Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.05.09. 14:04:11

Fernando írta:Egyébként csak nekem tűnt föl, hogy rendesen élethűen lobognak a hajak? Jonás Gutiérrez-zel vittem a szélen mondom: ehe. Csak úgy lobogott a lófarka ide-oda. Egyébként tetszik benne ez az újítás is: aktív közönség. Jó, hogy néha fújolnak, meg táncolnak meg össze-vissza vannak festve. :D Az edzők beletétele is tök jó húzás volt. 120 centis LCD HDTV-n nagyon elvagyok vele. :lol:
Én is kipróbáltam. Szerintem sokkal jobb mint a Fifa10. Elkezdtem a hülye fejemmel egy VB-t minden gyakorlás nélkül, mert azt hittem ugyanaz mint a 10. Hát a spanyolokkal a csoporkörben estem ki :lol:
Most azon próbálkozok hogy kijutassam szeretett hazámat a VBre :D Eddig egész jól állok, 3. vok a csoportban de 2 pontra az elsőtől, aki Albánia :lol: De egyre jobban kezdek belejönni.
Am a lejobban a mérgelődő edzők tetszenek, mikor bevágják őket :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.09. 13:33:06

OFF:

Persze, hogy az ilyen stratégiai gamek PC-n lesznek nyomhatóak, hisz az egeret nehéz kivitelezni. De minden másban sajna a konzolok visznek majd mindent, ahogy te is írtad(bekén e szereznem egy XBOXOT :lol: )

On:

Én már 2001 óta Fifáztam PC-n. Nagyon tetszett mindegyik Fifa. És tök más volt a menü a játék évről-évre. Ez azonban megváltozott, a 07-es majdnem olyan volt, mint a 06. Innentől csúszik lefelé a Fifa PC-n. De XBOXON zseniális a Fifa :shock: Amúgy miért mondjátok rosszabbnak a PES-t a Fifánál, mikor a PES tök u.a. mint PC-n?
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.09. 13:21:49

LM10 írta:Egyre biztosabbak lehetünk, hogy éveken belül az XBOX és a PS3 lesz a király minden játékban. A PC már nem éri meg a cégeknek, hisz azt a legkönnyebb beszerezni(bár konzolra is lehet tölteni). Az EA pl már szinte csak erre a 2-re fejleszt PC-re vagy PS2-re már csak a butított verzió jön ki.
Picit off:

De azért nem szabad elmenni szó nélkül a hozzászólásod hiányosságán. :) Azt mondod, hogy mindenben az lesz a jobb. Erősen vitatkoznék, mert például a Blizzard ha jól tudom akkor inkább PC-re tervez (Diablo 3, Starcraft 2) amik előre láthatóan ideiglenesen minden mást a földbe fognak döngölni. :) De akármilyen stratégiát nézünk, a PC mindig is jobb lesz benne.

De amiben igazad van az az, hogy tényleg nagyon sok játékban, többek között a fifa-ban is jobb lesz a PS és az XBOX. :)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.09. 12:04:50

Egyre biztosabbak lehetünk, hogy éveken belül az XBOX és a PS3 lesz a király minden játékban. A PC már nem éri meg a cégeknek, hisz azt a legkönnyebb beszerezni(bár konzolra is lehet tölteni). Az EA pl már szinte csak erre a 2-re fejleszt PC-re vagy PS2-re már csak a butított verzió jön ki.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.09. 12:04:12

fUtBoLiStA írta:Hali skacok! Van egy ps3 masinám, azon tolom nagy szorgalommal a Fifa 10-et. Október óta meg van a játék és azóta kb. rúgtam 2 azaz 2 szabadrúgásgólt...
Egyszerűen nem jövök rá, hogy kell gólt szerezni szabiból...
Valaki esetleg tud segíteni?
mikor megy fel a csík a lövőerőnél,közben nyomd a karokat felfelé,így a labda lefelé csapódik és ha a kapufa mellé célzol,bemegy
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.09. 11:59:12

Barcaádám írta:
légyszi olvasd el mert szerkesztettem hozzá és indokoltam. :wink:
Jó én megértem hogy neked nem tetszik nekem viszont nagyon bejönnek. Lehet hogy borzasztó nehéz de szerintem megéri gyakorolni ha ilyen szép gólokat lehet lőni amik kissé lehetetlenek is de nagyon élvezetes.
Avatar
r3dligh7
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.05.06. 21:37:41

2010.05.09. 11:51:07

http://www.youtube.com/results?search_q ... +kick&aq=f

nekem ezek alapján sikerült belejönnöm.
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2010.05.09. 11:36:51

Hali skacok! Van egy ps3 masinám, azon tolom nagy szorgalommal a Fifa 10-et. Október óta meg van a játék és azóta kb. rúgtam 2 azaz 2 szabadrúgásgólt...
Egyszerűen nem jövök rá, hogy kell gólt szerezni szabiból...
Valaki esetleg tud segíteni?
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.05.09. 11:24:26

MessiFan írta:Tudod miért? Mert ez egy JÁTÉK! És pont ez a jó benne hogy nem 100%ban olyan élethű mert ha olyan lenne mint 1 rendes meccs halálra unnám magamat.
légyszi olvasd el mert szerkesztettem hozzá és indokoltam. :wink:
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.09. 11:21:25

Tudod miért? Mert ez egy JÁTÉK! És pont ez a jó benne hogy nem 100%ban olyan élethű mert ha olyan lenne mint 1 rendes meccs halálra unnám magamat.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.05.09. 11:18:42

MessiFan írta:Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
ez tök hülyeség az egész minek ilyeneket? ez nem foci.abszolút egyetértek teljesen valószerűtlen az egész. ez freestyle cselezgetés, adjanak ki olyan játékot és abba legyen trükközés mert ez az nem foci. meg nehogy azt hidd hogy ezeket könnyű csinálni.. nagyon gyorsan kell és 2-3 gombot kell összekombinálni a karokkal.nehogy azt hidd hogy szerintem a cselezés hülyeség, neem szó sincs róla imádom én is csak ne úgy legyen kiadva h futball szimulátor. ráadásul ebbe a videóban a cselek 80% teljesen fölöslegesen túl vannak trükközve.na peace :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaádám 2010.05.09. 11:25:45-kor.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.09. 11:08:20

MessiFan írta:Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
Tényleg jól néz ki, de annyira életszerűtlen. Egy focimeccs egyszerűen nem ilyen, a focipályákon szinte sosem láthatsz ilyet. :)
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.05.08. 19:07:23

barca6 írta:
MessiFan írta:Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
Szerintem elég ha a Pc-hez veszel egy ilyet:
http://www.blogcdn.com/www.engadget.com ... stream.jpg
Vagy ilyet:
http://www.westech.sk/img.asp?stiid=8566
Az egyik barátomnak van meg lehet vele csinálni ilyen cseleket :wink:
Hát azért jó pár dolgot nem...Sokkal több mozdulat,csel stb van a konzolos játékokban :(
Kép
Kép
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.08. 18:54:19

MessiFan írta:Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
Szerintem elég ha a Pc-hez veszel egy ilyet:
http://www.blogcdn.com/www.engadget.com ... stream.jpg
Vagy ilyet:
http://www.westech.sk/img.asp?stiid=8566
Az egyik barátomnak van meg lehet vele csinálni ilyen cseleket :wink:
Kép
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.05.08. 18:53:33

MessiFan írta:Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
Hát igen,kétségbevonhatatlan hogy konzolon magasan veri a pest a fifa...De gondolom nem két perc betanulni az ilyet...Én a csapattársamnál rendszeresen tolom a fifa 09et xboxon és nekem borzasztó nehéz lőni is,nemhogy ilyen cseleket csinálni :D 1:54-nél ibrakadabra O_o"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsinho 2010.05.08. 18:55:01-kor.
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.08. 18:23:50

Már értem miért mondják hogy a fifa jobb mint a pes xboxon.
http://www.youtube.com/watch?v=x0XSIo1ZCeo EZÉRT!

Komolyan mondom veszek egy xboxot és rögtön az lesz az első dolgom hogy az új fifát felrakom rá és tanulgatok ilyen cseleket! Elképesztő! Így már sokkal másabb a fifa! Szemkápráztatóak ezek a gólok el se tudom mondani hogy nekem mennyire tetszett. Nálam a fifa10 meg a pes annyiból ál hogy ritkán sütök el gólokat inkább csak valahogy góltlövök de ha én így tudnám helyzetbehozni magam mint ez az ember a fifa10-ben biztos sokkal élvezetesebb lenne a góllövés és a játék is.
Ibracadabra
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.31. 20:09:00
Tartózkodási hely: Paks

2010.05.08. 17:10:31

matyi02 írta:
Ibracadabra írta:Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e nekem segíteni valaki?
Nem rég tettem fe a FIFA 10-et, és az érdekelne, hogy saját magam által létrehozott klubot, tudok-e menedzselni menedzser módban? És ha igen, hogyan?

Igen tudsz :wink:
Új menedzser-Kiválasztod pl: spanyolország. rámész pl.:Getafa alul katt arra, hogy "hozzáadás,csere" és ott lesz egyéb bajnokság és ott a te létrehozott csapatodra rámész ő kicseréli a Getaféval vagy avval amit kiválasztasz, és avval akk menedzser mehet is :wink:

Remélem tudtam segíteni.
Köszönöm szépen!
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.08. 15:02:27

Varatrix írta:
barca6 írta:Hali!
Aki tud olyan oldalt ahonnan le tudnám szedni a Fifa 10-be a Barca 2010/11-es mezeit légyszi irjon,vagy kuldjon egy linket,mert a Fifa hungaryn még nincs fenn.
Elore is kossz.
Előbb készítse el a Nike a 10/11 mezeket. :wink:
Ha jól tudom már megvannak.nem?
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.08. 14:53:22

barca6 írta:Hali!
Aki tud olyan oldalt ahonnan le tudnám szedni a Fifa 10-be a Barca 2010/11-es mezeit légyszi irjon,vagy kuldjon egy linket,mert a Fifa hungaryn még nincs fenn.
Elore is kossz.
Előbb készítse el a Nike a 10/11 mezeket. :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.08. 14:27:19

Hali!
Aki tud olyan oldalt ahonnan le tudnám szedni a Fifa 10-be a Barca 2010/11-es mezeit légyszi irjon,vagy kuldjon egy linket,mert a Fifa hungaryn még nincs fenn.
Elore is kossz.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.05.08. 14:13:29

Fernando írta:Egyébként csak nekem tűnt föl, hogy rendesen élethűen lobognak a hajak? Jonás Gutiérrez-zel vittem a szélen mondom: ehe. Csak úgy lobogott a lófarka ide-oda. Egyébként tetszik benne ez az újítás is: aktív közönség. Jó, hogy néha fújolnak, meg táncolnak meg össze-vissza vannak festve. :D Az edzők beletétele is tök jó húzás volt. 120 centis LCD HDTV-n nagyon elvagyok vele. :lol:
Irigyellek :D Az én Boxom most szervízbe van... Pont a legjobbkor. :? Mindegy, még 1 hét kb, aztán énis kipróbálom. Van benne amúgy valami nagy - vagy kicsi - újítás a Fifa10-hez képest? A 11-est máshogy kell rúgni, azt tudom, de pl csel, szabadrúgás is új-e, vagy a távoli lövések... Előre is kösz :D
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2010.05.08. 14:09:41

Ibracadabra írta:Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e nekem segíteni valaki?
Nem rég tettem fe a FIFA 10-et, és az érdekelne, hogy saját magam által létrehozott klubot, tudok-e menedzselni menedzser módban? És ha igen, hogyan?

Igen tudsz :wink:
Új menedzser-Kiválasztod pl: spanyolország. rámész pl.:Getafa alul katt arra, hogy "hozzáadás,csere" és ott lesz egyéb bajnokság és ott a te létrehozott csapatodra rámész ő kicseréli a Getaféval vagy avval amit kiválasztasz, és avval akk menedzser mehet is :wink:

Remélem tudtam segíteni.
Kép
Ibracadabra
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.31. 20:09:00
Tartózkodási hely: Paks

2010.05.08. 13:44:07

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e nekem segíteni valaki?
Nem rég tettem fe a FIFA 10-et, és az érdekelne, hogy saját magam által létrehozott klubot, tudok-e menedzselni menedzser módban? És ha igen, hogyan?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.07. 15:30:11

Egyébként csak nekem tűnt föl, hogy rendesen élethűen lobognak a hajak? Jonás Gutiérrez-zel vittem a szélen mondom: ehe. Csak úgy lobogott a lófarka ide-oda. Egyébként tetszik benne ez az újítás is: aktív közönség. Jó, hogy néha fújolnak, meg táncolnak meg össze-vissza vannak festve. :D Az edzők beletétele is tök jó húzás volt. 120 centis LCD HDTV-n nagyon elvagyok vele. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.06. 21:35:41

Miért nem jön ki pc-re? :(
Pedig jó lett volna játszani vele. Csodálkoztam is, mert eddig a FIFA-n belül volt a WC, most az kimaradt. Szomorú. Ezek szerint a fejlesztőknek a konzol jövedelmezőbb, lehet mert ott nem lehet annyira kalózkodni (alias Jack Sparrow).
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése