerintem. És Turner jó-jó, de de a Celtics fantasy szempontból bomba csapat. Kb lesz idén is 50 féle kezdő, s Turner eddig se a kiegyensúlyozott játékáról volt sajnos ismert. Sullyn kívül nem tudok biztos pontot mondani. Rondo-t elcserélik, Bradley hol sérült hol nem, Green helyzete is bizonytalan, Olyny harcban lesz Bass/Zeller/Faverani pakkal. És akkor nem mondtam Smartot, akinek adni kell minimum 20-25 percet, ott van Young aki szintén kapni fog 5-10 percet ja és Thorntont se mondtam. :D Turner helyzete tavaly teljesen más volt, ott fixen kezdő és pontgyártó volt a Phillyben, idén hatodik ember szerepkör lehet, kb olyan idénye lehet mint tavaly volt a Pacersben. De sok mindentől függ a helyzete, ahogy többeké is nálunk, de a Celtics egy lőporos hordó fantasy szempontból. Legalábbis szerintem. Nekem egyik játékos se kéne, akiket felsoroltál. Ilyen nálam sajnos Kanter, aki rám maradt pedig rohadtul nem akartam, szép-szép számokat hozhat, csak ez addig lesz amíg nem veszik észre, hogy Gobert sokkal hasznosabb.
És ehhez jön Burks is, aki amúgy szerintem valóban jó szezont futhat, de ott is Hoodnak és Exumnak is kell időt biztosítani. Nálam Burks is nagy rizikójú játékos. De ő tényleg jobb választás mint akiket felsoroltam, bennük én potenciált nem látok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.10.24. 12:01:04

Bob_Marley írta:Melo: ránézésre nem igazán fog meg ez a csapat, alsóházat tippelek
Elsőre engem se, de másodikra látok benne potenciált. Főleg, hogy van még 8 millányi helyem.

Wall kicsit drága volt, de sztem hoz legalább egy olyan idényt mint a tavalyi.
Burks olcsó és az Utahban lesznek bőven percei.
Teague 8millányi fizetésért befért sztem.
Green sztem állatkodni fog és bízom benne.
Aldrige sztem nem kérdés.
Valancunastól tavaly sokat vártunk de csöndben maradt. Talán majd idén. Kellett egy magas, fizetés tekintetében kiváló.
Gortat helyett lehetett volna jobb is, de dupla dupla közeli lesz. 10m azért sok.
Hardaway Jr. bízom benne, a szerződését tekintve kiváló.
Turner csak fog már alkotni valamit abban a Bostonban. Phillyben egészen jó volt. 3m körüli szerződése nem vész.
Shumpert elvileg kezdő lesz, bár ő inkább az örök reménység.
Hamilton-Watt-Powel csak a kicsi szerződés miatt kellett. Valszeg őket ki fogom tenni a csapatból.

Azért a Wall-Burks-Green-Aldrige-Valancunas-Hardaway-Turner fix 7 főm nem tűnik annyira gáznak, A Gortat-Teague kettős meg cserélhető. Shump-Powel-Hamilton-Watt négyes alakítás alatt, amint megnyílik az FA. 8)

Sztem egy középmezőnyre jó leszek. Po természetesen az álom. Ugyanakkor nekem nagyon bejött ez a draft. Hatalmas tapasztalat vol, amennyiben jöbőre is így toljuk. Annyi minden csinálnék máshogy, hogy el se tudom mondani. :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.24. 11:04:52

Slither írta:Fizetések: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" target="_blank
Lopez miatt nem vagyok a sapka alatt, hoopshype-nál 5,3 milliót keres, amit mi használunk oldal, ott meg 6,1-et. Benéztem :?
varnagykrisztian írta:Jeremy Lin-t ($1) bagóért vettem meg, nektek miért nem kellett?
Ok, hogy nem 1 dollárba kerültek, de ebben a 8 milliós árkategóriában vannak sokkal jobbak (Dragic, Conley, Ellis, Teague).
fcbarca0827 írta:Game tarkón csaphatna egy döglött ponttyal. =D>
Szerintem a draft végén már tarkón csaptad saját magad :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 09:52:01

neobarca írta:Ez az amnesztiás dolog csak abban az esetben lenne fair, ha mondjuk azok akik betartották a limitet, túlszaladhatnak teszem azt 5 millával. Az viszont hülyeség.
Köszi Slither a táblázatot. Az enyém jó és várom, hogy mikor lehet hozzányúlni a csapathoz. Szóval? :lol: Jó lenne arra is egy időpontot tudni. 8)
Amnesztia nem lesz, nem is kell erről tovább beszélni.

Szerintem most le kell higgadni, 26-ig is van időn a szezon kezdetéig meg még "bőven". Szóval tényleg fontos lenne letisztázni a dolgokat. Bennem továbbra is ugyanaz motoszkál és jelent gondot.
Hogy működik az FA felvétel/kiadás?
Mert ha simán kidobod és felveszed az nem jó, akkor gyakorlatilag szabad rablás van. Ha kiteszed és csak akkor szabadul fel a helyed ha felvették lenne a logikus. Viszont jön kérdés, hogy Neo 8 milliója, Tibes 2 millióján kívül alig vannak helyek a sapi alatt. Persze a végleges akkor derül ki, hogy ha mindenki aláesik, mert akkor például Cumbee 6-7 millióval is alatta lesz. Szóval utóbbi tűnik logikusnak nekem, hogy ha kiteszel, akkor csak akkor szabadul fel ha blablabla, de remélhetőleg ez nem fogja nagyon lecsökkenteni az FA piac le/felvevést.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.10.24. 09:34:13

Ez az amnesztiás dolog csak abban az esetben lenne fair, ha mondjuk azok akik betartották a limitet, túlszaladhatnak teszem azt 5 millával. Az viszont hülyeség.
Köszi Slither a táblázatot. Az enyém jó és várom, hogy mikor lehet hozzányúlni a csapathoz. Szóval? :lol: Jó lenne arra is egy időpontot tudni. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 09:23:36

Bob_Marley írta:Amit meg nem értettél (You are locked from editing your roster) az azt jelenti, hogy Slither zárolta a csapatokat és semmilyen keretbeállítást nem lehet végrehajtani. Se FA-t, se csapatbeállítás se semmi. Ezt azért kellett, hogy tisztázódjon a helyzet. Ma véglegessé válik minden, vagy amikor véglegessé válik, akkor Slither leveszi a korlátot és indul a mandula.
Ha van egy kis időd a Waiver Bdgt.-ről mondhatnál pár szót nekem, látom hogy $100 keret van rá és én a Waiver-en 11. vagyok.Kb. mikkorra várható a mandula, de. vagy du. :?: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 09:01:20

Olvastam én is November 13-át, meglássuk. Érintett vagyok én is az egyik ligában jó 2-3 hete volt a draft és akkor még November eleje biztosnak tűnt (be is szedtem MCW-t egy hátsó körben), utána írtak Februárt is mint lehetséges, most megint November. :D

Napiert meg szívesen felveszem ha te kiteszed. :D Igazából én próbálom jól felfogni, lehet a viscaelbarca szerinti rosszban meglátom a jót effektus van, de Harden nélkül is van élet. És a szezonban 1-2 emberem tök értékes lehet ha kijön a lépés. Sully 1,5 millióért bagó, Ross szintén nagyon jó lesz majd figyeljétek meg, Wes Johnson 900k szintén olcsó, szóval simán lehet ezzel a csapattal mit kezdeni. :D

Amit meg nem értettél (You are locked from editing your roster) az azt jelenti, hogy Slither zárolta a csapatokat és semmilyen keretbeállítást nem lehet végrehajtani. Se FA-t, se csapatbeállítás se semmi. Ezt azért kellett, hogy tisztázódjon a helyzet. Ma véglegessé válik minden, vagy amikor véglegessé válik, akkor Slither leveszi a korlátot és indul a mandula.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 08:16:03

Bob_Marley írta:Napiert én pl szívesen látnám. 1,6 millió üres hely már-már csodásnak számít. :D
Kit szeretnél felajánlani esetleg érte?Ez mit jelent: You are locked from editing your roster.(google fordító valami szerkesztési névsort ír).Most olvastam hogy Noah perclimiten lesz a szezon elején, és MCW kb. november 13-án térhet vissza......jól kezdődik az alapszakasz eleje.Azért jó kis draft volt, nem lehetett csak úgy igazolgatni igencsak figyelni kellett hogy a luxus adó alatt maradjunk, jó ötlet volt Slither-től. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2014.10.24. 07:02:28

Nálam jól van bevezetve a fizetési sapka.
A kérdésem mikortól lehet foglalkozni a csapattal?

szerk: Nazr Mohamed helytelen a fizetése, a helyes $915,243.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 06:38:10

Slithet akkor ok.

Egész jól állok akkor, Harden nélkül van egy "csomó" helyem.
Napiert én pl szívesen látnám. 1,6 millió üres hely már-már csodásnak számít. :D

Slither, amit linkeltél abban Cousins fizetése $14,746,000, viszont te is meg más oldal is $13,701,250-et ír. Na itt van az a +1 millió, amire nem számítottam. :D Viszont a basketball insiders meg $915,243 fizetést ír W. Johnsonra, te meg $ 981 084-el számoltál. Akkor végül is melyik oldalt használjuk? Többi fizu stimmel, centre pontosan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.10.24. 02:15:19

Slither írta:Fizetések: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" target="_blank

Szóljatok ha vmi nem jó, még nem néztem át rendesen a táblázatot és valszeg van bent pár copy-paste hiba. Holnap 1-2 részletet véglegesítünk, aztán indulhat a keretgyomlálás.

Szerk.: Nem lesz amnesztia, mert már az a +5 milla kezdeti kicsúszási lehetőség is elég nagy engedély volt sztem.
Nekem sajnos jó, ott van az a 130 000 plussz. Hogy rohadjak meg, ennyire nem kellett sem IT, sem Middleton. Az alapból fos draftomat sikerült egy [auto_cenzúra] copy-paste miatt teljesen elcseszni. Ennyi erővel nem kellett volna minumos játékosokat draftolnom.
Valaki nem akar egy fostalicska csapatot átvenni?
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 01:47:34

Slither írta:Fizetések: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" target="_blank

Szóljatok ha vmi nem jó, még nem néztem át rendesen a táblázatot és valszeg van bent pár copy-paste hiba. Holnap 1-2 részletet véglegesítünk, aztán indulhat a keretgyomlálás.

Szerk.: Nem lesz amnesztia, mert már az a +5 milla kezdeti kicsúszási lehetőség is elég nagy engedély volt sztem.
Ha ezt használjuk (http://www.basketballinsiders.com/nba-salaries/" target="_blank) akkor az enyém $76,073,492, na megyek aludni. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.10.24. 01:35:31

Fizetések: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" target="_blank

Szóljatok ha vmi nem jó, még nem néztem át rendesen a táblázatot és valszeg van bent pár copy-paste hiba. Holnap 1-2 részletet véglegesítünk, aztán indulhat a keretgyomlálás.

Szerk.: Nem lesz amnesztia, mert már az a +5 milla kezdeti kicsúszási lehetőség is elég nagy engedély volt sztem.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.10.24. 01:34:59

Bob_Marley írta:vargakrisztian: végig csendben volt, aztán milyen jót rántott össze. :D Persze MCW nem mindegy, hogy Novemberben vagy esetleg Februárban játszik. Szerintem jó csapat, foltozás ráfér de PO-ért harcoló csapat.
Legyen igazad Bob, egyébként varnagykrisztian a nevem :mrgreen: , fizuim (76,073,492) elvileg rendben vannak, maradt 21 millám a 200-ból......rámehettem volna még 1-2 jó játékosra a liciteknél :roll: .Michael Carter-Williams-nél ($30) már az elején bepánikoltam hogy lenyúljátok, sok érte a 30 millió + sérült is, így utólag inkább harcolhattam volna Jabari Parker-ért.Akit mindenképp akartam az Damian Lillard ($55), alacsony a fizuja és számoltam vele hogy 50-60 milláért kell megvennem, mivel a kedvencem James Harden drága és sokat is keres így ő kiesett a pikszisből (fáj érte a szívem de hát ez van, tavaly beáldoztam érte 2 jó játékost is), mosolyogtam is mikor írtátok hogy miért nem szállok be érte a licitbe :D ......neobarca is feláldozta idén Carmelo Anthony-t a csapata érdekében.Joakim Noah-t ($19) is szerettem volna mindenképp a csapatomba tudni, elfogadható áron vettem meg, igaz a fizuja magas de ezt is belekalkuláltam.Nerlens Noel ($17) jóval drágábba került mind azt gondoltam de alacsony fizuja miatt helye van nálam és remélem ebben a szezonban berobban az NBA-be.Jeremy Lin-t ($1) bagóért vettem meg, nektek miért nem kellett?Nagyon szerettem mikor nálunk pattogtatott, hiányozni fog ebből a „meggyengült” Houston-ból.DeMar DeRozan-t ($26) nem gondoltam volna hogy sikerül ledraftolnom, azért megkértétek az árát és a fizuja sem alacsony.A többieket a sors alakította így de Shabazz Napier-től és Anthony Bennett-től mielöbb meg akarok válni.Célpontjaim voltak még P. Beverley, K.Faried, J. Parker, A.Drummond, A. Wiggins, R. Jackson.Az utóbbi 6 játékost szívesen a csapatomban tudnám és ez érdekében bármilyen "elfogadható" ajánlatot képes vagyok tenni. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára varnagykrisztian 2014.10.24. 01:38:35-kor.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.24. 00:52:05

Tudom, hogy nem beszéltük meg előre, s elsőre azt mondom nem korrekt így. Viszont lehet biztosítani kellene egy amnesty lehetőséget mindenkinél. Mielőtt leharapnák sokan a fejemet, csak mint ötlet merült fel bennem. Ezzel lehetne utólag korrigálni a dolgokat, mert nagy a káosz.

És teljesen tisztában vagyok, hogy ez pl nekem jó lenne , de Isten a tanúm rá, hogy nem öncélúan dobtam ezt be, egész éves lenne később is jól jöhet. Harden nélkül is elfogok evickélni szerintem, legalábbis ránézek a csapatomra és nem hányom el magam. :D Van bele bőven meló, de nem kilátástalan mint másoknál.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése