Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.03.20. 22:03:15

Bob_Marley írta:DRAFT jelenti a lehetőségedet, a lőtéri kutyát nem érdekli adott évben a csapatod, az a rövid táv, de a draft jelenti hogy hosszú távon lehessél erős.Építkezzél, szerezz még keeper embert, akit eladhass cetliért, lépkedj előre évről-évre.
Na itt vagy eszméletlen módon eltévedve. Van az idei év és van a jövő év. Ennyid van, ebből dolgozol. Nincs semmilyen hosszú táv, lehetsz te egymás után 10 éven keresztül tök utolsó, a 11. évben nem lesz sokkal több esélyed nyerni, mint nekem, vagy bárki másnak. Az idei játékosaid az idei játékosaid, a draftcetlik a jövő évi játékosaid. Nem kell ezt túlmisztifikálni, hogy azok a CETLIK, mert majd jövőre, meg húúú draft meg minden. Nagyon el van tévedve aki óriási jelentőséget tulajdonít a cetliknek.
Példa: Kanty feladta az első körösét, idei játékosokért. Mondjuk te pedig óvtad őket mint állat, mert majd jövőre. Inkább hagyod elúszni az idei PO adta lehetőségedet, így idén megver. Jövőre draftol egy jót/szerencséje van/ jól cserél, jövőre is megver. Mi a jó ebben neked? Amikor van esélyed nyerni, akkor akarni kell nyerni, mert következő évben ugyan úgy 50-50%-ról indul mondjuk a kettőtök párharca. Az meg, hogy te beáldoznál 6 évet, lennél 6 évig mindig biztos kieső, hogy a hetedikben nyerhess a világ legnagyobb hülyesége. Egyrészt hét év múlva innen már senki nem fog fantasyzni, másrészt ha mégis, akkor sem lesz semmivel több sanszod mint bárki másnak, harmadrészt pedig addigra én, aki minden évben nyerni akar, mondjuk nyerek majd 3 bajnoki címet. Akkor melyikünk járt jobban? Aki minden évben az adott szezonra koncentrál, vagy aki mindig majd jövőre akar nyerni?
Összefoglalva: a pick semmivel sem több, mint aminek látszik. Csak 1 évre szól, + egy idei első körös messze többet ér, mint egy jövő évi, mert amint jövőre beváltod az első körösödet egy játékosra, onnantól semmi biztosíték nincsen rá, hogy az a játékos első körös értékű is marad.

+1: Mindenkinek, aki szerint a draftpozíció a legfontosabb: Game idén lehúzta a szezont Love nélkül (azaz egy 1/7-et dobott ki az ablakon, mégis, ha PO előtt tartottunk volna egy felmérést, valszeg mindenki TOP3-ba várta volna ott. Ennyit ér egy első kör. (Ráadásul ez még igazi első kör volt, a következő években az első átlagos értéke reálisan nézve, jó ha az idei 3. körnek megfelel majd. Első 3 körös out of season sérültje pedig majdnem mindenkinek volt.)
kamaj írta:(Amúgy meg emlékszem, hogy az NFL ligában is sokan lehúztak, hogy rossz döntést hoztam a drafton, meg hogy Peterson is rossz lesz, de mégis behúztam szóval... :P) :D
És milyen jól tetted azt is, hogy végül nem cseréltél velem, mert végül pont azokkal az emberekkel agyaltál meg, akiket meg szerettem volna szerezni tőled.:D:D Amúgy ez tényleg nem egy rossz csere, csak nekem is furcsa volt, hogy a "PO csapatok" játékosait feladod. Amúgy tanácsként annyi, hogy legalább 1-2 alkalommal érdemes ám rápillantani, hogy a fantasy PO szempontjából mik a legjobb csapatok, mert 1-1 meccs ilyenkor már nagyon sokat számíthat, megtalálni 1 ilyen táblázatot a neten pedig nem túl nagy ördöngösség.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.20. 21:47:12

Slither írta:@kamaj: neked ez a csere miert jo? Mar feladtad az idei bajnoksagot? Csak mert a te jatekosaid 6 merkozessel tobbet jatszanak a PO-ban, emellett meg olyan sokat nem is nyersz (kategoriakat nezve 7-5 aranyban). Csak kivancsisagbol kerdezem a dolgot. :wink:
Dehogy adtam fel. Én mindig is a megérzésemre hallgatva döntök, és bár néha nem jól, de én így szeretek játszani. Sokkal rosszabb cserékkel találtak meg, komolyan egynehányon nevettem is, ahhoz képest ez szerintem korrekt. Azt nem néztem meg, ki hány meccset fog még játszani, ennyire nem mélyedtem bele az egészbe, de a helyezésem is mutatja mindkét ligában, hogy annyira rosszul nem döntögetek, még ha néha az ellenkezője is látszik. :)


(Amúgy meg emlékszem, hogy az NFL ligában is sokan lehúztak, hogy rossz döntést hoztam a drafton, meg hogy Peterson is rossz lesz, de mégis behúztam szóval... :P) :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.03.20. 21:23:12

De könyörgöm, mi van ha más nem így gondolkozik? Mindenki gondolja azt, mint te? Másnak nem olyan fontos a draftcetli, mert ő a mában él, és a mában gondolkozik. Aztán akkor mi van? Ha meg neki megéri, akkor ne te döntsd el, hogy cserélhet-e vagy nem...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.20. 21:08:56

Mai napot megvárom, gyertyákat már bekészítettem és megy az imádkozás, hogy 1-2 emberem hozzon egy jó napot, különben esélytelen :D De ha nem úgy alakul akkor küldöm az ajánlatokat.Én is elszámoltam, azt hittem hogy miután vasárnap nem járt le a határidő, ezért még ez a teljes hét is adott, de látom hogy nem.

Még annyit akartam hozzáfűzni, hogy tegyük fel én berzenkedek, de attól még az semmit nem jelent, mert másnak is vétóznia kell, 6ra emelés megoldás lehet hogy legalább a liga fele ne értsen egyet.Ebben szerintem meg is egyezhetünk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.20. 21:04:10

Bob_Marley írta: És ennek következtében Slither amit múltkor beajánlottál val. mégis csak élni fog nálam, megvárom még a Pénteket, de utána szerintem támadok, Ellis-Parsons-Bosh-Mayo-Walker-Rubio mind-mind vihetőek.
Pénteken már késő lesz mert 21.-én van a cserehatáridő (idén elszámoltam a dolgot, jövőre 1 héttel hamarabbira fogom rakni, hogy PO-ban ne lehessen már cserélni). Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor kezdj el ajánlatokat kiküldözgetni, hogy még a holnapi nap folyamán össze lehessen hozni az üzleteket. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.20. 20:55:28

Tocy írta:Pontosan ez az, olyan cseréket vétóztok meg folyamatosan, amiről fogalmatok sincs. Azért mert valaki gyengébb statokat produkált, még lehet értékesebb valaki számára a csapat felépítése, egyéb cserés tervei stb miatt. Miért kell beleugatni, megmagyarázni, hogy de ez neked egyenlőtlen, úgyhogy nem engedem. Hát hadd döntse már el! Ez teljesen olyan, mintha itt pár ember meg akarná szabni mindenki más játékát. A dolog úgy néz ki, hogy sírtok a cserékért, mert hogy az a lényege a játéknak, de ha más akar cserélni, akkor ne tegye. Bob, most őszintén, szted ez így jó? Amit én is meg Cumbee is írtunk, hogy "tegyetek bele még egy picket és minden király" szted ez nem nevetséges?
De ha olyan emberek kerülnek bele a dologba hogy ránézel és nem érzed egyelőnek, akkor mit kellene csinálni.Nem én döntöm el hogy nem egyenlőtlen nem is XY, mikor pl én beírom hogy ezt belehetnétek, próbálok olyat mondani amire úgy érzem nem lehet gond.
Picknek van a legnagyobb értéke a játékban, azzal még kompenzálni is lehet.
Nem sír szerintem senki a cserék miatt, de ha valami nem oké, akkor az nehogy már oké legyen.
Értem hogy valaki azt írja, a 2 fél eldönti meg kinek mi kell, ez teljesen jogos felvetés, nem is úgy kell elképzelni hogy állandóan megy a vétó.Én már mondtam ezerszer ha draftcetlis csere van, ezerszer inkább ránézek a cserére, nem mondom hogy 2-3 órát kutakodok mert ez nyilván nem igaz, de hogy a statokat jobban megnézem, a menetrendet, ellenfél erősséget stb, az tuti.Amik idén le lettek szavazva részemről mind-mind a draftcetlik miatt lettek leszavazva.
DRAT jelenti a lehetőségedet, a lőtéri kutyát nem érdekli adott évben a csapatod, az a rövid táv, de a draft jelenti hogy hosszú távon lehessél erős.Építkezzél, szerezz még keeper embert, akit eladhass cetliért, lépkedj előre évről-évre.
Az hogy valaki autodraftol az benne van, de attól még a draftcetli jelenti a legnagyobb értéket a játékban.S pont amiatt hogy tegyük fel 4en autodraftolnak még fontosabb hogy a cetlik hogy mennek, mert aki nem autodraftol óriási előnyt tud szerezni, s ez nagyon nem tenne jót az egésznek, a kiegyensúlyozottság, s a totális egyenlőség lenne a cél.


Nem hiszem hogy beleszól valaki a játékba, de könyörgöm ha olyan van, hogy xy cserél zw-vel és adott évre formára stb-re egyenlőnek tűnik, akkor nehogy már még valaki jobb draftlehetőséget is kapjon jövőre.Miközben az jóval fontosabb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.20. 20:44:54

Ezt a pick dolgot nem tudom megérteni. Úgy beszélsz róla mintha ez olyan fontos lenne. Jelzem az is lenne, ha profin, élesbe menne a dolog. De amikor a mezőny kicsivel kevesebb, mint fele autodraftot állít be, akkor nem érzem a pickeket annyira fontosnak. És az vétók nagy többsége a pickek miatt jött.

Amúgy nem akarok most még belefolyni a dologba, csak gyorsba akartam reagálni. Járjon le a szezon, aztán ezeket komolyabban megbeszéljük stb.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.03.20. 20:42:44

Pontosan ez az, olyan cseréket vétóztok meg folyamatosan, amiről fogalmatok sincs. Azért mert valaki gyengébb statokat produkált, még lehet értékesebb valaki számára a csapat felépítése, egyéb cserés tervei stb miatt. Miért kell beleugatni, megmagyarázni, hogy de ez neked egyenlőtlen, úgyhogy nem engedem. Hát hadd döntse már el! Ez teljesen olyan, mintha itt pár ember meg akarná szabni mindenki más játékát. A dolog úgy néz ki, hogy sírtok a cserékért, mert hogy az a lényege a játéknak, de ha más akar cserélni, akkor ne tegye. Bob, most őszintén, szted ez így jó? Amit én is meg Cumbee is írtunk, hogy "tegyetek bele még egy picket és minden király" szted ez nem nevetséges?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.20. 20:40:04

A 6főre emelésben megegyezhetünk.
Batum-Howardos dolog meg nálam teljesen egyértelmű hogy Howard jobb.
Te is leírod, hogy 3 ban kikapott de abban nagyon, értéke magasabb mint Batumé, jobb statokat hoz, tényleg nem értem mit kell ezen magyarázni, az hogy 3 meccset játszik a másik 1et nem indok nálam a 2 játékos összehasonlításánál.

Games cserében meg nem néztem a rövid távú statokat, nagyjából tudom hogy Wesbter is meg Amir is pl jó formában, nem kellett ehhez ránéznem a statokra :D De nem vettem ezt figyelembe, mert összességében gondolkoztam itt, az hogy Websternek megszaladt benne van, de nem jobb mint Danny Green, Amir sem mint Splitter, George-Barnes Boozer-Leonard lehet kérdés, én ezt nem éreztem olyan kirívónak, főleg George játéka miatt.

Azzal nem értek egyet hogy ne lehessen vétózni, mert attól még hogy a 2félnek megfelel nem biztos hogy jó.
Amiket felsoroltam ott is, a pickcserék annyira eltorzították az egészet, hogy nem is volt kérdés.

Továbbra sem látom hogy mi az amitől hú de nagy palotaforradalmat kellene eszközölni, de a 6ra emelés jó ötlet.

FA ndolog sokkal nagyobb gond érzésem szerint mint a vétózás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.20. 20:38:42

Cumbee kb. leírta a lényeget. Nem akartam felhozni az egészet, amíg nem jár le a szezon. Vétóval valamit tényleg kezdeni kell, mert ami idén ment az már helyenként tényleg röhejes volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.03.20. 20:25:26

Bob_Marley írta:Én nem látom hogy hú de nagy baj lenne a vétórendszerrel.
Howard több kategóriában magasan jobb mint Batum, s összességében is ha azt nézem csak assist tripla meg FT%-ban jobb a portlandi.
Nem is kérdés nálam melyik a jobb.
Nem, tényleg nem. Csak éppen a válasz nem Howard. Az elmúlt egy hetet nézve Batum FTM-ben, REB-ben és BLK-ban kapott ki Howard-tól, igaz ebben a 3-ban nagyon. A többi viszont vagy kb egyenlő, vagy Batum aláz. Ráadásul a héten Batum 3 meccset játszik, Howard 1-et, szal ha csak a misceket nézzük az átlagok alapján, akkor a héten:
Howard: 14.5 14.0 1.5 0.8 2.8 2.8
Batum: 42.9 11.4 15 3 4.5 4.5
És még erre jön a rohadt jó hárompontos statok és nem gyilkol le FT%-ban sem. Szal ha minden áron vétózni akartok, akkor hajrá, engem nem zavar, csak legalább tudjátok, hogy mire nyomtok. Mert sajnos itt nem úgy megy, hogy a tényleg "csalás" szagú cserék lesznek csak megvétózva, hanem feljöttök az oldalra, megnézitek milyen csere van aznap és lelkiállapottól függően nyomtok rá. Kb a rendszer komolytalanságár a legjobb példa, hogy nem egy olyan csere volt, ami 1-1,5 napig ott hevert parlagon, aztán 1 ember beírta ide, hogy húúú ez mennyire durva egy csere, rá másfél órával pedig már meg is volt vétózva. Ennyit a "szakmaiságról".
Game-es cserében a 14 napot figyelembe véve persze hogy nem egyenlő, én pont emiatt nem akartam már vétózni, mert akkor tényleg mindenbe belelehet kötni.
Forma persze hogy számít , meg a statisztikát is lehet csűrni csavarni, én mostanában már csak arra nyomok vétót ami totálisan nem tetszik, erre is lehetne, de érzésem szerint ez nem kirívó.
Ne mond nekem, hogy még csak meg sem nézted a 7 és a 14 naos összehasonlítást. Tudi megnézted, csak az egész éveset veszed alapul, mert át szeretnéd engedni a dolgot, úgy pedig magyarázható. Amúgy sem érzem csűrés, csavarásnak. Év közben nézi az ember az egész éveset, meg a múlt hónaposat, ugyanis a játékosoknak vannak rosszabb és jobb hetei, te viszont hosszú távon számolsz velük, ezért a hosszú távú statokat nézed. Most viszont rövid távon kell a teljesítmény, így az utolsó 1, illetve 2 hetet nézed. Nem ördöngösség ez és nem is belemagyarázás.
Vagyunk 12en a ligában és állandóan megy valamin a parolázás vétó ügyileg.Az hol lenne jó dolog ha a 2 fél elfogadja és haladjunk?Mindenkinek meg van a lehetősége ha adott csere nem tetszik neki vétózzon, nem értem hol van itt a probléma.
Kiemelt rész: konkrétan igen. Ami már nagyon kirívó, azt meg lehet vétózni, arra van a vétó, de itt nem erre lett használva. Majdnem elsírtam magam, amikor ilyeneket láttam, hogy most megvétózzuk, de ha a 11. körös helyett egy 12. körös picket adsz, akkor az már fúúúdejólesz. Komolyan, néha már én éreztem magam kellemetlenül ezeket a magyarázkodásokat olvasva. Ha 2 embernek megfelel, akkor az pont annak a 2 embernek felel meg, akinek meg kell, hogy feleljen. És mivel számomra nem úgy tűnik, hogy minden vétó előtt 2-3 órás kutató munkát végez az adott személy (Sőt gyanítom sokszor messze nincs annyi infója a cseréről mint a 2 cserélő félnek) ezért viccesnek tartom, hogy fogalmatlanul belenyúlunk más üzletébe, csak mert az egyik 4 lepattanóval többet átlagol a másiknál, a másiknak pedig csak 3 assistal jobb az átlaga. Mondom vannak kivételek, pl csalás esetén (amitől itt nem hiszem, hogy tartani kéne) vagy ha lesz egy olyan csere, ahol az egyik fél láthatóan nincs tisztában az erőviszonyokkal, vagy olyan esetekben, ami tényleg közvetlenül érinti az összes többi játékost is. Szóval nem azt mondom, hogy a vétó rossz, de a jelenlegi helyzetben használhatatlan. Szerintem a legalapabb dolog jövőre az lenne, hogy növeljük a vétóhoz szükséges szavazatok számát, ez idén asszem 4 db volt, ha ezt megnövelnénk pl úgy, hogy minden ligában legalább az emberek 50%-nak a szavazata kell a vétóhoz, akkor elkerülhetnénk azt (ami meggyőződésem, hogy idén a helyzet volt) hogy 4-5-6 ember végigvétózgassa az évet. A másik lehetőség az lenne, hogy minden egyes alkalommal nyilvánosan is be kellene jelenteni a dolgot és akkor szépen vissza lehetne követni, hogy mi a helyzet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.20. 19:40:41

Én nem látom hogy hú de nagy baj lenne a vétórendszerrel.
Howard több kategóriában magasan jobb mint Batum, s összességében is ha azt nézem csak assist tripla meg FT%-ban jobb a portlandi.
Nem is kérdés nálam melyik a jobb.

Game-es cserében a 14 napot figyelembe véve persze hogy nem egyenlő, én pont emiatt nem akartam már vétózni, mert akkor tényleg mindenbe belelehet kötni.
Forma persze hogy számít , meg a statisztikát is lehet csűrni csavarni, én mostanában már csak arra nyomok vétót ami totálisan nem tetszik, erre is lehetne, de érzésem szerint ez nem kirívó.S pont azért tartottam remek cserének, mert akiket ad Game azok értéke véleményem szerint pont olyan mikor cserélni érdemes, s kap egy olyan pakkot amelyik felszálló ágban van.Másik félnek meg Geroge karaktere eléggé égető, így mindkét félnek megéri a csere.
Nem mondom hogy draftpick nem lehetne benne, kompenzálva hogy ki milyen formában van, de ezek szerint nem igényelte fcbarca0827, s összességében nem látom hogy olyan hú de vad lenne.

Vagyunk 12en a ligában és állandóan megy valamin a parolázás vétó ügyileg.Az hol lenne jó dolog ha a 2 fél elfogadja és haladjunk?Mindenkinek meg van a lehetősége ha adott csere nem tetszik neki vétózzon, nem értem hol van itt a probléma.
De akkor legyen az hogy 6 embernek kelljen vétózni és ne 4nek, vagy 8nak és akkor ha mindenkinek kirívó a dolog akkor menne a vétó.ű

szerk: megnéztem mi lett megvétózva:
-Kezdődött azzal hogy nem engedtétek hogy Meloért pickjet kapjak (na az inkább vita tárgya lehetne)
-Bosh-Gee for Sessions-Ibaka és a pickek
Itt megegyeztünk abban, hogy "jogtalan" kapni 2 körrel jobb picket, miután ez a 2-2 ember nagyjából egyenlő.
-Lopez-Brooks for Rubio-KG
Ezt hamar kijavítottam, igen ez így lehet túlzó lett volna, a jövőbeli lehetőségek miatt megvétóztátok, felfogtam haladtunk tovább.
-Beal-Lopez-Bosh-Gordon for Brewer-Lee-Sanders-Patterson
Ez egyértelműnek tűnt, nem is volt bent sokáig :D
-Lopez-Bosh-Gordon for Brrewer-Lee-Sanders
Itt Brewer-Gordon kavart be, utólag visszanézve ezt még át is lehetett volna rugdosni.
-Klay Thompson for JR Smith
Itt is a pickek voltak a gondok
-Ginobili-Varejao for Beal-Chalmers
Én itt nem nyomtam vétót, a többiek szerint Varejao értéke nem keeper, így nem engedték át, ezzel én sem értek egyet, itt speciel pont Cumbee volt benne, ezen lehetne még mindig "vitatkozni", de felesleges már.
-Knight-Collison
Éves meg forma alapján akkor nem volt értelme a pickcserének
-Jöttem én Varejaoval 125ikre átment :D
-Bayless-Faried for Bosh-Gee
Ezt is felfogtam haladtunk tovább, Gee akkor értékelhető volt.
-Hill-Wall
3 környi különbség nem volt reális
-Singler-Iggy-Hibbert for Korver-Burks-Young
Így utólag talán ezt is átlehetett volna rugdosni
-Bargnani-Thompson-Landry for KG-PP-Nene
Itt is a pickek jelentettek gondot.
-Lowry-Duncan-Marion for Tristan Thompson-Wall-Dunleavy
Itt is a plusz 1 kör amit ráadásul neo kapott volna "indokolatlannak tűnt"
-Jött a PP+KG cserelehetőségek amiknél még volt mikor belekerült "halott pick" másoknak meg nem tetszett, hogy nincs nagy különbség pickcserében, de meg oldották a srácok
-Gortat-Wall for Evans-JO
Gortat kiesése nem tett jót ennek a cserének.
-Favors-Splitter.George-Harrison Barnes-Danny Green for Hendo-Boozer-Waiters-Amir-Webster
Ez elég túlzó volt, nem is ment rajta vita

Összességében ha így visszanézem vérmérséklettől függően lehetne mondani melyik volt olyan amit átengedne adott személy.Varejao, Terry-Korveres ami nálam átment volna s emlékeim szerint nem is vétóztam akkor sem.Iggyéknél Iggy >>>Korver ott azt most is vétóznám. :D

Szóval ha így megnézem nem látom, hogy mi lett volna olyan ami nem volt valós.

Most fellehetne sorolni ami átment, s valakinek meg az nem tetszik.

Nem hiszem hogy "kettős mérce" lenne ahogy látom olyanok nem mentek át, amik valóban eléggé kirívóak voltak.De ez nyilván személyes vélemény, s kinek mi a kirívó dolog.S lehet olyan ment át ami meg másnak kirívó, ezzel konkrétan nehéz mit kezdeni, akkor emeljük 6főre a vétózási limitet más ötletem nincs, ha ilyen nagy a gond egyesek szerint.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.20. 19:30:10

Keeperben most nekem sincs bajom egyik cserével sem. (Csak a Slither-meslija-félével, mert ott könnyen én lehettem volna az egyik fél. :D)
Cumbee írta:kéne kezdeni valamit a vétó rendszerrel, mert a jelenlegi igen jól láthatóan nem működik. (Mondjuk kezdem érteni, hogy miért nem...)
Ez nekem is megfordult a fejemben. Slithert vagy más fantasy-szakértőt kérdeznék, milyen lehetőségek vannak még?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.03.20. 19:26:55

Nem zavar, hogy vétóztok, sztem én is azt tenném :D De teljesen mindegy, Irving nélkül az utóbbi hetekben se volt sok esélyem előrelépni, most meg pláne, illetve most West is sérült, gyakorlatilag kijelenthető, hogy ez az utolsó hetem. Azért jó, hogy a PO összejött, ez volt a cél :D

Viszont a vétórendszer ettől függetlenül sztem teljesen nevetséges. Amit itt műveltetek folyamatosan h én ezt vétózom, mert a statokat áttúrva rájöttem h ez+az...illetve nem túrtam át semmit, de nem tetszik és kész, ment rá a vétó. Sztem a vétózás nem erre van kitalálva, hogy a másikat szivassuk, és belemagyarázzunk a dolgába. Ha mindkét fél elfogadta a cserét, és ha nem annyira nagyon kirívó, akkor mi közötök hozzá? Ilyenek, hogy tegyetek bele még egy picket és átengedem...kész röhej az egész. Pontosan ezért nem mentem keeperbe, mert tudtam, hogy ott ez lesz...szépen mindenki eldönti h kit hogyan cserél, mi van akkor, ha több cserét akar egymás után, és ti megvétózzátok mert nem szimpatikus...áh mindegy, szóval ez az egész úgy ökörség, ahogy van :D

A Howard-Batum cserét vétózhatjátok, azt megértem.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.03.20. 19:20:13

Bob_Marley írta:Simában én is nyomtam egy vétót miután Jason Smith értéke 0, out of season játékos.Howard meg jobb mint Batum.

Keeperben meg szerintem egyik cserével sincsen gond, kamajos teljesen egyértelmű, fcbarca0827 játékosai lehet jobb formában vannak, de ott is ha azt nézem Green=Webster, Splitter=Amir, Gerogért meg "fizetni" kell fcbarca0827nek.
Én egyikre se nyomtam vétót, véleményem szerint mindkettő remek csere.
Tudom, hogy megbánom, hogy reagálok, de azért megteszem.:D Howard mégis mitől lenne értékesebb Batumnál? Ráadásul annyival, hogy vétót érdemeljen? (Ha valakinek nagyon viszket a keze a vétóért, akkor az inkább azért nyomja, mert GT jár jobban. Csak szólok, hogy mivel indokoljatok, ha már imádjátok a vétót) Főleg, hogy a Game-es pack szerinted teljesen korrekt. Vicces dolgok vannak azért itt.:D
A Game-es packnál pedig nem ártana, ha ránéznél az elmúlt 7 vagy 14 napra, ugyanis a playoff közepén a kutyát nem érdekli, hogy pistike mit csináld november végén egy teljesen más csapatban. Ha ezt megnézed, akkor látod, hogy miről beszéltem. Ha ez szerinted remek csere, a másik pedig sima vétó, ráadásul Howard miatt, akkor nincs több kérdésem a vétó rendszerrel kapcsolatban, mert végre sikerült megértenem a működését.

És még1*. Nem feltétlen a cserével van bajom, abban a ligában már nem vagyok érdekelt, ergo a legkevésbé sem érdekel, hogy ki, mit csinál. Azt igyekeztem jelezni, hogy kéne kezdeni valamit a vétó rendszerrel, mert a jelenlegi igen jól láthatóan nem működik. (Mondjuk kezdem érteni, hogy miért nem...)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.20. 18:43:19

Simában én is nyomtam egy vétót miután Jason Smith értéke 0, out of season játékos.Howard meg jobb mint Batum.

Keeperben meg szerintem egyik cserével sincsen gond, kamajos teljesen egyértelmű, fcbarca0827 játékosai lehet jobb formában vannak, de ott is ha azt nézem Green=Webster, Splitter=Amir, Gerogért meg "fizetni" kell fcbarca0827nek.
Én egyikre se nyomtam vétót, véleményem szerint mindkettő remek csere.
És ennek következtében Slither amit múltkor beajánlottál val. mégis csak élni fog nálam, megvárom még a Pénteket, de utána szerintem támadok, Ellis-Parsons-Bosh-Mayo-Walker-Rubio mind-mind vihetőek.
Nem látom sok értelmét erőltetni a dolgot, teljesen egyértelmű, hogy Game lever a héten, főleg miután majd a hétvégére megjönnek az új emberei, meg kanty ellen már úgyse lett volna sok sanszom.Maxot kihoztuk a szezonból, végén pár cetlire még rámegyek :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.03.20. 18:06:07

Ordog írta:Sráácok? Sima Fantasy-ban télleg átengedjük a Batum - Dwight Howard cserét??? Ne csináljátok:P
Részemről simán. Szerintem nem nyer olyan sokat Tocy, sőt!!Én a mostani helyzetben 10-ből 10* Batumot választanám.


Nekem inkább a másik ligában vannak problémáim. Game mind2 cseréje necces szerintem(sry Game) de a kamaj-osra még azt mondom, hogy értem a koncepciót. A másik viszont szerintem iszonyat egyenlőtlen. Nem vétózok, egyrészt mert eddig sem nagyon tettem, ráadásul eléggé a csereidőszak végén vagyunk, csak jelzem, hogy jövőre figyelni kellene a következetességre, mert ennél sokkal jobb cserék lettek idén néhányszor agyonvétózva. Nincs bajom azzal, ha átmegy ez, mivel gyakorlatilag mindenki azt kapja amit akar, csak azt nem értem, hogy ez a felfogás év közben miért nem működik? Tök sok olyan csere volt, ahol mindkét fél a csere mellett kardoskodott, mégsem lett figyelembe véve a vétózás során, hogy mindkét fél azt kapja, amit szeretne.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.20. 16:35:39

Slither írta:Evans es West is csak day-to-day, kov meccsukon valszeg mar jatszanak, szoval semmi sincs meg elveszve, siman nyerhetsz meg. De barki is jut tovabb, azt majd kiejtem en... :P
Evans visszatért valóban, bár nem valami nagy formában. West viszont várat magára... :cry:

Éssssss köszönjük szépen. A hetet ma zárjuk le hivatalosan is. Sztem ezt Bob nevében is mondhatom. Tehát megnyertük! :lol: :lol: :lol:

Az apró részre meg csak annyit, az nevet, aki a végén nevet. :P Ha valamilyen csoda folytán továbbjutnék, amire nem adnék nagy oddsot, azon leszek, hogy megszorongassam ezt az álom csapatot... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.03.20. 16:05:45

Sráácok? Sima Fantasy-ban télleg átengedjük a Batum - Dwight Howard cserét??? Ne csináljátok:P
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.20. 10:55:11

@kamaj: neked ez a csere miert jo? Mar feladtad az idei bajnoksagot? Csak mert a te jatekosaid 6 merkozessel tobbet jatszanak a PO-ban, emellett meg olyan sokat nem is nyersz (kategoriakat nezve 7-5 aranyban). Csak kivancsisagbol kerdezem a dolgot. :wink:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.19. 10:21:47

neobarca írta:Nah Evans és West kidőlésével szertefoszlott az a maradék, pici reményem is. Ilyen az én mostani formám. :cry: Szeretnék gratulálni a maciknak már most! Szép volt! ;)

És egy hatalmas tockos jár nekem, hogy egy 4es pickért odaadtam a remeklő Wallt és az erős dupla-duplás Thompsont egy sérült Evansért és egy FA szintű O'neal-ért... Tegnapi nap alapján, ha nálam maradtak volna akkor vezetnék... :cry: :D :D :D

Üríteni rá, majd jövőre! :lol: :P
Evans es West is csak day-to-day, kov meccsukon valszeg mar jatszanak, szoval semmi sincs meg elveszve, siman nyerhetsz meg. De barki is jut tovabb, azt majd kiejtem en... :P
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.19. 09:29:59

Nah Evans és West kidőlésével szertefoszlott az a maradék, pici reményem is. Ilyen az én mostani formám. :cry: Szeretnék gratulálni a maciknak már most! Szép volt! ;)

És egy hatalmas tockos jár nekem, hogy egy 4es pickért odaadtam a remeklő Wallt és az erős dupla-duplás Thompsont egy sérült Evansért és egy FA szintű O'neal-ért... Tegnapi nap alapján, ha nálam maradtak volna akkor vezetnék... :cry: :D :D :D

Üríteni rá, majd jövőre! :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.03.19. 00:40:22

Sima fantasyban GT's Idiots miért cserél, hisz ő már nincs is játékban. Pláne egy ilyet, hiszen D. How jóval többet ér mint Batum...

Ezért pénzt kapsz vagy valami ajándékot? Remélem mindenki nyom egy vétót, én már megtettem.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.18. 22:46:14

Goeorge + töltelék for Boozer + Henderson is már nagyon erős, és az már átmegy nálam is.
De talán még egy Webster vagy AJ for töltelék is belefér.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.18. 19:45:48

Én nem vétóztam, szerintem abszolút korrekt csere volt, Game, ha gondoljátok, próbáljátok meg még egyszer.
Válasz küldése