Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.04. 13:40:30

Bob_Marley írta:Biztos vagyok benne neobarca reggel ment rá a waiver kérésre, s akkor már késő volt. (nehogy már egy Mozgovon "vesszetek" már össze amúgy . :D ). Előző nap le kell adni már a kéréseket.

Nekem kettős érzéseim vannak. De úgy gondolom ez így en bloc nem jó. Alapvetően jó ez waiver gondolat, viszont ne felejtsük el sokszor van olyan, hogy csak este derül ki 1-1 sérülés, s akkor bizony jó lenne ha belehetne tenni embert. Az viszont igaz jobban át kell gondolni, viszont szerintem ez az 1 napos megoldás se túl jó.
Szóóóóó sincs róla, hogy egy Mozgolovért összevesznék valakivel. :lol: Sőt még egy CP3-ért sem. :mrgreen:
Valóban ma "hajnalba" állítottam be, akkor értem miért nem hozzám került. Minden esetre érdekes ez a rendszer. Annyira így nekem sem bejövős. Én jobban szeretem azt a rendszert amiben nem tippelni kell, hogy valaki jó lesz e vagy sem, hanem megbizonyosodom róla egy lejátszott meccs után és úgy tudom felvenni.
Aki komolyan veszi ezt a játékot, az tudja mennyire fontos az FA. Szal jó lenne erre valami megoldást találni. Persze úgy, hogy mindenkinek megfeleljen és ne legyen senkinek rossz szájíze.

Mellesleg a 3év alatt nem volt annyi agyalás, konfliktus, egyeztetés, mint idáig ebben a pár hétben. Lehet tényleg rossz irányba tart a világ... :mrgreen: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.12.04. 13:35:38

Az FA lesz szavazás vagy nem?
Mert amit Bob felvetett(becserélés mecs közben), nem befolyásolja az aznapi eredményt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.04. 13:11:41

Biztos vagyok benne neobarca reggel ment rá a waiver kérésre, s akkor már késő volt. (nehogy már egy Mozgovon "vesszetek" már össze amúgy . :D ). Előző nap le kell adni már a kéréseket.

Nekem kettős érzéseim vannak. De úgy gondolom ez így en bloc nem jó. Alapvetően jó ez waiver gondolat, viszont ne felejtsük el sokszor van olyan, hogy csak este derül ki 1-1 sérülés, s akkor bizony jó lenne ha belehetne tenni embert. Az viszont igaz jobban át kell gondolni, viszont szerintem ez az 1 napos megoldás se túl jó.

Illetve nagyon örülnék, ha erről tényleg szavaznánk, vagy megoldanánk már a mai nap folyamán, mert rohadtul nem mindegy melyik rendszer van. Én pl elég szoros csatában vagyok, viszont ötödik a waiver kérés listán, s elég fontos lenne tudnom, marad a folyamatos waiver vagy sem. Mert ha marad, akkor én is küldenék kéréseket. De ha kiderül hogy mondjuk két nap múlva hogy régi rendszer lesz, akkor viszont elbuknám az ötödik waiver pozíciót. Szóval koránt sem mindegy, s pl én addig nem tudok mozogni az FA piacon amíg nem biztos melyik rendszert használjuk. S gondolom más is így van ezzel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.04. 13:01:08

Slither írta:Idoben beraktad a waiver kerest? Megkaptad emailben hogy nem sikerult a waivered Mozgovra?
Ha igen, akkor mar ez is bugos. :D
Mi számít időben? Olyen e mailt én is kaptam ma. Nem is értettem, hogy mi a túró van ezzel. :shock:
Slither írta:Szerk.: Megneztem es T-Mac kollegad nem allitotta be a kezdojet tagnap Tony Allen egesz jo statjat a padon hagyta. Megint a "Slither manonak" kene dolgoznia? :mrgreen:

:oops:
Írtam neki. Megkértem szépen, hogy ne legyen link és foglalkozzon vele. Mentségére szolgál, hogy egy Michelin Csillagos étteremfen főséf Londonban, szal rengeteget dolgozik.
Ha jól emlékszem, van egy olyan opció, hogy aut. bekerüljenek a kezdők. Ezt hol találom meg? Felajánlom neki, de ha nem lesz változás, akkor sztem kereshetünk másik managert a helyére...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.04. 12:07:43

neobarca írta:
Slither írta:Nekem amugy jobban tetszik ez a folyamatos waiver, jobban meg kell gondolni hogy kit vesz fel az ember. :) De amint talalunk jobb megoldast, atrakhatjuk a dolgot.
Nekem is tetszene, de nem értem eskü. Pl ma rámentem Mozgovra. Waiveren előbb voltam mint Game, mégis hozzá került... Akkor hogy van ez?
Idoben beraktad a waiver kerest? Megkaptad emailben hogy nem sikerult a waivered Mozgovra?
Ha igen, akkor mar ez is bugos. :D

Szerk.: Megneztem es T-Mac kollegad nem allitotta be a kezdojet tagnap Tony Allen egesz jo statjat a padon hagyta. Megint a "Slither manonak" kene dolgoznia? :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.04. 11:03:15

Slither írta:Nekem amugy jobban tetszik ez a folyamatos waiver, jobban meg kell gondolni hogy kit vesz fel az ember. :) De amint talalunk jobb megoldast, atrakhatjuk a dolgot.
Nekem is tetszene, de nem értem eskü. Pl ma rámentem Mozgovra. Waiveren előbb voltam mint Game, mégis hozzá került... Akkor hogy van ez?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.04. 09:44:27

Ugy tunik a masik ket csere is atment, szoval megis atengedem most a Game-Eazzy cseret.

Nekem amugy jobban tetszik ez a folyamatos waiver, jobban meg kell gondolni hogy kit vesz fel az ember. :) De amint talalunk jobb megoldast, atrakhatjuk a dolgot.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.04. 08:57:51

neobarca írta:Most akkor elmondaná valaki, hogy mi van ezzel az FA rendszerrel? Mert ez így nekem egyenlőre nem nagyon jön be... :oops:
Elég jó, hogy kilencedik vagyok waiveren, úgyhogy mindenkit felszednek előlem. :lol: :?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.04. 08:54:23

Most akkor elmondaná valaki, hogy mi van ezzel az FA rendszerrel? Mert ez így nekem egyenlőre nem nagyon jön be... :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.04. 07:20:57

varnagykrisztian írta:
Game ha nem adjátok meg a lehetőséget (akárkinek) akkor nem is tudunk fejlődni ebben a játékban.Én nem Eazzy kárára szeretnék bekerülni a "keeper"-be, szívesen kivárom a sorom jövőre de nem lehet mindenki tökéletes, nincs az életben olyan terület ahol csak erősek vannak......ja és van az a mondás hogy "utolsókból lesznek az elsők" (ezt nem magamra értem :lol: ).Lehet hogy nem én vagyok a legmegfelelőbb (sőt biztos :D ) az esetleges pótlására de szívvel lélekkel próbálok játszani.Amit írtál ez annak az esete mikor még gyerekek voltunk, fociztunk a grundon és odajött egy általunk nem kedvelt csávó, megkérdezte hogy beszállhat e és a haverom azt mondta neki "bocsi nem az enyém a labda", gyerekesek voltunk és így visszagondolva egy pöcsök is azóta is sajnálom az esetet.Ezer KÖSZÖNET hogy bevettetek az "aukciós"-ba és vesződtetek a kérdéseim megválaszolására, nem sértésből írtam le ezeket, sőt, MEGBECSÜLÉS és TISZTELET felétek. :!:
Game nem ellened szólt, meg nem is írt semmi negatívumot, ráadásul itt a keeper ligáról volt szó. Szerintem a fejlődésnek tökéletes az aukciós liga, s pl én nem bántásból írom, de keeper az még nagy falat lenne. Itt vagy, csinálod, tanulsz, ezek jó dolgok, de a keeper már azért sokkal több rutint igényel. Félre értés ne essék, én nem azt mondom ne gyere, de elsődlegesen azt mondom Eazzy maradjon, második körben meg olyan ember jöjjön, aki nem idén kezdte (socio-messifan pl) harmadrészt meg itt 1-2 rossz húzás s azzal nem csak 1 idény megy el, hanem több, ezért írtam nagy falat. Itt pl olyan nincs, hogy Hardenért beajánlasz mindenkit, mert nem fogja odaadni az adott illető. Itt sokkal jobban kell ismerni a játékosokat nem elég csak a nagy neveket. Szóval tényleg, "tanító" jelleggel mondom, ha új ember is kerülne be a ligába, ez még nehéz terep lenne neked.

Ha már focis példát hoztál fel, akkor úgy fogalmaznék senki nem úgy születik, hogy a Barcelona kezdőcsapatának tagja. Nyilván most nem arra gondolok, hogy mi hú de profik lennénk, de 3 év előnyünk van, ráadásul itt vannak olyanok, akik 10-15 éve néznek NBA-t de minimum 4-5, te pl most kezdted el ezt is. Szóval nem lehet ezt csak úgy hú bele Balázsa módjára csinálni. Pl itt ilyen "hibák", hogy Lou Williamset egy Sefoloshára cseréled nem férnek bele. Itt az FA-t is még árgusabb szemmel figyeljük, s pl most "vitázunk" róla, pontosan mi se ismerjük teljesen, pl tőled még kevésbé tudjuk ezt elvárni. Na nem is ragozom tovább, s hangsúlyozom még egyszer nem ellened írtam, csak amit megfogalmaztál, azt én speciel nem tudtam hova tenni, s jobb tisztába tenni a dolgokat.

Big Baby-Mayo szépen búcsúzott. :D MCW tripla-dupla Klay 6 tripla, Knight alakul (gondolom még zavarja a sérülése azért a dobó százalékon illene tornászni) jó nap volt na. Kár hogy meslija csapata is eléggé termelt. :D Afflalo 43 pontja meg ráadásul a töménytelen büntető mennyiség amit alkotott nem jött jól. 96%os büntetőzés picit indokolatlan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.12.04. 06:01:27

Game90 írta:Én csak akkor mennék bele a dologba, ha Bob is ill. még a héten találnánk valakit Eazzy helyett, aki követi az NBA-t és aktív (ezt úgy értem, hogy nem csak beállítja a csapatát, aztán hello.
Game ha nem adjátok meg a lehetőséget (akárkinek) akkor nem is tudunk fejlődni ebben a játékban.Én nem Eazzy kárára szeretnék bekerülni a "keeper"-be, szívesen kivárom a sorom jövőre de nem lehet mindenki tökéletes, nincs az életben olyan terület ahol csak erősek vannak......ja és van az a mondás hogy "utolsókból lesznek az elsők" (ezt nem magamra értem :lol: ).Lehet hogy nem én vagyok a legmegfelelőbb (sőt biztos :D ) az esetleges pótlására de szívvel lélekkel próbálok játszani.Amit írtál ez annak az esete mikor még gyerekek voltunk, fociztunk a grundon és odajött egy általunk nem kedvelt csávó, megkérdezte hogy beszállhat e és a haverom azt mondta neki "bocsi nem az enyém a labda", gyerekesek voltunk és így visszagondolva egy pöcsök is azóta is sajnálom az esetet.Ezer KÖSZÖNET hogy bevettetek az "aukciós"-ba és vesződtetek a kérdéseim megválaszolására, nem sértésből írtam le ezeket, sőt, MEGBECSÜLÉS és TISZTELET felétek. :!:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 23:25:14

neobarca írta: Viszont gondolj picit bele: volt egy LBJ-m, egy Wade-m, egy Rondom, egy Wallom. CP3 akkoriban kisebb nagyobb sérülésekkel bajlódott. A cserénk után heteket hagyott ki.
1. LBJ az alap, ez nem kérdés.
2. Wade már tavaly sem volt az igazi, néha játszott, néha nem. Meg ő sem lesz már fiatalabb.
3. Ha meg a három PG közül kell választanom, akkor egyértelműen CP3. (Ja, és Wall is sérült volt tavaly.)
Bob_Marley írta:Első felvetésre most nem reagálok, de a mostani cserék meg ne ragadjanak már bent. Ezt senki nem ellenezte, legyen szavazás, támogatom, de én holnap szeretném a csapatomban tudni Ibakát. :D
Egyetértek, ezt a hármat engedjük át.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 22:44:20

Bob_Marley írta: Szerintem a folyamatos waiver jobb módszer, de limittel. :D Akkor FA rész is van meg waiver is, s akkor elvileg minden kitett ember waiverre is kerül.
Folyamatos waiver = nincs FA. :wink:

Közben véletlenül rányomtam az allow gombra a Game-Eazzy cserénél, visszacsinálom a dolgot, aztán küldjétek be újra. Ha a hétvégéig nem tudjuk megszavaztatni az új vétórendszert, akkor átengedem a cseréket és visszaállítom a régi vétózást.

Szerk.: a pick cserét nem tudom visszacsinálni, azt majd beleszámítjuk a cserébe, és ha esetleg vétózva lesz akkor visszacserélitek. Bocsi a malőrért. :oops:

Szerk.2: Kéne még egy commisioner, vkit szavazzatok meg.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.12.03. 22:22:57

Bob_Marley írta:Csak akkor nem kerülnek waiverre ha nem játszanak, tehát régi rendszerben 1 nap akár 5 embert is cserélhettél ide-oda egyik sem volt waiver, de ha elkezdődik a meccse, akkor már az lesz.

Szerintem a folyamatos waiver jobb módszer, de limittel. :D Akkor FA rész is van meg waiver is, s akkor elvileg minden kitett ember waiverre is kerül.
Szerintem a folyamatos waiveren is meg lenne ez a lehetőség. A szabályzatba le van írva miért nem kerül a waiver listára: hogy senki se tudja a másik számára leblokkolnia a waiver által, ha nem használja fel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 22:01:55

Csak akkor nem kerülnek waiverre ha nem játszanak, tehát régi rendszerben 1 nap akár 5 embert is cserélhettél ide-oda egyik sem volt waiver, de ha elkezdődik a meccse, akkor már az lesz.

Szerintem a folyamatos waiver jobb módszer, de limittel. :D Akkor FA rész is van meg waiver is, s akkor elvileg minden kitett ember waiverre is kerül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 21:45:36

Igazából engem teljesen hidegen hagy hogy meccsközben is lehet embereket cserélgetni, amíg nincs hatással az aznapi eredményekbe. Ami inkább zavar, hogy az így lecserélt emberek nem kerülnek waiverre (lásd. Nate Robinson).
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.12.03. 21:22:14

A probléma megoldására az MLB fantasyból ismert eljárást javasolnám. Garantáltan nem lehet vele ügyeskedni. :) Lényege hogy egy adott napon véghez vitt FA tranzakciók csak a következő napi rosteren látszanak meg, azaz közép-eurűpai idő szerint másnap reggel 9-kor. Így előre kell gondolkozni, hogy a következő napra kell-e FA ember, viszont garantáltan nincs olyan, hogy az aznapi meccsekre ráhatással legyen egy pickup.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.12.03. 20:51:00

Bob_Marley írta: Kérdés már csak az hogy szintén fellehetne-e venni úgy embert hogy játszik, a másik meg nem. 3 megoldás közül, nálam mindenféleképpen valami waiverhez kapcsolódó beállítás lenne a legjobb.
A kosárlabdához nem, de a focihoz találtam egy ehhez kapcsolodó topikot a yahoon: azt írja, hogy bármilyen jellegű csere történik(csere, waiver, fa) a liga által megszabott határidőn belül lép érvénybe.
Az én értelmezésem szerint akkor a waiver esetén is meg lehet tenni.
A yahoo tanácsként megemlíti, hogy szezon közben, ne változtass a waiveren, illetve változtatás esetén lehet számítani hogy akár 1 hétig is eltart amíg helyesen frissül a lista.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 20:39:14

Azért vetődött fel, mert így aki megnézi adott esetben a mérkőzést gyorsabban fog tudni reagálni dolgokra. Sérülések stb okán. Én jeleztem, hogy ez így szerintem hátrányba hozza azokat, akik nem néznek meccset, nekem teljesen mindegy a waiver megoldást én azért szeretem jobban, mert az abszolút egyenlő, lsd pl Nate Robinsont is én felvettem, de kitettem FA lett, nem a gyorsaság döntött volna adott esetben hanem a waiver pozíció. Viszont én a zsetonos dolgot meg még jobbnak érezném, mert akkor nem lehetne "ámokfutásba" kezdeni. Ráadásul akkor lenne waiver is meg sima FA is.
http://help.yahoo.com/kb/index?locale=e" target="_blank ... id=SLN6118
Kérdés már csak az hogy szintén fellehetne-e venni úgy embert hogy játszik, a másik meg nem. 3 megoldás közül, nálam mindenféleképpen valami waiverhez kapcsolódó beállítás lenne a legjobb.
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.12.03. 20:35:14

Bob_Marley írta:
Slither írta:
Bob_Marley írta: szerk: aktív listára nem tudod betenni, ezt lejjebb is írtam aznapi eredménye nem számít. Annyi van csak, hogy ha 2 játékos közül akárcsak az egyik még nincs parketten bármikor lelehet cserélni olyanra, aki viszont már játszik is akár.
Akkor miért kellett megváltoztatni? Lassan rájövök erre a waiver listás megoldásra is, csak egyszerűen semmilyen hátrányom nem származik abból, ha valaki éppen megnézzi a mérkőzést és azonnal beteszi a csapatába(azért hogy a következő mecseivel profitáljon) vagy reggel átnézzi a boxscoret, s a szerint keresi meg a számára megfelelő FA játékost.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 20:30:58

Slither-Game-Gareth Tello-Én támogatjuk, meslija ellenzi, . Sőt úgy emlékszem neo is írta, hogy jó neki, mikor hasonló rendszert említettem én is.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 20:27:16

Slither, felőlem is mehet a vétózási rendszer, amit felvázoltál, ha a többiek is elfogadják. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 20:25:59

Slither írta:
Bob_Marley írta:
Az a baj hogy a liga nagy resze nem reagal semmit sem a felvetesekre, nehez barmilyen dontest meghozni. Sztem most beallitom hogy commissioner review legyen a csereknel, es amig nem szavazzuk meg hogy mi legyen a vetozassal, addig a mostani cserek kicsit bentragadnak majd.
Első felvetésre most nem reagálok, de a mostani cserék meg ne ragadjanak már bent. Ezt senki nem ellenezte, legyen szavazás, támogatom, de én holnap szeretném a csapatomban tudni Ibakát. :D

szerk: aktív listára nem tudod betenni, ezt lejjebb is írtam aznapi eredménye nem számít. Annyi van csak, hogy ha 2 játékos közül akárcsak az egyik még nincs parketten bármikor lelehet cserélni olyanra, aki viszont már játszik is akár.

Amúgy licitesnél 100 standard zseton, illetve hogyne lenne korlát hiszen heti 5 embert lehet felvenni, ami 23 hét picit több mint 100, csak annyi különbség lenne érzésem szerint, hogy a waiver lista helyezés úgy érzem kevésbé számít mintha esetleg zsetont kellene rákölteni, s sokkal jobban lenne kiegyensúlyozva a dolog. Ez elméleti sík, de megpróbálok szakértőkkel konzultálni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.12.03. 20:36:10-kor.
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.12.03. 20:11:35

Nekem jött a mail, de a szavazási link nem működik.
A vétózási rendszer: maradjon ahogy most van.
FA:[s] kell jelenteni a bugot a yahoonak[/s], s visszaállítani,ahogy volt(még nem próbáltam ki ezt az új beállítást, csak a megszokás.)

szerk: most már jó.
szerk: Bob, a felvett játékost be tudtad tenni az aktiv listára?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lijacska 2013.12.03. 20:40:14-kor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.12.03. 19:42:13

Bob_Marley írta: Slither igen rájöttem, ilyen 1 napos waivert még nem nagyon láttam, ezért fura mindig. :D Egyértelműen előrelépés, miután mint írtam is meccs közben is lehet embereket felvenni, viszont a licites megoldást tartanám akkor megfelelőnek, így ha szavazásra kerülne a dolog, akkor jó lenne mint opciót felvenni. Illetve akkor tényleg szavazzunk, mert most kicsit úgy érzem mi se tudjuk mit akarunk, s csak úgy van most egy ilyen rendszer, de mások nem is nyilatkoztak hogy tetszik nem tetszik mi legyen.

Vétós dolgot meg már én is írtam, azt tartanám én is legegyszerűbbnek ha itt mindenki leírná álláspontját. Ha megvan a 6 akkor eldől a dolog.
Folyamatos waiverner sztem nem tul jo otlet a licites dolog, mivel minden waiverre min. 1 egyseget ra kell kolteni, es ugy eleg hamar elfogy a keret, ha meg tul nagy keretet adunk, akkor ugyanugy nem ad semmmi tobbet. A licites waivert olyan ligaknak valo, ahol korlatozva van a felveheto emberek szama, illetve ahol van FA is. Nalunk nem latom ertelmet, meg mire kitalaljuk hogy mennyi lenne a megfelelo keret a mi ligankra levetitve, mar le is megy a szezon. Es mar amugy is volt szavazas errol, kb. senki sem akar licites waivert, szoval vagy folyamatos waiver lesz, vagy a regi rendszer, vagy pedig talalunk vmi specko beallitast.

Az a baj hogy a liga nagy resze nem reagal semmit sem a felvetesekre, nehez barmilyen dontest meghozni. Sztem most beallitom hogy commissioner review legyen a csereknel, es amig nem szavazzuk meg hogy mi legyen a vetozassal, addig a mostani cserek kicsit bentragadnak majd.
Válasz küldése