Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.12. 13:06:36

varnagykrisztian írta:egyébként ha vége az alapszakasznak és továbbjutsz akkor hogy van tovább (újabb draft?, igazolás? stb.)Ja és mondjuk jövőre újra kell egy ligát csinálnotok vagy marad ez?És az idei draftolt csapatod jövőre elveszik?KÖSZÖNÖM a válaszokat előre is :mrgreen:
Akkor jön a playoff, nincs új draft, marad az a csapatod, ami volt az alapszakaszban. FA piacról meg ugyanúgy lehet felszedegetni embereket.

Az aukciós ligában elveszik az idei csapatunk, új draft lesz, teljesen új csapatok.

A keeperben mindenki kiválaszthat három játékost a csapatából, akiket megtart jövőre is, majd következő szezon elején megint van egy draft a szokásos módon, csak a keepelt játékosokat értelemszerűen nem lehet draftolni.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.12. 13:05:45

Bob egyébként ha vége az alapszakasznak és továbbjutsz akkor hogy van tovább (újabb draft?, igazolás? stb.)Ja és mondjuk jövőre újra kell egy ligát csinálnotok vagy marad ez?És az idei draftolt csapatod jövőre elveszik?KÖSZÖNÖM a válaszokat előre is :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.12. 11:59:56

Tocy írta:
Most komolyan? Még én vagyok a bunkó, ha beírom hogy lusta vagy és nézd meg magadnak? Nem ő a pofátlan véletlenül, hogy 3 mp alatt megnézhetné de nem, ideírja inkább és elvárja, hogy a valaga alá legyen tolva minden? Ennyi önállóság nem várható el? És még az a bunkó aki ezt szóvá teszi? Nagyon más világban élsz. Most ettől az esettől függetlenül, nem Krisztián ellen szól ez.
Én azt nem értem, hogy ha tudok valamit, s megkérdezték, akkor miért nem írom le a választ? Szerinted elvárható, hogy mindenki tudjon mindent? Meg ez a 3 mp alatt megnézhetné, s ha nem tudja hol kell megnézni???Elvárások vannak, hogy tudj mindent???Számomra ez a visszás, s ha megkérdezik mikor van egy meccs, akkor az derogáló? Te tudod, nem tudod beírni??Én ezeket nem tudom megérteni. Tényleg épp ésszel nem tudom megérteni, hogy ha tudok valamit és megkérdezik, akkor még miért nekem áll feljebb, hogy nézd meg. Nekem le ne írd azt, hogy az Interneten mindent meglehet találni, mert ez nálam nem érv, nem kötelező tudni mindent, s ezer olyan szituáció lehet, hogy még ha számodra egyértelmű kérdés jön, a kérdezőnek nem egyértelmű. Te soha nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy valamit nem tudsz? Itt van például varnagykrisztian, nem tud dolgokat, ismerkedik a ligával, megkérdez dolgokat, amik evidensek lehetnek, ha követed az NBA-t, s akkor most írjuk azt, hogy nézd meg...

Lustaság dolgot meg azért venném ki, mert ha igen valaki többször megkérdez mondjuk ugyanazt arra azt mondom oké, picit legyünk önállóak, de 1-2 kérdésnél miért kellene támadólag fellépni, hogy nézd meg. Múltkor is valamelyik meccsen, megkérdezte valaki, hogy Abidallal mi a helyzet, játszik nem játszik, hogy áll??Erre valaki beírta, nálunk sincs internet...Ez tényleg egy segítőkész válasz, s lehet írni, hogy írd be Google-ba meg anyám kínja válaszok, de igen egyszerűbb volt ott megkérdezni, mert több ember, sokan szeretik a francia focit, jobban tudják a választ, mintsem megkeresni, s megtalálni se egyszerű.


on: 6-6 van keeperben, nagy kár érte, hogy val. végig szoros lesz, egészen Vasárnapig, amikor nekem egy darab játékosom sem lép pályára. :lol:

szerk: Nem bántásból írta Tocy, ő így gondolja legyen így. Én is utálom a lustaságot, sőt én a mai fiatalok stílusát sem szívlelem, kisbetűs dolognál is kifejtettem miért nem. Ugyanez vonatkozik arra, hogy sokak szerint valami elvárás, hogy két kézzel püföld az okostelefont, 2 mp után tudd ki ölte meg Kennedyt, chaten beszélsz boldog-boldogtalannal, facebookról már nem is beszélve.....S igen úgy érzem, degradáló az, ha ezeket valaki nem tudja s akkor még megjegyzéseket is tesznek hozzá, miközben mi a francért kellene ezeket tudni??Nem elvárás, sőt én pl ezektől ezerrel ódzkodok, én kérek elnézést hogy nem tudok mindent.....S sokkal gázabb, hogy sokan úgy gondolják, hogy Inerneten megnézem, valós tudás nincs is, csak majd megnézem, mintha erről szólna az egész, hogy megnézek mindent, nem elvárás, hogy valaki egész nap szörfözzön, meg miért kellene függni az Internettől....
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.12. 11:23:35

Tocy írta:
Bob_Marley írta:Most komolyan? Még én vagyok a bunkó, ha beírom hogy lusta vagy és nézd meg magadnak? Nem ő a pofátlan véletlenül, hogy 3 mp alatt megnézhetné de nem, ideírja inkább és elvárja, hogy a valaga alá legyen tolva minden? Ennyi önállóság nem várható el? És még az a bunkó aki ezt szóvá teszi? Nagyon más világban élsz. Most ettől az esettől függetlenül, nem Krisztián ellen szól ez.
Tocy ne bántsd már Bob-ot (nem vagy bunkó, csak nem szeretsz segíteni másoknak, de ez nem baj) ő segíteni akar, én meg még amatőr vagyok a FANTASY világában, de már amit tanultam tőletek abban már én is tudok a következő "lustának" (egyébként én inkább tudatlannak nevezném magam ebben a témában) segíteni.Én az életben is ilyen vagyok, amihez értek abban próbálok segíteni másoknak ha kérnek.Bob egyébként ha vége az alapszakasznak és továbbjutsz akkor hogy van tovább (újabb draft?, igazolás? stb.)Ja és mondjuk jövőre újra kell egy ligát csinálnotok vagy marad ez?És az idei draftolt csapatod jövőre elveszik?KÖSZÖNÖM a válaszokat előre is :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.12. 11:09:08

Bob_Marley írta:Faveranit ne, változott rendesen a Celtics rotáció keveset játszik.
Ha már C's, akkor Jordan Crawford, mióta cserélt Stevens a kezdőben, s betette Crawfordot, lett irányító félénk. :D Jól muzsikál, s nem mellékesen nyertünk vele négyet (oké kétszer Magic meg egy Jazz, de a Heat legyőzése parádé volt)

Na szólva Jordan Crawford jó, Lakerst figyelgesd, ott megint lehet változás a kezdőben, Wesley Johnson érdekes lehet, vagy Meeks esetleg Blake. Ha magas kell, akkor Steven Adams-Mozgov, akik alkothatnak. Illetve nézd a Bucksot is, így hogy Sanders 6 hétre kidőlt, Henson, s Pachulia szép számokat fog hozni. (mellesleg Sanderst tényleg jól megjósoltam, akkora bust, hogy hihetetlen.....)
Köszi a tippeket, Steven Adams nálam a nyerő mert egy C is kell :mrgreen: KÖSZÖNÖM Egyébként az első nap 7-2-re vezetek (9-ből)......de messze van még a hétfő :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.11.12. 10:55:15

Bob_Marley írta:
Eazzy írta: 5 évesen, és 60 évesen is igaz ez. Semmi támadó jellegű dolgot nem írtam, de én tényleg nem értem miért egyszerűbb várni arra, hogy valaki válaszoljon alap dolgokra, ahelyett, hogy utánajárnál magadtól. Ez olyan szint, mint amikor valaki megkérdezi, hogy adja-e a TV az xy meccset. Kb pont annyi idő megnézni a sport1 műsorát, mint beírni a kommentet. Egyébként nem minden kérdésed volt ilyen azért.
Ha jól tudom, nem beszél angolul varnagykrisztian, ezért is kérdez.

Erről már egyszer volt értekezés, hogy de hát ott az Internet stb, én teljesen megértem varnagykrisztiant, ha nem tudja kérdezzen, s ha várni kell rá? Akkor vár, nem lóverseny alapból sem. S sokkal egyszerűbb, ha mi magyarázzuk el mintha elolvasná (főleg mint írtam nem tud angolul), mert benne vagyunk példákat tudunk írni, meg mire kell figyelni.

Azokat soha nem értem, mikor a meccsnél is megkérdezik, mikor kezdődik? S erre valaki beírja nézd meg. Arrogáns, visszataszítónak tartom, aki tudja hol van, ennyi idő alatt megnézhette volt míg beírja nézd meg, ha már időegységekről beszélünk.

Keeper, sikerült nyerni, ezen a héten borzasztó a sorsolásiom, ha jól számoltam MichaaBeenél 9!!!! emberrel több lép pályára. Meg kell úszni a nagyarányú vereséget.....
Most komolyan? Még én vagyok a bunkó, ha beírom hogy lusta vagy és nézd meg magadnak? Nem ő a pofátlan véletlenül, hogy 3 mp alatt megnézhetné de nem, ideírja inkább és elvárja, hogy a valaga alá legyen tolva minden? Ennyi önállóság nem várható el? És még az a bunkó aki ezt szóvá teszi? Nagyon más világban élsz. Most ettől az esettől függetlenül, nem Krisztián ellen szól ez.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.12. 10:32:23

varnagykrisztian írta:
Game90 írta:@varnagykrisztian! Nem tudom, hogy kik vannak FA-n, de a helyedben lehet, hogy megpróbálnám lecserélni az Andersen, Nate, Miller, Battier négyest.
Ha van idő írj 3-at, megnézem őket.KÖSZI :mrgreen: Egyébként most próbálom őket is leigazolni:
Vitor Faverani, Omri Casspi, Nick Young......ők is "kuka" :?:
Faveranit ne, változott rendesen a Celtics rotáció keveset játszik.
Ha már C's, akkor Jordan Crawford, mióta cserélt Stevens a kezdőben, s betette Crawfordot, lett irányító félénk. :D Jól muzsikál, s nem mellékesen nyertünk vele négyet (oké kétszer Magic meg egy Jazz, de a Heat legyőzése parádé volt)
Ezen amúgy besírtam:
http://www.youtube.com/watch?v=_BsftnWRmFc" target="_blank
Stevens frenetikus örömre Green triplájánál. (az a hátranézés a legjobb, "bakker tényleg ilyen hülye hogy bedobta, s ezzel nyertünk...."

Na szólva Jordan Crawford jó, Lakerst figyelgesd, ott megint lehet változás a kezdőben, Wesley Johnson érdekes lehet, vagy Meeks esetleg Blake. Ha magas kell, akkor Steven Adams-Mozgov, akik alkothatnak. Illetve nézd a Bucksot is, így hogy Sanders 6 hétre kidőlt, Henson, s Pachulia szép számokat fog hozni. (mellesleg Sanderst tényleg jól megjósoltam, akkora bust, hogy hihetetlen.....)


Valahogy nem az igazi nekem ez az FA így keeperben. Tudom hogy beszéltük, de mégis olyan fura, hogy meccs közben fellehet venni FA játékost. Tegnap Crawfordot gyorsan behúztam Mozgov helyett, miközben néztem a Celtics meccset.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.12. 08:00:23

Game90 írta:@varnagykrisztian! Nem tudom, hogy kik vannak FA-n, de a helyedben lehet, hogy megpróbálnám lecserélni az Andersen, Nate, Miller, Battier négyest.
Ha van idő írj 3-at, megnézem őket.KÖSZI :mrgreen: Egyébként most próbálom őket is leigazolni:
Vitor Faverani, Omri Casspi, Nick Young......ők is "kuka" :?:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.11. 23:51:16

neobarca írta: Köszi! Hát ezt kár volt megnéznem... :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nem olyan rossz ez azért, FG%, FTM rendben van, assistban első vagy, többi középmezőny, igazából csak steal-ben meg blokk-ban vagy gyenge.

@varnagykrisztian! Nem tudom, hogy kik vannak FA-n, de a helyedben lehet, hogy megpróbálnám lecserélni az Andersen, Nate, Miller, Battier négyest.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.11. 23:41:14

Azért tényleg, ahogy pl Game is "gúnyolódott" vele, a FT% statisztikám kabaré. :D 60% csapatszinten, nagyon derék. Keeperben egész tetszik a csapatom, mikor már draftoltam is megvoltam elégedve, nem lehetetlen elérni a PO-t bár még sehol sem tartunk, s problémák azért voltak idáig is. McGee sérülése nagyon nem jött jól, s Tobias Harris továbbra is hiányzik, de nem panaszkodom 1-2 kategóriában elég jól működik a gépezet. Héten megint elárasztok mindenkit cserékkel, csekkolgassátok. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.11. 21:39:17

neobarca írta:Nos mivel nem tudom/tudjuk a többieknek milyen csapatuk van, elég nehéz esélyeket latolgatni. Első ránézésre erős csapat. Harden-Howard-Thompson-MCW-Griffmadár ötös kiváló. Bryant-Chandler még jódarabig nem fog rendelkezésedre állni. Lin-Shumpert még használható gyerek, de a többiek elég kuka. Mondjuk Blake Nash sérülése miatt előtérbe kerül, de a többiek percemberek. Nem osztanak nem szoroznak. Lehetett volna sztem jobbakat is összekukázni, de persze a piacot nem ismerem. Nálunk szerintem középmezőnynél feljebb nem lennél ezzel a kerettel. De annak is az alsó részében.
Köszi hogy véleményezted :D ......de elszomorítottál :| , igaz én is tudtam hogy ez nem lesz jó, és igen sajna elvitt a hév, ezért is kell megismernem az NBA játékosok sava-borsát, kevesebb "sztárt " kellett volna vennem és több "közép" kategóriást......de hát remegett a kezem :mrgreen: ......tanulóévnek jó lesz ez :-k

A sok kuka mellé még őket akarom megszerezni: Omri Casspi, Nick Young
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.11. 21:08:50

varnagykrisztian írta: James Harden (HOU) $120
Dwight Howard (HOU) $66
Klay Thompson (GS) $32
Kobe Bryant (LAL) $31
Michael Carter-Williams (PHI) $31
Blake Griffin (LAC) $24
Tyson Chandler (NY) $16
Jeremy Lin (HOU) $15
Steve Blake (LAL) $1
Chris Andersen (MIA) $1
Thabo Sefolosha (OKC) $1
Nate Robinson (DEN) $1
Mike Miller (MEM) $1
Shane Battier (MIA) $1
Chauncey Billups (DET) $1
Iman Shumpert (NY) $1
Faverani (BOS) FA
Nos mivel nem tudom/tudjuk a többieknek milyen csapatuk van, elég nehéz esélyeket latolgatni. Első ránézésre erős csapat. Harden-Howard-Thompson-MCW-Griffmadár ötös kiváló. Bryant-Chandler még jódarabig nem fog rendelkezésedre állni. Lin-Shumpert még használható gyerek, de a többiek elég kuka. Mondjuk Blake Nash sérülése miatt előtérbe kerül, de a többiek percemberek. Nem osztanak nem szoroznak. Lehetett volna sztem jobbakat is összekukázni, de persze a piacot nem ismerem. Nálunk szerintem középmezőnynél feljebb nem lennél ezzel a kerettel. De annak is az alsó részében.

Srácok? Valakinek egyéb vélemény? 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.11. 20:30:36

Bob_Marley írta:Ha jól tudom, nem beszél angolul varnagykrisztian, ezért is kérdez.

Erről már egyszer volt értekezés, hogy de hát ott az Internet stb, én teljesen megértem varnagykrisztiant, ha nem tudja kérdezzen, s ha várni kell rá? Akkor vár, nem lóverseny alapból sem. S sokkal egyszerűbb, ha mi magyarázzuk el mintha elolvasná (főleg mint írtam nem tud angolul), mert benne vagyunk példákat tudunk írni, meg mire kell figyelni.

Azokat soha nem értem, mikor a meccsnél is megkérdezik, mikor kezdődik? S erre valaki beírja nézd meg. Arrogáns, visszataszítónak tartom, aki tudja hol van, ennyi idő alatt megnézhette volt míg beírja nézd meg, ha már időegységekről beszélünk.
Köszi Bob, én is úgy vagyok vele ha tudok akkor segítek :D , hát igen az angol tudásom......hagyjuk :oops: .Nem haragszom Eazzy-re, én őt is megértem :wink: , írjatok pár sor véleményt a csapatomról [-o< ......KÖSZI :mrgreen: .Gareth Tello ez a 2. hét sima (9-3) volt, gratula =D>
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.11. 20:04:45

Gareth Tello írta:League fül :arrow: Team Stats (rögtön az overview után)
Köszi! Hát ezt kár volt megnéznem... :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.11. 19:20:01

neobarca írta:Ezt hol tudom megnézni? :)
League fül :arrow: Team Stats (rögtön az overview után)

Milyen jól állok minden tekintetben. :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.11. 18:26:03

Game90 írta:(Team Stats alapján)
Ezt hol tudom megnézni? :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.11. 18:14:45

NFL Fantasy: bukó ez a hét, pedig érzésem szerint meglehetett volna, csak hát: 1. RB/WR/TE játékosaim összesen 1 TD-t szereztek, 2. Jeffery-t a padon hagytam.

PL Fantasy: nem volt rossz, az élmezőnyből én szereztem a legtöbb pontot. Suárez-nek jár a pacsi!

NBA Auction League: 6-6, egyik nap nem állítottam csapatot, aztán LBJ pont a padon maradt.
neobarca írta: Egyébként ahhoz képes Game, hogy elvileg te vagy a címvédő és a leggyengébb pozícióban draftoló voltál, szépen ott csücsülsz a tabella elején. Mondjuk idáig kedvező volt a sorsolásod.
Nem csak elvileg :P :mrgreen: Amúgy nem én draftoltam a leggyengébb pozícióban.

Sorsolásom az tényleg jó volt idáig, de ettől függetlenül FGM - FG% - FTM - FT% - 3PTM - PTS - REB kategóriákban benne vagyok a Top3-ban (Team Stats alapján). Mondjuk ez nagyban köszönhető Love-nak, aki God mode-ban kezdte a szezont.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.11. 14:40:23

Keeper League: bukó ez a hét is, 8-3-ra elvert Bob, azt hittem, azért szorosabb lesz... :? Wallnak, Batumnak és Thad Youngnak jól ment, a többiek eléggé hullámzó teljesítményt nyújtottak sajnos, Kobe meg nagyon hiányzik már. Bob csapata jobb, ennyi, most is elég komoly volt, amit a Griffin-Klay Thompson-Melo-Howard-MCW ötös leművelt, esélyt sem hagytak nekem. :D
Jöhet kanty, sok jóra most sem számítok, Azt hiszem, kezdhetem gyűjtögetni a cetliket a jövő évi draftra, mert akárhogy is nézem, a PO-ra nem lesz valami sok esélyem.

Auction League: itt sima győzelem lett szerencsére, bár lehetett volna még simább is. :D Ezen a héten itt is kanty-TYAL csapok össze, a cél a győzelem, aztán meglátjuk, mi lesz belőle. Mindenesetre Wallban és Hardenben most is bízom. 8)

PL Fantasy: itt már akkor elszúrtam a fordulót, amikor nem Suárezt tettem be csékának, hanem Agüerót. :D 41 pont. :?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.11. 14:02:30

Naszóval. Vége a második hétnek is. Felemásak az érzéseim.

Aukciós Liga:

Egészen jól helytállt a csapat. 10-2 vel mostam le Bobot. 8)
Egyébként ez nem nagy érdem, mert Bob csapata még eléggé döcögős. Lassan visszatérnek az emberei, és szerintem komolyabban kell számolni vele.

Ördög csapata következik. Csalóka, csalóka. El kellene valahogyan kapnom, de tele van minőségi játékossal. Ha esetleg sikerülne is, meg fogok szenvedni vele az biztos…

De, hogy maradjunk „Bob verésnél”. ESPN-ben is sikerült megráncigálnom a rasztást. :lol: Ott azért komolya játékosállománnyal rendelkezik.
Nekem nagyon összejött ott ez a hét. Ahogyan elnéztem, konkrétan egy csapat tudott volna elkapni. Remélem, marad ez a tendencia. ;)
Am most néztem, az ottaniakból (1-2 kivétellel számomra ismeretlenek) is páran véresen komolyan veszik ezt. :D Volt akinél már ilyen 22 játékos mozgás volt. :shock:

Gza 17ers csapata jön. Illene elmeszelnem a keretét tekintve. :P

Keeper Liga:

Mit is mondhatnék? Tragédia. Kamaj csapata 8-4re vert el úgy, hogy péntekig végig vezettem. -Sírós smile-
Le is csúsztam az 5. helyre a dobogóról… Jó páran nem voltak formában.
A magas állományom egyenlőre nem akarnak összeállni. Lee még okés, de a többiek… Ráadásul Chandler személyében elvesztettem meccsenként átlag 10pattanót és 2.5 blokkot.
A sérült Anderson meg összekaphatná már magát, mert most már tényleg égetően szükségesek lennének a statjai.
CP3-LBJ duó szépen teszi a dolgát, jó lenne ha a többiek is beállnának.
Amúgy továbbra is SG-SF hiányban szenvedek. GT szépen behúztad Burks-ot. Pedig csak pihenni raktam ki. :oops: Mondjuk amilyen össze vissza meccsei vannak neki is. Nem feltétlen fog hiányozni.

Következő ellenfelem Cumbee csapata. Talán a liga legerősebb kerete. Csak a tisztes helytállásban és a lehető legkisebb vereségben reménykedhetek. [-o<

Iszonyat sorsolásom kezdődik amúgy. Jön NBAiley, Bob, Game, Slither. Nem lesz gyaloggalopp. Ezért is különösen fájó, ez a vereség a Maciktól… :(

Egyébként ahhoz képes Game, hogy elvileg te vagy a címvédő és a leggyengébb pozícióban draftoló voltál, szépen ott csücsülsz a tabella elején. Mondjuk idáig kedvező volt a sorsolásod.
Na majd jövök 3hét múlva és elpi***zlak mint tavaly… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jah és még egy megállapítás. Most is a keeper csapatom 7-5re verte volna az Aukciósat, pedig fordítva kellene lennie... #-o :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.11. 12:30:02

Jah, hogy nem tud angolul. Hát úgy nehéz valóban, nem árt egy alap tudás major sportok követéséhez, de majd kialakul az.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.11. 12:00:08

Eazzy írta: 5 évesen, és 60 évesen is igaz ez. Semmi támadó jellegű dolgot nem írtam, de én tényleg nem értem miért egyszerűbb várni arra, hogy valaki válaszoljon alap dolgokra, ahelyett, hogy utánajárnál magadtól. Ez olyan szint, mint amikor valaki megkérdezi, hogy adja-e a TV az xy meccset. Kb pont annyi idő megnézni a sport1 műsorát, mint beírni a kommentet. Egyébként nem minden kérdésed volt ilyen azért.
Ha jól tudom, nem beszél angolul varnagykrisztian, ezért is kérdez.

Erről már egyszer volt értekezés, hogy de hát ott az Internet stb, én teljesen megértem varnagykrisztiant, ha nem tudja kérdezzen, s ha várni kell rá? Akkor vár, nem lóverseny alapból sem. S sokkal egyszerűbb, ha mi magyarázzuk el mintha elolvasná (főleg mint írtam nem tud angolul), mert benne vagyunk példákat tudunk írni, meg mire kell figyelni.

Azokat soha nem értem, mikor a meccsnél is megkérdezik, mikor kezdődik? S erre valaki beírja nézd meg. Arrogáns, visszataszítónak tartom, aki tudja hol van, ennyi idő alatt megnézhette volt míg beírja nézd meg, ha már időegységekről beszélünk.

Keeper, sikerült nyerni, ezen a héten borzasztó a sorsolásiom, ha jól számoltam MichaaBeenél 9!!!! emberrel több lép pályára. Meg kell úszni a nagyarányú vereséget.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.11. 10:59:47

varnagykrisztian írta:
Eazzy írta:Én sem akarlak megbántani de olyanokat kerdezel, ami simán le van írva minden fantasy oldalon. Nem egyszerűbb utanaolvasni mindennek, és ha utána van kérdésed akkor feltenni?
Neked is köszi =D> ......azt hittem 33 évesen a fórum azért van hogy megosszuk egymással a gondolatainkat, kérdezhessünk, ill. segíthessünk másoknak......én kérek elnézést :mrgreen
5 évesen, és 60 évesen is igaz ez. Semmi támadó jellegű dolgot nem írtam, de én tényleg nem értem miért egyszerűbb várni arra, hogy valaki válaszoljon alap dolgokra, ahelyett, hogy utánajárnál magadtól. Ez olyan szint, mint amikor valaki megkérdezi, hogy adja-e a TV az xy meccset. Kb pont annyi idő megnézni a sport1 műsorát, mint beírni a kommentet. Egyébként nem minden kérdésed volt ilyen azért.

Na de off vége, téjünk NFL fantasyra át:
Minden emberem hozott egy szolíd formát, igazából nem panaszkodhatom nagyon, de úgy valahol hiányoznak azok a plusz 5-6 pontok egy normális héthez. Mákom van, hogy pont kantyval találkoztam ezúttal.

A terminátorok meg egészen elképesztő pontzuhataggal álltak elő, de hát két NO RB-vel felállni, és onnan 40+ pont elég valószínűtlen :D Ahogyan a Rams DEF 29 pontja is.
Kb annyira, mint a FA-re általan kidobott Tavon Austin 38 pontja :D Egész idényben nem szerzett ennyit, nem is fog szerintem :D

Jövőhéten a Jets jön, remélem valami csapatukhoz méltó buttfumble lesz onnan :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.11.11. 10:51:54

Szidtatok itt a Saints-játékosok miatt, tessék, két Saints-futó 45 pont :D És valszeg 9-1. Pedig rendszeresen elfeledkezek a csapatomról, most is bent maradt Gresham...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.11.11. 09:43:22

djibril írta:Srácok az mitől lehet, hogy nfl-ben az egyik csapatomban 21,48 pontot kapott Wilson, a másikban 25,48-at?
Mas a pontozasi rendszer a 2 ligaban. :wink:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.11. 05:36:25

Eazzy írta:Én sem akarlak megbántani de olyanokat kerdezel, ami simán le van írva minden fantasy oldalon. Nem egyszerűbb utanaolvasni mindennek, és ha utána van kérdésed akkor feltenni?
Neked is köszi =D> ......azt hittem 33 évesen a fórum azért van hogy megosszuk egymással a gondolatainkat, kérdezhessünk, ill. segíthessünk másoknak......én kérek elnézést :mrgreen: Kedves Eazzy, most elvileg sok dolog letisztult elöttem a játékról......megpróbálok nem sokat kérdezni :roll: Ha esetleg van valami kézikönyv az NBA FANTASY-ról belinkelhetnéd nekem.Szeretnék jövőre az EuroBarca Auction League-ben szerepelni, épp ezért sok tanulnivalóm van még :D
varnagykrisztian írta:Ne röhögjetek ki de jól látjátok Lamar Odom-ot is megszereztem......pont a fiammal dumcsiztuk, nem figyeltem, utánna jutott eszembe hogy a drogok miatt kitette a csapata ](*,)
Nah el is passzoltam, ha jól csináltam akkor Vitor Faverani (BOS) érkezik majd \:D/
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése