Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.02. 15:45:35

Akik vétóztak, leírnák miért? (megjegyezném én fogadtam el)

Duncan-Thompson? Duncan messze nem keeper már, ráadásul a PO-ra tartalékolják. Nézzül már meg milyen statokat hozott tegnap is? Ellenben Thompson dupla-duplás majd minden meccsen.

Lowry-Wall? Lowry sérülékeny mint állat, ráadásul idén messze nem hozza a tavalyi statjait. Wall magasan keeper játékos, a Wasington Franchise játékosa. Lehet még nem érzi annyira a visszajövetel óta, de keepelés a célja.

Marion-Dunleavy? Marion ingadozó egy halovány kieső Dallasban. Dunleavy meg ugyan nem pörög 100%-on mégis hozza az éves átlagát.

De elég ha megnézitek a tegnapi teljesítményeket. Messze 0828 jött volna ki jobban.

Ezek tükrében nem értem a vétót... :shock: De lehet én vagyok a bamba... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.01. 19:44:44

Game90 írta:Amúgy Holiday után most George-ra repült rá mindenki :)
Jöjjek még én is? :mrgreen: Holidayt adnám George-ért.
Simában ment egy ajánlat, ha PG-t akarsz, én adok kettőt is.

Amúgy megnézegettem, mire mentem eddig az átvett csapatokkal:
Keeper: 6L, 1D, 2W. :oops: :D
Sima: 1L, 2D, 6W. :shock:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.01. 17:31:22

neobarca írta:
Game90 írta:Küldj egy ajánlatot.
Küldenék én, de ezt írja ki: OFWGKTA has the max pending trades allowed. (Error #183) :shock:
Hoppá, az lehet, mint GM, azért próbálok üzletelgetni :P

Amúgy Holiday után most George-ra repült rá mindenki :)

Slither játékosai meg kivégeznek a héten, nem elég Horford, most Noah is állatkodott egyet, 11 blokkot nyomott a 76ers ellen, nekem összesen van a héten idáig 18... :oops: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.28. 19:51:46

Cumbee! Ok! Értettem. Válaszoltam én is LNJ-vel kapcsolatban! ;)

Game, GT, 0827! Mentek ajánlatok! Kukkantsátok meg! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.28. 15:51:26

Slither írta:Ha vkinek megint viszket a keze es vetozhatnekja van, elotte plz irja mar be hogy mi a gondja, hatha meg tudom gyozni. :wink:
Nem akarok tul sok kort futni ezekkel a cserekkel, tul faraszto uj tradekkel elojonni. :D
Ezzel semmi gond szerintem. :)

Cumbee, ment egy-két ajánlat. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.28. 13:05:34

Slither írta:Ha vkinek megint viszket a keze es vetozhatnekja van, elotte plz irja mar be hogy mi a gondja, hatha meg tudom gyozni. :wink:
Nem akarok tul sok kort futni ezekkel a cserekkel, tul faraszto uj tradekkel elojonni. :D
Részemről okés a trade. :wink:

Srácok! Szétküldtem egy halom ajánlatot! Pillantsatok majd rá! Lassan vége az átigazolási időszaknak. Jó lenne még pár cserét nyélbe ütni... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.28. 09:48:17

Ha vkinek megint viszket a keze es vetozhatnekja van, elotte plz irja mar be hogy mi a gondja, hatha meg tudom gyozni. :wink:
Nem akarok tul sok kort futni ezekkel a cserekkel, tul faraszto uj tradekkel elojonni. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.27. 21:01:09

Game90 írta:Küldj egy ajánlatot.
Küldenék én, de ezt írja ki: OFWGKTA has the max pending trades allowed. (Error #183) :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.27. 18:19:18

Eazzy írta:Na ki emberkedik mar a vetozassal megint?
<---

(Ja, és nem Fabregas-ra gondoltam :mrgreen: )
neobarca írta: Game! Mostmár mi is hozzunk össze valamit! :wink:
Küldj egy ajánlatot.
Gareth Tello írta: 2. Akkor lesz a brutális hengerlés, ha már most versz mindenkit, mi lesz Love visszatérése után? :shock: :D
Ja, a brutális hengerlés megkezdődött már 2,5 hete, csak én vagyok a rossz végén... :? :mrgreen: Kinéz sorozatban 3L.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.02.27. 14:52:15

Na ki emberkedik mar a vetozassal megint?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.27. 09:57:45

neobarca írta:
Megmondom a frankót! Ha egész este egy döglött ponttyal vernél, akkor se tudnám megmondani, hogy mi volt vele a bajom. Sajna már nem tudom összehasonlítani, szembeállítani az embereket mert már vétózva lett. Minden esetre akkor valami nagyon bökte a csőrömet. Talán a mostani formákat nézve éreztem úgy, hogy lényegesen feléd dől a mérleg.
A 14 napos atlagokat nezve Korver es Young is 10p korul atlagolnak es 40% alatt dobnak, a tobbi kategoriaban meg nem nyujtanak olyan kiemelkedot, ami alapjan egyertelmuen jobbak lennenek az Igu-Hibbert parosnal. Csak Burks az aki az szezon atlaga fellett hozott mostanaban, de o csak toltelek (es sztem amugy is jobb statisztikakat fog hozni Singler). Na de mindegy, nem akarom annyira ezt a cseret ateroltetni, ugyis eleg jelentoset buknek a szamomra kompetitiv elony jelento AST es BLK kategoriakban. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.26. 20:51:31

kanty írta:Srácok ez az Eazzy csere miért lett megvétózva? Csak tudjuk, hogy merre induljunk el. :P
Nem tudom, már azelőtt vétózták, hogy át tudtam volna nézni tüzetesebben. :P Pedig biztos tudtam volna kötekedni... :wink: :lol:
Slither írta:Semmi gond, csak azt nem ertem miert gondolod egyoldalunak, foleg hogy szted en jarok sokkal jobban. Vagy akkor a statisztikai atlagokat nem is nezzed es vmi mas alapjan mondod ezt?
Megmondom a frankót! Ha egész este egy döglött ponttyal vernél, akkor se tudnám megmondani, hogy mi volt vele a bajom. Sajna már nem tudom összehasonlítani, szembeállítani az embereket mert már vétózva lett. Minden esetre akkor valami nagyon bökte a csőrömet. Talán a mostani formákat nézve éreztem úgy, hogy lényegesen feléd dől a mérleg.
Gareth Tello írta:Hihetetlen, de végre vége a Holiday-sagának.
HOLIDAY:
OFWGKTA :arrow: GT's Idiots
Kép
:mrgreen:
Véééégre véééégre végre! Nehéz szülés volt. Sztem Game erősödött ezzel a trade-del de ti tudjátok. Minden esetre egy újabb korszak zárult le. És sikerrel! :lol:

Game! Mostmár mi is hozzunk össze valamit! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.26. 19:13:25

Srácok ez az Eazzy csere miért lett megvétózva? Csak tudjuk, hogy merre induljunk el. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.26. 17:17:36

Gareth Tello írta:
Slither írta:Vagy esetleg az Igu-Hibbert for Young-Korver is átmenne önmagában?
Az már inkább.
Na ezt sem ertem. Singler jobb mint Burks (egyik kezdo, masik meg csere, statok is inkabb ezt tamasztjak ala), de ha kivesszuk oket akkor jobb lesz ijacskanak? Nem ertem ezt a logikat. Ha az a gond hogy egyoldaluan nyerek a cserevel, akkor miert akarod hogy csokkentsem a csomagon erteket? :roll:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 16:43:10

Hihetetlen, de végre vége a Holiday-sagának.
HOLIDAY:
OFWGKTA :arrow: GT's Idiots
Kép
:mrgreen:

Cumbee, hamarosan küldök egy ajánlatot.
neobarca írta:Csak ajánlani tudom mindenkinek! Fincsi husi! :D Szal Slither, Cumbee, meslija hajrá! :lol: Nehogymár az nyerje meg a ligát aki egész szezonban vezetett... :P Igazságtalan lenne... ;)
Hát perkáljunk Slithernek, aztán megnyerem én, az úgy igazságos lenne? :D
Slither írta:Vagy esetleg az Igu-Hibbert for Young-Korver is átmenne önmagában?
Az már inkább.

Simában 9-2 egyelőre Ördög ellen? :lol: Végeredménynek is elfogadnám.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.26. 14:40:48

neobarca írta:
Slither írta:Neo hsz-e alapján nekem úgy tűnt hogy szerinte a másik félnek nem éri meg a csere.
Nem akartam felbújtó lenni, sorry. Csak nekem valahogy az a csere nagyon egyoldalúnak tűnt.
Semmi gond, csak azt nem ertem miert gondolod egyoldalunak, foleg hogy szted en jarok sokkal jobban. Vagy akkor a statisztikai atlagokat nem is nezzed es vmi mas alapjan mondod ezt?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.26. 14:30:18

Slither írta:Neo hsz-e alapján nekem úgy tűnt hogy szerinte a másik félnek nem éri meg a csere.
Nem akartam felbújtó lenni, sorry. Csak nekem valahogy az a csere nagyon egyoldalúnak tűnt. De látom azóta meg is lett vétózva. A másik még úgy ahogy belefér, bár enneg Lowry-tól lever a víz... :oops: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.25. 22:48:48

Neo hsz-e alapján nekem úgy tűnt hogy szerinte a másik félnek nem éri meg a csere.

Draft cetlit sztem egyikünk se fog adni, annyit nem ér meg ez a trade. Ha mondjuk egy Delfino-N. Youngot is beleveszünk akkor az már jó? Inkább úgy kérdezem, hogy Burks helyett ki legyen a cserében a töltelék? Vagy esetleg az Igu-Hibbert for Young-Korver is átmenne önmagában?
Vagy esetleg egy Igu for Young?

@kanty: mivel ezt is vétózták, így a neked küldött ajánlat még kevésbé fog tetszeni nekik. Ha gondolod, majd küldj vissza egy ajánlatot amiben Kidd helyett másik töltelék van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.25. 22:30:02

Hát val. ezzel volt a gond, mármint nem a te oldaladdal hanem a másik oldallal.
Singler-Burks őket kivehetjük nagyjából egyenlő, bár szerintem Singler jobb .
Iggy-Hibbert >>>Korver-Young
Draftcetlit tegyetek bele, s jó lesz ez véleményem szerint.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.25. 22:25:18

Lol, beír vki és egyből jönnek a vétók. :D

Amúgy mi volt a gáz a cserével? Átlagokat nézve a legtöbb kategóriában bukok, csak 3PTM, TO és FT%-ben javulok (ez 3 a 12 kategóriából, ráadásul mindegyikben 1 egésznél kevesebb a javulás).
Még a nem túl okos trade analyzer is azt mondja hogy bukok: http://www.fantasysp.com/trade/nba/1851 ... rver-burks :D

3 kezdőt adok 2-ért, Burksot kidobom majd, ő csak töltelék. Mit kéne tenni (ami nem vonja magába a draft cetliket) hogy igazságosabbnak érezzétek a cserét és átmenjen a dolog? Vagy semmilyen módon nem fog átmenni a rostán és ne is próbálkozzak vele?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.25. 21:32:48

Game90 írta:
Bob_Marley írta:egy ilyen nagy győzelmem után amit elértem a bajnok ellen.
Hagyd már abba... :mrgreen:
Mourinho féle pszichikai terror :lol:
Tudni kell kezelni a nyomást :P

Oké nem volt benne Bosh 4 blokk meg Melo-Rubio ennyi büntető, de picit indokolatlan volt Derrick Williams meg a héten Harden vágott 46ot meg Holiday is 30at :D
Nagy csata volt, és 1 hajszállal lett meg a pont meg FGM, ismerem az érzést, Slither ellen kb ennyiken múlt, hogy 6-6 legyen, helyette lett 8-4 oda.
Ja és Game90 helyett innentől csak Champ vagy :mrgreen:

ESPN-n is sikerült hozni a "tervet" nem volt egyszerű, az ellenfél nem igazán állított csapatot meg volt pár lelkes emberem a héten pl Green (ahogy Afflalo a Magicben, az meg van hogy azért nem játszatták egy darabig, mert mondták túl lelkes a srác, még a végén meccseket nyer az Orlandonak :lol: ), de csak sikerült kikapni :D
A tank robog tovább:
Kép

Én már nem szólok a vétók miatt, nem akarok állandó felbujtó lenni.
Az fcbarca0827-Slither csere véleményem szerint nem gázos, a nmásik az fura volt nekem is de jelzem én nem vétóztam :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.25. 21:16:45

Gareth Tello írta: Add meg másnak is a lehetőséget, hogy jól megszurkálja Game-et, te már úgyis elkaptad párszor. :lol:
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Fincsi husi! :D Szal Slither, Cumbee, meslija hajrá! :lol: Nehogymár az nyerje meg a ligát aki egész szezonban vezetett... :P Igazságtalan lenne... ;)
Gareth Tello írta:Na igen, ez engem is érdekelne. :D
Én nem vagyok az a vétózó fajta, de ez most nekem is szemet szúrt. Látom az egyik már meg is lett óvva. A másik is hagy kivetnivalót maga után, de az még "lightosabb". Minden esetre pont Slither említette nemrég, hogy ő szinte mindent óv, ami nem kiegyenlített... :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.25. 20:20:59

neobarca írta:Ugyan mááár! Most kapott 2 irgalmatlan döfést és nyakig van a g***ben... :lol: :lol: :lol:
Valaki biztosan el fogja kapni, 3 hét még sok idő! Remélem én leszek az.
Add meg másnak is a lehetőséget, hogy jól megszurkálja Game-et, te már úgyis elkaptad párszor. :lol:
neobarca írta:Amúgy a 2 Slitheres cserében a felek elmondanák (lakers és meslija), hogy nekik miért éri meg? :shock:
Na igen, ez engem is érdekelne. :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.25. 20:17:15

Gareth Tello írta:2. Akkor lesz a brutális hengerlés, ha már most versz mindenkit, mi lesz Love visszatérése után? :shock: :D
Ugyan mááár! Most kapott 2 irgalmatlan döfést és nyakig van a g***ben... :lol: :lol: :lol:
Valaki biztosan el fogja kapni, 3 hét még sok idő! Remélem én leszek az.

Amúgy a 2 Slitheres cserében a felek elmondanák (lakers és meslija), hogy nekik miért éri meg? :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.25. 19:58:38

Na, keeperben csak 7-5-re kaptam ki Cumbeetól, úgy érzem magam, mint Bob. :mrgreen:
Kobe-nak és Sessionsnek egész jó hete volt, Beasley ismét hozza a világ legnagyobb gyökere-féle statokat, úgyhogy minden rendben. :lol:
Jön meslija, jó lenne már egy győzelem, utóbbi négy hetem: 0W, 0D, 4L. :D

Simában 9-3, 11. hely, nagyon közel a PO, kár, hogy most egymás után jön Ördög (2. helyezett) és Slither (4.)...
Game90 írta:Ha esetleg megvétózzátok, akkor utána tárgyalhatunk :D :P (Ezt most komolyan írtam.)

Viszont ha minden jól alakul, Love már játszhat a PO-ban.
1. Ne fesd az ördögöt a falra...
2. Akkor lesz a brutális hengerlés, ha már most versz mindenkit, mi lesz Love visszatérése után? :shock: :D
Válasz küldése