Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.20. 15:52:42

kanty írta:Neo!

Nem kapok értesítést, kérlek jelezd, hogy miért utasítottad vissza? Te mondtad, hogy Vucevic érdekel. Chandler érte pedig szerintem abszolút korrekt ajánlat volt.
Bocs, nem tudtam. Annyit írtam, hogy azóta már máshogy akarom alakítani a keretet. Chandler mostanában egész jól alkot. Persze Vucevic is, szal korrekt lenne. De azon felül, hogy Knick-es, elég sok meccse lesz mostanában és a FG%-ára illetve a 10+ os pattanóira 1-2 blokkal szükségem van.
socio66 írta:neo, shumpert-el kapcsolatban mindenképpen szeretném, ha megegyeznénk.
Shumperttel az a helyzet, hogy Melo után a második nagy kedvencem a Knicks-ben. Ráadásul nagy steal-es a gyerek. Jól moszog jó formában tért vissza, sokat várok tőle. És mivel elég sok a sérült az NYK-ban pl Felton, így Woody-nál nagy szerepe van. A percei is bőven nőni fognak. Nem mondom, hogy nem cserélem, de 1-1 ben arra akit adtál volna, biztosan nem. Vagy valaki más, vagy állíts össze egy packot. :wink:

Eazzy! Tudom, hogy nincs sok időd foglalkozni a csapattal, de megkaptam a válaszodat és írtam rá. Sajna James cseréje nem megoldható, viszont térjünk vissza az első lehetőségre. Megírtam, hogy lennék benne a dologban. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.20. 13:43:56

Láttam az ajánlatot, s válaszoltam is szép hosszút, de röviden itt is leírom, nagyon erős volt az ajánlat, egyértelműen erősödtem volna, de Anthony-Howard-Griffin a 3 megtartandó emberem, őket nem cserélem el, legalábbis kevés az esélye, van akit ezek közül beáldoznék de keeper emberekért, akiket adtál volna mind jó játékosok, de egyiket sem tartanám meg.

Nekem az utóbbi pár nap azért elég gyengus volt keeperben, többen kicsit alulteljesítettek, de szerencsére tartják a 9-3 és 11-1 közötti állást.

meslijának üzenem, hogy Aminu szép pick, én 1 hete akarom őt felvenni, csak gondoltam várok még vele, most már várhatok :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.20. 13:19:45

Bob_Marley írta:Amúgy milyen már, hogy Bealt nem is akartad tőlem, mondjuk én se szívesen váltam meg tőle, de őt tudtam csak beletenni anno a cserébe, sajnálom is már egy kicsit, látható volt, hogy végre elkapta a fonalat, belőle jóval nagyobb értéket is húzhattam volna, de ez már az én gondom :D Csak akkor mindenki nagyon megkeresett aztán úgyis valaki elvitte volna Rubiot, de örülök neki hogy Beal jól tolja, szimpatikus gyerek, s azért a Wizardsnak is kijár hogy csurranjon cseppenjen valami :D
Pont gondolkodtam is a csere után, hogy mekkora hülye voltam, hogy odaadtam Rubiót, és csak egy senki Bealt kaptam érte, aztán tessék. :D (Mondjuk tegnap csak 13-at dobott.)
Amúgy ment neked egy ajánlat keeperben.

Közben keeperben kezd helyreállni a rend, Game már vezet... :cry:
Ma még Bryant-Jamison-World Peace-Prince-Collison, talán lehet iksz.

Simában jó hírek, átvettem a vezetést (szoros a verseny), ráadásul Kemba (14-4-10), Greivis (8-4-15) és CP (22-4-11) is visszatért. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.20. 12:15:19

Bob_Marley írta:kanty láttam tegnap sem tetted ki meg még ma sem, gondoltam szólok Lou Williams out of season.
Igen, tudom, de azért köszi.
Az este láttam, csak már nem volt időm.
Hát fantasztikus ez a hét, aláznak rendesen, plusz Lou is kiesik. :cry: Aki egyébként PO szempontból elég fontos ember volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.20. 12:02:29

kanty láttam tegnap sem tetted ki meg még ma sem, gondoltam szólok Lou Williams out of season.
Így pluszban felértékelődhet Devin Harris, akiről sikerült lemaradni mindenhol yahoon, de legalább ESPN-n megvan :D
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.01.19. 20:14:56

neo, shumpert-el kapcsolatban mindenképpen szeretném, ha megegyeznénk.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.19. 19:53:51

Neo!

Nem kapok értesítést, kérlek jelezd, hogy miért utasítottad vissza? Te mondtad, hogy Vucevic érdekel. Chandler érte pedig szerintem abszolút korrekt ajánlat volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.19. 13:32:49

Amúgy milyen már, hogy Bealt nem is akartad tőlem, mondjuk én se szívesen váltam meg tőle, de őt tudtam csak beletenni anno a cserébe, sajnálom is már egy kicsit, látható volt, hogy végre elkapta a fonalat, belőle jóval nagyobb értéket is húzhattam volna, de ez már az én gondom :D Csak akkor mindenki nagyon megkeresett aztán úgyis valaki elvitte volna Rubiot, de örülök neki hogy Beal jól tolja, szimpatikus gyerek, s azért a Wizardsnak is kijár hogy csurranjon cseppenjen valami :D

ESPN helyre állt a rend, bár alkottak a srácok, de ilyet hogy kihagytam egy posztot :?
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 12:58:18

Cumbee írta:Tartom és emelem 3-al.
Valanciunas
Mullens
Felton
Varejao
Ginobili
Curry
Sved
Na az igen. :shock: Ritka pech. Ezért lutri ez az egész fantasy, jó ideig egy sérültem se volt simában, most meg egyszerre négy...
Illetve három, mert Walker játszott, szórt is 25-öt.
De ez a 7 tényleg brutális.
Bob_Marley írta:Kedden megszaladt, s azóta tartják ezt a srácok.
Próbálok is csendben maradni, mert ég a pofámról a bőr, hogy minden nap van 2-3 eléggé kiemelkedőt hozó emberem, így meg persze nem nehéz :D
De azért szerintem változni fog a helyzet, bár több emberem is játszik mint meslijának
Egyelőre nyugaton a helyzet változatlan, ahogy látom. :D 11-1 továbbra is.

Kanty, te viszont égsz, mint a Reichstag. :twisted: 3-9? Nem megy a Lakers 0827-ek ellen. :lol:
(Mondjuk ma Gay-Millsap-Lee-Crawford.)

Seraphin hihetetlen, megint 18-7. :mrgreen:
Amúgy Beal is elmebeteg, utóbbi két meccsén 49-et szórt. (Persze ő is most remekel, hogy Game ellen játszom. :lol: )
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.18. 19:24:36

Gareth Tello írta: Simában újabb remek hírek, ránézek a csapatra, mit látok?
Kemba Walker INJ
Manu Ginobili INJ
Greivis Vasquez INJ
Chris Paul INJ
Szerencsére Kemba is still expected to play Friday against the Magic, the Charlotte Observer reports.
Tartom és emelem 3-al.
Valanciunas
Mullens
Felton
Varejao
Ginobili
Curry
Sved

Ebből Sved és Curry az, akinek van esélye 1 héten belül visszatérni...
15 emberből 7 sérült kicsit Minesotában érzem magam.

Egyébként vicc ami ott megy. Remélem visszaesnek és 1/1-esként draftolnak egy normális orvosi stábot.
Kevin Love, Josh Howard, Chase Budinger, Brandon Roy, Malcolm Lee, Nikola Pekovic, Alexey Shved
Csak 7 ember (+Adelman sincs a csapattal, de ő a felesége miatt) hiányzik. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan, amikor nem tudnak majd kiállni.:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.18. 17:50:43

Gareth Tello írta:
Bob, kicsit belehúztál, úgy látom. :D
Mi ez a 11-1?! :lol:
Kedden megszaladt, s azóta tartják ezt a srácok.
Próbálok is csendben maradni, mert ég a pofámról a bőr, hogy minden nap van 2-3 eléggé kiemelkedőt hozó emberem, így meg persze nem nehéz :D
De azért szerintem változni fog a helyzet, bár több emberem is játszik mint meslijának (akinél azért Andersonnak megszaladt múltkor :P )de pl büntetőszázalékot Howard-Griffin párossal a csapatban, hát hogy is mondjam mission impossible megnyernem, lsd D12 csodás homályát is pl tegnapról :mrgreen:
Plusz nagyon esnek a hármasok is nálam, kijön ezen a héten a lépés, de már volt ilyen kamaj ellen (s pont jövő héten majd visszavágó :D ) aztán utána szépen visszaállt a rend.

De mondjuk jövő héten Anthonyék 4 meccset tolna, ezen a héten meg csak 1 volt nekik, s így 11-1, ez is mutatja eléggé megszaladt most na :D

S a legviccesebb hogy ESPN-n is jó hetem van (bár én is néha benézek egy Thortont 4ponttal a kezdőben a padon meg a 30asok a posztján :P )s az egyértelműen legjobb csapat ellen tolom, s még szoros az állás, Péntek környékére 150-200 ponttal leszoktam maradni, de persze ott megint nem lesz babér, de picit ironikus, hogy pont a legjobb ellen van a legjobb hetem :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 15:45:52

Na, Game, örülhetsz, Brown megint 20-5-2 (+4 stolen), csak a te kedvedért. :mrgreen: Dunleavy is 16-3-3.
8-4 egyelőre, de ma nálam csak Lopez játszik az allstarok közül, nálad meg Harden-Holiday-Davis... :lol: Jó kis 1-11-re ébredek majd holnap.

Ja, amúgy válaszoltam. (I would Love to have someone in my team.)

Simában újabb remek hírek, ránézek a csapatra, mit látok?
Kemba Walker INJ
Manu Ginobili INJ
Greivis Vasquez INJ
Chris Paul INJ
Szerencsére Kemba is still expected to play Friday against the Magic, the Charlotte Observer reports.

Bob, kicsit belehúztál, úgy látom. :D
Mi ez a 11-1?! :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.17. 20:17:26

Eazzy írta:Jó jó, rálesek!
Írtam mellette egy másikat. Érdeklődnék a duóról. Ha nem megoldható, akkor ez a felállás is szóba jöhet csak picit módosítsunk a pickeken. Ha gondolod azt is leírom majd ott neked mint ajánlat. Csak előbb tudnom kellene, hogy van esélyem a duóra, vagy ne álmodozzak. :wink:
kanty írta:neonak ment az ajánlat.
Esélytelen. Konkrétan senki sincs benne, aki nekem kellene. James pedig messze fölöttük áll, akiket ajánlottál. :lol:
lijacska írta:Várom akkor az ajánlatod.
Megvárom, hogy Eazzyvel meg tudok e egyezni. Ha nem akkor nyélbe ütjük az üzletet kicsit másképp... :wink: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.17. 19:51:59

10Messi4ever írta:
Úgy van, 71-70-re kell kikapni az első head-to-head héten! :lol: Grat, ez elég jó menet volt. De legalább második vagyok a simában is. Lassan be kéne fognom kanty-t. :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=UjXi6X-moxE
:mrgreen:

Bobnak válaszoltam, neonak ment az ajánlat.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.17. 16:53:11

neobarca írta: meslija! Színtén tetszik, bár az egyik hanyatlóban van, a másik meg emelkedőben. Meg nem szeretnék 2 Raptors-osat. De gondolkodom. Esetleg egy picit faragunk akkor benne vagyok. :wink:
Várom akkor az ajánlatod.
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.17. 16:42:04

Gareth Tello írta: Head-to-headben szoros lesz így a mostani párharc, illetve már most is az.
Úgy van, 71-70-re kell kikapni az első head-to-head héten! :lol: Grat, ez elég jó menet volt. De legalább második vagyok a simában is. Lassan be kéne fognom kanty-t. :twisted:
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.17. 16:21:17

Game90 írta:Amikor Harden-nek és Lillard-nak annyi FGM-je van összesen a szerdai játéknapon, mint Seraphin-nak, na, ott már gáz van :mrgreen:

Ma meg jön Kobe ill. alapból több játékosod játszik.
Seraphin nagy császár lesz a végére. :mrgreen:
Amúgy válaszoltam, majd less rá. Ha nagyon akarod, Seraphint is bevonhatjukk az üzletbe. :twisted:
Game90 írta:
Bob_Marley írta: úgyis majdnem mindenkinél Jaskalainen meg Begovic van, kell a változatosság.
Én ezért húztam be Lloris-t, nem is rossz.
Én ezért húztam be Mignolet-t, nem is rossz, rögtön egy clean sheettel kezdett. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.17. 16:19:16

kanty írta:Ha már itt vagyok válaszolok. Neo!

Nekem top játékos kell, akit keepelni tudok. Ilyen Nálad egyedül James.

Ha Vucevic kell, akkor Chandler vagy Gortat jöhet szóba. Holnap, holnapután több időm lesz, akkor átgondolom a dolgot. :)
Azért sztem lényegesen több keepelhető játékosam van mint James. :)
Főleg, hogy max 3 embert lehet jövőre. Na de azért várom mit találsz ki. Gortat amúgy valszeg benne lesz egy trade-mben.

Eazzy! Gondolkodom, nagyon gondolkodom. Alapjáraton tetszik, csak gondolnom kell a jövőre is pickek szempontjából. De tényleg tetszik! Kérlek had fussak egy kört és jelentkezem.

meslija! Színtén tetszik, bár az egyik hanyatlóban van, a másik meg emelkedőben. Meg nem szeretnék 2 Raptors-osat. De gondolkodom. Esetleg egy picit faragunk akkor benne vagyok. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.17. 16:08:13

Gareth Tello írta: Meg lennék lepődve, ha akár döntetlen közelében is maradnék a hét végére.
Úgyis nyersz.

(Reverse jinx.)
Gareth Tello írta: Na majd ma, jön ismét Miles meg Seraphin. :lol:
Amikor Harden-nek és Lillard-nak annyi FGM-je van összesen a szerdai játéknapon, mint Seraphin-nak, na, ott már gáz van :mrgreen:

Ma meg jön Kobe ill. alapból több játékosod játszik.
kanty írta:Kobe-t vagy Bynumot elcseréled érzem. :D
Kobe nem kell, Bynum meg olyan rég játszott, hogy már azt se tudom, hogy ki az.
:P
Bob_Marley írta: úgyis majdnem mindenkinél Jaskalainen meg Begovic van, kell a változatosság.
Én ezért húztam be Lloris-t, nem is rossz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.17. 14:04:15

Cumbee írta:Kb használhatatlan az ESPN. Én is hajtok már jó ideje 1-2 cserét, de senki nem fogadja el, sőt nagyrészt még csak nem is reagálnak.(El sem utasítják, simán csak lejár az idő) Levelezni sem lehet normálisan, szal még rá se tudok kérdezni, hogy mi volt a gond, nem sok értelme van ennek így. Mondjuk annyira nem panaszkodhatok, nem állok egyelőre rosszul, de vannak jól látható lukak a csapatomon, amit csak nem tudok befoltozni...
Akkor itt Neked reagálok is a pü-re. Olyan PF-jeim vannak, akik C-t is játszanak, így PF nem érdekel. :)

Nálam az SG és SF a két lyukas poszt, de egyszerűen FA-t kivéve senkit se tudok szerezni. Sessions, Holiday, Dragic, Nelson a négy irányítóm, ebből legtöbb kettőt tudok játszatni és ez hatalmas luxus.
A drafton nem vettem figyelembe, hogy milyen a lebonyolítás ESPN-en.

Mondjuk ez a liga szerintem elég lutri. Nagyon sok olyan van, hogy két hasonló tudású játékosod közül csak az egyiket tudod betenni, aztán persze, hogy a másik sokszor 10 pontokkal hoz többet.

Eddig vezetek ellened a héten, de a vége szerintem bukta lesz. A következő napokban jóval több játékosod fog játszani.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.17. 13:49:16

kanty írta:
Bob_Marley írta:kanty, Dragic-csal nem tudok mit kezdeni, tele vagyok PG-vel, Wall-Rondo mellé nem tudom sehova tenni.
Értem, vagyis nem értem. :D Négy irányítóm van, egyetlen egyen sem tudok túladni, pedig kb. másfél hónapja próbálkozok. Akinek ajánlatot küldtem, mind azt mondták, hogy tele vannak PG-al. DE valakinek kell hiánya is legyen, mert én is tele vagyok. :lol:

Valahova ligafalra ki kell írjam, hátha valakinek szüksége van, egy Dragic-ra, Sessions-re, Nelson-ra. :P
Kb használhatatlan az ESPN. Én is hajtok már jó ideje 1-2 cserét, de senki nem fogadja el, sőt nagyrészt még csak nem is reagálnak.(El sem utasítják, simán csak lejár az idő) Levelezni sem lehet normálisan, szal még rá se tudok kérdezni, hogy mi volt a gond, nem sok értelme van ennek így. Mondjuk annyira nem panaszkodhatok, nem állok egyelőre rosszul, de vannak jól látható lukak a csapatomon, amit csak nem tudok befoltozni...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.17. 11:58:04

Bob_Marley írta:kanty, Dragic-csal nem tudok mit kezdeni, tele vagyok PG-vel, Wall-Rondo mellé nem tudom sehova tenni.
Értem, vagyis nem értem. :D Négy irányítóm van, egyetlen egyen sem tudok túladni, pedig kb. másfél hónapja próbálkozok. Akinek ajánlatot küldtem, mind azt mondták, hogy tele vannak PG-al. DE valakinek kell hiánya is legyen, mert én is tele vagyok. :lol:

Valahova ligafalra ki kell írjam, hátha valakinek szüksége van, egy Dragic-ra, Sessions-re, Nelson-ra. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.17. 09:35:48

kanty, Dragic-csal nem tudok mit kezdeni, tele vagyok PG-vel, Wall-Rondo mellé nem tudom sehova tenni.

Simában megint lassú voltam, Harrisnek megszaladt, socio elvitte előlem :evil:
9:35 van, s már FA vadászás :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.17. 08:57:44

neobarca írta:Kiküldtem pár puhatolózó levelet. Nézzétek meg skacok! Főleg Te Eazzy, neked azóta küldtem még 1et de még az elsőre sem jött válasz. :cry:
Jó jó, rálesek!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.17. 02:24:03

Aki Igu-t kapta árulja már el, hogy MIÉRT jó ez neki?
Válasz küldése