Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.03. 16:07:50

S.Agüero írta:Csak nem véletlenül 11-0-ás vereségre gondolsz a Real ellen? :mrgreen:
Nem tudom miről beszélsz. Mindenki összefogott ellenem. :(
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.03. 14:19:00

A FIFA 13 pedig egy csalás, random kapok millió gólt egy meccsen, teljesen érthetetlenül :D.
Csak nem véletlenül 11-0-ás vereségre gondolsz a Real ellen? :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.01.03. 13:19:41

barca0417 írta:Én meg azt kérdezném, mivel most lett meg a fifa 14, erdetiben originen kersztül raktam fel. Szóval hogy hogyan lehet megváltoztatni a billentyűzet beállítást az irányításhoz. Játékon belül nem lehet.
Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. ;)

Nekem nagy nehezen, de sikerült beállítanom a billentyűzetet, a szokásos WASD, meg ugye E a sprint, C a sétáló védelem, ZY mint rúgásmódosító, és a Q, ami az emelést segíti elő.
Az én véleményem szerint, a játék-ban több a bug mint elődjeiben, ezt főleg gólörömöknél lehet észrevenni. A szögletes részt, amit emlíettek igaz, nagyon gyakran lehet fejes-gólt szerezni :lol:
Haveromnál játszottam, de amint lesz megfelelő gépem at újabb játékokhoz, biztosan a 12-est, vagy a 13-ast fogom játszani...A 14-es játszása közben néha olyan érzésem van, mintha az egész játék egy bug lenne :D
Bár lehet, ez csak a PC-s változatnál van jelen, nincs kizárva, hogy konzolon kifogástalan az egész játék
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.02. 21:50:55

Petr írta:
hank1ee írta:Ahogy én tapasztaltam a FIFA14-et röviden: Overpowered fejesek, overpowered megállíthatatlan játékosok, beadás-fejesgól, szöglet-fejesgól. Kb. ennyi az egész játék, sztem egy ft-ot nem ér.
Esküszöm, a FIFA 14 demója jobb volt, mint a teljes játék. A jelenlegi, 15-ös verzió szerintem messze a legjobb, még mindig rá vagyok függve, bár a játékon változtatnék szívesen itt-ott a menüben.
A FIFA 13 pedig egy csalás, random kapok millió gólt egy meccsen, teljesen érthetetlenül :D.
Menedzser módba az elején mindenkit versz, ha jól játszol. Utána ha fölkúsztál a tabellán, a jobb csapatok elleni két-háromgólos győzelmeid után kiscsapatok vernek meg kb. ugyanennyivel, vagy jön valaki, aki ver neked 6-7 gólt teljesen god modeban játszva, hozzá se tudsz szagolni. FIFA13-ról beszélek természetesen. 14-be Ultimate Teamben meg mindig úgy vertek meg, hogy elfutottak a szélen, beadták, gól, ja meg szögletből. De kreatív. :D Persze biztos rosszul védekeztem...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.02. 20:38:25

hank1ee írta:Ahogy én tapasztaltam a FIFA14-et röviden: Overpowered fejesek, overpowered megállíthatatlan játékosok, beadás-fejesgól, szöglet-fejesgól. Kb. ennyi az egész játék, sztem egy ft-ot nem ér.
Esküszöm, a FIFA 14 demója jobb volt, mint a teljes játék. A jelenlegi, 15-ös verzió szerintem messze a legjobb, még mindig rá vagyok függve, bár a játékon változtatnék szívesen itt-ott a menüben.
A FIFA 13 pedig egy csalás, random kapok millió gólt egy meccsen, teljesen érthetetlenül :D.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.02. 20:26:24

Ahogy én tapasztaltam a FIFA14-et röviden: Overpowered fejesek, overpowered megállíthatatlan játékosok, beadás-fejesgól, szöglet-fejesgól. Kb. ennyi az egész játék, sztem egy ft-ot nem ér.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2015.01.02. 20:23:34

zola8787 írta:Fifa 14et kedvelőktől kérdezném:

PC-re venném meg, de nem vagyok biztos abban, hogy érdemes-e. 4 ezerért már megtudnám venni.
Amiket én mindig is csináltam a fifával: a lényeg az volt, hogy online nem igazán játszottam, most sem szeretnék, billentyűzettel toltam mindig is, szóval a tipikus w a s d e + nyilakkal, semmi különleges csel meg kombók. Szimpla manager módban. Érdemes szerintetek megvenni és átállt-e ez a játék is arra, hogy a billentyűzet már gáz hozzá?
Tudom nagyon későn válaszolok, de csak most néztem be ebbe a témába...
14-gyel játszottam/játszok PC-n ugyanúgy mint te, semmi csel meg kombó, csak a szokásos+a sprint, és ugyanúgy nem játszok online, csak a 'menedzser mód', plusz néha 'légy profi', és viszonylag sokat (260 óra) beletettem a játékba egy év alatt...

Szóval abszolút nem javaslom:

Egyrészt a billentyűzettel való játékot ellehetetlenítették, valamiért már nem engedi a játék, hogy megváltoztassa az ember, és nem is az alap w+a+s+d van beállítva gyárilag...

Másrészt a menedzser módnak az átigazolásai szörnyűek lettek, behozták ezt a Globális felderítőhálózatot, és lehet, hogy reálisabb lett, de az eddig megszokotthoz képest embert nem lehet keresni, mert ugye érték alapján nem enged, és a beállításoknál annyit tudsz eldönteni, hogy kezdőcsapatba való legyen-e vagy sem. Ha bekapcsolod, akkor hozza az elérhetetlen kategóriát is, ha meg nem, akkor 2 perc alatt dob 120 találatot, és a megyéből is ajánl be játékosokat...

Talán az pozitívum a menedzser móddal kapcsolatban ,hogy tényleg SOKKAL reálisabb, a sztárjátékosod, ha nem saját nevelés, akkor kérdés nélkül reklamál a nagyobb fizetésért, valamint tényleg egész jól lett megoldva a játékosokkal való kommunikáció is. (na nem úgy, mint az FM-ben, de a 0-nál jobb)

Szóval azt mondom, hogyha menedzser módban úgy játszanál, hogy te is játszod le a meccseket, akkor nem javaslom, de ha úgy, hogy tényleg csak menedzser vagy, és szimulálod a meccseket, akkor azért egy próbát megér, mert sok az újítás a 13-hoz képest, és reálisabb... :)
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.01.02. 19:15:41

Én meg azt kérdezném, mivel most lett meg a fifa 14, erdetiben originen kersztül raktam fel. Szóval hogy hogyan lehet megváltoztatni a billentyűzet beállítást az irányításhoz. Játékon belül nem lehet.
Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. ;)
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.17. 22:03:37

zola8787 írta:Fifa 14et kedvelőktől kérdezném:

PC-re venném meg, de nem vagyok biztos abban, hogy érdemes-e. 4 ezerért már megtudnám venni.
Amiket én mindig is csináltam a fifával: a lényeg az volt, hogy online nem igazán játszottam, most sem szeretnék, billentyűzettel toltam mindig is, szóval a tipikus w a s d e + nyilakkal, semmi különleges csel meg kombók. Szimpla manager módban. Érdemes szerintetek megvenni és átállt-e ez a játék is arra, hogy a billentyűzet már gáz hozzá?
Én a 14-et megvettem és billentyűzeten toltam. Én se nagyon játszottam neten csak néha-néha . Nekem bejött ( igaz a 15-öt sokkal jobban bejön ). Én csak ajánlani tudom de a 15 sztem sokkal jobb.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.17. 21:36:21

Fifa 14et kedvelőktől kérdezném:

PC-re venném meg, de nem vagyok biztos abban, hogy érdemes-e. 4 ezerért már megtudnám venni.
Amiket én mindig is csináltam a fifával: a lényeg az volt, hogy online nem igazán játszottam, most sem szeretnék, billentyűzettel toltam mindig is, szóval a tipikus w a s d e + nyilakkal, semmi különleges csel meg kombók. Szimpla manager módban. Érdemes szerintetek megvenni és átállt-e ez a játék is arra, hogy a billentyűzet már gáz hozzá?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.12.17. 20:53:20

Dr.Dre írta:Van itt olyan,aki játszik a Fifa World -el (Ultimate Team)?
Kíváncsi vagyok, játssza e itt még valaki rajtam kívül :D
Kipróbáltam, nem tetszett, inkább megvettem a FIFA15-öt :D
Leginkább azzal volt problémám, hogy nem lehetett állítani a kamerán, meg a rendes FUT ezerszer jobb.

Juteszembe. Aki PC-n játszik FIFA15-tel, az jelezzen már pls, szívesen coopoznék valakivel. Ultimate Teamben nem tudom lehet-e, ott elég jó csapatom van, de az se lenne rossz ha a Barcával nyernénk egy coop kupát :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.12.17. 19:42:18

Van itt olyan,aki játszik a Fifa World -el (Ultimate Team)?
Kíváncsi vagyok, játssza e itt még valaki rajtam kívül :D
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2014.11.13. 15:39:59

Sziasztok!

Valaki nem játszik véletlen xbox 360 konzolon a FUT 15-el? Szívesen játszanék eurobarcás ellen :)
"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.03. 14:01:56

Petr írta:
gerus993 írta: [..]
Amiket leírtál nem hiszem, hogy gondok lennének. A géped is bőven jó, jó kérdés, hogy mi a probléma. A gond az, hogy ezt látatlanban gyakorlatilag lehetetlen megmondani.
A játékot már letöltötted, nem kell hozzá kapcsolat.
A géped elég jó.
Dx-ed is biztosan megfelel.
Ha más játékok nem szaggatnak akkor az oprendszer is jó.

A játékot telepítetted már újra? Ha igen akkor a játék elindítása után kapcsolj le minden felesleges felhasználói háttérprogramot (pl.: origin, torrentkliens, stb.).
Látatlanban nincs több ötletem, sajnálom.


A jàtékot még nem telepìtettem újra,ahogy lejött originről egyből jàtszottam vele :D köszi szépen a gyors vàlaszt meg a segìtséget:)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.11.03. 12:31:46

gerus993 írta: [..]
Amiket leírtál nem hiszem, hogy gondok lennének. A géped is bőven jó, jó kérdés, hogy mi a probléma. A gond az, hogy ezt látatlanban gyakorlatilag lehetetlen megmondani.
A játékot már letöltötted, nem kell hozzá kapcsolat.
A géped elég jó.
Dx-ed is biztosan megfelel.
Ha más játékok nem szaggatnak akkor az oprendszer is jó.

A játékot telepítetted már újra? Ha igen akkor a játék elindítása után kapcsolj le minden felesleges felhasználói háttérprogramot (pl.: origin, torrentkliens, stb.).
Látatlanban nincs több ötletem, sajnálom.
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.03. 12:24:54

Sziasztok, ne haragudjatok, mostanában elég gyakran írok ide, ígérem, ha erre tud valaki valami okosat mondani akkor a fifa16-ig nem írok ide :D megvettem a fifa15-öt originen, szépen el is indul a játék nem fagy ki a nyelvválasztásnál. Viszont a játék 1920-as meg 1680-as grafikán is szaggatgat, olyan furcsa az egész, vannak persze tiszta periódusok, de direkt lejjebb vettem a felbontást és úgy is ugyanúgy szaggatgat. 7 év után tértem vissza konzolról prc-re, tavasszal befektettem egy izmos laptopba(de lehet csak szerintem izmos): 16 GB RAM, Intel core i7-4700MQ 2.40Ghz CPU, két darab NVIDIA geforce 755 M videókártya. A shadow of mordor, a sniper elit3, az f12014 és a metro2033 is nagyon szépen elmegy full grafon.. amire gyanakszom az az, hogy a windowsom nem eredeti, és nem tudok frissíteni windows 8-ról 8.1-re.. szerintetek ez lehet a baj? vagy még arra gyanakszom hogy a játékot az originről vettem és folytonlagos netkapcsolatot igényel a játék, és a net jel sokszor nem olyan erős, ezért bezavarhatja a játékot? vagy a directx-emet nézzem meg h új van-e?vagy a hivatalos patch-eket töltögessem le? Nagyon naprakészek vagytok, és köszönöm az eddigi segítségeiteket, és bocsi a hosszabb terjedelemért :)
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.11.01. 21:00:15

thiagoalcantara írta:
A legegyszerűbb pc-s verziót, de azt mondta az eladó, hogy jár hozzá 15 csomag vagy hogy, de eddig egy sincs :/
Elmeletileg ultimate editionhoz jar a csomag ami 3000el dragabb, legalabbis xboxra. Egyebkent egy reedem kodnak kellene lennie amit be kell irni. Gepen ez nem tudom hogy van en konzolon jatszom. Remelem tudtam segiteni.
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.11.01. 20:49:44

ZBarca írta:
thiagoalcantara írta:Tudom kérdezték már, bocsi, de megvettem a játékot, akkor most nekem nem járnak ultimate team csomagok? Vagy azokkal mi a helyzet? Mert eddig egyet se kaptam :/
Milyen kiadásban vetted meg?
A legegyszerűbb pc-s verziót, de azt mondta az eladó, hogy jár hozzá 15 csomag vagy hogy, de eddig egy sincs :/
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.11.01. 12:10:44

thiagoalcantara írta:Tudom kérdezték már, bocsi, de megvettem a játékot, akkor most nekem nem járnak ultimate team csomagok? Vagy azokkal mi a helyzet? Mert eddig egyet se kaptam :/
Milyen kiadásban vetted meg?
Kép
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 11:36:40

bence-barca írta:
gerus993 írta: Köszönöm, ez tényleg hasznos oldal 8) november 15-ig adtam határidőt a cracknek, ha addig nemjön akkor megveszem steamen vagy origin-en :D
Majd másnap kijönne.... :lol:

Amúgy én múltkor próbáltam ki a 15t, engem nem győzőtt meg. Nextgen kapust szerintem nagyon elszúrták, olyan alapvető mozgásokat/ védéseket néz be vagy nem csinál meg...
Én is ettől félek, hogy majd másnap kijönne, engem meg megenne az ideg, de megfogadtam, hogy utána amíg csak lehet elkerülöm a torrent oldalak játék részlegét :D :D Amúgy igazad van, vannak olyan kapus védések amik irreálisak, én is még csak egyszer játszottam vele, az viszont nagyon tetszett, hogy a játék végre nem olyan statikus mint eddig, (a 15 után már nem bírtam a 14-el játszani) a támadásba való felfejdődés tök logikus és dinamikus, feltoltam a szintet legendary-ba és megdöbbentett, hogy az ellenfélnek milyen jól megcsinálták a csapat és a terület védekezését, olyan jól tolódtak, hogy szerintem szeptember vége óta Pinyő is fifázik :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 11:26:44

gerus993 írta: Köszönöm, ez tényleg hasznos oldal 8) november 15-ig adtam határidőt a cracknek, ha addig nemjön akkor megveszem steamen vagy origin-en :D
Majd másnap kijönne.... :lol:

Amúgy én múltkor próbáltam ki a 15t, engem nem győzőtt meg. Nextgen kapust szerintem nagyon elszúrták, olyan alapvető mozgásokat/ védéseket néz be vagy nem csinál meg...
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 11:00:33

wessel írta:
gerus993 írta: Köszi a gyors választ :wink: mit tanácsolsz, ha ki jön majd a crack, akkor minden torrent oldalon járjak nyitott szemmel, és valamelyik csak jó lesz? vagy inkább vegyem meg eredetiben,ezt már nem lehet elkerülni? :D
Én ezen az oldalon csekkolom mindig, hogy van-e már crack, tavaly a 14-hez is innen szedtem le.

http://skidrowcrack.com/fifa-15-ultimat ... dition-sc/" target="_blank
Köszönöm, ez tényleg hasznos oldal 8) november 15-ig adtam határidőt a cracknek, ha addig nemjön akkor megveszem steamen vagy origin-en :D
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2014.11.01. 00:24:19

gerus993 írta: Köszi a gyors választ :wink: mit tanácsolsz, ha ki jön majd a crack, akkor minden torrent oldalon járjak nyitott szemmel, és valamelyik csak jó lesz? vagy inkább vegyem meg eredetiben,ezt már nem lehet elkerülni? :D
Én ezen az oldalon csekkolom mindig, hogy van-e már crack, tavaly a 14-hez is innen szedtem le.

http://skidrowcrack.com/fifa-15-ultimat ... dition-sc/" target="_blank
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.10.31. 21:46:52

Tudom kérdezték már, bocsi, de megvettem a játékot, akkor most nekem nem járnak ultimate team csomagok? Vagy azokkal mi a helyzet? Mert eddig egyet se kaptam :/
Válasz küldése