Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.07.27. 01:53:59

Srácok, tudnátok ajánlani valamilyen mászkálós játékot? Mint pl a Batman Arkham játékok is voltak. Most a Amazing Spidermant akartam, de az csak augusztus10-re jön ki, addig meg kéne valami game. Ötletek? :D
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.22. 12:08:36

Sziasztok.
Metin2Mester tipusú online játékokat keresek, amiket le kell tölteni, majd telepiteni, és ott csatlakozni a nethez. Lehetőleg olyan legyen, amiben nincs egy csepp virus sem, mert ez a vadállat virusirtóm darálja még a legkisebbet is, és igy nem tudom játszani(Mert törli a fájlokat). :lol:
Ahol harcolni kell, gyűjtögetni tárgyakat, ja, és fejlődni!
Előre is köszönöm. :D
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.20. 21:54:11

davi10 írta:Szeva!
Tudnátok Xbox 360-ra ajánlani jó co-op-os játékokat?
Ezek vannak: Fifa 12, Fifa street, Army of Two (40th day is), CoD spec-opsok, zombis pályák. és most szedem le a Blurt-is.
kösz
Gears of war sorozat.... nagyon adja :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.19. 19:17:47

Lehet benne persze csinálni, csak ritkán jön össze :D
Meg sliderektől is függ én ezt ajánlom:
http://www.operationsports.com/forums/n ... s-cpu.html
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.07.19. 18:11:05

nem egy nagy probléma, csak eszembe jutott mostanában, miközben 2k12-vel játszottam, hogy ti ki tudtatok már harcolni támadó hibát? :)
arra gondolok, mikor leindítás után jön az ellenfél a gyűrű felé, én meg egyedül hátul megállok egy helyben, és várom a kontaktot.
ugye ennek a megítélése még a bíróknál sem egységes, de azért sokszor befújják a támadót, főleg ha időben felveszi a pozíciót a védő.
na most játékban kb. ezt megcsinálhatom 3-4 mp-vel a kontakt előtt, mégis védőhibát fújnak mindig.
én csinálom rosszul, vagy egyszerűen nincs benne ez a játékban?
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2012.07.19. 16:52:36

Sziasztok!
Assasin's creed-el játszok PS-en, még az elején vagyok de ugye olyan küldetések vannak hogy valakit meg kell ölni, de előtte infokat kell szerezni róla, és azt úgy találom meg h felmászok egy view pont-ra és onnan megtalálja. De mi van akkor ha én már csak random felmásztam az összesre és szinkronizáltam is, akkor hogy a rákba találom meg h hova kell menni az infoért? Remélem érthető, köszi előre is :D
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.07.15. 17:07:47

davi10 írta:Szeva!
Tudnátok Xbox 360-ra ajánlani jó co-op-os játékokat?
Ezek vannak: Fifa 12, Fifa street, Army of Two (40th day is), CoD spec-opsok, zombis pályák. és most szedem le a Blurt-is.
kösz
Borderlands
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6691
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.15. 16:59:46

Szeva!
Tudnátok Xbox 360-ra ajánlani jó co-op-os játékokat?
Ezek vannak: Fifa 12, Fifa street, Army of Two (40th day is), CoD spec-opsok, zombis pályák. és most szedem le a Blurt-is.
kösz
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.07.11. 10:34:01

fcbarcelona10 írta:
Gerard3Piqué írta:Figyelem !!
Az olimpia hivatalos játékát ne töltse le senki xbox 360-ra ha nincs fölöslege 6-12 ezer forintja !
Nekem kérdezés nélkül elkezdte felrakni a dash frissítést mint tavaly a Fifával és az F1-el és nemtom mivel még. Ha letöltöm az új Dashboardot az megint tönkrevágja a flasht ?XGD3-at vitte a flash novemberbe volt flashelve.
Mit csináljak?
Hello!
Én játszok vele. Lt2.0 van gépen és 2.014717-es dash volt de így is frissíteni akart. Az igaz hogy nem az olimpiáról frissítettem hanem a Spec Ops-ról..de mind a két játék azon dash-el fut vagyis a 2.0.14719-el. Szóval ez a frissítés nekem nem vitte le róla flasht, mennek régi és mostani játékok is Lt2.0-án.
Köszi a gyors válaszodat , végül is mindegy hogy hogy küldöm flashelni , új dashel vagy anélkül ;) !
Avatar
fcbarcelona10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009.07.04. 13:59:33

2012.07.11. 10:28:39

Gerard3Piqué írta:Figyelem !!
Az olimpia hivatalos játékát ne töltse le senki xbox 360-ra ha nincs fölöslege 6-12 ezer forintja !
Nekem kérdezés nélkül elkezdte felrakni a dash frissítést mint tavaly a Fifával és az F1-el és nemtom mivel még. Ha letöltöm az új Dashboardot az megint tönkrevágja a flasht ?XGD3-at vitte a flash novemberbe volt flashelve.
Mit csináljak?
Hello!
Én játszok vele. Lt2.0 van gépen és 2.014717-es dash volt de így is frissíteni akart. Az igaz hogy nem az olimpiáról frissítettem hanem a Spec Ops-ról..de mind a két játék azon dash-el fut vagyis a 2.0.14719-el. Szóval ez a frissítés nekem nem vitte le róla flasht, mennek régi és mostani játékok is Lt2.0-án.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.07.11. 10:06:14

Figyelem !!
Az olimpia hivatalos játékát ne töltse le senki xbox 360-ra ha nincs fölöslege 6-12 ezer forintja !
Nekem kérdezés nélkül elkezdte felrakni a dash frissítést mint tavaly a Fifával és az F1-el és nemtom mivel még. Ha letöltöm az új Dashboardot az megint tönkrevágja a flasht ?XGD3-at vitte a flash novemberbe volt flashelve.
Mit csináljak?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15455
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.07.06. 22:11:18

NBA 2K12.

csináltam egy my player módot,megy minden.
PO-ban termelem a pontokat bőséggel,plusz egyéb mutatókban is jó vagyok. viszont valamiért a PO Stats-nál nem szerepel a nevem,de még ha csak az én csapatom statjait nézem ott sem. ez mitől lehet?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
blaugrana1201
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.05.02. 18:45:21

2012.07.06. 12:10:11

Emberek!Miért nem tudom aktiválnia bonus kódokat PS 3 ra??
Fifa 12 és az arkham citynél sem fogadja el (nem írom el ).Ugyebár fifánál az online játékhoz kellene....
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.07.06. 08:51:31

barca_bome írta:
Forcabarca8 írta:
A FIFA13-ra nekem is nagyon fáj a fogam ennek a fantasztikus új munkatörvények köszönhetően viszont,de nem lesz rá pénzem,hogy megvegyem.Pedig kispóroltam volna rá a mennyiséget..Nem tudom,mennyit használtad eddig a HSP-t,de én nagyon ráálltam :lol: Szanaszét verem a Fradivel a jónépet 8) mondjuk,igen neccesen fejlődik a csapatom,nem tudok a-ból a b-be eljutni..nemzetközi szinten kell nagyot dobbantani,hogy jelentős tőkéhez jussak.de az meg nagyon nehéz..

szerk.:
ez már majdnem mehetett volna a FIFA topikba.. :roll:
Talán a Fifa07-ben meg a 08-ban használtam a HSP-t, nem volt rossz. A mostani fifákban meg gondolom még realisztikusabb és élvezhetőbb. Annyi a gondom csak, hogy xboxra nem tudom hogy lehetne felrakni, mert pc-n már a fifa11-is igen csak laggol, főleg a fifa miatt is vettem xboxot, mert anno még nem konzolos átirat volt a pc-s fifa...

Amúgy finoman szólva sem vagyok a honi labdarúgás kedvelője, de anno, mikor még nem volt digitv-nk, akkor folyton a fradi meccseit néztem, köszönhetően sógoromnak, aki elvetemült fradista xD van is egy fradi sálam de ennyi. :)

Más: Ha írok még a témáról az már a fifa topikba fog menni.
Az a helyzet ,hogy marketplacen van egy Szilard'K nemtommitovább ami Otp bank ligát foglalja magába. Nem tudom eredeti-e a Fifád, nem flashelt az Xboxod és van goldod akkor le tudod szedni . Nem értek hozzá mert kénytelen vagyok kalózkodni.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2012.07.06. 06:06:04

Forcabarca8 írta:
A FIFA13-ra nekem is nagyon fáj a fogam ennek a fantasztikus új munkatörvények köszönhetően viszont,de nem lesz rá pénzem,hogy megvegyem.Pedig kispóroltam volna rá a mennyiséget..Nem tudom,mennyit használtad eddig a HSP-t,de én nagyon ráálltam :lol: Szanaszét verem a Fradivel a jónépet 8) mondjuk,igen neccesen fejlődik a csapatom,nem tudok a-ból a b-be eljutni..nemzetközi szinten kell nagyot dobbantani,hogy jelentős tőkéhez jussak.de az meg nagyon nehéz..

szerk.:
ez már majdnem mehetett volna a FIFA topikba.. :roll:
Talán a Fifa07-ben meg a 08-ban használtam a HSP-t, nem volt rossz. A mostani fifákban meg gondolom még realisztikusabb és élvezhetőbb. Annyi a gondom csak, hogy xboxra nem tudom hogy lehetne felrakni, mert pc-n már a fifa11-is igen csak laggol, főleg a fifa miatt is vettem xboxot, mert anno még nem konzolos átirat volt a pc-s fifa...

Amúgy finoman szólva sem vagyok a honi labdarúgás kedvelője, de anno, mikor még nem volt digitv-nk, akkor folyton a fradi meccseit néztem, köszönhetően sógoromnak, aki elvetemült fradista xD van is egy fradi sálam de ennyi. :)

Más: Ha írok még a témáról az már a fifa topikba fog menni.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.07.06. 04:19:20

barca_bome írta:Ősszel eszeveszett kockulás lesz Xbox előtt, remélem lesz rájuk időm: F12012, Fifa13. Várjátok már :?:

Hogy érdemi része is legyen a kommentemnek:

X360-ra nem tudja valaki, hogy Fifa12-be be lehet-e valahogy rakni a Barca új mezeit?

Láttam Youtube-on, hogy valaki PS3-on tolta a HSP12-őt. Az sem lenne rossz boxra, de jelen állás szerint én már akkor is falra másznék örömömben, ha a Barca új mezeit viszont láthatnám a fifában :D
A FIFA13-ra nekem is nagyon fáj a fogam ennek a fantasztikus új munkatörvények köszönhetően viszont,de nem lesz rá pénzem,hogy megvegyem.Pedig kispóroltam volna rá a mennyiséget..Nem tudom,mennyit használtad eddig a HSP-t,de én nagyon ráálltam :lol: Szanaszét verem a Fradivel a jónépet 8) mondjuk,igen neccesen fejlődik a csapatom,nem tudok a-ból a b-be eljutni..nemzetközi szinten kell nagyot dobbantani,hogy jelentős tőkéhez jussak.de az meg nagyon nehéz..

szerk.:
ez már majdnem mehetett volna a FIFA topikba.. :roll:
Kép
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2012.07.06. 04:02:54

Ősszel eszeveszett kockulás lesz Xbox előtt, remélem lesz rájuk időm: F12012, Fifa13. Várjátok már :?:

Hogy érdemi része is legyen a kommentemnek:

X360-ra nem tudja valaki, hogy Fifa12-be be lehet-e valahogy rakni a Barca új mezeit?

Láttam Youtube-on, hogy valaki PS3-on tolta a HSP12-őt. Az sem lenne rossz boxra, de jelen állás szerint én már akkor is falra másznék örömömben, ha a Barca új mezeit viszont láthatnám a fifában :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.03. 20:23:35

Gondoltam kicsit unaloműzőnek felteszem a kedvenc játékom geyikét a Commandos 1et :D
Csak hát nem akar elindulni :? Windows 7 64 bites verzió, olvasgattam sok helyen, de egyszerűen nem akar működni hangot hallom de kép nincs, megpróbáltam hogy virtuális XP-t tettem a laptopra, s onnan indítom el, akkor van kép meg hang meg minden, de nem teljes képernyőben csak kis ablakban :d Hiába nyomogatom az ALT+Entert nem akar teljes képernyőre váltani, ha meg a menüben beállítom a felbontást, akkor meg kilép :twisted:

Nagyon hálás lennék ha valaki esetleg tud valami megoldást, hogy tudnám elindítani :D Hihetetlen, amúgy hogy ha az ember egy régi játékkal szeretne kicsit leülni pötyögni nem indul el, mert túl fejlett a teknika hozzá......
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.29. 22:59:53

csababarca írta:
Kalap1988 írta:
csababarca írta:2k12-ben akarok indítani Association módot,de úgy,hogy ne szedje szét szezon közben a csapatomat. értem ezalatt,hogy ne csináljon olyan cseréket magától,hogy az OKC-vel vagyok,és a POra már Perkins helyett Camby van,Ibaka helyett meg nem is tudom,hogy ki.
Gondolom az elején a beállításoknál lehet valamit belőni,de hogy pontosan mit azt nem tudom. Teendő?
Az elején állítgatod be a dolgokat és a második táblázatban ( az elsőben az van, hogy hány meccses alapszakasz van, hány perces meccsek stb), a másodikban viszont arról szól, hogy a segédedző helyetted csinálja-e meg az alábbi dolgokat és jön a felsorolás. Na ott ami ilyesmi (mint az igazolás) állíts on-ról off-ra, ezért igazol helyetted.
oké. van olyan is hogy trade dedline,trade override,azoknál mi legyen?
Bocs, elfelejtettem közben ránézni a válaszodra. Szerintem azoknál is offra állítsd, az a jó, ha te csinálsz mindent
Szerk: bocs, ahol a trade deadline és az override van az az első táblázat. Ott továbbmész, választasz csapatot és eztán lesz egyből még egy táblázat. Na ott kell offra állítani mindent.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15455
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.27. 15:03:22

Kalap1988 írta:
csababarca írta:2k12-ben akarok indítani Association módot,de úgy,hogy ne szedje szét szezon közben a csapatomat. értem ezalatt,hogy ne csináljon olyan cseréket magától,hogy az OKC-vel vagyok,és a POra már Perkins helyett Camby van,Ibaka helyett meg nem is tudom,hogy ki.
Gondolom az elején a beállításoknál lehet valamit belőni,de hogy pontosan mit azt nem tudom. Teendő?
Az elején állítgatod be a dolgokat és a második táblázatban ( az elsőben az van, hogy hány meccses alapszakasz van, hány perces meccsek stb), a másodikban viszont arról szól, hogy a segédedző helyetted csinálja-e meg az alábbi dolgokat és jön a felsorolás. Na ott ami ilyesmi (mint az igazolás) állíts on-ról off-ra, ezért igazol helyetted.
oké. van olyan is hogy trade dedline,trade override,azoknál mi legyen?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.27. 13:12:21

csababarca írta:2k12-ben akarok indítani Association módot,de úgy,hogy ne szedje szét szezon közben a csapatomat. értem ezalatt,hogy ne csináljon olyan cseréket magától,hogy az OKC-vel vagyok,és a POra már Perkins helyett Camby van,Ibaka helyett meg nem is tudom,hogy ki.
Gondolom az elején a beállításoknál lehet valamit belőni,de hogy pontosan mit azt nem tudom. Teendő?
Az elején állítgatod be a dolgokat és a második táblázatban ( az elsőben az van, hogy hány meccses alapszakasz van, hány perces meccsek stb), a másodikban viszont arról szól, hogy a segédedző helyetted csinálja-e meg az alábbi dolgokat és jön a felsorolás. Na ott ami ilyesmi (mint az igazolás) állíts on-ról off-ra, ezért igazol helyetted.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15455
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.27. 13:00:53

2k12-ben akarok indítani Association módot,de úgy,hogy ne szedje szét szezon közben a csapatomat. értem ezalatt,hogy ne csináljon olyan cseréket magától,hogy az OKC-vel vagyok,és a POra már Perkins helyett Camby van,Ibaka helyett meg nem is tudom,hogy ki.
Gondolom az elején a beállításoknál lehet valamit belőni,de hogy pontosan mit azt nem tudom. Teendő?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Night
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.05.14. 18:30:12

2012.06.20. 09:56:29

Sziasztok!
Szeretnék szervezni egy csapatszerűséget mw3-ban ami úgy néz ki hogy együtt pubolnánk és segítenánk egymásnak, összedolgozunk, fedezzük egymás hátát stb. Ha érdekel vkit esetleg az ötlet az vegyen fel engem steamen: mzperx0119 acc és Zeexy néven tolom.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.20. 08:59:22

fifaorult írta:
Kalap1988 írta:Sziasztok! Nem vgayok egy nagy infózseni és sajnos az NBA2k12-ben (meg gondolom más játékban is, de most csak azzal játszok) látszódik az ablak és nem tudom nagyra, teljes képernyőre állítani (rákattintok harmadik egér gombbal, de a teljes képernyőre nem lehet nyomni). Tudom, hogy ez egy gombkombináció, de melyik is? Előre is köszönöm!
A játék beállításai között ott van, hogy Window mode be vagy ki, ott lehet beállítani, leglább is én ott állítottam be.:)
Ja, vagy szokott "full screen"-ként is mejelenni ez a dolog, olyankor kikell pipázni a popretis-ben, vagy ha ott nem, akkor magában a játékban a beállitásoknál kell keresni.
Kép
Avatar
fifaorult
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:47:14
Tartózkodási hely: Körmend

2012.06.20. 08:48:40

Kalap1988 írta:Sziasztok! Nem vgayok egy nagy infózseni és sajnos az NBA2k12-ben (meg gondolom más játékban is, de most csak azzal játszok) látszódik az ablak és nem tudom nagyra, teljes képernyőre állítani (rákattintok harmadik egér gombbal, de a teljes képernyőre nem lehet nyomni). Tudom, hogy ez egy gombkombináció, de melyik is? Előre is köszönöm!
A játék beállításai között ott van, hogy Window mode be vagy ki, ott lehet beállítani, leglább is én ott állítottam be.:)
"Tőlünk hangos a tér, visszhangzik minden utca"
MTE! 1987*1996*2003
Kép
Válasz küldése