Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.04.01. 10:20:12

Draft helyezés alapszakasz eredmény alapján lesz, ahogy az NBA-ben is van.

Sajnos a tie-breaker az alapszakaszbeli egymás elleni eredmény számít, így simában Game jutott tovább. Annyi sérülttel az is csoda volt hogy döntetlenre kihoztam, szóval nem szomorkodom

Keeperben jó húzás volt Ellington, valszeg akkor is meglett volna a továbbjutás ha LBJ is játszik.

5 ligából 3-ban döntőben vagyok, remélem ebből 2-t be tudok majd húzni, és akkor teljesen elégedett leszek ezzel az idénnyel. Nagyon remélem hogy ezen a héten visszatérnek a sérült játékosaim, mert nélkülük semmi esélyem sem lesz. Afflalo és Lawson elvesztése már így is eléggé betett, a végére vmi jó is lehetne. :)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.01. 10:17:56

Game-Slither döntő, szóval ennyit rólam, mint Nostradamusról. :mrgreen:
Hajrá, srácok!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.04.01. 08:58:30

Jimmy Butler 5 labdaszerzéés..... Ééééééééédes istenem... :shock: :x

37-37 a steal arány... 6-5-tel NBAiley team ment tovább

Grat májsztró, mégha ezekkel a százalék statokkal [auto_cenzúra] is meg:DD

Bíztam pedig benne, hogy idén sikerül megnyernem ezt a ligát, nade majd jövőre! A bronz azért remélem meglesz.

Grat mégegyszer! Nem gondoltam vna hogy ennyi szabad helyed maradt még ucsó napra és behúztál jópár játékost :/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.04.01. 05:19:22

Sima: igazságos döntetlen Slither ellen, kár, hogy így előrébb végzett, mint én, a jobb alapszakasznak köszönhetően. Amúgy elégedett vagyok a szezonommal, a PO összejött, többet meg nem igazán várhattam, nem volt valami jó csapatom. Ja, MichaaBee - Ordog hatalmas párharc volt, MB, azért egy virtuális pacsit küldhetsz majd Jimmy Butler-nek... :D

Keeper: amikor olvastam, hogy Wade, T. Chandler és Nené sem lesz, akkor azt hittem, hogy nem kell izgulnom, pedig nagyon is kellett. Két szerencsém volt:
1. Deng-nek majdnem 2x annyi FTM-je volt, mint a legutóbbi 3 meccsén összesen.
2. PP nem játszott a 4. negyedben, pedig szerintem 4 FTM-et még össze tudott volna kaparni.
Másik ágon meg neobarca sorsa akkor dőlt el, amikor kiderült, hogy LBJ nem játszik. Döntőben Slither ellen meg adok magamnak kb. 25% esélyt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.01. 03:39:13

Cumbee írta:Én nem találtam a szabályoknál, szerintem ezt a jövő évi draft előtt kell beállítani. De mondom, nekem kicsit furcsa lenne az alapszakasz végeredményét figyelembe venni. Érdekes lenne pl az a szitu, hogy valaki megnyeri a bajnokságot, aztán következő évben 7. helyről draftol, mert az alapszakaszban a 6. helyre kormányozta a csapatát.
Én sem találtam sajnos.
PO alapszakasz külön van, az hogy valaki megnyeri 6ik helyről még nem jelent semmit.
Valóságban is volt már nem egyszer példa, hogy a 8ik kiejtse az első helyezettet sőt a NY 8ikkélnt döntős is volt, mégsem a 29ik helyről draftoltak.
Számomra totálisan evidens hogy az alapszakasz a mérvadó, a több meccs miatt, az egymás ellen mindenki játszás miatt is.
Most azért mert valakinek van 3 jó hete vagy rossz miért befolyásolná azt hogy valaki 20 hét alatt mit teljesített.

Írtad hogy helyosztás is van PO, de akkor pl mindkét fél "érdeke" a vereség.Egy 5-6ik hely vagy majd egy bronzcsata egyértelmű, hogy az jár jobban aki kikap.Lefelé meg pláne igaz ez.
De meg is fordíthatom miért "sújtsa valaki" azt aki utolsó volt az alapszakaszban de megnyerte a PO-t alul, 3 hétnél jól ment, visszatértek a sérültek, másik direkt nem állított csapatot vagy tudom is én, ergo bukik 5 helyet miközben lehet 20 hét alatt mondjuk 20-30 kategóriával is kevesebbet gyűjtött.
Nem látom a rációt miért lenne nagyobb súlyú 3 hét teljesítménye 20 hét teljesítményével szemben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.04.01. 03:00:37

Én nem találtam a szabályoknál, szerintem ezt a jövő évi draft előtt kell beállítani. De mondom, nekem kicsit furcsa lenne az alapszakasz végeredményét figyelembe venni. Érdekes lenne pl az a szitu, hogy valaki megnyeri a bajnokságot, aztán következő évben 7. helyről draftol, mert az alapszakaszban a 6. helyre kormányozta a csapatát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.01. 02:40:52

De érted az alapszakaszban mégiscsak mindenki játszott mindenkivel még ha nem is 2szer de minimum 1szer igen, meg az volt 20 hét míg ez 3.
Ha úgy van ahogy mondtátok akkor úgy van, utána olvasok, bár nem örülnék neki, sőt nagyon nem :D Miután végig a drafthelyekre gyúrok, rohadtul nem lenne mindegy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.04.01. 02:33:03

Bob_Marley írta:
Game90 írta:
Bob_Marley írta: S Game jövőre a draft helyek az alapszakasz alapján lesznek, legalábbis én így tudom, meg remélem is, mert akkor kamaj ellen valahogy ki kellene kapnom :D
Lusta vagyok utánanézni, de nekem úgy lenne a logikus, ha a PO utáni helyezések alapján menne a draft.
Nekem ez egyáltalán nem lenne logikus.S remélem nem is így van, mert akkor az eléggé funky lenne...Totál egyértelmű számomra hogy a 20 hét teljesítménye jobban számít, mintsem 2-3 hét teljesítménye.
Számomra pl akkor teljesen egyértelmű hogy a héten ki se kellett volna állni, "nehogy nyerjek", mert mégiscsak 1 drafthely lenne.
Major ligákban is mindig az alapszakasz számít, nem is értem a felvetést :D Annyira logikátlan lenne.
Nem tudom, nekem is logikusabb, hogy a szezon legvégén lévő eredmény számít, nem a 3 héttel a vége előtt lévő. Van alsó és felső házi rájátszásunk is, szal minden csapat játszik tovább, nem csak a legjobbak. Kb ezek lehetnek amolyan helyosztó meccsek is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.01. 01:13:36

Game90 írta:
Bob_Marley írta: S Game jövőre a draft helyek az alapszakasz alapján lesznek, legalábbis én így tudom, meg remélem is, mert akkor kamaj ellen valahogy ki kellene kapnom :D
Lusta vagyok utánanézni, de nekem úgy lenne a logikus, ha a PO utáni helyezések alapján menne a draft.
Nekem ez egyáltalán nem lenne logikus.S remélem nem is így van, mert akkor az eléggé funky lenne...Totál egyértelmű számomra hogy a 20 hét teljesítménye jobban számít, mintsem 2-3 hét teljesítménye.
Számomra pl akkor teljesen egyértelmű hogy a héten ki se kellett volna állni, "nehogy nyerjek", mert mégiscsak 1 drafthely lenne.
Major ligákban is mindig az alapszakasz számít, nem is értem a felvetést :D Annyira logikátlan lenne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.31. 14:24:42

Ordog írta:Amúgy még mindig idegesít ez a 3 db %-os mutató. Az hogy ki hány százalékkal büntetőzik v. hármasozik de még az FG%-ra is azt mondom, h totál lutri. A draftnál nem hiszem, h bárki is azt nézi h ki hány százalékkal dobálgat... omg (csökkentsük már a számukat jövőre, pls)
NBAiley ellen már az alapszakaszban is elvesztettem mind a 3-at és nagyon idegesítő h ilyen "értelmetlen" statokon múlnak a dolgok.... :S
Akkor most ki a hasznosabb játékos, Alexis Sánchez, aki 10 üreskapus helyzetéből 1-et talán bepöttyint, vagy mondjuk Villa, aki kevésszer kerül oda, de ha ott van, akkor kíméletlenül beveri? :) A végeredmény ugyanaz, 1-1 gól, csak ha mondjuk Villa kerülne 10-szer az üres kapu elé, akkor abból 8-9 gól lenne. (Nyilván túloztam, de azt hiszem érződik a mondandóm lényege.) A százalékosok is ugyanolyan mutatók, mint bármelyik másik, draftnál ugyanúgy figyelembe lehet venni, mint a többit.

A másik oldalról megközelítve, neked van egy rakat scorered, ezek hozzák a PTS kategóriát és mellé járulékosan az FGM-et és FTM-et is. Mennyivel igazságosabb az, hogy egy dologban jó a csapatod és gyakorlatilag triplán jutalmaz? :D Csak, hogy árnyaljam a képet. :wink:

Összességében nagyjából reálisan van ez kihozva, nálad többet dobnak, de nagyobb hibaszázalékkal. Hozzáteszem, a default fantasy settingsben csak FG%, FT% és 3PTM van, nincs FGM, FTM és 3PT%, szóval még így is Te jöttél ki jobban abból, hogy belenyúltunk a beállításokba. :)

Ami az utolsó napot illeti, valóban csak kiimádkozni tudjuk. :D Nem vártam magam igazából döntőbe a szezon elején, de így hogy majdnem végig vezetem a héten, nem szeretnék most kiesni egy döntetlennel, pedig valószínűleg az lesz a vége. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.31. 13:47:09

Na Vucevic szépen szöndben visszatért és hozott egy igen komoly estét. Persze, hogy nem volt benne a keretemben. Az ő statjaival átvettem volna a vezetést. :( Így 6-6! Ma este eldől minden. Nagyon kemény lesz! Reménykedem, de félek, a Dream FA Team nem lesz képes a csodára...
Minden esetre már így is elégedett vagyok! :D
Ordog írta:Jeff Green (omg FA-ról, micsoda fejlődésen ment át a szezon eleje óta)
Csalóka! Mostanában a jó statokat nem azért hozza, mert iszonyat fejlődésen ment át, hanem mert Garnett bácsi kidőlt és ezzel lényegesen több játékpercet kap. Ha jól tudom asszem kezdő is. Green am egy korrekt gyerek. ;)
Game90 írta:Csak érted, pl. kanty és én próbáltunk összehozni egy szuper csapatot, miközben te 7-8 FA-val vagy a legjobb 4-ben és lehet, hogy tovább is jutsz... :D
Értem Game értem! Csak hát... :lol: :lol: :lol:
Érdekes, mert tényleg 1-2 FA-m kb alap játékossá nőtte ki magát nálam. Nagyon sokat tesznek hozzá. 1-2x belenyúltam a sz**ba, de nagyon sokat köszönhetek nekik. Igazi vízhordók. :wink:
Szerencsére eredményesen... :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.03.31. 08:21:29

Hogy a sima Fantasy-ról is essen egy kis szó:)

Elődöntőben az alapszakasz győztes nem bírta el a sok sérültjét így az már régen eldőlt. Cumbee megy a döntőbe, és nagyon remélem hogy velem játszik. 6-6 az állás NBAiley ellen, nagyon remélem hogy meg is marad ez, és akkor mivel nekem jobb volt az alapszakasz mérlegem én mennék a döntőbe... Este még ki kell imádkozni ezt:)

Amúgy még mindig idegesít ez a 3 db %-os mutató. Az hogy ki hány százalékkal büntetőzik v. hármasozik de még az FG%-ra is azt mondom, h totál lutri. A draftnál nem hiszem, h bárki is azt nézi h ki hány százalékkal dobálgat... omg (csökkentsük már a számukat jövőre, pls)
NBAiley ellen már az alapszakaszban is elvesztettem mind a 3-at és nagyon idegesítő h ilyen "értelmetlen" statokon múlnak a dolgok.... :S

Úgy néz ki hogy az Pts, FGM, FTM, TO, REB mutatókat elviszem. A Stealban 4-gyel vezetek, viszont 1-gyel kevesebb játékosom fog játszani. Nagyon remélem, h a J.R. Smith + Jeff Green + R. Anderson trióm kitesz magáért és lehozzák nekem 6-6-tal ezt a párharcot...

Győzzön a jobbik! Én már az elődöntővel is elégedett vagyok:)

Nagyban köszönhetem a következő játékosoknak h itt tartok: Henderson (nagyon durva statokat hoz mostanában, megérte idecserélnem, ki gondolta volna???:)), Jeff Green (omg FA-ról, micsoda fejlődésen ment át a szezon eleje óta), J.R. Smith (viszi a hátán a NYK-ot Anthonyval kettesben)... Erről a 3 játékosomról nem gondoltam vna h ilyen szintre felnőnek. Szerencsém volt... Remélem Green és Smithy hozzák a jó védekezésüket és ketten együtt lopnak vagy 5-6 labdát és akkor 6-6-tal bemasírozok a döntőbe...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.31. 00:37:21

Pekovic out tonight vs Grizzlies with sprained left ankle.
Harden out with sore foot.

Fejlövés.
Bob_Marley írta: S Game jövőre a draft helyek az alapszakasz alapján lesznek, legalábbis én így tudom, meg remélem is, mert akkor kamaj ellen valahogy ki kellene kapnom :D
Lusta vagyok utánanézni, de nekem úgy lenne a logikus, ha a PO utáni helyezések alapján menne a draft.
neobarca írta: Jaja. Hát tudod, abból kell főzni, amid van. :D Sajnos 1-2 nem várt sérülés és pl a Wall-os trade betli miatt rá vagyok kényszerűlve az FA-ra. De mégis itt vagyok a legjobb 4 között. És még a továbbjutás sem kizárt.
Persze akárhogy is lesz, büszke GM-je vagyok a KUKÁSVÁLOGATOTTNAK! :lol: :lol: :lol:
Csak érted, pl. kanty és én próbáltunk összehozni egy szuper csapatot, miközben te 7-8 FA-val vagy a legjobb 4-ben és lehet, hogy tovább is jutsz... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.30. 13:19:40

Slither írta:Aldridge is kidölt és jövő hét elején se biztos hogy játszik majd.
Bízom benne, hogy ez már téged nem fog érinteni a jövő 7en... :lol: :lol: :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.30. 12:43:15

neobarca írta:
Várható volt a tegnapi nap után. Hát az a baj, hogy nem látom kik és miben tudnák megfordítani az eredményt. Itt vagy 6-6 lesz vagy Sima Slither... :(
Kész csoda hogy vezetek, pedig a legjobb embereim mind sérültek...

Lawson valszeg már nem fog játszani a PO-ig, Aldridge is kidölt és jövő hét elején se biztos hogy játszik majd. Noah meg Vazquez ki tudja mikor jön vissza, Hill és Horford is hagyott ki meccset...

Simán hozhattam volna ezt a párharcot, ehelyett a legerősebb kategóriáimban még esélyem sincs fordítani. :?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.30. 12:32:47

Gareth Tello írta:Hoppá, Mr. Slither szép csendben átvette a vezetést, de semmi sem dőlt még el, FG%-ban két ezreddel, 3PTM-ben kettővel vezet mindössze neo ellen. Győzzön a jobbik!
Várható volt a tegnapi nap után. Hát az a baj, hogy nem látom kik és miben tudnák megfordítani az eredményt. Itt vagy 6-6 lesz vagy Sima Slither... :(

Gareth Tello írta:Közben Wall megint alkotott, 35-9-2... :shock: Csak így tovább a következő szezonban is.
Megfogja tartani! ;) Én nem árultam vele zsákba macskát... :lol: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.30. 11:53:37

Hoppá, Mr. Slither szép csendben átvette a vezetést, de semmi sem dőlt még el, FG%-ban két ezreddel, 3PTM-ben kettővel vezet mindössze neo ellen. Győzzön a jobbik!
Kanty-Game szuperrangadó meg csak nem kíván eldőlni végre. :D

Közben Wall megint alkotott, 35-9-2... :shock: Csak így tovább a következő szezonban is.
(Amúgy most nézem, mennyi sérültem van... :lol: Bynum és Varejao mellett Kanter, MWP, Knight, Harris... Szerencse, hogy már nem vagyok érdekelt a ligában.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.29. 08:15:12

neobarca írta:
Game90 írta:Mindketten kiesünk.
Azt néztem pont, hogy jelen állás szerint Slither és az én csapatom, simán elkaszállná a te és Kanty csapatát is. Mondom, jelen állás szerint. De bezzeg a sors iróniája, hogy egymással kűzdünk.
Amúgy Slither, iszonyat ki-ki harc a miénk. Minden nap válltozik kb az eredmény. Szinte minden stat iszonyat közel van egymáshoz. Viszont a péntek lesz a mérvadó, mert akkor neked 3 minőségi játékossal többed lesz.
Komolyan mondom jelen állás szerint 6-6ra tippelek. Valaki világosítson fel, hogy ebben az esetben mi van? :shock: :lol:
Én úgy tudom döntetlen esetén az nyer, aki jobb mérleggel zárt az alapszakaszban.
S Game jövőre a draft helyek az alapszakasz alapján lesznek, legalábbis én így tudom, meg remélem is, mert akkor kamaj ellen valahogy ki kellene kapnom :D

Ja és hogy ki kit kaszálna el, én a heti teljesítményemmel vernék mindenkit :mrgreen: Pedig jócskán meggyengültem, csak a srácok az előző heti katasztrófa hét után most visszataláltak a helyes útra, már aki megmaradt az előző heti csapatból :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.28. 16:57:37

Game90 írta:Csak Bob-ot büntessétek, ő a bűnös!
Ez barátom olyan mint a megcsalás! Lehet dobálgatni a sarat egymásra, de minden dologhoz 2 ember kell... Máglyára velük!!! :P :lol:
Game90 írta:Amúgy hihetetlen, hogy milyen csapatod van, gyakorlatilag a fél kereted ilyen FA-ról összekukázott játékosokból áll, Harkless, Hansbrough, Reggie Evans, Kenyon Martin, J. Butler, Gibson, Barnes... :D
Jaja. Hát tudod, abból kell főzni, amid van. :D Sajnos 1-2 nem várt sérülés és pl a Wall-os trade betli miatt rá vagyok kényszerűlve az FA-ra. De mégis itt vagyok a legjobb 4 között. És még a továbbjutás sem kizárt.
Persze akárhogy is lesz, büszke GM-je vagyok a KUKÁSVÁLOGATOTTNAK! :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.28. 16:11:12

neobarca írta:én kifejezetten szívom a fogamat (...) az egész évben parádés West miatt.
Na ja, sokat westettél ezzel a sérüléssel.
neobarca írta:Komolyan mondom jelen állás szerint 6-6ra tippelek. Valaki világosítson fel, hogy ebben az esetben mi van? :shock: :lol:
Egy ősi szabály értelmében én jutok be a döntőbe, mert nálam játszik a legtöbb out of season-os ember.
Game90 írta:Love nem elég? :? :lol:
Nem. :mrgreen:
Amúgy vigyázz velem, mert nagy Nostradamus lettem, mint láthatod, de ha jövőre elcseréled velem Hardent, akkor visszavonom. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.28. 14:00:55

kanty írta:Ezzel a nappal kb. elszálltak az esélyeim, innentől Game meccsszámelőnyben van.
Azért péntek, szombat, vasárnap rengeteg ember játszik mindkét oldalon, szerintem még semmi sem dőlt el :wink:
neobarca írta: Amennyiben Game nyeri a PO-t szeretnék benyújtani egy hivatalos óvást! Valamint Game-nek a büntető törványkönyv alapján bíróság előtt kell felelnie összejátszás miatt. :lol: :lol: :lol:
Természetesen Bob sem bújhat ki a következmények alól... 8) :P

Azt néztem pont, hogy jelen állás szerint Slither és az én csapatom, simán elkaszállná a te és Kanty csapatát is. Mondom, jelen állás szerint. De bezzeg a sors iróniája, hogy egymással kűzdünk.
Csak Bob-ot büntessétek, ő a bűnös!

Szerintem a másik párharc győztese azért örülne, ha kiejtenéd Slither-t, neki azt hiszem, több játékosa játszik az utolsó héten, mint neked. Amúgy hihetetlen, hogy milyen csapatod van, gyakorlatilag a fél kereted ilyen FA-ról összekukázott játékosokból áll, Harkless, Hansbrough, Reggie Evans, Kenyon Martin, J. Butler, Gibson, Barnes... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.28. 11:54:14

Ezzel a nappal kb. elszálltak az esélyeim, innentől Game meccsszámelőnyben van.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.28. 11:48:04

Game90 írta:Hihetetlen, hogy mennyi sérült van mind a 4 csapatnál :? Most így hirtelen: Love, Webster, Nené, T. Chandler, Lawson, Noah, Vucevic, D. West ill. KG-t már ki is dobta kanty... Azért mennyivel jobb lenne, ha mindenki közel a legerősebb csapatával játszhatna.
Igen, ezt kiemeltem én is korábban. Rájár a rúd rendesen a legjobb 4 Manager csapatára. :( Tényleg érdekes lenne ha mindenki teljes csapattal tudna felállni. Mindenkit érzékenyen érintenek a hiányzói, én kifejezetten szívom a fogamat Vucevic és az egész évben parádés West miatt.
Game90 írta:Kanty, azért látom már elkezdtél jinxelni :mrgreen: Egyelőre 7-4 neked, nagyon fontos ez a mai nap.
Tényleg fontos volt ez a nap, olyan annyira, hogy meg is fordítottad 8-4re az állást. :lol:
Game90 írta:Bob, köszi a 2 pakkot, ahogy megbeszéltük, majd utalom a pénzt!
Amennyiben Game nyeri a PO-t szeretnék benyújtani egy hivatalos óvást! Valamint Game-nek a büntető törványkönyv alapján bíróság előtt kell felelnie összejátszás miatt. :lol: :lol: :lol:
Természetesen Bob sem bújhat ki a következmények alól... 8) :P
Game90 írta:Mindketten kiesünk.
Azt néztem pont, hogy jelen állás szerint Slither és az én csapatom, simán elkaszállná a te és Kanty csapatát is. Mondom, jelen állás szerint. De bezzeg a sors iróniája, hogy egymással kűzdünk.
Amúgy Slither, iszonyat ki-ki harc a miénk. Minden nap válltozik kb az eredmény. Szinte minden stat iszonyat közel van egymáshoz. Viszont a péntek lesz a mérvadó, mert akkor neked 3 minőségi játékossal többed lesz.
Komolyan mondom jelen állás szerint 6-6ra tippelek. Valaki világosítson fel, hogy ebben az esetben mi van? :shock: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.27. 23:40:32

Hihetetlen, hogy mennyi sérült van mind a 4 csapatnál :? Most így hirtelen: Love, Webster, Nené, T. Chandler, Lawson, Noah, Vucevic, D. West ill. KG-t már ki is dobta kanty... Azért mennyivel jobb lenne, ha mindenki közel a legerősebb csapatával játszhatna.

Kanty, azért látom már elkezdtél jinxelni :mrgreen: Egyelőre 7-4 neked, nagyon fontos ez a mai nap. Remélem Mo Will és Amir nem most fog állatkodni.

Amúgy egész szezonban elég csendben voltam, majd az utolsó héten robbant a bomba, 4 játékos kivételével (3 keeper-em ill. Hawes) lecseréltem mindenkit :D Bob, köszi a 2 pakkot, ahogy megbeszéltük, majd utalom a pénzt!
Ordog írta: Game-nek nem volt szerencséje idén ellenem, így volt ez most is. Az FG%-ot és az FT%-ot alig-alig vittem el, kellettek nagyon a győzelemhez.
Első egymás elleni párharcunk után egy laza 11-1es vereségre számítottam. Tényleg nem volt szerencsém, FG% és a blokk simán jöhetett volna és akkor én megyek tovább (vagy 6-6nál te jutsz tovább?).
Bob_Marley írta: Mellesleg jó hogy visszatértél remetei életedből és irkálsz a fórumra, biztos jó kedved lett hogy elgyalázol fantasyban :mrgreen:
Ez egyértelmű :mrgreen:
Gareth Tello írta: Bár még Game-nek hiányzik egy Harden out of season... :twisted:
Love nem elég? :? :lol:
neobarca írta:én inkább Game papára tenném a voksomat
Gareth Tello írta: Ha tippelni kéne a továbbjutókra, akkor most kantyOT mondanám.
Mindketten kiesünk.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.26. 18:27:47

cfgbe írta:sziasztok erre a fantasy gamere márcsak kövi szezonban lehet regisztralni?
Igen legközelebb más csak szeptember környékén érdemes erről érdeklődni... :)

Cumbee! Nem kifejezetten neked szólt. Nagy általánosságban beszéltem. Ne vedd magadra. Én tudtam, hogy össze fogja kapni magát. Elég ígéretes gyerekek vannak a Wasingtonban jelenleg és veszélybe került a csapat legjobbja, franchise szerepe. Meg mint te is említetted és korábban is mondtam, max szerződéses gyerek lesz ilyen fiatalon. Gondolom ő sem akar a ezért kár volt titulussal kitüntetettek táborába kerülni majd a süllyesztőben eltűnni. ;)

De a hozzászólásod végére nem tudok nagyon mit mondani. Lehet esténként sokat gyakorolt. :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése