Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.29. 20:38:23

Gareth Tello írta:Eazzy, azt hiszem, bejelenthetem, hogy elkezdődött a Holiday-saga. :D
:arrow:
Game, válaszoltam.
Tudod jó, hogy csak egy szavad kerül és én is belépek, ha csak közvetve is. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.29. 20:37:51

kanty írta:Neo!

Légyszi nézd majd meg az ajánlatomat és kezdjünk el haladni valamerre, én látok fantáziát a dologban. :)
Na várjunk! Neked most melyik a csapatod? Mert ha az amire én gondolok, akkor nem kaptam ajánlatot...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.29. 20:27:45

Gareth Tello írta:Eazzy, azt hiszem, bejelenthetem, hogy elkezdődött a Holiday-saga. :D
:arrow:
Game, válaszoltam.
Oh good God, ez szép kör lesz :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.29. 20:22:49

Eazzy, azt hiszem, bejelenthetem, hogy elkezdődött a Holiday-saga. :D
:arrow:
Game, válaszoltam.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.29. 20:12:16

Neo!

Légyszi nézd majd meg az ajánlatomat és kezdjünk el haladni valamerre, én látok fantáziát a dologban. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.29. 17:34:58

Varejaonak ez volt eddig a legjobb idenye, de reven hogy jovore mar 31 eves, nem fog fejlodni. Serulekeny (utobbi 3 idenyben osszesen 81 meccset hozott ossze) es 1 evvel oregebb testtel nem fog tudni annyi lepattanot szedni. Meg eleve 10 RPG alatt van a karrier atlaga (de utobbi 5-6 evet nezve is), inkabb az lesz a valoszinu, hogy 10 korulre esik vissza.
Ezeket tekintve, meg az hogy Brooki eleg fiatal, sztem rovid es hosszutavon is jobb. :wink:

Pickeket meg eleg nehez szedni, mert csak akkor fogja az ember elcserelni azokat ha idenre egyertelmuen megerosodik es azaltal lesz eselye a vegso gyozelemre, vagy ha kap egy olyan keeper jatekost, aki jobb az aktualisaknal.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.29. 17:30:58

Nem fog az olyan könnyen menni, hogy szeded be a pickeket :D Főleg, hogy én is elkezdtem a dolgot, de egyelőre egy árva embert nem érdekelt egy játékosom sem pickért, pedig van egy-két olyan, aki jól jönne a PO-s csapatoknak. Azért a jövőt nem fogják feladni sokan, mert te kiárusítasz. :D

Na meg Holidayért is küzdelem van :D Bár Game túl lágy szívűnek tűnik.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.29. 17:09:15

Na itt vagyok, kár, hogy félóra kellett ahhoz, hogy betöltődjön a hsz...

Leírnám röviden, mi a helyzet, avagy a terv.
Sokat gondolkodtam azon, hogy Lopezt keepeljem-e, megkerestem kb. a fél ligát különféle ajánlatokkal, de végül nem jött össze egyik sem, ezért gondoltam Varejaóra. Igazából a legnagyobb előnyre számomra az lenne, hogy brutálisan lepattanózik, az, hogy pontok tekintetében nem olyan jó, mint például (East)brook Lopez, nem akkora probléma, mivel
:arrow:
Keepelem ugye Kobe-t, aki a pontokért felelős (újabban az asszisztokért), jön majd elvileg (?) Holiday, aki az asszisztokért (is), így melléjük tökéletes lenne Varejao, aki a lepattanók királya.

A pickeket nem szívesen adtam oda, de nem volt mást tenni, Varejaóra szükségem volt (és van), muszáj kompromisszumot kötni.
Amúgy a csere után pedig azt terveztem, hogy gyakorlatilag kiárusítom a maradék (nem keeper) játékosaimat jövő évi értékesebb/értéktelenebb pickekért cserébe, így nagyjából visszajönne az, amit veszítettem a Varejao-üzlet során.

Ennyi nagyjából.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.29. 09:09:54

Hirtelen de nagy lett a kereslet Wall iránt!
Srácok, itt is leírom, hogy alapvetően ő keeper játékosom, de nem cserélhetetlen. Ha valakinek tényleg kell, meg lehet egyezni rá. Csak megkérem az "árát" nem véletlenül... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.28. 23:22:59

Cumbee írta:Holiday-el meg nemtom mi a helyzet, de nem látom a csapatában.:D

Mondjuk erre a sérülékenység dologra a legjobb példa: "Nem tudom, hogy odaadjam-e Rondo-t CP3-ért, mert CP3 sokkal sérülékenyebb." :D (Sry Eazzy
a tőrdöfésért.:D)
Holidayért még fájtolok kicsit én is :D

Na jólvan, köszönöm a folyamatos észben tartást a Rondo üggyel :D Ha vége a szezonnak, és hazajövök nyáron Madridból, akkor egy nyílvános megkövezést is szervezhetünk a cserém miatt :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.28. 23:22:39

Én nem vétóztam, mondjuk mire láttam már meg is lett torpedózva :D

De én már alapból azzal nem értek egyet, hogy a keeper többet érne mint a pick.
Mert például ahogy Slither is leírta vannak csapatok ahol simán lenne 4-5 de akár hat kepelhető ember is, akik ki fognak kerülni a piacra, s ez minden évben így lesz, jóval fontosabbnak tartom, hogy egy szisztematikusan felépített több éves projecttel menjen valaki, s lehet csak 4ik vagy 5ik évre lesz 3 igazán kiemelkedő keeper játékosa, de pont a jó draft helyekkel lesz hogy feltudja építeni a csapatát a 3 embere mellé, főleg hogy 15 hely van, ráadásul későbbiekben pl könnyebben össze lehet hozni akár egy James-Durant-Harden hármast is.
Ezért tartom a cetliket a legfontosabbnak a játékban, jóval fontosabbnak mint akár 1-1 játékos jelenlegi értéke, mert lehet mondani hogy mondjuk nincsenek akkora különbségek körök között mondjuk a 4-6 tájékán, de szerintem pont hogy egy jó felkészüléssel, preseason infokkal stb, rengeteget lehet ott nyerni meg a későbbi draft helyeken is, s hiába van esetleg valakinek 3 jó keeper embere, szerintem jóval fontosabb hogy a 15 embere legyen kiegyensúlyozott, s jó.

Amiket Cumbee felvázolt dolgokat a felét nem is értettem már, picit belekavarodtam a ki hányadik kör, plusz mínusz gyök kettő elemzésbe :D De ő érti meg MichaeBee is meg gondolom más is, ezt ti rendezzétek le, én ha már így Cumbee feltette a kérdést, ki mit gondol a keeper meg pick dologról, arról írtam. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.01.28. 23:23:04-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.28. 22:48:28

kanty írta:Én nem vetóztam de nekem azért necces, mert GT csapatában a brazil nem keeper játékos. Most direkt megnéztem és összehasonlítottam Lopez statjaival és alulmarad, 1-2 kategóriával. Kobe mindenképp előtte van és, ha jön Holiday akkor ő is. Ha pedig nem tartja meg a brazilt, akkor mi értelme az egésznek? Nem tudom, hogy megakarja-e tartani, de jelen állás szerint Lopezt érné meg. Plusz ott van még a sérülékenység is. Erre lehet mondani, hogy Brook is majdnem kihagyta a teljes szezont tavaly, de én benne ilyen szinten jobban bízok. Neki ez volt az első igazán komoly sérülése, Varejao-nak pedig majdnem minden évben összejön valami.

