Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.13. 20:56:54

gerus993 írta:http://www.fifahungary.hu/hirek/Fifa_17 ... ujdonsagok

itt vannak a fifa17 karrier mód újdonságok :)

Mit szóltok hozzá?

Nekem a jegybevételi források nagyon tetszenek, tudom ezt bármelyik fifa managerben meg lehetett találni :) Így szerintetek elképzelhető, ha romlik a teljesítményünk akkor kevesebb szurkoló fogja látogatni a meccseinket, és az majd meglátszik a büdzsén?
Én azt, hogy a 14 után, ami szerintem botrányosan rosszra sikeredett, ez az első FIFA, amit megveszek. Nagyon várom, meggyőztek eddig az előzetesek, új motort kap a játék, jól néz ki, stb. Legyen legalább ennyire jó és szervezett a játékmenet is, amennyire a demókból tűnik.

Magára a karrier mód újításra egyébként kíváncsi vagyok, de ne kelljen annyi mindennel folyton bíbelődni, hogy a játék már a háttérbe szoruljon... :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.13. 20:34:45

http://www.fifahungary.hu/hirek/Fifa_17 ... ujdonsagok" target="_blank

itt vannak a fifa17 karrier mód újdonságok :)

Mit szóltok hozzá?

Nekem a jegybevételi források nagyon tetszenek, tudom ezt bármelyik fifa managerben meg lehetett találni :) Így szerintetek elképzelhető, ha romlik a teljesítményünk akkor kevesebb szurkoló fogja látogatni a meccseinket, és az majd meglátszik a büdzsén?
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2016.07.15. 14:27:49

Lehet hülye kérdés, de Fifa 15-ben hogy a rákba kell alakzatot szerkeszteni? Nem FUT-ban, hanem arra gondolok, ahogy a régebbi Fifákban lehetett, hogy a játékosokat a pályán gyakorlatilag odaraktam ahova akartam... 12-ben, 13-ban, 14-ben lehetett. A 15-ben is lehet valahogy, vagy be kell érnem az alap alakzatokkal, amik benne vannak a játékban (és igen, én le vagyok maradva, most játszom először a 15-tel xd)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.13. 12:09:45

Egy új játékmódon kívül új hírek nem jöttek a játékról, csupán tölteléknek szánt információk, amik nem kerültek kifejtésre.

Az új játékmód egy sztorimód lesz (The Journey), ahol egy Hunter nevű játékossal járhatjuk végig a ranglétrát bármilyen Premier League klubban. Az ötlet maga nem rossz, hogy egy saját sztorit kapunk, amit mi alakíthatunk, de szerettem volna létrehozni a saját játékosomat az elérhető klubok közül bármelyikben, így nekem ez félig-meddig csalódás. A játékoskarrier játékmenete eddig sem jött be, sok újat pedig nem hiszem, hogy hozni fog az új mód. Akkor szívesebben játszanám, ha belátnám rendesen a pályát és a fent említett dolgok teljesülnének, de ez esélytelen.

Karrier módról nem volt szó, amit nagyon sajnálok, ugyanis az az egyetlen része a játéknak, amit szívesen játszom. Biztos jönnek még hírek a játékról, de remélem, hogy nem csak ezt az új lehetőséget fogják orrba-szájba nyomatni.

A későbbiekben várnék egy-két játékmenettel kapcsolatos újítást is.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.09. 17:16:38

Júni 12-én jön a teljes FIFA 17 előzetes! 8)

Elöljáróban: A játék új játékmotort kap, az EA átáll a legtöbb játékánál az új Frostbite Engine-re, ami bemutatásra került a Battlefield 1 előzetesében. (fun fact: A BF1 majdnem nem első, hanem második világháborús lett, mert az EA fejesei nem nézik ki a fiatal korosztályból, hogy ismerik az első világháborút, mint megtörtént eseményt)
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2016.05.28. 18:11:00

Helo, lenne egy par kerdesem a FIFA 15 tel kapcsolatba..

Feltettem proba szerencse, lesz ami lesz alapon.. Na most jonnek a gondok.. :D

1. a magyarositast sehogy sem tudom feltenni.. A creation master programot ahogy inditanam, kiirja hogy a program mukodese leallt, stb.stb... Addig meg megcsinaltam, bar az `eng` nevu fajlokat ahova betettem a data/loc-ba, nekem nem irta felul, mint a videon amit neztem.. ez meg onmagaba nem annyira nagy gond, annyira az angol megy, hogy elboldogulok, de

2. a gepem szerintem minimalisan epp hogy elvinne, 2,4 ghz, 4 gb ram, 1 gb intel video card, viszont azt mar nem tudom miert van, hogy pl jatek kozbe szinte ha hatulrol inditok elore egy labdat, valamiert kesik a kamera mozgasa vagy nemtudom, de mire odaer, mar reg az ellenfelnel a labda, ez kb elvezhetetlenne teszi.. meg alapbol ha tamadok egy gyors tamadasssal, megint kesik.. mitol lehet ez ?

3. ugyan akkor a jatek beallitasat, azaz a laggot, csak a fifaconfig-al lehet csokkenteni ? ott lehuztam naggyabol mindent minimalisra, de meg igy is szaggat neha... :? Jatekban, nem lehet valamit allitani ?

koszi a helpet :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.06. 17:54:08

Ez hogy húsz percet káromkodik főleg a piros felsős srác az inkább primitív mint vicces szerintem.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.05.06. 15:29:46

Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.04.24. 17:15:26

16-ra már kevés az erőforrás sajnos, ez a 15 is épp hogy elfut de sokszor mikrolaggol ami idegesítő.
Gondolkodok egy ps4-ben amúgy még idén ha összegyűl rá a keret. Akkor talán nem kell 2 évente költeni videokártyára meg minden a francra költeni egy kissebb vagyont.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.04.24. 15:17:36

A fifa 16 is elérhető az origin access-szel. Ez annyit jelent,hogy havi 4 euróért tiéd 15-16 játék. Pl a fifa is. Életemben először fizettem rá elő és teljesen jól működik.
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.04.24. 14:04:41

Nagy nehezen ráerőltettem a gépre a 15-öt magról.
Hát hihetetlen hogy karrier módban még mindig nem tudták megoldani hogy normálisan csinálja meg a játék a meccsnaptárat. =D>
Leicesterrel tolom, fa kupából kiestem, ligakupából kiestem, csak bajnoki meccseket játszok, erre betesz 5 napra 3 meccset aztan 2 hétig semmi. :lol:
Persze hulla fáradtak a játékosok rotálnom kell és súlyos pontokat veszítek pedig még a negyedik hely fogható lenne.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.28. 11:36:40

Petr írta: Ha tudsz akkor vegyél fel, ha nem akkor írj egy Origin elérést =P~.
Küldtem egy felkérést. A nevem: Boti1119
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.28. 11:35:42

Alfa írta:Én benne vagyok :D.
Ha tudsz akkor vegyél fel, ha nem akkor írj egy Origin elérést =P~.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.28. 11:27:28

Petr írta:Valaki egy-két online meccs FIFA 16-tal? :)

Origin név: KiszelkaP
Én benne vagyok :D.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.28. 11:23:13

Valaki egy-két online meccs FIFA 16-tal? :)

Origin név: KiszelkaP
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.03.21. 20:10:47

Ma és holnap FIWC Grand Final New Yorkban, érdemes ránézni ha van időtök.
Élő közvetítés itt: https://www.youtube.com/watch?v=eDajtl3WKbo" target="_blank
Tavalyi győztes Mr. Done egyébként nem tud részt venni, mert nem kapott vízumot. :x
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.03.01. 00:41:20

Srácok, a probléma a következő: feltelepítettem a Fifa14 blackbox változatát, elíndításnál kéri az Originba való bejelentkezést, magyarán nem indul a játék. Tudtok megoldást erre? :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.12. 17:02:18

Kash írta:
És ezt a rásegítést hol kapcsoljam ki? A játékbeállításoknál nincs ilyen opció, csak valami ilyet találtam, hogy Kapus MI és itt lehet valamit szabályozni.
A taktika személyreszabása nekem kicsit magas, most először játszok ilyen komplett fifával, adhatnátok pár tippet :oops:
Meccsben bent vagy es onnan eléred úgy ha ott kimész a beallitasokba, azt hiszem a 6. Menüpont.
Egyébként youtubeban rá keresel taktikai beallitasokra tuti találsz, kicsit komplexebben hétfő körül tudok segíteni, mert hétvégét nem otthon töltöm.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.12. 15:36:06

TripleH írta:Kash nem csak a cselezés a lényeg (bár nagyon jól tud jönni), hanem pl a kényszerítőzés, a trükkös indítás, taktika személyreszabása, saját felállás kitalálása, mert az alapokkal néha nem tudod azt játszani amit szeretnél, én már legyártottam magamnak 14 különféle felállást, mind1ik másra jó, és más-más játékosokkal, de elsődlegesen amit írtam, hogy a totális rásegítést lődd ki belőle, a játék sebességét rakd fel gyorsra. :D Aztán jó lesz az.
És ezt a rásegítést hol kapcsoljam ki? A játékbeállításoknál nincs ilyen opció, csak valami ilyet találtam, hogy Kapus MI és itt lehet valamit szabályozni.
A taktika személyreszabása nekem kicsit magas, most először játszok ilyen komplett fifával, adhatnátok pár tippet :oops:
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.12. 12:56:01

Kash nem csak a cselezés a lényeg (bár nagyon jól tud jönni), hanem pl a kényszerítőzés, a trükkös indítás, taktika személyreszabása, saját felállás kitalálása, mert az alapokkal néha nem tudod azt játszani amit szeretnél, én már legyártottam magamnak 14 különféle felállást, mind1ik másra jó, és más-más játékosokkal, de elsődlegesen amit írtam, hogy a totális rásegítést lődd ki belőle, a játék sebességét rakd fel gyorsra. :D Aztán jó lesz az.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.12. 11:42:18

Kash írta: Cselezni nem tudok, annó a fifa07-ben ( :D ) sosem volt rá szükségem, de pl mikor havernál toljuk a 14-est egymás ellen olyan gyors az iram, hogy nincs is idő rá.
Ez baromság, már bocs :D feljutottam az első osztályba és ott is rendre használok/használnak cseleket, ha jó cselt használsz, akkor sebességvesztés nélkül tudsz irányt váltani, ha gép ellen használod, akkor a gép rendre bedől neki, vagy faltol jó helyeken, és élő személyek ellen is könnyebb csellel megnyerni az egy-az-egyeket.
Nem a labda feletti táncolásra kell gondolni, meg az értelmetlen cselekre, ki kell szűrni, hogy melyik a jó, és milyen helyzetben érdemes használni.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.12. 01:46:07

Nero. írta:
Kash írta:Kezd a t*köm tele lenni a fifa 14-gyel...Egyszerűen hihetetlen, profi módban még egy Almeriat sem lehet elverni...
Nekem az egyik kedvencem a 14. Mennyit toltam úristen :D Tanuld meg a cseleket, meg a hosszú indításokat, de én még középkezdésből is lőttem gólokat félpályáról. :D Mondjuk te gépen tolod, úgy nemtudom hogyvannk ezek, de nekem PS3-on sose voltak gondjaim.
Hát félpályáról esélytelen, ha nem pattan egyet a labda és úgy rúg bele akkor ilyen 20-30km/h-ás sebességgel gurul a földön.
Cselezni nem tudok, annó a fifa07-ben ( :D ) sosem volt rá szükségem, de pl mikor havernál toljuk a 14-est egymás ellen olyan gyors az iram, hogy nincs is idő rá.
A másik idegesítő dolog, mikor összeakadok a saját játékosaimmal, meg amikor lövök kapura és a labda elé állnak...Hát ha a monitorom nem 20k ft lett volna, már rég kivágtam volna az ablakon.

Kipróbáltam a 15-öst is, osztálytársam 10 gólt lőtt félpályáról egymás után...Minden fifában van egy "kiskapu" amit ha a játékosok kitudnak használni, unfair előnyhöz tudnak jutni...Annó 07-ben kapussal rúgtak nekem gólt kaputól-kapuig :lol:

TripleH:
Köszi a tippet, holnap kipróbálom.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.11. 20:32:46

Kash írta:Kezd a t*köm tele lenni a fifa 14-gyel...Egyszerűen hihetetlen, profi módban még egy Almeriat sem lehet elverni...Arról nem is beszélve, hogy a mezek -ha nappal játszok- a fehéren és a sárgán kívül a többivel mind összemosódik. A játékosok úgy futnak mintha 100+ kiló feleslegük lenne, alig fordulnak meg, lassú a passz, a kapussal 1vs1-be szinte lehetetlen gólt szerezni -kivéve, ha kifut a kapujából, és átemeled, persze tökig le kell nyomni a gombot máskülönben az ölébe rúgja neki-
A másik dolog, és itt érdekel egy válasz, mivel már elviselhetetlen és nem tudok mit kezdeni vele.
- MIT TEHETK ANNAK ÉRDEKÉBEN, HOGY NE EMELJÉK ÁT A LABDÁT A VÉDŐFALON?
Egyszerűen fogják és a fél pályáról átemelik a védőimet, az ő játékosuk meg fut mint a hülye az enyéim meg megállnak.
Illetve mégegy:
- MIÉRT POTENCIÁLIS VESZÉLYFORRÁS EGY SZÖGLET?
Ha szöglethez jut az ellenfél, általában gól, vagy 5percig megy a pinball a kapum előtt, rettentően idegesítő.
Aki tud nekem segíteni az írjon pm-et.
Ma produkáltam egy ilyet:
http://kepfeltoltes.hu/view/160211/Unti ... es.hu_.jpg" target="_blank

Azt írja, 14x rúgtam kapura, de azok ilyen föld alatt surranó lassú labdák voltak, hiába nyomom le tökik a rúgást épp csak, hogy belerúg.

Szerk...: De azért Busquets jól tolja :mrgreen:
Játékbeállítások, és szedd ki a francba az összes rásegítőt.. konkrétan azokkal nem lehet se indítani. se beadni, de még csak értelmeset lőni sem, az automata karakterváltórol ne is beszéljünk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.11. 19:51:47

Kash írta:Kezd a t*köm tele lenni a fifa 14-gyel...Egyszerűen hihetetlen, profi módban még egy Almeriat sem lehet elverni...
Nekem az egyik kedvencem a 14. Mennyit toltam úristen :D Tanuld meg a cseleket, meg a hosszú indításokat, de én még középkezdésből is lőttem gólokat félpályáról. :D Mondjuk te gépen tolod, úgy nemtudom hogyvannk ezek, de nekem PS3-on sose voltak gondjaim.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.11. 18:15:48

Kezd a t*köm tele lenni a fifa 14-gyel...Egyszerűen hihetetlen, profi módban még egy Almeriat sem lehet elverni...Arról nem is beszélve, hogy a mezek -ha nappal játszok- a fehéren és a sárgán kívül a többivel mind összemosódik. A játékosok úgy futnak mintha 100+ kiló feleslegük lenne, alig fordulnak meg, lassú a passz, a kapussal 1vs1-be szinte lehetetlen gólt szerezni -kivéve, ha kifut a kapujából, és átemeled, persze tökig le kell nyomni a gombot máskülönben az ölébe rúgja neki-
A másik dolog, és itt érdekel egy válasz, mivel már elviselhetetlen és nem tudok mit kezdeni vele.
- MIT TEHETK ANNAK ÉRDEKÉBEN, HOGY NE EMELJÉK ÁT A LABDÁT A VÉDŐFALON?
Egyszerűen fogják és a fél pályáról átemelik a védőimet, az ő játékosuk meg fut mint a hülye az enyéim meg megállnak.
Illetve mégegy:
- MIÉRT POTENCIÁLIS VESZÉLYFORRÁS EGY SZÖGLET?
Ha szöglethez jut az ellenfél, általában gól, vagy 5percig megy a pinball a kapum előtt, rettentően idegesítő.
Aki tud nekem segíteni az írjon pm-et.
Ma produkáltam egy ilyet:
http://kepfeltoltes.hu/view/160211/Unti ... es.hu_.jpg" target="_blank

Azt írja, 14x rúgtam kapura, de azok ilyen föld alatt surranó lassú labdák voltak, hiába nyomom le tökik a rúgást épp csak, hogy belerúg.

Szerk...: De azért Busquets jól tolja :mrgreen:
Kép
Válasz küldése