Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2014.07.23. 08:59:24

Sziasztok!

Ha lesz üresedés vagy bővülés, én is csatlakoznék az NFL ligához! :)
Draft időpont: Aug 26. előtt, vagy 1 héttel utána, közte kórházba vonulok.
Liga típusa: Egymás elleni meccsek.
Nem tudom milyen pontozással játszottatok tavaly, de ha esetleg túl sokat érne a 6 pontos td, akkor vissza lehet venni 4 pontra, azzal viszonylag izgalmas bajnokságot hoztunk le 1 másik oldalon. :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.21. 13:30:40

Bob_Marley írta:szerencse faktor
Az mi? :-k












:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.21. 09:26:18

Bob_Marley írta:varnagykrisztian
Kétlem, hogy lehetne regelni. Bőven tart a szabadügynök piac, sehol sincsenek keretek, miből válogatnál játékost??? De még menetrend sincs, semmi. Október elején szoktak lenni az első ligák, de alapból még ott is érdemes várni, mert akkor vannak az előszezon meccsek, ahol a keretek leszűkűlnek a majdnem végleges verziókra.
Jól van naaa......mockot szerettem volna nyomni mivel reggeltem és láttam pl. hogy LeBron már Clevelandben van stb.Hol van még október.........pffff :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.07.20. 14:08:19

Bob_Marley írta:
Xanthor írta: Én nem igazán akarok változtatni a pontozási rendszeren, csak azért írtam, hogy ha van valakinek valami építő jellegű tanácsa, akkor megvitathatjuk, de szerintem most nem fog semmi változni a pontozáson. Az meg, hogy sokat ér a TD, hát igen, ez van, különben meg a yardok érnének relatíve sokat.
Tudom, hogy nem változtatunk a pontozáson, nem is ezt írtam, hanem hogy nem egymás elleni lenne a liga, hanem a végén az összteljesítmény döntene.
Jah, értem. Szerintem az annyira nem jó. Jó, ha olyan a forma, mint igazából, és csak az utolsó fordulóban dől el a bajnokság mindenképpen egy jó kis döntőn, nem úgy, hogy valakinek már behozhatatlan előnye van akkorra. Meg az alapból sok plusz izgalmat ad nekem pl, hogy az aktuális heti ellenfelem hogyan teljesít és nézem a matchupot, így meg csak az nézegetném, hogy hogyan jönnek nekem a pontok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.20. 12:23:56

Xanthor írta: Én nem igazán akarok változtatni a pontozási rendszeren, csak azért írtam, hogy ha van valakinek valami építő jellegű tanácsa, akkor megvitathatjuk, de szerintem most nem fog semmi változni a pontozáson. Az meg, hogy sokat ér a TD, hát igen, ez van, különben meg a yardok érnének relatíve sokat.
Tudom, hogy nem változtatunk a pontozáson, nem is ezt írtam, hanem hogy nem egymás elleni lenne a liga, hanem a végén az összteljesítmény döntene.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.07.20. 11:45:17

Bob_Marley írta: Nem lehetne folyamatos pontozási rendszerre átállni ?
Én tavaly is írtam, hogy egyszerűen óriási lutri az egész (legalábbis számomra), nem csak az hogy alapból a TD rohadt sokat ér (és nyilván ez a játék lényege) de hozzájön, hogy csinálsz adott héten 120 pontot, amivel természetesen vernél 10 emberből 8-at csak épp a kilencedik ellen meg kikapsz.
Én nem igazán akarok változtatni a pontozási rendszeren, csak azért írtam, hogy ha van valakinek valami építő jellegű tanácsa, akkor megvitathatjuk, de szerintem most nem fog semmi változni a pontozáson. Az meg, hogy sokat ér a TD, hát igen, ez van, különben meg a yardok érnének relatíve sokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.20. 11:23:58

Xanthor írta:
Tavalyelőtt 10 emberrel nyomtuk, tavaly bővültünk 12-re, ha még valaki csatlakozna tőlem bővülhetnénk 14-re, akkor elég mély már a draft, de én nem bánnám, mert szeretek kicsit underground játékosokba is belenyúlni :D. Annyi, hogy ha maradnánk a 6 csapatos, 14.,15.,16. heti playoffnál, akkor mindenki egy emberrel nem játszana az alapszakaszban. Nem a legjobb, de nem nagy dráma.
Amúgy azt is el tudom képzelni, hogy lesz üresedés, legalábbis egyelőre mindenki nagyon inaktív.
Nem lehetne folyamatos pontozási rendszerre átállni ?
Én tavaly is írtam, hogy egyszerűen óriási lutri az egész (legalábbis számomra), nem csak az hogy alapból a TD rohadt sokat ér (és nyilván ez a játék lényege) de hozzájön, hogy csinálsz adott héten 120 pontot, amivel természetesen vernél 10 emberből 8-at csak épp a kilencedik ellen meg kikapsz.

Én megmondom őszintén megint ilyen bajnokságban nem szeretnék indulni. 2 év alatt elég sok "munkát" beleöltem, aminek semmi eredménye nem volt. Lehet magamat áltatom, de nagyban hozzájött a szerencse faktor. Így meg sok értelmét részemről nem látom, hogy hetekig azon "izgulok" hogy fej vagy éppen írás.

varnagykrisztian
Kétlem, hogy lehetne regelni. Bőven tart a szabadügynök piac, sehol sincsenek keretek, miből válogatnál játékost??? De még menetrend sincs, semmi. Október elején szoktak lenni az első ligák, de alapból még ott is érdemes várni, mert akkor vannak az előszezon meccsek, ahol a keretek leszűkűlnek a majdnem végleges verziókra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.20. 07:11:11

Sziasztok, ha jól néztem akkor espn már lehet regisztrálni az új NBA idényre?

Ha olyat akarnék csinálni mint az Eurobarcás "sima" liga akkor melyiket kell választanom?

LEAGUE FORMAT: LEAGUE MANAGER ? ESPN CUSTOM ? STANDARD FREE OR PRIZE ELIGIBLE*

És ezek közül? :arrow:

H2H Each Category: Go head-to-head with one opponent each week, earning a win or loss for each stat category.

H2H Most Categories: Go head-to-head with one opponent each week, earning a win if you win the most categories.

Gyakorolni akarok. :wink:

KÖSZI. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.19. 23:46:46

De Gea; Scmeichel

Debuchy; Koscielny; Sakho; Azpilicueta; Jagielka

Sánchez; Özil; Fernandinho; Sandro; Shelvey

van Persie; Rémy; Barnes
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.19. 22:35:02

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:
Xanthor írta:Éles már a Premier League Fantasy, nem sok időt kellett eltölteni fantasy nélkül. :D
Csináltam is ligát már, a kód: 58473-27428
Dobsz egy linket?KÖSZI :mrgreen:
http://fantasy.premierleague.com/" target="_blank


Gyorsan össze is dobtam egy ilyet:
- Krul, Myhill
- Debuchy, Mertesacker, Lovren, Vlaar, Bruce
- Mirallas, Sánchez, Fabregas, Lallana, Albrighton
- Sturridge, Adebayor, Ings
Beléptem kíváncsiságból én is a Eurobarca ligába, sok aktivitást ne várjatok tőlem, az NBA-re gyúrok ezerrel. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.19. 22:05:12

NFL

Nálam nem is kérdés, hogy a sima draftot támogatom. Időpont ügyileg legyen meg minimum 3 héttel előtte, hogy szabadnapot tudjak kérni. Számomra az is jó, ha most azt mondjuk,hogy idény kezdete előtt 2 héttel.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.07.19. 21:52:29

CartmanBarca írta:
Xanthor írta: NFL
Lassan szerveződhetünk, másfél hónap a kezdésig még, de jó lenne a szabályokat (gondolok itt főleg arra, hogy milyen legyen draft, normál vagy aukciós, mert a tavalyi mezőnyből nem sokan fejtették ki az álláspontjukat) minél előbb lefektetni és már teljes mezőnnyel kitűzni egy lehetőleg mindenkinek megfelelő, véglegesített draft időpontot 2-3 héttel előtte már.

Nem tudom, hogy megvannak-e az állandó résztvevők az NFL ligátokban, de ha van üresedés, vagy szabad hely, nagyon szívesen játszanék Veletek. A tavalyi bowl.hu-s liga, amiben játszottam sajnos feloszlott és most új ligát keresek. Nagyon ráfüggtem a dologra, hatalmas elvonási tüneteim vannak. :)

Köszi előre is!
Tavalyelőtt 10 emberrel nyomtuk, tavaly bővültünk 12-re, ha még valaki csatlakozna tőlem bővülhetnénk 14-re, akkor elég mély már a draft, de én nem bánnám, mert szeretek kicsit underground játékosokba is belenyúlni :D. Annyi, hogy ha maradnánk a 6 csapatos, 14.,15.,16. heti playoffnál, akkor mindenki egy emberrel nem játszana az alapszakaszban. Nem a legjobb, de nem nagy dráma.
Amúgy azt is el tudom képzelni, hogy lesz üresedés, legalábbis egyelőre mindenki nagyon inaktív.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xanthor 2014.07.19. 22:51:35-kor.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2014.07.19. 21:07:15

Xanthor írta: NFL
Lassan szerveződhetünk, másfél hónap a kezdésig még, de jó lenne a szabályokat (gondolok itt főleg arra, hogy milyen legyen draft, normál vagy aukciós, mert a tavalyi mezőnyből nem sokan fejtették ki az álláspontjukat) minél előbb lefektetni és már teljes mezőnnyel kitűzni egy lehetőleg mindenkinek megfelelő, véglegesített draft időpontot 2-3 héttel előtte már.

Nem tudom, hogy megvannak-e az állandó résztvevők az NFL ligátokban, de ha van üresedés, vagy szabad hely, nagyon szívesen játszanék Veletek. A tavalyi bowl.hu-s liga, amiben játszottam sajnos feloszlott és most új ligát keresek. Nagyon ráfüggtem a dologra, hatalmas elvonási tüneteim vannak. :)

Köszi előre is!
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.19. 20:15:54

varnagykrisztian írta:
Xanthor írta:Éles már a Premier League Fantasy, nem sok időt kellett eltölteni fantasy nélkül. :D
Csináltam is ligát már, a kód: 58473-27428
Dobsz egy linket?KÖSZI :mrgreen:
http://fantasy.premierleague.com/" target="_blank


Gyorsan össze is dobtam egy ilyet:
- Krul, Myhill
- Debuchy, Mertesacker, Lovren, Vlaar, Bruce
- Mirallas, Sánchez, Fabregas, Lallana, Albrighton
- Sturridge, Adebayor, Ings
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.18. 08:46:53

Xanthor írta:Éles már a Premier League Fantasy, nem sok időt kellett eltölteni fantasy nélkül. :D
Csináltam is ligát már, a kód: 58473-27428
Dobsz egy linket?KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.07.17. 22:20:06

Éles már a Premier League Fantasy, nem sok időt kellett eltölteni fantasy nélkül. :D
Csináltam is ligát már, a kód: 58473-27428
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.07.15. 18:36:34

Bob_Marley írta: Xanthor végül nagy csatában a végén tudott fordítani, igazi nagy "comeback" volt, gratulálok neki külön is.
Köszi, én se gondoltam volna, hogy első leszek, amikor több, mint 40 pontos hátrányban voltam.
Alapvetően bejött nekem ez a pontozási forma, bár azért a védők talán kicsit túlságosan erősek voltak,de ennek a kicsit enyhített változatát szívesen látnám a PL-ben is.

NFL
Lassan szerveződhetünk, másfél hónap a kezdésig még, de jó lenne a szabályokat (gondolok itt főleg arra, hogy milyen legyen draft, normál vagy aukciós, mert a tavalyi mezőnyből nem sokan fejtették ki az álláspontjukat) minél előbb lefektetni és már teljes mezőnnyel kitűzni egy lehetőleg mindenkinek megfelelő, véglegesített draft időpontot 2-3 héttel előtte már.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.15. 06:16:43

Sziasztok.Szerintetek az idei + tavalyi draftolt játékosokból (NBA) össze lehet gyúrni egy PO esélyes TEAM-t?A fiam szeretne a haverjaival csinálni egy privát ligát és megpróbálkozna vele ha ti értelmét látnátok, nem a liga megnyerésén van a hangsúly, tanulni, és PO-ba jutni.A véleményeteket előre is köszönjük. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.14. 17:18:25

Gratulálok én is mindenkinek, jó móka volt.

Részemről a vége felé sajnos már nem volt időm állítgatni a csapaton. Egyenes kiesésre többször előfordult, hogy az esti meccsre nem cseréltem, de így is sikerült befutni negyediknek, úgyhogy a sikerélmény is megvolt.

Xanthor végül nagy csatában a végén tudott fordítani, igazi nagy "comeback" volt, gratulálok neki külön is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.14. 14:25:44

Na vége is lett a Mekis vb Fantasynak!
Örülök az ötödik helyemnek. Ez volt az első ilyen fantasy játékom. Ha nem néztem volna be 2. kört és Pjanicot a 14 pontjával nem a padra teszem akkor előrébb is végezhettem volna.

Az első 10:
1. Xanthor
2. zen_monkey
3. namsdrowseht
4. sambarca92
5. nagyii98
6. bence.kovacs
7. danianevem
8. Tobikri88
9. kdeak27
10. barid9
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.03. 05:07:11

Bob_Marley írta:
varnagykrisztian írta:Sziasztok, az NBA FANTASY-ban mikor lehet majd MOCK DRAFT-al gyakorolni?Gondolom erre Slither tud válaszolni mert ő volt a tavalyi liga alapítója, visszaolvasgattam és tavaly szeptemberben beszélgettetek erről.KÖSZI a választ! :mrgreen:
Mikor már készek a keretek és az előszezon meccsek vannak, ez kb Szeptember. Nagyban tart az FA piac, aztán summer league stb, türelem. :D
Köszi Bob a választ, hát türelemből van a legkevesebb, már ezerrel nyomnám, a kislányom már jókat alszik esténként így van időm esténként (arra is :D ) team-et tervezgetni.Igazán kitalálhattak volna ilyen ''beteg'' emberek részére egy állandó mock draft-ot gyakorolni.Csak nehogy a nagy tervezgetésnek/akarásnak majd draft-kor meg nyögés legyen a vége...... :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.02. 23:33:44

varnagykrisztian írta:Sziasztok, az NBA FANTASY-ban mikor lehet majd MOCK DRAFT-al gyakorolni?Gondolom erre Slither tud válaszolni mert ő volt a tavalyi liga alapítója, visszaolvasgattam és tavaly szeptemberben beszélgettetek erről.KÖSZI a választ! :mrgreen:
Mikor már készek a keretek és az előszezon meccsek vannak, ez kb Szeptember. Nagyban tart az FA piac, aztán summer league stb, türelem. :D

VB játék:
Ez nem az én köröm volt, Opsinát már nem tudtam betenni az esti Kolumbia meccs előtt azért az a +10 pont jól jött volna. zen_monkey szépen ellépett, alig van hátra meccs nem hiszem hogy bárki betudná fogni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.02. 19:02:02

Sziasztok, az NBA FANTASY-ban mikor lehet majd MOCK DRAFT-al gyakorolni?Gondolom erre Slither tud válaszolni mert ő volt a tavalyi liga alapítója, visszaolvasgattam és tavaly szeptemberben beszélgettetek erről.KÖSZI a választ! :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.06.30. 23:46:45

Az algír csodakapus ott csücsül nálam a padon, eddig 9 pontot hozott.
Mondjuk nem panaszkodhatok, hogy csak kispados mert Bravo hozott egy tizest.

Amúgy ezt a kört nagyon elcsesztem... Oscar,Luiz Gustavo,Neymar összesen csak 17 pontot hozott...

Majd holnap Leo és Rojo 8)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.06.27. 13:23:56

Bob_Marley írta:Na akkor lement a csoportkör, nem tudom ki zen_monkey úgy nézem ő Messi-Neymar sorral van elől, mert eléggé elment már most és ők termelik eddig a gólokat.
Én is Messi-Neymarral nyomom, de le vagyok maradva egy húszassal. Mellettük Dzeko és Lukaku kicsit csalódást keltő volt, az utóbbi pláne. Ami részemről nagy fogás volt, hogy az utolsó pillanatban Özilt kicseréltem James Rodríguezre, jól jártam vele kicsit. :D Rojom szintén van, benne biztos voltam, hogy jó lesz, 4-ért meg nagyon megérte. Valbuena szintén van nekem is, egy jó meccs, de szintén megérte. A védelmemet jó lenne megerősíteni a kieséses szakaszra, de mindig túlságosan vonzanak a büdzsé védők akik többnyire szélsők (PL-ben is mindig szemezek velük :D), átlagban pedig a középsők hoznak többet, mint ahogy várható is volt.
Sajna párszor az algériai és iráni világsztárokat elfelejtettem betenni pedig hoztak egész jól. :D
Válasz küldése