Én ezt a cserét nem húznám meg, nekem a brazil nem érne egy elsőkörös picket, de mondjuk ez nem számít, nem én cserélek. :)
Na várjál sok mindenen lehet vitatkozni, az, hogy vétózva lett a csere azt valahol még meg is értem, de az mi, hogy Lopez értékesebb FANTASYban!!! mint Varejao? Lopez 4,5 pontal többet átlagol és 0.6-al több je van STL+BLK-ban. Ezzel szemben Varejao 2* annyi pattanót szedett (7,1-el többet, ami +1 játékosnyi érték) és 2.6-al több assistot ad (több, mint amennyit egy átlag center assistol szvsz) Mitől jobb Lopez?:D Bár ez nem tartozik annyira a tárgyhoz, de mondom, én Varejao értékét nem a nevére ránézve találtam ki, hanem statokat nézegettem, úgy lőttem be a 2. kör végét, 3. elejét. (Mellesleg ha egészséges lenne, akkor ő tuti All-Star lenne, szal konkrétan az még név alapján sem állja meg a helyét.:D) A sérülékenységet azt el kel fogadnom, még akkor is, ha Varejao idei szezonjának nem sport sérülés miatt lőttek.
(Amúgy Bynum még kérdéses, hogy használható játékos lesz-e valaha, Holiday-el meg nemtom mi a helyzet, de nem látom a csapatában.:D

Amúgy te hogy javítanád a cuccot?
Az ötletelést komolyan mondtam, pár véleményt írhatnátok, hogy rájöjjünk, hogy ki hogy értékeli a keepereket és a pickeket. Ha rájönnénk, hogy mi az általánosan elfogadott érték, úgy akkor könnyebb lenne a jövőbeni cseréknél is számolgatni.
MichaaBee írta:Tehát a "beárazással" nincs gond, inkább a játékos fontosságának megítélése hibádzott szerintem. Ha pedig ebből indulok ki, akkor mindenféle csere vétózható, amiben Varejao benne van. :) Nem tudom, hogy melyik az a csapat, amelyikbe egyértelműen beférne 3. keepernek, de ha nem találsz olyat, akkor nem nagyon lesz trédelhető szerintem.
Hmm, na ilyen verzióra nem gondoltam, akkor ezek szerint Kicsit túlértékeltem. Mondjuk ezt a sérülékenység miatt nincs értékét azért nem nagyon értem, mert Bynum minden évben első körben megy el, pedig nála gázosabb ember nem sok van, Griffin is kihagyott egy egész szezont térdgondok miatt, mégis első kör környéke és pl Love is sérülten jött el az elején. Varejao-nak tudtommal nincs krónikus problémája, de sokszor sérült az tény.
Mondjuk erre a sérülékenység dologra a legjobb példa: "Nem tudom, hogy odaadjam-e Rondo-t CP3-ért, mert CP3 sokkal sérülékenyebb." :D (Sry Eazzy a tőrdöfésért.:D)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.28. 22:44:35

Cumbee írta:Duplázok sry, csak közben látom, hogy megvan a kellő számú vétó, a másikba meg már nem akarom még ezt is beleírni, épp elég hosszú már így is.:D

Nemtom mi a helyzet GT-vel, de gondolom nem passzoljuk fullosan a dolgot, hanem kicsit átalakítjuk és nekiugrunk még1*.

Viszont, a kevesebb probléma érdekében mondhatnátok ötleteket, hogy szerintetek hogy lenne igazságosabb, mert mint említettem, ilyen csere még nem volt és nem nagyon van tippem, hogy mit vártok.:D A másik két pick feljebb tolásával javul a helyzet, vagy legyen közelebb a 2 első pick és a két hátsót meg toljuk hátrébb, vagy első körös picket adni bárkiért az szentségtörés és abban ne is gondolkozzunk, vagy hogy legyen?

GT az elején pickek helyett inkább most is aktív játékosokat akart volna adni, arról mi a véleményetek? Azt én vetettem el, mert gondoltam az még nehezebben menne át, hogy én kapok idén aktív embereket, ő meg jövőre aktívakat. Jöhetnek a tippek, itt a remek alkalom, hogy beárazzuk a keeper játékosokat. :wink:
Szerintem nyugodtan mehet keeperért az első körös cetli. Csak itt az a baj, hogy többünk szerint Varejao nem keepelhető GT számára, mert vannak előtte legalább hárman. Akárhogy nézem, Lopez van azért annyira értékes, mint Varejao, egy sérülékeny lutri keeperért pedig nagyon erős az első körös draftcetli szerintem.

Tehát a "beárazással" nincs gond, inkább a játékos fontosságának megítélése hibádzott szerintem. Ha pedig ebből indulok ki, akkor mindenféle csere vétózható, amiben Varejao benne van. :) Nem tudom, hogy melyik az a csapat, amelyikbe egyértelműen beférne 3. keepernek, de ha nem találsz olyat, akkor nem nagyon lesz trédelhető szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.28. 22:31:07

Én nem vetóztam de nekem azért necces, mert GT csapatában a brazil nem keeper játékos. Most direkt megnéztem és összehasonlítottam Lopez statjaival és alulmarad, 1-2 kategóriával. Kobe mindenképp előtte van és, ha jön Holiday akkor ő is. Ha pedig nem tartja meg a brazilt, akkor mi értelme az egésznek? Nem tudom, hogy megakarja-e tartani, de jelen állás szerint Lopezt érné meg. Plusz ott van még a sérülékenység is. Erre lehet mondani, hogy Brook is majdnem kihagyta a teljes szezont tavaly, de én benne ilyen szinten jobban bízok. Neki ez volt az első igazán komoly sérülése, Varejao-nak pedig majdnem minden évben összejön valami.

Én ezt a cserét nem húznám meg, nekem a brazil nem érne egy elsőkörös picket, de mondjuk ez nem számít, nem én cserélek. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.28. 22:21:07

Duplázok sry, csak közben látom, hogy megvan a kellő számú vétó, a másikba meg már nem akarom még ezt is beleírni, épp elég hosszú már így is.:D

Nemtom mi a helyzet GT-vel, de gondolom nem passzoljuk fullosan a dolgot, hanem kicsit átalakítjuk és nekiugrunk még1*.

Viszont, a kevesebb probléma érdekében mondhatnátok ötleteket, hogy szerintetek hogy lenne igazságosabb, mert mint említettem, ilyen csere még nem volt és nem nagyon van tippem, hogy mit vártok.:D A másik két pick feljebb tolásával javul a helyzet, vagy legyen közelebb a 2 első pick és a két hátsót meg toljuk hátrébb, vagy első körös picket adni bárkiért az szentségtörés és abban ne is gondolkozzunk, vagy hogy legyen?

GT az elején pickek helyett inkább most is aktív játékosokat akart volna adni, arról mi a véleményetek? Azt én vetettem el, mert gondoltam az még nehezebben menne át, hogy én kapok idén aktív embereket, ő meg jövőre aktívakat. Jöhetnek a tippek, itt a remek alkalom, hogy beárazzuk a keeper játékosokat. :wink:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.28. 22:14:54

Én raktam össze a pakkot, szal én jövök magyarázkodni.:D Először is, mivel új a liga és nem volt még ilyen csere, ezért nem nagyon tudtam, hogy mi a többség számára elfogadható és mi az ami nem, szal a saját logikámat követve raktam össze a dolgokat. Na nekiugrok, valszeg nem lesz rövid: :D
Először is visszautalnék arra, amit Slither írt, hogy aki csapatot épít, annak a 3 jó keeper a fontos és csak utána a pick. Ezt kb full így gondolom én is, a keeperek a pickeken felül mennek, szóval jóval nagyobb jelentőségük van. A szituba bekavar, hogy Varejao sérült, így az idei szezonra nem sok értéke van, de ennek (a csere szempontjából szerencsére, GT szempontjából sajnos) most itt szvsz nem sok jelentősége van, mert szerintem GT sajnos már későn kapta meg a csapatot és túlságosan le van maradva ahoz, hogy idén Po résztvevő legyen, ezért én az idei évet Varejao szempontjából nem vettem figyelembe.
A másik ami szubjektív, az Varejao értéke. Ha csak a számokat nézzük és nem "tiszteljük" a neveket, akkor ő idén fantasy szempontból szvsz egy TOP5-6 center. Direkt megnéztem az idei draftot, hogy center poszton kik mentek el első 3 körben (Ez a 3 kör akit idén keepelünk, szal ha konkrétak vagyunk, akkor egy 4. körös picket kapok Varejao-ért.)
Első kör: Smith, Love, Bynum, Aldridge, Griffin (Innen szvsz Griffin simán Varejao alatt van értékben, a többiek fölötte, Bynum az aki kérdéses lesz a térde miatt. Én keeper szempontból mögé tenném, de ez már tényleg egyéni...)
2. kör: Big Al, Howard, Cousins, Milsap, M. Gasol (Innen Cousins akit egyértelműen elé tennék, Howard egymaga megöldi az ft%-ot, ha valaki együtt tud ezzel élni, akkor ő is lehet értékesebb, Jeffersonnal meg kb egy szintre teszem.)
3. kör: Horford, Monroe, Pau, Ibaka, Bargnani. (Nálam az összeset megelőzi.)
Szóval a lényeg, hogy bár nyilván 1-2 emberen lehetne vitatkozni, hogy jobb-e nála, vagy nem, összességében simán top3 körös picknek érzem, de én már a 2. körbe Milsap és M. Gasol elé odatenném. (Későbbi körökből pedig asszem csak Lee jönne nálam elé)

Lényeg a lényeg, nálam Varejao fix kezdő, az, hogy ott van Brook az egy dolog, körökkel van mögötte értékben szvsz.
Lopez tavaly a 7. kör utolsó választottja volt, idén feljebb fog jönni, kb az 5. kör végéig. Szóval mivel Varejao-nak idén nincs értéke, csak jövőre, ezért én kb picknek számoltam, így ez jön ki:
Adok: 2. kör vége/3. kör eleje, 6. kör, 10. kör
Kapok: 4. kör eleje, 5.kör vége(elméletben, ezt nem kapom meg, hanem ez Lopez értéke, amit "felad" GT a csere miatt. és egy 13. körös.

Szal: 2-6-10 vs 4-5-13 Nekem nem tűnik vészesnek.

Alap esetben egy keeper bőven többet ér, mint egy első körös cetli. A gondot annak az embernek a beárazása okozza, akit kihagysz az új keepered miatt. Nos nálam Lopez+9. kör vs 3. kör+7. kör nem tűnik annyira halálosan rossznak.

De persze ha vétó lesz, akkor simán elfogadom, majd variálunk rajta valamit, csak szerintem (ahogy már korábban is említettem) ezt a pick dolgot kicsit túlértékelitek. Mivel a jövőben van és még nem lehet tudni a konkrét értékét kicsit úgy érzem, hogy túl sokat vártok 1-1 picktől. Itt nem arról volt szó, hogy leraboltam az összes pickjét és nem fog tudni normális csapatot építeni, csak egy 3. körös pickemet felcseréltem egy első körösre, cserébe pár körrel később ős is javult 2 kört és adtam egy sima keeper játékost.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.01.28. 22:26:55-kor.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.28. 21:43:23

Sajnálom, de részemről is ment (első alkalommal) a vétó. Egyszerűen túl sokat adsz olyanokért, akiket valószínűleg nem fogsz megtartani (ez személyes vélemény).
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.28. 21:32:01

Ömm, én még vétóztam is. Első kört adni érte igazán túlzás szerintem.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.28. 21:20:54

MichaaBee írta:GT, Neked ez a trade miért jó? Nem toltam vétót, érdekel a véleményed. Ha Varejao egyértelmű keeper lenne, akkor érteném, de ott van Kobe, Bosh, Brook Lopez, Bynum.
Ez engem is érdekelne. Kobe tuti keeper, Bynumot cseréled Holidayra, utóbbi is az, plusz Lopez is jobb, mint a brazil. Ha ezek közül valakit cserélni akarsz, akkor még megértem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.28. 20:57:58

GT, Neked ez a trade miért jó? Nem toltam vétót, érdekel a véleményed. Ha Varejao egyértelmű keeper lenne, akkor érteném, de ott van Kobe, Bosh, Brook Lopez, Bynum.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.28. 20:39:06

Simában ment egy ajánlat sociónak.

Keeperben maradt a 8-4 végül (Bosh 16-16, Kobe 21-9-14), de az utolsó helyről így sem sikerült ellépnem. :D
Most jön neo :arrow: nagy bukta. :lol:

Simában szoros lett a vége, Cumbee feljött, de végül 6-5-re nyerni tudtam itt is.
Jön Game, a helyezésektők függetlenül rangadó a javából, már csak presztízsből is nyernem kéne. :P

Ja és PL-fantasysok, holnap forduló van, állítsátok össze a csapatot.
(Én még mindig azon vacillálok, hogy Lennon vagy van Persie legyen-e a cséká...)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.28. 14:22:05

Eazzy írta:Ezt csak azzal teheted jóvá, ha betartod amit mondtál, és nem keepeled CP-t :D
Ha össze tudom hozni azt a cserét, amiben benne lenne a kiszemelt keeperem, akkor nem fogom megtartani. De jelen esetben mivel Rondo nekem keeper volt, így CP3 is az. :wink:

Amúgy egy mini összefoglaló tőlem is:

ESPN-ben megint jött egy győrelem. Kellett már. Egész jól megy ott, pedig 0 energiát fektetek bele.
A héten Bob ellen játszom. Kemény meccsre számítok. 1x már megvertem, de most simán változhat a helyzet.

Keepreben, kanty csak elkaptál. Picit bíztam a srácokban, de így alakult. Azért a 4. hely még megmaradt így is. ;)

Simában meg beszarok. Amióta Game-t megverem és meg is dícsért, hogy 2 legfontosabb játékosom sérülése mellett is milyen jó vagyok, szárnyak a csapat!
Utolsó helyről az 5. helyre j9ttem fel :!: :!: :!:
Jó jó tudom, hogy arrafelé alig van különbség meg 1-2 nap után vissza is fogok zuhanni a földre de akkor is. :lol:
Idáig a cél az alsó házi PO tisztes helytállása lett volna. De most inkább jussak be a felső házi PO első körébe... :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.28. 12:36:47

Gareth Tello írta:Nana, Holiday már elígérkezett az idióták csapatába... :D
Idióta lenne odamenni. Amikor jöhet hozzám is, Sixers szurkolóhoz.
Game számítok ám rád! :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.28. 12:11:31

Megy mindjárt egy pü, szerintem ott folytassuk a tárgyalásokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.28. 12:04:36

Hatalmas győzelem volt ez, nagy comeback :D
Melo teljesítménye kellett, azért 124 pont tőle a héten eléggé korrekt volt.Griffin 116-45-34 is a hétre nagyon szép, plusz ugye Stoudemire is elindult a héten, nagy W :D Nem vagyok telhetetlen, de gyakorlatilag ha nem vagyok idióta az 1 nap 2 FA cserével, akkor Foye 3asaival még az a kategória is meglett volna, de így is nagyon örülök a 7-5nek.

És simában is legyűrtem Ördögöt , nagy a boldogság :D

ESPN-n meg meghúztam amit szezon elején beszéltünk, innentől kezdve nekem minden héten a vereség a "cél", jövőre muszáj az 1/1 Rondo kiesésével, kivettem Aldridge-ot hogy biztosan kikapjak.
Bár ezt a fajta stratégiázást továbbra sem tartom jó dolognak, hogy ez megengedett.

Eazzy, nagyon gondolkozom, de kicsit dilemmában vagyok, mert ha úgy veszem ott van Rubio, aki a szegény ember Rondoja :D
Lehet nagyon nagy kockáztatás lenne részemről egyértelműen feladni az idei évet, plusz a következő elejét, azt mondom kicsit várok még ezzel, gondolom nem fognak sokan kapkodni Rondoért :D És még rengeteg van az idei évből, s még él a PO szereplés reménye is nálam , de vissza fogunk erre még térni ebben szinte biztos vagyok.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése