Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.25. 18:31:27

Én kérnék egy kis magyarázatot/ötletet ha lehetséges, mivel szeretném ha a csere átmenne, kinek tűnt egyoldalúnak, vagy esetleg más okokat is lehet megemlíteni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.25. 18:14:24

Komolyan ki vetózta ezt a cserét?
Jr Smith-Thompson?

Néha az az érzésem, hogy csak megy a vétó zsigerből. Ennél jóval durvább cserék mentek át, de arra semmi. Nekem pedig kb. ez a harmadik vagy negyedik vétózott cserém.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.25. 17:39:48

Amúgy ennek utána kellene járni, mert pl a keepereket gondolom el kell helyezni, nem csak úgy működik hogy mindenki kiválaszt 3 embert, s akkor csak annyi, hogy az első körtől őket nem lehet felvenni.
Mert effektíve a lényeg hogy zárolsz egy húzási kört, legalábbis szerintem.

És akkor ehhez hozzájön, hogy fordított sorrend mit takar? :d Mert ha az előző húzást az picit másabb mint az év végi sorrendet, nekem utóbbi logikus de ha pl nem így van, akkor pár dolgot át kell értékelnem :D


Nézegettem yahoot, olyan bonyolult minden hogy az ember esze megáll :D

http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/videot ... eeper.html
Place keepers into certain rounds of their draft order
Mindegy ezeket majd Slither elintézi :D De így gondolom az utolsó 3 körre kell tenni a keepereket és annyi, mert ugye alapvetően sokan az első körökből cserélgettek, s akkor megváltozna a sorrend.
Viszont az hogy a következő évi draft sorrend mi alapján van számomra "rejtély"
Bár a draft sorrendet szerintem manuálisan is majd belehet állítani, s akkor lehet az idei év ligasorrendjének a fordítottja.

Viszont ez a keeper elhelyezés kevésbé tiszta mert lehet adott játékosnak kell megmondani, hogy melyik körre akarja zárolni?Vagy ki kell választani 3 kört és akkor annyi, viszont pl nem csak nekem hanem másnál is van olyan, hogy az első 3 pickjéből nincs meg mind.
No mindegy :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.25. 17:00:37

lijacska írta: Egy kérdésem lenne: a jövő évi draftnál, hogy lesz a sorrend?
Talán volt már erről beszélgetés, de nem emlékszem rá.
A keepernél fordított sorrend lesz elvileg, a simánál meg új sorsolás, mint idén. Legalábbis én így tudom.

Csak érdekességként:
ROTOWORLD FANTASY ALL-STARS
In the spirit of All-Star season, I figured I release my much-anticipated fantasy all-star team.
EASTERN CONFERENCE
PG – Jrue Holiday: Gets the nod over Kyrie Irving because Kyrie missed 11 games. But if I was drafting now for the rest of the season, I’d take Kyrie.
SG – Paul George: We saw the breakout coming from miles away. Fantasy gold is 2.2 treys, 1.7 steals.
SF – LeBron James: Shooting 55.0 percent while taking 18.6 shots per game. Insane.
PF – Carmelo Anthony: Really close here between Melo and Chris Bosh. Anthony gets the nod thanks to the leap he’s taken in 3-pointers.
C – Joakim Noah: Guess how many players are averaging at least four assists, two blocks and one steal. One.

WESTERN CONFERNCE
PG – Stephen Curry: Would have been Chris Paul if not for this knee issue.
SG – James Harden: Only two players in all of fantasy I’d rather have than Harden. They rhyme with Devin Kurant and JaBron Lames.
SF – Kevin Durant: He’s in the midst of the greatest fantasy basketball season of the modern era. He’s more than 25 percent better than LeBron James. Durant is averaging career-highs in field-goal percentage, free-throw percentage, assists, blocks and steals. Just insane.
PF – Tim Duncan: I don’t regret avoiding Duncan in all my leagues this year, just as I have in each of the last four seasons. We can’t bet on guys having career years at age 36.
C – Serge Ibaka: Gets the slight nod over Marc Gasol because of the added blocks.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.25. 16:52:30

kanty írta:Azért vettem ki, mert azt az email címemet használom, jelenleg épp vizsgaidőszak van és kb. minden emailnél az agyvérzés kerülget.
külön postaláda a megoldás: (mail options-filter), így nem lesz zavaró.

Egy kérdésem lenne: a jövő évi draftnál, hogy lesz a sorrend?
Talán volt már erről beszélgetés, de nem emlékszem rá.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.25. 16:38:13

Azért vettem ki, mert azt az email címemet használom, jelenleg épp vizsgaidőszak van és kb. minden emailnél az agyvérzés kerülget. Tavaly nem egyszer volt, hogy felkeltem volt vagy 10 emailem, azt hittem minimum kirúgtak az egyetemről, de csak a fantasy volt.
Tudom nem szép tőlem, hogy ezt csinálom veletek. O:) De visszaállítom, mert most egyre aktívabb vagyok és mindig nem küldhetitek egy kétszer a leírtakat.

Bob válaszoltam.
GT szétnézek, bár így, hogy Game-mel szövetkeztél, nincsenek számomra annyira érdekes játékosaid.

Amúgy pörög nagyon liga.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.25. 16:13:01

kanty valami állíts a fiók beállításoknál, hogy megkapd az üzeneteket :D
Pü-t tegnap elküldtem, ma látom küldtél egy következő ajánlatot reagáltam rá :D

Megint jó hülye voltam :D
Először Foyet néztem ki magamnak, aztán Slither akciója után jutott eszembe, hogy hoppá Thomas Robinson az utóbbi jó pár meccsen alkot szépen.
Így meg oda a heti FA lövésem, innentől kezdve a jó Isten kezében vagyunk kamaj :D
Szombaton oda kell pörkölni, akkor kamaj a gyengébb embereid jönnek, nálam meg az összes "sztár" pályára lép Szombaton, az a kritikus nap :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.25. 15:45:17

Mi ez a trade-áradat, emberek? :D

kanty, válaszolj majd, avagy küldj egy ajánlatot nekem is.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.25. 15:02:29

Kiküldtem pár ajánlatot kérlek reagáljatok majd. :)

Game, Te meg szégyelld magad, még hova akarsz erősödni? A mezei fantasy játékos kiszemel egy játékost, erre azt Te már lefoglaltad. :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 22:36:59

Bob_Marley írta:Rövidre zárhatnám, hogy biztos :D De azért leírom még egyszer, hogy gyenge a csapatom, van 3 alap pillérem, meg pár sérültem, csinálhatnám, hogy eladogatom a jó játékosaimat 2 közepesért, de nem akarom megbontani a csapatom, nem látok semmilyen rációt abban, hogy esetlegesen szerezzek tbb közepes embert, PO-ra esélyem sincs, FA-ról építkezek, olyan vagyok mint Game, erősektől kikapok (s ki is kapnék így us úgyis :D ) gyengék ellen meg szoros csatában nyerek-vesztek.
Ez van, annyira nem sikerült jól ott a draft, de nem panaszkodok elvagyok, s azért vannak jó FA felvételeim, s ez boldogít :lol:
Értem, köszönöm.
Azért gondoltam erre, mert nálam rengeteg PG van, center viszont csak kettő, nálad meg van öt. :D (Igaz, kettő sérült. :lol: )
De megértem, amit írsz, nézelődök másnál.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 22:07:18

Gareth Tello írta: Biztos?
Paul-Vasquez-Kemba trió egyik tagját adnám cserébe többek között.
Rövidre zárhatnám, hogy biztos :D De azért leírom még egyszer, hogy gyenge a csapatom, van 3 alap pillérem, meg pár sérültem, csinálhatnám, hogy eladogatom a jó játékosaimat 2 közepesért, de nem akarom megbontani a csapatom, nem látok semmilyen rációt abban, hogy esetlegesen szerezzek tbb közepes embert, PO-ra esélyem sincs, FA-ról építkezek, olyan vagyok mint Game, erősektől kikapok (s ki is kapnék így us úgyis :D ) gyengék ellen meg szoros csatában nyerek-vesztek.
Ez van, annyira nem sikerült jól ott a draft, de nem panaszkodok elvagyok, s azért vannak jó FA felvételeim, s ez boldogít :lol:
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 22:03:17

Bob_Marley írta:Igen simában is érinthetetlen Griffin.
Igaz ott ugye nem számít hogy fiatal stb, de annyira gynge simában a csapatom, hogy idén nem akarok ott nagyon belenyúlni, van egy kis magom Parkerrel, Jennings-szel, Griffinnel s töltögetem akivel tudom a keretet, meg ahogy nézem simában kisebb is az érdeklődés sajnos, nem nagyon van csere-bere.
Biztos?
Paul-Vasquez-Kemba trió egyik tagját adnám cserébe többek között.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.24. 21:05:30

