Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.11. 10:05:18

Kiiiiiráááály. 8)
A sérült Bargnani és Barea mellé megsérült Mike Miller és Stephen Curry is... Pedig egyiküket sem kérte Game, mégis. :mrgreen:

Tök utolsó vagyok, de azért még az ág is húz. :D

Bob! Farmart esélytelen, hogy odaadjam. Behúztam FA-ról, azóta nagyon jól teljesít. (Legalábbis az én szintemen jól. :lol: ) Ma 18/4/4.

szerk.: Most nézem Bargnani visszatért! Játszott! Azt a mindenit! :shock: Bár még nem az igazi, de majd belejön a srác. (8/3/3) 8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.03.11. 10:15:29-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 23:43:10

Slither köszi!
puszi :lol:

Na végre akkor tudok szemezgetni :lol:
Legalább az emberhátrányt minimalizálni :twisted:

szerk: remélem kamaj még betudta állítani a játékosokat, mert elég klésőn ment végbe a csere!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.10. 23:40:06

Bob_Marley írta:Nekem még van 1 pending trade-m azzal mi lesz???? :D
Tegnap megegyeztünk, ma még meccs kezdés előtt átjöhetne :D

Így még mindig nem tudok FA-t beszedni :lol:
Grrrrr :twisted: :twisted:
Mond csak Bob, hogy kit szeretnél beszedni! Majd én megteszem helyetted! :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 23:11:59

Nekem még van 1 pending trade-m azzal mi lesz???? :D
Tegnap megegyeztünk, ma még meccs kezdés előtt átjöhetne :D

Így még mindig nem tudok FA-t beszedni :lol:
Grrrrr :twisted: :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.03.10. 22:49:43

Igazából én már nem igen szeretnék cserélni,ez a keret a tankolásra van kitalálva,max olyan ajánlatot fogok elfogadni,amibe tényleg nagyon nagyon jól járok. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.10. 22:37:41

Cumbee írta:Nah úgy tűnik szegényt embert még az ág is húzza. Neobarca rossz hír számodra: Rubio-nak úgy tűnik komoly a sérülése. Konkrétan season ending a dolog.
Sajnos tudom... Nem csak fantasy szempontból, de az élőben is csípem a srácot... Szomorú vagyok miatta de tényleg... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2012.03.10. 22:33:18

Bob,átnéztem minden lehetőséget,már ott voltam hogy küldöm a trade-et boboával és korverrel,de egyszerűen megérzésből inkább elkattintottam. :)
patentnak érzem most a keretemet,nehezen szánom rá magam a megbolygatására.
térjünk vissza később a témára,ha addig nem bizniszeled el a srácokat. :)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.03.10. 20:51:50

Nah úgy tűnik szegényt embert még az ág is húzza. Neobarca rossz hír számodra: Rubio-nak úgy tűnik komoly a sérülése. Konkrétan season ending a dolog.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.03.10. 20:44:56

Bob_Marley írta:
És a Slither féle csere meg így érdekes lehet, mert ha Rubionál tényleg nagy a baj, Ridnour sok időt fog kapni!!!

Szóval tulajdonképpen Slither jobban jár ha megtartja a mostani pakkot, szóval engedélyezzük csak a cserét :twisted: :lol: :mrgreen:
Na akkor most vétózzátok gyorsan a cserét. :P
Amúgy mindegy irányítóból elég nekem a 3, a lényeg hogy Lee ne sérüljön meg. [-o<

Amúgy NCAA March Madness játékra nem akartok beszállni? Idén kipróbálom magam, hátha ez motivál majd arra hogy egyetemi meccseket is nézzek. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 19:56:28

socio66 írta:Bob,nézegettem a cserelehetőségeket,el is akartam küldeni egyet faried-et bevonva,de nem engedte,mert őt már elcserélted.
korver-t nem akarom odaadni,mert kellenek a hármasai,és gibson-al is így vagyok.
szerintem kicsit jegeljük a témát,megnézem mit mutatnak az új srácok,és nálad is letisztázódnak a trade-ek,mert nem is látom már át hogy ki hol van. :)
De nagyon jegelni meg nem szeretném, mert akkor továbblépnék, hétfőtől szeretnék egy új hetet kezdeni :D Így akkor jövő héten is a cserélések miatt hátrány érhet, nem mintha számítana, de legalább a maximális sanszot próbálom megadni! :D

Nagy ördöngőség nincs, Boboát tudom adni még ha nem tetszik 1on 1ben Wall-Evans :roll: Boboá meg ugyanazt tudja mit Korver vagy Gibson!
Bár ez meg nekem annyira nem tetszene, mégiscsak Carter-Boboá azért jó hogy nálam van, mert így legalább meg van a Dallas-i SG poszt :D
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.03.10. 19:50:25

Bob,nézegettem a cserelehetőségeket,el is akartam küldeni egyet faried-et bevonva,de nem engedte,mert őt már elcserélted.
korver-t nem akarom odaadni,mert kellenek a hármasai,és gibson-al is így vagyok.
szerintem kicsit jegeljük a témát,megnézem mit mutatnak az új srácok,és nálad is letisztázódnak a trade-ek,mert nem is látom már át hogy ki hol van. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.10. 19:49:32

Igen Bob, ezt én is olvastam. De sehol máshol. Nagyon remélem, hogy nincs para... :S
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 19:04:34

neobarca írta: Rubio gyengélkedett mostanában. Erre tegnap: 15-4-10-2-5
http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... nba_030912
Lehet ezt jó sokáig utoljára láthattad, láthattuk tőle :?
Én szeretem a játékát, de állítólag komoly baj is lehet!

És Slither majd engedélyezd a cseréket :D
Rád várok, hogy FA-ról tudjak szemezgetni :D

És a Slither féle csere meg így érdekes lehet, mert ha Rubionál tényleg nagy a baj, Ridnour sok időt fog kapni!!!

Szóval tulajdonképpen Slither jobban jár ha megtartja a mostani pakkot, szóval engedélyezzük csak a cserét :twisted: :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.10. 17:02:21

Game90 írta:Majd délután megpróbálok összedobni valamit :)
Rendben! Alig várom! :lol: De egyébként tegnap is látszódott amit mindig mindenkinek mondok. Nem lehet általánosítani.
Rubio gyengélkedett mostanában. Erre tegnap: 15-4-10-2-5
Jack meg az előrő remek teljesítményét követően: 17-1-4... Ez sem nevezhető pocséknak. :lol: 8)
Míg se Gooden se Cousins nem villogott... :S

No mind1. Várom! :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.03.10. 15:31:23

Tőlem vihető Nate Robinson!

Egyébként FA-ről húzott Maxiell 19/12-t hozott :D Ráadásul 9/11-el dobott. Szép munka, ezért megérdemel még egy napot a keretben :D
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.03.10. 15:25:55

Bob_Marley írta:
És ezt olyan lelkesedéssel írtam le, mint ha bármi közöm is lenne a PO-hoz :mrgreen:
Köszi szépen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 15:22:35

lijacska írta: 1/8
4/5
2/7
3/6
Így van az ág!
majd 1-8 győztese 4-5 győztesével!
2-7 meg a 3-6al

És Slither kitudakolta nekünk csak még nem került szóba, hogy a PO-ban döntetlen esetné )előfordulhat egy 7-7-1) az egymás elleni alapszakasz a döntő, ha nem volt olyan meccs, vagy az is döntetlen volt, akkor az alapszakasz végén elért jobb helyezés!

És ezt olyan lelkesedéssel írtam le, mint ha bármi közöm is lenne a PO-hoz :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.03.10. 15:17:05

utánna fogok nézni, de lehet itt hamarabb kapok választ.
A PO-ban , hogy lesznek az ágak?
1/8 - 4/5
3/6 - 2/7
A Playoffs tab alatt így található a felsorolás
1/8
4/5
3/6
2/7.
Ezért is párosítottam a fentiekben úgy,
szeretném tudni, mert nem hagyhatom figyelmen kivül milyen ágra szeretnék kerülni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.10. 13:28:30

ÖÖÖ mindent elmond a 3ik legjobb játékosom a napon Leonard volt :D
A Bucks-os embereidtől kiver a víz :lol:
Vagy Dunleavy (who??? :D) vagy Gooden (Who 2???? :D) dob széjjel!
Most még a szerb is bekerült a képbe :twisted:
Nálam meg mint írtam is betli!
Pont néztem a Celtics meccset, Felton azzal vétette észre magát, hogy folyamatosan eladta a labdát :mrgreen: Örültem is neki!Aztán volt egy jó 1 perce, dobott 8 pontot, gondoltam "na most megindul, úgyis mindegy mert vezetünk 40el :lol: " erre McMillan lehozta, addig tartotta fent a kezdőket....Pedig akkor kapta el a fonalat a dagadt :D
Josh Howard is 0 volt, pont a yahoo kis jegyzetben is megemlékezett, hogy milyen jó, elmúlt 8 meccsen mindig 10 felett dobott, erre tagnap 2 pont....De még mindig jobb volt mint Carter 0 ponttal, bár ő legalább nyomott 2 assistot meg 2 patit :twisted: Egy 20 pont benne maradt a fiúkban :lol:
Még a Kings elejét elkaptam, Evans 11 ponttal kezdett, gontoltam visszahoz a meccsbe :D de most nézem 17nél megállt, ami jó mert szezonátlag, csak lehetett volna több :P :D
Kb ez a reális ami eredmény van, sőt én 4-11et tippeltem és eddig ezt túlszárnyalom :D Amúgy meg nem is a mai a döntő bár ma is emberfórban vagy 9-8 oda!Vasárnap lesz gond :D Persze nálam még jönnek a cserékben emberek, de ember számban így is kevés :D 8-5 a vasárnap neked :D
De megvárom az estét, s átjöjjenek a cserék és majd húzok valami FA-t annyit hozzátesz mint Carter... :D (aki hozzáteszem a Suns ellen meg villogott, hozzám került és.... :P :D)



socio 2 olyan kategóriában ami elég fontos azért (FGA, 3PTA) jobb Evans :lol: Ezért is vontam vissza, hogy adom még az erősebb töltelék emberemet a te gyengébb töltelékedért!
Assistban erősebb Wall de nézd meg az összes többi kategóriát!Mindegy tölteléket betudunk rakni ha nagyon ragaszkodsz hozzá!

Amúgy fcbarca0827-t becsülöm a legjobban, neki megsérült a legjobb játékosa, nem is tette ki, ott őrzi, nem is nagyon cserélt az FA-ról próbál vadászni és jól teszi :D
Folyamat behúz előttem olyat akit szerettem volna :lol:
De ő nem káosz professzorkodik, ez a keret van, ezt kell szeretni, s rakosgatja az FA-kat!
Én meg reménykedek a csodában, s cserélegetek, aztán semmi értelme :D
Vagyis van, mert reménykedni tovább reménykedek :lol:

Ja most néztem meg, ha socioval megegyezünk akkor Evans-t is elvesztem vasárnapra , jippiájé :lol: és 8-4es emberelőnyben leszel, de mint írtam is erre számítottam de már hét elején 1-2 embert elakartam cserélni :D és számítottam ár ez a hét így az emberhátrányok miatt bukó lesz :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.03.10. 12:41:49

Legutóbbi cseréimből eddig nem jöttem ki vmi jól. Chandler sérült és nem játszik, Parkert meg elkezdte pihentetni Pop. :x

Remélem a mostani 2-nél nem lesz ilyen. Harringtont és Aldridget is nagyon fogom sajnálni, stabilan hozták a 15+/20+ pontokat.

Hét eleji gyenge formák után most utolsó 2 játéknapban szerencsére több játékosom lesz, és a legtöbb kategória elég szoros, így visszahozhatok párat, és összejöhet még egy szoros győzelem. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.10. 12:00:26

kanty írta: 2. Game-t meg kell verjem. :mrgreen: Az elején nagyon sokat szenvedtünk egy csere miatt ( persze ez a Bob-neobarca szappanoperához képest egy könnyed kis semmiség volt), ezért Game-nek "bűnhődnie" kell. :D
Köszi :P
neobarca írta: Game! Ajánlj akkor te is vmit. Stuck. mozdíthatóbb mint Gay. Persze őt is bevonhatjuk, csak abban már jó lene ha mbenne lenne Wesbr. :lol:
Majd délután megpróbálok összedobni valamit :)
Bob_Marley írta: Ma Game ellesz kenve a szám, tegnap Frye többet téglázhatott volna mellé, de elég lagymatag volt :D Ma 4 emberedtől "félek" Westbrook (aki szintén no comment hogy lehet így felértékelve :D) Gooden, Walker, Ariza :?
Ariza és Kemba elég rosszul játszottak, Westbrook és Gooden közepes. Viszont Dunleavy rohadt jó volt, például összehozott 25 pontot, Biyombo dupla-dupla és Pekovic is jó játékkal tért vissza, 25/13. Szerencsére nálad elég sok játékos gyenge napot fogott ki, csak Lin-t lehet dicsérni. Remélem most már sikerült megtartani ezt a 10-5-ös eredményt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2012.03.10. 10:18:12

neobarca írta:Amúgy Howard mozdítható lenne?
most ha igent mondok,akkor jönni fogsz a 3-4 emberes megatrade-ekkel,mert ezt máshogy nem is igazán lehetne lebonyolítani. :)
viszont nekem nem nagyon van kedvem alkudozni,megvan a csapatom, nincs szükségem lényegi változásokra már.
nem hiszem hogy tudnál olyan ajánlatot küldeni,amin akár csak elgondolkoznék. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.03.10. 09:45:32

socio66 írta:továbbra is tartom az előnyömet,bár az utolsó két napban több játékosod lesz pályán neobarca,és minőségibbek is. :)
ma elég sok flop volt amúgy a csapatban,akinek örülök megint az derrick williams, 22 pont,10 lepattanó, mellette paul 36 pont 11 assist és még 4 steal, ibaka 13 pont 7 lepattanó és 6 blokk. :)
Bob,
igazából annyi érdekem lenne ebben a cserében,hogy csökkenne a to-m,ami végül is jól jönne,mert általában azt fixen bukom mindenki ellen. :)
esetleg nem lehetne még valakiket bevonni,úgy hogy ott icipicit én járnék jobban?
neobarca,
ezen jót nevettem,nem tudom milyen lelkiállapotban dobtad össze. :)
de fogadjunk,hogy elő tudnád úgy adni természetesen statisztikákkal alátámasztva,hogy még én járok jól.
:lol:
egyébként két center(illetve másfél) van a csapatomban, őket semmiképp nem adnám el úgy hogy nem kapok a posztjukra valakit.

Én is jót nevettem! El már lefekvés előtti volt... :D Amúgy Howard mozdítható lenne?

Mellesleg jó ez a kis csata, bár akármi is van, el fogom veszíteni... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2012.03.10. 08:28:09

továbbra is tartom az előnyömet,bár az utolsó két napban több játékosod lesz pályán neobarca,és minőségibbek is. :)
ma elég sok flop volt amúgy a csapatban,akinek örülök megint az derrick williams, 22 pont,10 lepattanó, mellette paul 36 pont 11 assist és még 4 steal, ibaka 13 pont 7 lepattanó és 6 blokk. :)
Bob,
igazából annyi érdekem lenne ebben a cserében,hogy csökkenne a to-m,ami végül is jól jönne,mert általában azt fixen bukom mindenki ellen. :)
esetleg nem lehetne még valakiket bevonni,úgy hogy ott icipicit én járnék jobban?
neobarca,
ezen jót nevettem,nem tudom milyen lelkiállapotban dobtad össze. :)
de fogadjunk,hogy elő tudnád úgy adni természetesen statisztikákkal alátámasztva,hogy még én járok jól.
:lol:
egyébként két center(illetve másfél) van a csapatomban, őket semmiképp nem adnám el úgy hogy nem kapok a posztjukra valakit.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.10. 08:06:46

Slither írta: Neal miatt billen felém egy kicsit a mérleg, de őt nem is kértem, Lee mellé kaptam töltelékként, sztem jövő héten tovább is adom. Ha nagyon egyoldalúnak érzitek, akkor keresek egy rosszabb statisztikájú tölteléket Neal helyett. :wink:
Igaz. Ha jön még vétó akkor Salmonsot adom, mert hülye voltam és elfelejtettem hogy van még gyengébb töltelékem is mint Neal.
Válasz küldése