Gareth Tello írta:
Simában is jól jött Sessions, Bareának is egész jó napja volt, Ginobili visszatért, Vasquez 15-5-11, úgyhogy nájsz. Ráadásul vezetek Cumbee ellen. :lol:(Bynum másé lesz.)
Még a végén megvernek a saját embereim.:cry: Azt a cserét anno eléggé benéztem.:D Mondjuk a nagy számok törvénye alapján ilyen is kell néha, nem jöhet be minden. Azért jövőre remélem emlékezni fog, hogy ki volt az idei jótevőd! :wink:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.24. 21:02:00

Bob_Marley írta: kanty válaszoltam, ide is írom akiket kitettem trading blockra értük szívesen megvitatok minden ajánlatot, a többiek eléggé érinthetetlen kategória, jelen pillanatban biztosan.
De nekem nem jött el. Légyszi püzd el, köszönöm.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 20:50:12

Igen simában is érinthetetlen Griffin.
Igaz ott ugye nem számít hogy fiatal stb, de annyira gynge simában a csapatom, hogy idén nem akarok ott nagyon belenyúlni, van egy kis magom Parkerrel, Jennings-szel, Griffinnel s töltögetem akivel tudom a keretet, meg ahogy nézem simában kisebb is az érdeklődés sajnos, nem nagyon van csere-bere.

kanty válaszoltam, ide is írom akiket kitettem trading blockra értük szívesen megvitatok minden ajánlatot, a többiek eléggé érinthetetlen kategória, jelen pillanatban biztosan.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 20:19:11

A PL-forduló megint jól sikerült, a wildcard óta csak 70 pont fölött hozok, köszönhetően múlt héten Matának, most meg Walcottnak, akiket beállítottam csékának. :)
Bob_Marley írta:Tegnap Beasley volt a legjobb emberem (legalább jó volt az FA felvétel) ami azért nagy szó :D
Na az a nem semmi. :lol:

Nekem változatos volt a dolog, Sessions 27-3-5, Lopez 22-7, eközben Seraphin 4-3... :mrgreen: De a többségnek jó meccs volt, úgyhogy nem panaszkodhatom. Ma egy emberem játszik: Shannon Brown, sokat nem várok tőle.

Simában is jól jött Sessions, Bareának is egész jó napja volt, Ginobili visszatért, Vasquez 15-5-11, úgyhogy nájsz. Ráadásul vezetek Cumbee ellen. :lol:

Bob, Griffin érinthetetlen simában?

szerk.: Ja, kanty, ment egy újabb ajánlat. (Bynum másé lesz.)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.24. 18:47:20

Coming Hoooomeeeeee!!! Ésss igen! Kedves olvasó! Had jelentsem be: Carmelooooooo Amthonyyyyyyy hazatért :!: :!: :!:
Legalább egy igában nálam van... :wink:
Ennek örömére nem is lehetne stílusosabb mint:

http://www.youtube.com/watch?v=naHm_vo32_g

Nagy az öröm... :wink: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 16:50:11

Bob_Marley írta: 11-1 de majd ma jön Durant az arcomba :D
Azért így hogy 3 emberem is 25+os Kemba meg 35 pont, így azért nem nehéz :D
Meg lesz még ennek a "szárnyalásnak" a böjtje úgy érzem :D
Csiribi csiribá, gerimeinnmobilite, átok szállj el :lol:

Kedd még úgy ahogy elment (na jó Griffin elég kömény volt :P )de a tegnap totális csőd :? Úgyhogy ebből elég, kérem folytassák az előző heti szárnyalást uraim.
Parsons-Faried-Howard 3an együtt képesek voltak 8 pont 12 pattanó 2 assistra, hmm picit indokolatlan eközben Ilyasova 27-16os meccse :D
Tegnap Beasley volt a legjobb emberem (legalább jó volt az FA felvétel) ami azért nagy szó :D
Ma viszont jóval több emberem a parketten, Anthonyék odapörkölhetnének (persze csak módjával, azért a Celtics ellen nyugodtan kapjanak csak ki, ahogy szoktak :mrgreen: ) jön Griffin, jön a csodafegyverem Beasley, na meg a helyi kedvenc Jameer Nelson, úgyhogy kedves ma pályára lépők, mindent bele, térjünk vissza a helyes útra 8)
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.24. 13:38:57

Eazzy írta:Dobj át ajánlatot és meglátjuk!
Küldtem egyet, de nagyon aggaszt a dolog. Majd olvasd el a levelemet mellé. Jó lenne megegyezni lassan, mert már jóideje húzzuk. :)

Slither! Kérlek engedd Melo-t haza! Bőven letelt már a 2 nap... :wink:
Nekem meg már nagyon hiányzik... :oops: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.23. 23:55:55

neobarca írta:
Eazzy írta:Neo!

Sajnos így nekem túl közeli a két pick amit írtál. Ugye alapból 3 környi sztárt keepelünk, így a jövő évi drafton mondjuk egy 3. vagy 5 kör között nem lesz akkora különbség, mint amúgy. 1 v 4 vagy 2 v 5 cserében tudok gondolkodni a cetliket tekintve. Főleg, hogy te mennyire lent fogsz valószínűleg húzni...
Értem. Egyedül az a bajom, hogy nagyon sérülékeny az embered. Az enyém meg lehet nem olyan "jó" de stabil és mindig lehet rá számítani. És ha hozzá dobnánk még valakit? Mondjuk egy 2-2 ember + 1-1 pick?
Dobj át ajánlatot és meglátjuk!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.23. 23:20:58

Eazzy írta:Neo!

Sajnos így nekem túl közeli a két pick amit írtál. Ugye alapból 3 környi sztárt keepelünk, így a jövő évi drafton mondjuk egy 3. vagy 5 kör között nem lesz akkora különbség, mint amúgy. 1 v 4 vagy 2 v 5 cserében tudok gondolkodni a cetliket tekintve. Főleg, hogy te mennyire lent fogsz valószínűleg húzni...
Értem. Egyedül az a bajom, hogy nagyon sérülékeny az embered. Az enyém meg lehet nem olyan "jó" de stabil és mindig lehet rá számítani. És ha hozzá dobnánk még valakit? Mondjuk egy 2-2 ember + 1-1 pick?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.23. 22:55:22

neobarca írta:
Gareth Tello írta:Kenőpénz előkészítve, aki vétózni akar, keressen meg pü-ben. :mrgreen:
Ha ez sem megy át, jöhetnek a pickek.
Ennyire egyoldalú cserét senki sem fog sztem szó nélkül hagyni. Próbáljatok jobban közelíteni. Itt a pickek sem lesznek megoldások. Max ha nagyon nagy különbség lesz köztük. De láttunk már korábban olyat, hogy úgy sem ment egy ennyire egyoldalú csere...

Slither! Lejárt a 2 nap simában! Hazaengedhetnéd Melot a papájához! :)
De ha lehet, akkor csak holnap reggel lépjen életbe. Ma már nem leszek gép közelben és ha a meccsek előtt megy végbe, hátrányba kerülök mert nem tudok állítani a csapaton. Ez meg így nem igazán lenne korrekt... Köszi előre is!
Neo!

Sajnos így nekem túl közeli a két pick amit írtál. Ugye alapból 3 környi sztárt keepelünk, így a jövő évi drafton mondjuk egy 3. vagy 5 kör között nem lesz akkora különbség, mint amúgy. 1 v 4 vagy 2 v 5 cserében tudok gondolkodni a cetliket tekintve. Főleg, hogy te mennyire lent fogsz valószínűleg húzni...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.23. 22:15:05

Gareth Tello írta:Kenőpénz előkészítve, aki vétózni akar, keressen meg pü-ben. :mrgreen:
Ha ez sem megy át, jöhetnek a pickek.
Ennyire egyoldalú cserét senki sem fog sztem szó nélkül hagyni. Próbáljatok jobban közelíteni. Itt a pickek sem lesznek megoldások. Max ha nagyon nagy különbség lesz köztük. De láttunk már korábban olyat, hogy úgy sem ment egy ennyire egyoldalú csere...

Slither! Lejárt a 2 nap simában! Hazaengedhetnéd Melot a papájához! :)
De ha lehet, akkor csak holnap reggel lépjen életbe. Ma már nem leszek gép közelben és ha a meccsek előtt megy végbe, hátrányba kerülök mert nem tudok állítani a csapaton. Ez meg így nem igazán lenne korrekt... Köszi előre is!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.23. 20:26:29

kanty írta:Az elfogadás a legkevesebb. Az azt követő két napot kellene valahogy átugrani vagy a yahoo-t meghekkelni.
Kenőpénz előkészítve, aki vétózni akar, keressen meg pü-ben. :mrgreen:
Ha ez sem megy át, jöhetnek a pickek.












Igen!
kanty-GT-saga, 2. évad.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.23. 20:23:57

Gareth Tello írta:Na ez igen, kb már a fél ligának küldtem hasonló ajánlatot (Westbrook, Durant, satöbbi), nem gondoltam volna, hogy valaki el fogja fogadni. :lol:

Ment egy új.
Az elfogadás a legkevesebb. Az azt követő két napot kellene valahogy átugrani vagy a yahoo-t meghekkelni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése